Hráč Kopcová Ludmila

Kopcová Ludmila

User Pic
Jméno: Kopcová Ludmila
Oddíl: TJ Ostrava
Výkonnostní třída / Titul: KMž
Elo národní: 1886
Elo mezinárodní: 1971
ID: 36550
FIDE ID: 363774
Rok narození: 2001
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 SK Slavia Orlová 1971 1886 Finěk Václav Desko Liberec 1864 2046 1
2018/2019 6 SK Slavia Orlová 1971 1886 Skýpala Ondřej TJ Kobylisy 1987 1943 ½
2018/2019 5 SK Slavia Orlová 1971 1886 Žižka Petr TJ Bohemians Praha 1937 1938 ½
2018/2019 4 SK Slavia Orlová 1971 1886 Hurtík Matěj 1.Novoborský ŠK 1901 1965 ½
2018/2019 3 SK Slavia Orlová 1888 1886 Očko Dominik Interchess Frýdek-Místek 1896 1935 ½
2018/2019 2 SK Slavia Orlová 1895 1888 Vašínek Martin BŠŠ Frýdek-Místek B 1443 1399 1
2018/2019 1 SK Slavia Orlová 1899 1888 Pavlíček Lukáš TJ Štefanydes Polička 1894 1846 ½
2018/2019 10 TJ Ostrava C 1966 1886 Olšar Robin Slezan Opava B 2055 2047 ½
2018/2019 6 TJ Ostrava C 1888 1886 Vaníček Michal BSŠ Frýdek Místek D 1764 1785 1
2018/2019 5 TJ Ostrava C 1888 1886 Pavera Vít ŠK TJ Dolní Benešov A 2048 2034 1
2018/2019 4 TJ Ostrava C 1895 1888 Podlesný Pavel ŠK Šenov A 2155 2115 0
2018/2019 1 TJ Ostrava C 1899 1888 Čujdík Jiří SK Stonava 1948 1943 ½
2018/2019 7 SK Slavia Orlová 1888 1886 Stalmach Richard BŠŠ Frýdek-Místek A 2164 2072 1
2018/2019 6 SK Slavia Orlová 1888 1886 Vašínek Martin BŠŠ Frýdek-Místek B 1412 1434 1
2018/2019 5 SK Slavia Orlová 1895 1888 Očko Dominik Interchess Frýdek-Místek 1896 1994 ½
2018/2019 4 SK Slavia Orlová 1899 1888 Šolc Filip TJ Spartak Vlašim 2035 2037 1
2018/2019 3 SK Slavia Orlová 1899 1888 Nehyba Martin 2222 ŠK Polabiny 2065 2104 0
2018/2019 2 SK Slavia Orlová 1899 1888 Babula Vlastimil ŠK Staré Město 1865 1904 0
2018/2019 1 SK Slavia Orlová 1899 1888 Pavlíček Lukáš TJ Štefanydes Polička 1894 1846 ½
2017/2018 7 SK Slavia Orlová 1935 1900 Novotný Martin Klub Šachistů Říčany 1925 1839 1830 ½
2017/2018 6 SK Slavia Orlová 1935 1900 Rolinek Dominik ŠA VŠTE České Budějovice 1996 1956 ½
2017/2018 5 SK Slavia Orlová 1935 1900 Brunová Blanka ŠK Karlovy Vary 1942 1904 ½
2017/2018 4 SK Slavia Orlová 1935 1900 Lhotská Anna PROMAT OAZA Praha 1650 1566 0
2017/2018 3 SK Slavia Orlová 1931 1900 Jiříček Jakub ŠK Staré Město 1875 1870 0
2017/2018 1 SK Slavia Orlová 1878 1961 Vítová Anna ŠK AD Jičín 1822 1672 1
2017/2018 5 TJ Ostrava 1905 1900 Budík Pavel ŠK Zbrojovka Vsetín 1753 1678 1
2017/2018 3 TJ Ostrava 1878 1961 Bušos Daniel TJ Lokomotiva Krnov 1446 1460 0
2017/2018 10 TJ Ostrava C 1905 1900 Pánis Radim Slezan Opava B 2096 0 1
2017/2018 8 TJ Ostrava C 1895 1900 Walica Roman SK Slavia Orlová C 2035 2046 ½
2017/2018 7 TJ Ostrava C 1895 1900 Kocur Valter ŠK TJ Dolní Benešov B 1932 1958 ½
2017/2018 5 TJ Ostrava C 1931 1900 Pohludka Ondřej ŠK Šenov A 1992 1974 ½
2017/2018 4 TJ Ostrava C 1905 1900 Hrbáček Miroslav ŠK Bruntál 1968 1953 1
2017/2018 1 TJ Ostrava C 1878 1961 Didi Jan TJ Ostrava B 2011 2021 0
2017/2018 7 SK Slavia Orlová 1931 1900 Hrbek Štěpán Interchess Frýdek-Místek 2007 1997 0
2017/2018 6 SK Slavia Orlová 1931 1900 Jiříček Jakub ŠK Staré Město 1875 1870 0
2017/2018 5 SK Slavia Orlová 1905 1900 Stalmach Richard BŠŠ Frýdek-Místek 1946 1956 ½
2017/2018 2 SK Slavia Orlová 1878 1961 Vítová Anna ŠK AD Jičín 1822 1672 1
2017/2018 1 SK Slavia Orlová 1878 1961 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny 2067 2078 0
2016/2017 11 OŠŠ TJ Ostrava 1783 1758 Barák David ŠK Duras BVK Brno 1658 1595 ½
2016/2017 10 OŠŠ TJ Ostrava 1783 1758 Volák Šimon ŠK Lokomotiva Brno "B" 1622 1298 1
2016/2017 9 OŠŠ TJ Ostrava 1783 1758 Hronek Martin ŠK Zlín 1706 1731 1
2016/2017 8 OŠŠ TJ Ostrava 1783 1758 Jiříček Jakub ŠK Zbrojovka Vsetín 1807 1836 1
2016/2017 7 OŠŠ TJ Ostrava 1783 1758 Chlebek Jan BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1729 1773 1
2016/2017 6 OŠŠ TJ Ostrava 1783 1758 Miča Marek BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1686 1724 0
2016/2017 5 OŠŠ TJ Ostrava 1783 1758 Urbanová Daniela SK Prostějov 1659 1659 ½
2016/2017 4 OŠŠ TJ Ostrava 1783 1758 Macháček Lukáš ŠK Staré Město "B" 1567 1605 1
2015/2016 7 TJ Ostrava "D" 1783 1758 Dobeš Luděk ŠK Slavoj Poruba "E" 2012 2001 1
2015/2016 6 TJ Ostrava "D" 1783 1758 Vašek Vladimír ŠK Šenov "C" 1925 1939 ½
2015/2016 5 TJ Ostrava "D" 1783 1758 Špála Jiří TJ Mariánské Hory "B" 1831 1847 ½
2015/2016 4 TJ Ostrava "D" 1783 1758 Šoki Zdeněk Sokol Vítkovice "A" 1798 ½
2015/2016 3 TJ Ostrava "D" 1783 1758 Klíma Václav HTJ Odra "A" 1875 1
2015/2016 2 TJ Ostrava "D" 1783 1758 Halámka Pavel Slovan Ostrava "A" 1752 ½
2015/2016 1 TJ Ostrava "D" 1783 1758 Sedlář Jaroslav Dynamo DPO "A" 1887 ½
2015/2016 11 OŠŠ TJ Ostrava 1783 1758 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno "B" 1540 1551 1
2015/2016 10 OŠŠ TJ Ostrava 1783 1758 Hvozdovič Jan ŠK Lokomotiva Brno "C" 1629 1503 ½
2015/2016 9 OŠŠ TJ Ostrava 1783 1758 Keprt Tomáš ŠK Kuřim "B" 1569 1569 ½
2015/2016 8 OŠŠ TJ Ostrava 1783 1758 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim "A" 1579 1605 1
2015/2016 7 OŠŠ TJ Ostrava 1783 1758 Šigut David Beskydská šachová škola FM B 1656 1697 1
2015/2016 6 OŠŠ TJ Ostrava 1783 1758 Mavrev David Beskydská šachová škola FM C 1601 1531 0
2015/2016 5 OŠŠ TJ Ostrava 1783 1758 Macháček Lukáš ŠK Staré Město "B" 1567 1605 ½
2015/2016 4 OŠŠ TJ Ostrava 1783 1758 Jelínek Jindřich A64 Grygov 1538 1581 1
2015/2016 3 OŠŠ TJ Ostrava 1783 1758 Očko Dominik Interchess FM 1610 1580 ½
2015/2016 10 TJ Ostrava "B" 1783 1758 Kubošová Jana SK Slavia Orlová "B" 1704 1698 ½
2014/2015 7 TJ Ostrava "D" 1683 1668 Bártek Jaromír Slovan Ostrava 1698 ½
2014/2015 6 TJ Ostrava "D" 1683 1668 Petrov Nikolaj ŠK Šenov "B" 1742 1770 1
2014/2015 4 TJ Ostrava "D" 1683 1668 Poništ Milan Dynamo DP Ostrava 1697 ½
2014/2015 3 TJ Ostrava "D" 1683 1668 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba "E" 1875 1871 ½
2014/2015 2 TJ Ostrava "D" 1683 1668 Kusák Lubomír TJ Mariánské Hory "C" 1712 1753 0
2014/2015 1 TJ Ostrava "D" 1683 1668 Eliáš Josef HTJ Odra 1803 1
2014/2015 11 OŠŠ TJ Ostrava 1683 1668 Glozar Tomáš ŠK Duras BVK Brno "B" 1414 1
2014/2015 10 OŠŠ TJ Ostrava 1683 1668 Richterová Julie ŠK Kuřim 1561 1564 1
2014/2015 9 OŠŠ TJ Ostrava 1683 1668 Hronek Martin ŠK Staré Město "B" 1674 1698 0
2014/2015 8 OŠŠ TJ Ostrava 1683 1668 Vraj Karel Sokol Hošťálková 1680 1767 0
2014/2015 7 OŠŠ TJ Ostrava 1683 1668 Opluštil David Sokol Postoupky 1495 1624 0
2014/2015 6 OŠŠ TJ Ostrava 1683 1668 Navrátilová Lenka Slavia Kroměříž 1510 1416 1
2014/2015 5 OŠŠ TJ Ostrava 1683 1668 Zajíček Tomáš A64 Grygov 1841 1951 ½
2014/2015 4 OŠŠ TJ Ostrava 1683 1668 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno "C" 1368 1
2014/2015 3 OŠŠ TJ Ostrava 1683 1668 Pilch David SK Slavia Orlová "B" 1672 1787 ½
2014/2015 2 OŠŠ TJ Ostrava 1683 1668 Stalmach Richard Beskydská šachová škola FM B 1516 1492 ½
2014/2015 1 OŠŠ TJ Ostrava 1683 1668 Filip Tomáš Interchess FM 1716 1780 1
2014/2015 11 TJ Ostrava "C" 1683 1668 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "A" 1745 1763 ½
2014/2015 10 TJ Ostrava "C" 1683 1668 Kolařík Tomáš ŠK Hošťalkovice "A" 1694 1697 1
2014/2015 7 TJ Ostrava "C" 1683 1668 Georgiu Dimitri TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1705 ½
2014/2015 2 TJ Ostrava "C" 1683 1668 Pirhala Ladislav TJ VOKD Poruba "C" 1471 1501 1
2014/2015 1 TJ Ostrava "C" 1683 1668 Kotlář Jarmil ŠK Šenov "A" 1912 1918 ½
2013/2014 11 OŠŠ TJ Ostrava 1619 1700 Tajovský Matěj ŠK KME-DDM Kuřim 1530 1530 ½
2013/2014 10 OŠŠ TJ Ostrava 1619 1700 Koukal Ondřej ŠK Duras BVK Brno "B" 1462 1546 1
2013/2014 9 OŠŠ TJ Ostrava 1619 1700 Nehyba Martin TJ Sokol Hošťálková 1629 1733 ½
2013/2014 8 OŠŠ TJ Ostrava 1619 1700 Kovařík Matyáš Zbrojovka Vsetín 1584 1630 ½
2013/2014 7 OŠŠ TJ Ostrava 1619 1700 Gřesová Zuzana BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1557 1626 1
2013/2014 6 OŠŠ TJ Ostrava 1619 1700 Fialka Adam TJ Slovan Havířov 1554 1550 ½
2013/2014 5 OŠŠ TJ Ostrava 1619 1700 Štefaník Richard ŠK Staré Město "A" 1625 1721 ½
2013/2014 4 OŠŠ TJ Ostrava 1619 1700 Otradovec Tomáš ŠK Staré Město "B" 1580 1599 1
2013/2014 2 OŠŠ TJ Ostrava 1619 1700 Zajíček Tomáš Agentura 64 Grygov 1804 1859 ½
2013/2014 1 OŠŠ TJ Ostrava 1619 1700 Škarpa Tomáš SK Řetězárna Česká Ves 1398 1353 1
2013/2014 11 TJ Ostrava "C" 1619 1700 Třetina Zdeněk TJ Mariánské Hory "B" 1749 1705 ½
2013/2014 10 TJ Ostrava "C" 1619 1700 Hanko František TJ Mořkov "A" 1612 ½
2013/2014 9 TJ Ostrava "E" 1619 1700 Smrek Emil Dynamo DP Ostrava "C" 1554 1
2013/2014 8 TJ Ostrava "E" 1619 1700 Šumbera Antonín TJ Mariánské Hory "D" 1671 1616 ½
2013/2014 6 TJ Ostrava "E" 1619 1700 Broskevič Lumír ŠK Šenov "C" 1761 1759 1
2013/2014 5 TJ Ostrava "E" 1619 1700 Strmiska Václav ŠK Slavoj Poruba "D" 1746 1
2013/2014 4 TJ Ostrava "E" 1619 1700 Alexandr Petr Slovan Ostrava "B" 1666 1689 ½
2013/2014 2 TJ Ostrava "E" 1619 1700 Chrostek Lukáš TJ Ostrava "D" 1769 1809 ½
2013/2014 1 TJ Ostrava "E" 1619 1700 Skočková Kateřina Sokol Polanka 1755 1837 ½
2012/2013 10 TJ Ostrava "C" 1529 1507 Nedvídek Jiří Sokol Polanka n./O 1536 1
2012/2013 9 TJ Ostrava "C" 1529 1507 Broskevič Lumír ŠK Šenov "B" 1777 1724 0
2012/2013 8 TJ Ostrava "C" 1529 1507 Poništ Milan Dynamo DP Ostrava "B" 1680 ½
2012/2013 7 TJ Ostrava "C" 1529 1507 Bosák Michal TJ Sokol Vítkovice 1574 1
2012/2013 6 TJ Ostrava "C" 1529 1507 Šumbera Antonín TJ Mariánské Hory "C" 1661 1585 1
2012/2013 3 TJ Ostrava "C" 1529 1507 Szabó Pavel Slovan Ostrava 1720 1720 1
2012/2013 1 TJ Ostrava "C" 1529 1507 Chlevišťan Jaromír VOKD Poruba "D" 1540 1636 1
2012/2013 11 Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1529 1507 Štefaník Richard ŠK Staré Město 1576 1653 ½
2012/2013 10 Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1529 1507 Mašíček Michal ŠO Kunovice 1289 1
2012/2013 9 Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1529 1507 Liška Martin KME-DDM Kuřim 1323 1
2012/2013 8 Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1529 1507 Glozar Petr ŠK Duras BVK Brno "B" 1476 1
2012/2013 7 Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1529 1507 Stančík Jakub Zbrojovka Vsetín 1582 ½
2012/2013 6 Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1529 1507 Vraj Karel TJ Sokol Hošťálková 1403 ½
2012/2013 5 Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1529 1507 Zatloukal Miroslav TŽ Třinec 1294 1
2012/2013 4 Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1529 1507 Scheichenost Michal TJ Sokol Postoupky 1602 1757 0
2012/2013 3 Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1529 1507 Lojek Marek SK Slavie Orlová "B" 1642 1708 0
2012/2013 2 Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1529 1507 Hartingerová Martina Agentura 64 Grygov 1477 1468 1
2012/2013 1 Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1529 1507 Kment Michal Rošáda Prostějov 1545 1
2011/2012 9 TJ Mittal Ostrava 1307 Obertan Milan Dynamo DP Ostrava ,,B" 1728 0
2011/2012 8 TJ Mittal Ostrava 1307 Bosák Michal Sokol Vítkovice 1596 ½
2011/2012 6 TJ Mittal Ostrava 1307 Hlaváček Ladislav Mariánské Hory ,,C" 1610 1
2011/2012 5 TJ Mittal Ostrava 1307 Malina Roman Slavoj Poruba,,C" 1100 0
2011/2012 4 TJ Mittal Ostrava 1307 Janků Viktor Dynamo DP Ostrava,,A" 1567 1
2011/2012 3 TJ Mittal Ostrava 1307 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava 1665 0
2011/2012 2 TJ Mittal Ostrava 1307 Churová Hana Sokol Polanka n./O 1466 0
2011/2012 1 TJ Mittal Ostrava 1307 Bunczek Helmut Šk Šenov,,B" 1656 ½
2011/2012 11 TŽ Třinec 1307 Jelínek Daniel SK Boršice B 1250 ½
2011/2012 10 TŽ Třinec 1307 Nekarda Jan ŠK Staré Město B 1471 1471 0
2011/2012 9 TŽ Třinec 1307 Fojtů Áron Zbrojovka Vsetín 1250 1
2011/2012 8 TŽ Třinec 1307 Vraj Karel Sokol Hošťálková 1377 1
2011/2012 7 TŽ Třinec 1307 Žitný Michal ŠK Lokomotiva Brno B 1331 0
2011/2012 6 TŽ Třinec 1307 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno C 1100 ½
2011/2012 5 TŽ Třinec 1307 Kubošová Hana SK Slavia Orlová A 1475 1666 ½
2011/2012 4 TŽ Třinec 1307 Drastichová Anežka SK Slavia Orlová B 1250 ½
2011/2012 3 TŽ Třinec 1307 Jelínek Jindřich A64 Grygov 1100 1
2010/2011 5 TŽ Třinec 1250 Ševčík Radek ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1739 0