Hráč Hradil Karel

Hradil Karel

User Pic
Jméno: Hradil Karel
Oddíl: Šachový klub Vsetín, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1745
Elo mezinárodní: 1763
ID: 2258
FIDE ID: 329169
Rok narození: 1952
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 ŠK Vsetín C 1763 1749 Bělunek Zdeněk KH Zašová A 1901 1947 0 soutěž
2019/2020 9 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1764 1753 Pyš Zbyněk TJ Valašská Bystřice A 1943 1954 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1764 1753 Zvardoň Petr ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2032 2024 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1764 1753 Bačák Martin Sokol Postoupky A 2068 2056 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1765 1753 Janál Vladimír ŠK Zlín-Malenovice A 1945 1968 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1765 1766 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1930 1931 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1769 1766 Omelka Roman ŠK Staré Město C 2035 2043 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1780 1766 Trávníček Kryštof Mikuláš ŠO Kunovice A 1932 1929 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1780 1766 Chutný Aleš ŠK Holešov A 1954 1931 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1784 1766 Svoboda Rostislav ŠK Zlín B 2012 2016 0 soutěž
2019/2020 9 Zbrojovka Vsetín C 1764 1753 Vraj Ondřej Hošťálková B 2007 1960 0 soutěž
2019/2020 8 Zbrojovka Vsetín C 1764 1753 Velčovský Josef Zubří 1825 1838 ½ soutěž
2019/2020 7 Zbrojovka Vsetín C 1765 1753 Peterka Josef Valašská Bystřice B 1844 1844 0 soutěž
2019/2020 6 Zbrojovka Vsetín C 1765 1753 Špaňhel Petr Vizovice 2205 2063 ½ soutěž
2019/2020 5 Zbrojovka Vsetín C 1769 1766 Maňák Antonín Huslenky 1754 1769 ½ soutěž
2019/2020 4 Zbrojovka Vsetín C 1780 1766 Burdík Lubomír Bystřička 2119 2139 0 soutěž
2019/2020 3 Zbrojovka Vsetín C 1780 1766 Hlavička Roman Valašské Klobouky 0 1659 ½ soutěž
2019/2020 2 Zbrojovka Vsetín C 1780 1766 Sviták Josef Slavičín 1832 1845 ½ soutěž
2019/2020 1 Zbrojovka Vsetín C 1784 1766 Bobalík Petr Valašské Meziříčí 1908 1899 0 soutěž
2018/2019 11 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1793 1776 Macůrek Miloslav ŠK Holešov A 1836 1839 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1785 1776 Nekarda Jan ŠK Staré Město D 1714 1746 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1787 1776 Suchánek Kryštof ŠK Zlín B 1719 1785 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1790 1776 Filák Josef ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1716 1784 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1790 1776 Obšivačová Hana TJ Sokol Valašská Bystřice A 1750 1694 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1797 1781 Stuchlý Radim ŠK Staré Město C 1923 1933 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1798 1781 Pfeffer Dominik SK Boršice A 1750 1818 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1796 1781 Kubín Tomáš Daniel Sokol Postoupky A 1424 1507 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1785 1776 Vaculík Lubomír Šachy Hošťálková B 1844 1909 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1785 1776 Haboň Martin ŠO SK Pozlovice 0 1497 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1787 1776 Krupa Josef TJ Gumárny Zubří 1795 1835 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1787 1776 Šmíd Jan ŠO TJ Sokol Vizovice 1891 1889 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1790 1776 Válek František SK Brumov-Bylnice 1901 1785 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1797 1781 Stojan František ŠK Zlín C 1721 1716 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1797 1781 Sviták Josef ŠK DDM Slavičín 1865 1855 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1798 1781 Mieres Petr Sokol Ústí 1754 1797 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1798 1781 Herman Vladimír ŠO Sokol Bystřička 0 1754 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1796 1781 Slížek Josef TJ Sokol Valašská Bystřice B 1962 1900 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Zbrojovka Vsetín D 1787 1776 Gut Rudolf TJ Valašské Meziříčí B 0 1650 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Zbrojovka Vsetín D 1798 1781 Koňařík Alois TJ Sokol Huslenky 0 1767 ½ soutěž
2017/2018 11 �KZ Vset�n C 1796 1788 Burdík Miloslav Zub�� 0 1754 1 soutěž
2017/2018 10 �KZ Vset�n C 1802 1788 Filák Josef Lu�n� 1717 1757 0 soutěž
2017/2018 9 �KZ Vset�n C 1812 1788 Červenka Emil Ho���lkov� B 0 1701 ½ soutěž
2017/2018 8 �KZ Vset�n C 1812 1788 Válek František Brumov-Bylnice 1901 1808 ½ soutěž
2017/2018 7 �KZ Vset�n C 1815 1788 Procházka Ludvík Slavi��n 1678 1707 1 soutěž
2017/2018 6 �KZ Vset�n C 1815 1788 Břoušek Jiří Vala�sk� Byst�ice B 1928 1921 ½ soutěž
2017/2018 5 �KZ Vset�n C 1802 1788 Šmíd Jan Vizovice 1900 1872 0 soutěž
2017/2018 4 �KZ Vset�n C 1802 1788 Bobalík Petr Vala�sk� Mezi���� 1910 1885 ½ soutěž
2017/2018 3 �KZ Vset�n C 1802 1788 Uhlíř Jiří Rajnochovice 1843 1813 ½ soutěž
2017/2018 2 �KZ Vset�n C 1802 1788 Vlachopulos Elefteris �st� 1737 1758 ½ soutěž
2017/2018 1 �KZ Vset�n C 1833 1800 Holman Radek EMKaD Hole�ov 1866 1861 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1802 1788 Krča Milan ŠK Staré Město D 1957 1968 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1812 1788 Sušeň Jaroslav TJ Sokol Valašská Bystřice A 1795 1841 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1815 1788 Kovařík David ŠO Kunovice A 1696 1719 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1802 1788 Jánek Jiří Slavia Kroměříž C 1844 1842 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1802 1788 Pospíšil Ignác ŠK Holešov A 1904 1927 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1847 1838 Polášek Libor TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1621 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1847 1838 Filák Josef ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1825 1839 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1847 1838 Šaňák František SK Boršice A 1882 1835 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1847 1838 Zajíček Radek ŠK Holešov A 1803 1832 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1847 1838 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov A 1801 1794 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠKZ Vsetín C 1847 1838 Novák Josef Val. Meziříčí 1876 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠKZ Vsetín C 1847 1838 Sušeň Jaroslav Val.Bystřice 1787 1803 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠKZ Vsetín C 1847 1838 Strojil Jiří Zlín C 1744 1787 1 soutěž
2015/2016 8 ŠKZ Vsetín C 1847 1838 Křek Pavel Slavičín 1959 0 soutěž
2015/2016 7 ŠKZ Vsetín C 1847 1838 Trčálek Lukáš Hošťálková B 1618 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠKZ Vsetín C 1847 1838 Juřenčák Josef Brumov-Bylnice 1480 0 soutěž
2015/2016 5 ŠKZ Vsetín C 1847 1838 Valenta Josef Rajnochovice 1586 1609 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠKZ Vsetín C 1847 1838 Blaha Antonín Vizovice 1808 0 soutěž
2015/2016 3 ŠKZ Vsetín C 1847 1838 Krupa Jaroslav Gumárny Zubří 1866 1837 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠKZ Vsetín C 1847 1838 Dvořáček Roman Lužná 1710 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠKZ Vsetín C 1847 1838 Koláček Milan Zašová 1765 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠKZ Vsetín D 1847 1838 Hladký Jan Val. Meziříčí B 1725 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠKZ Vsetín D 1847 1838 Vlachopulos Elefteris Karolinka 1801 1745 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠKZ Vsetín D 1847 1838 Veselský František Hošťálková C 1943 1943 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠKZ Vsetín D 1847 1838 Jasný Igor Val. Bystřice B 1895 1982 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠKZ Vsetín D 1847 1838 Hromada Petr Val. Polanka 1863 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠKZ Vsetín D 1847 1838 Hurta Karel Bystřička 1762 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠKZ Vsetín D 1847 1838 Sagánek Miroslav MEZ Vsetín 1853 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1847 1838 Běhunčík Josef Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2002 2002 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1847 1838 Sedláček Roman Fatra-Slavia Napajedla A 1721 1460 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1847 1838 Nekarda Jan ŠK Staré Město C 1589 1627 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠKZ Vsetín B 1859 1843 Tomčík Libor Val. Meziříčí 1949 0 soutěž
2014/2015 10 ŠKZ Vsetín B 1859 1843 Jurčaga František Val. Klobouky 1366 1 soutěž
2014/2015 9 ŠKZ Vsetín B 1859 1843 Rajnochovice 1 soutěž
2014/2015 8 ŠKZ Vsetín B 1859 1843 Štefka Bohumil Lužná 1644 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠKZ Vsetín B 1859 1843 Krupa Josef Gumárny Zubří 1795 1835 0 soutěž
2014/2015 6 ŠKZ Vsetín B 1859 1843 Juřenčák Josef Brumov-Bylnice 1399 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠKZ Vsetín B 1859 1843 Červenka Emil Hošťálková B 1717 1 soutěž
2014/2015 4 ŠKZ Vsetín B 1859 1843 Drápal Lumír Bystřice p. Hostýnem 1659 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠKZ Vsetín B 1859 1843 Blaha Antonín Vizovice 1797 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠKZ Vsetín B 1859 1843 Hurta Karel Zašová 1800 1 soutěž
2014/2015 1 ŠKZ Vsetín B 1859 1843 Románek Zdeněk Val. Bystřice B 1648 1674 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠKZ Vsetín D 1859 1843 Hromada Jakub Valašská Polanka 1672 1 soutěž
2014/2015 10 ŠKZ Vsetín D 1859 1843 Filák František MEZ Vsetín 1761 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠKZ Vsetín D 1859 1843 Vraj Karel Hošťálková C 1680 1767 1 soutěž
2014/2015 8 ŠKZ Vsetín D 1859 1843 Lev František Valašské Meziříčí B 1695 1 soutěž
2014/2015 6 ŠKZ Vsetín D 1859 1843 Růčka Josef Val.Bystřice C 1725 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠKZ Vsetín D 1859 1843 Valo Rudolf Huslenky 1829 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠKZ Vsetín D 1859 1843 Klíma Vladimír Rožnov B 1906 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠKZ Vsetín D 1859 1843 Burdík Miloslav Bystřička 1787 0 soutěž
2014/2015 2 ŠKZ Vsetín D 1859 1843 Gabryš Lukáš ŠKZ Vsetín C 1882 1950 1 soutěž
2014/2015 1 ŠKZ Vsetín D 1859 1843 Dvořáček Roman Ústí 1737 1 soutěž
2013/2014 11 ŠKZ Vsetín B 1883 1893 Kubín Petr Zašová 2043 2071 0 soutěž
2013/2014 10 ŠKZ Vsetín B 1883 1893 Orsák Radim Val. Klobouky 1895 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠKZ Vsetín B 1883 1893 Lukaštík Jaroslav Ústí 1769 0 soutěž
2013/2014 8 ŠKZ Vsetín B 1883 1893 Špaňhel Petr Vizovice 2205 2110 0 soutěž
2013/2014 7 ŠKZ Vsetín B 1883 1893 Vymětal Milan ŠK Holešov B 1882 1916 1 soutěž
2013/2014 6 ŠKZ Vsetín B 1883 1893 Šašek Jaroslav EMKaD Holešov 1824 1834 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠKZ Vsetín B 1883 1893 Jasný Igor Val. Bystřice 1951 0 soutěž
2013/2014 3 ŠKZ Vsetín B 1883 1893 Hrabovský Vladimír Brumov - Bylnice 1936 1934 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠKZ Vsetín B 1883 1893 Ambros Zdenek Val. Meziříčí 1881 1878 0 soutěž
2013/2014 1 ŠKZ Vsetín B 1883 1893 Stáhala Zdeněk Rajnochovice 1684 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1883 1893 Surovec Vladimír TJ Sokol Francova Lhota A 1669 1720 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1883 1893 Opluštil Vladimír Sokol Postoupky B 1864 1872 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1883 1893 Chytil Vladimír ŠK Zlínterm Zlín A 1747 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1883 1893 Břoušek Jiří CHESSMONT Rožnov p.R. A 2029 2006 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1883 1893 Vymětal Milan ŠK Holešov A 1882 1916 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1883 1893 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město D 1909 1842 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1883 1893 Navrátil Marek Slavia Kroměříž C 1843 1900 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1883 1893 Daněk Ivan TJ Gumárny Zubří 1897 1897 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1840 1862 Trubačík Zbyněk ŠK Staré Město E 1610 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1840 1862 Šmíd Jan ŠK Staré Město D 1910 1921 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1840 1862 Zajíček Radek ŠK Holešov A 1812 1841 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1840 1862 Šaňák František SK Boršice A 1919 1879 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1840 1862 Krupa Josef TJ Gumárny Zubří 1840 1867 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1840 1862 Petřík Petr Slavia Kroměříž C 1939 1988 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1840 1862 Válek František TJ Sokol Francova Lhota A 1863 1825 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1840 1862 Zapletal Oldřich ŠK Zlínterm Zlín A 1979 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠKZ Vsetín B 1840 1862 Pecl Jaroslav Bystřice p.H. 1796 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠKZ Vsetín B 1840 1862 Parák František Ústí 1756 1772 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠKZ Vsetín B 1840 1862 Janček Milan Val. Klobouky 1742 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠKZ Vsetín B 1840 1862 Káňa Zdeněk Rajnochovice 1793 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠKZ Vsetín B 1840 1862 Zajíček Radek Holešov B 1812 1841 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠKZ Vsetín B 1840 1862 Stojan František Zlín D 1812 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠKZ Vsetín B 1840 1862 Skalík Milan Val. Bystřice 1801 1 soutěž
2012/2013 4 ŠKZ Vsetín B 1840 1862 Bařinka Miroslav Vizovice 1815 1802 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠKZ Vsetín B 1840 1862 Válek František Brumov-Bylnice 1863 1825 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠKZ Vsetín B 1840 1862 Ambros Zdenek Val. Meziříčí 1892 1886 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠKZ Vsetín B 1840 1862 Sadílek Jaromír Zašová 1817 0 soutěž
2011/2012 11 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1856 1882 Burda Josef ŠK Staré Město E 1906 1923 0 soutěž
2011/2012 10 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1856 1882 Veselý Miroslav ŠK Zlín D 2039 2027 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1856 1882 Krčmář Milan TJ Sokol Francova Lhota A 1837 1954 0 soutěž
2011/2012 8 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1856 1882 Malčánek Jan CHESSMONT Rožnov p. R. A 1943 2016 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1856 1882 Macura Emil TJ FS Napajedla A 2025 2078 0 soutěž
2011/2012 6 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1856 1882 Vávra Antonín ŠK Staré Město D 1932 1949 0 soutěž
2011/2012 5 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1856 1882 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov A 1800 1738 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1856 1882 Zicháček Libor ŠK Holešov A 2040 2029 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1856 1882 Bačák Martin TJ Sokol Postoupky A 2105 2070 0 soutěž
2011/2012 2 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1856 1882 Křížek František SK Boršice B 2018 2034 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1856 1882 Škrobák Petr TJ Gumárny Zubří 1875 1879 ½ soutěž
2011/2012 11 Vsetín B 1856 1882 Uhlíř Jiří Rajnochovice 1920 1902 ½ soutěž
2011/2012 10 Vsetín B 1856 1882 Rafaja Marek Holešov B 2022 2017 0 soutěž
2011/2012 9 Vsetín B 1856 1882 Lev Pavel Valašské Meziříčí 2173 2173 ½ soutěž
2011/2012 8 Vsetín B 1856 1882 Palica Jiří Zlín E 1950 ½ soutěž
2011/2012 7 Vsetín B 1856 1882 Raška Václav Brumov-Bylnice 1919 1940 ½ soutěž
2011/2012 6 Vsetín B 1856 1882 Maňák Antonín Huslenky 1788 1923 ½ soutěž
2011/2012 5 Vsetín B 1856 1882 Michalčák Lubomír Zašová 2100 2100 0 soutěž
2011/2012 4 Vsetín B 1856 1882 Myška Dušan Bystřice p.H. 1742 ½ soutěž
2011/2012 3 Vsetín B 1856 1882 Svítek Jiří Zlínterm 2070 2072 0 soutěž
2011/2012 2 Vsetín B 1856 1882 Chmelař Zdeněk Vizovice 1948 ½ soutěž
2011/2012 1 Vsetín B 1856 1882 Jasný Igor Valašská Bystřice 1994 ½ soutěž
2010/2011 11 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1909 Tesař Martin ŠK Zlín D 1924 ½ soutěž
2010/2011 10 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1909 Pálka Bronislav Spartak Uherský Brod 1834 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1909 Plšek Pavel TJ Sokol Hošťálková A 1990 0 soutěž
2010/2011 8 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1909 Macura Emil TJ FS Napajedla A 1971 0 soutěž
2010/2011 7 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1909 Stuchlý Radim ŠK Staré Město D 1963 ½ soutěž
2010/2011 6 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1909 Krčmář Milan ŠO TJ Francova Lhota A 1961 0 soutěž
2010/2011 5 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1909 Stachoň Martin Slavia Kroměříž B 1988 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1909 Burda Josef ŠK Staré Město E 1915 ½ soutěž
2010/2011 2 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1909 Malčánek Jan CHESSMONT Rožnov p.R. A 1890 0 soutěž
2010/2011 1 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1909 Rafaja Marek ŠK Holešov B 1945 ½ soutěž
2010/2011 11 Vsetín B 1909 Kubín Petr Zubří 2021 0 soutěž
2010/2011 10 Vsetín B 1909 Raška Václav Brumov-Bylnice 1894 ½ soutěž
2010/2011 9 Vsetín B 1909 Vlachopulos Elefteris Huslenky 1839 ½ soutěž
2010/2011 8 Vsetín B 1909 Růčka Petr Val.Bystřice 1959 1 soutěž
2010/2011 7 Vsetín B 1909 Phamová Xuan Mai Zlín E 1900 1 soutěž
2010/2011 6 Vsetín B 1909 Myška Dušan Bystřice p.H 1778 ½ soutěž
2010/2011 5 Vsetín B 1909 Dorňák Pavel Val. Meziříčí 1931 ½ soutěž
2010/2011 2 Vsetín B 1909 Sviták Josef Slavičín 1888 ½ soutěž
2009/2010 10 Zbrojovka Vsetín 1912 Kočí Slavomír T.J. Sokol Šumperk 1930 0 soutěž
2009/2010 9 Zbrojovka Vsetín 1912 Bražina David TJ Mittal B 1936 ½ soutěž
2009/2010 8 Zbrojovka Vsetín 1912 Václavík Aleš TJ Mořkov 1935 ½ soutěž
2009/2010 7 Zbrojovka Vsetín 1912 Chlevišťan Jakub TJ VOKD Poruba 2119 ½ soutěž
2009/2010 6 Zbrojovka Vsetín 1912 Kocur Aleš BŠŠ FM B 1922 0 soutěž
2009/2010 5 Zbrojovka Vsetín 1912 Melecký Jaroslav ŠK MSA Dolní Benešov A 2047 ½ soutěž
2009/2010 4 Zbrojovka Vsetín 1912 Ludwig Petr Slavoj Bruntál 1991 ½ soutěž
2009/2010 3 Zbrojovka Vsetín 1912 Zatloukal Petr A64 PROCLIENT Grygov B 2090 0 soutěž
2009/2010 10 ŠKZ Vsetín B 1912 Kovář Ladislav Karolinka 1734 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠKZ Vsetín B 1912 Gut Rudolf Valašské Meziříčí B 1681 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠKZ Vsetín B 1912 Sušeň Jaroslav Vidče 1764 ½ soutěž
2009/2010 7 ŠKZ Vsetín B 1912 Bil Vladimír A 64 Valašský 1680 1 soutěž
2009/2010 6 ŠKZ Vsetín B 1912 Dvořáček Roman Valašská Polanka 1724 ½ soutěž
2009/2010 5 ŠKZ Vsetín B 1912 Vičan Jaromír Zašová 1889 1 soutěž
2009/2010 4 ŠKZ Vsetín B 1912 Vaculík Lubomír Hošťálková B 1979 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠKZ Vsetín B 1912 Filák František MEZ Vsetín 1808 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠKZ Vsetín B 1912 Hurta Karel Bystřička 1824 1 soutěž
2009/2010 1 ŠKZ Vsetín B 1912 Skalík Milan Valašská Bystřice B 1825 1 soutěž
2008/2009 10 Zbrojovka Vsetín 1876 Bachořík Otto ŠK Labortech Ostrava "B" 2205 0 soutěž
2008/2009 8 Zbrojovka Vsetín 1876 Tauš Martin Sokol Dobrá 2074 0 soutěž
2008/2009 7 Zbrojovka Vsetín 1876 Miturová Magdaléna BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2032 0 soutěž
2008/2009 5 Zbrojovka Vsetín 1876 Didi Jan TJ Mittal Ostrava "B" 2031 ½ soutěž
2008/2009 1 Zbrojovka Vsetín 1876 Ondika Roman SK Slavia Orlová "B" 1930 ½ soutěž
2007/2008 9 ŠKZ Vsetín B 1871 Křek Pavel Sokol ORA SV Slavičín 1972 ½ soutěž
2007/2008 7 ŠKZ Vsetín B 1871 Růčka Petr ŠO Sokol Bystřička 2030 ½ soutěž
2007/2008 6 ŠKZ Vsetín B 1871 Lamper Vlastimil TJ Sokol Podhr. Lhota 1946 1 soutěž
2007/2008 5 ŠKZ Vsetín B 1871 Vaculík Lubomír TJ Sokol Hošťálková 1990 1 soutěž
2007/2008 3 ŠKZ Vsetín B 1871 Raška Václav TJ Sokol Francova Lhota 1898 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠKZ Vsetín B 1871 Sagánek Miroslav TJ MEZ Vsetín 1917 ½ soutěž
2007/2008 1 ŠKZ Vsetín B 1871 Špaňhel Petr TJ Sokol Vizovice 2129 ½ soutěž
2006/2007 11 ŠKZ Vsetín B 1874 Špaňhel Petr TJ Sokol Vizovice 2111 ½ soutěž
2006/2007 10 ŠKZ Vsetín B 1874 Valo Rudolf Sokol Valašská Polanka 1943 ½ soutěž
2006/2007 9 ŠKZ Vsetín B 1874 Janíček Jindřich Sokol Podhradní Lhota 2090 ½ soutěž
2006/2007 8 ŠKZ Vsetín B 1874 Vlachopulos Elefteris Sokol Hošťálková 1806 1 soutěž
2006/2007 7 ŠKZ Vsetín B 1874 Hrabovský Vladimír Sokol Francova Lhota 2020 0 soutěž
2006/2007 6 ŠKZ Vsetín B 1874 Bistrý Jaromír Spartak Valašské Klobouky 1795 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠKZ Vsetín B 1874 Pyš Zbyněk TJ Gumárny Zubří 1938 ½ soutěž
2006/2007 4 ŠKZ Vsetín B 1874 Toman David Sokol Bystřička 1825 ½ soutěž
2006/2007 3 ŠKZ Vsetín B 1874 Dorňák Pavel TJ Valašské Meziříčí 1876 ½ soutěž
2006/2007 2 ŠKZ Vsetín B 1874 Válek František ŠO Brumov-Bylnice 1846 ½ soutěž
2006/2007 1 ŠKZ Vsetín B 1874 Sagánek Miroslav TJ MEZ Vsetín 1908 ½ soutěž
2006/2007 11 ŠK Zbrojovka Vsetín 1874 Oharek Josef TJ Vlčnov 1777 0 soutěž
2006/2007 10 ŠK Zbrojovka Vsetín 1874 Solanský Václav TJ Rožnov pod Radh. 1894 ½ soutěž
2006/2007 4 ŠK Zbrojovka Vsetín 1874 Ludvík Roman TJ Loko Uh. Ostroh 1626 ½ soutěž
2005/2006 5 ŠKZ Vsetín 1874 Jánek Jiří Slavia Kroměříž B 1970 0 soutěž
2005/2006 11 ŠKZ Vsetín B 1874 Válek František ŠO Brumov-Bylnice 1852 ½ soutěž
2005/2006 10 ŠKZ Vsetín B 1874 Knápek František Sokol Bystřička 1825 ½ soutěž
2005/2006 8 ŠKZ Vsetín B 1874 Trochta Jan Sokol Franc. Lhota 1740 ½ soutěž
2005/2006 7 ŠKZ Vsetín B 1874 Ambros Zdenek TJ Rožnov p.Radh. 1816 ½ soutěž
2005/2006 6 ŠKZ Vsetín B 1874 Krupa Josef TJ Gumárny Zubří 1851 ½ soutěž
2005/2006 5 ŠKZ Vsetín B 1874 Bobalík Petr TJ Val. Meziříčí 1860 1 soutěž
2005/2006 4 ŠKZ Vsetín B 1874 Hodovský Jiří ŠK Zlín C 2036 ½ soutěž
2005/2006 3 ŠKZ Vsetín B 1874 Zajíček Radek MKS Holešov B 1763 1 soutěž
2005/2006 2 ŠKZ Vsetín B 1874 Dubovecký Josef ŠK Zlín D 1796 ½ soutěž
2005/2006 1 ŠKZ Vsetín B 1874 Hlavička Roman Spartak V.Klobouky 1 soutěž
2004/2005 11 ŠK Zbrojovka Vsetín 1890 Pytolaj Radek Tatran Litovel B 1874 0 soutěž
2004/2005 6 ŠK Zbrojovka Vsetín 1890 Axman Oldřich TJ Unex ŠK Uničov 1924 ½ soutěž
2004/2005 11 ŠKZ Vsetín B 1890 Nekvapil Jiří TJ Sokol Vizovice ½ soutěž
2004/2005 10 ŠKZ Vsetín B 1890 Smetana Rostislav Sokol Franc. Lhota 1734 1 soutěž
2004/2005 9 ŠKZ Vsetín B 1890 Tesař Martin ŠK Trinom Zlín C 1788 ½ soutěž
2004/2005 8 ŠKZ Vsetín B 1890 Ambros Zdenek TJ Rožnov p.Radh. 1799 ½ soutěž
2004/2005 7 ŠKZ Vsetín B 1890 Dubovecký Josef ŠK Trinom Zlín D 1779 ½ soutěž
2004/2005 6 ŠKZ Vsetín B 1890 Častulík Libor ŠO Brumov-Bylnice 1674 ½ soutěž
2004/2005 5 ŠKZ Vsetín B 1890 Sviták Josef S. ORA SV Slavičín 1814 ½ soutěž
2004/2005 4 ŠKZ Vsetín B 1890 Valo Rudolf Sokol Hut.-Solanec 1962 ½ soutěž
2004/2005 3 ŠKZ Vsetín B 1890 Bobalík Petr TJ Val. Meziříčí 1847 ½ soutěž
2004/2005 2 ŠKZ Vsetín B 1890 Daněk Ivan TJ Gumárny Zubří 1790 1 soutěž
2004/2005 1 ŠKZ Vsetín B 1890 Hurta Karel TJ Sokol Bystřička 1853 ½ soutěž
2003/2004 11 ŠK Zbroj Vsetín 1880 Musil Vítězslav A64 Grygov B 2129 ½ soutěž