Hráč Mucha Břetislav

Mucha Břetislav

User Pic
Jméno: Mucha Břetislav
Oddíl: Šachový klub Bruntál z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1790
Elo mezinárodní: 1767
ID: 7732
FIDE ID: 306819
Rok narození: 1962
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 SK Bruntál 1767 1790 Vitásek Tomáš ŠK TJ Dolní Benešov B 1898 1899 0
2019/2020 2 SK Bruntál 1767 1790 Jureček Daniel ŠK Orel Opava B 1766 1803 0
2019/2020 1 SK Bruntál 1779 1790 Janeček Miroslav Slezan Opava C 1713 1661 0
2018/2019 11 ŠK Bruntál 1768 1799 Kriebel Rudolf ŠK TJ Dolní Benešov A 1794 1804 1
2018/2019 8 ŠK Bruntál 1774 1799 Kopec Ladislav TJ Ostrava C 1735 1707 0
2018/2019 7 ŠK Bruntál 1774 1799 Pisz Břetislav SK Stonava 1590 1769 1
2018/2019 6 ŠK Bruntál 1787 1799 Štefaník Marek Tatra Kopřivnice A 1828 1821 0
2018/2019 5 ŠK Bruntál 1787 1799 Vícha Martin Slezan Opava B 1996 1975 0
2018/2019 4 ŠK Bruntál 1773 1782 Oborný Lubor ŠK Slavoj Poruba D 1909 1923 1
2018/2019 2 ŠK Bruntál 1766 1782 Funiok Marcel Baník Havířov B 2081 2073 ½
2018/2019 1 ŠK Bruntál 1764 1782 Sedláček Jiří BSŠ Frýdek Místek D 1823 1829 ½
2017/2018 11 ŠK Bruntál 1754 1759 Vavřínek Radomír ŠK TJ Dolní Benešov B 1768 1798 1
2017/2018 10 ŠK Bruntál 1713 1759 Vašek Vladimír ŠK Šenov A 1902 1934 ½
2017/2018 9 ŠK Bruntál 1713 1759 Novák Jiří Baník Havířov B 1925 1940 1
2017/2018 8 ŠK Bruntál 1678 1759 Trombík Karel TJ Ostrava B 2011 2025 1
2017/2018 6 ŠK Bruntál 1704 1759 Makovička Tadeáš SK Slavia Orlová C 1920 1912 0
2017/2018 5 ŠK Bruntál 1704 1759 Pazdziora Tadeusz SK Stonava 1759 1760 0
2017/2018 4 ŠK Bruntál 1713 1759 Tyleček Drahomír TJ Ostrava C 1850 1849 0
2017/2018 2 ŠK Bruntál 1713 1759 Wanot Aleš SK Slavia Orlová B 1887 1885 0
2017/2018 1 ŠK Bruntál 1734 1773 Mičulka Petr ŠK Slavoj Poruba C 2031 2025 0
2015/2016 10 ŠK Bruntál 1752 1780 Varga Jan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1501 1
2015/2016 9 ŠK Bruntál 1752 1780 Gemsa Matouš ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1668 1705 ½
2015/2016 7 ŠK Bruntál 1752 1780 Bystroň Ladislav TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1605 1735 1
2015/2016 6 ŠK Bruntál 1752 1780 Lipka Petr TJ Ludgeřovice 1648 1704 1
2015/2016 5 ŠK Bruntál 1752 1780 Müller Leo ŠK Orel Opava A 1837 1811 0
2015/2016 4 ŠK Bruntál 1752 1780 Mrákota Zdeněk Sokol Háj ve Slezsku 1705 1705 ½
2015/2016 3 ŠK Bruntál 1752 1780 Pardy Jiří ŠK Orel Opava B 1720 1740 ½
2015/2016 2 ŠK Bruntál 1752 1780 Berek Miroslav TJ Fulnek 1612 1
2015/2016 1 ŠK Bruntál 1752 1780 Badačová Irena ŠKTP Hrabyně 1753 1744 ½
2015/2016 2 ŠK Bruntál "B" 1752 1780 Zeman Jiří TJ Lokomotiva Krnov "B" 1867 1749 ½
2015/2016 1 ŠK Bruntál "B" 1752 1780 Pavlíček Miroslav ŠK Bruntál "C" 1674 ½
2014/2015 11 ŠK Bruntál A 1803 1817 Gemsa Matouš ŠK TJ MSA Dolní Benešov C 1755 1747 ½
2014/2015 10 ŠK Bruntál A 1803 1817 Badačová Irena ŠKTP Hrabyně 1792 1775 0
2014/2015 9 ŠK Bruntál A 1803 1817 Boháč Josef SK Kravaře 1810 1
2014/2015 8 ŠK Bruntál A 1803 1817 Štencel Václav Sokol Háj ve Slezsku 1799 0
2014/2015 7 ŠK Bruntál A 1803 1817 Petkovský Patrik TJ Lokomotiva Krnov 1271 ½
2014/2015 5 ŠK Bruntál A 1803 1817 Bělka Lubomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1986 1950 0
2014/2015 4 ŠK Bruntál A 1803 1817 Kundrát Jiří ŠK TJ Vítkov 1624 ½
2014/2015 3 ŠK Bruntál A 1803 1817 Sovadina Jiří Slezan Opava B\r 1948 1967 0
2014/2015 2 ŠK Bruntál A 1803 1817 Polák Petr ŠK Orel Opava B 1900 1813 0
2013/2014 9 ŠK Bruntál "A" 1821 Polák Petr ŠK Orel Opava "B" 1931 1804 ½
2013/2014 8 ŠK Bruntál "A" 1821 Milián Milan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1718 ½
2013/2014 6 ŠK Bruntál "A" 1821 Štencel Václav Sokol Háj ve Slezsku 1800 ½
2013/2014 5 ŠK Bruntál "A" 1821 Petkovský Patrik TJ Lokomotiva Krnov 1100 ½
2013/2014 4 ŠK Bruntál "A" 1821 Bělka Lubomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 1975 1947 ½
2013/2014 1 ŠK Bruntál "A" 1821 Krella Martin TJ SK Kravaře "A" 1773 0
2013/2014 7 ŠK Bruntál "B" 1821 Musil Milan ŠO TJ M. Albrechtice "B" 1728 1
2013/2014 6 ŠK Bruntál "B" 1821 Popek Tomáš TJ Sokol Vrbno p. P. "B" 1479 1
2013/2014 4 ŠK Bruntál "B" 1821 Petkovský Patrik TJ Lokomotiva Krnov "B" 1100 1
2012/2013 9 ŠK Bruntál "A" 1820 Vašek Vladimír ŠK Šenov "A" 1950 1996 0
2012/2013 8 ŠK Bruntál "A" 1820 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba "B" 1975 1954 0
2012/2013 7 ŠK Bruntál "A" 1820 Vícha Marek VOKD Poruba "B" 1906 1969 0
2012/2013 4 ŠK Bruntál "A" 1820 Bělka Lubomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 1995 1985 0
2012/2013 3 ŠK Bruntál "A" 1820 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec "C" 1955 1983 1
2012/2013 2 ŠK Bruntál "A" 1820 Sovadina Jiří Slezan Opava "B" 1953 1986 0
2012/2013 1 ŠK Bruntál "A" 1820 Kantor Petr ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2086 2067 ½
2012/2013 7 ŠK Bruntál "B" 1820 Richter Ivan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1946 1875 0
2012/2013 6 ŠK Bruntál "B" 1820 Vlček Antonín ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1839 1827 1
2012/2013 5 ŠK Bruntál "B" 1820 Godovský Jiří TJ SK Kravaře "A" 1927 1
2012/2013 4 ŠK Bruntál "B" 1820 Zeman Jiří TJ Lokomotiva Krnov 1870 1789 ½
2012/2013 1 ŠK Bruntál "B" 1820 Kocur Valter ŠKTP Hrabyně "A" 2100 2063 0
2011/2012 11 Slavoj Bruntál "A" 1825 Husar Ivo TJ Sokol Háj ve Slezsku 1845 ½
2011/2012 10 Slavoj Bruntál "A" 1825 Zeman Jiří Lokomotiva Krnov 1792 0
2011/2012 9 Slavoj Bruntál "A" 1825 Pastorek Alfons ŠKTP Hrabyně "A" 1891 ½
2011/2012 8 Slavoj Bruntál "A" 1825 Rinka Petr TJ SK Kravaře 1649 ½
2011/2012 7 Slavoj Bruntál "A" 1825 Hába Ivan TJ Sokol Vrbno p/P 1612 0
2011/2012 6 Slavoj Bruntál "A" 1825 Staněk Antonín Orel Opava "B" 1854 1
2011/2012 5 Slavoj Bruntál "A" 1825 Drtil Lubomír TJ Jiskra Rýmařov 1699 ½
2011/2012 4 Slavoj Bruntál "A" 1825 Slanina Maxmilián ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1695 ½
2011/2012 3 Slavoj Bruntál "A" 1825 Stania Petr Slezan Opava "C" 1737 1
2011/2012 2 Slavoj Bruntál "A" 1825 Kučera Roman TJ Město Albrechtice "B" 1565 1
2011/2012 1 Slavoj Bruntál "A" 1825 Jančálek Jan ŠO TJ Vítkov 1772 1772 1
2010/2011 11 Slavoj Bruntál "A" 1857 Kondula Lukáš VOKD Poruba "B" 1998 0
2010/2011 9 Slavoj Bruntál "A" 1857 Kaňok Jan Mittal Ostrava "C" 2017 0
2010/2011 8 Slavoj Bruntál "A" 1857 Veřmiřovský Vlastimil Tatra Kopřivnice "A" 2033 ½
2010/2011 7 Slavoj Bruntál "A" 1857 Valenčík Jozef Slovan Havířov "A" 1966 0
2010/2011 6 Slavoj Bruntál "A" 1857 Sovadina Jiří Slezan Opava "B" 1989 0
2010/2011 4 Slavoj Bruntál "A" 1857 Bulawa Marek Baník Havířov "B" 2044 0
2010/2011 3 Slavoj Bruntál "A" 1857 Mayerhofer Horst TJ Mariánské Hory "A" 2107 0
2010/2011 1 Slavoj Bruntál "A" 1857 Vavřínek Tomáš MSA Dolní Benešov "B" 1904 0
2009/2010 11 Slavoj Bruntál "B" 1854 Vrba Svatopluk Sokol Vrbno p/P 1853 ½
2009/2010 10 Slavoj Bruntál "B" 1854 Strakoš Jiří ŠO Jiskra Rýmařov 1796 1
2009/2010 9 Slavoj Bruntál "B" 1854 Kučeja Pavel TJ SK Kravaře 1744 ½
2009/2010 8 Slavoj Bruntál "B" 1854 Hajda Jaroslav Orel Opava 1869 ½
2009/2010 7 Slavoj Bruntál "B" 1854 Hrouza Ondřej Lokomotiva Krnov 2115 0
2009/2010 6 Slavoj Bruntál "B" 1854 Vícha Martin Slezan Opava "C" 1917 0
2009/2010 5 Slavoj Bruntál "B" 1854 Kožaný Jan ŠK West 1999 Opava 1858 ½
2009/2010 4 Slavoj Bruntál "B" 1854 Joško Jiří ŠK GOBE Píšť 1623 1
2009/2010 3 Slavoj Bruntál "B" 1854 Trojek Miroslav Sokol Háj ve Slezsku 1837 ½
2009/2010 1 Slavoj Bruntál "B" 1854 Číž Dušan TJ Vítkov 1730 1
2008/2009 11 TJ Slavoj Bruntál "B" 1864 Petropulos Janis Lokomotiva Krnov "B" 1
2008/2009 10 TJ Slavoj Bruntál "B" 1864 Chovanec Karel ŠK TP Hrabyně 1946 1
2008/2009 9 TJ Slavoj Bruntál "B" 1864 Olšar Robin Slezan Opava "B" 2027 0
2008/2009 8 TJ Slavoj Bruntál "B" 1864 Pavera Václav TJ Sokol Háj 1678 ½
2008/2009 6 TJ Slavoj Bruntál "B" 1864 Zeman Jiří Lokomotiva Krnov "A" 1870 ½
2008/2009 5 TJ Slavoj Bruntál "B" 1864 Vlček Antonín ŠO TJ Vítkov 1740 0
2008/2009 4 TJ Slavoj Bruntál "B" 1864 Glinz Leo ŠK Kravaře 1522 0
2008/2009 3 TJ Slavoj Bruntál "B" 1864 Polák Petr ŠK West 1999 Opava "A" 1867 ½
2008/2009 2 TJ Slavoj Bruntál "B" 1864 Matoušek Karel TJ Jiskra Rýmařov 1874 1
2008/2009 1 TJ Slavoj Bruntál "B" 1864 Melecký Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2080 ½
2007/2008 11 TJ Slavoj Bruntál "B" 1873 Černý Pavel Sokol Jakartovice 1882 ½
2007/2008 10 TJ Slavoj Bruntál "B" 1873 Vitásek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1836 0
2007/2008 9 TJ Slavoj Bruntál "B" 1873 Martinek Petr ŠK West 1999 Opava "A" 1824 1
2007/2008 8 TJ Slavoj Bruntál "B" 1873 Kovář Bořivoj TJ Jiskra Rýmařov 1961 0
2007/2008 7 TJ Slavoj Bruntál "B" 1873 Hajda Jaroslav ŠK TP Hrabyně 1919 1
2007/2008 6 TJ Slavoj Bruntál "B" 1873 Zeman Jiří Lokomotiva Krnov "B" 1835 1
2007/2008 5 TJ Slavoj Bruntál "B" 1873 Melecký Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2074 ½
2007/2008 3 TJ Slavoj Bruntál "B" 1873 Husar Ivo TJ Sokol Háj 1820 0
2007/2008 1 TJ Slavoj Bruntál "B" 1873 Kratochvíl Milan Slezan Opava "C" 1655 0
2006/2007 11 TJ Slavoj Bruntál "B" 1903 Mezihorák Rostislav TJ Jiskra Rýmařov 1915 0
2006/2007 10 TJ Slavoj Bruntál "B" 1903 Zajunc Josef Slezský šachový klub Opava 1828 0
2006/2007 8 TJ Slavoj Bruntál "B" 1903 Klimša Pavel ŠK TP Hrabyně 1934 ½
2006/2007 7 TJ Slavoj Bruntál "B" 1903 Hadámek Miroslav TJ Břidličná 1721 1
2006/2007 6 TJ Slavoj Bruntál "B" 1903 Stania Petr Slezan Opava "C" 1715 1
2006/2007 5 TJ Slavoj Bruntál "B" 1903 Stebel Jacek ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2000 0
2006/2007 3 TJ Slavoj Bruntál "B" 1903 Luskáč František TJ Sokol Háj ½
2006/2007 2 TJ Slavoj Bruntál "B" 1903 Jureček Daniel ŠK West 1999 Opava 1818 0
2006/2007 1 Slavoj Bruntál 1903 Wanot Aleš SK Slavia Orlová B 1918 0
2005/2006 11 TJ Slavoj Bruntál "B" 1925 Novák Stanislav VMS Sosnová - Lichnov 1610 1
2005/2006 10 TJ Slavoj Bruntál "B" 1925 Staněk Antonín Slezský šachový klub Opava 1796 ½
2005/2006 9 TJ Slavoj Bruntál "B" 1925 Jureček Daniel ŠK West 1999 Opava 1847 1
2005/2006 8 TJ Slavoj Bruntál "B" 1925 Bělka Lubomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1976 ½
2005/2006 7 TJ Slavoj Bruntál "B" 1925 Vrba Svatopluk TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1875 ½
2005/2006 6 TJ Slavoj Bruntál "B" 1925 Slaměník Jan TJ Jiskra Rýmařov 1989 ½
2005/2006 5 TJ Slavoj Bruntál "B" 1925 Pán Vladimír TJ Břidličná 2014 0
2005/2006 4 TJ Slavoj Bruntál "B" 1925 Mrva Marek TJ Sokol Jakartovice 2199 0
2005/2006 3 TJ Slavoj Bruntál "B" 1925 Jirásek David Slezan Opava "C" 1684 1
2005/2006 2 TJ Slavoj Bruntál "B" 1925 Vavřínek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1771 ½
2005/2006 1 TJ Slavoj Bruntál "B" 1925 Kozák Vladimír TJ Slavoj Bruntál "C" 1670 0
2005/2006 7 Slavoj Bruntál A 1925 Canibal Jaromír Jakl Karviná B 1861 ½
2004/2005 9 Slavoj Bruntál E 1924 Jiskra Rýmařov B 1
2004/2005 6 Slavoj Bruntál E 1924 TJ Moravský Beroun 1
2004/2005 5 Slavoj Bruntál E 1924 Návrat Pavel Lokomotiva Krnov B 1731 1
2004/2005 3 Slavoj Bruntál E 1924 Kozák Vladimír Slavoj Bruntál C 1658 1
2004/2005 2 Slavoj Bruntál E 1924 Ondrejka Pavel TJ Břidličná B 1919 0
2004/2005 5 Slavoj Bruntál A 1924 Filip Miroslav MSA Dol.Benešov C 1857 1
2004/2005 4 Slavoj Bruntál A 1924 Pavlík Karel Sokol Jakartovice 1758 ½
2004/2005 1 Slavoj Bruntál A 1924 Milián Milan Slavoj Bruntál B 1
2003/2004 9 Slavoj Bruntál A 1943 Filgas Václav ŠKTP Hrabyně B 1639 ½
2003/2004 4 Slavoj Bruntál A 1943 Holeček Vladimír ŠK Frýdek-MístekC 2082 0
2003/2004 3 Slavoj Bruntál A 1943 Ondrejka Pavel TJ Břidličná A 1855 0
2003/2004 2 Slavoj Bruntál A 1943 Prokýšek Karel Sokol Dobrá B 1807 ½
2003/2004 6 Slavoj Bruntál B 1943 Wagner Karel Granitol M.Beroun 1740 1
2003/2004 1 Slavoj Bruntál B 1943 Kašný Pavel SŠK Opava 1983 ½