Hráč Kočiščák Jiří

Kočiščák Jiří

User Pic
Jméno: Kočiščák Jiří
Oddíl: Šachový klub HM Ostrava
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2484
Elo mezinárodní: 2486
ID: 25350
FIDE ID: 322121
Rok narození: 1993
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B Labortech Ostrava 2490 2482 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2216 2240 1
2017/2018 10 Č Labortech Ostrava 2490 2482 Zwardoň Vojtěch BSS Frydek-Mistek 2409 2406 0
2017/2018 9 Č Labortech Ostrava 2490 2482 Cvek Robert SK Slavoj Poruba 2505 2502 ½
2017/2018 8 B Labortech Ostrava 2479 2482 Ponížil Cyril SK DURAS BVK Kralovo Pole 2488 2462 ½
2017/2018 7 Č Labortech Ostrava 2479 2482 Kalod Radek Moravska Slavia Brno 2469 2461 1
2017/2018 6 Č Labortech Ostrava 2481 2482 Londýn Radek SK mesta Lysa nad Labem 2426 2417 1
2017/2018 5 B Labortech Ostrava 2481 2482 Plát Vojtěch Vystaviste Lysa nad Labem 2569 2530 0
2017/2018 4 B Labortech Ostrava 2489 2482 Svoboda Václav Unichess 2413 2411 1
2017/2018 3 Č Labortech Ostrava 2489 2482 Shirov Alexej 1. Novoborsky SK 2651 0 0
2017/2018 2 Č Labortech Ostrava 2489 2482 Kraus Tomáš SK Zikuda Turnov 2432 2410 ½
2017/2018 1 B Labortech Ostrava 2489 2482 Repka Christopher GASCO Pardubice 2524 0 1
2017/2018 10 B Moravská Slavia Brno B 2489 2482 Malčánek Jan ŠK Zlín 2131 2121 1
2017/2018 9 Č Moravská Slavia Brno B 2479 2482 Bureš Jaroslav Jezdci Jundrov 2411 2413 1
2017/2018 7 Č Moravská Slavia Brno B 2481 2482 Danada Tomáš SK Podlužan Prušánky 2259 0 ½
2017/2018 5 Č Moravská Slavia Brno B 2489 2482 Kalod Radek ŠK GARDE Lipovec 2462 2461 1
2017/2018 1 B Moravská Slavia Brno B 2470 2468 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2320 2296 1
2016/2017 11 B SK AD Jicin B 2454 2469 Šimáček Pavel SK ZIKUDA Turnov 2455 2450 ½
2016/2017 10 Č SK AD Jicin B 2454 2469 Jirka Jiří Bohemians Texbase.cz Praha 2420 2411 ½
2016/2017 9 B SK AD Jicin B 2454 2469 Vrána Jan 2222 SK Polabiny 2343 2340 ½
2016/2017 8 Č SK AD Jicin B 2454 2469 Vykouk Jan TJ Neratovice 2427 2322 ½
2016/2017 7 Č SK AD Jicin B 2454 2469 Petr Martin TJ Slavia Hradec Kralove 2508 2501 ½
2016/2017 5 Č SK AD Jicin B 2454 2469 Miesbauer Jan QCC Ceske Budejovice 2217 2194 1
2016/2017 4 B SK AD Jicin B 2454 2469 Kriebel Tadeáš GROP Praha 2467 2438 1
2016/2017 2 B SK AD Jicin B 2454 2469 Krupička Josef SK AD JC Smichov 2017 2016 1
2016/2017 11 B Labortech Ostrava 2454 2469 Kraus Tomáš SK AD Jicin 2426 2429 1
2016/2017 10 Č Labortech Ostrava 2454 2469 Repka Christopher SK Rapid Pardubice 0
2016/2017 9 Č Labortech Ostrava 2454 2469 Kaňovský David SK Slavoj Poruba 2455 2449 0
2016/2017 8 B Labortech Ostrava 2454 2469 Jurčík Marián Prestige Photo Unichess 2501 2466 ½
2016/2017 7 Č Labortech Ostrava 2454 2469 Hráček Zbyněk 1. Novoborsky SK 2599 2592 0
2016/2017 6 Č Labortech Ostrava 2454 2469 Blahynka Martin SK DURAS BVK Kralovo Pole 2420 2293 ½
2016/2017 5 B Labortech Ostrava 2454 2469 Ramík Zdeněk Lokomotiva Brno 2213 2289 ½
2016/2017 4 B Labortech Ostrava 2454 2469 Rausis Igors BSS Frydek Mistek 2581 2552 0
2016/2017 3 Č Labortech Ostrava 2454 2469 Studnička Tomáš Tatran Litovel 2333 2340 1
2016/2017 2 Č Labortech Ostrava 2454 2469 Londýn Radek SK mesta Lysa nad Labem 2401 2388 1
2016/2017 1 B Labortech Ostrava 2454 2469 Plát Vojtěch Vystaviste Lysa nad Labem 2492 2456 0
2015/2016 11 B AD Jičín 2454 2469 Doležal Radoslav TJ Praha-Pankrác 2400 2414 1
2015/2016 7 B AD Jičín 2454 2469 Straka Vojtěch QCC České Budějovice 2323 2311 ½
2015/2016 6 Č AD Jičín 2454 2469 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny 2337 2314 1
2015/2016 5 B AD Jičín 2454 2469 Svatoš Jan Sokol Praha-Kobylisy 2268 2260 ½
2015/2016 4 Č AD Jičín 2454 2469 Bernášek Jan Unichess 2508 2510 0
2015/2016 2 Č AD Jičín 2454 2469 Přibyl Josef TJ Neratovice 2269 2238 1
2015/2016 11 Č Labortech Ostrava 2454 2469 Zwardoň Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2446 2429 1
2015/2016 10 B Labortech Ostrava 2454 2469 Szotkowski Jakub TŽ Třinec 2326 2317 ½
2015/2016 9 B Labortech Ostrava 2454 2469 Malinovský Karel ŠK Slavoj Poruba 2454 2454 1
2015/2016 8 B Labortech Ostrava 2454 2469 Kourousis Epaminondas AD Mahrla Praha 2391 2434 1
2015/2016 7 Č Labortech Ostrava 2454 2469 Černoušek Lukáš Rapid Pardubice 2466 2458 1
2015/2016 6 Č Labortech Ostrava 2454 2469 Roško Luboš Tatran Litovel 2348 2345 ½
2015/2016 5 B Labortech Ostrava 2454 2469 Blahynka Martin ŠK Duras BVK 2420 2293 1
2015/2016 2 B Labortech Ostrava 2454 2469 Vokáč Marek Zikuda Turnov 2422 2409 1
2015/2016 1 Č Labortech Ostrava 2454 2469 Babula Vlastimil 1. Novoborský ŠK 2561 2560 0
2014/2015 11 B ŠK AD Jičín 2439 2429 Bartoš Jan Unichess B 2194 2165 1
2014/2015 8 Č ŠK AD Jičín 2439 2429 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B 2341 2334 ½
2014/2015 6 Č ŠK AD Jičín 2439 2429 Šimek Petr Unichess A 2383 2382 ½
2014/2015 5 B ŠK AD Jičín 2439 2429 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2330 2334 0
2014/2015 4 Č ŠK AD Jičín 2439 2429 Tuma Jakub ŠK Sokol Vyšehrad 2325 2329 1
2014/2015 3 Č ŠK AD Jičín 2439 2429 Mejzlík Ondřej TJ Spartak Vlašim 2326 2339 1
2014/2015 2 B ŠK AD Jičín 2439 2429 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2356 2343 1
2014/2015 11 Č Labortech Ostrava 2439 2429 Orság Milan AD Mahrla Praha 2380 2408 ½
2014/2015 10 B Labortech Ostrava 2439 2429 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2363 2357 1
2014/2015 9 B Labortech Ostrava 2439 2429 Klíma Lukáš Slavoj Ostrava - Poruba 2341 2336 ½
2014/2015 8 B Labortech Ostrava 2439 2429 Žilka Štěpán 1. ŠK Novoborský 2528 2528 ½
2014/2015 7 Č Labortech Ostrava 2439 2429 Konopka Michal Zikuda Turnov 2424 2415 1
2014/2015 6 Č Labortech Ostrava 2439 2429 Chytilek Roman TŽ Třinec 2362 2364 ½
2014/2015 5 B Labortech Ostrava 2439 2429 Poloch Petr ŠK Karviná 2297 2277 1
2014/2015 4 B Labortech Ostrava 2439 2429 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny 2240 2255 1
2014/2015 3 Č Labortech Ostrava 2439 2429 Jirovský Miloš Rapid Pardubice 2455 2464 1
2014/2015 2 Č Labortech Ostrava 2439 2429 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek 2355 2350 1
2014/2015 1 B Labortech Ostrava 2439 2429 Butkiewicz Lukasz Ancora Tatran Litovel 2422 2408 ½
2013/2014 11 Č AD Mahrla 2435 2424 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2323 2320 ½
2013/2014 10 B AD Mahrla 2435 2424 Priehoda Vítězslav ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2371 2369 1
2013/2014 9 Č AD Mahrla 2435 2424 Kraus Tomáš ŠK AD Jičín 2346 2355 ½
2013/2014 8 B AD Mahrla 2435 2424 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2344 2328 1
2013/2014 7 Č AD Mahrla 2435 2424 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2376 2370 ½
2013/2014 6 B AD Mahrla 2435 2424 Přibyl Josef ŠK Holdia DP Praha B 2308 2310 1
2013/2014 5 Č AD Mahrla 2435 2424 Polášek Jaroslav TJ Pankrác 2318 2317 1
2013/2014 4 B AD Mahrla 2435 2424 Vokáč Marek QCC České Budějovice 2427 2428 ½
2013/2014 3 Č AD Mahrla 2435 2424 Štočková Zuzana Karlovarský šachklub Tietz 2366 2400 1
2013/2014 2 B AD Mahrla 2435 2424 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov B 2345 2311 1
2013/2014 1 Č AD Mahrla 2435 2424 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B 2366 2365 ½
2013/2014 11 Č Labortech Ostrava 2435 2424 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov 2404 2413 1
2013/2014 10 B Labortech Ostrava 2435 2424 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2551 2534 ½
2013/2014 9 B Labortech Ostrava 2435 2424 Klíma Lukáš Slavoj Ostrava - Poruba 2342 2335 ½
2013/2014 8 Č Labortech Ostrava 2435 2424 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2449 2460 0
2013/2014 7 B Labortech Ostrava 2435 2424 Studnička Tomáš ŠK ERA Poštovní spořitelna 2358 2395 0
2013/2014 6 B Labortech Ostrava 2435 2424 Neuman Petr Rapid Pardubice 2497 2496 ½
2013/2014 5 Č Labortech Ostrava 2435 2424 Vlasák Lukáš ANCORA Tatran Litovel 2336 2341 0
2013/2014 4 Č Labortech Ostrava 2435 2424 Babula Vlastimil 1. Novoborský ŠK 2574 2562 ½
2013/2014 2 B Labortech Ostrava 2435 2424 Poloch Petr ŠK Karviná 2261 2244 1
2013/2014 1 Č Labortech Ostrava 2435 2424 Chytilek Roman TŽ Třinec 2374 2377 ½
2012/2013 11 Č Labortech Ostrava 2422 2414 Langner Ladislav TŽ Třinec 2366 2365 0
2012/2013 10 B Labortech Ostrava 2422 2414 Ponížil Cyril BŠŠ Frýdek-Místek 2377 2381 1
2012/2013 9 B Labortech Ostrava 2422 2414 Mudrák Josef ŠK Slavoj Poruba 2323 2310 0
2012/2013 8 B Labortech Ostrava 2422 2414 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2451 2462 0
2012/2013 7 Č Labortech Ostrava 2422 2414 Heberla Bartolomiej Rapid Pardubice 2536 2538 1
2012/2013 6 Č Labortech Ostrava 2422 2414 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2541 2547 ½
2012/2013 5 B Labortech Ostrava 2422 2414 Neuman Petr ŠK Zikuda Turnov 2471 2463 0
2012/2013 4 B Labortech Ostrava 2422 2414 Jüptner Jan TJ Bohemians Praha 2364 2361 ½
2012/2013 3 Č Labortech Ostrava 2422 2414 Orság Milan AD Mahrla Praha 2393 2407 ½
2012/2013 2 Č Labortech Ostrava 2422 2414 Stachowiak Kamil A64 VALOZ Grygov 2432 2404 ½
2012/2013 1 B Labortech Ostrava 2422 2414 Kuchynka Lukáš TJ Tatran Litovel 2310 2350 ½
2012/2013 10 Č Labortech Ostrava "B" 2422 2414 Tomeček Jan Baník Havířov "A" 2189 2200 1
2012/2013 8 Č Labortech Ostrava "B" 2422 2414 Malinovský Karel Slavia Kroměříž "B" 2396 2384 0
2012/2013 7 B Labortech Ostrava "B" 2422 2414 Krzyzanowski Marcin SK Slavia Orlová "B" 2357 2356 1
2012/2013 3 B Labortech Ostrava "B" 2422 2414 Dvořák Martin Sokol Postoupky 2186 2199 1
2011/2012 11 B ŠK Labortech Ostrava 2318 2320 Londýn Radek Výstaviště Lysá nad Labem 2373 2366 1
2011/2012 10 Č ŠK Labortech Ostrava 2318 2320 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians Praha 2238 2235 1
2011/2012 9 Č ŠK Labortech Ostrava 2318 2320 Roubalík Jakub ŠK Zlín 2307 2310 1
2011/2012 7 B ŠK Labortech Ostrava 2318 2320 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2327 2343 ½
2011/2012 6 B ŠK Labortech Ostrava 2318 2320 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2502 2479 ½
2011/2012 5 Č ŠK Labortech Ostrava 2318 2320 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2371 2341 ½
2011/2012 4 Č ŠK Labortech Ostrava 2318 2320 Vlasák Lukáš Tatran Litovel 2319 2316 1
2011/2012 3 B ŠK Labortech Ostrava 2318 2320 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2464 2460 1
2011/2012 2 B ŠK Labortech Ostrava 2318 2320 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2262 2254 ½
2011/2012 1 Č ŠK Labortech Ostrava 2318 2320 Bernášek Jan ŠK Rapid Pardubice 2464 2485 0
2011/2012 10 Č BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2318 2320 Žák Pavel MSA Dolní Benešov 2074 2061 1
2011/2012 7 B BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2318 2320 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov 1975 2025 1
2011/2012 6 Č BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2318 2320 Socha Jaromír Tatra Kopřivnice 2010 2016 1
2011/2012 3 Č BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2318 2320 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2123 2103 0
2011/2012 2 B BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2318 2320 Očkay Tomáš TJ VOKD Poruba 2177 2172 ½
2011/2012 1 Č BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2318 2320 Szczepkowska-Horowska Karina TŽ Třinec 2353 2303 0
2010/2011 11 Č BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2289 Jaworski Miroslaw Labortech Ostrava 2335 0
2010/2011 10 B BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2289 Navrátil Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 1951 1
2010/2011 8 Č BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2289 Olšarová Karolína Mittal Ostrava 2181 ½
2010/2011 7 B BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2289 Szczepkowska-Horowska Karina TŽ Třinec 0
2010/2011 5 B BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2289 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2306 ½
2010/2011 3 B BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2289 Dobrovolský Ladislav ŠK Šenov 2349 1
2010/2011 1 B BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2289 Kriebel Tadeáš MSA Dolní Benešov 2321 0
2010/2011 11 B ŠK Labortech Ostrava 2289 Stratil Ladislav Tatran Litovel 2348 0
2010/2011 10 Č ŠK Labortech Ostrava 2289 Malinovský Karel A64 VALOZ Grygov 2339 ½
2010/2011 9 Č ŠK Labortech Ostrava 2289 Kopal Josef ŠK Zikuda Turnov 2250 1
2010/2011 8 B ŠK Labortech Ostrava 2289 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2494 0
2010/2011 7 Č ŠK Labortech Ostrava 2289 Hrabuša Matěj 2222 ŠK Polabiny 2332 1
2010/2011 6 B ŠK Labortech Ostrava 2289 Movsesian Julia ŠK Rapid Pardubice 2327 1
2010/2011 5 Č ŠK Labortech Ostrava 2289 Roubalík Jakub ŠK Zlín 2275 ½
2010/2011 4 B ŠK Labortech Ostrava 2289 Šuráň Jan Výstaviště Lysá nad Labem 2371 ½
2010/2011 3 Č ŠK Labortech Ostrava 2289 Ondruš Martin ŠK Mahrla Praha 2284 ½
2010/2011 2 Č ŠK Labortech Ostrava 2289 Frolík Martin TŽ Třinec 2211 1
2010/2011 1 B ŠK Labortech Ostrava 2289 Dvořák Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 2278 0
2009/2010 7 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2279 Braun Marek TJ Desko Liberec 2166 1
2009/2010 6 B BŠŠ Frýdek-Místek 2279 Nguyen Dinh Phong ŠK Sokol Klatovy 2177 0
2009/2010 5 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2279 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2081 1
2009/2010 4 B BŠŠ Frýdek-Místek 2279 Baláček Tadeáš SK OAZA Praha 2133 1
2009/2010 3 B BŠŠ Frýdek-Místek 2279 Krzyzanowski Marcin SK Slavia Orlová 2371 0
2009/2010 2 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2279 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno 2063 1
2009/2010 1 B BŠŠ Frýdek-Místek 2279 Gabriel Adam SK Boršice 2049 0
2009/2010 11 B BŠŠ FM B 2279 Worek Joanna TŽ Třinec C 2234 1
2009/2010 10 Č BŠŠ FM B 2279 Kriebel Tadeáš ŠK MSA Dolní Benešov A 2176 0
2009/2010 9 B BŠŠ FM B 2279 Kárník Pavel Slavoj Bruntál 2305 1
2009/2010 3 B BŠŠ FM B 2279 Hladík Oto TJ Mittal B 2187 1
2009/2010 2 Č BŠŠ FM B 2279 Holeksa Zdeněk TJ Mořkov 2181 1
2009/2010 1 B BŠŠ FM B 2279 Caletka Radomír TJ VOKD Poruba 2287 1
2009/2010 7 B BŠŠ Frýdek-Místek 2279 Krzyzanowski Marcin SK Slavia Orlova 2371 0
2009/2010 6 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2279 Kriebel Tadeáš TJ Slovan Havířov 2176 ½
2009/2010 5 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2279 Kracík Tomáš ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 2112 0
2009/2010 4 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2279 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno 2063 1
2009/2010 2 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2279 Staňa Marek ŠK Staré Město 1948 1
2009/2010 1 B BŠŠ Frýdek-Místek 2279 Gabriel Adam SK Boršice 2049 0
2008/2009 7 B BŠŠ Frýdek-Místek 2279 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2019 1
2008/2009 6 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2279 Körschner Miroslav ŠK Most 2201 ½
2008/2009 5 B BŠŠ Frýdek-Místek 2279 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha 2170 ½
2008/2009 4 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2279 Petrová Kristýna Šachklub Sokol Klatovy 2179 ½
2008/2009 3 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2279 Kuchynka Lukáš ŠK Lokomotiva Brno 2246 0
2008/2009 2 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2279 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová 2136 1
2008/2009 1 B BŠŠ Frýdek-Místek 2279 Hričko Martin TJ Slovan Havířov 1995 1
2008/2009 7 B BŠŠ Frýdek-Místek 2279 Hričko Martin TJ Slovan Havířov 1995 1
2008/2009 6 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2279 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová 2136 1
2008/2009 4 B BŠŠ Frýdek-Místek 2279 Gabriel Adam SK Boršice 2000 1
2008/2009 3 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2279 Kuchynka Lukáš ŠK Lokomotiva Brno 2246 0
2008/2009 2 B BŠŠ Frýdek-Místek 2279 Seidl Antonín Sokol Bedřichov 1956 1
2008/2009 1 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2279 Vala Filip Dirickx Bohemia - Jiskra Havl. Brod 2057 1
2008/2009 10 Č BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2279 Macíček Jakub TJ Mořkov 2183 ½
2008/2009 8 B BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2279 Olšar Jaroslav TJ Mittal Ostrava "B" 2326 0
2008/2009 4 B BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2279 Krzyzanowski Marcin SK Slavia Orlová "B" 2280 1
2008/2009 3 Č BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2279 Veselý Libor TJ VOKD Poruba 2230 1
2008/2009 1 Č BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2279 Kárník Pavel Slavoj Bruntál 2330 1
2008/2009 6 B BŠŠ Frýdek-Místek 2279 Sikora-Lerch Jan TŽ Třinec A 2216 0
2008/2009 2 B BŠŠ Frýdek-Místek 2279 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2296 1
2008/2009 1 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2279 Cífka Stanislav ŠK Mahrla Praha 2413 ½
2007/2008 7 Č BŠŠ Frýdek-Místek A 2279 Vlasák Lukáš Šachklub Sokol Klatovy A 2079 1
2007/2008 6 B BŠŠ Frýdek-Místek A 2279 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha A 2078 0
2007/2008 5 Č BŠŠ Frýdek-Místek A 2279 Zemanová Jana Jiskra Havlíčkův Brod 1922 1
2007/2008 4 B BŠŠ Frýdek-Místek A 2279 Tuma Jakub ŠK Most A 2112 0
2007/2008 3 Č BŠŠ Frýdek-Místek A 2279 Ponížil Cyril ŠK Zlín A 2295 0
2007/2008 2 B BŠŠ Frýdek-Místek A 2279 Fiala Václav SK Boršice A 2039 1
2007/2008 1 Č BŠŠ Frýdek-Místek A 2279 Rodshtein Tereza SK Slavia Orlová A 2078 1
2007/2008 11 B BŠŠ Frýdek-Místek 2279 Modr Břetislav TJ Bohemians Praha 2333 ½
2007/2008 10 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2279 Hausner Ivan ŠK Mahrla Praha 2396 0
2007/2008 4 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2279 Beil Zdeněk Tatran Litovel 2308 ½
2007/2008 7 B BŠŠ Frýdek-Místek A 2279 Kratochvíl Jiří ŠK SŠŠ Staré Město A 1852 1
2007/2008 6 Č BŠŠ Frýdek-Místek A 2279 Ponížil Cyril ŠK Zlín A 2295 0
2007/2008 5 B BŠŠ Frýdek-Místek A 2279 Fiala Václav SK Boršice A 2039 1
2007/2008 4 Č BŠŠ Frýdek-Místek A 2279 Kratochvíl Milan Šachový klub Lokomotiva Brno 2224 1
2007/2008 3 Č BŠŠ Frýdek-Místek A 2279 Pilch Roman BŠŠ Frýdek-Místek B 2005 1
2007/2008 2 Č BŠŠ Frýdek-Místek A 2279 Rodshtein Tereza SK Slavia Orlová A 2078 1
2007/2008 1 B BŠŠ Frýdek-Místek A 2279 Šnevajs Heřman A64 Grygov 1949 0
2006/2007 7 B BŠS Frýdek-Místek A 2133 Vlasák Lukáš Šachklub Sokol Klatovy A 2056 1
2006/2007 6 Č BŠS Frýdek-Místek A 2133 Klecker Tadeáš Sportovní klub OAZA Praha 2037 1
2006/2007 5 B BŠS Frýdek-Místek A 2133 Klement Lukáš Šachový klub Most A 1819 1
2006/2007 4 Č BŠS Frýdek-Místek A 2133 Dvořák David RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1798 ½
2006/2007 3 Č BŠS Frýdek-Místek A 2133 Valešová Šárka ŠK Zlín A 1885 1
2006/2007 2 Č BŠS Frýdek-Místek A 2133 Náplava Petr SK Boršice A 1686 1
2006/2007 1 B BŠS Frýdek-Místek A 2133 Horsák Jan ŠK SŠŠ Staré Město A 2025 1
2006/2007 11 Č BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2133 Kufa Pavel Slavoj Poruba "B" 2191 1
2006/2007 9 Č BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2133 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá "A" 2120 ½
2006/2007 6 Č BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2133 Didi Jan ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2121 0
2006/2007 5 B BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2133 Krajina Aleš LaborTech Ostrava "B" 2205 ½
2006/2007 4 Č BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2133 Misiuga Andrzej SK Slavia Orlová "A" 0
2006/2007 2 Č BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2133 Kopec Ladislav Mittal Ostrava "B" 2155 0
2006/2007 1 B BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2133 Bulawa Marek Baník Havířov "A" 2041 0
2006/2007 11 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2133 Hlavnička Jiří RC Sport Pardubice 2260 1
2006/2007 10 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2133 Michálek Jan Sokol Plzeň I. Ingem 2362 0
2006/2007 9 B BŠŠ Frýdek-Místek 2133 Hácha Aleš TJ Zikuda Turnov 2161 ½
2006/2007 8 B BŠŠ Frýdek-Místek 2133 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK 2206 ½
2006/2007 7 Č BŠS Frýdek-Místek A 2133 Valešová Šárka ŠK Zlín A 1885 1
2006/2007 6 B BŠS Frýdek-Místek A 2133 Navrátil Jiří Agentura 64 Grygov 1846 1
2006/2007 4 B BŠS Frýdek-Místek A 2133 Štukheil Martin TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1941 1
2006/2007 3 Č BŠS Frýdek-Místek A 2133 Půlpán Jakub Š.O. TJ Chrudim 1762 1
2006/2007 2 Č BŠS Frýdek-Místek A 2133 Náplava Petr SK Boršice A 1686 1
2006/2007 1 B BŠS Frýdek-Místek A 2133 Horsák Jan ŠK SŠŠ Staré Město A 2025 1
2005/2006 8 B BŠS Frýdek-Místek "A" 2033 Jurka Miroslav ŠK DURAS Brno "A" 2374 0
2005/2006 7 B BŠS Frýdek-Místek "A" 2033 Bína Josef ŠK Gordic Jihlava "A" 2121 1
2005/2006 6 Č BŠS Frýdek-Místek "A" 2033 Brázdil Roman Slavia Kroměříž "A" 2123 ½
2005/2006 5 B BŠS Frýdek-Místek "A" 2033 Novák Miroslav TJ Lanškroun "A" 1701 1
2005/2006 4 Č BŠS Frýdek-Místek "A" 2033 Kuboš Rostislav Slavia Orlová "A" 2217 0
2005/2006 7 Č BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2033 Klecker Tadeáš OAZA PRAHA 1899 1
2005/2006 11 B ŠK Frýdek-Místek "B" 2033 Svozil Jaroslav Slavoj Poruba "B" 2082 ½
2005/2006 10 Č ŠK Frýdek-Místek "B" 2033 Veselý Martin Mittal Ostrava "B" 2188 0
2005/2006 9 B ŠK Frýdek-Místek "B" 2033 Čech Tomáš Sokol Dobrá "A" 2152 ½
2005/2006 8 Č ŠK Frýdek-Místek "B" 2033 Očkay Tomáš Ritmus Ostrava "A" 2121 ½
2005/2006 7 B ŠK Frýdek-Místek "B" 2033 Sekáč Martin Baník Havířov "A" 2071 1
2005/2006 6 Č ŠK Frýdek-Místek "B" 2033 Janyška Pavel Slezan Opava "A" 2039 1
2005/2006 5 B ŠK Frýdek-Místek "B" 2033 Kozák Pavel MSA Dolní Benešov"A" 2093 ½
2005/2006 4 Č ŠK Frýdek-Místek "B" 2033 Čempel Jaroslav ŠK TP Hrabyně "A" 2250 1
2005/2006 2 B ŠK Frýdek-Místek "B" 2033 Antošík Alois ŠK Stonava "A" 2207 0
2005/2006 1 Č ŠK Frýdek-Místek "B" 2033 Hrtánek Jiří Slavia Orlová "B" 2172 0
2005/2006 7 B BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2033 Šťastný Radek ZŠ BRANKOVICE 1994 ½
2005/2006 6 Č BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2033 Svoboda Karel LOKOMOTIVA BRNO 1675 1
2005/2006 5 B BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2033 Dvouletý Pavel ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 1996 1
2005/2006 4 Č BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2033 Roubalík Jakub ŠK ZLÍN 2011 0
2005/2006 3 B BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2033 Uherek Michal BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1892 0
2005/2006 2 B BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2033 Doubek Tomáš A64 GRYGOV 1865 ½
2005/2006 1 Č BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2033 Petráž Martin LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1722 1
2004/2005 7 Č Frýdek-Místek 2017 Svoboda Václav OAZA Praha 1912 ½
2004/2005 6 B Frýdek-Místek 2017 Vancl Jakub Liberec 1662 1
2004/2005 5 Č Frýdek-Místek 2017 Havlík Jindřich Plzeň A 1768 1
2004/2005 4 B Frýdek-Místek 2017 Heller Šimon Tábor 1663 1
2004/2005 3 Č Frýdek-Místek 2017 Šenkýř Martin Zlín 1948 1
2004/2005 2 Č Frýdek-Místek 2017 Dvouletý Pavel Staré Město 1992 0
2004/2005 1 Č Frýdek-Místek 2017 Vysloužil Lukáš Grygov 1773 0
2004/2005 11 B ŠK Frýdek-Místek 2017 Jankovec Ivan Slavia Orlová A" 2232 1
2004/2005 8 Č ŠK Frýdek Místek C 2033 Prokůpek Miroslav Loko Krnov A 1909 0
2004/2005 7 B ŠK Frýdek Místek C 2017 Slovák Martin TJ Jiskra Rýmařov 1656 ½
2004/2005 6 Č ŠK Frýdek Místek C 2017 Vaněk Ladislav TJ Břidličná A 1987 0
2004/2005 5 B ŠK Frýdek Místek C 2017 Keprt Pavel IPM COLOR Ostrava 2145 1
2004/2005 4 Č ŠK Frýdek Místek C 2017 Lamper Vlastimil Ritmus Ostrava 2000 0
2004/2005 3 Č ŠK Frýdek Místek C 2017 Jančálek Petr TJ Mořkov A 2052 1
2004/2005 2 B ŠK Frýdek Místek C 2017 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba B 2024 0
2004/2005 1 Č ŠK Frýdek Místek C 2017 Kubačák Lubomír ŠK Svinov A 2048 ½
2004/2005 7 Č Frýdek Místek 2017 Čuprová Iva Brankovice 1674 1
2004/2005 6 Č Frýdek Místek 2017 Vysloužil Lukáš Grygov 1773 0
2004/2005 5 B Frýdek Místek 2017 Kratochvíl Milan Loko Brno 1581 ½
2004/2005 4 B Frýdek Místek 2017 Somer Jakub Havlíčkův Brod 1635 1
2004/2005 3 Č Frýdek Místek 2017 Šenkýř Martin Zlín 1948 1
2004/2005 2 Č Frýdek Místek 2017 Dvouletý Pavel Staré Město u U.H. 1992 0
2004/2005 1 Č Frýdek Místek 2017 Studený Petr Bruntál 1768 1