Hráč Pavera Vít

Pavera Vít

User Pic
Jméno: Pavera Vít
Oddíl: Orel Opava
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1970
Elo mezinárodní: 1971
ID: 12908
FIDE ID: 349623
Rok narození: 1978
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 ŠK TJ Dolní Benešov A 1971 1970 Vysoglad Petr ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2038 2024 ½
2019/2020 1 ŠK TJ Dolní Benešov A 1971 1970 Holeček Vladimír BSŠ Frýdek-Místek D 1897 1891 0
2019/2020 2 ŠK Orel Opava A 1971 1970 Vícha Marek ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1964 1975 ½
2019/2020 1 ŠK Orel Opava A 1971 1970 Pavlásek Boris ŠO Jiskra Rýmařov 2061 2092 1
2018/2019 10 ŠK TJ Dolní Benešov A 2034 2034 Řezníček Marcel Baník Havířov B 2068 2038 0
2018/2019 9 ŠK TJ Dolní Benešov A 2034 2034 Frank Adam BSŠ Frýdek Místek D 2087 2067 ½
2018/2019 8 ŠK TJ Dolní Benešov A 2045 2034 Didi Jan TJ Ostrava B 2029 2015 ½
2018/2019 6 ŠK TJ Dolní Benešov A 2048 2034 Šrámek Tomáš SK Slavia Orlová C 1940 1937 1
2018/2019 5 ŠK TJ Dolní Benešov A 2048 2034 Kopcová Ludmila TJ Ostrava C 1888 1886 0
2018/2019 3 ŠK TJ Dolní Benešov A 2016 2022 Slavinský Rostislav Tatra Kopřivnice A 2030 2035 ½
2018/2019 2 ŠK TJ Dolní Benešov A 2016 2022 Záleský Karel Slezan Opava B 2012 1989 1
2018/2019 1 ŠK TJ Dolní Benešov A 2033 2022 Potomák Vladimír ŠK Slavoj Poruba D 2123 2126 0
2018/2019 11 ŠK Orel Opava A 2034 2034 Rell Martin Slezan Opava C 1543 1597 ½
2018/2019 9 ŠK Orel Opava A 2045 2034 Husar Ivo TJ Velká Polom 1817 1829 1
2018/2019 8 ŠK Orel Opava A 2045 2034 Godovský Jiří SK Kravaře 1865 1918 0
2018/2019 7 ŠK Orel Opava A 2048 2034 Škrle Vladimír TJ Ludgeřovice 1852 1880 1
2018/2019 6 ŠK Orel Opava A 2048 2034 Malinovský Petr TJ Lokomotiva Krnov 2004 2013 ½
2018/2019 4 ŠK Orel Opava A 2040 2022 Pardy Jiří ŠK Orel Opava B 1961 2008 1
2018/2019 3 ŠK Orel Opava A 2016 2022 Gemsa Pavel ŠK TJ Dolní Benešov B 1939 1925 1
2018/2019 2 ŠK Orel Opava A 2016 2022 Bergloviec Jan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1878 1924 1
2018/2019 1 ŠK Orel Opava A 2033 2022 Pavlásek Boris ŠO Jiskra Rýmařov 2064 2100 0
2017/2018 8 KVS Ekodivize Opava 2022 1991 Holeksa Zdeněk BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2236 2218 0
2017/2018 5 KVS Ekodivize Opava 1995 1991 Horák Jan Panda Rychnov nad Kněžnou A 1852 1833 1
2017/2018 4 KVS Ekodivize Opava 2014 1991 Raszka Janusz Slavoj Český Těšín 2135 0 0
2017/2018 11 ŠK Orel Opava A 2006 1991 Mikulenčák Jan ŠKTP Hrabyně 1827 1841 ½
2017/2018 9 ŠK Orel Opava A 2022 1991 Štefanišin Jan SK Jiskra Rýmařov 1784 1836 ½
2017/2018 8 ŠK Orel Opava A 2022 1991 Pavelek Karel Slezan Opava C 2108 2080 ½
2017/2018 7 ŠK Orel Opava A 1995 1991 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1785 1831 1
2017/2018 6 ŠK Orel Opava A 1995 1991 Husar Ivo TJ Velká Polom 1818 1836 1
2017/2018 5 ŠK Orel Opava A 2014 1991 Josefus Marek SK Kravaře 1886 1859 ½
2017/2018 4 ŠK Orel Opava A 2014 1991 Polák Petr ŠK Orel Opava B 1917 1861 ½
2017/2018 3 ŠK Orel Opava A 2014 1991 Daříček Vítězslav TJ Lokomotiva Krnov 1890 1888 ½
2017/2018 2 ŠK Orel Opava A 2014 1991 Jaššo Slavomír ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1836 1862 ½
2017/2018 1 ŠK Orel Opava A 2013 2005 Gemsa Pavel ŠK TJ Dolní Benešov C 1956 1954 1
2017/2018 9 Slezan Opava B 2014 1991 Lojek Marek SK Slavia Orlová C 2075 2091 0
2017/2018 6 Slezan Opava B 1995 1991 Káňa Pavel Tatra Kopřivnice A 2027 2038 1
2017/2018 3 Slezan Opava B 2014 1991 Byma Pavel ŠK TJ Dolní Benešov B 2044 2090 1
2017/2018 2 Slezan Opava B 2014 1991 Podlesný Pavel ŠK Šenov A 2130 2090 0
2017/2018 1 Slezan Opava B 2013 2005 Baier Pavel Baník Havířov B 2061 2063 0
2016/2017 5 KVS EKODIVIZE Opava 1980 1995 Machlowski Slawomir Region Panda 2096 2159 0
2015/2016 11 ŠK Orel Opava A 1980 1995 Prokůpek Miroslav TJ Lokomotiva Krnov 1864 1866 1
2015/2016 10 ŠK Orel Opava A 1980 1995 Vrobel Jaromír TJ Fulnek 1721 1782 1
2015/2016 7 ŠK Orel Opava A 1980 1995 Špála Jiří TJ Ludgeřovice 1831 1847 ½
2015/2016 6 ŠK Orel Opava A 1980 1995 Kučeja Pavel SK Kravaře 1781 1752 1
2015/2016 5 ŠK Orel Opava A 1980 1995 Pán Vladimír ŠK Bruntál 2024 2004 0
2015/2016 4 ŠK Orel Opava A 1980 1995 Vlček Antonín ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1808 1779 1
2015/2016 3 ŠK Orel Opava A 1980 1995 Stania Petr Sokol Háj ve Slezsku 1793 1766 1
2015/2016 10 Slavoj Poruba "C" 1980 1995 Radecki Petr Viktorie Bohumín 2070 2010 ½
2015/2016 8 Slavoj Poruba "C" 1980 1995 Sekáč Martin Baník Havířov "B" 1954 1962 0
2015/2016 7 Slavoj Poruba "C" 1980 1995 Máj Svatopluk Sokol Vrbno p/Pradědem 1918 1909 1
2015/2016 6 Slavoj Poruba "C" 1980 1995 Beseda Roman Sokol Dobrá 2076 2090 ½
2015/2016 5 Slavoj Poruba "C" 1980 1995 Sieber Martin SK Slavia Orlová "B" 2096 2032 0
2015/2016 3 Slavoj Poruba "C" 1980 1995 Rakús Pavel TJ Ostrava "B" 2188 2140 0
2015/2016 2 Slavoj Poruba "C" 1980 1995 Beluská Tereza BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1956 1933 1
2015/2016 1 Slavoj Poruba "C" 1980 1995 Pohludka Ondřej ŠK Šenov "A" 2024 1975 0
2014/2015 11 Orel Opava "A" 1986 2001 Papán Cyril TJ Nový Jičín "A" 2014 2002 ½
2014/2015 10 Orel Opava "A" 1986 2001 Kudla Richard Slavoj Poruba "C" 2075 2080 1
2014/2015 8 Orel Opava "A" 1986 2001 Kocián Karel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2220 2215 ½
2014/2015 6 Orel Opava "A" 1986 2001 Zimniok Lubomír Slavoj Český Těšín 2128 2129 1
2014/2015 5 Orel Opava "A" 1986 2001 Rakús Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2187 2174 ½
2014/2015 4 Orel Opava "A" 1986 2001 Hladík Oto TJ Ostrava "B" 2204 2201 ½
2014/2015 3 Orel Opava "A" 1986 2001 Sieber Martin SK Slavia Orlová "C" 2071 2089 0
2014/2015 2 Orel Opava "A" 1986 2001 Štukner Šimon BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2121 2120 0
2014/2015 1 Orel Opava "A" 1986 2001 Očkay Tomáš TJ Mariánské Hory "A" 2122 2124 0
2014/2015 10 ŠK TJ Vítkov 1986 2001 Vlachopulos Georgis TJ Lokomotiva Krnov 1920 1954 1
2014/2015 9 ŠK TJ Vítkov 1986 2001 Máj Svatopluk TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1984 1988 0
2014/2015 6 ŠK TJ Vítkov 1986 2001 Černín Radim Slezan Opava B\r 2258 2260 0
2014/2015 4 ŠK TJ Vítkov 1986 2001 Janyška Pavel ŠK Bruntál A 2051 2089 ½
2014/2015 2 ŠK TJ Vítkov 1986 2001 Řezníček Marcel ŠKTP Hrabyně 2092 2086 ½
2014/2015 1 ŠK TJ Vítkov 1986 2001 Weczerek Marek SK Kravaře 2068 2027 ½
2013/2014 9 ŠK Orel Opava "A" 1939 1966 Vilášek Antonín Slezan Opava "C" 1886 1825 1
2013/2014 8 ŠK Orel Opava "A" 1939 1966 Vlachopulos Georgis TJ Lokomotiva Krnov 1968 1976 1
2013/2014 7 ŠK Orel Opava "A" 1939 1966 Chmielarz Ryszard TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1953 1951 1
2013/2014 6 ŠK Orel Opava "A" 1939 1966 Godovský Jiří TJ SK Kravaře "A" 1940 1
2013/2014 5 ŠK Orel Opava "A" 1939 1966 Bergloviec Jan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1869 1896 1
2013/2014 4 ŠK Orel Opava "A" 1939 1966 Byma Pavel Sokol Háj ve Slezsku 1983 2039 0
2013/2014 3 ŠK Orel Opava "A" 1939 1966 Šnyta Zdeněk ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 2085 2043 ½
2013/2014 2 ŠK Orel Opava "A" 1939 1966 Kárník Pavel ŠK Bruntál "A" 2282 2271 0
2013/2014 11 VOKD Poruba "B" 1939 1966 Stebel Jacek ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 1843 2092 0
2013/2014 10 VOKD Poruba "B" 1939 1966 Šimek Jiří Slavoj Poruba "B" 2009 2014 1
2013/2014 8 VOKD Poruba "B" 1939 1966 Migdal Milan BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1944 1955 ½
2013/2014 6 VOKD Poruba "B" 1939 1966 Vízner Jaroslav Baník Havířov "B" 1941 1939 1
2013/2014 5 VOKD Poruba "B" 1939 1966 Máj Svatopluk TJ Město Albrechtice "A" 1972 1982 1
2013/2014 4 VOKD Poruba "B" 1939 1966 Šamu Pavel TJ Ostrava "B" 1929 1955 1
2013/2014 3 VOKD Poruba "B" 1939 1966 Bednarz Valdemar SK Slavia Orlová "C" 1963 1944 1
2013/2014 2 VOKD Poruba "B" 1939 1966 Gazda Petr TJ Mariánské Hory "A" 2000 1993 ½
2013/2014 1 VOKD Poruba "B" 1939 1966 Šnyta Zdeněk ŠK TP Hrabyně "A" 2085 2043 ½
2012/2013 11 VOKD Poruba "B" 1955 2000 Malyrz Ladislav TŽ Třinec "C" 2007 2035 1
2012/2013 10 VOKD Poruba "B" 1955 2000 Premus Jan Slezan Opava "B" 2058 2082 0
2012/2013 8 VOKD Poruba "B" 1955 2000 Trombík Karel SK Slavia Orlová "C" 2044 2043 1
2012/2013 7 VOKD Poruba "B" 1955 2000 Kovář Karel ŠK Bruntál "A" 1940 ½
2012/2013 6 VOKD Poruba "B" 1955 2000 Pohludka Ondřej ŠK Šenov "A" 2030 2015 1
2012/2013 5 VOKD Poruba "B" 1955 2000 Dostál Radim Slavoj Poruba "B" 2036 2000 ½
2012/2013 4 VOKD Poruba "B" 1955 2000 Socha Jaromír Tatra Kopřivnice "A" 1988 2013 0
2012/2013 3 VOKD Poruba "B" 1955 2000 Bulawa Marek Baník Havířov "B" 1994 1998 ½
2012/2013 2 VOKD Poruba "B" 1955 2000 Mayerhofer Horst TJ Mariánské Hory "A" 2051 2063 0
2012/2013 1 VOKD Poruba "B" 1955 2000 Žák Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2068 2056 ½
2012/2013 8 Orel Opava "A" 1955 2000 Chmielarz Ryszard TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1953 1954 0
2012/2013 7 Orel Opava "A" 1955 2000 Müller Leo ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1880 1830 ½
2012/2013 6 Orel Opava "A" 1955 2000 Glinz Leo TJ SK Kravaře "A" 1663 1
2012/2013 5 Orel Opava "A" 1955 2000 Prokůpek Miroslav TJ Lokomotiva Krnov 1891 1845 1
2012/2013 4 Orel Opava "A" 1955 2000 Husar Ivo TJ Sokol Háj ve Slezsku 1851 1
2012/2013 2 Orel Opava "A" 1955 2000 Kocur Valter ŠKTP Hrabyně "A" 2100 2063 0
2012/2013 1 Orel Opava "A" 1955 2000 Skočková Kateřina Orel Opava "B" 1752 1783 1
2011/2012 10 Orel Opava "B" 2004 2023 Pán Vladimír TJ Město Albrechtice "B" 1978 2011 ½
2011/2012 9 Orel Opava "B" 2004 2023 Pavlásek Boris TJ Jiskra Rýmařov 2131 0
2011/2012 7 Orel Opava "B" 2004 2023 Olšar Robin Slezan Opava "C" 1995 1993 1
2011/2012 6 Orel Opava "B" 2004 2023 Janyška Pavel Slavoj Bruntál "A" 2042 2069 1
2011/2012 5 Orel Opava "B" 2004 2023 Bergloviec Jan ŠO TJ Vítkov 1839 1886 1
2011/2012 3 Orel Opava "B" 2004 2023 Malinovský Petr Lokomotiva Krnov 1998 2027 1
2011/2012 2 Orel Opava "B" 2004 2023 Šnyta Zdeněk ŠKTP Hrabyně "A" 2076 2066 ½
2011/2012 1 Orel Opava "B" 2004 2023 Klobouk Jiří TJ SK Kravaře 1894 1
2011/2012 11 Orel Opava "A" 2004 2023 Zelenka Milan TJ Mořkov "A" 2153 2167 0
2011/2012 10 Orel Opava "A" 2004 2023 Tustanowski Robert TJ Město Albrechtice 2274 0
2011/2012 9 Orel Opava "A" 2004 2023 Sikora-Lerch Jan ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 2207 2194 0
2011/2012 8 Orel Opava "A" 2004 2023 Pilch Roman TŽ Třinec "C" 2136 2133 0
2011/2012 7 Orel Opava "A" 2004 2023 Podlesný Pavel ŠK Šenov 2079 2095 0
2011/2012 6 Orel Opava "A" 2004 2023 Premus Jan Slezan Opava "B" 2061 2103 ½
2011/2012 4 Orel Opava "A" 2004 2023 Baier Pavel SK Slavia Orlová "B" 2157 2141 0
2011/2012 3 Orel Opava "A" 2004 2023 Vacek Antonín Mittal Ostrava "B" 2070 2074 0
2011/2012 2 Orel Opava "A" 2004 2023 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory "A" 2198 2215 0
2011/2012 1 Orel Opava "A" 2004 2023 Karhánek Pavel VOKD Poruba "B" 2155 2218 0
2010/2011 9 ŠK West 1999 Opava 1975 Vaněk Ladislav TJ Město Albrechtice 2218 1
2010/2011 7 ŠK West 1999 Opava 1975 Daříček Vítězslav Lokomotiva Krnov 1945 ½
2010/2011 6 ŠK West 1999 Opava 1975 Klobouk Jiří TJ SK Kravaře 1880 1
2010/2011 5 ŠK West 1999 Opava 1975 Krupa Radim ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1960 0
2010/2011 4 ŠK West 1999 Opava 1975 Máj Svatopluk TJ Sokol Vrbno p/P 2017 ½
2010/2011 3 ŠK West 1999 Opava 1975 Pavlásek Boris TJ Jiskra Rýmařov 2142 0
2010/2011 2 ŠK West 1999 Opava 1975 Byma Pavel TJ Sokol Háj ve Slezsku 1998 ½
2010/2011 1 ŠK West 1999 Opava 1975 Vlček Antonín ŠO TJ Vítkov 1957 1
2010/2011 11 Orel Opava "A" 1975 Podlesný Pavel Baník Havířov "B" 2146 0
2010/2011 9 Orel Opava "A" 1975 Židek Václav VOKD Poruba "B" 2138 0
2010/2011 8 Orel Opava "A" 1975 Foltyn Lukasz SK Slavia Orlová "B" 1
2010/2011 7 Orel Opava "A" 1975 Šamu Pavel Mittal Ostrava "C" 1957 ½
2010/2011 6 Orel Opava "A" 1975 Růžička Petr Tatra Kopřivnice "A" 2242 ½
2010/2011 5 Orel Opava "A" 1975 Beran Petr Slovan Havířov "A" 2122 1
2010/2011 4 Orel Opava "A" 1975 Premus Jan Slezan Opava "B" 2045 1
2010/2011 3 Orel Opava "A" 1975 Hóta Petr TŽ Třinec "D" 2007 1
2010/2011 2 Orel Opava "A" 1975 Janyška Pavel Slavoj Bruntál "A" 2075 1
2010/2011 1 Orel Opava "A" 1975 Weissmann Lukáš TJ Mariánské Hory "A" 2125 1
2009/2010 11 TJ Vítkov 1881 Škrob Jaroslav ŠK GOBE Píšť 1727 1
2009/2010 9 TJ Vítkov 1881 Kriebel Rudolf MSA Dolní Benešov "D" 1917 1
2009/2010 7 TJ Vítkov 1881 Máj Svatopluk Sokol Vrbno p/P 2027 0
2009/2010 6 TJ Vítkov 1881 Fojtík Vlastislav ŠO Jiskra Rýmařov 2008 ½
2009/2010 5 TJ Vítkov 1881 Premus Jan TJ SK Kravaře 2068 ½
2009/2010 4 TJ Vítkov 1881 Lorenz Bohumír Orel Opava 1966 0
2009/2010 3 TJ Vítkov 1881 Hrouza Ondřej Lokomotiva Krnov 2115 0
2009/2010 2 TJ Vítkov 1881 Pavelek Karel Slezan Opava "C" 2146 ½
2009/2010 1 TJ Vítkov 1881 Ludwig Petr Slavoj Bruntál "B" 1991 1
2009/2010 11 ŠK West 1999 Opava "B" 1881 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1801 ½
2009/2010 10 ŠK West 1999 Opava "B" 1881 Schuster Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 2093 0
2009/2010 8 ŠK West 1999 Opava "B" 1881 Chovanec Karel ŠKTP Hrabyně 1931 ½
2009/2010 7 ŠK West 1999 Opava "B" 1881 Jarkuliš Antonín TJ Sokol Kobeřice "A" 1796 1
2009/2010 4 ŠK West 1999 Opava "B" 1881 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1959 0
2009/2010 3 ŠK West 1999 Opava "B" 1881 Harazim Richard ŠK U Lípy Malé Hoštice 1861 1
2009/2010 1 ŠK West 1999 Opava "B" 1881 Bergloviec Jan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1816 1
2008/2009 10 ŠK West Opava "B" 1847 Štefek Ludvík TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1572 1
2008/2009 9 ŠK West Opava "B" 1847 Kotula Josef Gobe Píšť 1716 1
2008/2009 8 ŠK West Opava "B" 1847 Sovadina Jiří Slezan Opava "C" 2004 1
2008/2009 7 ŠK West Opava "B" 1847 Žák Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1785 ½
2008/2009 6 ŠK West Opava "B" 1847 Škrobánek Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1871 ½
2008/2009 4 ŠK West Opava "B" 1847 Kurka Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1860 ½
2008/2009 3 ŠK West Opava "B" 1847 Jaššo Slavomír Pogo Budišov nad Budišovkou 1726 1
2008/2009 2 ŠK West Opava "B" 1847 Husar Ivo TJ Velká Polom 1844 ½
2008/2009 11 ŠO TJ Vítkov 1847 Mayerhofer Horst ŠK TP Hrabyně 2120 ½
2008/2009 10 ŠO TJ Vítkov 1847 Záleský Karel Slezan Opava "B" 2089 0
2008/2009 9 ŠO TJ Vítkov 1847 Byma Pavel TJ Sokol Háj 2042 0
2008/2009 8 ŠO TJ Vítkov 1847 Vitásek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1884 1
2008/2009 7 ŠO TJ Vítkov 1847 Hrouza Ondřej Lokomotiva Krnov "A" 2101 0
2008/2009 6 ŠO TJ Vítkov 1847 Weczerek Marek ŠK Kravaře 2075 0
2008/2009 5 ŠO TJ Vítkov 1847 Lanc Rudolf TJ Slavoj Bruntál "B" 1896 ½
2008/2009 3 ŠO TJ Vítkov 1847 Pavlásek Boris TJ Jiskra Rýmařov 2161 0
2008/2009 2 ŠO TJ Vítkov 1847 Suchánek Miroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2130 0
2008/2009 1 ŠO TJ Vítkov 1847 Gergeĺ Zsolt Lokomotiva Krnov "B" 1811 ½
2007/2008 9 ŠO TJ Vítkov 1797 Osmančík Tomáš ŠK 1935 Bolatice 1254 1
2007/2008 8 ŠO TJ Vítkov 1797 Bělková Monika ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1250 1
2007/2008 7 ŠO TJ Vítkov 1797 Švec Vlastimil ŠKTP Hrabyně "B" 1925 1
2007/2008 6 ŠO TJ Vítkov 1797 Karásek Jaroslav Gobe Píšť 1618 1
2007/2008 5 ŠO TJ Vítkov 1797 Moravec Ervin ŠK U Freda Darkovičky 1624 1
2007/2008 3 ŠO TJ Vítkov 1797 Jaššová Natálie ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1
2007/2008 2 ŠO TJ Vítkov 1797 Tesárek Jaromír ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1
2007/2008 1 ŠO TJ Vítkov 1797 Nevřela Aleš TJ Sokol Štěpánkovice 1503 1
2007/2008 11 ŠK West 1999 Opava "A" 1797 Havlíček Lubomír Slezský šachový klub Opava ½
2007/2008 10 ŠK West 1999 Opava "A" 1797 Golka Jiří Slezan Opava "C" 1492 1
2007/2008 9 ŠK West 1999 Opava "A" 1797 Hrazdilová Hana TJ Slavoj Bruntál "B" 1870 1
2007/2008 8 ŠK West 1999 Opava "A" 1797 Dihel Martin ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1533 1
2007/2008 7 ŠK West 1999 Opava "A" 1797 Vondráček Jiří Sokol Jakartovice 2000 1
2007/2008 6 ŠK West 1999 Opava "A" 1797 Krečmer Alan TJ Jiskra Rýmařov 1717 1
2007/2008 3 ŠK West 1999 Opava "A" 1797 Bělka Lubomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1975 0
2007/2008 2 ŠK West 1999 Opava "A" 1797 Hrbáč Jiří ŠK West 1999 Opava "B" 1616 1
2007/2008 1 ŠK West 1999 Opava "A" 1797 Sikora Roman TJ Sokol Háj 1
2006/2007 11 ŠK West 1999 Opava 1817 Stania Petr Slezan Opava "C" 1715 0
2006/2007 10 ŠK West 1999 Opava 1817 Vavřínek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1758 ½
2006/2007 9 ŠK West 1999 Opava 1817 Sněhota Vilém ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1774 1
2006/2007 8 ŠK West 1999 Opava 1817 Jedlička Jiří TJ Sokol Háj 1762 ½
2006/2007 7 ŠK West 1999 Opava 1817 Hajda Jaroslav ŠK TP Hrabyně 1946 ½
2006/2007 6 ŠK West 1999 Opava 1817 Bystroň Ladislav TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1760 0
2006/2007 3 ŠK West 1999 Opava 1817 Bortlík Daniel ŠK u Freda Darkovičky 1673 1
2006/2007 2 ŠK West 1999 Opava 1817 Františ Otakar TJ Slavoj Bruntál "B" 1867 0
2006/2007 1 ŠK West 1999 Opava 1817 Hrazdilová Hana TJ Břidličná 1848 0
2005/2006 8 ŠK West 1999 Opava 1834 Zika Karel TJ Slavoj Bruntál "C" 1597 1
2005/2006 7 ŠK West 1999 Opava 1834 Klus Jan VMS Sosnová - Lichnov 1635 1
2005/2006 6 ŠK West 1999 Opava 1834 Zrník Bohumil Slezský šachový klub Opava 1738 0
2005/2006 5 ŠK West 1999 Opava 1834 Žák Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1724 0
2005/2006 3 ŠK West 1999 Opava 1834 Škovroň Josef TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1754 ½
2005/2006 2 ŠK West 1999 Opava 1834 Strakoš Jiří TJ Jiskra Rýmařov 1860 1
2005/2006 1 ŠK West 1999 Opava 1834 Krečmer Alan TJ Břidličná 1701 0
2004/2005 8 WEST 1999 Opava 1811 Weczerek Marek MSA Dol.Benešov B 2045 ½
2004/2005 3 WEST 1999 Opava 1811 Pavlík Karel Sokol Jakartovice 1758 1
2004/2005 2 WEST 1999 Opava 1811 Pastorek Alfons ŠKTP Hrabyně B 2068 1
2003/2004 11 West 1999 Opava A 1801 Vaněk Ladislav TJ Břidličná A 1972 0
2003/2004 10 West 1999 Opava A 1801 Čech Luděk Sokol Dobrá B 1997 0
2003/2004 9 West 1999 Opava A 1801 Beseda Roman Mořkov A 2116 0
2003/2004 8 West 1999 Opava A 1801 Kornasiewicz Stan. ŠKTP Hrabyně A 2256 0
2003/2004 7 West 1999 Opava A 1801 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba B 1992 0
2003/2004 6 West 1999 Opava A 1801 Vrubl Jaroslav Slavoj Bruntál A 1987 ½
2003/2004 5 West 1999 Opava A 1801 Bulava Petr Baník Havířov B 2076 0
2003/2004 4 West 1999 Opava A 1801 Hošek Stanislav ŠK MSA D.BenešovB 1953 1
2003/2004 3 West 1999 Opava A 1801 Židek Václav ŠKTP Hrabyně B 1838 1
2003/2004 2 West 1999 Opava A 1801 Smetana David Ritmus Ostrava 2044 ½
2003/2004 1 West 1999 Opava A 1801 Mičulková Dvořáková Magdalena ŠK Frýdek-MístekC 2037 0