Hráč Havrlík Pavel

Havrlík Pavel

User Pic
Jméno: Havrlík Pavel
Oddíl: SK Žamberk
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1818
Elo mezinárodní: 1812
ID: 1728
FIDE ID: 307467
Rok narození: 1944
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 3 SK+Sokol Žamberk 1812 1818 Pecháček Tomáš ŠO Horní Čermná 1824 1821 ½ soutěž
2021/2022 1 SK+Sokol Žamberk 1815 1818 Bulva František ŠK Svitavy B 1692 1624 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠO Praga Praha D 1813 1829 Rucabado Štefan Unichess F 1513 1476 0 soutěž
2019/2020 5 ŠO Praga Praha D 1813 1829 Neymer Evgeny GROP - F 0 1640 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠO Praga Praha D 1813 1829 Krotký David www.SKSCR.cz 1763 1788 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠO Praga Praha D 1813 1829 Bunda Stepan SK Újezd nad Lesy 0 1902 1 soutěž
2019/2020 1 ŠO Praga Praha D 1813 1829 Baďouček Otakar Sokol Nebušice 0 1687 1 soutěž
2019/2020 11 SK + Sokol Žamberk 1835 1829 Hrobař Vlastimil ŠK Ústí nad Orlicí 1990 1993 ½ soutěž
2019/2020 10 SK + Sokol Žamberk 1835 1829 Zvěřina Jan TJ CHS Chotěboř B 1880 1876 ½ soutěž
2019/2020 8 SK + Sokol Žamberk 1828 1829 Hájek Jiří Sokol Zaječice 2018 2025 ½ soutěž
2019/2020 7 SK + Sokol Žamberk 1828 1829 Stoček Martin ŠK Bohemia Pardubice B 1816 1809 1 soutěž
2019/2020 6 SK + Sokol Žamberk 1813 1829 Osička Přemysl ŠO Hlinsko 1531 1513 1 soutěž
2019/2020 5 SK + Sokol Žamberk 1813 1829 Kameník David TJ Spartak Letohrad 1787 1795 1 soutěž
2019/2020 1 SK + Sokol Žamberk 1813 1829 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice A 1884 1895 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1828 1829 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1898 1893 0 soutěž
2019/2020 7 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1813 1829 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1915 1916 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1813 1829 Ježek Jakub Sokol Mistrovice 1758 1748 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠO Praga Praha D 1828 1839 Strahl Jiří USK Praha B 1941 1959 0 soutěž
2018/2019 8 ŠO Praga Praha D 1828 1839 Vokůrka František GROP - F 0 1556 1 soutěž
2018/2019 6 ŠO Praga Praha D 1828 1839 Martinovský Václav ŠK Loko Praha D 0 1708 1 soutěž
2018/2019 4 ŠO Praga Praha D 1828 1839 Paulovič Michal Dukla G 0 1384 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠO Praga Praha D 1828 1839 Boháč Jaroslav TJ Kobylisy F 1862 1790 1 soutěž
2018/2019 10 SK+Sokol Zamberk 1822 1839 Daniel Martin SK pri DDM Litomysl 2098 2069 0 soutěž
2018/2019 9 SK+Sokol Zamberk 1822 1839 Pavlíček Lukáš TJ Lanskroun 2003 1986 0 soutěž
2018/2019 8 SK+Sokol Zamberk 1836 1839 Řezníček Dominik 2222 SK Polabiny D 2090 2070 0 soutěž
2018/2019 6 SK+Sokol Zamberk 1828 1839 Kapoun Vít SK Usti nad Orlici B 1860 1852 1 soutěž
2018/2019 5 SK+Sokol Zamberk 1828 1839 Kalousek Vladimír SK Usti nad Orlici A 2006 1983 ½ soutěž
2018/2019 4 SK+Sokol Zamberk 1843 1840 Jelínek Milan Sokol Zajecice 1946 1930 ½ soutěž
2018/2019 3 SK+Sokol Zamberk 1837 1840 Janeček Václav TJ Spartak Letohrad 1868 1859 1 soutěž
2018/2019 2 SK+Sokol Zamberk 1837 1840 Šťulík Jiří SO Hlinsko 1764 1779 ½ soutěž
2018/2019 1 SK+Sokol Zamberk 1830 1840 Vodička Pavel SK Bohemia Pardubice 2004 1999 0 soutěž
2018/2019 10 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1822 1839 Filip Libor Sokol Mistrovice 1814 1815 ½ soutěž
2018/2019 9 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1836 1839 Hurt Lukáš Proplast Ceska Trebova 2095 2084 0 soutěž
2018/2019 8 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1836 1839 Pavlíček Lukáš TJ Slovan Moravska Trebova 1980 1986 0 soutěž
2018/2019 6 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1828 1839 Švanda Adam TJ Stefanydes Policka B 1925 1850 0 soutěž
2018/2019 5 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1843 1840 Merta Josef SK Dolni Cermna 1807 1826 0 soutěž
2018/2019 4 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1843 1840 Kotva Milan SK Svitavy 1951 1927 0 soutěž
2018/2019 3 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1837 1840 Píše Jiří SK Usti nad Orlici D 1730 1667 ½ soutěž
2018/2019 1 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1830 1840 Kučera Jan Sachovy klub Chocen 1924 1925 1 soutěž
2017/2018 9 ŠO Praga Praha D 1854 1854 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad I 2163 2140 1 soutěž
2017/2018 8 ŠO Praga Praha D 1854 1854 Klíma Matěj Unichess G 1909 1857 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠO Praga Praha D 1854 1854 Daňhel Jaroslav ŠK DP Praha F 0 1899 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠO Praga Praha D 1854 1854 Votruba Ladislav TJ Pankrác G 1825 1722 1 soutěž
2017/2018 5 ŠO Praga Praha D 1854 1854 Svoboda Jaroslav GROP F 1665 1704 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠO Praga Praha D 1854 1854 Štros Milan SNAD Kbely 0 1817 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠO Praga Praha D 1854 1854 Hýbl Vladislav Sokol Praha Vršovice F 1902 1808 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠO Praga Praha D 1854 1854 Porteš Pavel Sokol Nebušice 1612 1754 0 soutěž
2017/2018 11 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1836 1854 Cimprich Miroslav TJ Sokol Horni Cermna 1712 1757 0 soutěž
2017/2018 10 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1852 1854 Solil Roman TJ Lanskroun B 1976 1953 0 soutěž
2017/2018 8 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1861 1854 Kopecký Václav TJ Stefanydes Policka B 1574 1613 ½ soutěž
2017/2018 7 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1854 1854 Halbrštát Karel Sokol Mistrovice 1669 1677 1 soutěž
2017/2018 4 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1852 1854 Mikyska Kamil TJ Spartak Letohrad 1990 1952 ½ soutěž
2017/2018 3 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1852 1854 Hrobař Vlastimil SK Usti nad Orlici C 2011 1986 ½ soutěž
2017/2018 2 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1852 1854 Filip Libor SK Dolni Cermna 1837 1839 1 soutěž
2017/2018 1 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1820 1829 Jasanský Karel Proplast Ceska Trebova 1700 1715 1 soutěž
2017/2018 10 SK+Sokol Zamberk 1852 1854 Houška Bronislav SK Bohemia Pardubice 1987 2018 0 soutěž
2017/2018 9 SK+Sokol Zamberk 1852 1854 Baudyš Ondřej SO Hlinsko 2157 2204 0 soutěž
2017/2018 8 SK+Sokol Zamberk 1861 1854 Doseděl Jiří SK pri DDM Litomysl 2080 2076 ½ soutěž
2017/2018 7 SK+Sokol Zamberk 1861 1854 Poslušný Martin SK Usti nad Orlici B 1943 1921 0 soutěž
2017/2018 6 SK+Sokol Zamberk 1854 1854 Řezníček Dominik 2222 SK Polabiny D 2049 2043 0 soutěž
2017/2018 5 SK+Sokol Zamberk 1854 1854 Hrubeš Pavel TJ Lanskroun 2161 2160 ½ soutěž
2017/2018 4 SK+Sokol Zamberk 1852 1854 Holásek Pavel SK Usti nad Orlici A 2127 2077 ½ soutěž
2017/2018 2 SK+Sokol Zamberk 1852 1854 Trhal Tomáš TJ SO Chrudim 2078 2098 ½ soutěž
2017/2018 1 SK+Sokol Zamberk 1820 1829 Vávra Radim 2222 SK Polabiny E 2054 2060 0 soutěž
2016/2017 9 SK Lokomotiva Radlice A 1836 1813 Sedlák Josef ŠK Bohnice B 1933 1933 0 soutěž
2016/2017 8 SK Lokomotiva Radlice A 1836 1813 Uličný Daniel TJ Bohemians Praha F 1783 1804 0 soutěž
2016/2017 3 SK Lokomotiva Radlice A 1836 1813 Zeman Martin ŠK Viktoria Žižkov C 1942 1947 0 soutěž
2016/2017 2 SK Lokomotiva Radlice A 1836 1813 Karkuš Dušan Sokol Praha Vršovice D 1861 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠO Praga Praha D 1836 1813 Kuneš Vladimír SK Lokomotiva Radlice C 1825 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠO Praga Praha D 1836 1813 Porteš Pavel Sokol Nebušice 1751 1 soutěž
2016/2017 8 ŠO Praga Praha D 1836 1813 Čižmár Štefan ŠK Bohnice C 1761 1 soutěž
2016/2017 7 ŠO Praga Praha D 1836 1813 Soukal Rudolf Šachový klub Praha 4 A 2022 1987 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠO Praga Praha D 1836 1813 Celba Pavel TJ Pankrác G 1708 1742 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠO Praga Praha D 1836 1813 Mach Jan TJ Bohemians Praha G 1802 1802 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠO Praga Praha D 1836 1813 Vandas Karel ŠK Praha - Smíchov D 1707 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠO Praga Praha D 1836 1813 Klubert Pavel ŠK DP Praha - EA Hotels II 1680 1 soutěž
2015/2016 9 SK Lokomotiva Radlice B 1836 1813 Gottlieb Miroslav TJ Praga Praha G 1679 1 soutěž
2015/2016 7 SK Lokomotiva Radlice B 1836 1813 Hájek Jiří Šachový klub Praha 4 A 1784 0 soutěž
2015/2016 5 SK Lokomotiva Radlice B 1836 1813 Trnka Lukáš SK OAZA Praha E 1543 1 soutěž
2015/2016 7 SK Újezd nad Lesy 1836 1813 Blažek Miroslav Šachový klub Praha 4 B 1789 1 soutěž
2015/2016 4 SK Újezd nad Lesy 1836 1813 Kučera Josef ŠK DP Praha - EA Hotels II 1781 1747 ½ soutěž
2015/2016 3 SK Újezd nad Lesy 1836 1813 Kovář Jan ŠK Černý Baron B 1912 1925 1 soutěž
2015/2016 2 SK Újezd nad Lesy 1836 1813 Kindler Mikhail Steinitz - Makabi Praha 2164 ½ soutěž
2015/2016 1 SK Újezd nad Lesy 1836 1813 Pokorný Jan SK OAZA Praha F 1860 1860 ½ soutěž
2015/2016 11 SK + Sokol Žamberk 1836 1813 Šimáčková Kateřina ŠK Ústí nad Orlicí C 1651 1705 0 soutěž
2015/2016 10 SK + Sokol Žamberk 1836 1813 Filip Libor ŠK Dolní Čermná 1917 1888 1 soutěž
2015/2016 9 SK + Sokol Žamberk 1836 1813 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička C 1855 1894 1 soutěž
2015/2016 8 SK + Sokol Žamberk 1836 1813 Kotva Milan ŠK Svitavy B 1992 2026 0 soutěž
2015/2016 7 SK + Sokol Žamberk 1836 1813 Marinov Peter TJ Spartak Choceň 1749 1759 1 soutěž
2015/2016 6 SK + Sokol Žamberk 1836 1813 Netušil Jakub ŠK Ústí nad Orlicí B 1926 1920 0 soutěž
2015/2016 5 SK + Sokol Žamberk 1836 1813 Krátký Josef TJ Lanškroun B 2051 2043 0 soutěž
2015/2016 4 SK + Sokol Žamberk 1836 1813 Keprta Stanislav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1913 1940 ½ soutěž
2015/2016 3 SK + Sokol Žamberk 1836 1813 Janeček Václav TJ Spartak OEZ Letohrad 1820 1812 ½ soutěž
2015/2016 2 SK + Sokol Žamberk 1836 1813 Kovář Václav Proplast Česká Třebová B 1657 1682 ½ soutěž
2015/2016 1 SK + Sokol Žamberk 1836 1813 Kalousek Miroslav Sokol Mistrovice 1845 1874 ½ soutěž
2014/2015 10 SK Lokomotiva Radlice B 1881 1898 Franěk Jan Bohemians Praha F 1969 1962 0 soutěž
2014/2015 8 SK Lokomotiva Radlice B 1881 1898 Kučera Tomáš GROP C 1995 1978 0 soutěž
2014/2015 7 SK Lokomotiva Radlice B 1881 1898 Kaláb Jaromír DDM Praha 6 B 1811 0 soutěž
2014/2015 6 SK Lokomotiva Radlice B 1881 1898 Dušek Richard SK Rapid Praha A 1851 1881 0 soutěž
2014/2015 5 SK Lokomotiva Radlice B 1881 1898 Štěrba Karel SK OAZA Praha D 1911 1922 0 soutěž
2014/2015 4 SK Lokomotiva Radlice B 1881 1898 Papírník Milan TJ Praga Praha D 1699 0 soutěž
2014/2015 3 SK Lokomotiva Radlice B 1881 1898 Vitouš Milan Viktoria Žižkov C 1845 1891 ½ soutěž
2014/2015 2 SK Lokomotiva Radlice B 1881 1898 Festa Samuele ŠK Mahrla Praha B ½ soutěž
2014/2015 1 SK Lokomotiva Radlice B 1881 1898 Kudela Stanislav Sokol Vršovice E 1915 1875 0 soutěž
2014/2015 11 SK+Sokol Žamberk B 1881 1898 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl B 1936 1950 ½ soutěž
2014/2015 9 SK+Sokol Žamberk B 1881 1898 Marinov Peter TJ Spartak Choceň 1792 1788 0 soutěž
2014/2015 7 SK+Sokol Žamberk B 1881 1898 Motl Ladislav ŠK Dolní Čermná 1635 1640 1 soutěž
2014/2015 4 SK+Sokol Žamberk B 1881 1898 Vaculík Jakub TJ Lanškroun B 1777 1729 ½ soutěž
2014/2015 11 SK + Sokol Žamberk 1881 1898 Kastner Kamil Proplast Česká Třebová 1955 1927 ½ soutěž
2014/2015 10 SK + Sokol Žamberk 1881 1898 Krušina Patrik TJ Slovan Moravská Třebová 1898 1875 0 soutěž
2014/2015 9 SK + Sokol Žamberk 1881 1898 Houška Bronislav 2222 ŠK Polabiny C 2037 2030 0 soutěž
2014/2015 7 SK + Sokol Žamberk 1881 1898 Havelka Josef TJ Lanškroun 2019 2056 0 soutěž
2014/2015 6 SK + Sokol Žamberk 1881 1898 Fiedler Bedřich Sokol Zaječice 2118 2115 ½ soutěž
2014/2015 5 SK + Sokol Žamberk 1881 1898 Doseděl Jiří TJ Jiskra Litomyšl 2043 2054 0 soutěž
2014/2015 4 SK + Sokol Žamberk 1881 1898 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto B 2013 2027 0 soutěž
2014/2015 3 SK + Sokol Žamberk 1881 1898 Štolfa Jaroslav TJ CHS Chotěboř B 1781 1865 ½ soutěž
2014/2015 2 SK + Sokol Žamberk 1881 1898 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 1964 1963 ½ soutěž
2014/2015 1 SK + Sokol Žamberk 1881 1898 Timko Milan ŠK Rapid Pardubice C 1955 0 soutěž
2013/2014 6 TJ Praga Praha B 1902 1925 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad F 2097 2090 0 soutěž
2013/2014 11 SK + Sokol Žamberk 1902 1925 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice 2023 2005 0 soutěž
2013/2014 9 SK + Sokol Žamberk 1902 1925 Doseděl Jiří TJ Jiskra Litomyšl 2036 2038 0 soutěž
2013/2014 8 SK + Sokol Žamberk 1902 1925 Starý Lukáš TJ ŠO Chrudim B 1945 1950 1 soutěž
2013/2014 7 SK + Sokol Žamberk 1902 1925 Prax Ivo TJ Lokomotiva Česká Třebová 1975 1942 0 soutěž
2013/2014 5 SK + Sokol Žamberk 1902 1925 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1895 1958 ½ soutěž
2013/2014 4 SK + Sokol Žamberk 1902 1925 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička B 1963 1996 1 soutěž
2013/2014 2 SK + Sokol Žamberk 1902 1925 Trojan Luboš ŠK Ústí nad Orlicí B 2018 2008 0 soutěž
2013/2014 1 SK + Sokol Žamberk 1902 1925 Petruň Milan TJ Lanškroun 1933 1942 ½ soutěž
2013/2014 11 SK + Sokol Žamberk B 1902 1925 Mikyska Kamil TJ Spartak Letohrad 1865 1841 0 soutěž
2013/2014 9 SK + Sokol Žamberk B 1902 1925 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička C 1832 1854 0 soutěž
2013/2014 8 SK + Sokol Žamberk B 1902 1925 Jániš Petr ŠK Ústí nad Orlicí C 1826 1888 0 soutěž
2013/2014 7 SK + Sokol Žamberk B 1902 1925 Vaculík Jakub TJ Lanškroun B 1756 1746 1 soutěž
2013/2014 6 SK + Sokol Žamberk B 1902 1925 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1837 1800 1 soutěž
2012/2013 11 SK + Sokol Žamberk 1887 1930 Honek Jan TJ Jiskra Heřm. Městec 1813 1843 1 soutěž
2012/2013 10 SK + Sokol Žamberk 1887 1930 Hájek Jiří Sokol Zaječice 2086 2080 ½ soutěž
2012/2013 9 SK + Sokol Žamberk 1887 1930 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 2040 2026 1 soutěž
2012/2013 7 SK + Sokol Žamberk 1887 1930 Vávra Radim ŠK Rapid Aggressors 2033 2049 0 soutěž
2012/2013 6 SK + Sokol Žamberk 1887 1930 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim B 1961 1974 0 soutěž
2012/2013 5 SK + Sokol Žamberk 1887 1930 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 1991 1973 ½ soutěž
2012/2013 4 SK + Sokol Žamberk 1887 1930 Poslušný Martin ŠK Ústí nad Orlicí B 1986 1937 0 soutěž
2012/2013 3 SK + Sokol Žamberk 1887 1930 Komárek David TJ Štefanydes Polička 2164 2170 0 soutěž
2012/2013 2 SK + Sokol Žamberk 1887 1930 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1853 1935 0 soutěž
2012/2013 1 SK + Sokol Žamberk 1887 1930 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny D 1815 1890 ½ soutěž
2012/2013 10 SK+Sokol Žamberk B 1887 1930 Vaníček Jan TJ Jablonné n/O. 1769 1713 1 soutěž
2012/2013 8 SK+Sokol Žamberk B 1887 1930 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1844 1831 1 soutěž
2012/2013 6 SK+Sokol Žamberk B 1887 1930 Bartoš Karel ŠK Svitavy A 1870 1833 ½ soutěž
2012/2013 5 SK+Sokol Žamberk B 1887 1930 Havelka Josef TJ Lanškroun 1900 1988 1 soutěž
2012/2013 3 SK+Sokol Žamberk B 1887 1930 Kameník David ŠK Ústí nad Orlicí C 1867 1875 ½ soutěž
2011/2012 11 SK+Sokol Žamberk B 1878 1897 Motl Ladislav Šachový klub Dolní Čermná 1654 ½ soutěž
2011/2012 10 SK+Sokol Žamberk B 1878 1897 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl B 1997 1966 1 soutěž
2011/2012 9 SK+Sokol Žamberk B 1878 1897 Kameník David Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1838 1838 1 soutěž
2011/2012 8 SK+Sokol Žamberk B 1878 1897 Mareš Petr Šachový klub Ústí nad Orlicí B 2003 2032 ½ soutěž
2011/2012 6 SK+Sokol Žamberk B 1878 1897 Krušina Patrik ŠK Svitavy 1826 1927 0 soutěž
2011/2012 5 SK+Sokol Žamberk B 1878 1897 Vymetálek Petr ŠO K a.s. Kunvald 1800 ½ soutěž
2011/2012 3 SK+Sokol Žamberk B 1878 1897 Sion David TJ Štefanydes Polička B 1778 1929 0 soutěž
2011/2012 1 SK+Sokol Žamberk B 1878 1897 Pěkník Milan TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1848 0 soutěž
2011/2012 11 SK+Sokol Žamberk 1878 1897 Kraus Ondřej Rapid Pardubice C 1988 1965 ½ soutěž
2011/2012 10 SK+Sokol Žamberk 1878 1897 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1959 2012 0 soutěž
2011/2012 9 SK+Sokol Žamberk 1878 1897 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2026 2030 0 soutěž
2011/2012 8 SK+Sokol Žamberk 1878 1897 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 2002 2007 0 soutěž
2011/2012 7 SK+Sokol Žamberk 1878 1897 Jelínek Václav ŠK Bohemia Pardubice 2041 2051 0 soutěž
2011/2012 6 SK+Sokol Žamberk 1878 1897 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1976 1 soutěž
2011/2012 5 SK+Sokol Žamberk 1878 1897 Hájek Jaroslav ŠK Vysoké Mýto C 1958 1957 1 soutěž
2011/2012 4 SK+Sokol Žamberk 1878 1897 Šmajzr Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová 2180 2175 0 soutěž
2011/2012 3 SK+Sokol Žamberk 1878 1897 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2065 2058 0 soutěž
2011/2012 2 SK+Sokol Žamberk 1878 1897 Starý Lukáš TJ Jiskra Heřmanův Městec 1904 1918 ½ soutěž
2011/2012 1 SK+Sokol Žamberk 1878 1897 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim B 2092 2135 ½ soutěž
2010/2011 11 SK + Sokol Žamberk 1928 Veselý Emanuel Rapid Pardubice 1851 ½ soutěž
2010/2011 10 SK + Sokol Žamberk 1928 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim "B" 1821 ½ soutěž
2010/2011 9 SK + Sokol Žamberk 1928 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1967 0 soutěž
2010/2011 8 SK + Sokol Žamberk 1928 Glöckner Jaromír TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1925 1 soutěž
2010/2011 7 SK + Sokol Žamberk 1928 Ambrož Antonín TJ Lanškroun 2087 0 soutěž
2010/2011 6 SK + Sokol Žamberk 1928 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1860 1 soutěž
2010/2011 5 SK + Sokol Žamberk 1928 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny "C" 2024 ½ soutěž
2010/2011 4 SK + Sokol Žamberk 1928 Sabolová Kristýna ŠK Vysoké Mýto "C" 1923 ½ soutěž
2010/2011 3 SK + Sokol Žamberk 1928 Krušina Patrik TJ Lokomotiva Česká Třebová 1846 1 soutěž
2010/2011 2 SK + Sokol Žamberk 1928 Hájek Jaroslav ŠK Vysoké Mýto "B" 2028 0 soutěž
2010/2011 1 SK + Sokol Žamberk 1928 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2031 0 soutěž
2009/2010 10 SK + Sokol Žamberk A"" 1944 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1832 0 soutěž
2009/2010 9 SK + Sokol Žamberk A"" 1944 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička B"" 1662 ½ soutěž
2009/2010 6 SK + Sokol Žamberk A"" 1944 Havel František ŠK Svitavy 1802 1 soutěž
2009/2010 4 SK + Sokol Žamberk A"" 1944 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1742 ½ soutěž
2009/2010 3 SK + Sokol Žamberk A"" 1944 Krátký Josef TJ Lanškroun B"" 1739 ½ soutěž
2009/2010 2 SK + Sokol Žamberk A"" 1944 Šlesingr Vilém ŠO K a.s. Kunvald 1651 1 soutěž
2009/2010 1 SK + Sokol Žamberk A"" 1944 Mazura Jaroslav SK + Sokol Žamberk B"" 1607 0 soutěž
2009/2010 11 JAWA Brodce 1944 Haman Jakub Rakovník 2146 ½ soutěž
2009/2010 10 JAWA Brodce 1944 Seiner František Kralupy n.Vltavou B 1731 1 soutěž
2009/2010 8 JAWA Brodce 1944 Sladovník Tomáš Pyrit Příbram 1982 0 soutěž
2009/2010 6 JAWA Brodce 1944 Novák Jindřich Caissa Úholičky 2146 0 soutěž
2009/2010 5 JAWA Brodce 1944 Žamboch Roman Kralupy n.Vltavou A 2009 0 soutěž
2009/2010 4 JAWA Brodce 1944 Kasalický Petr Biomedica Říčany B 2047 0 soutěž
2009/2010 3 JAWA Brodce 1944 Macků Emil TRW autoel. Vlašim 1957 1 soutěž
2009/2010 2 JAWA Brodce 1944 Skála Radim Sokol Struhařov 1501 1 soutěž
2009/2010 1 JAWA Brodce 1944 Krafka Jan ŠK Kladno B 1987 ½ soutěž
2008/2009 11 SK+Sokol Žamberk B 1904 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun B 2245 0 soutěž
2008/2009 10 SK+Sokol Žamberk B 1904 Svatoš Zdeněk ŠK Svitavy B 1667 1 soutěž
2008/2009 9 SK+Sokol Žamberk B 1904 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2146 ½ soutěž
2008/2009 8 SK+Sokol Žamberk B 1904 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald 1897 1 soutěž
2008/2009 7 SK+Sokol Žamberk B 1904 Pokorný Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1951 1 soutěž
2008/2009 6 SK+Sokol Žamberk B 1904 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2162 ½ soutěž
2008/2009 5 SK+Sokol Žamberk B 1904 Borek Pavel Lokomotiva Česká Třebová B 1880 ½ soutěž
2008/2009 4 SK+Sokol Žamberk B 1904 Pekař Václav ŠK Svitavy A 1983 0 soutěž
2008/2009 3 SK+Sokol Žamberk B 1904 Kučera Jan Spartak Choceň 1900 1 soutěž
2008/2009 1 SK+Sokol Žamberk B 1904 Kalous Tomáš SK+Sokol Žamberk C 1861 ½ soutěž
2008/2009 11 SK + Sokol Žamberk 1904 Chládek Václav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2097 ½ soutěž
2008/2009 10 SK + Sokol Žamberk 1904 Ondráček Ondřej CHS Chotěboř 2060 0 soutěž
2008/2009 9 SK + Sokol Žamberk 1904 Vobořil Pavel Synpo Pardubice 2026 0 soutěž
2008/2009 7 SK + Sokol Žamberk 1904 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny D 2091 ½ soutěž
2008/2009 6 SK + Sokol Žamberk 1904 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2051 ½ soutěž
2008/2009 5 SK + Sokol Žamberk 1904 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2106 0 soutěž
2008/2009 4 SK + Sokol Žamberk 1904 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2083 ½ soutěž
2008/2009 3 SK + Sokol Žamberk 1904 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2245 0 soutěž
2008/2009 2 SK + Sokol Žamberk 1904 Veselý Petr TJ Spartak OEZ Letohrad 1925 ½ soutěž
2008/2009 1 SK + Sokol Žamberk 1904 Půlpán Jakub TJ ŠO a DDM Chrudim B 1957 ½ soutěž
2007/2008 10 SK Žamberk 1988 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2119 0 soutěž
2007/2008 9 SK Žamberk 1988 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny D 2159 ½ soutěž
2007/2008 7 SK Žamberk 1988 Komárek David ŠO Chrudim B 2126 0 soutěž
2007/2008 6 SK Žamberk 1988 Vobořil Pavel AKIS Pardubice 2011 0 soutěž
2007/2008 5 SK Žamberk 1988 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2138 ½ soutěž
2007/2008 4 SK Žamberk 1988 Veselý Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 2123 ½ soutěž
2007/2008 3 SK Žamberk 1988 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto B 1911 0 soutěž
2007/2008 1 SK Žamberk 1988 Petuchov Sergej SYNPO Pardubice 2145 0 soutěž
2007/2008 9 ŠK Žamberk B 1988 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1832 1 soutěž
2007/2008 8 ŠK Žamberk B 1988 Petráž Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová B 2015 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK Žamberk B 1988 Urbášek Oleg TJ Slovan Moravská Třebová 2030 0 soutěž
2007/2008 6 ŠK Žamberk B 1988 Pečinka Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 2056 ½ soutěž
2007/2008 5 ŠK Žamberk B 1988 Keprta Stanislav ŠK Kunvald 1981 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK Žamberk B 1988 Veselý Petr TJ Spartak OEZ Letohrad 1911 0 soutěž
2007/2008 3 ŠK Žamberk B 1988 Šmíd František Sokol Městečko Trnávka 1802 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK Žamberk B 1988 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun B 2310 0 soutěž
2006/2007 10 Praga Praha B 1982 Růžička Aleš Sokol Tábor A 1954 1 soutěž
2006/2007 6 Praga Praha B 1982 Bartoníček Zdeněk ml Sokol Plzeň 1 C 1840 ½ soutěž
2006/2007 3 Praga Praha B 1982 Holub Jan Sokol Vršovice B 2039 ½ soutěž
2005/2006 11 SK Žamberk 1974 Kaderka Radek Eurokomplex Pardubice 2152 1 soutěž
2005/2006 10 SK Žamberk 1974 Koníček Petr TJ + DDM Chrudim B 1982 0 soutěž
2005/2006 9 SK Žamberk 1974 Kameník David Spartak OEZ Letohrad 1810 0 soutěž
2005/2006 8 SK Žamberk 1974 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 1885 ½ soutěž
2005/2006 7 SK Žamberk 1974 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny B 2010 ½ soutěž
2005/2006 6 SK Žamberk 1974 Matouš Radek Kavárna Evropa Pardubice 1920 1 soutěž
2005/2006 5 SK Žamberk 1974 Adámek Milan TJ DDM Hlinsko 1915 1 soutěž
2005/2006 4 SK Žamberk 1974 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 1920 ½ soutěž
2005/2006 3 SK Žamberk 1974 Holásek Pavel Jiskra Ústí nad Orlicí 2050 0 soutěž
2005/2006 2 SK Žamberk 1974 Kastner Oldřich Štefanydes Polička 2177 0 soutěž
2005/2006 1 SK Žamberk 1974 Hájek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2134 ½ soutěž
2004/2005 9 SK Žamberk 1874 Riedl Tomáš Štefanydes Polička B 1730 1 soutěž
2004/2005 8 SK Žamberk 1874 Zelenka Jaroslav Eurokomplex Autoskla Pardubice 2100 0 soutěž
2004/2005 6 SK Žamberk 1874 Hájek Jiří Sokol Zaječice 2112 0 soutěž
2004/2005 4 SK Žamberk 1874 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1888 0 soutěž
2004/2005 3 SK Žamberk 1874 Prokůpek Marek Synpo Pardubice 1907 ½ soutěž
2004/2005 2 SK Žamberk 1874 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim B 1917 1 soutěž
2004/2005 1 SK Žamberk 1874 Plotek Evžen ŠK Vysoké Mýto 2042 0 soutěž
2003/2004 11 SK Žamberk 1879 Štolfa Jaroslav CHS Chotěboř 1852 1 soutěž
2003/2004 10 SK Žamberk 1879 Černý Karel Plzeňka Pardubice 2077 1 soutěž
2003/2004 9 SK Žamberk 1879 Komárková Magdaléna TJ Štefanydes Polička 2052 1 soutěž
2003/2004 8 SK Žamberk 1879 Kokeš Bohuslav ŠO+DDM Chrudim B 2030 0 soutěž
2003/2004 7 SK Žamberk 1879 Chládek Václav TJ Lanškroun 2101 0 soutěž
2003/2004 6 SK Žamberk 1879 Blaško Štěpán TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1872 1 soutěž
2003/2004 5 SK Žamberk 1879 Lukášek Jiří TJ Synthesia Pardubice C 1942 1 soutěž
2003/2004 4 SK Žamberk 1879 Mazura Tomáš Eurokomplex Autoskla Pardubice 1824 1 soutěž
2003/2004 3 SK Žamberk 1879 Plotek Evžen ŠK Vysoké Mýto 1984 0 soutěž
2003/2004 2 SK Žamberk 1879 Zeinert Michal TJ Lokomotiva Česká Třebová 1683 0 soutěž
2003/2004 1 SK Žamberk 1879 Škorpík Jan 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 1857 ½ soutěž