Hráč Matonoha Petr

Matonoha Petr

User Pic
Jméno: Matonoha Petr
Oddíl: Šachový klub Bruntál z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1972
Elo mezinárodní: 1961
ID: 36072
FIDE ID: 367818
Rok narození: 1999
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Bruntál 1964 1932 Šnyta Zdeněk ŠK TJ Dolní Benešov A 1998 2016 ½
2018/2019 10 ŠK Bruntál 1949 1932 Podlesný Pavel ŠK Šenov A 2147 2128 1
2018/2019 9 ŠK Bruntál 1949 1932 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová C 2029 2025 ½
2018/2019 8 ŠK Bruntál 1926 1932 Kopec Ladislav TJ Ostrava C 2098 2082 1
2018/2019 7 ŠK Bruntál 1926 1932 Čujdík Jiří SK Stonava 1949 1939 1
2018/2019 6 ŠK Bruntál 1933 1932 Slavinský Rostislav Tatra Kopřivnice A 2015 2011 0
2018/2019 5 ŠK Bruntál 1933 1932 Chwistek Karel Slezan Opava B 2044 2043 ½
2018/2019 3 ŠK Bruntál 1935 1947 Didi Jan TJ Ostrava B 2015 2021 1
2018/2019 1 ŠK Bruntál 1944 1947 Stalmach Richard BSŠ Frýdek Místek D 1993 2003 0
2018/2019 11 ŠO Jiskra Rýmařov 1949 1932 Husar Ivo TJ Velká Polom 1813 1829 ½
2018/2019 10 ŠO Jiskra Rýmařov 1949 1932 Godovský Jiří SK Kravaře 1875 1918 ½
2018/2019 8 ŠO Jiskra Rýmařov 1926 1932 Daříček Vítězslav TJ Lokomotiva Krnov 1857 1872 ½
2018/2019 7 ŠO Jiskra Rýmařov 1933 1932 Kocur Valter ŠKTP Hrabyně 1912 1919 0
2018/2019 6 ŠO Jiskra Rýmařov 1933 1932 Polák Petr ŠK Orel Opava B 1883 1852 1
2018/2019 5 ŠO Jiskra Rýmařov 1939 1947 Krupa Radim ŠK TJ Dolní Benešov B 2077 2065 0
2018/2019 2 ŠO Jiskra Rýmařov 1935 1947 Olšar Robin Slezan Opava C 2012 2013 0
2017/2018 11 SK Jiskra Rýmařov 1934 1898 Gemsa Pavel ŠK TJ Dolní Benešov C 1956 1961 ½
2017/2018 10 SK Jiskra Rýmařov 1923 1898 Řezníček Marcel ŠKTP Hrabyně 2031 2026 ½
2017/2018 7 SK Jiskra Rýmařov 1925 1898 Olšar Robin Slezan Opava C 2042 2040 ½
2017/2018 5 SK Jiskra Rýmařov 1923 1898 Husar Ivo TJ Velká Polom 1811 1836 1
2017/2018 3 SK Jiskra Rýmařov 1923 1898 Martinek Pavel ŠK Orel Opava B 1835 1833 1
2017/2018 1 SK Jiskra Rýmařov 1878 1861 Vícha Martin ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1977 1991 ½
2017/2018 11 ŠK Bruntál 1934 1898 Kocur Valter ŠK TJ Dolní Benešov B 1930 1958 1
2017/2018 10 ŠK Bruntál 1923 1898 Kozelský Marek ŠK Šenov A 1942 1955 1
2017/2018 9 ŠK Bruntál 1923 1898 Dušek Libor Baník Havířov B 1833 1859 ½
2017/2018 6 ŠK Bruntál 1925 1898 Walica Roman SK Slavia Orlová C 2053 2046 ½
2017/2018 5 ŠK Bruntál 1925 1898 Čujdík Jiří SK Stonava 1969 1969 0
2017/2018 4 ŠK Bruntál 1923 1898 Neumann Filip TJ Ostrava C 1859 1784 ½
2017/2018 3 ŠK Bruntál 1923 1898 Veřmiřovský Vlastimil Tatra Kopřivnice A 1950 1970 0
2017/2018 2 ŠK Bruntál 1923 1898 Šrámek Tomáš SK Slavia Orlová B 1969 1936 ½
2017/2018 1 ŠK Bruntál 1878 1861 Mičulka David ŠK Slavoj Poruba C 2110 2093 1
2016/2017 2 ŠK Bruntál "B" 1568 1677 Šlachta Jan TJ Lokomotiva Krnov "B" 1539 1539 ½
2016/2017 1 ŠK Bruntál "B" 1568 1677 Václavík Radovan TJ Město Albrechtice 1597 ½
2015/2016 11 ŠK Bruntál 1568 1677 Premus Jan SK Kravaře 1577 ½
2015/2016 10 ŠK Bruntál 1568 1677 Kasperlík Petr ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1000 1
2015/2016 9 ŠK Bruntál 1568 1677 Slanina Maxmilián ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1669 1
2015/2016 6 ŠK Bruntál 1568 1677 Kočur Radim TJ Ludgeřovice 1650 1660 0
2015/2016 5 ŠK Bruntál 1568 1677 Caletková Michaela ŠK Orel Opava A 1717 1762 1
2015/2016 4 ŠK Bruntál 1568 1677 Zámarský Petr Sokol Háj ve Slezsku 1532 1
2015/2016 3 ŠK Bruntál 1568 1677 Montág Petr ŠK Orel Opava B 1687 1
2015/2016 2 ŠK Bruntál 1568 1677 Šima František TJ Fulnek 1686 1677 ½
2015/2016 1 ŠK Bruntál 1568 1677 Volčík Milan ŠKTP Hrabyně 1614 1604 1
2015/2016 5 ŠK Bruntál "C" 1568 1677 Větrovec Lukáš TJ Granitol M. Beroun 1475 ½
2015/2016 4 ŠK Bruntál "C" 1568 1677 Strakoš Jiří SK Jiskra Rýmařov 1882 1822 ½
2015/2016 3 ŠK Bruntál "C" 1568 1677 Koppi Vladimír TJ Lokomotiva Krnov "B" 1606 ½
2014/2015 5 ŠK Bruntál "C" 1525 1569 Milián Milan ŠK Bruntál "B" 1698 1
2014/2015 4 ŠK Bruntál "C" 1525 1569 Zeman Jiří TJ Lokomotiva Krnov "B" 1865 1789 1
2014/2015 3 ŠK Bruntál "C" 1525 1569 Slovák Martin Jiskra Rýmařov 1713 1709 ½
2014/2015 2 ŠK Bruntál "C" 1525 1569 Větrovec Lukáš TJ Granitol M. Beroun 1475 0
2014/2015 11 ŠK Bruntál A 1525 1569 Gemsová Tereza ŠK TJ MSA Dolní Benešov C 1424 1424 1
2014/2015 10 ŠK Bruntál A 1525 1569 Herrmann Jan ŠKTP Hrabyně 1239 1
2014/2015 9 ŠK Bruntál A 1525 1569 Premus Jan SK Kravaře 1548 1
2014/2015 8 ŠK Bruntál A 1525 1569 Otisk Miroslav Sokol Háj ve Slezsku 1692 ½
2014/2015 7 ŠK Bruntál A 1525 1569 Skalka Michal TJ Lokomotiva Krnov 1269 1
2014/2015 6 ŠK Bruntál A 1525 1569 Remešová Karolína TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1112 1
2014/2015 5 ŠK Bruntál A 1525 1569 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1821 ½
2014/2015 3 ŠK Bruntál A 1525 1569 Pistovčáková Aneta Slezan Opava B\r 1671 1766 0
2014/2015 2 ŠK Bruntál A 1525 1569 Montág Petr ŠK Orel Opava B 1679 1
2013/2014 9 ŠK Bruntál "A" 1559 1551 Schrom Erik ŠK Orel Opava "B" 1000 ½
2013/2014 8 ŠK Bruntál "A" 1559 1551 Skotnica Petr ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1599 1
2013/2014 7 ŠK Bruntál "A" 1559 1551 Musil David Slezan Opava "C" 1000 1
2013/2014 6 ŠK Bruntál "A" 1559 1551 Zámarský Petr Sokol Háj ve Slezsku 1000 1
2013/2014 5 ŠK Bruntál "A" 1559 1551 Skalka Michal TJ Lokomotiva Krnov 1250 ½
2013/2014 6 ŠK Bruntál "C" 1559 1551 ŠO TJ M. Albrechtice "B" 1
2013/2014 5 ŠK Bruntál "C" 1559 1551 Lužný Rostislav TJ Sokol Vrbno p. P. "B" 1864 1842 0
2013/2014 4 ŠK Bruntál "C" 1559 1551 Honajzer Miroslav TJ Granitol M. Beroun 1592 1
2013/2014 3 ŠK Bruntál "C" 1559 1551 Koppi Vladimír TJ Lokomotiva Krnov "B" 1625 0
2013/2014 2 ŠK Bruntál "C" 1559 1551 Strakoš Jiří Jiskra Rýmařov 1896 1827 0
2013/2014 1 ŠK Bruntál "C" 1559 1551 Hadámek Miroslav ŠK Bruntál "B" 1761 1737 0
2012/2013 10 ŠK Bruntál "C" 1559 1602 Štefanišin Jan Jiskra Rýmařov 1661 1640 1
2012/2013 9 ŠK Bruntál "C" 1559 1602 Musil Milan ŠO TJ M. Albrechtice "B" 1689 0
2012/2013 7 ŠK Bruntál "C" 1559 1602 Vrba Svatopluk TJ Sokol Vrbno p. P. "B" 1662 1852 ½
2012/2013 6 ŠK Bruntál "C" 1559 1602 Wagner Karel TJ Granitol M. Beroun 1711 0
2012/2013 5 ŠK Bruntál "C" 1559 1602 Štefanišin Jan Jiskra Rýmařov 1661 1640 0
2012/2013 4 ŠK Bruntál "C" 1559 1602 Musil Milan ŠO TJ M. Albrechtice "B" 1689 0
2012/2013 2 ŠK Bruntál "C" 1559 1602 Vrba Svatopluk TJ Sokol Vrbno p. P. "B" 1662 1852 0
2012/2013 1 ŠK Bruntál "C" 1559 1602 Wagner Karel TJ Granitol M. Beroun 1711 0
2012/2013 9 ŠK Bruntál "B" 1559 1602 Kozák Lubomír Orel Opava "A" 1979 1979 0
2012/2013 8 ŠK Bruntál "B" 1559 1602 Lorenz Bohumír Orel Opava "B" 1917 1954 1
2012/2013 7 ŠK Bruntál "B" 1559 1602 Lužný Rostislav TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1864 1887 0
2012/2013 6 ŠK Bruntál "B" 1559 1602 Rak Tomáš ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1736 0
2012/2013 5 ŠK Bruntál "B" 1559 1602 Josefus Marek TJ SK Kravaře "A" 1815 0
2012/2013 2 ŠK Bruntál "B" 1559 1602 Bělka Lubomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1995 1985 0
2012/2013 1 ŠK Bruntál "B" 1559 1602 Klimša Jiří ŠKTP Hrabyně "A" 1952 1860 0
2011/2012 6 Slavoj Bruntál "B" 1559 Větrovec Lukáš TJ Granitol Mor.Beroun 1462 1
2011/2012 5 Slavoj Bruntál "B" 1559 Strakoš Jiří ŠO Jiskra Rýmařov "B" 1771 1
2011/2012 3 Slavoj Bruntál "B" 1559 Balogh Milan TJ Granitol Mor.Beroun 1873 1873 0
2011/2012 2 Slavoj Bruntál "B" 1559 Slovák Martin ŠO Jiskra Rýmařov "B" 1746 1
2011/2012 1 Slavoj Bruntál "B" 1559 Koždoň Michal TJ Sokol Vrbno p/P "B" 1000 1
2011/2012 10 Slavoj Bruntál "A" 1559 Koppi Vladimír Lokomotiva Krnov 1606 1
2011/2012 1 Slavoj Bruntál "A" 1559 Kundrat Jiří ŠO TJ Vítkov 0
2010/2011 10 Slavoj Bruntál "B" 1000 Chlebcová Helena ŠO Jiskra Rýmařov "B" 1000 0
2010/2011 9 Slavoj Bruntál "B" 1000 Popek Tomáš Sokol Vrbno p/P "B" 1000 ½
2010/2011 4 Slavoj Bruntál "B" 1000 Simon Vilém Sokol Vrbno p/P "B" 1000 1
2010/2011 2 Slavoj Bruntál "B" 1000 Větrovec Lukáš Granitol Mor.Beroun 1457 0
2010/2011 1 Slavoj Bruntál "B" 1000 Musil Milan TJ Město Albrechtice "B" 1000 0
2009/2010 14 Slavoj Bruntál "C" Kurovski Petr TJ Město Albrechtice "A" ½
2009/2010 13 Slavoj Bruntál "C" Mareš Jiří Granitol Mor.Beroun 1410 0
2009/2010 10 Slavoj Bruntál "C" Štefanišin Jan ŠO Jiskra Rýmařov "B" 1371 0
2009/2010 5 Slavoj Bruntál "C" Kutlák Martin Sokol Vrbno p/P "B" 1
2009/2010 2 Slavoj Bruntál "C" Sobota Adam TJ Město Albrechtice "B" 0