Hráč Kárník Pavel

Kárník Pavel

User Pic
Jméno: Kárník Pavel
Oddíl: Šachový klub Bruntál z.s.
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2291
Elo mezinárodní: 2303
ID: 143
FIDE ID: 304093
Rok narození: 1972
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Bruntál 2308 2292 Kriebel Tadeáš ŠK TJ Dolní Benešov A 2514 2466 0
2018/2019 10 ŠK Bruntál 2315 2292 Havelka Ondřej ŠK Šenov A 2175 2169 1
2018/2019 9 ŠK Bruntál 2315 2292 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová C 2216 2208 0
2018/2019 8 ŠK Bruntál 2311 2292 Valenčík Jozef TJ Ostrava C 2078 2073 1
2018/2019 6 ŠK Bruntál 2308 2292 Růžička Petr Tatra Kopřivnice A 2201 2215 ½
2018/2019 5 ŠK Bruntál 2308 2292 Mužík Martin Slezan Opava B 2156 2147 1
2018/2019 3 ŠK Bruntál 2301 2281 Fiřt Stanislav TJ Ostrava B 2205 2183 1
2018/2019 1 ŠK Bruntál 2295 2281 Weissmann Lukáš BSŠ Frýdek Místek D 2151 2148 1
2017/2018 11 ŠK Bruntál 2291 2265 Byma Pavel ŠK TJ Dolní Benešov B 2049 2090 1
2017/2018 10 ŠK Bruntál 2281 2265 Kolář Stanislav ŠK Šenov A 2088 2113 1
2017/2018 9 ŠK Bruntál 2281 2265 Bureš Martin Baník Havířov B 2107 2103 1
2017/2018 8 ŠK Bruntál 2273 2265 Didi Jan TJ Ostrava B 2016 2017 1
2017/2018 7 ŠK Bruntál 2273 2265 Olšar Robin Slezan Opava B 2040 2040 1
2017/2018 5 ŠK Bruntál 2276 2265 Kubica Kamil SK Stonava 2171 0 ½
2017/2018 2 ŠK Bruntál 2281 2265 Sieber Martin SK Slavia Orlová B 2116 2088 ½
2017/2018 1 ŠK Bruntál 2281 2268 Dobrovolský Ladislav ŠK Slavoj Poruba C 2278 2256 ½
2016/2017 1 Sokol Vrbno p/P 2284 2278 Chytil Petr TJ Sokol Velké Losiny 1790 1815 1
2015/2016 11 ŠK Bruntál 2284 2278 Godovský Jiří SK Kravaře 1821 1917 1
2015/2016 10 ŠK Bruntál 2284 2278 Bergloviec Jan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1873 1897 1
2015/2016 9 ŠK Bruntál 2284 2278 Žák Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 2030 2027 1
2015/2016 7 ŠK Bruntál 2284 2278 Máj Svatopluk TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1918 1909 ½
2015/2016 5 ŠK Bruntál 2284 2278 Mužík Martin ŠK Orel Opava A 2198 2142 ½
2015/2016 4 ŠK Bruntál 2284 2278 Byma Pavel Sokol Háj ve Slezsku 2019 2076 1
2014/2015 9 ŠK Bruntál A 2279 2269 Weczerek Marek SK Kravaře 2068 2027 1
2014/2015 6 ŠK Bruntál A 2279 2269 Máj Svatopluk TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1984 1988 1
2013/2014 8 ŠK Bruntál "A" 2282 2271 Bergloviec Jan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1869 1896 1
2013/2014 4 ŠK Bruntál "A" 2282 2271 Kriebel Tadeáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 2381 2359 0
2013/2014 2 ŠK Bruntál "A" 2282 2271 Pavera Vít ŠK Orel Opava "A" 1939 1966 1
2012/2013 11 ŠK Bruntál "A" 2265 2253 Baier Pavel SK Slavia Orlová "C" 2101 2111 1
2012/2013 9 ŠK Bruntál "A" 2265 2253 Dobrovolský Ladislav ŠK Šenov "A" 2351 2334 1
2012/2013 6 ŠK Bruntál "A" 2265 2253 Čempel Jaroslav Baník Havířov "B" 2208 2205 1
2012/2013 5 ŠK Bruntál "A" 2265 2253 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory "A" 2204 2215 ½
2012/2013 2 ŠK Bruntál "A" 2265 2253 Nábělek Marek Slezan Opava "B" 2200 2222 ½
2011/2012 5 Slavoj Bruntál "A" 2255 Fojtík Vlastislav TJ Jiskra Rýmařov 2015 1
2011/2012 3 Slavoj Bruntál "A" 2255 Olšar Robin Slezan Opava "C" 1995 1993 ½
2010/2011 10 Slavoj Bruntál "A" 2267 Baier Pavel SK Slavia Orlová "B" 2138 0
2010/2011 9 Slavoj Bruntál "A" 2267 Kolář Stanislav Mittal Ostrava "C" 2101 0
2010/2011 5 Slavoj Bruntál "A" 2267 Kretek Břetislav TŽ Třinec "D" 2232 1
2010/2011 2 Slavoj Bruntál "A" 2267 Solný Michal Orel Opava "A" 1959 1
2009/2010 11 Slavoj Bruntál 2305 Holeksa Zdeněk TJ Mořkov 2181 1
2009/2010 10 Slavoj Bruntál 2305 Caletka Radomír TJ VOKD Poruba 2287 ½
2009/2010 9 Slavoj Bruntál 2305 Kočiščák Jiří BŠŠ FM B 2279 0
2009/2010 8 Slavoj Bruntál 2305 Kriebel Tadeáš ŠK MSA Dolní Benešov A 2176 0
2009/2010 7 Slavoj Bruntál 2305 TŽ Třinec C 1
2009/2010 6 Slavoj Bruntál 2305 Biolek Richard A64 PROCLIENT Grygov B 2441 0
2009/2010 5 Slavoj Bruntál 2305 Lys Josef Sokol Dobrá 2237 0
2009/2010 3 Slavoj Bruntál 2305 Kičmer Petr Baník Havířov 2219 ½
2009/2010 2 Slavoj Bruntál 2305 Valenta Vít T.J. Sokol Šumperk 2199 1
2009/2010 1 Slavoj Bruntál 2305 Hladík Oto TJ Mittal B 2187 0
2009/2010 11 TJ ŠO Chrudim 2305 Jirk Aleš Výstaviště Lysá nad Labem 2184 1
2009/2010 7 TJ ŠO Chrudim 2305 Rubeš Jan ŠK Teplice 2047 1
2008/2009 11 Slavoj Bruntál 2330 Obšivač Josef Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 2321 ½
2008/2009 10 Slavoj Bruntál 2330 Olšar Jaroslav TJ Mittal Ostrava "B" 2326 1
2008/2009 9 Slavoj Bruntál 2330 Juříček Stanislav Zbrojovka Vsetín 2189 0
2008/2009 8 Slavoj Bruntál 2330 Roubalík Jakub ŠK Zlín "C" 2216 ½
2008/2009 7 Slavoj Bruntál 2330 Baier Pavel Baník Havířov 2205 1
2008/2009 6 Slavoj Bruntál 2330 Hrtánek Jiří SK Slavia Orlová "B" 2154 ½
2008/2009 3 Slavoj Bruntál 2330 Macíček Jakub TJ Mořkov 2183 1
2008/2009 2 Slavoj Bruntál 2330 Lys Josef Sokol Dobrá 2196 0
2008/2009 1 Slavoj Bruntál 2330 Kočiščák Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2279 0
2008/2009 10 TJ ŠO Chrudim 2330 Bujak Michal Sokol Plzeň I 2241 0
2008/2009 8 TJ ŠO Chrudim 2330 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2332 ½
2008/2009 4 TJ ŠO Chrudim 2330 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2287 1
2007/2008 9 TJ Slavoj Bruntál "B" 2315 Solný Michal ŠK West 1999 Opava "A" 1914 1
2007/2008 5 TJ Slavoj Bruntál "B" 2315 Orzechowski Jacek ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1
2006/2007 7 2222 ŠK Polabiny B 2307 Petr Jan TJ Pankrác B 2219 ½
2006/2007 2 2222 ŠK Polabiny B 2307 Prandstetter Eduard AVE-Kontakt Pardubice 2362 1
2005/2006 10 Slavoj Bruntál A 2339 Jurcik Martin TŽ Třinec C ½
2005/2006 9 Slavoj Bruntál A 2339 Vysoglad Petr BŠŠ Frýdek-Místek C 2081 0
2005/2006 7 Slavoj Bruntál A 2339 Bělačík Jan Jakl Karviná B 2078 ½
2005/2006 6 Slavoj Bruntál A 2339 Vlachopulos Georgis Lokomotiva Krnov 2104 0
2005/2006 5 Slavoj Bruntál A 2339 Dobrovolský Ladislav ŠK Šenov A 2378 0
2005/2006 4 Slavoj Bruntál A 2339 Očkay Tomáš VOKD Poruba A 2121 ½
2005/2006 3 Slavoj Bruntál A 2339 Kičmer Petr Baníl Havířov B 2176 ½
2005/2006 2 Slavoj Bruntál A 2339 Zelenka Milan TJ Mořkov A 2131 1
2005/2006 1 Slavoj Bruntál A 2339 Vrátný Radim ŠK Svinov A 2203 1
2005/2006 11 Synthesia Pardub. 2339 Hausner Ivan ŠK DP Holdia 2441 ½
2005/2006 8 Synthesia Pardub. 2339 Pinc Miroslav Sokol Plzeň I B 2205 1
2004/2005 10 Synt.Pardubice 2317 Sokol Vyšehrad "C" 1
2004/2005 6 Synt.Pardubice 2317 Jirka Jiří Bohemians "A" 2372 1
2004/2005 4 Synt.Pardubice 2317 Chloupek Stanislav Sokol Vyšehrad "B" 2323 0
2004/2005 3 Synt.Pardubice 2317 Navara David DA Praha 2620 0
2004/2005 1 Synt.Pardubice 2317 Stehno Pavel ŠO DDM Chrudim 2326 1
2004/2005 11 Slavoj Bruntál A 2317 Štencel Václav SŠK Opava 1851 1
2004/2005 10 Slavoj Bruntál A 2317 Richter Ivan WEST 1999 Opava 2024 1
2004/2005 9 Slavoj Bruntál A 2317 Rakús Pavel MSA Dol.Benešov B 2074 1
2004/2005 8 Slavoj Bruntál A 2317 Píša Vladimír U Freda Darkovičky 2001 ½
2004/2005 7 Slavoj Bruntál A 2317 Neděla Jiří MSA Dol.Benešov D 2028 1
2004/2005 6 Slavoj Bruntál A 2317 Máj Svatopluk Sokol Vrbno p.Prad 1995 1
2004/2005 5 Slavoj Bruntál A 2317 Miketa Jiří MSA Dol.Benešov C 1877 1
2004/2005 4 Slavoj Bruntál A 2317 Čempel Jaroslav Sokol Jakartovice 2226 1
2004/2005 3 Slavoj Bruntál A 2317 Kornasiewicz Stanislav ŠKTP Hrabyně B 1
2004/2005 2 Slavoj Bruntál A 2317 Hrouza Ondřej VMS SosnováLichnov 2016 1
2003/2004 10 Slavia Hr.Králové 2392 Biolek Richard SC A64 Grygov 2436 0
2003/2004 8 Slavia Hr.Králové 2392 Bažant Petr TJ Jakl Karviná 2361 0
2003/2004 5 Slavia Hr.Králové 2392 Láznička Viktor Bauset Pardubice 2437 0
2003/2004 8 TJ Synthesia Pard. 2392 Meduna Eduard Sokol Vyšehrad B 2432 0
2003/2004 6 TJ Synthesia Pard. 2392 Nováček Jan ŠK čSOB B 2179 1
2003/2004 4 TJ Synthesia Pard. 2392 Vybíral Zdeněk Sokol Tábor 2222 0
2003/2004 2 TJ Synthesia Pard. 2392 Stehno Pavel ŠO+DDM Chrudim 2310 ½