Hráč Lepík Jaroslav

Lepík Jaroslav

User Pic
Jméno: Lepík Jaroslav
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1818
Elo mezinárodní: 1824
ID: 847
FIDE ID: 307742
Rok narození: 1954
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 BSŠ Frýdek Místek D 1777 1786 Berezjuk Rostislav ŠK Šenov A 1854 1872 ½
2018/2019 6 BSŠ Frýdek Místek D 1779 1786 Repák Jan TJ Ostrava C 1804 1799 ½
2018/2019 5 BSŠ Frýdek Místek D 1779 1786 Blaszczok Grzegorz SK Stonava 2118 0 0
2018/2019 4 BSŠ Frýdek Místek D 1824 1813 Bříza Jiří Tatra Kopřivnice A 1942 1947 ½
2018/2019 2 BSŠ Frýdek Místek D 1809 1813 Oborný Lubor ŠK Slavoj Poruba D 1919 1923 ½
2018/2019 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1779 1786 Hurta Jiří Labortech Ostrava "B" 1770 1733 1
2018/2019 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1779 1786 Sobek Rostislav ŠK Karviná 1973 2007 ½
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1809 1813 Malyrz Ladislav TŽ Třinec "B" 1898 1905 1
2017/2018 10 BŠŠ Frýdek-Místek 1792 1781 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov B 1795 1836 ½
2017/2018 9 BŠŠ Frýdek-Místek 1792 1781 Fritz Antoni Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1925 0 0
2017/2018 8 BŠŠ Frýdek-Místek 1792 1781 Barcuch Radek Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1859 1882 1
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1774 1781 Koždoň Petr Viktorie Bohumín 1968 1964 1
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1774 1781 Kwasek Andrzej TJ Vendryně 1877 1854 ½
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1792 1781 Wanot Aleš SK Slavia Orlová D 1887 1885 ½
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1792 1781 Grepl Lukáš Sokol Brušperk A 1903 1847 ½
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1770 1782 Egert Vlastimil Baník Havířov C 1722 1823 1
2015/2016 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1836 1826 Hrbáček Miroslav Sokol Vrbno p/Pradědem 1925 1930 ½
2015/2016 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1836 1826 Beseda Roman Sokol Dobrá 2076 2090 1
2015/2016 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1836 1826 Kufa Václav ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1749 1791 ½
2015/2016 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1836 1826 Vízner Jaroslav Baník Havířov "B" 1957 1955 ½
2014/2015 10 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1870 1871 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov "B" 1675 1834 ½
2014/2015 9 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1870 1871 Kukuczka Milan TŽ Třinec "C" 1977 1947 ½
2014/2015 8 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1870 1871 Koždoň Petr TJ Viktorie Bohumín "A" 1995 1960 0
2014/2015 7 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1870 1871 Radecki Petr Inter Petrovice "A" 2028 2027 0
2014/2015 6 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1870 1871 Miszczak Dariusz OS Rychvald "A" 2027 0
2014/2015 5 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1870 1871 Walica Roman SK Slavia Orlová "D" 1868 1902 ½
2014/2015 4 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1870 1871 Szotek Josef ŠK Karviná "B" 2029 2026 ½
2014/2015 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1870 1871 Rosinský Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2044 2017 ½
2014/2015 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1870 1871 Vinklárek Robert TJ Nový Jičín "A" 1773 1773 0
2014/2015 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1870 1871 Fojtík Vlastislav Sokol Vrbno p/P 2116 2031 0
2013/2014 11 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1913 1907 Dušek Libor TJ Baník Havířov "C" 1852 1870 0
2013/2014 9 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1913 1907 Radecki Petr Inter Petrovice "A" 2013 2002 ½
2013/2014 8 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1913 1907 Wolyński Krzysztof OS Rychvald "A" 2082 0
2013/2014 5 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1913 1907 Lojek Marek SK Slavia Orlová "D" 1752 1843 ½
2013/2014 4 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1913 1907 Šrámek Tomáš TJ Viktorie Bohumín "A" 1960 1990 0
2013/2014 3 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1913 1907 Krampol Vladimír SK Stonava 1935 1942 0
2013/2014 2 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1913 1907 Sobek Rostislav ŠK Karviná "B" 2023 2048 1
2013/2014 1 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1913 1907 Plesník Miroslav BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1907 1852 ½
2013/2014 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1913 1907 Novotný Stanislav TJ Mariánské Hory "A" 1856 1774 ½
2013/2014 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1913 1907 Černý Pavel Slezan Opava "B" 1913 1911 1
2012/2013 11 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1927 1907 Sobek Rostislav ŠK Karviná "B" 2035 2055 ½
2012/2013 10 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1927 1907 Szmek Milan TJ Viktorie Bohumín "A" 1871 1848 ½
2012/2013 9 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1927 1907 Egert Vlastimil TJ Baník Havířov "C" 1824 1
2012/2013 8 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1927 1907 Brezík Petr OS Rychvald "A" 1871 1
2012/2013 7 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1927 1907 Bednarz Valdemar SK Stonava 1931 1892 0
2012/2013 6 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1927 1907 Broskevič Lumír TJ Slovan Havířov "B" 1777 1724 ½
2012/2013 4 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1927 1907 Kwasek Andrzej TJ Vendryně 1876 ½
2012/2013 3 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1927 1907 Kopecký Břetislav Inter Petrovice "A" 2094 2019 0
2012/2013 2 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1927 1907 Blecha Josef TJ Sokol Fryčovice 1905 1894 ½
2011/2012 10 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2002 1983 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová "C" 2227 2207 0
2011/2012 7 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2002 1983 Jarnot Roman TŽ Třinec "D" 1603 1740 ½
2011/2012 5 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2002 1983 Krampol Vladimír SK Stonava 1925 1937 1
2011/2012 2 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2002 1983 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín "A" 1990 1997 ½
2010/2011 11 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1994 Malík Jan Labortech Ostrava 2243 0
2010/2011 10 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1994 Švéda Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 1952 0
2010/2011 9 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1994 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2144 1
2010/2011 7 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1994 Staszko Martin TŽ Třinec 2040 0
2010/2011 5 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1994 Záleský Karel KVS EKODIVIZE Opava 2100 0
2010/2011 4 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1994 Trombík Karel Baník Havířov 2109 ½
2009/2010 5 BŠŠ FM B 2015 Beran Petr Baník Havířov 2162 ½
2009/2010 2 BŠŠ FM B 2015 Václavík Aleš TJ Mořkov 1935 ½
2008/2009 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2037 Kalivoda Jiří Sokol Dobrá 2112 0
2008/2009 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2037 Borovička Bohumil TJ Mořkov 2024 0
2008/2009 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2037 Didi Jan TJ Mittal Ostrava "B" 2031 ½
2008/2009 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2037 Mohyla Tomáš Baník Havířov 2084 ½
2008/2009 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2037 Chliapas Nikos ŠK Labortech Ostrava "B" 1950 0
2006/2007 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2000 Kotas Jan TJ Vendryně 2022 ½
2006/2007 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2000 Bukový Josef Baník Havířov "C" 1787 1
2006/2007 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2000 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "C" 2062 0
2006/2007 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2000 Strzadala Alfréd Inter Petrovice "A" 1939 1
2006/2007 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2000 Kubeczka Aleš Slavia Havířov "A" 1967 1
2006/2007 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2000 Bednarz Valdemar ŠK Stonava "B" 2008 1
2006/2007 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2000 Ramík Jan Baník Havířov "B" 2019 0
2006/2007 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2000 Cyroň Karel OS Rychvald "A" 1886 1
2005/2006 10 BŠŠ Frýdek-Místek C 2001 Očkay Tomáš VOKD Poruba A 2121 0
2005/2006 7 BŠŠ Frýdek-Místek C 2001 Slováček Petr ŠK Svinov A 2048 ½
2005/2006 5 BŠŠ Frýdek-Místek C 2001 Staszko Martin TŽ Třinec C 2080 ½
2005/2006 2 BŠŠ Frýdek-Místek C 2001 Szotek Josef Jakl Karviná B 2009 ½
2004/2005 9 Sokol Dobrá A" 2063 Churová Ivana ŠKTP Hrabyně A" 2107 ½
2004/2005 3 Sokol Dobrá A" 2063 Kovář Oldřich VOKD Poruba A" 2115 0
2004/2005 2 Sokol Dobrá A" 2063 Incédi Aleš Frýdek-Místek B" 2157 0
2004/2005 7 ŠK Frýdek Místek C 2063 Strakoš Jiří TJ Jiskra Rýmařov 1865 ½
2004/2005 2 ŠK Frýdek Místek C 2063 Adámek Jiří Slavoj Poruba B 2217 ½
2003/2004 11 Sokol Dobrá A" 2088 Mačejovský Igor VOKD Poruba A" 2026 ½
2003/2004 7 ŠK Frýdek-MístekC 2088 Šnyta Zdeněk Mořkov A 2097 0
2003/2004 4 ŠK Frýdek-MístekC 2088 Františ Otakar Slavoj Bruntál A 1876 1
2003/2004 3 ŠK Frýdek-MístekC 2088 Holeksa Miloš Baník Havířov B 2093 0
2003/2004 2 ŠK Frýdek-MístekC 2088 Hošek Stanislav ŠK MSA D.BenešovB 1953 0