Hráč Bolacký Jiří

Bolacký Jiří

User Pic
Jméno: Bolacký Jiří
Oddíl: ŠK Slavoj Poruba
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2223
Elo mezinárodní: 2222
ID: 1808
FIDE ID: 308706
Rok narození: 1975
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 1 Č Slavoj Poruba "B" 2239 2246 Szczepanek Radoslaw TJ Slovan Havířov ½
2017/2018 11 Č ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2221 2257 Pyš Zbyněk TJ Sokol Valašská Bystřice A 1931 1987 0
2017/2018 10 B ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2228 2257 Zpěvák Pavel ŠO Kunovice A 2337 2366 0
2017/2018 9 Č ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2228 2257 Beneš Miroslav Slavia Kroměříž C 2019 2009 1
2017/2018 8 B ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2225 2257 Rafaja Marek ŠK Holešov A 1979 2019 1
2017/2018 7 Č ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2225 2257 Volčík Luděk SK Boršice A 2106 2095 ½
2017/2018 6 B ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2251 2257 Mrkus František ŠK Staré Město C 2025 2024 0
2017/2018 5 Č ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2251 2257 Pálka Bronislav TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1940 1953 1
2017/2018 4 B ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2228 2257 Dubina Pavel ŠK Zlín B 2106 2083 ½
2017/2018 3 B ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2228 2257 Stančík Jakub ŠK Zbrojovka Vsetín B 2104 2089 ½
2017/2018 2 Č ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2228 2257 Bačák Martin Sokol Postoupky A 2063 2080 1
2017/2018 1 B ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2239 2246 Staufčík Robert ŠK Staré Město D 2121 2111 1
2017/2018 11 Č ŠK Slavoj Poruba "B" 2209 2237 Kostka Vít SK Slavia Orlová "A" 2148 2129 0
2017/2018 10 B ŠK Slavoj Poruba "B" 2209 2237 Stachowiak Kamil TJ Sokol Vrbno p/P 2416 2404 0
2017/2018 9 Č ŠK Slavoj Poruba "B" 2209 2237 Zimniok Lubomír Šachový klub Karviná 2087 2114 1
2017/2018 8 B ŠK Slavoj Poruba "B" 2209 2237 Bureš Martin Baník Havířov "A" 2089 2096 ½
2017/2018 7 Č ŠK Slavoj Poruba "B" 2209 2237 Švancara Petr AŠK DA Olomouc "A" 2040 2057 0
2017/2018 6 B ŠK Slavoj Poruba "B" 2209 2237 Fargač Martin TŽ Třinec "B" 2221 2227 ½
2017/2018 5 Č ŠK Slavoj Poruba "B" 2209 2237 Kozel Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2167 2179 1
2017/2018 4 B ŠK Slavoj Poruba "B" 2209 2237 Vitásek Tomáš ŠK TJ Dolní Benešov "A" 1924 1918 1
2017/2018 3 Č ŠK Slavoj Poruba "B" 2209 2237 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov "A" 2011 2021 0
2017/2018 2 B ŠK Slavoj Poruba "B" 2209 2237 Havelka Ondřej TJ Sokol Dobrá „A“ 1911 1863 1
2017/2018 1 Č ŠK Slavoj Poruba "B" 2209 2237 Krajina Aleš Labortech Ostrava "B" 2176 2178 1
2016/2017 11 Č ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2209 2237 Rafaja Marek ŠK Holešov A 2000 2031 1
2016/2017 9 Č ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2209 2237 Blaha Petr ŠK Staré Město C 2032 2030 ½
2016/2017 8 B ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2209 2237 Kunc Miroslav TJ Fatra-Slavia Napajedla A 2032 2046 ½
2016/2017 7 Č ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2209 2237 Babula Milan TJ Vlčnov A 2192 2228 ½
2016/2017 6 B ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2209 2237 Bělunek Vladimír ŠK Zbrojovka Vsetín B 2260 2254 ½
2016/2017 5 Č ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2209 2237 Lev Pavel TJ Valašské Meziříčí A 2197 2212 1
2016/2017 4 B ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2209 2237 Volčík Luděk SK Boršice A 2073 2061 ½
2016/2017 3 Č ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2209 2237 Kocián Miroslav ŠK Zlín B 2017 2007 ½
2016/2017 2 B ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2209 2237 Brázdil Roman Sokol Postoupky A 2157 2144 1
2016/2017 1 Č ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2209 2237 Šudřich Radek Slavia Kroměříž C 1997 2017 ½
2015/2016 10 B Slavoj Poruba "D" 2209 2237 Omamík Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2115 2105 ½
2015/2016 9 Č Slavoj Poruba "D" 2209 2237 Kozelský Marek ŠK Šenov "B" 1942 1961 1
2015/2016 8 B Slavoj Poruba "D" 2209 2237 Benda Aleš TJ Mořkov "A" 2120 2141 ½
2015/2016 6 B Slavoj Poruba "D" 2209 2237 Šindler Václav TJ Frenštát p/R "A" 1640 1744 1
2015/2016 11 Č Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2209 2237 Janál Vladimír ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 2122 2041 1
2015/2016 10 B Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2209 2237 Bosák Jan ŠK Zbrojovka Vsetín B 2148 2143 ½
2015/2016 9 Č Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2209 2237 Viták Pavel CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 2252 2231 ½
2015/2016 8 B Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2209 2237 Volčík Luděk SK Boršice A 2073 2061 1
2015/2016 7 Č Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2209 2237 Staufčík Michal ŠK Staré Město C 2015 2021 1
2015/2016 6 B Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2209 2237 Rafaja Marek ŠK Holešov A 2000 2031 1
2015/2016 5 B Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2209 2237 Brázdil Roman Slavia Kroměříž C 2157 2144 0
2015/2016 4 Č Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2209 2237 Beneš Miroslav ŠK Zlín B 2025 2017 ½
2015/2016 3 B Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2209 2237 Kunc Miroslav Fatra-Slavia Napajedla A 2032 2046 1
2015/2016 2 Č Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2209 2237 Vavruška Antonín ŠK Staré Město D 2099 2108 0
2015/2016 1 B Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2209 2237 Rakušan Miroslav Sokol Postoupky B 1988 1916 1
2014/2015 9 B Slavoj Poruba "D" 2223 2281 Zelenka Milan TJ Mořkov "A" 2106 2127 1
2014/2015 7 B Slavoj Poruba "D" 2223 2281 Kaňovský Jan ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1767 1791 1
2014/2015 5 Č Slavoj Poruba "D" 2223 2281 Tkadlec Miloslav TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 2109 2105 ½
2014/2015 1 Č Slavoj Poruba "D" 2223 2281 Borovička Bohumil ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2007 2012 1
2014/2015 10 B TJ Mariánské Hory "A" 2223 2281 Omamík Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2084 2078 0
2014/2015 9 Č TJ Mariánské Hory "A" 2223 2281 Baier Pavel Baník Havířov "B" 2091 2090 ½
2014/2015 8 B TJ Mariánské Hory "A" 2223 2281 Langner Ladislav Slavoj Český Těšín 2370 2377 0
2014/2015 6 B TJ Mariánské Hory "A" 2223 2281 Hladík Oto TJ Ostrava "B" 2204 2201 1
2014/2015 5 Č TJ Mariánské Hory "A" 2223 2281 Sieber Martin SK Slavia Orlová "C" 2071 2089 0
2014/2015 4 B TJ Mariánské Hory "A" 2223 2281 Štukner Šimon BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2121 2120 ½
2014/2015 2 Č TJ Mariánské Hory "A" 2223 2281 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2109 2085 1
2013/2014 5 Č Slavoj Poruba "B" 2223 2287 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava "B" 2258 2237 1
2013/2014 3 Č Slavoj Poruba "B" 2223 2287 Tustanowski Robert TJ Město Albrechtice "A" 2311 1
2012/2013 7 Č ŠK Slavoj Poruba "E" 2231 2285 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava 1718 1
2012/2013 6 B ŠK Slavoj Poruba "E" 2231 2285 Snopek Jiří TJ Mariánské Hory "D" 1920 1850 1
2012/2013 5 Č ŠK Slavoj Poruba "E" 2231 2285 Petrov Nikolaj ŠK Šenov 1800 1771 1
2012/2013 4 B ŠK Slavoj Poruba "E" 2231 2285 Grygar Petr TJ Mariánské Hory "E" 1642 1
2012/2013 3 Č ŠK Slavoj Poruba "E" 2231 2285 Strmiska Václav ŠK Slavoj Poruba "D" 1741 1
2012/2013 2 B ŠK Slavoj Poruba "E" 2231 2285 Skočková Kateřina TJ Sokol Vítkovice 1752 1783 1
2012/2013 11 B Slavoj Poruba "B" 2231 2285 Záleský Karel Slezan Opava "B" 2137 2121 1
2012/2013 9 B Slavoj Poruba "B" 2231 2285 Polok Kacper SK Slavia Orlová "C" 2163 1000 1
2012/2013 8 Č Slavoj Poruba "B" 2231 2285 Zdražil Tomáš ŠK Bruntál "A" 2049 2072 1
2012/2013 7 B Slavoj Poruba "B" 2231 2285 Kolář Stanislav ŠK Šenov "A" 2140 2142 0
2012/2013 6 Č Slavoj Poruba "B" 2231 2285 Omamík Pavel Tatra Kopřivnice "A" 2076 2035 1
2012/2013 5 Č Slavoj Poruba "B" 2231 2285 Kudla Richard VOKD Poruba "B" 2008 2020 ½
2012/2013 4 B Slavoj Poruba "B" 2231 2285 Melzer Patrik Baník Havířov "B" 2135 2211 ½
2012/2013 3 Č Slavoj Poruba "B" 2231 2285 Didi Jan TJ Mariánské Hory "A" 2065 2054 ½
2012/2013 2 B Slavoj Poruba "B" 2231 2285 Rakús Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2144 2147 ½
2011/2012 10 B Slavoj Poruba "B" 2269 2309 Baroš Zbyněk TJ Fulnek "A" 2018 1
2011/2012 7 B Slavoj Poruba "B" 2269 2309 Marek Matyáš T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1945 2114 1
2011/2012 5 B Slavoj Poruba "B" 2269 2309 Lýsek Lukáš ŠK Petřvald u NJ "A" 1727 0
2011/2012 3 B Slavoj Poruba "B" 2269 2309 Snopek Jiří TJ Mariánské Hory "B" 1926 1872 1
2011/2012 2 Č Slavoj Poruba "B" 2269 2309 Mačejovský Igor VOKD Poruba "C" 2007 2001 0
2011/2012 11 B TJ Mariánské Hory "A" 2269 2309 Dmitrenko Viktor SK Slavia Orlová "B" 2356 ½
2011/2012 10 Č TJ Mariánské Hory "A" 2269 2309 Židek Václav VOKD Poruba "B" 2176 2162 ½
2011/2012 9 B TJ Mariánské Hory "A" 2269 2309 Karlík Ondřej TJ Mořkov "A" 2061 2055 1
2011/2012 4 Č TJ Mariánské Hory "A" 2269 2309 Černín Radim Slezan Opava "B" 2269 2283 ½
2011/2012 2 Č TJ Mariánské Hory "A" 2269 2309 Solný Michal Orel Opava "A" 2073 2073 ½
2010/2011 10 Č Slavoj Poruba 2237 Novotný Stanislav Sokol Polanka 1798 1
2010/2011 6 B Slavoj Poruba 2237 Šafařík Roman Sokol Vítkovice 1732 1
2010/2011 5 B Slavoj Poruba 2237 Novotný Stanislav Sokol Polanka 1798 1
2010/2011 4 Č Slavoj Poruba 2237 Kudla Richard TJ Mariánské Hory F 1895 1
2010/2011 3 B Slavoj Poruba 2237 Nešpor Ivan ŠK Šenov 1749 1
2010/2011 1 Č Slavoj Poruba 2237 Šafařík Roman Sokol Vítkovice 1732 1
2010/2011 10 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2237 Bureš Jaroslav A64 Grygov B 2370 0
2010/2011 9 B Slavoj Ostrava - Poruba 2237 Kocián Karel TJ TZ Trinec B 2217 ½
2010/2011 6 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2237 Ringel Zbyněk Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2265 1
2010/2011 5 B Slavoj Ostrava - Poruba 2237 Skácelík Petr SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2238 0
2010/2011 3 B Slavoj Ostrava - Poruba 2237 Šplíchal Stanislav Mittal Ostrava 2201 ½
2010/2011 11 B Slavoj Poruba "B" 2237 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "B" 1708 1
2010/2011 9 B Slavoj Poruba "B" 2237 Kondula Lukáš VOKD Poruba "C" 1998 1
2010/2011 8 Č Slavoj Poruba "B" 2237 Lýsek Lukáš ŠK Petřvald u NJ "A" 1708 1
2010/2011 7 B Slavoj Poruba "B" 2237 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2058 1
2010/2011 6 Č Slavoj Poruba "B" 2237 Karlík Ondřej TJ Mořkov "A" 2127 ½
2010/2011 4 Č Slavoj Poruba "B" 2237 Zinglar David ŠK Hošťálkovice "A" 2014 1
2010/2011 3 Č Slavoj Poruba "B" 2237 Omamík Pavel TJ Studenka "A" 2048 1
2010/2011 2 B Slavoj Poruba "B" 2237 Šplíchal Stanislav TJ Mariánské Hory "B" 2201 ½
2010/2011 1 Č Slavoj Poruba "B" 2237 Dohnálek Tomáš TJ Fulnek "A" 1692 1
2009/2010 8 Č Slavoj Poruba 2248 Balogh Milan Mittal Ostrava 1700 1
2009/2010 7 B Slavoj Poruba 2248 Skočková Kateřina Sokol Polanka n/O 1718 1
2009/2010 6 Č Slavoj Poruba 2248 Šafařík Roman Sokol Vítkovice B 1723 1
2009/2010 5 B Slavoj Poruba 2248 Herič Milan TJ Mariánské Hory G 1671 1
2009/2010 4 Č Slavoj Poruba 2248 Herman Pavel Dynamo DP Ostrava 1813 1
2009/2010 3 Č Slavoj Poruba 2248 Dobeš Luděk VOKD Poruba F 2045 1
2009/2010 2 B Slavoj Poruba 2248 Schoffer Martin ŠK Šenov 1670 1
2009/2010 1 Č Slavoj Poruba 2248 Čížek Ondřej Slovan Ostrava 1852 1
2009/2010 10 Č TJ Mariánské Hory B 2248 Omamík Pavel Vagonka Studénka 2091 1
2009/2010 9 B TJ Mariánské Hory B 2248 Tkadlec Miloslav TJ Frenštát 2109 1
2009/2010 7 B TJ Mariánské Hory B 2248 Kahánek Martin ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1860 1
2009/2010 5 Č TJ Mariánské Hory B 2248 Zinglar David ŠK Hošťálkovice 1979 1
2009/2010 10 Č ŠK Slavoj Poruba 2248 Šenkýř Vladimír ŠK Gordic Jihlava 2203 1
2009/2010 8 B ŠK Slavoj Poruba 2248 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová 2165 1
2009/2010 6 B ŠK Slavoj Poruba 2248 Zpěvák Pavel Tatran Litovel A 2390 0
2009/2010 5 Č ŠK Slavoj Poruba 2248 Valenta Vít Tatran Litovel B 2199 ½
2009/2010 4 B ŠK Slavoj Poruba 2248 Zwardoň Vojtěch Jakl Karvina 2257 ½
2009/2010 3 Č ŠK Slavoj Poruba 2248 Jakubiec Edyta ŠK Labortech Ostrava 2184 ½
2009/2010 2 B ŠK Slavoj Poruba 2248 Frolík Martin TŽ Třinec B 2222 ½
2009/2010 1 Č ŠK Slavoj Poruba 2248 Vrána František ŠK Staré Město 2285 0
2008/2009 11 Č Slavoj Poruba 2220 Tatarčík Vladimír Svinov "Talenti" 1889 1
2008/2009 10 B Slavoj Poruba 2220 Vašek Jaroslav Šenov-muži 1743 1
2008/2009 9 Č Slavoj Poruba 2220 Valenčík Jozef Šenov-junioři 1724 1
2008/2009 8 B Slavoj Poruba 2220 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava "A" 1624 1
2008/2009 7 Č Slavoj Poruba 2220 Gavroň Ladislav Slovan Ostrava "B" 1745 1
2008/2009 4 B Slavoj Poruba 2220 Král Jiří Mittal Ostrava 1
2008/2009 3 Č Slavoj Poruba 2220 Chrostek Lukáš Mittal Ostrava-junioři 1733 1
2008/2009 2 B Slavoj Poruba 2220 Kudla Richard Svinov "Masters" 2003 1
2008/2009 1 Č Slavoj Poruba 2220 Jarolím Jan VOKD Poruba 1798 1
2006/2007 11 B Slavoj Poruba "B" 2287 Bělunek Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2249 ½
2006/2007 10 Č Slavoj Poruba "B" 2287 Michenka Jozef ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2384 ½
2006/2007 9 B Slavoj Poruba "B" 2287 Kleberc Karel LaborTech Ostrava "B" 2267 0
2006/2007 8 Č Slavoj Poruba "B" 2287 Dawidów Jacek SK Slavia Orlová "A" 1
2006/2007 7 B Slavoj Poruba "B" 2287 Zelenka Milan TJ Mořkov 2167 1
2006/2007 6 Č Slavoj Poruba "B" 2287 Vrátný Radim Mittal Ostrava "B" 2230 ½
2006/2007 5 B Slavoj Poruba "B" 2287 Kičmer Petr Baník Havířov "A" 2230 1
2006/2007 4 Č Slavoj Poruba "B" 2287 Orzechowski Jacek MSA Dolní Benešov "A" ½
2006/2007 2 B Slavoj Poruba "B" 2287 Lys Josef Sokol Dobrá "A" 2235 0
2006/2007 11 B Slavoj Poruba "A" 2287 Kubíček Pavel Orel Ořechov "A" 1984 1
2006/2007 10 Č Slavoj Poruba "A" 2287 Gross Štefan ŠK Stonava "A" 2224 ½
2006/2007 9 B Slavoj Poruba "A" 2287 Godula Martin Lokomotiva Brno "B" 1
2006/2007 8 Č Slavoj Poruba "A" 2287 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž "A" 2297 ½
2006/2007 7 B Slavoj Poruba "A" 2287 Stratil Ladislav Tatran Litovel "A" 2393 0
2006/2007 6 Č Slavoj Poruba "A" 2287 Bernášek Jan ŠK Duras Brno "A" 2476 0
2006/2007 5 B Slavoj Poruba "A" 2287 Sedláček Oldřich ŠK Gordic Jihlava "A" 2241 0
2006/2007 3 B Slavoj Poruba "A" 2287 Plát Vojtěch ŠK Staré Město 1923 2264 0
2006/2007 2 Č Slavoj Poruba "A" 2287 Talla Vladimír Mittal Ostrava "A" 2416 ½
2006/2007 1 Č Slavoj Poruba "A" 2287 Hudeček Jan ŠK Staré Město 2300 ½
2005/2006 11 B Slavoj Poruba "A" 2264 Šenkýř Vladimír ŠK Gordic Jihlava "A" 2173 1
2005/2006 10 Č Slavoj Poruba "A" 2264 Mlýnek Petr ŠK DURAS Brno "A" 2208 1
2005/2006 9 B Slavoj Poruba "A" 2264 Virostko Petr BŠS Frýdek-Místek "A" 2373 0
2005/2006 8 Č Slavoj Poruba "A" 2264 Mudrák Josef Slavia Kroměříž "A" 2354 ½
2005/2006 7 B Slavoj Poruba "A" 2264 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun "A" 2276 ½
2005/2006 6 Č Slavoj Poruba "A" 2264 Mitura Václav Slavia Orlová "A" 2227 ½
2005/2006 5 B Slavoj Poruba "A" 2264 Michenka Jozef Tatran Litovel "A" 2405 1
2005/2006 4 Č Slavoj Poruba "A" 2264 Neděla Vlastimil Mittal Ostrava "A" 2376 1
2005/2006 3 B Slavoj Poruba "A" 2264 Babula Milan TŽ Třinec "B" 2314 ½
2005/2006 2 Č Slavoj Poruba "A" 2264 Sergeev Vladimir Jakl Karviná "A" 0
2005/2006 1 B Slavoj Poruba "A" 2264 Sosna Jan ŠK Staré Město "A" 2414 ½
2005/2006 11 Č Slavoj Poruba "B" 2264 Holeksa Zdeněk ŠK Frýdek-Místek "B" 2188 ½
2005/2006 10 B Slavoj Poruba "B" 2264 Tkadlec Miloslav Sokol Hutisko-Solanec "A" 2119 ½
2005/2006 9 Č Slavoj Poruba "B" 2264 Poloch Petr ŠK Stonava "A" 2283 0
2005/2006 8 B Slavoj Poruba "B" 2264 Kuboš Rostislav Slavia Orlová "B" 2217 ½
2005/2006 7 B Slavoj Poruba "B" 2264 Helis Tadeusz ŠK TP Hrabyně "A" ½
2005/2006 6 Č Slavoj Poruba "B" 2264 Bureš Martin Mittal Ostrava "B" 2167 1
2005/2006 5 B Slavoj Poruba "B" 2264 Lys Josef Sokol Dobrá "A" 2210 ½
2005/2006 4 Č Slavoj Poruba "B" 2264 Michenka Jozef Ritmus Ostrava "A" 2405 0
2005/2006 3 B Slavoj Poruba "B" 2264 Baier Pavel Baník Havířov "A" 2214 ½
2005/2006 2 Č Slavoj Poruba "B" 2264 Caletka Radomír Slezan Opava "A" 2146 ½
2005/2006 1 B Slavoj Poruba "B" 2264 Orzechowski Jacek MSA Dolní Benešov"A" 1
2004/2005 11 B Slavoj Ostrava 2267 Plachetka Ján ŠK Mahrla Praha 2435 ½
2004/2005 10 B Slavoj Ostrava 2267 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2323 ½
2004/2005 9 Č Slavoj Ostrava 2267 Jirka Jiří Sokol Plzeň Ingem 2372 0
2004/2005 8 Č Slavoj Ostrava 2267 Stehno Pavel Bauset Pardubice 2326 0
2004/2005 6 B Slavoj Ostrava 2267 Maršálek Zdeněk TJ Zikuda Turnov 2243 1
2004/2005 5 B Slavoj Ostrava 2267 Fiřt Stanislav IPM Color Ostrava 2353 ½
2004/2005 4 Č Slavoj Ostrava 2267 Virostko Petr ŠK SK Trinom Zlín 2296 0
2004/2005 3 Č Slavoj Ostrava 2267 Bednář Jaromír SC A64 Grygov 2368 ½
2004/2005 2 B Slavoj Ostrava 2267 Kuba Jindřich Loko Brno-Slezan 2206 ½
2004/2005 1 B Slavoj Ostrava 2267 Frolík Martin TŽ Třinec 2273 0
2004/2005 11 B Slavoj Poruba B 2267 Michenka Jozef Ritmus Ostrava 2350 ½
2004/2005 10 Č Slavoj Poruba B 2267 Vrátný Radim ŠK Svinov A 2206 ½
2004/2005 9 B Slavoj Poruba B 2267 Slanina Miroslav TJ Sokol Dobrá B 2229 ½
2004/2005 8 Č Slavoj Poruba B 2264 Holeksa Miloš TJ Jakl Karviná B 2092 ½
2004/2005 7 B Slavoj Poruba B 2267 Socha Jaromír ŠK ASK Kopřivnice 1920 1
2004/2005 6 Č Slavoj Poruba B 2267 Vlachopulos Georgis Loko Krnov A 2115 1
2004/2005 5 B Slavoj Poruba B 2267 Fojtík Vlastislav TJ Jiskra Rýmařov 2111 ½
2004/2005 4 Č Slavoj Poruba B 2267 Hnilo Jiří TJ Břidličná A 2087 1
2004/2005 3 B Slavoj Poruba B 2267 Jaworski Miroslav IPM COLOR Ostrava 2373 1
2004/2005 2 Č Slavoj Poruba B 2267 Vysoglad Petr ŠK Frýdek Místek C 2110 ½
2004/2005 1 B Slavoj Poruba B 2267 Benda Aleš TJ Mořkov A 2158 1
2003/2004 11 B ŠK Svinov A" 2249 Kuba Jindřich Slezan Opava C" 2170 0
2003/2004 10 Č ŠK Svinov A" 2249 Kolář Stanislav NH Ostrava B" 2187 ½
2003/2004 9 Č ŠK Svinov A" 2249 Růžička Petr Tatra Kopřivnice 2263 ½
2003/2004 8 B ŠK Svinov A" 2249 Podlesný Pavel Baník Havířov 2203 1
2003/2004 7 Č ŠK Svinov A" 2249 Kuboš Rostislav Slávia Orlová B" 2217 ½
2003/2004 6 B ŠK Svinov A" 2249 Lys Josef Sokol Dobrá A" 2303 ½
2003/2004 5 Č ŠK Svinov A" 2249 Novosák Jiří Frýdek-Místek B" 2305 ½
2003/2004 4 B ŠK Svinov A" 2249 Adámek Jiří VOKD Poruba A" 2190 1
2003/2004 3 Č ŠK Svinov A" 2249 Vlachopulos Georgis Lokomotiva Krnov 2214 0
2003/2004 2 B ŠK Svinov A" 2249 Orzechowski Jacek MSA Dolní Benešov 2286 1
2003/2004 1 Č ŠK Svinov A" 2249 Poloch Petr ŠK Stonava A" 2294 ½
2003/2004 11 B Slavoj Poruba 2249 Lahner Jakub VP Frýdek-Místek 2267 1
2003/2004 10 Č Slavoj Poruba 2249 Mičánek Tomáš Garde Brno 2125 ½
2003/2004 9 Č Slavoj Poruba 2249 Růžička Petr TŽ Třinec 2263 ½
2003/2004 7 Č Slavoj Poruba 2249 Trombík Karel Slavia Orlová 2208 1
2003/2004 6 B Slavoj Poruba 2249 Vavruška Antonín ŠK Staré Město 2165 1
2003/2004 5 Č Slavoj Poruba 2249 Kapusta Petr TJ Uherský Ostroh 2109 1
2003/2004 4 B Slavoj Poruba 2249 Mlýnek Petr Duras BVK Brno 2187 ½
2003/2004 3 Č Slavoj Poruba 2249 Pardy Martin Slezan Opava 2060 1
2003/2004 2 B Slavoj Poruba 2249 Beil Martin Tatran Litovel 2171 0
2003/2004 1 Č Slavoj Poruba 2249 Kulovaná Eva TJ Náměšť n/Osl. 2113 ½