Hráč Migdal Milan

Migdal Milan

User Pic
Jméno: Migdal Milan
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1986
Elo mezinárodní: 1972
ID: 23546
FIDE ID: 341525
Rok narození: 1987
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1986 2005 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová "B" 2011 1971 0
2015/2016 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1986 2005 Šamu Pavel TJ Ostrava "B" 1946 1946 ½
2015/2016 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1986 2005 Šrámek Ondřej Viktorie Bohumín 1881 1813 1
2014/2015 8 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1987 1999 Hladík Lumír TJ Viktorie Bohumín "A" 1996 1997 0
2014/2015 3 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1987 1999 Závěšický Petr Sokol Brušperk 2001 2001 0
2014/2015 1 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1987 1999 Kaňák Filip BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1982 1952 ½
2014/2015 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1987 1999 Kramoliš Pavel TJ Ostrava "B" 1875 1872 1
2014/2015 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1987 1999 Wanot Aleš SK Slavia Orlová "C" 1901 1863 1
2014/2015 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1987 1999 Kondula Lukáš Slavoj Poruba "C" 2002 2015 1
2014/2015 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1987 1999 Lamper Vlastimil TJ Mariánské Hory "A" 1873 1941 ½
2013/2014 10 BŠŠ F-M "F" 1944 1955 Chwastek Otto TJ Vendryně "B" 1883 1846 ½
2013/2014 5 BŠŠ F-M "F" 1944 1955 Čubok Milan TJ Dobratice "A" 1824 1871 ½
2013/2014 1 BŠŠ F-M "F" 1944 1955 Štukner Šimon BŠŠ F-M "G" 2155 2136 ½
2013/2014 9 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1944 1955 Spěvák Pavel Inter Petrovice "A" 1808 1
2013/2014 8 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1944 1955 Brezík Petr OS Rychvald "A" 1872 1843 1
2013/2014 7 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1944 1955 Stonavský Filip TŽ Třinec "C" 1000 1
2013/2014 6 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1944 1955 Kukuczka Milan TJ Vendryně 1972 1961 ½
2013/2014 5 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1944 1955 Walica Roman SK Slavia Orlová "D" 1744 1863 1
2013/2014 4 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1944 1955 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín "A" 1980 1980 1
2013/2014 3 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1944 1955 Knopp René SK Stonava 1877 1897 1
2013/2014 2 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1944 1955 Sobek Martin ŠK Karviná "B" 1946 1971 1
2013/2014 1 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1944 1955 Kaňák Filip BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1831 1878 ½
2013/2014 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1944 1955 Kaňok Jan TJ Ostrava "B" 1975 2008 1
2013/2014 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1944 1955 Pavera Vít VOKD Poruba "B" 1939 1966 ½
2013/2014 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1944 1955 Melecký Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 1973 1973 ½
2013/2014 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1944 1955 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba "B" 1923 1927 1
2013/2014 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1944 1955 Tatarčík Vladimír ŠK TP Hrabyně "A" 1889 1849 ½
2013/2014 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1944 1955 Hurta Jiří Labortech Ostrava "B" 1844 1874 ½
2013/2014 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1944 1955 Malinovský Petr TJ Město Albrechtice "A" 2008 2017 ½
2012/2013 11 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1964 1959 Kukuczka Milan TJ Bystřice n.O. 2052 1983 ½
2012/2013 9 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1964 1959 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk 2033 1989 ½
2012/2013 8 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1964 1959 Kraus František TJ Vendryně "B" 2017 2043 1
2012/2013 7 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1964 1959 Carbol Otmar TJ Sokol Dobrá "C" 1684 1
2012/2013 5 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1964 1959 TŽ Třinec "D" 1
2012/2013 4 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1964 1959 Remeš Radek TJ Sokol Skalice 1943 1960 ½
2012/2013 1 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1964 1959 Slanina Miroslav BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2153 2157 ½
2012/2013 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1964 1959 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín "A" 2004 1986 ½
2012/2013 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1964 1959 Miszczak Dariusz OS Rychvald "A" 2040 ½
2012/2013 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1964 1959 Krupanský Jaromír TJ Slovan Havířov "B" 1715 1749 1
2012/2013 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1964 1959 Kotas Jan TJ Vendryně 1926 1905 0
2012/2013 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1964 1959 Blecha Zdeněk TJ Sokol Fryčovice 1955 1932 ½
2012/2013 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1964 1959 Sobek Martin ŠK Karviná "B" 1951 1935 1
2012/2013 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1964 1959 Dušek Libor TJ Baník Havířov "C" 1879 0
2012/2013 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1964 1959 Nowak Radek SK Stonava 1836 1
2012/2013 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1964 1959 Stonawski Igor Slavoj Český Těšín 2062 2045 1
2012/2013 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1964 1959 Pawlowski Roman Inter Petrovice "A" 1753 1765 1
2012/2013 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1964 1959 Volník Petr BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1694 1
2011/2012 11 Beskydská šachová škola „F“ 1894 1919 Chwastek Otto TJ Vendryně „B“ 1949 1888 1
2011/2012 10 Beskydská šachová škola „F“ 1894 1919 Heczko Rostislav SK Bystřice n. Olší 1921 0
2011/2012 9 Beskydská šachová škola „F“ 1894 1919 Kufa Václav Sokol Mosty u Jablunkova „B“ 1000 1
2011/2012 8 Beskydská šachová škola „F“ 1894 1919 Plesník Miroslav TJ Sokol Skalice 1909 1844 1
2011/2012 5 Beskydská šachová škola „F“ 1894 1919 Kolář Jaroslav TJ Sokol Fryčovice 1957 1961 ½
2011/2012 3 Beskydská šachová škola „F“ 1894 1919 Baran Rostislav TJ Sokol Dobrá „B“ 1958 ½
2011/2012 1 Beskydská šachová škola „F“ 1894 1919 Slanina Miroslav Beskydská šachová škola „E“ 2140 2135 0
2011/2012 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1894 1919 Konečný Vladimír ŠK Karviná "B" 1830 1888 1
2011/2012 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1894 1919 Knopp René SK Stonava 1881 0
2011/2012 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1894 1919 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2034 2040 1
2011/2012 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1894 1919 Barteček Ladislav OS Rychvald "A" 1866 1
2011/2012 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1894 1919 Šrámek Tomáš TJ Viktorie Bohumín "A" 1948 0
2011/2012 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1894 1919 Krupanský Jaromír TJ Slovan Havířov "B 1753 1753 1
2011/2012 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1894 1919 Chwastek Otto TJ Vendryně 1949 1888 0
2011/2012 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1894 1919 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "C" 1995 2028 ½
2011/2012 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1894 1919 Gajdušek Josef Inter Petrovice "A" 1923 1
2011/2012 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1894 1919 Dušek Libor TJ Baník Havířov "C" 1864 ½
2011/2012 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1894 1919 Jarnot Roman TŽ Třinec "D" 1603 1740 ½
2010/2011 10 TJ Sokol Staříč 1877 Remeš Radek TJ Sokol Skalice 1972 ½
2010/2011 9 TJ Sokol Staříč 1877 Blecha Josef Sokol Brušperk 1876 0
2010/2011 8 TJ Sokol Staříč 1877 Tvrdý Petr TJ Sokol Dobrá „B“ 1797 1
2010/2011 7 TJ Sokol Staříč 1877 Heczko Rostislav SK Bystřice n. Olší 1943 1
2010/2011 6 TJ Sokol Staříč 1877 Vašut Jan TJ Comfort Dobratice 1585 1
2010/2011 5 TJ Sokol Staříč 1877 Polach Zdeněk TJ Sokol Skalice 1847 1
2010/2011 4 TJ Sokol Staříč 1877 Blecha Zdeněk Sokol Brušperk 1978 1
2010/2011 3 TJ Sokol Staříč 1877 Tvrdý Petr TJ Sokol Dobrá „B“ 1797 1
2010/2011 2 TJ Sokol Staříč 1877 Szotkowski Jakub SK Bystřice n. Olší 1941 0
2010/2011 1 TJ Sokol Staříč 1877 Čubok Miroslav TJ Comfort Dobratice 1927 1
2010/2011 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1877 Hrtánek Jiří SK Slavia Orlová "C" 2106 0
2010/2011 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1877 Ochodek Mariusz ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 0
2010/2011 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1877 Parma František Inter Petrovice 1898 1
2010/2011 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1877 Schoupal Edvard TŽ Třinec "E" 1922 ½
2010/2011 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1877 Sobek Martin Jäkl Karviná "B" 1967 ½
2010/2011 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1877 Nowak Radek SK Stonava 1832 0
2010/2011 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1877 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov "B" 1997 1
2010/2011 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1877 Kukuczka Milan TJ Vendryně 2025 ½
2010/2011 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1877 Novák Bohdan TJ Sokol Fryčovice 1877 0
2010/2011 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1877 Hladík Lumír TJ Viktorie Bohumín "A" 2008 0
2009/2010 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1868 Plesník Miroslav TJ Sokol Skalice 1890 1
2009/2010 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1868 Kotas Jan SK Bystřice n. O. 1957 1
2008/2009 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1845 Soural Jiří TJ Sokol Dobrá "C" 1646 1
2008/2009 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1845 Kotas Jan SK Bystřice nad Olší 1986 1
2008/2009 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1845 Volný Patrik TŽ Třinec "F" 1728 1
2008/2009 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1845 Prokop Tomáš Sokol Brušperk 1812 ½
2008/2009 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1845 Novotný Stanislav TJ Sokol Skalice "A" 1764 ½
2008/2009 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1845 Slanina Lumír TJ Comfort Dobratice 1761 1
2007/2008 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1834 Mirvald Marcel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1677 0
2007/2008 9 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1834 Blahut Jaroslav TŽ Třinec"E" 1783 1
2007/2008 5 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1834 Václavík Aleš ŠS Frýdek-Místek 1971 1
2007/2008 3 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1834 Klimek Jan ŠK Bystřice n.Olší 1732 1
2006/2007 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1871 Krampol Vladimír ŠK Stonava "B" 1776 0
2006/2007 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1871 Daniš Peter OS Rychvald "A" 1828 ½
2006/2007 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1871 Bedrunka Petr TJ Sokol Fryčovice "B" 1000 ½
2004/2005 10 Frýdek-Místek D Baroň Přemysl Třinec C 1849 ½
2004/2005 4 Frýdek-Místek D 1808 Hladík Lumír Bohumín A 1921 0
2004/2005 3 Frýdek-Místek D 1808 Maroszczyk Marek Třinec E 1