Hráč Židek Daniel

Židek Daniel

User Pic
Jméno: Židek Daniel
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1775
Elo mezinárodní: 1766
ID: 34441
FIDE ID: 358517
Rok narození: 2001
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 BŠŠ Frýdek-Místek B 1799 1753 Paulus Václav 1.Novoborský ŠK 1971 1943 ½
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek B 1799 1753 Petr Jakub TJ Bohemians Praha 2163 2098 0
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek B 1799 1753 Molkanov Oleg TJ Kobylisy 2079 2014 0
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek B 1799 1753 Viták Jiří Desko Liberec 2157 2167 0
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek B 1775 1753 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička 2215 2267 0
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek B 1771 1745 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová 2147 2031 ½
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek B 1786 1745 Demko Robert Interchess Frýdek-Místek 2020 1799 0
2018/2019 7 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1775 1753 Gajdušek Josef Inter Petrovice 2003 1992 ½
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1771 1745 Holeksa Miloš Baník Havířov "C" 1925 1910 ½
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1788 1745 Szotkowski Bohuslav TJ Mosty u Jablunkova 1849 1843 0
2018/2019 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1799 1753 Trombík Karel Labortech Ostrava "B" 1972 1937 ½
2018/2019 8 BŠŠ F-M "F" 1799 1753 Borski Denis TŽ Třinec "C" 0 0 1
2018/2019 4 BŠŠ F-M "F" 1788 1745 Chwastek Otto TJ Vendryně "B" 1778 1761 ½
2018/2019 7 BŠŠ Frýdek-Místek B 1775 1753 Demko Robert Interchess Frýdek-Místek 1946 1925 0
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek B 1775 1753 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová 2185 2208 ½
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek B 1771 1745 Miča Marek BŠŠ Frýdek-Místek A 2082 2135 0
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek B 1786 1745 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička 2155 2227 0
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek B 1786 1745 Skalský Alexandr ŠK Staré Město 2240 2197 0
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek B 1786 1745 Říha Vojtěch 2222 ŠK Polabiny 2174 2186 ½
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek B 1786 1745 Voříšek Jakub TJ Spartak Vlašim 2056 2088 0
2017/2018 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1745 1705 Faja Vilém ŠK Lokomotiva Brno "B" 1564 1597 1
2017/2018 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1745 1705 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno "A" 1850 1986 0
2017/2018 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1745 1705 Ondroušek Michal Šachy Hošťálková 1293 1425 1
2017/2018 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1745 1705 Šimek Viktor ŠK Zlín 1507 1528 1
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1731 1705 Štefaník Marek TJ Ostrava 1640 1623 1
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1731 1705 Šlachta Jan TJ Lokomotiva Krnov 1459 1483 ½
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1745 1705 Růžičková Ema Agentura 64 Grygov 1306 1260 1
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1745 1705 Všetulová Viktorie ŠK Staré Město "B" 1457 1520 ½
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1762 1723 Kijonka Ondřej SK Slavia Orlová "B" 1382 1462 0
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1762 1723 Klíma Tomáš TJ Sokol Ústí 1630 1549 1
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1762 1723 Řezníček Štěpán ŠK Zbrojovka Vsetín 1272 1310 1
2017/2018 13 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1745 1705 Tvrdý Petr TJ Sokol Dobrá "B" 1601 1726 1
2017/2018 11 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1745 1705 Daniš Lumír TJ Sokol Metylovice 0 0 ½
2017/2018 9 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1737 1705 Holáň Pavel Sokol Brušperk "B" 1503 1503 1
2017/2018 8 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1737 1705 Borski Denis TŽ Třinec "D" 0 0 1
2016/2017 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1554 1627 Bierská Adéla ŠK Zbrojovka Vsetín 1588 1653 1
2016/2017 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1554 1627 Suchánek Kryštof ŠK Zlín 1672 1681 1
2016/2017 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1554 1627 Macháček Lukáš ŠK Staré Město "B" 1567 1605 1
2016/2017 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1554 1627 Urbanová Daniela SK Prostějov 1659 1659 1
2016/2017 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1554 1627 Šerek Ondřej OŠŠ TJ Ostrava 1703 1703 ½
2016/2017 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1554 1627 Ochmyt Jakub SK Slavia Orlová "B" 1535 1567 0
2016/2017 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1554 1627 Musial Dominik BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1465 1567 ½
2016/2017 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1554 1627 Demko Robert Interchess Frýdek-Místek 1732 1717 0
2016/2017 9 BŠŠ F-M "E" 1554 1627 Kukuczka Milan TJ Bystřice 1924 1950 ½
2016/2017 2 BŠŠ F-M "E" 1554 1627 Lavrišin Jan Sokol Dobrá "C" 1557 1581 1
2015/2016 11 Beskydská šachová škola "F" 1554 1627 Baran Rostislav Sokol Dobrá "B" 1913 1952 ½
2015/2016 9 Beskydská šachová škola "F" 1554 1627 Chwastek Jan TŽ Třinec "D" 1000 1
2015/2016 1 Beskydská šachová škola "F" 1554 1627 Vaníček Michal Beskydská šachová škola "E" 1815 1867 ½
2015/2016 5 Beskydská šachová škola FM C 1554 1627 Vraj Ondřej Sokol Hošťálková 1697 1777 0
2015/2016 4 Beskydská šachová škola FM C 1554 1627 Budík Pavel TJ Zbrojovka Vsetín 1629 1601 1
2015/2016 2 Beskydská šachová škola FM C 1554 1627 Bauer Miroslav ŠK Kuřim "B" 1269 1324 1
2015/2016 1 Beskydská šachová škola FM C 1554 1627 Němec Jakub ŠK Kuřim "A" 1568 1596 0
2014/2015 4 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1479 1597 Sobek Martin ŠK Karviná "B" 1919 1941 0
2014/2015 8 Beskydská šachová škola "F" 1479 1597 Vašut Jan TJ Dobratice "B" 1585 ½
2014/2015 9 Beskydská šachová škola FM B 1479 1597 Bauer Miroslav ŠK Kuřim 1328 1488 1
2014/2015 8 Beskydská šachová škola FM B 1479 1597 Lúč Martin ŠK Duras BVK Brno "B" 1000 1
2014/2015 7 Beskydská šachová škola FM B 1479 1597 Matošková Monika Sokol Hošťálková 1176 1
2014/2015 6 Beskydská šachová škola FM B 1479 1597 Všetulová Viktorie ŠK Staré Město "B" 1393 1393 1
2014/2015 5 Beskydská šachová škola FM B 1479 1597 Polišenský Jan Slavia Kroměříž 1561 1584 1
2014/2015 3 Beskydská šachová škola FM B 1479 1597 Szotkowski David Interchess FM 1435 1532 1
2014/2015 2 Beskydská šachová škola FM B 1479 1597 Miklosz Michael OŠŠ TJ Ostrava 1317 1
2014/2015 1 Beskydská šachová škola FM B 1479 1597 Šebesta Jan SK Slavia Orlová "B" 1405 1511 0
2013/2014 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1493 1505 Ambrožová Lucie ŠK Staré Město "A" 1572 ½
2013/2014 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1493 1505 Všetulová Viktorie ŠK Staré Město "B" 1250 1
2013/2014 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1493 1505 ŠK Duras BVK Brno "B" 1
2013/2014 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1493 1505 Němec Jakub ŠK KME-DDM Kuřim 1353 1353 1
2013/2014 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1493 1505 Palanek René OŠŠ TJ Ostrava 1000 1
2013/2014 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1493 1505 SK Řetězárna Česká Ves 1
2013/2014 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1493 1505 Obšivačová Jana Agentura 64 Grygov 1100 1
2013/2014 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1493 1505 Opluštil Pavel TJ Sokol Postoupky 1382 0
2013/2014 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1493 1505 Nezval Filip TJ Slovan Havířov 1100 1
2013/2014 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1493 1505 Řezníček Štěpán Zbrojovka Vsetín 1095 1
2013/2014 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1493 1505 Matošková Monika TJ Sokol Hošťálková 1250 1