Hráč Gnojek Petr

Gnojek Petr

User Pic
Jméno: Gnojek Petr
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2290
Elo mezinárodní: 2349
ID: 39238
FIDE ID: 371807
Rok narození: 2005
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2022/2023 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2327 2290 Burdalev Kirill ŠK Dopravní podnik Praha 2357 2373 ½ soutěž
2022/2023 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2327 2290 Jurčík Marián Siesta Labs Unichess 2400 0 1 soutěž
2022/2023 2 BŠŠ Frýdek-Místek D 2327 2290 Sobek Jaroslav ŠK Karviná 2172 2184 1 soutěž
2022/2023 4 BŠŠ Frýdek-Místek „B“ 2349 2290 Václavík Martin ŠK Slavoj Poruba „B“ 2050 2082 ½ soutěž
2022/2023 3 BŠŠ Frýdek-Místek „B“ 2349 2290 Jakubowski Krzysztof ŠK Slavoj Poruba „A“ 2474 0 0 soutěž
2022/2023 4 BŠŠ Frýdek-Místek A 2335 2259 Winter Ondřej ŠŠPM Lipky HK A 2209 2130 ½ soutěž
2022/2023 3 BŠŠ Frýdek-Místek A 2335 2259 Jareš Michal 2222 ŠK Polabiny A 2256 2116 1 soutěž
2022/2023 2 BŠŠ Frýdek-Místek A 2335 2259 Lang Šimon ŠK Světlá nad Sázavou A 1899 1835 1 soutěž
2022/2023 1 BŠŠ Frýdek-Místek A 2335 2259 Vopálka Filip TJ Spartak Vlašim 1430 1501 1 soutěž
2021/2022 7 BŠŠ Frýdek-Místek A 2313 2259 Hurtík Matěj Desko Liberec 2069 1980 1 soutěž
2021/2022 6 BŠŠ Frýdek-Místek A 2313 2259 Placer Sebastian KŠ Říčany 1925 2013 2018 1 soutěž
2021/2022 5 BŠŠ Frýdek-Místek A 2313 2259 Beneš Jáchym TJ Kobylisy 1771 1758 1 soutěž
2021/2022 4 BŠŠ Frýdek-Místek A 2313 2259 Rousek Jan Siesta Labs Unichess A 2056 2021 1 soutěž
2021/2022 3 BŠŠ Frýdek-Místek A 2254 2226 Dvořáková Olga ŠK DURAS BVK Brno 1968 1968 1 soutěž
2021/2022 1 BŠŠ Frýdek-Místek A 2271 2226 Vestfál Jan ŠŠPM Lipky HK 1963 1917 1 soutěž
2021/2022 15 BŠŠ Frýdek-Místek B 2313 2259 Čech Pavel ŠK Zikuda Turnov 2344 2344 ½ soutěž
2021/2022 14 BŠŠ Frýdek-Místek B 2313 2259 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2267 2290 ½ soutěž
2021/2022 13 BŠŠ Frýdek-Místek B 2313 2259 Szotkowski Jakub BŠŠ Frýdek-Místek A 2338 2331 ½ soutěž
2021/2022 12 BŠŠ Frýdek-Místek B 2318 2259 Mládek Richard Slavia Kroměříž 2374 2377 0 soutěž
2021/2022 11 BŠŠ Frýdek-Místek B 2318 2259 Říha Vojtěch GASCO Pardubice 2283 2262 1 soutěž
2021/2022 10 BŠŠ Frýdek-Místek B 2318 2259 Krejčí Jan 1. Novoborský šachový klub 2523 2529 0 soutěž
2021/2022 9 BŠŠ Frýdek-Místek B 2318 2259 Sharashenidze Akaki INGEM - ŠK Líně 2350 2350 1 soutěž
2021/2022 4 BŠŠ Frýdek-Místek B 2275 2226 Vymazal Bronislav Moravská Slavia Brno 2387 2359 ½ soutěž
2021/2022 3 BŠŠ Frýdek-Místek B 2275 2226 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK Královo Pole 2271 2255 ½ soutěž
2021/2022 2 BŠŠ Frýdek-Místek B 2271 2226 Šimek Petr Siesta Labs Unichess 2298 2320 ½ soutěž
2021/2022 1 BŠŠ Frýdek-Místek B 2271 2226 Haase Pavel ŠK Dopravní podnik Praha 2130 2139 ½ soutěž
2021/2022 11 BŠŠ Frýdek-Místek C 2313 2259 Sikorová Olga TŽ Třinec B 2179 2153 1 soutěž
2021/2022 10 BŠŠ Frýdek-Místek C 2322 2259 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2156 2142 1 soutěž
2021/2022 5 BŠŠ Frýdek-Místek C 2257 2226 Mroziak Maciej ŠK Karviná 2360 0 ½ soutěž
2021/2022 3 BŠŠ Frýdek-Místek C 2275 2226 Hrabal Matěj SK Prostějov 1977 1977 1 soutěž
2021/2022 11 BŠŠ Frýdek-Místek D 2322 2259 Řezníček Marcel Baník Havířov B 1975 1973 0 soutěž
2021/2022 10 BŠŠ Frýdek-Místek D 2322 2259 Olšar Robin Slezan Opava A 2066 2057 1 soutěž
2021/2022 9 BŠŠ Frýdek-Místek D 2318 2259 Lys Josef Sokol Brušperk 2104 2036 ½ soutěž
2021/2022 8 BŠŠ Frýdek-Místek D 2318 2259 Káňa Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2011 2021 1 soutěž
2021/2022 5 BŠŠ Frýdek-Místek D 2257 2226 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová C 2091 2082 ½ soutěž
2021/2022 4 BŠŠ Frýdek-Místek D 2275 2226 Vícha Marek ŠK Slavoj Poruba D 1941 1964 ½ soutěž
2021/2022 1 BŠŠ Frýdek-Místek D 2271 2226 Szotek Josef ŠK Karviná B 1975 1926 1 soutěž
2021/2022 7 BŠŠ Frýdek-Místek A 2254 2226 Dvořáková Olga ŠK DURAS BVK Brno 1968 1968 1 soutěž
2021/2022 6 BŠŠ Frýdek-Místek A 2254 2226 Vylíčil Adam ŠK Staré Město 1863 1910 1 soutěž
2021/2022 3 BŠŠ Frýdek-Místek A 2271 2226 Křížek Kryštof TJ Spartak Vlašim 2062 2025 1 soutěž
2021/2022 2 BŠŠ Frýdek-Místek A 2271 2226 Zelbová Lada ŠK AD Jičín 1928 2032 ½ soutěž
2021/2022 1 BŠŠ Frýdek-Místek A 2271 2226 Vestfál Jan ŠŠPM Lipky HK 1963 1917 1 soutěž
2020/2021 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2225 2237 Placer Sebastian KŠ Říčany 1925 2065 2061 1 soutěž
2020/2021 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2225 2237 Hofman Kryštof Desko Liberec 2051 2077 1 soutěž
2020/2021 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2225 2237 Hlavina Matouš Šachklub Sokol Klatovy 2202 2081 1 soutěž
2020/2021 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2225 2237 Pražák Daniel Šachová akademie VŠTE 1901 1919 1 soutěž
2020/2021 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2267 2232 Němec David ŠK Staré Město 2058 2049 1 soutěž
2020/2021 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2267 2232 Hák David TJ Spartak Vlašim 2175 2132 ½ soutěž
2020/2021 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2245 2232 Winter Ondřej ŠŠPM Lipky HK 1932 1883 1 soutěž
2020/2021 7 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2267 2232 Nezval Filip ŠK DURAS BVK Brno 2002 2001 ½ soutěž
2020/2021 6 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2267 2232 Němec David ŠK Staré Město 2058 2049 1 soutěž
2020/2021 5 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2267 2232 Blaha Marek SK Prostějov 1845 1860 1 soutěž
2020/2021 4 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2245 2232 Kulhánek Jáchym 2222 ŠK Polabiny 1980 1874 1 soutěž
2020/2021 3 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2245 2232 Hák David TJ Spartak Vlašim 2168 2132 ½ soutěž
2020/2021 2 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2245 2232 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín 1892 1870 1 soutěž
2020/2021 1 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2245 2232 Winter Ondřej ŠŠPM Lipky HK 1932 1883 1 soutěž
2020/2021 1 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2245 2232 Valenčík Jozef ŠK Šenov "A" 2046 2056 1 soutěž
2019/2020 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2126 2119 Frolík Martin TŽ Třinec "B" 2174 2187 ½ soutěž
2019/2020 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2126 2119 Milat Patrik ŠK Slavoj Poruba "C" 2064 2050 1 soutěž
2019/2020 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2187 2119 Podlesný Pavel Baník Havířov 2098 2099 1 soutěž
2019/2020 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2187 2119 Viták Pavel A64 Proclient Grygov 2225 2230 0 soutěž
2019/2020 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2149 2119 Růžička Petr ŠK Karviná 2207 2207 ½ soutěž
2019/2020 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2149 2119 Hampl Martin TJ Tatran Litovel 1367 1435 1 soutěž
2019/2020 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2122 2105 Butkiewicz Lukasz Sokol Vrbno pod P. 2447 0 ½ soutěž
2019/2020 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2169 2105 Kaňok Jaroslav Labortech Ostrava "B" 2138 2143 0 soutěž
2019/2020 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2169 2105 Jaworski Miroslaw TJ Slovan Havířov 2207 0 ½ soutěž
2019/2020 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2169 2105 Sikora Matouš SK Slavia Orlová "B" 2044 2051 ½ soutěž
2019/2020 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2150 2105 Didi Jan TJ Ostrava "B" 2050 2040 1 soutěž
2019/2020 7 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2126 2119 Kůsa Jakub Šachklub Sokol Klatovy 2177 2201 ½ soutěž
2019/2020 6 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2126 2119 Novotný Martin KŠ Říčany 1925 2049 2037 0 soutěž
2019/2020 5 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2126 2119 Brož Petr Desko Liberec 1978 1914 ½ soutěž
2019/2020 4 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2126 2119 Martirosyan Ara ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1774 1904 1 soutěž
2019/2020 3 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2149 2119 Kureš Michael ŠK DURAS BVK Brno 1912 1975 1 soutěž
2019/2020 2 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2122 2105 Říha Vojtěch 2222 ŠK Polabiny A 2239 2226 1 soutěž
2019/2020 1 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2150 2105 Zvolenský David TJ Spartak Vlašim 2086 2108 0 soutěž
2019/2020 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2126 2119 Štukner Šimon ŠK Slavoj Poruba "B" 2188 2171 0 soutěž
2019/2020 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2126 2119 Sedláček Oldřich ŠK Gordic 2194 2206 ½ soutěž
2019/2020 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2187 2119 Mitura Václav Slavoj Český Těšín 2126 2137 ½ soutěž
2019/2020 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2149 2119 Hladík Oto TJ Ostrava 2163 2163 1 soutěž
2019/2020 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2122 2105 Zádrapa Radek Zbrojovka Vsetín 2069 2070 1 soutěž
2019/2020 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2169 2105 Karlík Ondřej Šachy Hošťálková 2184 2190 ½ soutěž
2019/2020 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2169 2105 Kostka Vít SK Slavia Orlová 2142 2149 ½ soutěž
2019/2020 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2150 2105 Novotný Josef Panda Rychnov n. K. 1959 1927 ½ soutěž
2019/2020 7 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2149 2119 Skalský Alexandr ŠK Staré Město 2205 2155 ½ soutěž
2019/2020 6 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2149 2119 Kureš Michael ŠK DURAS BVK Brno 1912 1975 1 soutěž
2019/2020 5 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2122 2105 Gřesová Zuzana Interchess Frýdek-Místek 2029 1967 1 soutěž
2019/2020 4 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2150 2105 Winter Ondřej 2222 ŠK Polabiny B 1806 1840 1 soutěž
2019/2020 3 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2150 2105 Říha Vojtěch 2222 ŠK Polabiny A 2131 2226 1 soutěž
2019/2020 2 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2150 2105 Zvolenský David TJ Spartak Vlašim 2086 2108 0 soutěž
2019/2020 1 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2150 2105 Fojt Petr ŠK AD Jičín 2055 2060 1 soutěž
2018/2019 7 BŠŠ Frýdek-Místek A 2016 2082 Zeman Matyáš ŠK AD Jičín 2244 2304 1 soutěž
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek A 2016 2082 Hurdzan Tomáš Šachklub Sokol Klatovy 2272 2223 1 soutěž
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek A 2016 2082 Rolinek Dominik Klub šachistů Říčany 1925 2031 1951 1 soutěž
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek A 2016 2082 Přibylová Sofie ŠK PORG Praha 2048 1989 1 soutěž
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek A 2086 2082 Londin Šimon ŠK Staré Město 2116 2127 0 soutěž
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek A 2029 2132 Vojta Jakub TJ Spartak Vlašim 2138 2047 0 soutěž
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek A 2077 2132 Buločkin Martin 2222 ŠK Polabiny 2144 2134 0 soutěž
2018/2019 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2016 2082 Fargač Martin TŽ Třinec 2246 2221 0 soutěž
2018/2019 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2147 2082 Šípek Michal Jezdci Jundrov 2019 2030 ½ soutěž
2018/2019 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2147 2082 Horák Jan Panda Rychnov n. K. 2128 1980 0 soutěž
2018/2019 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2114 2082 Brychta David ŠK Gordic 2131 2125 1 soutěž
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2086 2082 Veselý Martin TJ Ostrava 2090 2084 1 soutěž
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2029 2132 Gerych Jan TJ Tatran Litovel 1994 1984 ½ soutěž
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2041 2132 Brožka Karel 2222 ŠK Polabiny "C" 1753 1715 1 soutěž
2018/2019 10 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2147 2082 Cudnik Andrzej Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 2013 0 0 soutěž
2018/2019 9 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2114 2082 Szotek Josef ŠK Karviná 1964 1946 1 soutěž
2018/2019 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2147 2082 Krajina Aleš Labortech Ostrava "B" 2120 2130 1 soutěž
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2086 2082 Novák Jiří SK Slavia Orlová "B" 1953 1964 ½ soutěž
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2029 2132 Čech Tomáš TJ Sokol Dobrá 2154 2144 ½ soutěž
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2041 2132 Škola Miroslav Slavoj Poruba "B" 2050 2052 0 soutěž
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2041 2132 Cupek Martin TŽ Třinec "B" 2071 2088 ½ soutěž
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2077 2132 Hrbáček Miroslav Sokol Vrbno pod P. 1951 1964 1 soutěž
2018/2019 7 BŠŠ Frýdek-Místek A 2086 2082 Neumann Filip SK Slavia Orlová 1855 1850 ½ soutěž
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek A 2086 2082 Hrbek Štěpán Interchess Frýdek-Místek 2071 2006 1 soutěž
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek A 2029 2132 Paseka Matyáš BŠŠ Frýdek-Místek B 1896 1912 1 soutěž
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek A 2077 2132 Londin Šimon ŠK Staré Město 2023 2023 0 soutěž
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek A 2077 2132 Horák Jan TJ Štefanydes Polička 1921 1908 1 soutěž
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek A 2077 2132 Vojta Jakub TJ Spartak Vlašim 2066 2047 0 soutěž
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek A 2077 2132 Buločkin Martin 2222 ŠK Polabiny 2144 2134 0 soutěž
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2030 2018 Očko Dominik Interchess Frýdek-Místek 1913 1912 1 soutěž
2017/2018 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1974 2018 Khadash Kamil ŠK Lokomotiva Brno "B" 1635 1683 0 soutěž
2017/2018 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1974 2018 Jurásek Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno "A" 1831 1887 1 soutěž
2017/2018 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1974 2018 Vraj Ondřej Šachy Hošťálková 1903 1948 ½ soutěž
2017/2018 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1974 2018 Suchánek Kryštof ŠK Zlín 1765 1748 1 soutěž
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2018 2018 Londin Šimon Agentura 64 Grygov 1848 1828 1 soutěž
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2018 2018 Macháček Lukáš ŠK Staré Město "B" 1595 1568 1 soutěž
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1963 2030 Ochmyt Jakub SK Slavia Orlová "B" 1810 1758 1 soutěž
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1963 2030 Trávníček Kryštof Mikuláš TJ Sokol Ústí 1705 1766 ½ soutěž
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1963 2030 Budík Pavel ŠK Zbrojovka Vsetín 1673 1656 1 soutěž
2017/2018 13 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1974 2018 Tvrdý Petr TJ Sokol Dobrá "B" 1826 1804 1 soutěž
2017/2018 12 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2018 2018 Čubok Zdeněk TJ Dobratice "A" 1791 1837 ½ soutěž
2017/2018 9 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2040 2018 Blecha Josef Sokol Brušperk "B" 1919 1886 ½ soutěž
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2030 2018 Pilch Roman TŽ Třinec "C" 2134 2123 0 soutěž
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2018 2018 Žižka Radim TJ Sokol Dobrá "C" 1690 1673 1 soutěž
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1963 2030 Laurincová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1815 1863 ½ soutěž
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2030 2018 Ambrožová Lucie ŠK Staré Město 1844 1867 1 soutěž
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2030 2018 Očko Dominik Interchess Frýdek-Místek 1913 1912 1 soutěž
2017/2018 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1744 1822 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová "A" 1848 1895 0 soutěž
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1744 1822 Chliapas Nikos Labortech Ostrava "B" 1951 1947 0 soutěž
2016/2017 13 BŠŠ Frýdek-Místek B 2313 2259 Szotkowski Jakub BŠŠ Frýdek-Místek A 2338 2331 ½ soutěž
2016/2017 4 BŠŠ Frýdek-Místek B 2275 2226 Vymazal Bronislav Moravská Slavia Brno 2387 2359 ½ soutěž
2016/2017 3 BŠŠ Frýdek-Místek B 2275 2226 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK Královo Pole 2271 2255 ½ soutěž
2016/2017 2 BŠŠ Frýdek-Místek B 2271 2226 Šimek Petr Siesta Labs Unichess 2298 2320 ½ soutěž
2016/2017 1 BŠŠ Frýdek-Místek B 2271 2226 Haase Pavel ŠK Dopravní podnik Praha 2130 2139 ½ soutěž
2016/2017 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1744 1822 Šebesta Jan SK Slavia Orlová "B" 1472 1555 1 soutěž
2016/2017 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1744 1822 Štefaník Marek OŠŠ TJ Ostrava 1638 1433 1 soutěž
2016/2017 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1744 1822 Marková Kristýna Interchess Frýdek-Místek 1531 1419 ½ soutěž
2016/2017 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1744 1822 Czepiec Richard BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1250 1 soutěž
2016/2017 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1744 1822 Kocí Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "B" 1405 1437 1 soutěž
2016/2017 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1744 1822 Dvořáková Olga ŠK Duras BVK Brno 1478 1533 1 soutěž
2016/2017 8 BŠŠ F-M "E" 1744 1822 Kacíř Tomáš TJ Dobratice "B" 1764 1737 ½ soutěž
2016/2017 7 BŠŠ F-M "E" 1744 1822 Soural Jiří Sokol Dobrá "B" 1639 1 soutěž
2016/2017 3 BŠŠ F-M "E" 1744 1822 Vlášek Roman TJ Sokol Lhotka 1824 2114 ½ soutěž
2016/2017 2 BŠŠ F-M "E" 1744 1822 Piskoř Ladislav Sokol Dobrá "C" 1445 1 soutěž
2016/2017 1 BŠŠ F-M "E" 1744 1822 Saforek Michal BŠŠ F-M "F" 1663 1684 1 soutěž
2015/2016 11 Beskydská šachová škola "F" 1744 1822 Bok Tomáš Sokol Dobrá "B" 1809 1821 ½ soutěž
2015/2016 5 Beskydská šachová škola "F" 1744 1822 Heczko Rostislav TJ VendrynÄ› "B" 1902 1950 ½ soutěž
2015/2016 2 Beskydská šachová škola "F" 1744 1822 Vašut Jan TJ Dobratice "B" 1571 1 soutěž
2015/2016 5 Beskydská šachová škola FM B 1744 1822 Jiříček Jakub TJ Zbrojovka Vsetín 1807 1836 1 soutěž
2015/2016 4 Beskydská šachová škola FM B 1744 1822 Vraj Karel Sokol Hošťálková 1755 1849 0 soutěž
2015/2016 2 Beskydská šachová škola FM B 1744 1822 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim "A" 1579 1605 ½ soutěž
2015/2016 1 Beskydská šachová škola FM B 1744 1822 Keprt Tomáš ŠK Kuřim "B" 1569 1569 1 soutěž
2014/2015 10 Beskydská šachová škola "F" 1557 1464 Klimek Jan TJ Bystřice 1600 1 soutěž
2014/2015 5 Beskydská šachová škola "F" 1557 1464 Čubok Milan TJ Dobratice "A" 1793 1849 0 soutěž
2014/2015 9 Beskydská šachová škola FM B 1557 1464 Němec Jakub ŠK Kuřim 1523 1423 1 soutěž
2014/2015 8 Beskydská šachová škola FM B 1557 1464 Brož Jan ŠK Duras BVK Brno "B" 1000 1 soutěž
2014/2015 3 Beskydská šachová škola FM B 1557 1464 Marková Kristýna Interchess FM 1450 1463 0 soutěž
2013/2014 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1724 1735 Mrkus František ŠK Staré Město "A" 1697 1747 0 soutěž
2013/2014 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1724 1735 Krmíček Antonín ŠK Staré Město "B" 1250 0 soutěž
2013/2014 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1724 1735 Glozar Tomáš ŠK Duras BVK Brno "B" 1250 1 soutěž
2013/2014 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1724 1735 Svoboda Filip ŠK KME-DDM Kuřim 1439 ½ soutěž
2013/2014 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1724 1735 Hrabal Matěj Agentura 64 Grygov 1352 1324 ½ soutěž
2013/2014 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1724 1735 Pecháček Tomáš TJ Sokol Postoupky 1323 1 soutěž
2013/2014 9 BŠŠ F-M "H" 1724 1735 Bok Tomáš Sokol Dobrá "B" 1897 1899 0 soutěž
2013/2014 2 BŠŠ F-M "H" 1724 1735 Blecha Josef Sokol Brušperk 1890 1865 0 soutěž