Hráč Londin Milan

Londin Milan

User Pic
Jméno: Londin Milan
Oddíl: Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1798
Elo mezinárodní: 1788
ID: 38294
FIDE ID: 399590
Rok narození: 1971
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 ROŠÁDA Prostějov A 1813 1796 Bednář Martin Sokol Skalička A 1728 1730 0
2018/2019 4 ROŠÁDA Prostějov A 1817 1789 Frnka René ŠK Velké Losiny B 2171 2151 0
2018/2019 1 ROŠÁDA Prostějov A 1799 1789 Halama Vladimír ŠK Jeseník A 1757 1719 1
2018/2019 11 SK Prostějov C 1813 1796 Vrba Mojmír Sigmia Olomouc A 0 1848 ½
2018/2019 10 SK Prostějov C 1813 1796 Macura Petr Sigmia Senior Olomouc B 0 1358 ½
2018/2019 9 SK Prostějov C 1813 1796 Brácha Pavel SK ROŠÁDA Prostějov B 1829 1804 0
2018/2019 8 SK Prostějov C 1813 1796 Čechovský Zdeněk T.J. Sokol Tovačov 0 1577 1
2018/2019 7 SK Prostějov C 1813 1796 Štěpán Petr Šachový klub Olomouc B 1759 1728 1
2018/2019 6 SK Prostějov C 1813 1796 Kučera Bohuslav Sokol Konice 0 1746 ½
2018/2019 5 SK Prostějov C 1817 1789 Filouš Jiří Meopta Přerov Vinary 1814 1741 1
2018/2019 4 SK Prostějov C 1817 1789 Marčík Filip SK Prostějov B 1264 1389 1
2018/2019 3 SK Prostějov C 1817 1789 Potrok Jakub Sokol Citov 1080 1372 1
2018/2019 2 SK Prostějov C 1817 1789 Ošťádal Josef T.J. Sokol Přemyslovice 1842 1866 1
2018/2019 1 SK Prostějov C 1799 1789 Paroulek Pavel T.J. Sokol Skalička B 0 1592 1
2017/2018 11 SK Prostějov C 1771 1730 Konečný Martin AŠK DA Olomouc C 1900 1895 0
2017/2018 10 SK Prostějov C 1750 1730 Šneidr Michal T.J. Sokol Citov 0 1656 1
2017/2018 9 SK Prostějov C 1730 1730 Ondruch Jiří ŠK SIGMIA Olomouc A 1886 1894 ½
2017/2018 8 SK Prostějov C 1730 1730 Růžička Marek A64 PŘF UP Olomouc 1910 1958 ½
2017/2018 7 SK Prostějov C 0 1722 Jiříček Jakub T.J. Sokol Skalička 1875 1870 ½
2017/2018 6 SK Prostějov C 0 1722 Stýblo Pavel ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1637 1622 1
2017/2018 5 SK Prostějov C 1750 1730 Fréhar Jan T.J. Sokol Konice 1694 1681 ½
2017/2018 4 SK Prostějov C 1750 1730 Hauser Jan T.J. Sokol Přemyslovice B 0 1830 ½
2017/2018 3 SK Prostějov C 1750 1730 Kment Michal SK ROŠÁDA Prostějov B 1676 1693 ½
2017/2018 2 SK Prostějov C 1750 1730 Čala Jiří Spartak Přerov 1760 1809 0
2017/2018 1 SK Prostějov C 0 1721 Meissel Karel SK Prostějov B 1755 1712 ½
2017/2018 11 Rošáda Prostějov 1771 1730 Doležel Jiří Velké Losiny B 1885 1921 ½
2017/2018 10 Rošáda Prostějov 1750 1730 Hauser Jan TJ SOKOL Přemyslovice 0 1830 ½
2017/2018 9 Rošáda Prostějov 1750 1730 Vojčák Petr Zlaté Hory 1767 1767 1
2017/2018 8 Rošáda Prostějov 1730 1730 Kolmaš Oldřich AŠK Olomouc B 1770 1782 ½
2017/2018 7 Rošáda Prostějov 1730 1730 Čecháček Miroslav Česká Ves 1691 1681 1
2017/2018 6 Rošáda Prostějov 0 1722 Pop Ladislav Uničov 1695 1727 1
2017/2018 4 Rošáda Prostějov 1750 1730 Růžička Milan ŠK Zábřeh 2034 2012 ½
2017/2018 3 Rošáda Prostějov 1750 1730 Fišer Miloš ŠK Šternberk 1779 1747 ½
2017/2018 1 Rošáda Prostějov 0 1721 Růžičková Ema A64 Grygov B 1433 1470 ½
2015/2016 9 SK Prostějov E 1711 Hradský Aleš SK Prostějov C 1793 1813 ½
2015/2016 8 SK Prostějov E 1711 Kment Michal SK ROŠÁDA Prostějov C 1597 1580 1
2015/2016 7 SK Prostějov E 1711 Král Vojtěch SK Prostějov D 1731 1730 ½
2015/2016 5 SK Prostějov E 1711 Navrátil Pavel SK ROŠÁDA Prostějov C 1647 1703 1
2015/2016 4 SK Prostějov E 1711 Král Vojtěch SK Prostějov D 1731 1730 ½
2015/2016 2 SK Prostějov E 1711 Navrátil Pavel SK ROŠÁDA Prostějov C 1647 1703 ½
2015/2016 1 SK Prostějov E 1711 Král Vojtěch SK Prostějov D 1731 1730 ½
2015/2016 10 SK Prostějov 1711 Vincze Roman ŠK GORDIC 2125 2107 0
2015/2016 11 SK Prostějov B 1711 Drtil Lubomír T.J. Sokol Tovačov 1668 0
2015/2016 9 SK Prostějov B 1711 Vymětal Milan Spartak Přerov 1905 1928 0
2015/2016 8 SK Prostějov B 1711 Kyselý Pavel SK ROŠÁDA Prostějov B 1765 0
2015/2016 7 SK Prostějov B 1711 Jiříček Jakub T.J. Sokol Skalička B 1807 1836 ½
2015/2016 6 SK Prostějov B 1711 Šubert Josef T.J. Sokol Přemyslovice B 1759 1
2015/2016 5 SK Prostějov B 1711 Potrok Roman ŠK Vinary 1266 ½
2015/2016 2 SK Prostějov B 1711 Hrabal Matěj A64 Př.F UP Olomouc 1507 1603 1
2014/2015 10 SK Prostějov B 1688 Královič Milan T. J. Sokol Hranice 1512 1
2014/2015 6 SK Prostějov B 1688 Ošťádal Josef T. J. Sokol Přemyslovice B 1624 0
2014/2015 3 SK Prostějov B 1688 Konečný Martin AŠK DA Olomouc B 1963 1999 0
2014/2015 2 SK Prostějov B 1688 Šneidr Michal Spartak Přerov 1650 1
2014/2015 11 SK Prostějov 1688 A64 PřF Olomouc 1
2013/2014 7 SK Prostějov D 1680 Buriánek Michal SK ROŠÁDA Prostějov E 1754 1738 0
2013/2014 6 SK Prostějov D 1680 Kocmel Rostislav SK ROŠÁDA Prostějov D 1738 1728 1
2013/2014 5 SK Prostějov D 1680 Krejsa David SK ROŠÁDA Prostějov C 1768 1628 ½
2013/2014 4 SK Prostějov D 1680 Zvoníček Václav Sk Junior Prostějov A 1910 0
2013/2014 2 SK Prostějov D 1680 Kubina Felix SK Prostějov C 1653 1
2013/2014 1 SK Prostějov D 1680 Prokš Oldřich Sk Junior Prostějov B 1631 ½
2013/2014 8 SK Prostějov B 1680 Brablec Leoš T.J. Sokol Přemyslovice B 1701 0
2013/2014 6 SK Prostějov B 1680 Stýblo Pavel ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1637 1643 1
2013/2014 4 SK Prostějov B 1680 Kment Michal SK ROŠÁDA Prostějov B 1597 1622 0
2013/2014 3 SK Prostějov B 1680 Šimíček Jiljí T.J. Sokol Skalička B 1492 1
2013/2014 2 SK Prostějov B 1680 Nedomanský Leopold T.J. Sokol Konice 1463 1
2012/2013 10 SK Prostějov 1000 Kubíček Miroslav Rošáda Prostějov E 1000 1
2012/2013 9 SK Prostějov 1000 Urbánek Petr Rošáda Prostějov D 1000 1
2012/2013 8 SK Prostějov 1000 Vychodil Oldřich Rošáda Prostějov C 1563 1
2012/2013 5 SK Prostějov 1000 Kment Michal Rošáda Prostějov E 1545 0
2012/2013 4 SK Prostějov 1000 Urbánek Petr Rošáda Prostějov D 1000 1
2012/2013 3 SK Prostějov 1000 Vychodil Oldřich Rošáda Prostějov C 1563 1
2012/2013 2 SK Prostějov 1000 Ošťádal Josef Junior Prostějov B 1592 ½
2012/2013 10 SK Prostějov B 1000 Nedomanský Leopold TJ Sokol Konice 1488 ½
2012/2013 9 SK Prostějov B 1000 Pavlík Viktor GARDE Calcio Olomouc B 1595 1
2012/2013 8 SK Prostějov B 1000 Bohm Vilem TJ Sokol Přemyslovice B 1796 1735 1
2012/2013 6 SK Prostějov B 1000 Čechál Martin SK Přerov 1954 2021 0
2012/2013 4 SK Prostějov B 1000 Vašek Rostislav ŠK Sigmia Senior klub Olomouc B 1669 1630 0
2012/2013 3 SK Prostějov B 1000 Jirák Miroslav TJ Sokol Tovačov 1000 1
2011/2012 9 Sportovní klub Prostějov D 1000 Tvrdík Michael SK Junior Prostějov A 1000 1
2011/2012 8 Sportovní klub Prostějov D 1000 Koutný Pavel TJ Sokol Přemyslovice C 1511 1
2011/2012 7 Sportovní klub Prostějov D 1000 Šálek Jakub SK Junior Prostějov B 1000 1
2011/2012 5 Sportovní klub Prostějov D 1000 Vysloužil Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov E 1000 1
2011/2012 4 Sportovní klub Prostějov D 1000 Vychodil Oldřich SK ROŠÁDA Prostějov D 1546 ½
2011/2012 3 Sportovní klub Prostějov D 1000 Musil Jaroslav SK ROŠÁDA Prostějov C 1359 0
2011/2012 2 Sportovní klub Prostějov D 1000 Langer Michal TJ Sokol Konice B 1000 1
2011/2012 1 Sportovní klub Prostějov D 1000 Strejček Stanislav Sportovní klub Prostějov C 1568 1
2011/2012 9 SK Prostějov B 1000 Koutný Josef TJ Sokol Konice 1407 1
2011/2012 8 SK Prostějov B 1000 Slavík Jan TJ Sokol Tovačov 1000 ½
2011/2012 6 SK Prostějov B 1000 Böhm Vilém TJ Sokol Přemyslovice B 1819 1727 0
2011/2012 5 SK Prostějov B 1000 Šimíček Jiljí Sokol Skalička B 1496 1