Hráč Konečný Vladimír

Konečný Vladimír

User Pic
Jméno: Konečný Vladimír
Oddíl: Šachový klub Karviná
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1845
Elo mezinárodní: 1796
ID: 8741
FIDE ID: 337064
Rok narození: 1958
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 4 ŠK Karviná C 1798 1845 Štamposký Libor Inter Petrovice 1929 1876 ½ soutěž
2021/2022 1 ŠK Karviná C 1825 1845 Šebesta Jan Šachová škola Bohumín 1770 1800 0 soutěž
2021/2022 6 ŠK Karviná 1796 1845 Didi Jan TJ Ostrava 2028 2001 0 soutěž
2021/2022 5 ŠK Karviná 1798 1845 Vantuch Lucian BŠŠ Frýdek-Místek C 1972 1971 0 soutěž
2021/2022 3 ŠK Karviná 1815 1845 Mohapl Petr Tatran Litovel 2027 2017 0 soutěž
2021/2022 4 ŠK Karviná B 1815 1845 Rosinský Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2002 1989 0 soutěž
2021/2022 3 ŠK Karviná B 1815 1845 Melecký Jaroslav TJ Dolní Benešov B 1915 1917 0 soutěž
2021/2022 2 ŠK Karviná B 1825 1845 Siwek Antonín ŠK Šenov A 1868 1866 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Karviná "B" 1817 1839 Warmuž Jiří Viktorie Bohumín 1660 1692 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Karviná "B" 1812 1839 Pisz Břetislav SK Stonava 1621 1756 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Karviná "B" 1812 1858 Kostka Jakub Slavoj Český Těšín "B" 0 1380 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Karviná "B" 1818 1858 Lička Denis BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1597 1503 ½ soutěž
2019/2020 11 ŠK Karviná 1819 1839 Vrba Svatopluk Sokol Vrbno pod P. 1678 1764 1 soutěž
2019/2020 10 ŠK Karviná 1819 1839 Pastorek Bedřich Labortech Ostrava "B" 0 1639 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Karviná 1817 1839 Sieber Martin SK Slavia Orlová "B" 2074 2088 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Karviná „C“ 1817 1839 Červenka Roman TJ Slovan Havířov „C“ 1712 1750 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Karviná „C“ 1817 1839 Papuga Miroslav TJ Sokol Těrlicko 0 1595 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Karviná "C" 1812 1839 Gögh Antonín TJ Slovan Havířov "D" 0 0 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Karviná "C" 1812 1858 Odzemec Jiří TJ Sokol Těrlicko 0 1522 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Karviná 1822 1866 Drygalski Wojciech Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 2056 0 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK Karviná 1822 1866 Dušek Libor Baník Havířov "C" 1818 1840 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Karviná 1826 1866 Nytra Ondřej BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1961 1883 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Karviná 1826 1866 Grepl Lukáš Sokol Brušperk "A" 1904 1858 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Karviná 1821 1866 Bok Tomáš TJ Sokol Dobrá "B" 1746 1757 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Karviná 1836 1892 Kopecký Břetislav Inter Petrovice 2012 2009 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Karviná 1836 1892 Fialka Adam SK Slavia Orlová "D" 1822 1812 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Karviná 1849 1892 Vícha Petr Viktorie Bohumín 1997 2003 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Karviná 1849 1892 Hanák Tomáš Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1945 1933 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Karviná 1850 1892 Kotas Jan TJ Vendryně 1832 1842 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Karviná 1821 1866 Janeček Miroslav KVS EKODIVIZE Opava 1701 1630 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Karviná "C" 1857 1875 Malyrz Ladislav Slavoj Český Těšín "B" 1898 1931 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Karviná "C" 1854 1875 Novák Jiří SK Slavia Orlová "F" 1916 1932 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Karviná "C" 1854 1875 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havířov "C" 2062 2030 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Karviná "C" 1843 1875 Bulava Petr TJ Sokol Těrlicko 1988 1999 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Karviná "C" 1843 1875 Pilch Jan Baník Havířov "D" 1741 1788 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Karviná "C" 1857 1875 Wanot Aleš SK Slavia Orlová "E" 1887 1885 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Karviná B 1851 1875 Kantor Pavel TJ Mosty u Jablunkova 1832 1829 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Karviná B 1857 1875 Šebesta Jan SK Slavia Orlová D 1632 1598 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Karviná B 1854 1875 Holeksa Miloš Baník Havířov C 1921 1914 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Karviná B 1854 1875 Firla Stanislav Inter Petrovice 1897 1903 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Karviná B 1843 1875 Siwek Antonín TJ Slovan Havířov B 1865 1873 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Karviná B 1843 1875 Hanák Tomáš Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1865 1906 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Karviná B 1857 1875 Šrámek Tomáš Viktorie Bohumín 1969 1936 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Karviná B 1857 1875 Knopp René TJ Vendryně 1865 1907 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Karviná B 1857 1875 Beluská Tereza BŠŠ Frýdek-Místek 1971 1995 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Karviná "C" 1846 1883 Gibiec Ernest Slavoj Český Těšín "B" 2129 2144 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Karviná "C" 1846 1883 Kijonka Ondřej SK Slavia Orlová "G" 1307 1325 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Karviná "C" 1846 1883 Ovesný Radim TJ Slovan Havířov "C" 1974 2005 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Karviná "C" 1846 1883 Brezík Petr Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1841 1854 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Karviná "C" 1846 1883 Cieslak Wiktoria Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1794 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Karviná "C" 1846 1883 Chmiel František TJ Sokol Chotěbuz 1985 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Karviná "C" 1846 1883 Barabasz Gustav TJ Sokol Těrlicko 1831 1784 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Karviná "C" 1846 1883 Tchuř Pavel SK Slavia Orlová "E" 1912 1945 0 soutěž
2016/2017 9 Šachový klub Karviná 1846 1883 Keprt Pavel Sokol Dobrá 2013 2000 ½ soutěž
2016/2017 4 Šachový klub Karviná 1846 1883 Kocur Valter ŠK TJ Dolní Benešov 1983 1993 1 soutěž
2015/2016 9 Inter Petrovice "B" 1846 1883 Šebesta Petr SK Slavia Orlova "F" 1656 1717 1 soutěž
2015/2016 7 Inter Petrovice "B" 1846 1883 Sikora Matouš OS Rychvald "C" 1876 1889 1 soutěž
2015/2016 6 Inter Petrovice "B" 1846 1883 Brezík Petr OS Rychvald "B" 1841 1854 1 soutěž
2015/2016 5 Inter Petrovice "B" 1846 1883 Mach Milan Slavoj Cesky Tesin "B" 1690 1983 ½ soutěž
2015/2016 4 Inter Petrovice "B" 1846 1883 Wanot Aleš SK Slavia Orlova "E" 1915 1887 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Karviná "A" 1846 1883 Muratidis Nikos KVS EKODIVIZE Opava 2194 2156 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Karviná "A" 1846 1883 Vavruška Antonín ŠK Staré Město "A" 2099 2108 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Karviná "B" 1846 1883 Slanina Miroslav Beskydská šachová škola F-M "D" 2159 2156 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Karviná "B" 1846 1883 Novák Jiří SK Slavia Orlová "D" 1945 1973 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Karviná "B" 1846 1883 Melzer Petr TJ Slovan Havířov "C" 1639 1703 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Karviná "B" 1846 1883 Majerčík Jaroslav TJ Viktorie Bohumín "B" 1626 1742 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Karviná "B" 1846 1883 Novák Bohdan Sokol Brušperk "A" 1837 1827 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Karviná "B" 1846 1883 Hóta Petr TŽ Třinec "C" 1915 1922 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Karviná "B" 1846 1883 Krampol Vladimír SK Stonava 1855 1857 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Karviná "B" 1846 1883 Szumilo Štefan TJ Slovan Havířov "B" 1876 1891 0 soutěž
2014/2015 8 Inter Petrovice "B" 1879 1933 Novotný Stanislav TJ Baník Havířov "D" 1814 1765 0 soutěž
2014/2015 7 Inter Petrovice "B" 1879 1933 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov "C" 1979 2006 0 soutěž
2014/2015 6 Inter Petrovice "B" 1879 1933 Broda Michal ŠK Karviná "C" 1777 1802 ½ soutěž
2014/2015 4 Inter Petrovice "B" 1879 1933 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín "B" 1956 1950 ½ soutěž
2014/2015 3 Inter Petrovice "B" 1879 1933 Martinák Tomáš Sokol Těrlicko 1828 1 soutěž
2014/2015 2 Inter Petrovice "B" 1879 1933 Barcuch Radek OS Rychvald "B" 1834 1 soutěž
2014/2015 1 Inter Petrovice "B" 1879 1933 Šebesta Petr SK Slávia Orlová "F" 1610 1650 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Karviná "B" 1879 1933 Kwasek Andrzej Inter Petrovice "A" 1783 1833 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Karviná "B" 1879 1933 Novák Bohdan Sokol Brušperk 1900 1853 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Karviná "B" 1879 1933 Funiok Richard Baník Havířov "C" 1653 1717 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Karviná "B" 1879 1933 Čubok Milan BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1793 1849 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Karviná "B" 1879 1933 Mičulka Ivo BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1428 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Karviná "B" 1879 1933 Koběrský Patrik TJ Slovan Havířov "B" 1809 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Karviná "B" 1879 1933 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec "C" 1965 1967 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK Karviná "B" 1845 1917 Parma František Inter Petrovice "A" 1872 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Karviná "B" 1845 1917 Barteček Ladislav OS Rychvald "A" 1800 1826 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Karviná "B" 1845 1917 Letovanec Petr TŽ Třinec "C" 1796 1794 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Karviná "B" 1845 1917 Čubok Zdeněk TJ Vendryně 1925 1928 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Karviná "B" 1845 1917 Folwarczny Marek SK Slavia Orlová "D" 1713 1706 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Karviná "B" 1845 1917 Šrámek Tomáš TJ Viktorie Bohumín "A" 1960 1990 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Karviná "B" 1845 1917 Nowak Radek SK Stonava 1816 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Karviná "B" 1845 1917 Gil Karel TJ Baník Havířov "C" 1873 1865 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Karviná "B" 1845 1917 Čubok Milan BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1824 1871 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Karviná "B" 1845 1917 Rechtenberg Karel BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1903 1879 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Karviná "B" 1845 1917 Mitura Václav Slavoj Český Těšín 2099 2096 ½ soutěž
2012/2013 6 Inter Petrovice "B" 1837 1887 Melzer Petr TJ Slovan Havířov "D" 1587 1656 1 soutěž
2012/2013 5 Inter Petrovice "B" 1837 1887 Wardas Pavel Sokol Chotěbuz 1725 1 soutěž
2012/2013 4 Inter Petrovice "B" 1837 1887 Wodecki Mikolaj SK Slavia Orlová "E" 1298 1 soutěž
2012/2013 3 Inter Petrovice "B" 1837 1887 Kniezková Jitka TJ Baník Havířov "D" 1686 1 soutěž
2012/2013 2 Inter Petrovice "B" 1837 1887 Papuga Zdeněk Sokol Těrlicko 1663 1 soutěž
2012/2013 1 Inter Petrovice "B" 1837 1887 Rajský Stanislav TJ Viktorie Bohumín "B" 1688 1 soutěž
2012/2013 11 ŠK Karviná "B" 1837 1887 Rechtenberg Karel BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1932 1924 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK Karviná "B" 1837 1887 Vízner Jaroslav TJ Baník Havířov "C" 1931 1957 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK Karviná "B" 1837 1887 Bednarz Valdemar SK Stonava 1931 1892 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK Karviná "B" 1837 1887 Mitura Karel Slavoj Český Těšín 2120 2102 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK Karviná "B" 1837 1887 Mrázek Roman Inter Petrovice "A" 1797 1869 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK Karviná "B" 1837 1887 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1992 1997 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK Karviná "B" 1837 1887 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín "A" 2004 1986 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Karviná "B" 1837 1887 Brezík Petr OS Rychvald "A" 1871 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK Karviná "B" 1837 1887 Prokop Tomáš TJ Sokol Fryčovice 1864 1818 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK Karviná "B" 1830 1888 Migdal Milan BŠŠ Frýdek-Místek "C 1894 1919 0 soutěž
2011/2012 8 ŠK Karviná "B" 1830 1888 Stařičný Bronislav Inter Petrovice "A" 1873 1769 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK Karviná "B" 1830 1888 Čujdík Jiří SK Stonava 1999 2012 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK Karviná "B" 1830 1888 Kocur Aleš BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1911 1935 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK Karviná "B" 1830 1888 Güttler Evžen TJ Viktorie Bohumín "A" 1995 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Karviná "B" 1830 1888 Kwasek Andrzej TJ Vendryně 1875 ½ soutěž
2010/2011 11 Jäkl Karviná "B" 1910 Kozubek Jaroslav TJ Sokol Fryčovice 1637 1 soutěž
2010/2011 8 Jäkl Karviná "B" 1910 Luczyk Petr SK Slavia Orlová "C" 1896 1 soutěž
2010/2011 7 Jäkl Karviná "B" 1910 Pecha Vladan BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1835 1 soutěž
2010/2011 5 Jäkl Karviná "B" 1910 Chowaniok Pavel TŽ Třinec "E" 1355 1 soutěž
2010/2011 4 Jäkl Karviná "B" 1910 Samiec Pavel ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1949 1 soutěž
2010/2011 3 Jäkl Karviná "B" 1910 Nowak Radek SK Stonava 1832 ½ soutěž
2010/2011 1 Jäkl Karviná "B" 1910 Čubok Zdeněk TJ Vendryně 1890 ½ soutěž
2010/2011 9 Jäkl Karviná "C" 1910 Folwarczny Marek SK Slavia Orlová "E" 1654 ½ soutěž
2010/2011 8 Jäkl Karviná "C" 1910 Kubošová Hana SK Slavia Orlová "D" 1553 1 soutěž
2010/2011 5 Jäkl Karviná "C" 1910 Mach Milan Slavoj Český Těšín 2016 0 soutěž
2009/2010 8 Jakl Karviná C 1904 Chmiel František Sokol Chotěbuz 1964 ½ soutěž
2009/2010 6 Jakl Karviná C 1904 Novák Jiří Baník Havířov C 1917 0 soutěž
2009/2010 5 Jakl Karviná C 1904 Nekvapil Jaroslav Slavia Havířov B 1767 ½ soutěž
2009/2010 4 Jakl Karviná C 1904 Melzer Patrik Slovan Havířov C 1816 1 soutěž
2009/2010 8 Jäkl Karviná B 1904 Parma František Inter Petrovice 1892 ½ soutěž
2009/2010 7 Jäkl Karviná B 1904 Novák Bohdan Sokol Fryčovice 1937 ½ soutěž
2009/2010 6 Jäkl Karviná B 1904 Kostka Vít Slavia Orlová D 1573 1 soutěž
2009/2010 5 Jäkl Karviná B 1904 Luczyk Petr Slavia Orlová C 1892 1 soutěž
2008/2009 9 Jäkl Karviná B 1933 Hričko Martin Slovan Havířov 1995 0 soutěž
2008/2009 8 Jäkl Karviná B 1933 Cyroň Karel OS Rychvald 1860 ½ soutěž
2008/2009 7 Jäkl Karviná B 1933 Podlesný Petr Baník Havířov B 2016 0 soutěž
2008/2009 6 Jäkl Karviná B 1933 Miturová Magdaléna TŽ Třinec E 2032 0 soutěž
2008/2009 5 Jäkl Karviná B 1933 Turoň Petr TJ Vendryně 2040 ½ soutěž
2008/2009 4 Jäkl Karviná B 1933 Gajdušek Josef ŠK Inter Petrovice 1923 ½ soutěž
2007/2008 11 Jäkl Karviná B 1937 Šíma Aleš Viktarie Bohumín 1812 1 soutěž
2007/2008 10 Jäkl Karviná B 1937 Schoupal Edvard TŽ Třinec D 1974 ½ soutěž
2007/2008 9 Jäkl Karviná B 1937 Kwasek Andrzej Inter Petrovice 1891 ½ soutěž
2007/2008 7 Jäkl Karviná B 1937 Ondika Roman Slavia Orlová C 1952 0 soutěž
2007/2008 6 Jäkl Karviná B 1937 Čubok Milan Sokol Dobrá B 1905 ½ soutěž
2007/2008 5 Jäkl Karviná B 1937 Ovesný Radim Slavia Havířov 1971 0 soutěž
2007/2008 4 Jäkl Karviná B 1937 Barcuch Radek OS Rychvald 1826 1 soutěž
2007/2008 3 Jäkl Karviná B 1937 Červenka Roman Baník Havířov B 1850 1 soutěž
2007/2008 2 Jäkl Karviná B 1937 Izakovič Petr Baník Havířov C 1762 1 soutěž
2007/2008 1 Jäkl Karviná B 1937 Kukuczka Milan TJ Vendryně 2044 0 soutěž
2006/2007 11 Jakl Karviná "B" 1932 Merta Vlastimil SK Slavia Orlová "C" 1867 1 soutěž
2006/2007 10 Jakl Karviná "B" 1932 Badura Jindřich Inter Petrovice "A" 1788 1 soutěž
2006/2007 9 Jakl Karviná "B" 1932 Hudák Imrich Slavia Havířov "A" 1888 1 soutěž
2006/2007 8 Jakl Karviná "B" 1932 Firla Stanislav ŠK Stonava "B" 1981 1 soutěž
2006/2007 7 Jakl Karviná "B" 1932 Dušek Libor Baník Havířov "B" 1873 1 soutěž
2006/2007 6 Jakl Karviná "B" 1932 Maňásek Jaromír TŽ Třinec "D" 2008 ½ soutěž
2006/2007 5 Jakl Karviná "B" 1932 Barteček Ladislav OS Rychvald "A" 1856 0 soutěž
2006/2007 4 Jakl Karviná "B" 1932 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1976 1 soutěž
2005/2006 11 Jakl Karviná B 1931 Ramík Jan Baníl Havířov B 1997 1 soutěž
2005/2006 10 Jakl Karviná B 1931 Zedek František Lokomotiva Krnov 1900 1 soutěž
2005/2006 9 Jakl Karviná B 1931 Socha Jaromír ŠK Šenov A 2015 0 soutěž
2005/2006 7 Jakl Karviná B 1931 Ludwig Petr Slavoj Bruntál A 1970 1 soutěž
2005/2006 6 Jakl Karviná B 1931 Beseda Roman TJ Mořkov A 2121 0 soutěž
2005/2006 3 Jakl Karviná B 1931 Staszko Martin TŽ Třinec C 2080 0 soutěž
2005/2006 2 Jakl Karviná B 1931 Mitura Karel BŠŠ Frýdek-Místek C 1947 1 soutěž
2004/2005 9 TJ Jakl Karviná B 1936 Hudziak Pawel TJ Mořkov A 2192 ½ soutěž
2004/2005 3 TJ Jakl Karviná B 1936 Daříček Vítězslav Loko Krnov A 1841 0 soutěž
2004/2005 2 TJ Jakl Karviná B 1936 Trpík Ludvík TJ Jiskra Rýmařov 1862 1 soutěž
2003/2004 2 Jakl Karviná C 1936 Baník Havířov E 1 soutěž
2003/2004 10 Jäkl Karviná B 1936 Kardáš Jiří TJ Sokol Skalice 1 soutěž
2003/2004 8 Jäkl Karviná B 1936 Lavrišin Jan Sokol Fryčovice 1692 1 soutěž
2003/2004 4 Jäkl Karviná B 1936 Mareš Petr Baník Havířov C 1769 ½ soutěž