Hráč Trombík Karel

Trombík Karel

User Pic
Jméno: Trombík Karel
Oddíl: TJ Ostrava
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1932
Elo mezinárodní: 1941
ID: 249
FIDE ID: 300810
Rok narození: 1958
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 TJ Ostrava "B" 1948 1947 Zimniok Lubomír ŠK Karviná "B" 2071 2072 0 soutěž
2019/2020 11 Labortech Ostrava "B" 1945 1945 Bareš Jáchym A64 Proclient Grygov 2136 2075 ½ soutěž
2019/2020 10 Labortech Ostrava "B" 1945 1945 Sobek Rostislav ŠK Karviná 1890 1919 ½ soutěž
2019/2020 5 Labortech Ostrava "B" 1948 1946 Šebesta Jan SK Slavia Orlová "B" 1788 1851 ½ soutěž
2019/2020 4 Labortech Ostrava "B" 1948 1946 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2019 2023 ½ soutěž
2018/2019 11 TJ Ostrava B 1971 1937 Bednarz Valdemar SK Stonava 1934 1945 1 soutěž
2018/2019 10 TJ Ostrava B 1972 1937 Stalmach Richard BSŠ Frýdek Místek D 2117 2072 1 soutěž
2018/2019 9 TJ Ostrava B 1972 1937 Veřmiřovský Vlastimil Tatra Kopřivnice A 1892 1890 0 soutěž
2018/2019 8 TJ Ostrava B 1965 1937 Žák Pavel ŠK TJ Dolní Benešov A 2031 2013 1 soutěž
2018/2019 7 TJ Ostrava B 1965 1937 Olšar Robin Slezan Opava B 2055 2047 ½ soutěž
2018/2019 6 TJ Ostrava B 1946 1937 Podlesný Pavel ŠK Šenov A 2149 2128 1 soutěž
2018/2019 5 TJ Ostrava B 1946 1937 Václavík David ŠK Slavoj Poruba D 1990 1999 ½ soutěž
2018/2019 4 TJ Ostrava B 1946 1968 Šrámek Tomáš SK Slavia Orlová C 1940 1960 ½ soutěž
2018/2019 2 TJ Ostrava B 1967 1968 Repák Jan TJ Ostrava C 1817 1813 0 soutěž
2018/2019 1 TJ Ostrava B 1967 1968 Bulawa Marek Baník Havířov B 1966 1967 ½ soutěž
2018/2019 11 Labortech Ostrava "B" 1972 1937 Židek Daniel BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1799 1753 ½ soutěž
2018/2019 10 Labortech Ostrava "B" 1972 1937 Oborný Lubor Slavoj Poruba "C" 1895 1904 ½ soutěž
2018/2019 8 Labortech Ostrava "B" 1965 1937 Sieber Martin SK Slavia Orlová "B" 2071 2097 0 soutěž
2018/2019 7 Labortech Ostrava "B" 1946 1937 Havel Kristián KVS EKODIVIZE Opava 1631 1634 1 soutěž
2018/2019 2 Labortech Ostrava "B" 1967 1968 Funiok Marcel Baník Havířov 2081 2073 0 soutěž
2017/2018 11 TJ Ostrava B 2025 2025 Pavlík Karel Slezan Opava B 1830 1819 1 soutěž
2017/2018 10 TJ Ostrava B 2020 2025 Marczak Szymon SK Slavia Orlová C 1903 0 1 soutěž
2017/2018 9 TJ Ostrava B 2020 2025 Firla Stanislav SK Stonava 1886 1903 ½ soutěž
2017/2018 8 TJ Ostrava B 2011 2025 Mucha Břetislav ŠK Bruntál 1678 1759 0 soutěž
2017/2018 7 TJ Ostrava B 2011 2025 Bříza Jiří Tatra Kopřivnice A 1951 1949 1 soutěž
2017/2018 6 TJ Ostrava B 2033 2025 Novák Jiří SK Slavia Orlová B 1959 1974 ½ soutěž
2017/2018 5 TJ Ostrava B 2033 2025 Potomák Vladimír ŠK Slavoj Poruba C 2164 2157 0 soutěž
2017/2018 4 TJ Ostrava B 2020 2025 Vitásek Jan ŠK TJ Dolní Benešov B 1921 1946 1 soutěž
2017/2018 3 TJ Ostrava B 2020 2025 Berezjuk Rostislav ŠK Šenov A 1879 1858 ½ soutěž
2017/2018 2 TJ Ostrava B 2020 2025 Vízner Jaroslav Baník Havířov B 1934 1951 ½ soutěž
2017/2018 1 TJ Ostrava B 2020 2015 Poláček Michal TJ Ostrava C 1954 1959 1 soutěž
2017/2018 11 Labortech Ostrava "B" 2000 2005 Chmielarz Ryszard TJ Sokol Vrbno p/P 1918 1932 ½ soutěž
2017/2018 10 Labortech Ostrava "B" 2000 2005 Funiok Marcel Baník Havířov "A" 2081 2089 ½ soutěž
2017/2018 9 Labortech Ostrava "B" 2000 2005 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec "B" 1953 1929 1 soutěž
2017/2018 8 Labortech Ostrava "B" 2000 2005 Žák Pavel ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2030 2027 1 soutěž
2017/2018 7 Labortech Ostrava "B" 2000 2005 Čech Tomáš TJ Sokol Dobrá „A“ 2160 2146 0 soutěž
2017/2018 6 Labortech Ostrava "B" 2000 2005 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová "A" 1848 1895 0 soutěž
2017/2018 5 Labortech Ostrava "B" 2000 2005 Káňa Pavel Šachový klub Karviná 2052 2048 ½ soutěž
2017/2018 4 Labortech Ostrava "B" 2000 2005 Zapletal Jiří AŠK DA Olomouc "A" 2068 2056 ½ soutěž
2017/2018 3 Labortech Ostrava "B" 2000 2005 Vaníček Michal BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1815 1867 1 soutěž
2017/2018 2 Labortech Ostrava "B" 2000 2005 Beran Petr TJ Slovan Havířov "A" 2041 2046 ½ soutěž
2017/2018 1 Labortech Ostrava "B" 2000 2005 Židek Václav ŠK Slavoj Poruba "B" 2185 2180 0 soutěž
2015/2016 11 Labortech Ostrava "B" 2000 2005 Húsek Martin ŠK Staré Město "B" 2086 2111 0 soutěž
2015/2016 10 Labortech Ostrava "B" 2000 2005 Zajíček Petr Zbrojovka Vsetín 2048 2026 1 soutěž
2015/2016 9 Labortech Ostrava "B" 2000 2005 Vitásek Jan ŠK TJ MSA Dolní Benešov 1933 1954 1 soutěž
2015/2016 8 Labortech Ostrava "B" 2000 2005 Fargač Martin TŽ Třinec "B" 2221 2227 0 soutěž
2015/2016 7 Labortech Ostrava "B" 2000 2005 Beran Petr TJ Slovan Havířov 2041 2046 ½ soutěž
2015/2016 6 Labortech Ostrava "B" 2000 2005 Baier Pavel Baník Havířov 2114 2107 0 soutěž
2015/2016 5 Labortech Ostrava "B" 2000 2005 Šimčáková Julie Sokol Postoupky 1472 1511 1 soutěž
2015/2016 4 Labortech Ostrava "B" 2000 2005 Blümel Michal Slavia Kroměříž "B" 1875 1920 ½ soutěž
2015/2016 3 Labortech Ostrava "B" 2000 2005 Kudla Richard ŠK Slavoj Poruba "B" 2030 2050 1 soutěž
2015/2016 2 Labortech Ostrava "B" 2000 2005 Plšek Pavel Sokol Hošťálková 1971 1953 1 soutěž
2015/2016 1 Labortech Ostrava "B" 2000 2005 Novotný Radim Slavoj Český Těšín 1882 1 soutěž
2015/2016 10 Baník Havířov "B" 2000 2005 Kantor Petr ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2019 2043 1 soutěž
2015/2016 9 Baník Havířov "B" 2000 2005 Šrámek Tomáš Viktorie Bohumín 1955 1963 ½ soutěž
2015/2016 8 Baník Havířov "B" 2000 2005 Kudla Richard Slavoj Poruba "C" 2030 2050 0 soutěž
2015/2016 7 Baník Havířov "B" 2000 2005 Walica Roman SK Slavie Orlová "C" 1972 1996 ½ soutěž
2015/2016 6 Baník Havířov "B" 2000 2005 Pavlásek Boris Sokol Vrbno p/Pradědem 2039 2086 0 soutěž
2015/2016 5 Baník Havířov "B" 2000 2005 Beseda Roman Sokol Dobrá 2076 2090 ½ soutěž
2015/2016 4 Baník Havířov "B" 2000 2005 Drastich Tomáš SK Slavia Orlová "B" 2028 2042 1 soutěž
2015/2016 3 Baník Havířov "B" 2000 2005 Sovadina Jiří Slezan Opava "B" 1992 1999 1 soutěž
2015/2016 2 Baník Havířov "B" 2000 2005 Kopec Ladislav TJ Ostrava "B" 2108 2108 1 soutěž
2015/2016 1 Baník Havířov "B" 2000 2005 Kaňák Filip BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2004 2013 0 soutěž
2014/2015 11 Labortech Ostrava "B" 2005 2002 Funiok Marcel Baník Havířov 2085 2065 ½ soutěž
2014/2015 10 Labortech Ostrava "B" 2005 2002 Straděj Vlastimil Zbrojovka Vsetín 2006 1992 ½ soutěž
2014/2015 9 Labortech Ostrava "B" 2005 2002 Dostál Radim ŠK Slavoj Poruba "B" 2078 2080 0 soutěž
2014/2015 8 Labortech Ostrava "B" 2005 2002 Didi Jan TJ Ostrava "A" 2057 2055 0 soutěž
2014/2015 7 Labortech Ostrava "B" 2005 2002 Beran Petr TJ Slovan Havířov 2056 2045 ½ soutěž
2014/2015 5 Labortech Ostrava "B" 2005 2002 Krejčí Jan Tatran Litovel "B" 2106 2116 0 soutěž
2014/2015 4 Labortech Ostrava "B" 2005 2002 Kantor Pavel ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1815 1824 0 soutěž
2014/2015 3 Labortech Ostrava "B" 2005 2002 Čech Tomáš Sokol Dobrá 2155 2145 0 soutěž
2014/2015 2 Labortech Ostrava "B" 2005 2002 Kostka Vít SK Slavia Orlová "B" 1864 1908 ½ soutěž
2014/2015 1 Labortech Ostrava "B" 2005 2002 Musil Vítězslav Agentura 64 Grygov "B" 2008 2005 1 soutěž
2013/2014 11 SK Slavia Orlová "B" 2017 2005 Kantor Petr ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2087 2069 0 soutěž
2013/2014 10 SK Slavia Orlová "B" 2017 2005 Rambousek Jan KVS EKODIVIZE Opava 2001 1997 1 soutěž
2013/2014 9 SK Slavia Orlová "B" 2017 2005 Frolík Martin TŽ Třinec "B" 2213 2213 0 soutěž
2013/2014 8 SK Slavia Orlová "B" 2017 2005 Fiala Vlastimil Agentura Garde Calcio Olomouc 2066 2058 1 soutěž
2013/2014 6 SK Slavia Orlová "B" 2017 2005 Krmela Aleš TJ Sokol Hošťálkova 2057 2052 0 soutěž
2013/2014 5 SK Slavia Orlová "B" 2017 2005 Kudla Richard TJ VOKD Poruba 2044 2052 0 soutěž
2013/2014 4 SK Slavia Orlová "B" 2017 2005 Beseda Roman Sokol Dobrá 2107 2093 0 soutěž
2013/2014 3 SK Slavia Orlová "B" 2017 2005 Ramík Jan Baník Havířov "A" 1967 1973 1 soutěž
2013/2014 1 SK Slavia Orlová "B" 2017 2005 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov 2101 2108 ½ soutěž
2013/2014 11 SK Slavia Orlová "C" 2017 2005 Nábělek Marek Slezan Opava "B" 2274 2278 0 soutěž
2013/2014 10 SK Slavia Orlová "C" 2017 2005 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1876 1926 0 soutěž
2013/2014 9 SK Slavia Orlová "C" 2017 2005 Krajina Aleš Labortech Ostrava "B" 2228 2227 ½ soutěž
2013/2014 8 SK Slavia Orlová "C" 2017 2005 Ramík Jan Baník Havířov "B" 1967 1973 ½ soutěž
2013/2014 7 SK Slavia Orlová "C" 2017 2005 Janyška Pavel TJ Město Albrechtice "A" 2080 2115 1 soutěž
2013/2014 6 SK Slavia Orlová "C" 2017 2005 Kolář Stanislav TJ Ostrava "B" 2081 2076 0 soutěž
2013/2014 5 SK Slavia Orlová "C" 2017 2005 Tatarčík Vladimír ŠK TP Hrabyně "A" 1889 1849 1 soutěž
2013/2014 4 SK Slavia Orlová "C" 2017 2005 Kubačák Lubomír TJ Mariánské Hory "A" 2027 2020 ½ soutěž
2013/2014 3 SK Slavia Orlová "C" 2017 2005 Chlevišťan Jakub VOKD Poruba "B" 2142 2142 0 soutěž
2013/2014 2 SK Slavia Orlová "C" 2017 2005 Krupa Radim ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2056 2056 0 soutěž
2013/2014 1 SK Slavia Orlová "C" 2017 2005 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba "B" 1923 1927 ½ soutěž
2012/2013 11 SK Slavia Orlová "C" 2044 2043 Ludwig Petr ŠK Bruntál "A" 1998 2037 1 soutěž
2012/2013 10 SK Slavia Orlová "C" 2044 2043 Pohludka Ondřej ŠK Šenov "A" 2030 2015 1 soutěž
2012/2013 9 SK Slavia Orlová "C" 2044 2043 Oborný Lubor Slavoj Poruba "B" 1936 1982 ½ soutěž
2012/2013 8 SK Slavia Orlová "C" 2044 2043 Pavera Vít VOKD Poruba "B" 1955 2000 0 soutěž
2012/2013 7 SK Slavia Orlová "C" 2044 2043 Ramík Jan Baník Havířov "B" 1978 1985 0 soutěž
2012/2013 6 SK Slavia Orlová "C" 2044 2043 Gazda Petr TJ Mariánské Hory "A" 2019 2012 1 soutěž
2012/2013 5 SK Slavia Orlová "C" 2044 2043 Suchánek Miroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2108 2133 1 soutěž
2012/2013 4 SK Slavia Orlová "C" 2044 2043 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec "C" 2035 2051 ½ soutěž
2012/2013 3 SK Slavia Orlová "C" 2044 2043 Olšar Robin Slezan Opava "B" 2003 2012 1 soutěž
2012/2013 2 SK Slavia Orlová "C" 2044 2043 Samiec Pavel ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1955 2000 1 soutěž
2012/2013 1 SK Slavia Orlová "C" 2044 2043 Socha Jaromír Tatra Kopřivnice "A" 1988 2013 ½ soutěž
2012/2013 11 SK Slavia Orlová "B" 2044 2043 Hrbáček Miroslav TJ Město Albrechtice 1996 2006 1 soutěž
2012/2013 10 SK Slavia Orlová "B" 2044 2043 Hlaváček Pavel Sokol Postoupky 1914 1938 1 soutěž
2012/2013 9 SK Slavia Orlová "B" 2044 2043 Potomák Vladimír TJ VOKD Poruba 2222 2218 ½ soutěž
2012/2013 8 SK Slavia Orlová "B" 2044 2043 Beran Petr TJ Slovan Havířov 2060 2058 1 soutěž
2012/2013 7 SK Slavia Orlová "B" 2044 2043 Hájek Michal Labortech Ostrava "B" 2222 2201 ½ soutěž
2012/2013 6 SK Slavia Orlová "B" 2044 2043 Ramík Jan Baník Havířov "A" 1978 1985 1 soutěž
2012/2013 5 SK Slavia Orlová "B" 2044 2043 Vacek Antonín TJ Ostrava 2054 2071 ½ soutěž
2012/2013 2 SK Slavia Orlová "B" 2044 2043 Pardy Martin KVS EKODIVIZE Opava 2033 2044 0 soutěž
2011/2012 11 SK Slavia Orlová "B" 2002 1959 Mayerhofer Horst TJ Mariánské Hory "A" 2066 2076 ½ soutěž
2011/2012 10 SK Slavia Orlová "B" 2002 1959 Kotlář Jarmil ŠK Šenov 1920 1889 ½ soutěž
2011/2012 9 SK Slavia Orlová "B" 2002 1959 Veselý Libor VOKD Poruba "B" 2157 2195 1 soutěž
2011/2012 8 SK Slavia Orlová "B" 2002 1959 Gurecký Jan Slezan Opava "B" 1670 1776 1 soutěž
2011/2012 7 SK Slavia Orlová "B" 2002 1959 Černoch Lukáš TJ Mořkov "A" 1827 0 soutěž
2011/2012 6 SK Slavia Orlová "B" 2002 1959 Vavřínek Tomáš MSA Dolní Benešov "B" 1895 1903 1 soutěž
2011/2012 5 SK Slavia Orlová "B" 2002 1959 Pán Vladimír TJ Město Albrechtice 1978 2011 0 soutěž
2011/2012 4 SK Slavia Orlová "B" 2002 1959 Kozák Lubomír Orel Opava "A" 1933 ½ soutěž
2011/2012 3 SK Slavia Orlová "B" 2002 1959 Kantor Pavel ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 1782 0 soutěž
2011/2012 1 SK Slavia Orlová "B" 2002 1959 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec "C" 1938 1982 1 soutěž
2011/2012 11 Baník Havířov A 2002 1959 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov 1851 2091 1 soutěž
2011/2012 10 Baník Havířov A 2002 1959 Borovička Bohumil Tatra Kopřivnice 1997 2012 1 soutěž
2011/2012 9 Baník Havířov A 2002 1959 Záleský Karel KVS EKODIVIZE Opava 2116 2116 0 soutěž
2011/2012 8 Baník Havířov A 2002 1959 Rabatin Jakub BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2156 2154 0 soutěž
2011/2012 7 Baník Havířov A 2002 1959 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2123 2103 ½ soutěž
2011/2012 6 Baník Havířov A 2002 1959 Karhánek Pavel TJ VOKD Poruba 2155 2218 1 soutěž
2011/2012 5 Baník Havířov A 2002 1959 Pilch Roman TŽ Třinec 2136 2133 ½ soutěž
2011/2012 4 Baník Havířov A 2002 1959 Kopec Ladislav Mittal Ostrava 2166 2169 1 soutěž
2011/2012 3 Baník Havířov A 2002 1959 Vitásek Jan MSA Dolní Benešov 2026 2021 0 soutěž
2011/2012 2 Baník Havířov A 2002 1959 Švancara Petr Garde Calcio Olomouc 2137 2110 1 soutěž
2011/2012 1 Baník Havířov A 2002 1959 Bulawa Marek Baník Havířov B 2033 2037 1 soutěž
2010/2011 11 SK Slavia Orlová "B" 2109 Hóta Petr TŽ Třinec "D" 2007 ½ soutěž
2010/2011 10 SK Slavia Orlová "B" 2109 Janyška Pavel Slavoj Bruntál "A" 2075 ½ soutěž
2010/2011 9 SK Slavia Orlová "B" 2109 Hrtánek Jiří TJ Mariánské Hory "A" 2106 0 soutěž
2010/2011 8 SK Slavia Orlová "B" 2109 Mužík Martin Orel Opava "A" 2190 ½ soutěž
2010/2011 7 SK Slavia Orlová "B" 2109 Vitásek Jan MSA Dolní Benešov "B" 2049 ½ soutěž
2010/2011 6 SK Slavia Orlová "B" 2109 Kudla Richard VOKD Poruba "B" 1895 1 soutěž
2010/2011 5 SK Slavia Orlová "B" 2109 Bulawa Marek Baník Havířov "B" 2044 ½ soutěž
2010/2011 4 SK Slavia Orlová "B" 2109 Šamu Pavel Mittal Ostrava "C" 1957 1 soutěž
2010/2011 3 SK Slavia Orlová "B" 2109 Papán Cyril Tatra Kopřivnice "A" 2048 ½ soutěž
2010/2011 2 SK Slavia Orlová "B" 2109 Funiok Marcel Slovan Havířov "A" 2066 0 soutěž
2010/2011 1 SK Slavia Orlová "B" 2109 Premus Jan Slezan Opava "B" 2045 0 soutěž
2010/2011 11 Baník Havířov 2109 Hromada Pavel KVS EKODIVIZE Opava 2228 ½ soutěž
2010/2011 10 Baník Havířov 2109 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2144 ½ soutěž
2010/2011 9 Baník Havířov 2109 Kolář Stanislav ŠK Šenov 2101 1 soutěž
2010/2011 8 Baník Havířov 2109 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk 2067 1 soutěž
2010/2011 7 Baník Havířov 2109 Suchánek Miroslav MSA Dolní Benešov 2054 0 soutěž
2010/2011 6 Baník Havířov 2109 Jakubiec Edyta Labortech Ostrava 2184 0 soutěž
2010/2011 4 Baník Havířov 2109 Lepík Jaroslav BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1994 ½ soutěž
2010/2011 3 Baník Havířov 2109 Tauš Martin Mittal Ostrava 2111 ½ soutěž
2010/2011 2 Baník Havířov 2109 Fargač Martin TŽ Třinec 1990 1 soutěž
2010/2011 1 Baník Havířov 2109 Potomák Vladimír TJ VOKD Poruba 2232 0 soutěž
2009/2010 11 SK Slavia Orlová B 2099 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec D 2030 ½ soutěž
2009/2010 10 SK Slavia Orlová B 2099 Kufa Pavel Slavoj Poruba B 2209 0 soutěž
2009/2010 9 SK Slavia Orlová B 2099 Langner Jakub Slavia Havířov 1849 0 soutěž
2009/2010 8 SK Slavia Orlová B 2099 Podlesný Pavel ŠK Šenov A 2127 1 soutěž
2009/2010 7 SK Slavia Orlová B 2099 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov B 2084 ½ soutěž
2009/2010 6 SK Slavia Orlová B 2099 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava 2262 0 soutěž
2009/2010 5 SK Slavia Orlová B 2099 Kubačák Lubomír TJ Mariánské Hory A 2054 ½ soutěž
2009/2010 4 SK Slavia Orlová B 2099 Pšenička Pavel Mittal Ostrava C 1953 ½ soutěž
2009/2010 3 SK Slavia Orlová B 2099 Veřmiřovský Vlastimil ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2023 0 soutěž
2009/2010 2 SK Slavia Orlová B 2099 Žák Pavel MSA Dolní Benešov C 2034 0 soutěž
2009/2010 1 SK Slavia Orlová B 2099 Židek Václav Slezan Opava B 2048 1 soutěž
2009/2010 11 Baník Havířov 2099 Bartošek Ivan Zbrojovka Vsetín 1831 1 soutěž
2009/2010 10 Baník Havířov 2099 Schoupal Patrik TŽ Třinec C 2105 1 soutěž
2009/2010 9 Baník Havířov 2099 Frnka René T.J. Sokol Šumperk 2227 1 soutěž
2009/2010 8 Baník Havířov 2099 Bražina David TJ Mittal B 1936 ½ soutěž
2009/2010 7 Baník Havířov 2099 Říman Václav TJ Mořkov 2024 0 soutěž
2009/2010 6 Baník Havířov 2099 Očkay Tomáš TJ VOKD Poruba 2165 0 soutěž
2009/2010 4 Baník Havířov 2099 Vitásek Jan ŠK MSA Dolní Benešov A 2053 0 soutěž
2009/2010 3 Baník Havířov 2099 Janyška Pavel Slavoj Bruntál 2013 ½ soutěž
2009/2010 2 Baník Havířov 2099 Navrátil Jiří A64 PROCLIENT Grygov B 2163 ½ soutěž
2009/2010 1 Baník Havířov 2099 Šnyta Zdeněk Sokol Dobrá 2091 1 soutěž
2008/2009 11 SK Slavia Orlová "B" 2143 Jurčík Marián ŠK Zlín "C" 2435 0 soutěž
2008/2009 10 SK Slavia Orlová "B" 2143 Kičmer Petr Baník Havířov 2210 ½ soutěž
2008/2009 9 SK Slavia Orlová "B" 2143 Konštacký Matěj TJ Mořkov 2133 0 soutěž
2008/2009 8 SK Slavia Orlová "B" 2143 Adámek Jiří TJ VOKD Poruba 2221 0 soutěž
2008/2009 7 SK Slavia Orlová "B" 2143 Krajina Aleš ŠK Labortech Ostrava "B" 2236 0 soutěž
2008/2009 6 SK Slavia Orlová "B" 2143 Hnilo Jiří Slavoj Bruntál 2121 1 soutěž
2008/2009 5 SK Slavia Orlová "B" 2143 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2146 ½ soutěž
2008/2009 4 SK Slavia Orlová "B" 2143 Slovák Petr BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2105 0 soutěž
2008/2009 3 SK Slavia Orlová "B" 2143 Tkadlec Miloslav Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 2102 ½ soutěž
2008/2009 2 SK Slavia Orlová "B" 2143 Čempel Jaroslav TJ Mittal Ostrava "B" 2298 0 soutěž
2008/2009 1 SK Slavia Orlová "B" 2143 Bosák Jan Zbrojovka Vsetín 2195 1 soutěž
2006/2007 11 SK Slavia Orlová "A" 2214 Macíček Jakub TJ Mořkov 2021 1 soutěž
2006/2007 10 SK Slavia Orlová "A" 2214 Kopec Ladislav Mittal Ostrava "B" 2155 ½ soutěž
2006/2007 9 SK Slavia Orlová "A" 2214 Beran Petr Baník Havířov "A" 2119 0 soutěž
2006/2007 8 SK Slavia Orlová "A" 2214 Šimek Jiří Slavoj Poruba "B" 2072 ½ soutěž
2006/2007 7 SK Slavia Orlová "A" 2214 Sobek Jaroslav Jakl Karviná "A" 2288 ½ soutěž
2006/2007 6 SK Slavia Orlová "A" 2214 Závěšický Petr Sokol Dobrá "A" 2034 1 soutěž
2006/2007 5 SK Slavia Orlová "A" 2214 Schuster Vít Slezan Opava "A" 2132 1 soutěž
2006/2007 4 SK Slavia Orlová "A" 2214 Holeksa Zdeněk BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2202 1 soutěž
2006/2007 3 SK Slavia Orlová "A" 2214 Didi Jan ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2121 ½ soutěž
2006/2007 2 SK Slavia Orlová "A" 2214 Andrzejewska Edyta LaborTech Ostrava "B" 1 soutěž
2006/2007 1 SK Slavia Orlová "A" 2214 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov "A" 2125 1 soutěž
2006/2007 11 SK Slavia Orlová B 2214 Čempel Jaroslav Sokol Jakartovice 2246 ½ soutěž
2006/2007 10 SK Slavia Orlová B 2214 Vlachopulos Georgis Lokomotiva Krnov 2068 1 soutěž
2006/2007 9 SK Slavia Orlová B 2214 Šnyta Zdeněk Sokol Fryčovice 2096 1 soutěž
2006/2007 8 SK Slavia Orlová B 2214 Olšar Robin Slezan Opava B 2068 ½ soutěž
2006/2007 7 SK Slavia Orlová B 2214 Kocur Valter MSA Dolní Benešov B 2121 ½ soutěž
2006/2007 6 SK Slavia Orlová B 2214 Papán Cyril TJ Nový Jičín 2041 1 soutěž
2006/2007 5 SK Slavia Orlová B 2214 Novotný Josef ŠK Svinov 2216 ½ soutěž
2006/2007 4 SK Slavia Orlová B 2214 Očkay Tomáš VOKD Ostrava-Poruba 2122 1 soutěž
2006/2007 3 SK Slavia Orlová B 2214 Kantor Petr TŽ Třinec C 2170 0 soutěž
2006/2007 2 SK Slavia Orlová B 2214 Dobrovolský Ladislav ŠK Šenov 2372 0 soutěž
2006/2007 1 SK Slavia Orlová B 2214 Janyška Pavel Slavoj Bruntál 2105 1 soutěž
2005/2006 11 Slavia Orlová "A" 2163 Knajbl Michael Tatran Litovel "A" 1789 0 soutěž
2005/2006 10 Slavia Orlová "A" 2163 Břečka Ivan Mittal Ostrava "A" 2346 ½ soutěž
2005/2006 9 Slavia Orlová "A" 2163 Kretek Břetislav TŽ Třinec "B" 2247 0 soutěž
2005/2006 8 Slavia Orlová "A" 2163 Zimniok Lubomír Jakl Karviná "A" 2071 1 soutěž
2005/2006 7 Slavia Orlová "A" 2163 Plát Vojtěch ŠK Staré Město "A" 2167 0 soutěž
2005/2006 6 Slavia Orlová "A" 2163 Krejčí Jakub Slavoj Poruba "A" 2258 0 soutěž
2005/2006 4 Slavia Orlová "A" 2163 Holeksa Zdeněk BŠS Frýdek-Místek "A" 2188 0 soutěž
2005/2006 3 Slavia Orlová "A" 2163 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž "A" 2163 0 soutěž
2005/2006 2 Slavia Orlová "A" 2163 Švub Jan TJ Lanškroun "A" 2001 ½ soutěž
2005/2006 1 Slavia Orlová "A" 2163 Kozlíček Lubomír ŠK Gordic Jihlava "A" 2149 ½ soutěž
2005/2006 11 Slavia Orlová "B" 2163 Konečný Zdeněk Sokol Hutisko-Solanec "A" 2039 1 soutěž
2005/2006 10 Slavia Orlová "B" 2163 Blaszczok Grzegorz ŠK Stonava "A" ½ soutěž
2005/2006 9 Slavia Orlová "B" 2163 ŠK TP Hrabyně "A" 1 soutěž
2005/2006 8 Slavia Orlová "B" 2163 Potomák Vladimír Slavoj Poruba "B" 2200 0 soutěž
2005/2006 7 Slavia Orlová "B" 2163 Hladík Oto Mittal Ostrava "B" 2246 ½ soutěž
2005/2006 6 Slavia Orlová "B" 2163 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá "A" 2132 1 soutěž
2005/2006 5 Slavia Orlová "B" 2163 Karhánek Pavel Ritmus Ostrava "A" 2240 1 soutěž
2005/2006 4 Slavia Orlová "B" 2163 Beran Petr Baník Havířov "A" 2111 1 soutěž
2005/2006 3 Slavia Orlová "B" 2163 Pardy Martin Slezan Opava "A" 2014 1 soutěž
2005/2006 2 Slavia Orlová "B" 2163 Kozák Pavel MSA Dolní Benešov"A" 2093 1 soutěž
2005/2006 1 Slavia Orlová "B" 2163 Incédi Aleš ŠK Frýdek-Místek "B" 2082 1 soutěž
2004/2005 11 Slavia Orlová A" 2254 Surma Martin ŠK Frýdek-Místek 1865 ½ soutěž
2004/2005 10 Slavia Orlová A" 2254 Červený Martin Duras BVK Brno A" 2135 1 soutěž
2004/2005 9 Slavia Orlová A" 2254 Fuchs Luděk CD Rating Brno 2098 ½ soutěž
2004/2005 8 Slavia Orlová A" 2254 Plát Vojtěch ŠK Staré Město A" 1787 ½ soutěž
2004/2005 7 Slavia Orlová A" 2254 Gruštík Radomír Jakl Karviná A" 2023 ½ soutěž
2004/2005 6 Slavia Orlová A" 2254 Hudaček Josef TJ Uherský Ostroh 2047 ½ soutěž
2004/2005 5 Slavia Orlová A" 2254 Kašík Miroslav Slavie Kroměříž A 1942 ½ soutěž
2004/2005 4 Slavia Orlová A" 2254 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov 2074 1 soutěž
2004/2005 3 Slavia Orlová A" 2254 Navrátil Jiří Tatran Litovel 2128 1 soutěž
2004/2005 2 Slavia Orlová A" 2254 Kretek Břetislav TŽ Třinec B" 2245 ½ soutěž
2004/2005 1 Slavia Orlová A" 2254 Vyskočil Neklan Loko Brno 2300 ½ soutěž
2004/2005 11 Slávia Orlová B" 2254 Vacek Antonín NH Ostrava B" 2123 ½ soutěž
2004/2005 10 Slávia Orlová B" 2254 Uhlář Jan VOKD Poruba A" 1947 1 soutěž
2004/2005 9 Slávia Orlová B" 2254 Slovák Petr Frýdek-Místek B" 2113 1 soutěž
2004/2005 8 Slávia Orlová B" 2254 Keprt Pavel Sokol Dobrá A" 2145 1 soutěž
2004/2005 7 Slávia Orlová B" 2254 Bulawa Marek Baník HavířovA" 2040 ½ soutěž
2004/2005 6 Slávia Orlová B" 2254 Vrátný Radim NH Ostrava A" 2206 0 soutěž
2004/2005 5 Slávia Orlová B" 2254 Čempel Jaroslav ŠKTP Hrabyně A" 2226 ½ soutěž
2004/2005 4 Slávia Orlová B" 2254 Caletka Radomír Slezan Opava B" 2154 ½ soutěž
2004/2005 3 Slávia Orlová B" 2254 Vícha Martin Slezan Opava C" 1829 0 soutěž
2004/2005 2 Slávia Orlová B" 2254 Walowy Bohumír ŠK Stonava A" 2180 1 soutěž
2004/2005 1 Slávia Orlová B" 2254 Chwistek Petr Baník Havířov B" 2088 ½ soutěž
2003/2004 11 Slávia Orlová B" 2208 Hrbáček Miroslav Lokomotiva Krnov 1952 1 soutěž
2003/2004 10 Slávia Orlová B" 2208 Matějka Pavel MSA Dolní Benešov 2185 ½ soutěž
2003/2004 9 Slávia Orlová B" 2208 Blaszczok Gregorz ŠK Stonava A" 2131 0 soutěž
2003/2004 8 Slávia Orlová B" 2208 Caletka Radomír Slezan Opava C" 2124 ½ soutěž
2003/2004 7 Slávia Orlová B" 2208 Vrátný Radim ŠK Svinov A" 2211 ½ soutěž
2003/2004 6 Slávia Orlová B" 2208 Socha Jaromír Tatra Kopřivnice 1835 1 soutěž
2003/2004 5 Slávia Orlová B" 2208 Beran Petr Baník Havířov 2162 ½ soutěž
2003/2004 4 Slávia Orlová B" 2208 Hladík Oto NH Ostrava B" 2222 1 soutěž
2003/2004 3 Slávia Orlová B" 2208 Tauš Martin Sokol Dobrá A" 2124 ½ soutěž
2003/2004 2 Slávia Orlová B" 2208 Plasgura Petr Frýdek-Místek B" 2193 1 soutěž
2003/2004 1 Slávia Orlová B" 2208 Dobeš Luděk VOKD Poruba A" 2149 1 soutěž
2003/2004 11 Slavia Orlová 2208 Caletka Radomír Slezan Opava 2124 ½ soutěž
2003/2004 10 Slavia Orlová 2208 Beil Martin Tatran Litovel 2171 ½ soutěž
2003/2004 9 Slavia Orlová 2208 Brychta David TJ Náměšť n/Osl. 2158 1 soutěž
2003/2004 8 Slavia Orlová 2208 Novosák Jiří VP Frýdek-Místek 2305 1 soutěž
2003/2004 7 Slavia Orlová 2208 Bolacký Jiří Slavoj Poruba 2249 0 soutěž
2003/2004 6 Slavia Orlová 2208 Kocián Karel TŽ Třinec 2205 1 soutěž
2003/2004 5 Slavia Orlová 2208 Veselý Martin TJ NH Ostrava 2155 1 soutěž
2003/2004 4 Slavia Orlová 2208 Ciprys Martin Garde Brno 2124 1 soutěž
2003/2004 3 Slavia Orlová 2208 Vavruška Antonín ŠK Staré Město 2165 ½ soutěž
2003/2004 2 Slavia Orlová 2208 Kapusta Petr TJ Uherský Ostroh 2109 1 soutěž
2003/2004 1 Slavia Orlová 2208 Karpilovský Oleg Duras BVK Brno 2252 ½ soutěž