Hráč Lička Radek

Lička Radek

User Pic
Jméno: Lička Radek
Oddíl: Šachový klub Ostrava-Jih
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1453
Elo mezinárodní: 1396
ID: 8879
FIDE ID: 358223
Rok narození: 1979
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Ostrava - Jih C 1388 1496 Polák Miroslav ŠK Šenov D 0 0 1
2018/2019 10 ŠK Ostrava - Jih C 1388 1496 Návrat Václav Slavoj Poruba G 0 1182 1
2018/2019 9 ŠK Ostrava - Jih C 1388 1496 Oborný Stanislav TJ Ostrava E 1203 1315 0
2017/2018 3 Mariánské Hory C 1399 1532 Bayer Vlastimil Slovan Ostrava B 1684 1700 ½
2017/2018 1 Mariánské Hory C 1399 1532 Čefelin Karel Dynamo DP Ostrava B 0 1407 1
2017/2018 7 Mariánské Hory C 1399 1532 Gálek Jaroslav ŠK Šenov E 0 1218 1
2017/2018 6 Mariánské Hory C 1399 1532 Groman Ondřej ŠK Slavoj Poruba F 0 0 1
2017/2018 5 Mariánské Hory C 1399 1532 Batko Tomáš Dynamo DP Ostrava B 0 1330 ½
2017/2018 4 Mariánské Hory C 1399 1532 Kudláček Martin ŠK Šenov D 0 1205 1
2017/2018 3 Mariánské Hory C 1399 1532 Hotárek Jaroslav Slovan Ostrava B 1601 1604 ½
2017/2018 2 Mariánské Hory C 1399 1532 Golis Petr Šachový spolek Polanka 0 1313 0
2017/2018 1 Mariánské Hory C 1399 1532 Knettig Matyáš TJ Ostrava E 0 1099 1
2015/2016 9 TJ Mariánské Hory "C" 1483 1546 Štefan Aleš Slovan Ostrava "B" 1654 1
2015/2016 3 TJ Mariánské Hory "C" 1483 1546 Nedvídek Jiří Sokol Polanka "A" 1555 1
2015/2016 2 TJ Mariánské Hory "C" 1483 1546 Kozel Miroslav ŠK Šenov "D" 1762 1
2015/2016 1 TJ Mariánské Hory "C" 1483 1546 Zámarský Petr Dynamo DPO "C" 1532 1
2014/2015 4 TJ Mariánské Hory "D" 1505 1549 Vaněk Jiří Sokol Polanka n/O 1724 0
2014/2015 3 TJ Mariánské Hory "D" 1505 1549 Čefelin Karel Dynamo DP Ostrava "B" 1000 0
2013/2014 8 TJ Mariánské Hory "D" 1505 1553 Adamczyk Martin TJ Ostrava "E" 1517 1517 ½
2013/2014 7 TJ Mariánské Hory "D" 1505 1553 Miklosz Michael TJ Ostrava "D" 1000 1
2013/2014 6 TJ Mariánské Hory "D" 1505 1553 Vaněk Jiří Sokol Polanka 1712 0
2013/2014 3 TJ Mariánské Hory "D" 1505 1553 Sudolský Jan TJ VOKD Poruba "D" 1546 1606 ½
2011/2012 9 TJ Mariánské Hory,,D" 1574 Návrat Vladimír Slavoj Poruba,,D" 1664 0
2011/2012 8 TJ Mariánské Hory,,D" 1574 Ogrocki Jaroslav Dynamo DP Ostrava ,,C" 1542 1
2011/2012 7 TJ Mariánské Hory,,D" 1574 Grygar Petr TJ Mariánské Hory,,E" 1
2011/2012 6 TJ Mariánské Hory,,D" 1574 Šálek Josef Slovan Ostrava,,B" 1794 0
2011/2012 4 TJ Mariánské Hory,,D" 1574 Návrat Vladimír Slavoj Poruba,,D" 1664 0
2011/2012 3 TJ Mariánské Hory,,D" 1574 Smrek Emil Dynamo DP Ostrava ,,C" 1550 ½
2011/2012 2 TJ Mariánské Hory,,D" 1574 Grygar Petr TJ Mariánské Hory,,E" ½
2011/2012 1 TJ Mariánské Hory,,D" 1574 Dimov Georgiev Slovan Ostrava,,B" 1465 ½
2010/2011 7 TJ Mariánské Hory E 1573 Kozel Miroslav ŠK Šenov 1782 ½
2010/2011 6 TJ Mariánské Hory E 1573 Košťálek Filip VOKD Poruba 1439 ½
2010/2011 4 TJ Mariánské Hory E 1573 Smrek Emil Dynamo DP Ostrava C 1557 1
2010/2011 3 TJ Mariánské Hory E 1573 Szabó Pavel Slovan Ostrava B 1658 0
2010/2011 1 TJ Mariánské Hory E 1573 Sokol Polanka 1
2009/2010 7 TJ Mariánské Hory E 1601 Lahola Květoslav Dynamo DP Ostrava D 1643 ½
2009/2010 6 TJ Mariánské Hory E 1601 Sakmar Jan ŠK Šenov C 1570 1
2009/2010 4 TJ Mariánské Hory E 1601 Pirhala Ladislav Dynamo DP Ostrava C 1624 0
2009/2010 3 TJ Mariánské Hory E 1601 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava B 1669 ½
2009/2010 2 TJ Mariánské Hory E 1601 Škuta Arnošt TJ Mariánské Hory D 1648 0
2009/2010 1 TJ Mariánské Hory E 1601 Stračánek Jaroslav Slavoj Poruba C 1847 0
2008/2009 7 TJ Mariánské Hory "B" 1600 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava "B" 1624 0
2008/2009 6 TJ Mariánské Hory "B" 1600 Návrat Vladimír Slavoj Poruba "C" 1652 ½
2008/2009 5 TJ Mariánské Hory "B" 1600 Vaněk Jiří ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1796 0
2008/2009 4 TJ Mariánské Hory "B" 1600 Poništ Milan Dynamo DP Ostrava "C" 1630 0
2008/2009 2 TJ Mariánské Hory "B" 1600 Vašek Jaroslav ŠK Šenov "D" 1743 1
2008/2009 1 TJ Mariánské Hory "B" 1600 Fiala Jaromír Dynamo DP Ostrava "D" 1597 ½
2007/2008 9 TJ Mariánské Hory "B" 1582 Tyleček Svatopluk Slavoj Poruba "C" 1635 1
2007/2008 8 TJ Mariánské Hory "B" 1582 Marhoun Otto VOKD Poruba "F" 1703 ½
2007/2008 6 TJ Mariánské Hory "B" 1582 Glisník Vladimír Dynamo DP Ostrava "D" 1672 ½
2007/2008 5 TJ Mariánské Hory "B" 1582 Kolář Luboš ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1629 1
2007/2008 4 TJ Mariánské Hory "B" 1582 Szabó Pavel Slovan Ostrava "B" 1728 ½
2007/2008 3 TJ Mariánské Hory "B" 1582 Šíma Nikola ŠK Svinov "C" 1853 ½
2007/2008 2 TJ Mariánské Hory "B" 1582 Smrek Emil Dynamo DP Ostrava "C" 1563 1
2007/2008 1 TJ Mariánské Hory "B" 1582 Vašek Jaroslav ŠK Šenov "D" 1773 0
2006/2007 8 TJ Mariánské Hory "A" 1602 Křišťák David Dynamo DPO "C" 1543 ½
2006/2007 7 TJ Mariánské Hory "A" 1602 Beniš Václav ŠK Svinov "C" 1459 1
2006/2007 6 TJ Mariánské Hory "A" 1602 Churová Hana Mittal Ostrava "F" 1507 ½
2006/2007 5 TJ Mariánské Hory "A" 1602 Pifka Jaroslav VOKD Poruba "E" 1628 ½
2006/2007 4 TJ Mariánské Hory "A" 1602 Třuslo Tomáš Dynamo DPO "D" 1597 ½
2006/2007 3 TJ Mariánské Hory "A" 1602 Vranka Michal Slavoj Poruba "D" 1338 1
2006/2007 1 TJ Mariánské Hory "A" 1602 Adamčík Miroslav Sokol Polanka "A" 1656 ½
2005/2006 10 TJ Mariánské Hory "A" 1611 Kořistka František ŠK Šenov "B" 1752 ½
2005/2006 8 TJ Mariánské Hory "A" 1611 Suchý Vladimír ŠK Hošťálkovice "A" 1530 ½
2005/2006 6 TJ Mariánské Hory "A" 1611 Hruška Antonín Sokol Vítkovice "A" 1
2005/2006 5 TJ Mariánské Hory "A" 1611 Chmela Zdeněk DP Ostrava "A" 1762 ½
2005/2006 4 TJ Mariánské Hory "A" 1611 Revenda Josef ŠK Šenov "C" 1641 0
2005/2006 3 TJ Mariánské Hory "A" 1611 Studnik Oldřich Mittal Ostrava "D" 1826 0
2005/2006 11 TJ Mariánské Hory "B" 1611 Jamka Břetislav Slovan Ostrava "A" 1950 ½
2005/2006 10 TJ Mariánské Hory "B" 1611 Otisk Miroslav DP Ostrava "D" 1704 ½
2005/2006 9 TJ Mariánské Hory "B" 1611 Adámek Stanislav VOKD Poruba "E" 1603 ½
2005/2006 8 TJ Mariánské Hory "B" 1611 Maňuch Miroslav Slavoj Poruba "D" 1788 ½
2005/2006 7 TJ Mariánské Hory "B" 1611 Urbanec Drahomír ŠK Šenov "D" 1770 ½
2005/2006 6 TJ Mariánské Hory "B" 1611 Maceček Pavel Slovan Ostrava "B" 1816 0
2005/2006 5 TJ Mariánské Hory "B" 1611 Vaněk Antonín DP Ostrava "C" 1813 0
2005/2006 4 TJ Mariánské Hory "B" 1611 Herič Milan ŠK Svinov "C" 1714 1
2005/2006 3 TJ Mariánské Hory "B" 1611 Vaněk Jiří Sokol Polanka "A" 1754 0
2004/2005 8 TJ Mariánské Hory 1610 Kempa Jaroslav ŠK Svinov B" 1622 0
2004/2005 7 TJ Mariánské Hory 1610 Šíma Nikola ŠK Svinov A" 1839 0
2004/2005 6 TJ Mariánské Hory 1610 Bujak Adam Sokol Polanka 1495 ½
2004/2005 5 TJ Mariánské Hory 1610 Sakmar Jan ŠK Šenov A"- muži 1597 1
2004/2005 4 TJ Mariánské Hory 1610 Halámka Václav Slovan Ostrava D" 1761 1
2004/2005 3 TJ Mariánské Hory 1610 Didi Jan NH Ostrava 2131 0
2004/2005 2 TJ Mariánské Hory 1610 Raiman Tom VOKD Poruba ½
2004/2005 9 TJ Mar.Hory A" 1610 Gecek Drahomír HTJ Odra B" 1616 0
2004/2005 8 TJ Mar.Hory A" 1610 Štefan Aleš Slovan Ostrava B" 1709 ½
2004/2005 7 TJ Mar.Hory A" 1610 Czorniak František Slavoj Poruba D" 1746 ½
2004/2005 6 TJ Mar.Hory A" 1610 Horký Josef ŠK Hošťálkovice 1790 0
2004/2005 5 TJ Mar.Hory A" 1610 Král Pavel VOKD Poruba E" 1585 0
2004/2005 4 TJ Mar.Hory A" 1610 Adamčík Miroslav Polanka A" ½
2004/2005 3 TJ Mar.Hory A" 1610 Buchta Břetislav ŠK Šenov D" 1589 1
2004/2005 1 TJ Mar.Hory A" 1610 Lišťáková Anna NH Ostrava F" 1
2003/2004 11 TJ Mar.Hory 1626 Lahola Květoslav DPMO Ostrava 1769 0
2003/2004 10 TJ Mar.Hory 1626 Ševčák Vladislav ŠK Šenov 1843 ½
2003/2004 9 TJ Mar.Hory 1626 Macalka František HTJ Odra Ostrava A 1771 1
2003/2004 8 TJ Mar.Hory 1626 Herič Milan ŠK Svinov 1741 0
2003/2004 7 TJ Mar.Hory 1626 Szabó Pavel Slovan Ostrava 1750 1
2003/2004 6 TJ Mar.Hory 1626 Herman Pavel DPMO Ostrava 1902 0
2003/2004 5 TJ Mar.Hory 1626 Bunczek Helmut ŠK Šenov 1709 ½
2003/2004 4 TJ Mar.Hory 1626 Kudláček František Unie Hlubina 1871 0
2003/2004 3 TJ Mar.Hory 1626 Vícha Stanislav NH Ostrava 1707 0
2003/2004 2 TJ Mar.Hory 1626 Třetina Zdeněk VOKD Poruba 1771 ½
2003/2004 1 TJ Mar.Hory 1626 Galda Jan ŠK Hošťálkovice A 1686 ½