Hráč Krejčík Tomáš

Krejčík Tomáš

User Pic
Jméno: Krejčík Tomáš
Oddíl: TJ CHS Chotěboř
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1920
Elo mezinárodní: 1932
ID: 6471
FIDE ID: 346888
Rok narození: 1980
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 TJ CHS Chotebor B 1928 1890 Krátký Josef TJ Lanskroun 2058 2049 0
2018/2019 9 TJ CHS Chotebor B 1928 1890 Trojan Luboš 2222 SK Polabiny D 1956 1985 1
2018/2019 8 TJ CHS Chotebor B 1921 1890 Marinov Peter SK Vysoke Myto B 1820 1823 1
2018/2019 6 TJ CHS Chotebor B 1897 1890 Kalousek Vladimír SK Usti nad Orlici A 2006 1983 1
2018/2019 5 TJ CHS Chotebor B 1897 1890 Jelínek Milan Sokol Zajecice 1943 1922 1
2018/2019 4 TJ CHS Chotebor B 1889 1890 Ježek Jakub TJ Spartak Letohrad 1813 1780 1
2018/2019 3 TJ CHS Chotebor B 1892 1890 Hanus Michal SO Hlinsko 1986 1976 ½
2018/2019 2 TJ CHS Chotebor B 1892 1890 Nadrchal Tomáš SK Bohemia Pardubice 2076 2060 0
2018/2019 1 TJ CHS Chotebor B 1897 1890 Doseděl Jiří SK pri DDM Litomysl 2072 2066 0
2017/2018 10 TJ CHS Chotebor B 1904 1890 Mojžíš Martin 2222 SK Polabiny F 2004 2007 0
2017/2018 9 TJ CHS Chotebor B 1905 1890 Seidl Zdeněk SK Rapid Pardubice B 1853 1862 ½
2017/2018 7 TJ CHS Chotebor B 1899 1890 Švanda Pavel Zelezne hory 2087 2082 0
2017/2018 6 TJ CHS Chotebor B 1899 1890 Dvořák Slavomil SO Hlinsko B 1956 1945 1
2017/2018 5 TJ CHS Chotebor B 1904 1890 Stoček Pavel 2222 SK Polabiny G 1586 1583 0
2017/2018 4 TJ CHS Chotebor B 1904 1890 Hon Jiří SK Rapid Pardubice C 1745 1781 1
2017/2018 3 TJ CHS Chotebor B 1904 1890 Vodička Pavel SK Bohemia Pardubice B 1990 2011 0
2017/2018 2 TJ CHS Chotebor B 1904 1890 Hájek Jaroslav TJ SO Chrudim B 1916 1902 0
2017/2018 1 TJ CHS Chotebor B 1922 1908 Veselý Emanuel Sokol Lazne Bohdanec 1763 1766 1
2015/2016 9 TJ CHS Chotěboř B 1923 1909 Adámek Milan ŠO Hlinsko 1958 1982 0
2015/2016 8 TJ CHS Chotěboř B 1923 1909 Šilar Lubomír Šachový spolek Železné hory 2094 2114 ½
2015/2016 5 TJ CHS Chotěboř B 1923 1909 Hennig Thomas ŠK Rapid Pardubice E 2045 2057 0
2015/2016 4 TJ CHS Chotěboř B 1923 1909 Stodola Jakub TJ Štefanydes Polička D 1738 1718 0
2015/2016 3 TJ CHS Chotěboř B 1923 1909 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny E 2009 2007 0
2015/2016 2 TJ CHS Chotěboř B 1923 1909 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice B 1977 1946 1
2015/2016 11 TJ CHS Chotěboř 1923 1909 Kozák David ŠK Svitavy 1780 1767 0
2015/2016 6 TJ CHS Chotěboř 1923 1909 Konrád František TJ Sokol Zaječice 1828 1801 1
2015/2016 2 TJ CHS Chotěboř 1923 1909 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1911 1917 1
2015/2016 1 TJ CHS Chotěboř 1923 1909 Pavlíček Lukáš TJ Slovan Moravská Třebová 1557 1624 1
2014/2015 10 TJ CHS Chotěboř C 1912 1896 Hájek Jaroslav TJ ŠO Chrudim B 1950 1947 ½
2014/2015 9 TJ CHS Chotěboř C 1912 1896 Veselý Emanuel Sokol Lázně Bohdaneč 1828 1800 1
2014/2015 8 TJ CHS Chotěboř C 1912 1896 Šťulík Jiří ŠO Hlinsko A 1819 ½
2014/2015 6 TJ CHS Chotěboř C 1912 1896 Seidl Zdeněk ŠK Rapid Pardubice D 1829 1855 1
2014/2015 5 TJ CHS Chotěboř C 1912 1896 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny D 1853 1864 1
2014/2015 4 TJ CHS Chotěboř C 1912 1896 Konrád František Jiskra Heřmanův Městec 1844 1828 ½
2014/2015 2 TJ CHS Chotěboř C 1912 1896 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice B 1965 1954 ½
2014/2015 1 TJ CHS Chotěboř C 1912 1896 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Pardubice E 1872 1904 0
2014/2015 11 TJ CHS Chotěboř B 1912 1896 Hájek Jaroslav Sokol Zaječice 1950 1947 0
2014/2015 9 TJ CHS Chotěboř B 1912 1896 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto B 1858 1867 1
2014/2015 8 TJ CHS Chotěboř B 1912 1896 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny C 2048 2041 ½
2014/2015 6 TJ CHS Chotěboř B 1912 1896 Hennig Thomas ŠK Rapid Pardubice C 2014 2029 0
2014/2015 5 TJ CHS Chotěboř B 1912 1896 Grundman Václav Proplast Česká Třebová 1944 1897 1
2014/2015 3 TJ CHS Chotěboř B 1912 1896 Kalous Tomáš SK + Sokol Žamberk 1854 1848 0
2014/2015 1 TJ CHS Chotěboř B 1912 1896 Paukert Ivo TJ Lanškroun 1831 1831 1
2013/2014 9 TJ CHS Chotěboř B 1910 1902 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl B 1871 1862 1
2013/2014 7 TJ CHS Chotěboř B 1910 1902 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim C 1925 1922 ½
2013/2014 6 TJ CHS Chotěboř B 1910 1902 Navrátil Ladislav TJ Štefanydes Polička D 1771 1779 ½
2013/2014 5 TJ CHS Chotěboř B 1910 1902 Vobořil Pavel ŠK Rapid Pardubice D 1986 1976 ½
2013/2014 4 TJ CHS Chotěboř B 1910 1902 Konrád František Jiskra Heřmanův Městec 1904 1881 1
2013/2014 3 TJ CHS Chotěboř B 1910 1902 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny D 1695 ½
2013/2014 2 TJ CHS Chotěboř B 1910 1902 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice B 1983 1966 ½
2013/2014 9 TJ CHS Chotěboř 1910 1902 Kupsa Matěj TJ Lanškroun 1429 0
2013/2014 8 TJ CHS Chotěboř 1910 1902 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička B 1724 1811 0
2013/2014 6 TJ CHS Chotěboř 1910 1902 Grundman Václav ŠK Ústí nad Orlicí B 1713 1751 1
2013/2014 5 TJ CHS Chotěboř 1910 1902 Vohník Miroslav SK + Sokol Žamberk 1659 1
2012/2013 11 TJ CHS Chotěboř B 1953 1894 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto C 1899 1900 1
2012/2013 10 TJ CHS Chotěboř B 1953 1894 Hrnčiarik Karel Rapid Pardubice E 1849 1932 0
2012/2013 9 TJ CHS Chotěboř B 1953 1894 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny E 2031 2032 0
2012/2013 8 TJ CHS Chotěboř B 1953 1894 Dvořák Slavomil ŠO Hlinsko 1913 1
2012/2013 7 TJ CHS Chotěboř B 1953 1894 Vobořil Pavel Rapid Pardubice D 2002 1991 ½
2012/2013 6 TJ CHS Chotěboř B 1953 1894 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička C 1927 1943 1
2012/2013 5 TJ CHS Chotěboř B 1953 1894 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 2040 2026 0
2012/2013 2 TJ CHS Chotěboř B 1953 1894 Kučera Jan TJ Spartak Choceň 1920 1954 ½
2012/2013 1 TJ CHS Chotěboř B 1953 1894 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim C 1953 1969 0
2012/2013 11 TJ CHS Chotěboř 1953 1894 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny D 1815 1890 1
2012/2013 7 TJ CHS Chotěboř 1953 1894 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl 1863 1850 ½
2012/2013 6 TJ CHS Chotěboř 1953 1894 Zoubek David ŠK Rapid Aggressors 1751 1798 0
2012/2013 5 TJ CHS Chotěboř 1953 1894 Česenek Vladimír TJ ŠO Chrudim B 1658 1
2012/2013 4 TJ CHS Chotěboř 1953 1894 Podgorný Radim ŠK Vysoké Mýto B 1812 1829 0
2012/2013 3 TJ CHS Chotěboř 1953 1894 Kubišta Ladislav ŠK Ústí nad Orlicí B 1895 1
2012/2013 2 TJ CHS Chotěboř 1953 1894 Kalous Tomáš SK + Sokol Žamberk 1878 1868 0
2012/2013 1 TJ CHS Chotěboř 1953 1894 Komárková Magdaléna TJ Štefanydes Polička 2063 2053 1
2011/2012 11 TJ CHS Chotěboř B 1882 1889 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny E 1704 ½
2011/2012 10 TJ CHS Chotěboř B 1882 1889 Vavroušek Petr TJ Spartak Choceň 1839 1795 1
2011/2012 8 TJ CHS Chotěboř B 1882 1889 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička C 1406 1
2011/2012 7 TJ CHS Chotěboř B 1882 1889 Bartoš Karel TJ Štefanydes Polička D 1668 1
2011/2012 6 TJ CHS Chotěboř B 1882 1889 Seidl Zdeněk Rapid Pardubice D 1866 0
2011/2012 5 TJ CHS Chotěboř B 1882 1889 Rošková Kateřina 2222 ŠK Polabiny D 1802 1991 ½
2011/2012 4 TJ CHS Chotěboř B 1882 1889 Londin Milan ŠO DDM Hlinsko 1860 ½
2011/2012 1 TJ CHS Chotěboř B 1882 1889 Pyskatý Jiří Rapid Pardubice E 1809 ½
2011/2012 10 TJ CHS Chotěboř 1882 1889 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice 1971 1946 ½
2011/2012 9 TJ CHS Chotěboř 1882 1889 Glöckner Jaromír TJ Slovan Moravská Třebová 1899 1892 ½
2011/2012 8 TJ CHS Chotěboř 1882 1889 Zámečník Bohumír SK+Sokol Žamberk 1883 1912 1
2011/2012 7 TJ CHS Chotěboř 1882 1889 Prax Ivo TJ Lokomotiva Česká Třebová 1818 0
2011/2012 6 TJ CHS Chotěboř 1882 1889 ŠK Vysoké Mýto B 1
2010/2011 9 TJ CHS Chotěboř 1900 Mazura Miloš SK + Sokol Žamberk 1907 ½
2010/2011 6 TJ CHS Chotěboř 1900 Šimek Zdeněk TJ Lokomotiva Česká Třebová 1883 ½
2010/2011 5 TJ CHS Chotěboř 1900 Jerman Miloš TJ Štefanydes Polička 1766 ½
2010/2011 4 TJ CHS Chotěboř 1900 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim "B" 1821 ½
2010/2011 3 TJ CHS Chotěboř 1900 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1712 1
2010/2011 2 TJ CHS Chotěboř 1900 Řehák Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad 1882 0
2010/2011 1 TJ CHS Chotěboř 1900 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto "C" 1761 ½
2009/2010 11 CHS Chotěboř 1916 Veselý Petr TJ Spartak OEZ Letohrad 1951 ½
2009/2010 10 CHS Chotěboř 1916 Podgorný Radim ŠK Vysoké Mýto C"" 1734 ½
2009/2010 9 CHS Chotěboř 1916 Kučera Jan ŠK Vysoké Mýto B"" 1943 0
2009/2010 8 CHS Chotěboř 1916 Petruň Milan TJ Lanškroun 1929 ½
2009/2010 7 CHS Chotěboř 1916 Holásek Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2118 0
2009/2010 6 CHS Chotěboř 1916 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny D"" 1471 1
2009/2010 5 CHS Chotěboř 1916 Kovaříková Kristýna TJ Štefanydes Polička 1990 ½
2009/2010 4 CHS Chotěboř 1916 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1716 0
2009/2010 2 CHS Chotěboř 1916 Sýkora Josef Synpo Pardubice 2131 0
2008/2009 11 CHS Chotěboř 1897 Starý Lukáš Synpo Pardubice 1870 0
2008/2009 10 CHS Chotěboř 1897 Mazura Miloš SK + Sokol Žamberk 1896 ½
2008/2009 9 CHS Chotěboř 1897 Petráž Martin Lokomotiva Česká Třebová 1957 0
2008/2009 7 CHS Chotěboř 1897 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl 1963 ½
2008/2009 6 CHS Chotěboř 1897 Švub Jan TJ Štefanydes Polička 1978 ½
2008/2009 5 CHS Chotěboř 1897 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1901 1
2008/2009 4 CHS Chotěboř 1897 Petruň Milan TJ Lanškroun 1974 0
2008/2009 2 CHS Chotěboř 1897 Hájek Jaroslav TJ ŠO a DDM Chrudim B 1953 1
2008/2009 1 CHS Chotěboř 1897 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2122 1
2007/2008 11 TJ CHS Chotěboř 1891 Režný Zdeněk ŠK Rapid Pardubice E 1809 1
2007/2008 10 TJ CHS Chotěboř 1891 Honek Jan SK Holcim Prachovice 1811 1
2007/2008 9 TJ CHS Chotěboř 1891 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice B 1792 0
2007/2008 7 TJ CHS Chotěboř 1891 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny E 1733 ½
2007/2008 6 TJ CHS Chotěboř 1891 Dvořák Slavomil ŠO DDM Hlinsko 1846 0
2007/2008 5 TJ CHS Chotěboř 1891 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička C 1756 ½
2007/2008 4 TJ CHS Chotěboř 1891 Němec Bohumil ŠO Chrudim C 1833 1
2007/2008 3 TJ CHS Chotěboř 1891 Mrha Jan ŠO Chrudim D 1821 1
2007/2008 2 TJ CHS Chotěboř 1891 Marek Jiří Spartak Choceň A 1800 1
2007/2008 1 TJ CHS Chotěboř 1891 Plecháč Jan 2222 ŠK Polabiny F 1000 1
2006/2007 10 TJ CHS Chotěboř 1904 Kastner Vojtěch TJ Štefanydes Polička B 2034 0
2006/2007 9 TJ CHS Chotěboř 1904 Třasák Ondřej SYNPO Pardubice 1988 ½
2006/2007 8 TJ CHS Chotěboř 1904 Poslušný Martin Jiskra Ústí nad Orlicí B 1935 1
2006/2007 6 TJ CHS Chotěboř 1904 Veselý Petr SK Žamberk 1910 0
2006/2007 5 TJ CHS Chotěboř 1904 Švub Jan TJ Lanškroun 2016 0
2006/2007 4 TJ CHS Chotěboř 1904 Zelenka Jaroslav KONTAX Pardubice 2045 ½
2006/2007 2 TJ CHS Chotěboř 1904 Komárková Magdaléna ŠO Chrudim B 2056 0
2006/2007 1 TJ CHS Chotěboř 1904 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2091 0
2005/2006 11 TJ CHS Chotěboř 1907 Komárek David Štefanydes Polička 2147 ½
2005/2006 10 TJ CHS Chotěboř 1907 Škorpík Jan 2222 ŠK Polabiny B 1878 0
2005/2006 9 TJ CHS Chotěboř 1907 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2101 ½
2005/2006 8 TJ CHS Chotěboř 1907 Vodička Pavel Kavárna Evropa Pardubice 1983 ½
2005/2006 6 TJ CHS Chotěboř 1907 Hanus Michal TJ DDM Hlinsko 1657 ½
2005/2006 5 TJ CHS Chotěboř 1907 Němec Bohumil TJ + DDM Chrudim B 1901 1
2005/2006 4 TJ CHS Chotěboř 1907 Maceška Bohumír SK Žamberk 1889 0
2005/2006 3 TJ CHS Chotěboř 1907 Mikyska Kamil Spartak OEZ Letohrad 1779 1
2005/2006 2 TJ CHS Chotěboř 1907 Holásek Pavel Jiskra Ústí nad Orlicí 2050 0
2005/2006 1 TJ CHS Chotěboř 1907 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 1885 ½
2004/2005 11 TJ CHS Chotěboř 1878 Komárková Magdaléna Štefanydes Polička A 2030 0
2004/2005 10 TJ CHS Chotěboř 1878 Jerman Miloš Štefanydes Polička B 1678 ½
2004/2005 8 TJ CHS Chotěboř 1878 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim B 1917 1
2004/2005 7 TJ CHS Chotěboř 1878 Daniel Martin ŠK Vysoké Mýto 2030 1
2004/2005 6 TJ CHS Chotěboř 1878 Smola Jan Jiskra Ústí nad Orlicí A 1828 1
2004/2005 5 TJ CHS Chotěboř 1878 Šimek Jan Jiskra Ústí nad Orlicí B 2041 0
2004/2005 4 TJ CHS Chotěboř 1878 Maceška Bohumír SK Žamberk 1881 1
2004/2005 3 TJ CHS Chotěboř 1878 Vobořil Pavel Eurokomplex Autoskla Pardubice 2105 1
2004/2005 2 TJ CHS Chotěboř 1878 Pavlíček Miroslav 2222 ŠK Polabiny B 2010 ½
2004/2005 1 TJ CHS Chotěboř 1878 Jelínek Milan Sokol Zaječice 2009 0
2003/2004 11 CHS Chotěboř 1851 Papáček Miloš SK Žamberk 1856 0
2003/2004 10 CHS Chotěboř 1851 Škorpík Jan 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 1857 ½
2003/2004 9 CHS Chotěboř 1851 Prokůpek Marek Plzeňka Pardubice 1898 ½
2003/2004 8 CHS Chotěboř 1851 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2009 0
2003/2004 7 CHS Chotěboř 1851 Roušar Zdeněk ŠO+DDM Chrudim B 1986 0
2003/2004 6 CHS Chotěboř 1851 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 1999 ½
2003/2004 5 CHS Chotěboř 1851 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2032 1
2003/2004 4 CHS Chotěboř 1851 Pecina Ondřej TJ Synthesia Pardubice C 1824 1
2003/2004 3 CHS Chotěboř 1851 Hon Jiří Eurokomplex Autoskla Pardubice 1934 1
2003/2004 2 CHS Chotěboř 1851 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto 1948 ½
2003/2004 1 CHS Chotěboř 1851 Petrželka Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová 1985 1