Hráč Tauš Martin

Tauš Martin

User Pic
Jméno: Tauš Martin
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2121
Elo mezinárodní: 2129
ID: 1622
FIDE ID: 308471
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2117 2104 Továrek Antonín Jezdci Jundrov 2003 1991 0
2018/2019 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2117 2104 Machlowski Slawomir Panda Rychnov n. K. 2109 2145 ½
2018/2019 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2119 2104 Seidl Štěpán ŠK Gordic 2158 2167 ½
2018/2019 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2119 2104 Krejča Jakub Šachy Hošťálková 2142 2169 0
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2105 2104 Horsák Jan ŠK Staré Město 2058 2100 1
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2105 2104 Šplíchal Stanislav TJ Ostrava 2145 2127 ½
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2102 2117 Mudrák Josef Slavia Kroměříž 2261 2234 0
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2102 2117 Jareš Michal 2222 ŠK Polabiny "C" 1931 1853 ½
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2108 2117 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová 2174 2164 ½
2018/2019 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2119 2104 Funiok Marcel Baník Havířov 2089 2074 1
2018/2019 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2119 2104 Dobeš Luděk Slavoj Poruba "C" 2023 2011 ½
2018/2019 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2105 2104 Szczepanek Radoslaw TJ Slovan Havířov 2181 0 ½
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2105 2104 Sieber Martin SK Slavia Orlová "B" 2076 2097 ½
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2097 2117 Rambousek Jan KVS EKODIVIZE Opava 2013 2016 1
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2108 2117 Zdražil Tomáš Sokol Vrbno pod P. 2069 2066 0
2018/2019 7 BŠŠ F-M "G" 2105 2104 Soural Jiří TJ Sokol Dobrá "D" 1598 1641 1
2018/2019 6 BŠŠ F-M "G" 2105 2117 Carbol Otmar TJ Sokol Dobrá "C" 1608 1617 1
2018/2019 1 BŠŠ F-M "G" 2108 2117 Vaníček Michal BŠŠ F-M "F" 1796 1814 1
2017/2018 11 SK Stonava 2136 2049 Podlesný Pavel ŠK Šenov A 2140 2090 ½
2017/2018 10 SK Stonava 2126 2049 Čempel Jaroslav Baník Havířov B 2162 2129 1
2017/2018 9 SK Stonava 2126 2049 Didi Jan TJ Ostrava B 1996 2017 ½
2017/2018 8 SK Stonava 2111 2049 Olšar Robin Slezan Opava B 2040 2040 1
2017/2018 7 SK Stonava 2111 2049 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová C 2007 1976 1
2017/2018 5 SK Stonava 2073 2049 Janyška Pavel ŠK Bruntál 2158 2151 1
2017/2018 3 SK Stonava 2126 2049 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová B 2178 2160 1
2017/2018 2 SK Stonava 2126 2049 Chlevišťan Jakub ŠK Slavoj Poruba C 2088 2113 ½
2017/2018 1 SK Stonava 2060 2039 Byma Pavel ŠK TJ Dolní Benešov B 2040 2096 0
2017/2018 6 TJ Dobratice "A" 2073 2049 Keprt Pavel TJ Sokol Dobrá "B" 1972 1975 1
2017/2018 5 TJ Dobratice "A" 2073 2049 Holeček Vladimír TJ Sokol Metylovice 1872 1875 1
2017/2018 10 Inter Petrovice 2126 2049 Závěšický Petr Sokol Brušperk A 2019 2015 1
2017/2018 7 Inter Petrovice 2073 2049 Sekáč Martin Baník Havířov C 1945 1931 1
2017/2018 6 Inter Petrovice 2073 2049 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová D 1973 1976 1
2017/2018 4 Inter Petrovice 2126 2049 Sikora Matouš Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1959 1976 1
2017/2018 3 Inter Petrovice 2126 2049 Cudnik Andrzej Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2013 0 0
2017/2018 1 Inter Petrovice 2060 2039 Walica Roman TJ Vendryně 2060 2050 1
2015/2016 11 ŠK Karviná "A" 2103 2129 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava 2260 2264 0
2015/2016 9 ŠK Karviná "A" 2103 2129 Šklíba Martin Lokomotiva Brno "A" 2255 2233 0
2015/2016 8 ŠK Karviná "A" 2103 2129 Piesik Piotr Beskydská šachová škola F-M "B" 2289 0
2015/2016 7 ŠK Karviná "A" 2103 2129 Růžička Petr TJ Ostrava "A" 2210 2275 ½
2015/2016 6 ŠK Karviná "A" 2103 2129 Stachoň Martin Slavia Kroměříž "A" 2187 2201 0
2015/2016 5 ŠK Karviná "A" 2103 2129 Koutný Petr ŠK Zlín "A" 2141 2113 1
2015/2016 4 ŠK Karviná "A" 2103 2129 Zatloukal Petr A64 VALOZ Grygov\r 2118 2108 0
2015/2016 3 ŠK Karviná "A" 2103 2129 Bažant Petr ŠK Staré Město "A" 2256 2248 0
2015/2016 2 ŠK Karviná "A" 2103 2129 Rodshtein Tereza SK Slavia Orlová "A" 2263 2270 0
2015/2016 1 ŠK Karviná "A" 2103 2129 Komárek David TJ Štefanydes Polička 2159 2144 ½
2015/2016 11 SK Stonava 2103 2129 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín "B" 1912 1945 ½
2015/2016 10 SK Stonava 2103 2129 Walica Roman TJ Vendryně 1972 1996 0
2015/2016 9 SK Stonava 2103 2129 Ovesný Radim TJ Slovan Havířov "B" 1974 2005 1
2015/2016 7 SK Stonava 2103 2129 Radecki Petr Inter Petrovice "A" 2070 2010 0
2015/2016 6 SK Stonava 2103 2129 Drygalski Wojciech Rychvaldský šachový oddíl "A" 2152 2128 0
2015/2016 5 SK Stonava 2103 2129 Kostka Vít SK Slavia Orlová "D" 2148 2129 ½
2015/2016 4 SK Stonava 2103 2129 Koběrský Patrik TJ Slovan Havířov "C" 1798 1813 1
2015/2016 2 SK Stonava 2103 2129 Závěšický Petr Sokol Brušperk "A" 1984 2000 1
2015/2016 1 SK Stonava 2103 2129 Malyrz Ladislav TŽ Třinec "C" 1933 1970 1
2013/2014 11 TJ VOKD Poruba 2119 2113 Neděla Vlastimil TŽ Třinec "B" 2304 2287 0
2013/2014 7 TJ VOKD Poruba 2119 2113 Tomeček Jan Baník Havířov "A" 2153 2162 0
2013/2014 3 TJ VOKD Poruba 2119 2113 Kaňok Jaroslav TJ Slovan Havířov 2189 2198 0
2013/2014 2 TJ VOKD Poruba 2119 2113 Sikora-Lerch Jan ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2187 2180 0
2013/2014 1 TJ VOKD Poruba 2119 2113 Hromada Pavel KVS EKODIVIZE Opava 2191 2223 ½
2012/2013 2 TJ VOKD Poruba 2181 2188 Hurta Jiří Labortech Ostrava "B" 1000 1
2011/2012 1 TJ VOKD Poruba 2178 2185 Remeš Radek Sokol Dobrá 1963 1999 1
2010/2011 10 Mittal Ostrava "C" 2111 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec "D" 1975 1
2010/2011 6 Mittal Ostrava "C" 2111 Žák Pavel MSA Dolní Benešov "B" 2063 ½
2010/2011 5 Mittal Ostrava "C" 2111 Očkay Tomáš VOKD Poruba "B" 2209 0
2010/2011 4 Mittal Ostrava "C" 2111 Baier Pavel SK Slavia Orlová "B" 2138 0
2010/2011 3 Mittal Ostrava "C" 2111 Čempel Jaroslav Baník Havířov "B" 2271 1
2010/2011 2 Mittal Ostrava "C" 2111 Růžička Petr Tatra Kopřivnice "A" 2242 ½
2010/2011 1 Mittal Ostrava "C" 2111 Langner Ladislav Slovan Havířov "A" 2367 1
2010/2011 10 Mittal Ostrava 2111 Krajina Aleš Labortech Ostrava 2189 1
2010/2011 8 Mittal Ostrava 2111 Vysoglad Petr BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2046 0
2010/2011 5 Mittal Ostrava 2111 Potomák Vladimír TJ VOKD Poruba 2232 0
2010/2011 4 Mittal Ostrava 2111 Mužík Martin KVS EKODIVIZE Opava 2190 ½
2010/2011 3 Mittal Ostrava 2111 Trombík Karel Baník Havířov 2109 ½
2010/2011 2 Mittal Ostrava 2111 Pohludka Ondřej ŠK Šenov 2100 0
2010/2011 1 Mittal Ostrava 2111 Opravil Karel T.J. Sokol Šumperk 2052 0
2009/2010 5 TJ Sokol Dobrá "B" 2087 Kacíř Tomáš TJ Comfort Dobratice 1628 0
2009/2010 4 TJ Sokol Dobrá "B" 2087 Pecha Vladan BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1843 0
2009/2010 3 TJ Sokol Dobrá "B" 2087 Kluz Michal SK Bystřice n. O. 1689 1
2008/2009 6 TJ Sokol Dobrá "C" 2074 Makovička Tadeáš TŽ Třinec "F" 2028 1
2008/2009 5 TJ Sokol Dobrá "C" 2074 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk 2035 ½
2008/2009 4 TJ Sokol Dobrá "C" 2074 Kupka Slavoj Mosty u Jablunkova 2167 ½
2008/2009 3 TJ Sokol Dobrá "C" 2074 Pavlica Jiří TJ Sokol Skalice "A" 1817 1
2008/2009 2 TJ Sokol Dobrá "C" 2074 Čubok Milan TJ Comfort Dobratice 1914 ½
2008/2009 1 TJ Sokol Dobrá "C" 2074 Mesiarik Rudolf SK Bystřice nad Olší 2142 0
2008/2009 8 Sokol Dobrá 2074 Hradil Karel Zbrojovka Vsetín 1876 1
2008/2009 6 Sokol Dobrá 2074 Slawinski Petr Baník Havířov 2138 0
2008/2009 2 Sokol Dobrá 2074 Búran Robert Slavoj Bruntál 2077 0
2007/2008 8 TJ Sokol Dobrá"C" 2078 Novák Bohdan TJ Sokol Skalice"A" 1901 0
2007/2008 5 TJ Sokol Dobrá"C" 2078 Kantor Petr Mosty u Jablunkova 2158 1
2007/2008 4 TJ Sokol Dobrá"C" 2078 Kotas Jan ŠK Bystřice n.Olší 1995 1
2007/2008 1 TJ Sokol Dobrá"C" 2078 Blecha Josef Sokol Brušperk 1959 0
2006/2007 11 Sokol Dobrá "A" 2059 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov "A" 2125 1
2006/2007 9 Sokol Dobrá "A" 2059 Benčo Pavel BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2132 0
2006/2007 8 Sokol Dobrá "A" 2059 Kaminský Rudolf ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2128 ½
2005/2006 11 Sokol Dobrá "A" 2096 Schuster Vít Slezan Opava "A" 1984 ½
2004/2005 5 Sokol Dobrá A" 2115 Glemba Lukáš Baník Havířov B" 1595 1
2003/2004 11 Sokol Dobrá A" 2124 Očkay Tomáš VOKD Poruba A" 2104 ½
2003/2004 10 Sokol Dobrá A" 2124 Prokůpek Miroslav Lokomotiva Krnov 1816 1
2003/2004 9 Sokol Dobrá A" 2124 Kozák Pavel MSA Dolní Benešov 2157 ½
2003/2004 8 Sokol Dobrá A" 2124 Čujdík Jiří ŠK Stonava A" 2155 1
2003/2004 7 Sokol Dobrá A" 2124 Schuster Vít Slezan Opava C" 1948 1
2003/2004 6 Sokol Dobrá A" 2124 Vašek Vladimír ŠK Svinov A" 1996 1
2003/2004 5 Sokol Dobrá A" 2124 Bříza Jiří Tatra Kopřivnice 2069 1
2003/2004 3 Sokol Dobrá A" 2124 Trombík Karel Slávia Orlová B" 2208 ½
2003/2004 2 Sokol Dobrá A" 2124 Mrva Marek NH Ostrava B" 2143 0
2003/2004 11 Sokol Dobrá B 2124 Vitásek Jan ŠK MSA D.BenešovB 2102 0
2003/2004 10 Sokol Dobrá B 2124 Polák Petr West 1999 Opava A 1807 1
2003/2004 9 Sokol Dobrá B 2124 Smetana Jaroslav Ritmus Ostrava 2079 0
2003/2004 8 Sokol Dobrá B 2124 Benčo Pavel ŠK Frýdek-MístekC 2094 ½
2003/2004 7 Sokol Dobrá B 2124 Walowicz David TJ Břidličná A 2102 1
2003/2004 6 Sokol Dobrá B 2124 Pastorek Alfons ŠKTP Hrabyně B 2080 1
2003/2004 3 Sokol Dobrá B 2124 Řehák Pavel Slavoj Poruba B 2202 1
2003/2004 2 Sokol Dobrá B 2124 Vrubl Jaroslav Slavoj Bruntál A 1987 0