Hráč Jaroš Bohumil

Jaroš Bohumil

User Pic
Jméno: Jaroš Bohumil
Oddíl: Šachový klub Ostrava-Jih
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1803
Elo mezinárodní: 1831
ID: 2122
FIDE ID: 319945
Rok narození: 1948
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Ostrava - Jih C 1834 1802 Nešpor Ivan ŠK Šenov D 1756 1762 ½
2018/2019 8 ŠK Ostrava - Jih C 1833 1802 Fiřt Stanislav VOKD Poruba 2201 2176 ½
2018/2019 7 ŠK Ostrava - Jih C 1840 1802 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava B 0 1672 1
2018/2019 6 ŠK Ostrava - Jih C 1840 1802 Kočur Radim ŠK Hoštálkovice B 1642 1666 1
2018/2019 5 ŠK Ostrava - Jih C 1832 1837 Broskevič Lumír ŠK Šenov E 1713 1618 1
2018/2019 2 ŠK Ostrava - Jih C 1837 1837 Vaněk Jiří Šachový spolek Polanka 0 1727 ½
2018/2019 10 ŠKTP Hrabyně 1822 1802 Klobouk Jiří ŠK Orel Opava B 1901 1844 1
2018/2019 8 ŠKTP Hrabyně 1833 1802 Vlček Antonín ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1738 1712 ½
2018/2019 6 ŠKTP Hrabyně 1840 1802 Pavlík Karel Slezan Opava C 1836 1827 ½
2018/2019 5 ŠKTP Hrabyně 1832 1837 Kovács Viliam ŠK Orel Opava A 1761 1776 1
2018/2019 11 ŠK Ostrava-Jih A 1822 1802 Vrobel Jaromír TJ Fulnek 1720 1736 ½
2018/2019 9 ŠK Ostrava-Jih A 1833 1802 Siwek Antonín ŠK Šenov B 1892 1881 0
2018/2019 7 ŠK Ostrava-Jih A 1840 1802 Diviš Jan ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1541 1560 ½
2018/2019 2 ŠK Ostrava-Jih A 1837 1837 Rosinský Pavel TJ Nový Jičín A 2047 2037 0
2017/2018 3 Mariánské Hory C 1864 1864 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava B 0 1707 ½
2017/2018 2 Mariánské Hory C 1861 1864 Vaněk Jiří Šachový spolek Polanka 0 1717 ½
2017/2018 6 Mariánské Hory C 1871 1864 Návrat Václav ŠK Slavoj Poruba F 0 1181 1
2017/2018 5 Mariánské Hory C 1864 1864 Folta Jaroslav Dynamo DP Ostrava B 1692 1746 ½
2017/2018 4 Mariánské Hory C 1864 1864 Pokorný Bohumil ŠK Šenov D 0 1607 1
2017/2018 3 Mariánské Hory C 1864 1864 Šálek Josef Slovan Ostrava B 0 1740 ½
2017/2018 2 Mariánské Hory C 1864 1864 Vaněk Jiří Šachový spolek Polanka 0 1717 ½
2017/2018 10 ŠKTP Hrabyně 1864 1864 Slovák Martin SK Jiskra Rýmařov 1684 1687 0
2017/2018 6 ŠKTP Hrabyně 1871 1864 Rinka Petr SK Kravaře 1534 1620 ½
2017/2018 5 ŠKTP Hrabyně 1864 1864 Kovács Viliam ŠK Orel Opava B 1768 1764 1
2017/2018 4 ŠKTP Hrabyně 1864 1864 Zedek František TJ Lokomotiva Krnov 0 1916 1
2017/2018 9 TJ Mariánské Hory A 1861 1864 Vantuch Lucian TJ Frenštát pod Radhoštěm 1979 1944 ½
2017/2018 7 TJ Mariánské Hory A 1871 1864 Tománek Marek ŠK Petřvald 1799 1880 ½
2017/2018 3 TJ Mariánské Hory A 1864 1864 Koleček Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1750 1737 ½
2017/2018 2 TJ Mariánské Hory A 1864 1864 Kondula Lukáš TJ VOKD Poruba 1941 1950 1
2017/2018 1 TJ Mariánské Hory A 1853 1842 Oborný Lubor ŠK Slavoj Poruba D 1920 1926 ½
2015/2016 6 TJ Mariánské Hory "B" 1907 1846 Klíma Václav HTJ Odra "A" 1875 1
2015/2016 1 TJ Mariánské Hory "B" 1907 1846 Jamka Břetislav Slovan Ostrava "A" 2019 1966 ½
2015/2016 6 TJ Mariánské Hory "C" 1907 1846 Broskevič Lumír ŠK Šenov "E" 1756 1681 1
2015/2016 3 TJ Mariánské Hory "C" 1907 1846 Golis Petr Sokol Polanka "A" 1000 1
2015/2016 1 TJ Mariánské Hory "C" 1907 1846 Tokarský Radovan Dynamo DPO "C" 1922 1
2015/2016 8 TJ Mariánské Hory "A" 1907 1846 Borovička Bohumil ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2009 1995 0
2015/2016 4 TJ Mariánské Hory "A" 1907 1846 Černoch Lukáš TJ Mořkov "A" 1893 1941 ½
2015/2016 2 TJ Mariánské Hory "A" 1907 1846 Kotek René SK Petřvald 1689 1751 ½
2014/2015 4 TJ Mariánské Hory "C" 1942 1846 Dobeš Luděk Slavoj Poruba "E" 2042 2031 0
2014/2015 3 TJ Mariánské Hory "C" 1942 1846 Eliáš Josef HTJ Odra 1803 0
2014/2015 2 TJ Mariánské Hory "C" 1942 1846 Repák Jan TJ Ostrava "D" 1721 1729 ½
2014/2015 9 TJ Mariánské Hory "B" 1942 1846 Chlevišťan Jaromír TJ VOKD Poruba "C" 1559 1683 1
2014/2015 5 TJ Mariánské Hory "B" 1942 1846 Štefaník Marek ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1266 1
2014/2015 10 TJ Mariánské Hory "A" 1942 1846 Kaňovský Jan ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1767 1791 ½
2014/2015 8 TJ Mariánské Hory "A" 1942 1846 Miturová Magdaléna Slavoj Český Těšín 2107 2071 0
2014/2015 6 TJ Mariánské Hory "A" 1942 1846 Kramoliš Pavel TJ Ostrava "B" 1875 1872 ½
2014/2015 3 TJ Mariánské Hory "A" 1942 1846 Jarolím Jan Slavoj Poruba "C" 1896 1889 0
2013/2014 11 TJ Mariánské Hory "B" 2000 1875 Chrostek Lukáš TJ Ostrava "C" 1769 1809 0
2013/2014 7 TJ Mariánské Hory "B" 2000 1875 Růčka Alois T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1956 1921 ½
2013/2014 4 TJ Mariánské Hory "B" 2000 1875 Kondula Lukáš VOKD Poruba "C" 1997 1991 0
2013/2014 7 TJ Mariánské Hory "C" 2000 1875 Petrov Bogoljub HTJ Odra Ostrava 1953 1982 0
2013/2014 6 TJ Mariánské Hory "C" 2000 1875 Herman Pavel Dynamo DP Ostrava "B" 1706 1823 1
2013/2014 5 TJ Mariánské Hory "C" 2000 1875 Cyroň Karel Dynamo DP Ostrava "A" 1792 1740 ½
2013/2014 3 TJ Mariánské Hory "C" 2000 1875 Kondula Lukáš TJ Sokol Vítkovice 1997 1991 ½
2013/2014 2 TJ Mariánské Hory "C" 2000 1875 Dobeš Luděk ŠK Slavoj Poruba "C" 2066 2072 ½
2013/2014 1 TJ Mariánské Hory "C" 2000 1875 Pohludka Ondřej ŠK Šenov "B" 1991 1936 ½
2012/2013 11 TJ Mariánské Hory "B" 2025 1884 Přikryl Stanislav TJ Fulnek "A" 1710 1
2012/2013 9 TJ Mariánské Hory "B" 2025 1884 Smutek Vladimír TJ Nový Jičín "A" 1850 ½
2011/2012 4 Mariánské Hory ,,C" 2046 1890 Herman Pavel Dynamo DP Ostrava ,,B" 1677 1799 0
2011/2012 3 Mariánské Hory ,,C" 2046 1890 Lamper Vlastimil Sokol Vítkovice 1873 1973 0
2010/2011 7 TJ Mariánské Hory "B" 1894 Václavík David VOKD Poruba "C" 2053 ½
2010/2011 5 TJ Mariánské Hory "B" 1894 Smutek Vladimír TJ Nový Jičín "A" 1803 ½
2010/2011 3 TJ Mariánské Hory "B" 1894 Georgiu Dimitri T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1707 ½
2010/2011 1 TJ Mariánské Hory "B" 1894 Mikoška Josef TJ Studenka "A" 1776 1
2010/2011 8 TJ Mariánské Hory C 1894 Sedlář Jaroslav VOKD Poruba 1880 ½
2010/2011 6 TJ Mariánské Hory C 1894 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba C 1916 ½
2010/2011 4 TJ Mariánské Hory C 1894 Petrov Bogoljub HTJ Odra Ostrava 1858 0
2010/2011 2 TJ Mariánské Hory C 1894 Zinglar David Dynamo DP Ostrava A 2014 ½
2010/2011 1 TJ Mariánské Hory C 1894 Čížek Ondřej Slovan Ostrava A 1845 ½
2009/2010 11 TJ Mariánské Hory B 1898 Tyleček Drahomír Mittal Ostrava D 1955 ½
2009/2010 4 TJ Mariánské Hory B 1898 Karhánek Pavel ŠK Petřvald 2204 0
2009/2010 2 TJ Mariánské Hory B 1898 Šoki Zdeněk VOKD Poruba C 1877 1
2009/2010 4 TJ Mariánské Hory F 1898 Mittal Ostrava 1
2009/2010 2 TJ Mariánské Hory F 1898 Šafařík Roman Sokol Vítkovice B 1723 1
2009/2010 9 TJ Mariánské Hory C 1898 Zinglar David Dynamo DP Ostrava A 1979 0
2009/2010 8 TJ Mariánské Hory C 1898 Jamka Břetislav Slovan Ostrava A 1908 ½
2009/2010 7 TJ Mariánské Hory C 1898 Týn Ondřej Mittal Ostrava E 1926 ½
2009/2010 5 TJ Mariánské Hory C 1898 Herman Pavel Dynamo DP Ostrava B 1813 0
2009/2010 4 TJ Mariánské Hory C 1898 Petrov Bogoljub HTJ Odra Ostrava A 1900 0
2009/2010 3 TJ Mariánské Hory C 1898 Lamper Vlastimil Sokol Vítkovice 1988 0
2009/2010 2 TJ Mariánské Hory C 1898 Pohludka Ondřej ŠK Šenov B 2087 1
2009/2010 1 TJ Mariánské Hory C 1898 Hlubina Pavel VOKD Poruba D 1957 ½
2008/2009 11 ŠKTP Hrabyně "B" 1936 Jarkuliš Antonín TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1789 0
2008/2009 10 ŠKTP Hrabyně "B" 1936 Křefký Manfréd Gobe Píšť 1802 ½
2008/2009 9 ŠKTP Hrabyně "B" 1936 Hromada Václav Slezan Opava "C" 2067 ½
2008/2009 8 ŠKTP Hrabyně "B" 1936 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1785 1
2008/2009 7 ŠKTP Hrabyně "B" 1936 Klein Antonín ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1793 1
2008/2009 6 ŠKTP Hrabyně "B" 1936 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1859 1
2008/2009 4 ŠKTP Hrabyně "B" 1936 Bergloviec Jan Pogo Budišov nad Budišovkou 1820 1
2008/2009 3 ŠKTP Hrabyně "B" 1936 Trojek Miroslav TJ Velká Polom 1845 ½
2008/2009 2 ŠKTP Hrabyně "B" 1936 Kašný Pavel Orel Opava 1985 ½
2008/2009 1 ŠKTP Hrabyně "B" 1936 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1897 ½
2008/2009 11 ŠK TP Hrabyně 1936 Körber Antonín ŠO TJ Vítkov 1869 ½
2008/2009 10 ŠK TP Hrabyně 1936 Lanc Rudolf TJ Slavoj Bruntál "B" 1896 0
2008/2009 9 ŠK TP Hrabyně 1936 Solný Michal ŠK West 1999 Opava "A" 1906 0
2008/2009 8 ŠK TP Hrabyně 1936 Fojtík Vlastislav TJ Jiskra Rýmařov 2010 ½
2008/2009 7 ŠK TP Hrabyně 1936 Rakús Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2089 ½
2008/2009 6 ŠK TP Hrabyně 1936 Petropulos Janis Lokomotiva Krnov "B" 1
2008/2009 5 ŠK TP Hrabyně 1936 Premus Jan ŠK Kravaře 1955 0
2008/2009 3 ŠK TP Hrabyně 1936 Hružík Lumír TJ Sokol Háj 1855 ½
2008/2009 2 ŠK TP Hrabyně 1936 Vavřínek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1812 1
2008/2009 1 ŠK TP Hrabyně 1936 Hrbáček Miroslav Lokomotiva Krnov "A" 2015 ½
2007/2008 11 ŠK TP Hrabyně 1945 Zrník Bohumil ŠK West 1999 Opava "B" 1715 ½
2007/2008 10 ŠK TP Hrabyně 1945 Trojek Petr TJ Sokol Háj 2214 0
2007/2008 9 ŠK TP Hrabyně 1945 Lorenz Bohumír Slezský šachový klub Opava 1973 0
2007/2008 8 ŠK TP Hrabyně 1945 Stania Petr Slezan Opava "C" 1729 1
2007/2008 7 ŠK TP Hrabyně 1945 Ludwig Petr TJ Slavoj Bruntál "B" 1969 ½
2007/2008 6 ŠK TP Hrabyně 1945 Hovůrek Gerhard ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1865 1
2007/2008 5 ŠK TP Hrabyně 1945 Solný Michal ŠK West 1999 Opava "A" 1914 1
2007/2008 3 ŠK TP Hrabyně 1945 Čempel Jaroslav Sokol Jakartovice 2274 0
2007/2008 2 ŠK TP Hrabyně 1945 Hrbáček Miroslav Lokomotiva Krnov "B" 1995 0
2007/2008 1 ŠK TP Hrabyně 1945 Habina Martin ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2104 ½
2006/2007 11 ŠK TP Hrabyně 1957 Slanina Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1468 1
2006/2007 10 ŠK TP Hrabyně 1957 Bartoš Michal ŠK u Freda Darkovičky 1896 ½
2006/2007 9 ŠK TP Hrabyně 1957 Klimša Jiří TJ Sokol Háj 1914 ½
2006/2007 8 ŠK TP Hrabyně 1957 Walowicz David TJ Slavoj Bruntál "B" 1992 0
2006/2007 7 ŠK TP Hrabyně 1957 Polák Petr ŠK West 1999 Opava 1899 ½
2006/2007 6 ŠK TP Hrabyně 1957 Hadámek Miroslav TJ Břidličná 1721 1
2006/2007 5 ŠK TP Hrabyně 1957 Gandziarowski Jan TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 2035 ½
2006/2007 4 ŠK TP Hrabyně 1957 Hromada Václav Slezan Opava "C" 2149 0
2006/2007 3 ŠK TP Hrabyně 1957 Svojanovský Tomáš TJ Jiskra Rýmařov 1794 ½
2006/2007 2 ŠK TP Hrabyně 1957 Bělka Lubomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1956 ½
2006/2007 1 ŠK TP Hrabyně 1957 Štencel Václav Slezský šachový klub Opava 1832 1
2005/2006 6 ŠK TP Hrabyně "A" 1994 Melecký Jaroslav MSA Dolní Benešov"A" 2070 ½
2005/2006 5 ŠK TP Hrabyně "A" 1994 Pšenička Pavel Mittal Ostrava "B" 1931 ½
2005/2006 4 ŠK TP Hrabyně "A" 1994 Novosadová Kristýna ŠK Frýdek-Místek "B" 1935 ½
2005/2006 3 ŠK TP Hrabyně "A" 1994 Keprt Pavel Sokol Dobrá "A" 2048 ½
2005/2006 1 ŠK TP Hrabyně "A" 1994 Sanitrák Jan Ritmus Ostrava "A" 1757 ½
2005/2006 11 Unie Hlubina "A" 1994 Barteček Ladislav DP Ostrava "A" 1902 ½
2005/2006 4 Unie Hlubina "A" 1994 Didi Jan Mittal Ostrava "D" 2102 0
2005/2006 3 Unie Hlubina "A" 1994 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice "A" 1983 0
2005/2006 2 Unie Hlubina "A" 1994 Novotný Josef Mittal Ostrava "E" 2216 ½
2005/2006 1 Unie Hlubina "A" 1994 Lamper Vlastimil Sokol Vítkovice "A" 1936 ½
2005/2006 5 Mittal Ostrava 1994 Vašek Jaroslav Šenov-muži 1689 ½
2005/2006 4 Mittal Ostrava 1994 Kořínek Jaroslav ŠK Svinov "A" 1879 ½
2005/2006 3 Mittal Ostrava 1994 Chlevišťan Jaromír Slovan Ostrava "B" 1701 ½
2005/2006 2 Mittal Ostrava 1994 Hojecký Jaroslav HTJ Odra Ostrava 1696 1
2005/2006 1 Mittal Ostrava 1994 Čech Jaroslav ŠK Svinov "B" 1671 ½
2004/2005 11 ŠKTP Hrabyně A" 2063 Mačejovský Igor VOKD Poruba A" 2029 0
2004/2005 10 ŠKTP Hrabyně A" 2063 Incédi Aleš Frýdek-Místek B" 2157 ½
2004/2005 7 ŠKTP Hrabyně A" 2063 Břečka Ivan NH Ostrava A" 2318 0
2004/2005 6 ŠKTP Hrabyně A" 2063 Rambousek Jan Slezan Opava B" 2088 ½
2004/2005 5 ŠKTP Hrabyně A" 2063 Ondika Roman Slávia Orlová B" 1951 ½
2004/2005 4 ŠKTP Hrabyně A" 2063 Vilášek Antonín Slezan Opava C" 1839 ½
2004/2005 3 ŠKTP Hrabyně A" 2063 Walowy Bohumír ŠK Stonava A" 2180 ½
2004/2005 2 ŠKTP Hrabyně A" 2063 Ramík Jan Baník Havířov B" 2004 ½
2004/2005 1 ŠKTP Hrabyně A" 2063 Košťál Otakar NH Ostrava B" 2059 ½
2004/2005 9 NH Ostrava 2063 Kolář Karel Sokol Polanka 1404 1
2004/2005 8 NH Ostrava 2063 Radvanský Matěj ŠK Šenov B"- jun ½
2004/2005 7 NH Ostrava 2063 Sakmar Jan ŠK Šenov A"- muži 1597 1
2004/2005 5 NH Ostrava 2063 Halámka Václav Slovan Ostrava D" 1761 1
2004/2005 4 NH Ostrava 2063 Čech Jaroslav ŠK Svinov B" 1639 ½
2004/2005 3 NH Ostrava 2063 Linart Ludvík TJ Mariánské Hory 1728 1
2004/2005 2 NH Ostrava 2063 Šíma Nikola ŠK Svinov A" 1839 ½
2004/2005 1 NH Ostrava 2063 Raiman Tom VOKD Poruba 1
2003/2004 11 ŠKTP Hrabyně A 2084 Františ Otakar Slavoj Bruntál A 1876 ½
2003/2004 10 ŠKTP Hrabyně A 2084 Novák Jiří Baník Havířov B 1932 ½
2003/2004 9 ŠKTP Hrabyně A 2084 Habina Martin ŠK MSA D.BenešovB 2074 ½
2003/2004 8 ŠKTP Hrabyně A 2084 Pardy Jiří West 1999 Opava A 1758 ½
2003/2004 7 ŠKTP Hrabyně A 2084 Šoki Zdeněk Ritmus Ostrava 1850 ½
2003/2004 6 ŠKTP Hrabyně A 2084 Kocur Aleš ŠK Frýdek-MístekC 1911 ½
2003/2004 5 ŠKTP Hrabyně A 2084 Kozák Karel TJ Břidličná A 1853 ½
2003/2004 4 ŠKTP Hrabyně A 2084 Bok Tomáš Sokol Dobrá B 1782 ½
2003/2004 3 ŠKTP Hrabyně A 2084 Macháč Antonín Mořkov A 1666 ½
2003/2004 2 ŠKTP Hrabyně A 2084 Karel Emil ŠKTP Hrabyně B 1525 1
2003/2004 1 ŠKTP Hrabyně A 2084 Horáková Dana Slavoj Poruba B 2119 ½
2003/2004 11 NH Ostrava 2084 Hlubina Pavel VOKD Poruba 2067 ½
2003/2004 8 NH Ostrava 2084 Gazda Petr ŠK Svinov 2019 ½
2003/2004 7 NH Ostrava 2084 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín 2063 ½
2003/2004 6 NH Ostrava 2084 Šíma Pavel TJ Fulnek 2095 0
2003/2004 5 NH Ostrava 2084 Novotný Josef Slavoj Poruba 2177 0
2003/2004 4 NH Ostrava 2084 Didi Jan NH Ostrava 2119 ½
2003/2004 3 NH Ostrava 2084 Borovička Bohumil Vagónka Studénka 2065 1
2003/2004 1 NH Ostrava 2084 Rosinský Pavel ŠK Šenov 2042 1