Hráč Hanák Tomáš

Hanák Tomáš

User Pic
Jméno: Hanák Tomáš
Oddíl: Rychvaldský spolek šachový 1945
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1960
Elo mezinárodní: 1962
ID: 31310
FIDE ID: 358070
Rok narození: 1995
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1953 1955 Rechtenberg Karel BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1708 1755 1
2018/2019 10 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1953 1955 Bok Tomáš TJ Sokol Dobrá "B" 1707 1757 ½
2018/2019 9 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1948 1955 Parma František Inter Petrovice 1861 1868 1
2018/2019 8 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1948 1955 Tchuř Pavel Viktorie Bohumín 1863 1873 ½
2018/2019 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1944 1955 Kwasek Andrzej TJ Vendryně 1849 1835 1
2018/2019 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1944 1955 Dušek Libor Baník Havířov "C" 1824 1840 ½
2018/2019 5 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1951 1933 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk "A" 1906 1890 ½
2018/2019 4 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1951 1933 Slivka David TJ Mosty u Jablunkova 1692 0 ½
2018/2019 3 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1945 1933 Novák Jiří SK Slavia Orlová "D" 1880 1939 ½
2018/2019 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1945 1933 Konečný Vladimír ŠK Karviná 1849 1892 1
2018/2019 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1950 1933 Brezík Petr Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1766 1738 ½
2018/2019 9 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1953 1955 Bulava Petr TJ Sokol Těrlicko 2027 2032 ½
2018/2019 8 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1948 1955 Stonawski Igor Slavoj Český Těšín "B" 1966 1944 0
2018/2019 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1948 1955 Chmiel František Sokol Chotěbuz 0 1933 ½
2018/2019 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1944 1955 Olšar Jaroslav ŠK Karviná "C" 2235 2220 ½
2018/2019 5 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1944 1955 Oczko Zdeněk Baník Havířov "D" 1611 1640 1
2018/2019 4 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1951 1933 Nytra Petr SK Slavia Orlová "F" 1939 1939 0
2018/2019 3 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1945 1933 Szmek Milan SK Slavia Orlová "E" 1812 1827 ½
2018/2019 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1950 1933 Pacl Václav TJ Slovan Havířov "B" 2027 2040 ½
2017/2018 8 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1859 1906 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havířov "C" 2062 2030 ½
2017/2018 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1859 1906 Bulava Petr TJ Sokol Těrlicko 1993 1999 0
2017/2018 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1865 1906 Oczko Zdeněk Baník Havířov "D" 1575 1646 1
2017/2018 5 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1865 1906 Chmiel František TJ Sokol Chotěbuz 0 1941 ½
2017/2018 4 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1859 1906 Szmek Milan SK Slavia Orlová "E" 1814 1830 1
2017/2018 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1859 1906 Walowy Bohumír ŠK Karviná "C" 2034 2024 1
2017/2018 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1872 1915 Malyrz Ladislav Slavoj Český Těšín "B" 1922 1950 0
2017/2018 11 Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1851 1906 Tchuř Pavel Viktorie Bohumín 1901 1907 ½
2017/2018 10 Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1859 1906 Kukuczka Milan TJ Vendryně 1915 1921 0
2017/2018 9 Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1859 1906 Mavrev David BŠŠ Frýdek-Místek 1803 1800 1
2017/2018 8 Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1859 1906 Grepl Lukáš Sokol Brušperk A 1911 1847 0
2017/2018 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1865 1906 Kantor Petr TJ Mosty u Jablunkova 2056 2051 0
2017/2018 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1865 1906 Konečný Vladimír ŠK Karviná B 1843 1875 ½
2017/2018 5 Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1859 1906 Egert Vlastimil Baník Havířov C 1750 1817 ½
2017/2018 4 Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1859 1906 Gajdušek Josef Inter Petrovice 2003 1977 ½
2017/2018 3 Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1859 1906 Szumilo Štefan TJ Slovan Havířov B 1814 1850 0
2017/2018 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1872 1915 Miszczak Dariusz Rychvaldský spolek šachový 1945 A ½
2016/2017 9 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1725 1771 Kijonka Ondřej SK Slavia Orlová "G" 1307 1325 1
2016/2017 8 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1725 1771 Křikava Václav TJ Sokol Chotěbuz 1664 1
2016/2017 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1725 1771 Papuga Miroslav TJ Sokol Těrlicko 1637 1
2016/2017 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1725 1771 Fialka Adam SK Slavia Orlová "E" 1744 1799 ½
2016/2017 5 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1725 1771 Bažanowski Stanislav Slavoj Český Těšín "B" 1000 1
2016/2017 4 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1725 1771 Canibal Jaromír ŠK Karviná "C" 1780 1760 1
2016/2017 3 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1725 1771 Neděla Adam TJ Slovan Havířov "C" 1411 1
2016/2017 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1725 1771 Šebesta Jan SK Slavia Orlová "F" 1472 1555 1
2016/2017 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1725 1771 Hradil Jiří Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1000 1
2015/2016 9 OS Rychvald "C" 1725 1771 Stoklasa Jiří Slavoj Cesky Tesin "B" 1920 0
2015/2016 8 OS Rychvald "C" 1725 1771 Wanot Aleš SK Slavia Orlova "E" 1915 1887 ½
2015/2016 7 OS Rychvald "C" 1725 1771 Kaplita Ladislav Inter Petrovice "B" 1671 1650 1
2015/2016 6 OS Rychvald "C" 1725 1771 Chmiel František Sokol Chotebuz 1985 0
2015/2016 5 OS Rychvald "C" 1725 1771 Holeksa Miloš TJ Banik Havirov "C" 1972 1964 ½
2015/2016 4 OS Rychvald "C" 1725 1771 Szmek Milan SK Slavia Orlova "F" 1877 1865 0
2015/2016 3 OS Rychvald "C" 1725 1771 Sobek Martin SK Karvina "C" 1904 1924 0
2015/2016 2 OS Rychvald "C" 1725 1771 Barabasz Gustav Sokol Terlicko 1831 1784 1
2015/2016 1 OS Rychvald "C" 1725 1771 Barcuch Radek OS Rychvald "B" 1890 1877 1
2015/2016 11 Rychvaldský šachový oddíl "A" 1725 1771 Nytra Petr SK Slavia Orlová "D" 1819 1834 0
2015/2016 9 Rychvaldský šachový oddíl "A" 1725 1771 Canibal Jaromír ŠK Karviná "B" 1780 1760 ½
2015/2016 8 Rychvaldský šachový oddíl "A" 1725 1771 Grepl Lukáš Sokol Brušperk "A" 1786 1846 ½
2015/2016 2 Rychvaldský šachový oddíl "A" 1725 1771 Kaplita Ladislav Inter Petrovice "A" 1671 1650 0
2015/2016 10 OS Rychvald D 1725 1771 Korbel Richard TJ Slovan Havířov D 1202 1319 1
2015/2016 5 OS Rychvald D 1725 1771 Zámostný Jan TJ Slovan Havířov D 1100 1
2015/2016 4 OS Rychvald D 1725 1771 Szneider Kazimierz SK Slavia Orlová H 1793 ½
2015/2016 3 OS Rychvald D 1725 1771 Šebesta Jan SK Slavia Orlová G 1472 1555 0
2014/2015 9 OS Rychvald "B" 1730 1781 Neumann Filip SK Slávia Orlová "F" 1460 1610 0
2014/2015 8 OS Rychvald "B" 1730 1781 Chmiel Jan Sokol Chotěbuz 1744 1
2014/2015 7 OS Rychvald "B" 1730 1781 Wilczková Hana TJ Baník Havířov "D" 1378 1
2014/2015 6 OS Rychvald "B" 1730 1781 Wertheim Adolf TJ Slovan Havířov "C" 1750 0
2014/2015 5 OS Rychvald "B" 1730 1781 Lang Miloš ŠK Karviná "C" 1953 0
2014/2015 4 OS Rychvald "B" 1730 1781 Szmek Milan SK Slávia Orlová "E" 1847 1820 1
2014/2015 3 OS Rychvald "B" 1730 1781 Stonavský Filip TJ Viktorie Bohumín "B" 1708 1740 1
2014/2015 2 OS Rychvald "B" 1730 1781 Kaplita Ladislav Inter Petrovice "B" 1657 1605 0
2014/2015 1 OS Rychvald "B" 1730 1781 Lamacz Pavel Sokol Těrlicko 1519 1755 1
2014/2015 7 OS Rychvald "C" 1730 1781 Szneider Kazimierz SK Slavia Orlová "G" 1767 ½
2014/2015 6 OS Rychvald "C" 1730 1781 Izakovič Petr TJ Baník Havířov "E" 1650 ½
2014/2015 5 OS Rychvald "C" 1730 1781 Mach Milan Slavoj Český Těšín "B" 1690 1973 0
2014/2015 4 OS Rychvald "C" 1730 1781 Korbel Richard TJ Slovan Havířov "D" 1396 1
2014/2015 3 OS Rychvald "C" 1730 1781 Šebesta Petr SK Slavia Orlová "I" 1610 1650 1
2014/2015 2 OS Rychvald "C" 1730 1781 Neumann Filip SK Slavia Orlová "H" 1460 1610 1
2014/2015 11 OS Rychvald "A" 1730 1781 Lojek Marek SK Slavia Orlová "D" 1924 1838 0
2014/2015 10 OS Rychvald "A" 1730 1781 Krajčovič Filip ŠK Karviná "B" 1693 1693 ½
2014/2015 1 OS Rychvald "A" 1730 1781 Dworok Mieczyslaw SK Stonava 1789 0
2013/2014 9 OS Rychvald "B" 1757 1781 Kaplita Ladislav Inter Petrovice "B" 1678 1653 1
2013/2014 8 OS Rychvald "B" 1757 1781 Siwek Antonín TJ Slovan Havírov "B" 1916 1918 0
2013/2014 7 OS Rychvald "B" 1757 1781 Kučera Jaroslav TJ Viktorie Bohumín "B" 1820 ½
2013/2014 6 OS Rychvald "B" 1757 1781 Nekvapil Jaroslav TJ Slovan Havírov "C" 1712 1
2013/2014 5 OS Rychvald "B" 1757 1781 Lamacz Pavel Sokol Terlicko 1519 1771 0
2013/2014 4 OS Rychvald "B" 1757 1781 Hruška Stanislav TJ Slovan Havírov "D" 1491 1
2013/2014 3 OS Rychvald "B" 1757 1781 Kutálek Jan ŠK Karviná "C" 1712 1670 1
2013/2014 2 OS Rychvald "B" 1757 1781 Wardas Pavel Sokol Chotebuz 1719 1
2013/2014 1 OS Rychvald "B" 1757 1781 Šrámek Ondřej SK Slavia Orlová "E" 1765 1771 1
2013/2014 7 OS Rychvald "C" 1757 1781 Duz Stanislaw SK Slavia Orlová "G" 1250 1
2013/2014 6 OS Rychvald "C" 1757 1781 Neumann Karel SK Slavia Orlová "F" 1250 1
2013/2014 4 OS Rychvald "C" 1757 1781 Wilczek Jan TJ Baník Havířov "E" 1250 0
2013/2014 3 OS Rychvald "C" 1757 1781 Moravčík Ladislav TJ Baník Havířov "D" 1625 1
2013/2014 2 OS Rychvald "C" 1757 1781 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová "H" 1512 1669 0
2013/2014 1 OS Rychvald "C" 1757 1781 Havlíček Jiří TJ Slovan Havířov "E" 1000 1
2013/2014 11 OS Rychvald "A" 1757 1781 Pazdziora Tadeusz SK Stonava 1751 ½
2013/2014 5 OS Rychvald "A" 1757 1781 Bražina David TJ Baník Havířov "C" 1930 1929 0
2012/2013 7 OS Rychvald "C" 1646 1700 Krajčovič Filip ŠK Karviná "C" 1705 1741 ½
2012/2013 6 OS Rychvald "C" 1646 1700 Fialka Adam SK Slavia Orlová "G" 1427 0
2012/2013 5 OS Rychvald "C" 1646 1700 Funiok Richard TJ Baník Havířov "E" 1504 0
2012/2013 4 OS Rychvald "C" 1646 1700 Adamczyk Martin SK Slavia Orlová "H" 1250 1
2012/2013 3 OS Rychvald "C" 1646 1700 Korbel Jiří TJ Slovan Havířov "E" 1000 1
2012/2013 2 OS Rychvald "C" 1646 1700 Koloczek Maciej SK Slavia Orlová "F" 1100 ½
2012/2013 8 OS Rychvald "B" 1646 1700 Kniezková Jitka TJ Baník Havířov "D" 1686 1
2012/2013 7 OS Rychvald "B" 1646 1700 Štefanec Josef Inter Petrovice "B" 1578 ½
2012/2013 6 OS Rychvald "B" 1646 1700 Chroboček Ladislav TJ Viktorie Bohumín "B" 1747 ½
2012/2013 5 OS Rychvald "B" 1646 1700 Walica Roman SK Slavia Orlová "D" 1714 1793 ½
2012/2013 4 OS Rychvald "B" 1646 1700 Červenka Roman TJ Slovan Havířov "C" 1831 1877 0
2012/2013 3 OS Rychvald "B" 1646 1700 Odzemec Jiří Sokol Těrlicko 1000 1
2012/2013 2 OS Rychvald "B" 1646 1700 Szumilo Štefan TJ Slovan Havířov "D" 1783 1
2012/2013 1 OS Rychvald "B" 1646 1700 Budnik Mieczyslaw Sokol Chotěbuz 1813 1
2011/2012 7 OS Rychvald "C" 1645 Szneider Kazimierz SK Slavia Orlová "F" 1825 ½
2011/2012 6 OS Rychvald "C" 1645 Novák Jiří SK Slavia Orlová "H" 1705 1745 0
2011/2012 5 OS Rychvald "C" 1645 Martinák Tomáš Sokol Těrlicko 1842 1
2011/2012 4 OS Rychvald "C" 1645 Krůl Lukáš SK Slavia Orlová "G" 1752 1649 1
2011/2012 3 OS Rychvald "C" 1645 Chmiel František Sokol Chotěbuz 1935 0
2011/2012 2 OS Rychvald "C" 1645 Valenčíková Sandra TJ Slovan Havířov "E" 1341 1
2011/2012 1 OS Rychvald "C" 1645 Bystroň Vladislav TJ Baník Havířov "E" 1590 1
2011/2012 9 OS Rychvald "B" 1645 Koběrský Patrik TJ Slovan Havířov "C" 1814 ½
2011/2012 8 OS Rychvald "B" 1645 Kučera Jaroslav TJ Viktorie Bohumín "B" 1803 0
2011/2012 7 OS Rychvald "B" 1645 Lojek Marek SK Slavia Orlová "D" 1672 1778 0
2011/2012 6 OS Rychvald "B" 1645 Kawala Marek Slavoj Český Těšín 1852 0
2011/2012 5 OS Rychvald "B" 1645 Tyburec Zdeněk ŠK Karviná "C" 1677 1702 1
2011/2012 4 OS Rychvald "B" 1645 Kála Jiří TJ Slovan Havířov "D" 1438 1
2011/2012 3 OS Rychvald "B" 1645 Fialka Adam SK Slavia Orlová "E" 1330 ½
2011/2012 2 OS Rychvald "B" 1645 Stoklas Roman Inter Petrovice "B" 1658 ½
2011/2012 1 OS Rychvald "B" 1645 Kniezková Jitka TJ Baník Havířov "D" 1727 1
2010/2011 7 OS Rychvald "C" 1429 Stetz Jan Inter Petrovice "B" 1686 0
2010/2011 6 OS Rychvald "C" 1429 Adamczyk Piotr SK Slavia Orlová "G" 1250 0
2010/2011 5 OS Rychvald "C" 1429 Hečko Miloslav TJ Baník Havířov "E" 1631 1
2010/2011 4 OS Rychvald "C" 1429 Kotas Marian SK Slavia Orlová "H" 1100 1
2010/2011 3 OS Rychvald "C" 1429 Richtr Miroslav TJ Baník Havířov "D" 1669 ½
2010/2011 2 OS Rychvald "C" 1429 Bausano Michael SK Slavia Orlová "F" 1728 1
2010/2011 1 OS Rychvald "C" 1429 Lamacz Pavel Sokol Těrlicko 1778 ½
2010/2011 9 OS Rychvald "B" 1429 Egert Vlastimil TJ Baník Havířov "C" 1842 ½
2010/2011 8 OS Rychvald "B" 1429 Folwarczny Marek SK Slavia Orlová "E" 1654 ½
2010/2011 7 OS Rychvald "B" 1429 Kubošová Jana SK Slavia Orlová "D" 1457 ½
2010/2011 6 OS Rychvald "B" 1429 Nekvapil Jaroslav TJ Slovan Havířov "C" 1769 0
2010/2011 4 OS Rychvald "B" 1429 Stoklasa Jiří Slavoj Český Těšín 1904 0
2010/2011 2 OS Rychvald "B" 1429 Kála Jiří TJ Slovan Havířov "D" 1429 0
2010/2011 1 OS Rychvald "B" 1429 Štamposký Libor Jäkl Karviná "C" 1899 0
2009/2010 7 OS Rychvald "C" 1000 Polka Bohumil Baník Havířov "D" 1684 1
2009/2010 6 OS Rychvald "C" 1000 Kubiena Vladimír TJ Inter Petrovice "B" 1683 0
2009/2010 5 OS Rychvald "C" 1000 Krupanský Jaromír TJ Slovan Havířov "D" 1688 0
2009/2010 4 OS Rychvald "C" 1000 Kordela Monika SK Slavia Orlová "F" 1250 1
2009/2010 3 OS Rychvald "C" 1000 Papuga Miroslav Sokol Těrlicko 1733 0
2009/2010 2 OS Rychvald "C" 1000 Šíma Aleš TJ Viktorie Bohumín "B" 1776 0
2009/2010 1 OS Rychvald "C" 1000 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová "G" 1250 1
2009/2010 9 OS Rychvald B 1000 Orzechowski Michal Slavia Orlová E 1250 1
2009/2010 8 OS Rychvald B 1000 Kála Jiří Slovan Havířov B 1424 1
2009/2010 7 OS Rychvald B 1000 Křikava Václav Sokol Chotěbuz 1665 0
2008/2009 9 OS Rychvald B Kopec Jan Slavoj Český Těšín 1510 0
2008/2009 8 OS Rychvald B Holub Tomáš Jäkl Karviná C 1637 0
2006/2007 4 OS Rychvald "C" Krupanský Jaromír TJ Slavia Havířov "C" 1628 0
2006/2007 3 OS Rychvald "C" Slívová Veronika TJ Slovan Havířov "C" 0
2006/2007 1 OS Rychvald "C" Kubošová Jana SK Slavia Orlová "E" 1000 ½