Hráč Laurincová Kristýna

Laurincová Kristýna

User Pic
Jméno: Laurincová Kristýna
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: WFM
Elo národní: 2056
Elo mezinárodní: 2108
ID: 36934
FIDE ID: 368270
Rok narození: 2003
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2108 2056 Gibiec Ernest ŠK Karviná 2120 2124 0
2018/2019 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2102 2056 Vízner Jaroslav Baník Havířov 1923 1909 1
2018/2019 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2102 2056 Václavík David Slavoj Poruba "C" 2003 1999 1
2018/2019 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2044 2056 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havířov 2040 2015 1
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2002 1973 Janeček Miroslav KVS EKODIVIZE Opava 1704 1724 1
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2002 1973 Keprt Pavel TJ Sokol Dobrá 1907 1912 1
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1928 1973 Valíčková Martina TŽ Třinec "B" 1931 1962 ½
2018/2019 8 BSŠ Frýdek Místek D 2102 2056 Podlesný Pavel ŠK Šenov A 2127 2128 0
2018/2019 4 BSŠ Frýdek Místek D 2002 1973 Slavinský Rostislav Tatra Kopřivnice A 2025 2035 1
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1928 1973 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž 2185 2161 0
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek A 2044 2056 Macháček Lukáš ŠK Staré Město 1706 1727 1
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek A 2002 1973 Steinová Kamila TJ Spartak Vlašim 1353 1360 1
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek A 1936 1973 Rosenbaumová Lea 2222 ŠK Polabiny 1758 1775 0
2018/2019 7 BŠŠ Frýdek-Místek A 2044 2056 Kijonka Ondřej SK Slavia Orlová 1564 1582 1
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek A 2044 2056 Mikesch Dalibor Interchess Frýdek-Místek 1652 1667 1
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek A 1936 1973 Macháček Lukáš ŠK Staré Město 1731 1763 1
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek A 1936 1973 Šmajzrová Veronika TJ Štefanydes Polička 1705 1732 1
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek A 1936 1973 Steinová Kamila TJ Spartak Vlašim 1367 1360 1
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek A 1936 1973 Rosenbaumová Lea 2222 ŠK Polabiny 1758 1775 0
2017/2018 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1889 1829 Gibiec Ernest Slavoj Český Těšín 2182 2138 ½
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1889 1829 Brůna Matouš Desko Liberec 1490 1401 1
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1889 1829 Skýpala Ondřej TJ Kobylisy 1884 1899 1
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1889 1829 Špachta Vítek TJ Bohemians Praha 1461 1473 1
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1889 1829 Tůmová Anna Šachklub Sokol Klatovy 1660 1646 1
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1825 1829 Vojta Jakub Spartak Vlašim 2017 2087 0
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1815 1863 Jareš Michal 2222 ŠK Polabiny 1965 2023 1
2017/2018 12 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1825 1829 Chwastek Otto TJ Vendryně "B" 1788 1774 1
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1824 1829 Blecha Josef Sokol Brušperk "B" 1894 1886 0
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1815 1863 Gnojek Petr BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1963 2030 ½
2017/2018 11 BŠŠ Frýdek-Místek 1889 1829 Chmiel Jan Inter Petrovice 1691 1693 ½
2017/2018 9 BŠŠ Frýdek-Místek 1808 1829 Lipus Drahomír Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1471 1462 1
2017/2018 8 BŠŠ Frýdek-Místek 1808 1829 Adamčík Bohdan Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1662 1631 1
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1825 1829 Blecha Josef Sokol Brušperk A 1921 1886 ½
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1825 1829 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová 2007 1976 ½
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1815 1863 Petříček Lukáš ŠK Kuřim 1684 1727 ½
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1815 1863 Vojta Jakub Spartak Vlašim 1944 1946 0
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1815 1863 Jareš Michal 2222 ŠK Polabiny 1965 2023 1
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1815 1863 Kocí Tereza ŠK AD Jičín 1663 1707 1
2016/2017 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1738 1836 Demko Robert Interchess Frýdek-Místek 1732 1717 0
2016/2017 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1738 1836 Šebena Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1282 1
2016/2017 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1738 1836 Lanča Petr David BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1444 1422 1
2016/2017 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1738 1836 Hvozdovič Jan ŠK Lokomotiva Brno "B" 1629 1503 0
2016/2017 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1738 1836 Barák David ŠK Duras BVK Brno 1658 1595 0
2015/2016 5 Beskydská šachová škola "F" 1738 1836 Chwastek Otto TJ Vendryně "B" 1838 1816 1
2015/2016 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1738 1836 Šrámek Vojtěch Viktorie Bohumín 1848 1895 0
2015/2016 7 Beskydská šachová škola FM B 1738 1836 Miklosz Michael OŠŠ TJ Ostrava 1384 1222 1
2015/2016 6 Beskydská šachová škola FM B 1738 1836 Szotkowski David Interchess FM 1670 1470 ½
2015/2016 5 Beskydská šachová škola FM B 1738 1836 Šak Šimon TJ Zbrojovka Vsetín 1380 1377 ½
2015/2016 4 Beskydská šachová škola FM B 1738 1836 Hartingerová Martina Sokol Hošťálková 1694 1679 1
2015/2016 3 Beskydská šachová škola FM B 1738 1836 Mavrev David Beskydská šachová škola FM C 1601 1531 1
2015/2016 2 Beskydská šachová škola FM B 1738 1836 Němec Jakub ŠK Kuřim "A" 1568 1596 1
2015/2016 1 Beskydská šachová škola FM B 1738 1836 Bauer Miroslav ŠK Kuřim "B" 1269 1324 1
2014/2015 11 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1589 1560 Čujdík Jiří SK Stonava 2002 2012 1
2014/2015 7 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1589 1560 Balys Stanislav Inter Petrovice "A" 1717 1
2014/2015 7 Beskydská šachová škola "F" 1589 1560 Bok Zdeněk Sokol Dobrá "B" 1528 1571 ½
2014/2015 6 Beskydská šachová škola "F" 1589 1560 Piskoř Ladislav Sokol Dobrá "C" 1456 1
2014/2015 4 Beskydská šachová škola "F" 1589 1560 Kawulok Aleš TJ Sokol Mosty u J. "B" 1540 ½
2014/2015 1 Beskydská šachová škola "F" 1589 1560 Stalmach Richard Beskydská šachová škola "G" 1516 1492 1
2014/2015 7 Beskydská šachová škola FM B 1589 1560 Gálík Jakub Sokol Hošťálková 1560 1577 0
2014/2015 6 Beskydská šachová škola FM B 1589 1560 Macháček Lukáš ŠK Staré Město "B" 1307 1481 1
2014/2015 5 Beskydská šachová škola FM B 1589 1560 Kovařík Matyáš Slavia Kroměříž 1885 1949 1
2014/2015 4 Beskydská šachová škola FM B 1589 1560 Rakušan Miroslav Sokol Postoupky 1772 1795 0
2014/2015 3 Beskydská šachová škola FM B 1589 1560 Filip Tomáš Interchess FM 1716 1780 0
2014/2015 2 Beskydská šachová škola FM B 1589 1560 Fialka Adam OŠŠ TJ Ostrava 1551 1586 0
2014/2015 1 Beskydská šachová škola FM B 1589 1560 Kubošová Jana SK Slavia Orlová "B" 1640 1681 ½
2013/2014 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1568 1675 Štefaník Richard ŠK Staré Město "A" 1625 1721 ½
2013/2014 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1568 1675 Nekarda Jan ŠK Staré Město "B" 1485 1582 1
2013/2014 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1568 1675 Zavadil Matyáš ŠK Duras BVK Brno "B" 1448 1452 1
2013/2014 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1568 1675 Němec David ŠK KME-DDM Kuřim 1522 1522 1
2013/2014 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1568 1675 Kopec Ladislav OŠŠ TJ Ostrava 1460 1496 1
2013/2014 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1568 1675 Jedlička Pavel SK Řetězárna Česká Ves 1000 0
2013/2014 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1568 1675 Skula Milan Agentura 64 Grygov 1572 ½
2013/2014 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1568 1675 Šimčáková Julie TJ Sokol Postoupky 1539 1608 1
2013/2014 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1568 1675 Korbel Richard TJ Slovan Havířov 1100 1
2013/2014 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1568 1675 Bierská Adéla Zbrojovka Vsetín 1472 1495 1
2013/2014 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1568 1675 Gálík Jakub TJ Sokol Hošťálková 1545 1562 0
2013/2014 11 BŠŠ F-M "H" 1568 1675 Kuchař Matěj BŠŠ F-M "F" 1639 1709 0
2013/2014 10 BŠŠ F-M "H" 1568 1675 Saforek Michal BŠŠ F-M "G" 1592 1662 0
2013/2014 7 BŠŠ F-M "H" 1568 1675 Kukuczka Milan TJ Bystřice 1972 1961 ½
2013/2014 3 BŠŠ F-M "H" 1568 1675 Čubok Milan TJ Dobratice "A" 1824 1871 0
2013/2014 1 BŠŠ F-M "H" 1568 1675 Řeha Martin TJ Dobratice "B" 1000 1