Hráč Vlachopulos Georgis

Vlachopulos Georgis

User Pic
Jméno: Vlachopulos Georgis
Oddíl: Lokomotiva Krnov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1928
Elo mezinárodní: 1933
ID: 5307
FIDE ID: 316695
Rok narození: 1955
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 TJ Lokomotiva Krnov 1929 1923 Polák Petr ŠK Orel Opava B 1869 1852 ½
2018/2019 10 TJ Lokomotiva Krnov 1929 1923 Rakús Pavel ŠK TJ Dolní Benešov B 2176 2219 ½
2018/2019 9 TJ Lokomotiva Krnov 1934 1923 Vícha Martin ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 2002 1975 ½
2018/2019 8 TJ Lokomotiva Krnov 1934 1923 Pavlásek Boris ŠO Jiskra Rýmařov 2070 2103 0
2018/2019 7 TJ Lokomotiva Krnov 1931 1923 Olšar Robin Slezan Opava C 2050 2047 0
2018/2019 6 TJ Lokomotiva Krnov 1931 1923 Solný Michal ŠK Orel Opava A 1931 1942 1
2018/2019 5 TJ Lokomotiva Krnov 1937 1897 Husar Ivo TJ Velká Polom 1812 1827 0
2018/2019 4 TJ Lokomotiva Krnov 1937 1897 Krella Martin SK Kravaře 1859 1849 1
2018/2019 3 TJ Lokomotiva Krnov 1928 1897 Škrle Vladimír TJ Ludgeřovice 1877 1899 1
2018/2019 1 TJ Lokomotiva Krnov 1925 1897 Řezníček Marcel ŠKTP Hrabyně 2043 2023 ½
2017/2018 11 TJ Lokomotiva Krnov 1849 1857 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1747 1831 1
2017/2018 10 TJ Lokomotiva Krnov 1840 1857 Klimša Pavel TJ Velká Polom 1812 1937 1
2017/2018 9 TJ Lokomotiva Krnov 1838 1857 Godovský Jiří SK Kravaře 1830 1895 1
2017/2018 8 TJ Lokomotiva Krnov 1838 1857 Pardy Jiří ŠK Orel Opava B 1924 1972 0
2017/2018 6 TJ Lokomotiva Krnov 1846 1857 Bergloviec Jan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1919 1957 0
2017/2018 5 TJ Lokomotiva Krnov 1840 1857 Bělka Lubomír ŠK TJ Dolní Benešov C 1891 1938 0
2017/2018 4 TJ Lokomotiva Krnov 1840 1857 Řezníček Marcel ŠKTP Hrabyně 2031 2026 0
2017/2018 3 TJ Lokomotiva Krnov 1840 1857 Pardy Martin ŠK Orel Opava A 2018 2065 0
2017/2018 2 TJ Lokomotiva Krnov 1840 1857 Fojtík Vlastislav SK Jiskra Rýmařov 2022 2008 ½
2017/2018 1 TJ Lokomotiva Krnov 1847 1878 Sovadina Jiří Slezan Opava C 1949 1963 1
2015/2016 11 TJ Lokomotiva Krnov 1912 1914 Hromada Pavel ŠK Orel Opava A 2188 2192 0
2015/2016 10 TJ Lokomotiva Krnov 1912 1914 Hrbáček Miroslav TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1925 1930 1
2015/2016 9 TJ Lokomotiva Krnov 1912 1914 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1877 1884 1
2015/2016 8 TJ Lokomotiva Krnov 1912 1914 Lanc Rudolf ŠK Bruntál 1966 2002 ½
2015/2016 6 TJ Lokomotiva Krnov 1912 1914 Martinek Petr ŠK Orel Opava B 1781 1887 ½
2015/2016 5 TJ Lokomotiva Krnov 1912 1914 Šerek Ondřej TJ Fulnek 1703 1703 1
2015/2016 4 TJ Lokomotiva Krnov 1912 1914 Šnyta Zdeněk ŠKTP Hrabyně 2067 2025 0
2015/2016 3 TJ Lokomotiva Krnov 1912 1914 Godovský Jiří SK Kravaře 1821 1917 1
2015/2016 2 TJ Lokomotiva Krnov 1912 1914 Jaššo Slavomír ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1774 1854 ½
2015/2016 1 TJ Lokomotiva Krnov 1912 1914 Vitásek Jan ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1933 1954 0
2015/2016 11 Sokol Vrbno p/Pradědem 1912 1914 Vaníček Michal BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1815 1867 0
2015/2016 10 Sokol Vrbno p/Pradědem 1912 1914 Siwek Antonín ŠK Šenov "A" 1806 1837 1
2015/2016 7 Sokol Vrbno p/Pradědem 1912 1914 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba "C" 1906 1877 1
2015/2016 2 Sokol Vrbno p/Pradědem 1912 1914 Černý Pavel Slezan Opava "B" 1914 1900 0
2015/2016 1 Sokol Vrbno p/Pradědem 1912 1914 Chrostek Lukáš TJ Ostrava "B" 1825 1834 1
2014/2015 10 Sokol Vrbno p/P 1920 1954 Bobek Jan TJ Nový Jičín "A" 1837 1
2014/2015 7 Sokol Vrbno p/P 1920 1954 Bříza Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1935 1936 0
2014/2015 3 Sokol Vrbno p/P 1920 1954 Týn Ondřej TJ Ostrava "B" 1897 1901 ½
2014/2015 2 Sokol Vrbno p/P 1920 1954 Wanot Aleš SK Slavia Orlová "C" 1901 1863 0
2014/2015 11 TJ Lokomotiva Krnov 1920 1954 Bartoš Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1877 1956 1
2014/2015 10 TJ Lokomotiva Krnov 1920 1954 Pavera Vít ŠK TJ Vítkov 1986 2001 0
2014/2015 9 TJ Lokomotiva Krnov 1920 1954 Mužík Martin Slezan Opava B\r 2123 2112 0
2014/2015 8 TJ Lokomotiva Krnov 1920 1954 Martinek Petr ŠK Orel Opava B 1852 1
2014/2015 7 TJ Lokomotiva Krnov 1920 1954 Ludwig Petr ŠK Bruntál A 1971 1986 0
2014/2015 6 TJ Lokomotiva Krnov 1920 1954 Žák Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov C 2048 2043 ½
2014/2015 5 TJ Lokomotiva Krnov 1920 1954 Kocur Valter ŠKTP Hrabyně 2071 2042 0
2014/2015 4 TJ Lokomotiva Krnov 1920 1954 Godovský Jiří SK Kravaře 1931 1
2014/2015 3 TJ Lokomotiva Krnov 1920 1954 Klimša Pavel Sokol Háj ve Slezsku 1759 1936 1
2014/2015 1 TJ Lokomotiva Krnov 1920 1954 Hrbáček Miroslav TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1902 1916 0
2013/2014 9 TJ Lokomotiva Krnov 1968 1976 Suchánek Miroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 2088 2106 0
2013/2014 8 TJ Lokomotiva Krnov 1968 1976 Pavera Vít ŠK Orel Opava "A" 1939 1966 0
2013/2014 7 TJ Lokomotiva Krnov 1968 1976 Martinek Pavel ŠK Orel Opava "B" 1854 ½
2013/2014 6 TJ Lokomotiva Krnov 1968 1976 Harazim Richard Slezan Opava "C" 1823 1
2013/2014 5 TJ Lokomotiva Krnov 1968 1976 Ludwig Petr ŠK Bruntál "A" 1974 2003 0
2013/2014 4 TJ Lokomotiva Krnov 1968 1976 Hrbáček Miroslav TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1942 1957 ½
2013/2014 3 TJ Lokomotiva Krnov 1968 1976 Godovský Jiří TJ SK Kravaře "A" 1940 1
2013/2014 2 TJ Lokomotiva Krnov 1968 1976 Vícha Martin ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1911 1949 0
2013/2014 1 TJ Lokomotiva Krnov 1968 1976 Husar Ivo Sokol Háj ve Slezsku 1861 1
2013/2014 11 TJ Město Albrechtice "A" 1968 1976 Kander Ladislav Labortech Ostrava "B" 1985 ½
2013/2014 10 TJ Město Albrechtice "A" 1968 1976 Geffert Michal Baník Havířov "B" 1960 1972 1
2013/2014 8 TJ Město Albrechtice "A" 1968 1976 Kaňok Jan TJ Ostrava "B" 1975 2008 1
2013/2014 7 TJ Město Albrechtice "A" 1968 1976 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "C" 1960 1959 0
2013/2014 6 TJ Město Albrechtice "A" 1968 1976 Kubačák Lubomír TJ Mariánské Hory "A" 2027 2020 ½
2013/2014 5 TJ Město Albrechtice "A" 1968 1976 Václavík David VOKD Poruba "B" 2024 2051 0
2013/2014 4 TJ Město Albrechtice "A" 1968 1976 Melecký Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 1973 1973 1
2013/2014 3 TJ Město Albrechtice "A" 1968 1976 Oborný Lubor Slavoj Poruba "B" 1950 1978 1
2013/2014 2 TJ Město Albrechtice "A" 1968 1976 Solný Michal Slezan Opava "B" 2043 2032 0
2013/2014 1 TJ Město Albrechtice "A" 1968 1976 Pecha Vladan BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1750 1756 1
2012/2013 11 TJ Město Albrechtice 1981 1992 Kostka Vít SK Slavia Orlová "B" 1836 1991 ½
2012/2013 9 TJ Město Albrechtice 1981 1992 Kocián Karel TŽ Třinec 2215 2211 0
2012/2013 7 TJ Město Albrechtice 1981 1992 Dungl Martin Sokol Postoupky 2016 2048 0
2012/2013 6 TJ Město Albrechtice 1981 1992 Jarolím Jan TJ VOKD Poruba 1865 1854 1
2012/2013 5 TJ Město Albrechtice 1981 1992 Langner Jakub TJ Slovan Havířov 1965 1940 1
2012/2013 4 TJ Město Albrechtice 1981 1992 Chromík Tomáš Labortech Ostrava "B" 1889 1903 0
2012/2013 3 TJ Město Albrechtice 1981 1992 Sekáč Martin Baník Havířov "A" 2097 2078 0
2012/2013 2 TJ Město Albrechtice 1981 1992 Veselý Martin TJ Ostrava 2154 2153 0
2012/2013 1 TJ Město Albrechtice 1981 1992 Kašík Jiří Slavia Kroměříž "B" 2033 2056 1
2012/2013 8 TJ Lokomotiva Krnov 1981 1992 Byma Pavel TJ Sokol Háj ve Slezsku 1962 2007 1
2012/2013 6 TJ Lokomotiva Krnov 1981 1992 Kocur Valter ŠKTP Hrabyně "A" 2100 2063 0
2011/2012 11 Lokomotiva Krnov 1975 1966 Vícha Martin Slezan Opava "C" 1883 1875 1
2011/2012 10 Lokomotiva Krnov 1975 1966 Ludwig Petr Slavoj Bruntál "A" 2013 0
2011/2012 9 Lokomotiva Krnov 1975 1966 Vlček Antonín ŠO TJ Vítkov 1861 1890 1
2011/2012 8 Lokomotiva Krnov 1975 1966 Husar Ivo TJ Sokol Háj ve Slezsku 1845 1
2011/2012 7 Lokomotiva Krnov 1975 1966 Pán Vladimír TJ Město Albrechtice "B" 1978 2011 1
2011/2012 6 Lokomotiva Krnov 1975 1966 Šnyta Zdeněk ŠKTP Hrabyně "A" 2076 2066 0
2011/2012 5 Lokomotiva Krnov 1975 1966 Glinz Leo TJ SK Kravaře 1653 1
2011/2012 4 Lokomotiva Krnov 1975 1966 Škovroň Josef TJ Sokol Vrbno p/P 1777 1908 1
2011/2012 3 Lokomotiva Krnov 1975 1966 Martinek Petr Orel Opava "B" 1928 0
2011/2012 2 Lokomotiva Krnov 1975 1966 Matoušek Karel TJ Jiskra Rýmařov 1825 1
2011/2012 1 Lokomotiva Krnov 1975 1966 Bartoš Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1903 0
2011/2012 11 TJ Město Albrechtice 1975 1966 Vitásek Jan MSA Dolní Benešov "B" 2026 2021 ½
2011/2012 10 TJ Město Albrechtice 1975 1966 Martinek Pavel Orel Opava "A" 1851 1
2011/2012 9 TJ Město Albrechtice 1975 1966 Týn Ondřej Mittal Ostrava "B" 1894 1877 ½
2011/2012 8 TJ Město Albrechtice 1975 1966 Gazda Petr TJ Mariánské Hory "A" 2022 2013 ½
2011/2012 7 TJ Město Albrechtice 1975 1966 Vícha Marek VOKD Poruba "B" 1851 1952 ½
2011/2012 6 TJ Město Albrechtice 1975 1966 Veselský František TJ Mořkov "A" 1979 1961 1
2011/2012 5 TJ Město Albrechtice 1975 1966 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "B" 1995 2028 ½
2011/2012 4 TJ Město Albrechtice 1975 1966 Szotkowski Jakub ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 2008 2195 0
2011/2012 3 TJ Město Albrechtice 1975 1966 Letovanec Petr TŽ Třinec "C" 1778 1
2011/2012 2 TJ Město Albrechtice 1975 1966 Geffert Michal ŠK Šenov 1948 1957 1
2011/2012 1 TJ Město Albrechtice 1975 1966 Olšar Robin Slezan Opava "B" 1995 1993 ½
2010/2011 11 TJ Město Albrechtice 1977 Klimša Jiří TJ Sokol Háj ve Slezsku 1864 1
2010/2011 10 TJ Město Albrechtice 1977 Müller Leo ŠO TJ Vítkov 1862 1
2010/2011 9 TJ Město Albrechtice 1977 Martinek Petr ŠK West 1999 Opava 1936 ½
2010/2011 8 TJ Město Albrechtice 1977 Jarkuliš Vojtěch ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1753 ½
2010/2011 6 TJ Město Albrechtice 1977 Vícha Martin Slezan Opava "C" 1914 0
2010/2011 5 TJ Město Albrechtice 1977 Zeman Jiří Lokomotiva Krnov 1816 ½
2010/2011 4 TJ Město Albrechtice 1977 Czudek Bohuslav TJ SK Kravaře 1831 1
2010/2011 3 TJ Město Albrechtice 1977 Bartoš Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1906 0
2010/2011 2 TJ Město Albrechtice 1977 Škovroň Josef TJ Sokol Vrbno p/P 1925 1
2010/2011 1 TJ Město Albrechtice 1977 Mezihorák Rostislav TJ Jiskra Rýmařov 1889 1
2009/2010 11 Lokomotiva Krnov 1988 Premus Jan TJ SK Kravaře 2068 0
2009/2010 10 Lokomotiva Krnov 1988 Kozák Lubomír Orel Opava 1867 1
2009/2010 9 Lokomotiva Krnov 1988 Solný Michal ŠK West 1999 Opava 1937 0
2009/2010 8 Lokomotiva Krnov 1988 Záleský Karel Slezan Opava "C" 2072 ½
2009/2010 7 Lokomotiva Krnov 1988 Hrazdilová Hana Slavoj Bruntál "B" 1865 1
2009/2010 6 Lokomotiva Krnov 1988 Škrob Jaroslav ŠK GOBE Píšť 1727 1
2009/2010 5 Lokomotiva Krnov 1988 Husar Ivo Sokol Háj ve Slezsku 1854 0
2009/2010 4 Lokomotiva Krnov 1988 Bartoš Michal MSA Dolní Benešov "D" 1869 1
2009/2010 3 Lokomotiva Krnov 1988 Vlček Antonín TJ Vítkov 1735 1
2009/2010 2 Lokomotiva Krnov 1988 Vrba Svatopluk Sokol Vrbno p/P 1853 0
2009/2010 1 Lokomotiva Krnov 1988 Matoušek Karel ŠO Jiskra Rýmařov 1861 0
2008/2009 11 Lokomotiva Krnov "A" 1949 Záleský Karel Slezan Opava "B" 2089 0
2008/2009 10 Lokomotiva Krnov "A" 1949 Hružík Lumír TJ Sokol Háj 1855 1
2008/2009 9 Lokomotiva Krnov "A" 1949 Kriebel Rudolf ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1894 0
2008/2009 8 Lokomotiva Krnov "A" 1949 Premus Jan ŠK Kravaře 1955 1
2008/2009 7 Lokomotiva Krnov "A" 1949 Sommer Richard ŠO TJ Vítkov 1694 1
2008/2009 6 Lokomotiva Krnov "A" 1949 Lanc Rudolf TJ Slavoj Bruntál "B" 1896 1
2008/2009 5 Lokomotiva Krnov "A" 1949 Kožaný Jan ŠK West 1999 Opava "A" 1845 1
2008/2009 4 Lokomotiva Krnov "A" 1949 Matoušek Karel TJ Jiskra Rýmařov 1874 1
2008/2009 3 Lokomotiva Krnov "A" 1949 Kocur Valter ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2093 1
2008/2009 2 Lokomotiva Krnov "A" 1949 Petropulos Janis Lokomotiva Krnov "B" 1
2008/2009 1 Lokomotiva Krnov "A" 1949 Řehulka Pavel ŠK TP Hrabyně 1985 1
2006/2007 7 Lokomotiva Krnov "B" 2068 Hadámek Miroslav TJ Slavoj Bruntál "C" 1721 1
2006/2007 3 Lokomotiva Krnov "B" 2068 Slaměník Jan TJ Jiskra Rýmařov "C" 1944 0
2006/2007 11 Lokomotiva Krnov 2068 Valíčková Martina TŽ Třinec C 2040 1
2006/2007 10 Lokomotiva Krnov 2068 Trombík Karel SK Slavia Orlová B 2214 0
2006/2007 9 Lokomotiva Krnov 2068 Janyška Pavel Slavoj Bruntál 2105 0
2006/2007 8 Lokomotiva Krnov 2068 Čempel Jaroslav Sokol Jakartovice 2246 0
2006/2007 7 Lokomotiva Krnov 2068 Mohyla Tomáš ŠK Šenov 2147 0
2006/2007 6 Lokomotiva Krnov 2068 Weissmann Lukáš Sokol Fryčovice 2120 0
2006/2007 5 Lokomotiva Krnov 2068 Pavelek Karel Slezan Opava B 2181 0
2006/2007 4 Lokomotiva Krnov 2068 Kocur Valter MSA Dolní Benešov B 2121 1
2006/2007 3 Lokomotiva Krnov 2068 Papán Cyril TJ Nový Jičín 2041 0
2006/2007 2 Lokomotiva Krnov 2068 Hrtánek Jiří ŠK Svinov 2150 1
2006/2007 1 Lokomotiva Krnov 2068 Očkay Tomáš VOKD Ostrava-Poruba 2122 0
2005/2006 11 Lokomotiva Krnov 2104 Caletka Radomír Slezan Opava B 2146 0
2005/2006 10 Lokomotiva Krnov 2104 Bělačík Jan Jakl Karviná B 2078 1
2005/2006 9 Lokomotiva Krnov 2104 Kičmer Petr Baníl Havířov B 2176 0
2005/2006 8 Lokomotiva Krnov 2104 Dobrovolský Ladislav ŠK Šenov A 2378 0
2005/2006 7 Lokomotiva Krnov 2104 Očkay Tomáš VOKD Poruba A 2121 0
2005/2006 6 Lokomotiva Krnov 2104 Kárník Pavel Slavoj Bruntál A 2339 1
2005/2006 5 Lokomotiva Krnov 2104 Benda Aleš TJ Mořkov A 2217 ½
2005/2006 4 Lokomotiva Krnov 2104 Vrátný Radim ŠK Svinov A 2203 0
2005/2006 3 Lokomotiva Krnov 2104 Fiřt Stanislav LaborTech Ostrava B 2355 0
2005/2006 2 Lokomotiva Krnov 2104 Kantor Petr TŽ Třinec C 2134 0
2005/2006 1 Lokomotiva Krnov 2104 Štukner Šimon BŠŠ Frýdek-Místek C 2130 0
2004/2005 11 Loko Krnov A 2115 Pavlásek Boris TJ Jiskra Rýmařov 2125 ½
2004/2005 10 Loko Krnov A 2115 Hnilo Jiří TJ Břidličná A 2087 1
2004/2005 8 Loko Krnov A 2104 Vysoglad Petr ŠK Frýdek Místek C 2081 ½
2004/2005 7 Loko Krnov A 2115 Döring Robert TJ Mořkov A 2239 0
2004/2005 6 Loko Krnov A 2115 Bolacký Jiří Slavoj Poruba B 2267 0
2004/2005 5 Loko Krnov A 2115 Vrátný Radim ŠK Svinov A 2206 1
2004/2005 4 Loko Krnov A 2115 Slanina Miroslav TJ Sokol Dobrá B 2229 1
2004/2005 3 Loko Krnov A 2115 Szotek Josef TJ Jakl Karviná B 2029 0
2004/2005 2 Loko Krnov A 2115 Socha Jaromír ŠK ASK Kopřivnice 1920 1
2004/2005 1 Loko Krnov A 2115 Michenka Jozef Ritmus Ostrava 2350 0
2004/2005 9 Lokomotiva Krnov B 2115 Kozák Vladimír Slavoj Bruntál C 1658 ½
2004/2005 8 Lokomotiva Krnov B 2115 Vaněk Ladislav TJ Břidličná B 1987 ½
2004/2005 5 Lokomotiva Krnov B 2115 Milián Milan Slavoj Bruntál E 1968 0
2004/2005 3 Lokomotiva Krnov B 2115 Wagner Karel TJ Moravský Beroun 1719 1
2003/2004 11 Lokomotiva Krnov 2214 Kuboš Rostislav Slávia Orlová B" 2217 0
2003/2004 10 Lokomotiva Krnov 2214 Lys Josef Sokol Dobrá A" 2303 0
2003/2004 9 Lokomotiva Krnov 2214 Lahner Jakub Frýdek-Místek B" 2267 0
2003/2004 8 Lokomotiva Krnov 2214 Adámek Jiří VOKD Poruba A" 2190 0
2003/2004 7 Lokomotiva Krnov 2214 Kolář Stanislav NH Ostrava B" 2187 1
2003/2004 6 Lokomotiva Krnov 2214 Orzechowski Jacek MSA Dolní Benešov 2286 0
2003/2004 5 Lokomotiva Krnov 2214 Antošík Alois ŠK Stonava A" 2175 0
2003/2004 4 Lokomotiva Krnov 2214 Aichmaier David Slezan Opava C" 2191 0
2003/2004 3 Lokomotiva Krnov 2214 Bolacký Jiří ŠK Svinov A" 2249 1
2003/2004 2 Lokomotiva Krnov 2214 Růžička Petr Tatra Kopřivnice 2263 0
2003/2004 1 Lokomotiva Krnov 2214 Podlesný Pavel Baník Havířov 2203 0