Hráč Závodný Jaroslav

Závodný Jaroslav

User Pic
Jméno: Závodný Jaroslav
Oddíl: Zbrojovka Vsetín
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1844
Elo mezinárodní: 1835
ID: 28838
FIDE ID: 359220
Rok narození: 1991
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 Huslenky 1835 1844 Vraj Karel Hošťálková 2003 2001 0
2018/2019 11 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1838 1802 Prachař Mojmír ŠK Holešov A 1874 1889 0
2018/2019 10 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1809 1802 Krča Milan ŠK Staré Město D 1976 1966 1
2018/2019 9 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1809 1802 Janál Vladimír ŠK Zlín-Malenovice A 1971 2000 1
2018/2019 8 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1823 1802 Koňařík Filip TJ Valašské Meziříčí A 1317 1450 ½
2018/2019 7 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1823 1802 Vraj Ondřej ŠK Zlín B 1973 2034 0
2018/2019 6 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1797 1802 Krčmář Milan ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1928 1961 0
2018/2019 5 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1797 1802 Břoušek Jiří TJ Sokol Valašská Bystřice A 1842 1841 ½
2018/2019 4 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1800 1795 Studený Radovan ŠK Staré Město C 2074 2014 0
2018/2019 3 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1777 1795 Vrtal Jaroslav SK Boršice A 2023 2001 ½
2018/2019 2 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1777 1795 Navrátilík Pavel Slavia Kroměříž C 2047 2058 1
2018/2019 1 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1787 1795 Charčenko Valerij Sokol Postoupky A 1804 1826 0
2018/2019 11 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1809 1802 Veselský František Šachy Hošťálková B 1968 1955 ½
2018/2019 10 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1809 1802 Hlavička Roman ŠO SK Pozlovice 0 1669 1
2018/2019 9 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1823 1802 Velčovský Josef TJ Gumárny Zubří 1825 1830 ½
2018/2019 8 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1823 1802 Špaňhel Petr ŠO TJ Sokol Vizovice 2205 2053 0
2018/2019 7 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1797 1802 Filák Josef ŠO TJ Sokol Lužná 1716 1784 1
2018/2019 6 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1797 1802 Častulík Jiří SK Brumov-Bylnice 1817 1771 ½
2018/2019 5 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1800 1795 Dubovecký Josef ŠK Zlín C 1694 1800 ½
2018/2019 4 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1800 1795 Janček Milan ŠK DDM Slavičín 0 1886 1
2018/2019 3 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1777 1795 Matůš Filip Sokol Ústí 1732 1744 0
2018/2019 2 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1777 1795 Burdík Miloslav ŠO Sokol Bystřička 0 1727 0
2018/2019 1 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1787 1795 Jasný Igor TJ Sokol Valašská Bystřice B 1940 1915 0
2017/2018 11 �KZ Vset�n C 1774 1749 Krupa Jaroslav Zub�� 1866 1847 ½
2017/2018 9 �KZ Vset�n C 1758 1749 Vaculík Jiří Ho���lkov� B 0 1815 ½
2017/2018 8 �KZ Vset�n C 1758 1749 Častulík Jiří Brumov-Bylnice 1800 1769 ½
2017/2018 7 �KZ Vset�n C 1762 1749 Sviták Josef Slavi��n 1865 1890 ½
2017/2018 6 �KZ Vset�n C 1762 1749 Slížek Josef Vala�sk� Byst�ice B 1948 1924 1
2017/2018 5 �KZ Vset�n C 1755 1749 Špaňhel Petr Vizovice 2205 2071 0
2017/2018 4 �KZ Vset�n C 1755 1749 Novák Josef Vala�sk� Mezi���� 1909 1934 ½
2017/2018 3 �KZ Vset�n C 1755 1749 Lamper Vlastimil Rajnochovice 1888 1928 0
2017/2018 2 �KZ Vset�n C 1755 1749 Koňařík Alois �st� 0 1745 1
2017/2018 1 �KZ Vset�n C 1734 1727 Macůrek Miloslav EMKaD Hole�ov 1880 1881 ½
2017/2018 11 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1774 1749 Pfeffer Dominik SK Boršice A 1735 1836 ½
2017/2018 10 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1755 1749 Vávra Antonín ŠK Staré Město D 1938 1926 ½
2017/2018 9 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1755 1749 Sedlačík Martin ŠK Staré Město C 1773 1796 ½
2017/2018 8 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1758 1749 Růčka Petr TJ Sokol Valašská Bystřice A 1880 1934 0
2017/2018 7 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1758 1749 Kozojed Vlastislav TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1900 1890 ½
2017/2018 6 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1762 1749 Kadlec Pavel ŠO Kunovice A 1824 1841 ½
2017/2018 5 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1762 1749 Foukal František ŠK Zlín B 1900 1865 0
2017/2018 4 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1755 1749 Navrátil Marek Slavia Kroměříž C 1851 1859 1
2017/2018 3 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1755 1749 Kubačák Lubomír ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2018 2003 ½
2017/2018 2 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1755 1749 Ploch Petr ŠK Holešov A 1865 1957 ½
2017/2018 1 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1734 1727 Opluštil Vladimír Sokol Postoupky A 1975 1917 ½
2017/2018 10 Zbrojovka Vsetín 1755 1749 Hloušek Zdeněk ŠK GARDE Lipovec 1892 1897 1
2016/2017 11 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1764 1765 Cverna Pavel TJ Valašské Meziříčí A 1796 ½
2016/2017 10 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1764 1765 Paul Filip ŠK Zlín B 1506 0
2016/2017 9 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1764 1765 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1965 1917 1
2016/2017 7 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1764 1765 Bažant Pavel TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1710 1655 0
2015/2016 11 ŠKZ Vsetín C 1764 1765 Cverna Pavel Val. Meziříčí 1796 0
2015/2016 10 ŠKZ Vsetín C 1764 1765 Obšivačová Hana Val.Bystřice 1734 ½
2015/2016 9 ŠKZ Vsetín C 1764 1765 Dubovecký Josef Zlín C 1658 1728 0
2015/2016 5 ŠKZ Vsetín C 1764 1765 Rajnochovice 1
2015/2016 2 ŠKZ Vsetín C 1764 1765 Papšík Miroslav Lužná 1657 1
2015/2016 11 ŠKZ Vsetín D 1764 1765 Gut Rudolf Val. Meziříčí B 1667 ½
2015/2016 2 ŠKZ Vsetín D 1764 1765 Filák František MEZ Vsetín 1773 ½
2015/2016 1 ŠKZ Vsetín D 1764 1765 Smutek Vladimír Val. Bystřice C 1648 1663 1
2015/2016 8 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1764 1765 Polášek Libor Fatra-Slavia Napajedla A 1621 1
2015/2016 7 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1764 1765 Slanicay Gabriel ŠK Staré Město D 1675 1720 0
2015/2016 6 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1764 1765 Sokol Postoupky B 1
2015/2016 5 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1764 1765 Mamica Petr ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 1263 1
2015/2016 4 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1764 1765 Blümel Michal Slavia Kroměříž C 1875 1920 ½
2015/2016 3 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1764 1765 Bil Vladimír CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1636 1
2014/2015 3 ŠKZ Vsetín B 1764 1777 Vala Jiří Vizovice 1773 0
2014/2015 2 ŠKZ Vsetín B 1764 1777 Čáňová Dagmar Zašová 1592 ½
2014/2015 11 ŠKZ Vsetín C 1764 1777 Bambušek Vladislav Huslenky 1685 1625 1
2014/2015 10 ŠKZ Vsetín C 1764 1777 Prorok Karel Rožnov B 1596 1
2014/2015 9 ŠKZ Vsetín C 1764 1777 Bártek Jaromír Bystřička 1698 ½
2014/2015 7 ŠKZ Vsetín C 1764 1777 Koňařík Alois Ústí 1753 ½
2014/2015 6 ŠKZ Vsetín C 1764 1777 Smílek Jan Valašská Polanka 1784 ½
2014/2015 5 ŠKZ Vsetín C 1764 1777 Parák František MEZ Vsetín 1739 1726 ½
2014/2015 4 ŠKZ Vsetín C 1764 1777 Gálík Jakub Hošťálková C 1560 1577 ½
2014/2015 3 ŠKZ Vsetín C 1764 1777 Hladký Jan Valašské Meziříčí B 1746 1
2014/2015 2 ŠKZ Vsetín C 1764 1777 Žižka Petr ŠKZ Vsetín D 1719 0
2013/2014 10 ŠKZ Vsetín B 1784 1824 Fojtů Vojtěch Val. Klobouky 1780 ½
2013/2014 9 ŠKZ Vsetín B 1784 1824 Trčálek David Ústí 1670 0
2013/2014 7 ŠKZ Vsetín B 1784 1824 Chutný Tomáš ŠK Holešov B 1798 0
2013/2014 6 ŠKZ Vsetín B 1784 1824 Pánik Tomáš EMKaD Holešov 1826 0
2013/2014 5 ŠKZ Vsetín B 1784 1824 Šefler Josef Lužná 1620 1
2013/2014 3 ŠKZ Vsetín B 1784 1824 Válek František Brumov - Bylnice 1908 1842 ½
2013/2014 2 ŠKZ Vsetín B 1784 1824 Novák Josef Val. Meziříčí 1800 0
2013/2014 1 ŠKZ Vsetín B 1784 1824 Liška Ondřej Rajnochovice 1592 ½
2013/2014 11 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1784 1824 Častulík Jiří TJ Sokol Francova Lhota A 1826 1821 ½
2012/2013 8 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1779 1819 Macůrek Miloslav ŠK Holešov A 1000 1
2012/2013 4 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1779 1819 Hájek Čestmír TJ Sokol Francova Lhota A 1916 1981 ½
2012/2013 8 ŠKZ Vsetín B 1779 1819 Valenta Josef Rajnochovice 1600 1624 ½
2012/2013 4 ŠKZ Vsetín B 1779 1819 Nekvapil Jiří Vizovice 1547 1
2012/2013 3 ŠKZ Vsetín B 1779 1819 Častulík Libor Brumov-Bylnice 1721 1712 1
2011/2012 9 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1760 1826 Smetana Rostislav TJ Sokol Francova Lhota A 1687 0
2011/2012 7 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1760 1826 Bartas Pavel TJ FS Napajedla A 1876 1895 ½
2011/2012 3 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1760 1826 Bačák Petr TJ Sokol Postoupky A 1971 1971 0
2011/2012 2 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1760 1826 Hlúšek Pavel SK Boršice B 1923 ½
2011/2012 1 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1760 1826 Krupa Jaroslav TJ Gumárny Zubří 1914 1892 1
2011/2012 6 Vsetín B 1760 1826 Valo Rudolf Huslenky 1853 0
2011/2012 4 Vsetín B 1760 1826 Roček Vladimír Bystřice p.H. 1728 0
2011/2012 3 Vsetín B 1760 1826 Zapletal Oldřich Zlínterm 1997 ½
2011/2012 1 Vsetín B 1760 1826 Jasný Stanislav Valašská Bystřice 1858 1888 1
2010/2011 10 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1748 Novák Zbyněk Spartak Uherský Brod 1527 1
2010/2011 9 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1748 Vaculík Jiří TJ Sokol Hošťálková A 1860 ½
2010/2011 8 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1748 Krejčiřík Radim TJ FS Napajedla A 1833 0
2010/2011 7 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1748 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město D 1703 1
2010/2011 5 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1748 Kašík Jiří Slavia Kroměříž B 1979 0
2010/2011 4 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1748 Pfeffer Erik SK Boršice B 1936 1
2010/2011 11 Vsetín B 1748 Škrobák Petr Zubří 1873 0
2010/2011 10 Vsetín B 1748 Válek František Brumov-Bylnice 1873 ½
2010/2011 9 Vsetín B 1748 Valo Rudolf Huslenky 1875 ½
2010/2011 8 Vsetín B 1748 Skalík Milan Val.Bystřice 1821 1
2010/2011 7 Vsetín B 1748 Strojil Jiří Zlín E 1788 1
2010/2011 4 Vsetín B 1748 Káňa Zdeněk Podhradní Lhota 1813 ½
2010/2011 3 Vsetín B 1748 Nekvapil Jiří Vizovice 1544 1
2010/2011 2 Vsetín B 1748 Hlavička Roman Slavičín 1624 1
2010/2011 1 Vsetín B 1748 Zajíc Jaroslav Ústí 1687 1
2009/2010 11 ŠKZ Vsetín B 1708 Papšík Miroslav Lužná 1732 0
2009/2010 10 ŠKZ Vsetín B 1708 Rumánek Antonín Karolinka 1676 0
2009/2010 9 ŠKZ Vsetín B 1708 Vykydal Bohuslav Valašské Meziříčí B 1459 1
2009/2010 8 ŠKZ Vsetín B 1708 Snoza Václav Vidče 1630 ½
2009/2010 7 ŠKZ Vsetín B 1708 Folta Ladislav A 64 Valašský 1
2009/2010 5 ŠKZ Vsetín B 1708 Hajda Lukáš Zašová 1
2009/2010 4 ŠKZ Vsetín B 1708 Krejča Jakub Hošťálková B 1000 ½
2009/2010 11 ŠKZ Vsetín C 1708 Smutek Vladimír Vidče B 1639 ½
2009/2010 10 ŠKZ Vsetín C 1708 Měrka Josef Huslenky B 1582 1
2009/2010 9 ŠKZ Vsetín C 1708 Pobořil František Rožnov B 1510 1
2009/2010 8 ŠKZ Vsetín C 1708 Holman Pavel Branky 1550 1
2009/2010 7 ŠKZ Vsetín C 1708 Morávek Štěpán Karolinka C 1376 1
2009/2010 6 ŠKZ Vsetín C 1708 Janouš Libor Bystřička B 1576 1
2009/2010 4 ŠKZ Vsetín C 1708 Malina Zdenek Zašová B 1721 0
2009/2010 3 ŠKZ Vsetín C 1708 Sucháčková Petra Francova Lhota B 1544 1
2009/2010 2 ŠKZ Vsetín C 1708 Rumánek Antonín Karolinka B 1676 1
2009/2010 1 ŠKZ Vsetín C 1708 Lukaštík Jaroslav Ústí B 1100 1
2008/2009 10 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1687 Herman Vladimír TJ Valašské Meziříčí 1733 0
2008/2009 8 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1687 Kovář Ladislav TJ MEZ Vsetín 1771 1
2008/2009 4 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1687 Kroutil Zdeněk Sokol ORA SV Slavičín 1585 0
2008/2009 1 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1687 Červenka Emil TJ Sokol Hošťálková 1824 0
2008/2009 8 ŠKZ Vsetín C 1687 Lev Oldřich TJ Zašová 1732 0
2008/2009 6 ŠKZ Vsetín C 1687 Lev František TJ Valašské Meziříčí B 1715 1
2008/2009 5 ŠKZ Vsetín C 1687 Hromada Jan Sokol Lužná 1746 1
2008/2009 4 ŠKZ Vsetín C 1687 Šustek Eduard TJ Karolinka 1594 1
2008/2009 1 ŠKZ Vsetín C 1687 Dvořáček Roman Sokol Valašská Polanka 1758 ½
2007/2008 11 ŠKZ Vsetín B 1626 Kulišťák Milan TJ Gumárny Zubří 1996 0
2007/2008 10 ŠKZ Vsetín B 1626 Adame Vladimír TJ Valašské Meziříčí 1978 ½
2007/2008 9 ŠKZ Vsetín B 1626 Janček Milan Sokol ORA SV Slavičín 1582 0
2007/2008 8 ŠKZ Vsetín B 1626 Plachtovič Lubomír TJ Sokol Ústí 1681 1
2007/2008 7 ŠKZ Vsetín B 1626 Hurta Karel ŠO Sokol Bystřička 1844 1
2007/2008 6 ŠKZ Vsetín B 1626 Hapka Tomáš TJ Sokol Podhr. Lhota 1723 ½
2007/2008 5 ŠKZ Vsetín B 1626 Machálek Petr TJ Sokol Hošťálková 1325 1
2007/2008 9 Z Vsetín C 1626 Liška Pavel S. Valašská Polanka 1657 1
2007/2008 8 Z Vsetín C 1626 Volek Otakar Valašské Meziříčí B 1806 ½
2007/2008 7 Z Vsetín C 1626 Kovář Ladislav TJ Karolinka 1802 ½
2007/2008 6 Z Vsetín C 1626 Foukal Jiří S. Valašská Bystřice 1
2007/2008 5 Z Vsetín C 1626 Rýdl František TJ Jasenice 1789 0
2007/2008 4 Z Vsetín C 1626 Krátký Pavel S. Huslenky 1651 1
2007/2008 3 Z Vsetín C 1626 Daněk Ivan A 64 Valašský 1841 1
2007/2008 2 Z Vsetín C 1626 Pečiva Ervín S. Vidče 1790 ½
2007/2008 1 Z Vsetín C 1626 Hromada Jan S. Lužná 1753 0
2006/2007 11 ŠKZ Vsetín B 1538 Vala Jiří TJ Sokol Vizovice 1791 0
2006/2007 10 ŠKZ Vsetín B 1538 Hromada Jakub Sokol Valašská Polanka 1689 0
2006/2007 9 ŠKZ Vsetín B 1538 Koňařík Vladimír Sokol Podhradní Lhota 1654 1
2006/2007 7 ŠKZ Vsetín B 1538 Surovec Vladimír Sokol Francova Lhota 1668 0
2006/2007 6 ŠKZ Vsetín B 1538 Bistrý Jaromír Spartak Valašské Klobouky 1680 0
2006/2007 5 ŠKZ Vsetín B 1538 Krupa Jaroslav TJ Gumárny Zubří 1862 ½
2006/2007 3 ŠKZ Vsetín B 1538 Kantorek Milan TJ Valašské Meziříčí 1720 0
2006/2007 2 ŠKZ Vsetín B 1538 Hošík Václav ŠO Brumov-Bylnice 1647 0
2006/2007 1 ŠKZ Vsetín B 1538 Kocourek Karel TJ MEZ Vsetín 1818 1
2006/2007 9 ŠKZ Vsetín C 1538 Volek Otakar TJ Valašské Meziříčí B 1788 0
2006/2007 8 ŠKZ Vsetín C 1538 Herman Vladimír TJ Jasenice 1772 1
2006/2007 7 ŠKZ Vsetín C 1538 Hromada Jan Sokol Lužná 1
2006/2007 5 ŠKZ Vsetín C 1538 Plachtovič Lubomír Sokol Ústí 1666 1
2006/2007 4 ŠKZ Vsetín C 1538 Vlachopulos Elefteris TJ Karolinka 1806 0
2006/2007 3 ŠKZ Vsetín C 1538 Jasný Stanislav TJ Vidče 1868 0
2006/2007 2 ŠKZ Vsetín C 1538 Lev Oldřich TJ Zašová 1731 1
2006/2007 1 ŠKZ Vsetín C 1538 Karafiát Josef A 64 Valašský 1683 1
2005/2006 9 ŠKZ Vsetín C 1442 Juřička Ladislav Francova Lhota B 1418 1
2005/2006 5 ŠKZ Vsetín C 1442 Holman Radek Sokol Branky 0
2005/2006 3 ŠKZ Vsetín C 1442 Kuřík Ladislav Val.Meziříčí C 1
2005/2006 1 ŠKZ Vsetín C 1442 Horák Aleš Sokol Huslenky B 1