Hráč Novotný Josef

Novotný Josef

User Pic
Jméno: Novotný Josef
Oddíl: Šachový klub Ostrava-Jih
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2122
Elo mezinárodní: 2047
ID: 287
FIDE ID: 304522
Rok narození: 1949
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Ostrava-Jih A 2043 2125 Přikryl Stanislav TJ Fulnek 1599 1640 1
2018/2019 10 ŠK Ostrava-Jih A 2043 2125 Černoch Václav TJ Mořkov A 1684 1714 1
2018/2019 9 ŠK Ostrava-Jih A 2046 2125 Čížek Petr ŠK Šenov B 1835 1884 ½
2018/2019 8 ŠK Ostrava-Jih A 2046 2125 Šimetka Vlastimil TJ Frenštát pod Radhoštěm 1703 1751 1
2018/2019 5 ŠK Ostrava-Jih A 2049 2134 Fiala Radovan ŠK Hošťálkovice 1772 1811 ½
2018/2019 4 ŠK Ostrava-Jih A 2049 2134 Stračánek Jaroslav ŠK Slavoj Poruba E 1798 1785 1
2018/2019 2 ŠK Ostrava-Jih A 2055 2134 Mička Norbert TJ Nový Jičín A 1837 1838 ½
2017/2018 8 TJ Mariánské Hory A 2049 2157 Prokop Michal ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 0 1391 1
2017/2018 7 TJ Mariánské Hory A 2045 2157 Kaša Martin ŠK Petřvald 1798 1798 1
2017/2018 5 TJ Mariánské Hory A 2049 2157 Černoch Václav TJ Mořkov A 1691 1737 1
2017/2018 4 TJ Mariánské Hory A 2049 2157 Kubelka Jaroslav TJ Fulnek 1503 1546 1
2017/2018 3 TJ Mariánské Hory A 2049 2157 Holiš Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1671 1689 1
2015/2016 11 TJ Mariánské Hory "A" 1998 2181 Tkadleček Petr TJ Frenštát p/R "A" 1781 1675 1
2015/2016 4 TJ Mariánské Hory "A" 1998 2181 Černoch Václav TJ Mořkov "A" 1646 1729 1
2014/2015 11 TJ Mariánské Hory "B" 2040 2202 Bienek Petr TJ Nový Jičín "B" 1879 1
2014/2015 2 TJ Mariánské Hory "B" 2040 2202 Kolařík Tomáš ŠK Hošťalkovice "A" 1694 1697 1
2014/2015 1 TJ Mariánské Hory "B" 2040 2202 Zacharová Lada TJ Studénka 1695 1
2014/2015 3 TJ Mariánské Hory "A" 2040 2202 Václavík David Slavoj Poruba "C" 1979 2012 0
2014/2015 2 TJ Mariánské Hory "A" 2040 2202 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 1869 1822 ½
2014/2015 1 TJ Mariánské Hory "A" 2040 2202 Jureček Daniel Orel Opava "A" 1754 1812 ½
2012/2013 6 TJ Mariánské Hory "A" 2200 Tchuř Pavel SK Slavia Orlová "C" 2004 1986 ½
2012/2013 5 TJ Mariánské Hory "A" 2200 Máj Svatopluk ŠK Bruntál "A" 2001 1999 1
2012/2013 4 TJ Mariánské Hory "A" 2200 Geffert Michal ŠK Šenov "A" 1924 1924 1
2011/2012 10 TJ Mariánské Hory "A" 2177 Mačejovský Igor VOKD Poruba "B" 2007 2001 1
2011/2012 9 TJ Mariánské Hory "A" 2177 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "A" 1672 1
2011/2012 8 TJ Mariánské Hory "A" 2177 Milián Milan TJ Město Albrechtice 1855 1844 1
2011/2012 7 TJ Mariánské Hory "A" 2177 Kantor Pavel ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 1782 1
2011/2012 5 TJ Mariánské Hory "A" 2177 Geffert Michal ŠK Šenov 1948 1957 1
2011/2012 4 TJ Mariánské Hory "A" 2177 Vícha Martin Slezan Opava "B" 1883 1875 1
2011/2012 3 TJ Mariánské Hory "A" 2177 Miketa Jiří MSA Dolní Benešov "B" 1765 1819 1
2011/2012 2 TJ Mariánské Hory "A" 2177 Jureček Daniel Orel Opava "A" 1798 1
2011/2012 1 TJ Mariánské Hory "A" 2177 Týn Marek Mittal Ostrava "B" 1891 1996 1
2010/2011 11 TJ Mariánské Hory "B" 2185 Kolařík Tomáš ŠK Hošťálkovice "A" 1
2010/2011 10 TJ Mariánské Hory "B" 2185 Divinec František TJ Fulnek "A" 1250 1
2010/2011 8 TJ Mariánské Hory "B" 2185 Smělý Pavel Tatra Kopřivnice "B" 1758 1
2010/2011 7 TJ Mariánské Hory "B" 2185 Mutina Antonín VOKD Poruba "C" 1922 ½
2010/2011 8 TJ Mariánské Hory C 2185 Dobeš Luděk VOKD Poruba 2054 1
2010/2011 7 TJ Mariánské Hory C 2185 Buffa Miroslav Dynamo DP Ostrava B 1864 1
2010/2011 1 TJ Mariánské Hory C 2185 Jamka Břetislav Slovan Ostrava A 1922 0
2009/2010 10 TJ Mariánské Hory B 2172 Mikoška Josef Vagonka Studénka 1748 0
2009/2010 9 TJ Mariánské Hory B 2172 Šimetka Vlastimil TJ Frenštát 1786 1
2009/2010 8 TJ Mariánské Hory B 2172 Mačejovský Igor VOKD Poruba B 2018 ½
2009/2010 7 TJ Mariánské Hory B 2172 Janák Michal ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1626 1
2009/2010 6 TJ Mariánské Hory B 2172 Dohnálek Tomáš TJ Fulnek 1707 1
2009/2010 5 TJ Mariánské Hory B 2172 Grzegorz Roman ŠK Hošťálkovice 1702 1
2009/2010 4 TJ Mariánské Hory B 2172 Kaša Martin ŠK Petřvald 1773 1
2009/2010 3 TJ Mariánské Hory B 2172 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín 1966 1
2009/2010 1 TJ Mariánské Hory B 2172 Sykala Vladislav ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1867 1
2009/2010 11 TJ Mariánské Hory A 2172 Pohludka Ondřej ŠK Šenov A 2087 ½
2009/2010 10 TJ Mariánské Hory A 2172 Mirvald Marcel MSA Dolní Benešov C 1739 1
2009/2010 8 TJ Mariánské Hory A 2172 Černý Pavel Slezan Opava B 1877 1
2009/2010 6 TJ Mariánské Hory A 2172 Makovička Tadeáš TŽ Třinec D 2002 1
2009/2010 3 TJ Mariánské Hory A 2172 Kramoliš Pavel Mittal Ostrava C 1777 1
2009/2010 2 TJ Mariánské Hory A 2172 Ovesný Radim Slavia Havířov 1988 1
2008/2009 7 ŠK Svinov "A" 2186 Vitásek Tomáš ŠK MSA Dolní Benešov "B" 1884 1
2008/2009 6 ŠK Svinov "A" 2186 Kraus František TŽ Třinec "D" 2064 0
2008/2009 4 ŠK Svinov "A" 2186 Nábělek Marek Sokol Jakartovice "A" 2246 ½
2008/2009 2 ŠK Svinov "A" 2186 Richter Ivan TJ Sokol Vrbno 1976 1
2008/2009 1 ŠK Svinov "A" 2186 Šnyta Zdeněk ŠK MSA Dolní Benešov "A" 2116 0
2007/2008 8 ŠK Slavoj Poruba "A" 2189 Gibiec Ernest SK Stonava "A" 2245 ½
2007/2008 2 ŠK Slavoj Poruba "A" 2189 Bína Josef ŠK Gordic Jihlava "A" 2172 0
2007/2008 11 ŠK Svinov "A" 2189 Mačejovský Igor TJ VOKD Poruba "B" 2015 1
2007/2008 10 ŠK Svinov "A" 2189 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 1936 1
2007/2008 8 ŠK Svinov "A" 2189 Bíža Miroslav ASK Tatra Kopřivnice "B" 1864 0
2007/2008 7 ŠK Svinov "A" 2189 Vallo Ján TJ Frenštát "A" 1659 1
2007/2008 5 ŠK Svinov "A" 2189 Diviš Jan TJ Petřvald u NJ 1745 1
2007/2008 4 ŠK Svinov "A" 2189 Pecha Vladan ŠK Svinov "B" 1797 1
2007/2008 3 ŠK Svinov "A" 2189 Socha Jaromír ASK Tatra Kopřivnice "A" 2074 0
2007/2008 2 ŠK Svinov "A" 2189 Vágner Ladislav Vagonka Studénka "A" 2044 1
2007/2008 1 ŠK Svinov "A" 2189 Vrobel Jaromír TJ Fulnek "A" 1849 1
2006/2007 6 Slavoj Poruba "B" 2216 Kolář Stanislav Mittal Ostrava "B" 2129 1
2006/2007 1 Slavoj Poruba "B" 2216 Schuster Vít Slezan Opava "A" 2132 ½
2006/2007 11 ŠK Svinov 2216 Hromada Václav Slezan Opava B 2149 0
2006/2007 10 ŠK Svinov 2216 Melecký Jaroslav MSA Dolní Benešov B 2090 ½
2006/2007 7 ŠK Svinov 2216 Chlevišťan Jakub VOKD Ostrava-Poruba 2111 0
2006/2007 6 ŠK Svinov 2216 Pertlová Soňa TŽ Třinec C 2156 ½
2006/2007 5 ŠK Svinov 2216 Trombík Karel SK Slavia Orlová B 2214 ½
2006/2007 4 ŠK Svinov 2216 Búran Robert Slavoj Bruntál 2076 ½
2006/2007 3 ŠK Svinov 2216 Nábělek Marek Sokol Jakartovice 2271 0
2006/2007 2 ŠK Svinov 2216 Hrouza Ondřej Lokomotiva Krnov 2038 ½
2006/2007 1 ŠK Svinov 2216 Kolář Jaroslav Sokol Fryčovice 2027 1
2005/2006 11 Slavoj Poruba "B" 2216 Holušová Táňa ŠK Frýdek-Místek "B" 2090 1
2005/2006 4 Slavoj Poruba "B" 2216 Didi Jan Ritmus Ostrava "A" 2102 1
2005/2006 3 Slavoj Poruba "B" 2216 Sekáč Martin Baník Havířov "A" 2071 ½
2005/2006 2 Slavoj Poruba "B" 2216 Hromada Václav Slezan Opava "A" 2157 ½
2005/2006 1 Slavoj Poruba "B" 2216 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov"A" 2038 1
2005/2006 11 Mittal Ostrava "E" 2216 Kaňok Jan Mittal Ostrava "D" 1949 1
2005/2006 10 Mittal Ostrava "E" 2216 Lamper Vlastimil Sokol Vítkovice "A" 1936 ½
2005/2006 9 Mittal Ostrava "E" 2216 Barteček Ladislav DP Ostrava "A" 1902 1
2005/2006 8 Mittal Ostrava "E" 2216 Pohludka Ondřej ŠK Šenov "C" 2003 ½
2005/2006 7 Mittal Ostrava "E" 2216 Šprinc Tomáš TJ Mariánské Hory "A" 1805 1
2005/2006 6 Mittal Ostrava "E" 2216 Petrov Bogoljub HTJ Odra Ostrava "A" 1984 ½
2005/2006 5 Mittal Ostrava "E" 2216 Tokarský Radovan VOKD Poruba "D" 1921 1
2005/2006 4 Mittal Ostrava "E" 2216 Buffa Miroslav DP Ostrava "B" 1830 ½
2005/2006 3 Mittal Ostrava "E" 2216 Kotlář Jarmil ŠK Šenov "B" 1851 1
2005/2006 2 Mittal Ostrava "E" 2216 Jaroš Bohumil Unie Hlubina "A" 1994 ½
2005/2006 1 Mittal Ostrava "E" 2216 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice "A" 1983 1
2004/2005 11 Slavoj Poruba B 2207 Lamper Vlastimil Ritmus Ostrava 2000 1
2004/2005 10 Slavoj Poruba B 2207 Gazda Petr ŠK Svinov A 2028 1
2004/2005 9 Slavoj Poruba B 2207 Baran Rostislav TJ Sokol Dobrá B 1930 1
2004/2005 8 Slavoj Poruba B 2216 Durčák Zdeněk TJ Jakl Karviná B 1903 1
2004/2005 6 Slavoj Poruba B 2207 Hrbáček Miroslav Loko Krnov A 1968 ½
2004/2005 5 Slavoj Poruba B 2207 Drtil Lubomír TJ Jiskra Rýmařov 1732 1
2004/2005 4 Slavoj Poruba B 2207 Zdražil Tomáš TJ Břidličná A 2013 1
2004/2005 3 Slavoj Poruba B 2207 Chliapas Nikos IPM COLOR Ostrava 1984 ½
2003/2004 9 Slavoj Poruba B 2177 Novák Jiří Baník Havířov B 1932 ½
2003/2004 8 Slavoj Poruba B 2177 Vitásek Tomáš ŠK MSA D.BenešovB 1801 1
2003/2004 6 Slavoj Poruba B 2177 Šoki Zdeněk Ritmus Ostrava 1850 1
2003/2004 5 Slavoj Poruba B 2177 Milat Patrik ŠK Frýdek-MístekC 1731 1
2003/2004 4 Slavoj Poruba B 2177 Nepožítek Svatomír TJ Břidličná A 1847 1
2003/2004 3 Slavoj Poruba B 2177 Carbol Otmar Sokol Dobrá B 1821 1
2003/2004 2 Slavoj Poruba B 2177 Fabík Jan Mořkov A 1684 1
2003/2004 1 Slavoj Poruba B 2177 Řehulka Pavel ŠKTP Hrabyně A 1998 1
2003/2004 11 Slavoj Poruba 2177 Didi Jan NH Ostrava 2119 1
2003/2004 10 Slavoj Poruba 2177 Borovička Bohumil Vagónka Studénka 2065 1
2003/2004 9 Slavoj Poruba 2177 Madecký Bedřich Kopřivnice 1953 1
2003/2004 5 Slavoj Poruba 2177 Jaroš Bohumil NH Ostrava 2084 1
2003/2004 4 Slavoj Poruba 2177 Noha Michal ŠK Svinov 1834 1
2003/2004 2 Slavoj Poruba 2177 Šíma Pavel TJ Fulnek 2095 1
2003/2004 1 Slavoj Poruba 2177 Očkay Tomáš VOKD Poruba 2104 1