Hráč Němec Bohumil

Němec Bohumil

User Pic
Jméno: Němec Bohumil
Oddíl: TJ ŠO Chrudim
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1768
Elo mezinárodní: 1780
ID: 6730
FIDE ID: 340243
Rok narození: 1950
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 Sokol Zaječice 1775 1764 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 1969 1964 ½ soutěž
2019/2020 11 TJ ŠO Chrudim 1777 1774 Vicenec Roman ŠK 1921 Zábřeh 1937 1933 0 soutěž
2019/2020 9 TJ ŠO Chrudim 1785 1774 Daneš Jaroslav TJ CHS Chotěboř 2213 2212 0 soutěž
2019/2020 10 TJ ŠO Chrudim B 1777 1774 Nešpůrek Jan ŠK Rapid Pardubice B 1552 1598 1 soutěž
2019/2020 8 TJ ŠO Chrudim B 1785 1774 Šindler Jaromír 2222 ŠK Polabiny E 1622 1618 ½ soutěž
2019/2020 7 TJ ŠO Chrudim B 1789 1774 Štolovský Marek ŠS Železné hory 1640 1646 1 soutěž
2019/2020 6 TJ ŠO Chrudim B 1789 1774 Londin Milan ŠO Hlinsko B 1672 1683 ½ soutěž
2019/2020 5 TJ ŠO Chrudim B 1789 1784 Černý Zdeněk ŠK Rapid Pardubice C 1636 1637 1 soutěž
2019/2020 4 TJ ŠO Chrudim B 1793 1784 Třasáková Adéla 2222 ŠK Polabiny F 1606 1619 ½ soutěž
2019/2020 3 TJ ŠO Chrudim B 1793 1784 Janeček František Spartak Choceň 1681 1685 ½ soutěž
2019/2020 2 TJ ŠO Chrudim B 1793 1784 Kouba Petr Sokol Lázně Bohdaneč 1735 1747 ½ soutěž
2019/2020 1 TJ ŠO Chrudim B 1802 1784 Navrátil Ladislav TJ Štefanydes Polička B 1754 1761 1 soutěž
2019/2020 10 TJ ŠO Chrudim C 1784 1774 Tyč Miroslav ŠS Železné hory B 1740 1738 ½ soutěž
2019/2020 9 TJ ŠO Chrudim C 1785 1774 Kalhous Miroslav ŠK Rapid Pardubice E 1517 1528 ½ soutěž
2019/2020 8 TJ ŠO Chrudim C 1785 1774 Janoušek Ladislav NOPO Miřetice 1484 1506 1 soutěž
2019/2020 7 TJ ŠO Chrudim C 1785 1774 Laurin Jakub Rapid G + DDM Přelouč 1284 1177 1 soutěž
2019/2020 5 TJ ŠO Chrudim C 1789 1784 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny G 1525 1507 ½ soutěž
2019/2020 3 TJ ŠO Chrudim C 1793 1784 Melichar Jaroslav TJ Sokol Krucemburk 1457 1440 1 soutěž
2019/2020 2 TJ ŠO Chrudim C 1793 1784 Joukl Jakub ŠK Rapid Pardubice F 1718 1707 ½ soutěž
2019/2020 1 TJ ŠO Chrudim C 1802 1784 Pejřimovský Tadeáš Rubel TJ CHS Chotěboř C 1444 1444 0 soutěž
2018/2019 11 TJ SO Chrudim C 1808 1820 Vojáček Jan Zelezne hory B 1361 1425 1 soutěž
2018/2019 10 TJ SO Chrudim C 1824 1820 Fiala Jan Rapid Pardubice F 1614 1566 0 soutěž
2018/2019 9 TJ SO Chrudim C 1824 1820 Kalhous Miroslav Rapid Pardubice E 1513 1547 ½ soutěž
2018/2019 8 TJ SO Chrudim C 1822 1820 Králová Gabriela NOPO Miretice 1580 1606 0 soutěž
2018/2019 7 TJ SO Chrudim C 1822 1820 Šindler Jaromír SK Bohemia Pardubice C 1579 1591 1 soutěž
2018/2019 6 TJ SO Chrudim C 1835 1820 Pejřimovský Tadeáš Rubel TJ CHS Chotebor C 1237 1306 0 soutěž
2018/2019 5 TJ SO Chrudim C 1835 1820 Mikulenka Tomáš Rapid G + DDM Prelouc 1642 1638 1 soutěž
2018/2019 4 TJ SO Chrudim C 1821 1814 Kačor Petr TJ Sokol Krucemburk 1662 1605 1 soutěž
2018/2019 3 TJ SO Chrudim C 1824 1814 Mácha Martin Rapid Pardubice D 1415 1464 ½ soutěž
2018/2019 2 TJ SO Chrudim C 1824 1814 Škorpík František 2222 SK Polabiny G 1605 1665 ½ soutěž
2018/2019 1 TJ SO Chrudim C 1826 1814 Jareš Ondřej Zelezne hory C 1417 1408 1 soutěž
2018/2019 10 TJ SO Chrudim B 1824 1820 Svítil Radek Eurobit 1715 1710 1 soutěž
2018/2019 9 TJ SO Chrudim B 1822 1820 Charouz Milan TJ Stefanydes Policka C 1629 1668 1 soutěž
2018/2019 8 TJ SO Chrudim B 1822 1820 Honek Jan Jiskra Hermanuv Mestec 1799 1807 1 soutěž
2018/2019 7 TJ SO Chrudim B 1835 1820 Brožka Karel 2222 SK Polabiny F 0 1583 0 soutěž
2018/2019 6 TJ SO Chrudim B 1835 1820 Škroch Martin 2222 SK Polabiny E 1862 1868 ½ soutěž
2018/2019 5 TJ SO Chrudim B 1821 1814 Fiala Jan SK Rapid Pardubice C 1566 1548 1 soutěž
2018/2019 4 TJ SO Chrudim B 1821 1814 Svoboda Jiří Sokol Lazne Bohdanec 1579 1594 1 soutěž
2018/2019 3 TJ SO Chrudim B 1824 1814 Kvapil Petr SK Bohemia Pardubice B 1655 1676 1 soutěž
2018/2019 2 TJ SO Chrudim B 1824 1814 Vojanec Hynek SO Hlinsko B 1660 1688 1 soutěž
2018/2019 1 TJ SO Chrudim B 1826 1814 Tyč Miroslav Zelezne hory 1698 1709 ½ soutěž
2017/2018 11 TJ SO Chrudim B 1818 1835 Joukl Jakub SK Rapid Pardubice B 1772 1676 1 soutěž
2017/2018 10 TJ SO Chrudim B 1830 1835 Přibyl Jiří Jiskra Hermanuv Mestec 1907 1889 0 soutěž
2017/2018 9 TJ SO Chrudim B 1828 1835 Šilar Lubomír Zelezne hory 2080 2062 ½ soutěž
2017/2018 8 TJ SO Chrudim B 1828 1835 Novotný Ondřej SO Hlinsko B 1750 1703 ½ soutěž
2017/2018 7 TJ SO Chrudim B 1846 1835 Jiroušek Jan 2222 SK Polabiny G 1684 1717 0 soutěž
2017/2018 6 TJ SO Chrudim B 1846 1835 Mikulenka Tomáš SK Rapid Pardubice C 1593 1610 1 soutěž
2017/2018 4 TJ SO Chrudim B 1830 1835 Smejkal Jan TJ Stefanydes Policka C 1722 1793 0 soutěž
2017/2018 3 TJ SO Chrudim B 1830 1835 Veselý Emanuel Sokol Lazne Bohdanec 1763 1764 1 soutěž
2017/2018 2 TJ SO Chrudim B 1830 1835 Sukdolák Radek TJ CHS Chotebor B 1931 1958 0 soutěž
2017/2018 1 TJ SO Chrudim B 1850 1836 Šlosar Jan 2222 SK Polabiny F 2021 2033 ½ soutěž
2017/2018 11 TJ SO Chrudim C 1818 1835 Joukl Jakub Rapid Pardubice D 1772 1676 ½ soutěž
2017/2018 10 TJ SO Chrudim C 1830 1835 Svítil Radek Rapid Pardubice F 1748 1736 0 soutěž
2017/2018 8 TJ SO Chrudim C 1828 1835 Tyč Miroslav Zelezne hory B 1724 1729 ½ soutěž
2017/2018 7 TJ SO Chrudim C 1828 1835 Fiala Milan TJ CHS Chotebor C 1846 1848 ½ soutěž
2017/2018 6 TJ SO Chrudim C 1846 1835 Hon Jiří Rapid Pardubice E 1790 1781 1 soutěž
2017/2018 5 TJ SO Chrudim C 1846 1835 Janoušek Petr NOPO Miretice 1621 1603 0 soutěž
2017/2018 3 TJ SO Chrudim C 1830 1835 Štorek Luboš TJ Sokol Krouna 1570 1640 1 soutěž
2017/2018 2 TJ SO Chrudim C 1830 1835 Stránský Luboš SO Hlinsko C 1547 1523 ½ soutěž
2017/2018 1 TJ SO Chrudim C 1850 1836 Michal Milan TJ Sokol Krucemburk 1711 1709 1 soutěž
2017/2018 9 TJ SO Chrudim 1830 1835 Marinov Peter SK Vysoke Myto B 1740 1758 1 soutěž
2016/2017 11 TJ SO Chrudim 1887 1864 Stehlík Pavel SK Rapid Pardubice C 1463 1526 ½ soutěž
2015/2016 3 TJ ŠO Chrudim 1887 1864 Houška Bronislav ŠK Vysoké Mýto 2012 2058 ½ soutěž
2015/2016 2 TJ ŠO Chrudim 1887 1864 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny C 1830 1825 ½ soutěž
2015/2016 1 TJ ŠO Chrudim 1887 1864 Navrátil Jiří ŠK 1921 Zábřeh 2067 2031 1 soutěž
2015/2016 11 TJ ŠO Chrudim B 1887 1864 Režný Zdeněk ŠK Rapid Pardubice E 1713 1770 1 soutěž
2015/2016 10 TJ ŠO Chrudim B 1887 1864 Simon Jakub TJ Štefanydes Polička D 1558 1569 1 soutěž
2015/2016 9 TJ ŠO Chrudim B 1887 1864 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny E 1531 1504 ½ soutěž
2015/2016 8 TJ ŠO Chrudim B 1887 1864 Mudruňka Pavel ŠK Bohemia Pardubice B 1925 2012 ½ soutěž
2015/2016 7 TJ ŠO Chrudim B 1887 1864 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř B 1812 1820 1 soutěž
2015/2016 6 TJ ŠO Chrudim B 1887 1864 Krmenčík Roman ŠK Rapid Pardubice D 1759 1827 ½ soutěž
2015/2016 5 TJ ŠO Chrudim B 1887 1864 Kouba Petr Sokol Lázně Bohdaneč 1827 1819 1 soutěž
2015/2016 4 TJ ŠO Chrudim B 1887 1864 Říha Vojtěch ŠO Hlinsko 1904 1923 ½ soutěž
2015/2016 6 TJ ŠO Chrudim C 1887 1864 Jirmásek Vladimír TJ Sokol Krouna 1481 1528 ½ soutěž
2015/2016 5 TJ ŠO Chrudim C 1887 1864 Michal Milan Sokol Krucemburk 1762 1766 1 soutěž
2015/2016 4 TJ ŠO Chrudim C 1887 1864 Severýn Jaromír ŠO Hlinsko C 1441 1459 1 soutěž
2015/2016 3 TJ ŠO Chrudim C 1887 1864 Kubeš Ivan NOPO Miřetice 1668 1691 1 soutěž
2015/2016 2 TJ ŠO Chrudim C 1887 1864 Londin Milan ŠO Hlinsko B 1766 1785 0 soutěž
2015/2016 1 TJ ŠO Chrudim C 1887 1864 Ždímal Petr TJ ŠO Chrudim D 1765 1777 1 soutěž
2015/2016 7 TJ ŠO Chrudim C 1887 1864 Ret Adam Josef 2222 ŠK Polabiny I 1430 1390 1 soutěž
2015/2016 6 TJ ŠO Chrudim C 1887 1864 Kalhous Miroslav ŠK Rapid Pardubice F 1583 1553 ½ soutěž
2015/2016 5 TJ ŠO Chrudim C 1887 1864 Kocian Štefan ŠK Rapid Pardubice G 1176 1258 1 soutěž
2015/2016 4 TJ ŠO Chrudim C 1887 1864 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny F 1531 1504 ½ soutěž
2014/2015 11 TJ ŠO Chrudim B 1913 1913 Honek Jan Jiskra Heřmanův Městec 1820 1829 0 soutěž
2014/2015 10 TJ ŠO Chrudim B 1913 1913 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř C 1826 1886 ½ soutěž
2014/2015 9 TJ ŠO Chrudim B 1913 1913 Makeš Martin ŠK Bohemia Pardubice B 2048 2003 ½ soutěž
2014/2015 8 TJ ŠO Chrudim B 1913 1913 Režný Zdeněk ŠK Rapid Pardubice E 1741 1785 0 soutěž
2014/2015 7 TJ ŠO Chrudim B 1913 1913 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny E 1766 1863 0 soutěž
2014/2015 6 TJ ŠO Chrudim B 1913 1913 Feltl Patrik TJ Štefanydes Polička D 1529 1621 1 soutěž
2014/2015 5 TJ ŠO Chrudim B 1913 1913 Svoboda Jiří Sokol Lázně Bohdaneč 1625 1643 1 soutěž
2014/2015 4 TJ ŠO Chrudim B 1913 1913 Severýn Jaromír ŠO Hlinsko A 0 soutěž
2014/2015 3 TJ ŠO Chrudim B 1913 1913 Hanus Lukáš ŠO Hlinsko B 1561 ½ soutěž
2014/2015 2 TJ ŠO Chrudim B 1913 1913 Mikulenka Tomáš ŠK Rapid Pardubice D 1525 1572 1 soutěž
2014/2015 1 TJ ŠO Chrudim B 1913 1913 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny D 1769 1769 0 soutěž
2014/2015 11 TJ ŠO Chrudim C 1913 1913 Indra Antonín ŠO DDM Hlinsko C 1365 ½ soutěž
2014/2015 10 TJ ŠO Chrudim C 1913 1913 Dunajčík Jiří Šachový spolek Železné hory 1902 ½ soutěž
2014/2015 9 TJ ŠO Chrudim C 1913 1913 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny F 1636 1612 1 soutěž
2014/2015 8 TJ ŠO Chrudim C 1913 1913 Cach Tomáš NOPO Miřetice 1249 1 soutěž
2014/2015 7 TJ ŠO Chrudim C 1913 1913 Kalhous Miroslav ŠK Rapid Pardubice F 1613 1598 1 soutěž
2014/2015 6 TJ ŠO Chrudim C 1913 1913 Pelcl Luděk 2222 ŠK Polabiny I 1100 ½ soutěž
2014/2015 5 TJ ŠO Chrudim C 1913 1913 Ždímal Petr TJ ŠO Chrudim D 1773 1773 ½ soutěž
2014/2015 4 TJ ŠO Chrudim C 1913 1913 Fišnar Karel 2222 ŠK Polabiny G 1431 1429 ½ soutěž
2014/2015 3 TJ ŠO Chrudim C 1913 1913 Formánek Matěj 2222 ŠK Polabiny H 1293 1 soutěž
2014/2015 2 TJ ŠO Chrudim C 1913 1913 Kafka Roman TJ Sokol Krucemburk 1542 ½ soutěž
2014/2015 1 TJ ŠO Chrudim C 1913 1913 Prokop Matěj ŠK Rapid Pardubice G 1560 1580 1 soutěž
2013/2014 11 TJ ŠO Chrudim C 1925 1922 Mazura Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1952 1932 ½ soutěž
2013/2014 10 TJ ŠO Chrudim C 1925 1922 Janda Lubomír ŠO Hlinsko 1848 1847 ½ soutěž
2013/2014 9 TJ ŠO Chrudim C 1925 1922 Kalhous Miroslav ŠK Rapid Pardubice E 1620 1587 1 soutěž
2013/2014 8 TJ ŠO Chrudim C 1925 1922 Vavroušek Petr ŠK Vysoké Mýto C 1786 1675 0 soutěž
2013/2014 7 TJ ŠO Chrudim C 1925 1922 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř B 1910 1902 ½ soutěž
2013/2014 6 TJ ŠO Chrudim C 1925 1922 Cach Zdeněk 2222 ŠK Polabiny E 1534 1629 1 soutěž
2013/2014 5 TJ ŠO Chrudim C 1925 1922 Krejčí Milan TJ Jiskra Litomyšl B 1626 1 soutěž
2013/2014 4 TJ ŠO Chrudim C 1925 1922 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička D 1639 1620 1 soutěž
2013/2014 3 TJ ŠO Chrudim C 1925 1922 Janko Jan ŠK Rapid Pardubice D 1781 1775 ½ soutěž
2013/2014 2 TJ ŠO Chrudim C 1925 1922 Honek Jan Jiskra Heřmanův Městec 1861 1876 ½ soutěž
2013/2014 1 TJ ŠO Chrudim C 1925 1922 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny D 1695 1 soutěž
2013/2014 11 TJ ŠO Chrudim B 1925 1922 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička B 1978 1962 ½ soutěž
2013/2014 10 TJ ŠO Chrudim B 1925 1922 Konrád František Sokol Zaječice 1904 1881 1 soutěž
2013/2014 9 TJ ŠO Chrudim B 1925 1922 Grundman Václav ŠK Ústí nad Orlicí B 1713 1751 0 soutěž
2013/2014 8 TJ ŠO Chrudim B 1925 1922 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk 1909 1919 ½ soutěž
2013/2014 7 TJ ŠO Chrudim B 1925 1922 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pardubice 2049 2045 1 soutěž
2013/2014 6 TJ ŠO Chrudim B 1925 1922 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto B 1877 1888 ½ soutěž
2013/2014 5 TJ ŠO Chrudim B 1925 1922 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1950 1964 0 soutěž
2013/2014 4 TJ ŠO Chrudim B 1925 1922 Vaculík Jakub TJ Lanškroun 1756 1746 ½ soutěž
2013/2014 3 TJ ŠO Chrudim B 1925 1922 Meleško Andrij TJ Lokomotiva Česká Třebová 1994 1970 ½ soutěž
2013/2014 2 TJ ŠO Chrudim B 1925 1922 Hennig Thomas ŠK Rapid Pardubice C 2014 2047 1 soutěž
2013/2014 1 TJ ŠO Chrudim B 1925 1922 Černovský Jiří TJ CHS Chotěboř 2078 2074 0 soutěž
2013/2014 10 TJ ŠO Chrudim 1925 1922 Neuschl Zdeněk TJ Ostrava 2130 2119 0 soutěž
2012/2013 11 TJ ŠO Chrudim C 1953 1969 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička C 1694 1754 0 soutěž
2012/2013 10 TJ ŠO Chrudim C 1953 1969 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto C 1899 1900 ½ soutěž
2012/2013 9 TJ ŠO Chrudim C 1953 1969 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice B 2031 2005 1 soutěž
2012/2013 8 TJ ŠO Chrudim C 1953 1969 Pavlovec Vladimír Rapid Pardubice E 1838 ½ soutěž
2012/2013 7 TJ ŠO Chrudim C 1953 1969 Marcinko Patrik ŠK Rapid Teenagers 1766 1763 ½ soutěž
2012/2013 6 TJ ŠO Chrudim C 1953 1969 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny E 1900 ½ soutěž
2012/2013 5 TJ ŠO Chrudim C 1953 1969 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny F 1697 1754 ½ soutěž
2012/2013 4 TJ ŠO Chrudim C 1953 1969 Adámek Milan ŠO Hlinsko 1931 ½ soutěž
2012/2013 3 TJ ŠO Chrudim C 1953 1969 Vavroušek Petr TJ Spartak Choceň 1817 1759 1 soutěž
2012/2013 2 TJ ŠO Chrudim C 1953 1969 Vobořil Pavel Rapid Pardubice D 2002 1991 0 soutěž
2012/2013 1 TJ ŠO Chrudim C 1953 1969 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř B 1953 1894 1 soutěž
2012/2013 11 TJ ŠO Chrudim B 1953 1969 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1988 2006 ½ soutěž
2012/2013 10 TJ ŠO Chrudim B 1953 1969 Novotný Aleš ŠK Rapid Aggressors 1819 1828 1 soutěž
2012/2013 9 TJ ŠO Chrudim B 1953 1969 Pokorný Tomáš TJ Štefanydes Polička 2218 2252 0 soutěž
2012/2013 8 TJ ŠO Chrudim B 1953 1969 Sabolová Kristýna ŠK Vysoké Mýto B 1883 1870 ½ soutěž
2012/2013 6 TJ ŠO Chrudim B 1953 1969 Kalous Tomáš SK + Sokol Žamberk 1878 1868 ½ soutěž
2012/2013 5 TJ ŠO Chrudim B 1953 1969 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř 1835 1882 ½ soutěž
2012/2013 4 TJ ŠO Chrudim B 1953 1969 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny D 1660 1693 1 soutěž
2012/2013 3 TJ ŠO Chrudim B 1953 1969 Šindelář Petr TJ Jiskra Heřm. Městec 1829 ½ soutěž
2012/2013 2 TJ ŠO Chrudim B 1953 1969 Hromádko Martin Sokol Zaječice 1984 1963 0 soutěž
2012/2013 1 TJ ŠO Chrudim B 1953 1969 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice 1948 1926 ½ soutěž
2011/2012 11 TJ ŠO Chrudim C 1948 1948 Pavlovec Vladimír Rapid Pardubice E 1854 1 soutěž
2011/2012 10 TJ ŠO Chrudim C 1948 1948 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny E 1912 1 soutěž
2011/2012 9 TJ ŠO Chrudim C 1948 1948 Kučera Jan TJ Spartak Choceň 1967 ½ soutěž
2011/2012 8 TJ ŠO Chrudim C 1948 1948 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 2010 2004 ½ soutěž
2011/2012 7 TJ ŠO Chrudim C 1948 1948 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička C 2083 2077 0 soutěž
2011/2012 6 TJ ŠO Chrudim C 1948 1948 Kovaříková Kristýna TJ Štefanydes Polička D 1980 1980 1 soutěž
2011/2012 5 TJ ŠO Chrudim C 1948 1948 Vávra Radim Rapid Pardubice D 2045 2057 1 soutěž
2011/2012 4 TJ ŠO Chrudim C 1948 1948 Kourek Jozef 2222 ŠK Polabiny D 2136 2152 0 soutěž
2011/2012 3 TJ ŠO Chrudim C 1948 1948 Adámek Milan ŠO DDM Hlinsko 1957 ½ soutěž
2011/2012 2 TJ ŠO Chrudim C 1948 1948 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř B 1901 1901 ½ soutěž
2011/2012 11 TJ ŠO Chrudim B 1948 1948 Borek Pavel TJ Lokomotiva Česká Třebová 1934 1881 0 soutěž
2011/2012 10 TJ ŠO Chrudim B 1948 1948 Sabolová Kristýna ŠK Vysoké Mýto B 1734 1719 ½ soutěž
2011/2012 9 TJ ŠO Chrudim B 1948 1948 Honek Ondřej TJ Jiskra Heřmanův Městec 1397 1 soutěž
2011/2012 8 TJ ŠO Chrudim B 1948 1948 Novák Martin ŠK Vysoké Mýto C 1000 1 soutěž
2011/2012 7 TJ ŠO Chrudim B 1948 1948 Janko Jan Rapid Pardubice C 1821 1773 ½ soutěž
2011/2012 6 TJ ŠO Chrudim B 1948 1948 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl 1799 1873 1 soutěž
2011/2012 5 TJ ŠO Chrudim B 1948 1948 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička 1732 1 soutěž
2011/2012 4 TJ ŠO Chrudim B 1948 1948 Rychlý Tomáš TJ CHS Chotěboř 1722 1722 1 soutěž
2011/2012 2 TJ ŠO Chrudim B 1948 1948 Endl Vlastimil TJ Slovan Moravská Třebová 1593 1 soutěž
2010/2011 11 TJ ŠO Chrudim "B" 1821 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička 1995 1 soutěž
2010/2011 10 TJ ŠO Chrudim "B" 1821 Havrlík Pavel SK + Sokol Žamberk 1928 ½ soutěž
2010/2011 9 TJ ŠO Chrudim "B" 1821 Kylar Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1898 ½ soutěž
2010/2011 8 TJ ŠO Chrudim "B" 1821 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad 1758 ½ soutěž
2010/2011 7 TJ ŠO Chrudim "B" 1821 Podgorný Radim ŠK Vysoké Mýto "C" 1753 ½ soutěž
2010/2011 6 TJ ŠO Chrudim "B" 1821 Konrád František ŠK Vysoké Mýto "B" 1954 ½ soutěž
2010/2011 4 TJ ŠO Chrudim "B" 1821 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř 1900 ½ soutěž
2010/2011 3 TJ ŠO Chrudim "B" 1821 Palla Stanislav TJ Lanškroun 1701 1 soutěž
2010/2011 2 TJ ŠO Chrudim "B" 1821 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny "C" 2020 1 soutěž
2010/2011 1 TJ ŠO Chrudim "B" 1821 Pelcl Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová 1697 ½ soutěž
2010/2011 11 TJ ŠO Chrudim "C" 1821 Frgalová Hana 2222 ŠK Polabiny "F" 1377 1 soutěž
2010/2011 10 TJ ŠO Chrudim "C" 1821 Zámečník Jan ŠO DDM Hlinsko 1849 ½ soutěž
2010/2011 9 TJ ŠO Chrudim "C" 1821 Zoubek David ŠK Rapid Teenagers 1680 1 soutěž
2010/2011 8 TJ ŠO Chrudim "C" 1821 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny "D" 1997 0 soutěž
2010/2011 7 TJ ŠO Chrudim "C" 1821 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička "B" 2031 0 soutěž
2010/2011 6 TJ ŠO Chrudim "C" 1821 Švanda Radek TJ Štefanydes Polička "C" 1800 1 soutěž
2010/2011 5 TJ ŠO Chrudim "C" 1821 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny "E" 1708 ½ soutěž
2010/2011 4 TJ ŠO Chrudim "C" 1821 Makeš Martin ŠK Bohemia Pardubice "B" 2066 1 soutěž
2010/2011 3 TJ ŠO Chrudim "C" 1821 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Matadors 1821 0 soutěž
2010/2011 2 TJ ŠO Chrudim "C" 1821 Vavroušek Petr TJ Spartak Choceň 1775 0 soutěž
2010/2011 1 TJ ŠO Chrudim "C" 1821 Müller Petr TJ Jiskra Heřmanův Městec 1947 ½ soutěž
2009/2010 9 TJ ŠO a DDM Chrudim D"" 1789 Ryzner Jiří ŠK Rapid Talents 1598 1 soutěž
2009/2010 8 TJ ŠO a DDM Chrudim D"" 1789 Indrová Jana 2222 ŠK Polabiny F"" 1539 0 soutěž
2009/2010 7 TJ ŠO a DDM Chrudim D"" 1789 Hrančík Jaroslav Sokol Krucemburk 1479 1 soutěž
2009/2010 6 TJ ŠO a DDM Chrudim D"" 1789 Sekyrka Josef Sokol Lázně Bohdaneč 1790 ½ soutěž
2009/2010 5 TJ ŠO a DDM Chrudim D"" 1789 Šebek Miroslav NOPO Miřetice 1519 1 soutěž
2009/2010 4 TJ ŠO a DDM Chrudim D"" 1789 Svítil Radek ŠK Rapid Teenagers 1529 0 soutěž
2009/2010 3 TJ ŠO a DDM Chrudim D"" 1789 Kroupa Tomáš 2222 ŠK Polabiny G"" 1329 1 soutěž
2009/2010 2 TJ ŠO a DDM Chrudim D"" 1789 Indra Antonín ŠO DDM Hlinsko B"" 1355 1 soutěž
2009/2010 1 TJ ŠO a DDM Chrudim D"" 1789 Krys Jaromír TJ ŠO a DDM Chrudim E"" 2140 0 soutěž
2009/2010 11 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1789 Šmejdíř Waldemar Spartak Choceň 1627 1 soutěž
2009/2010 10 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1789 Schaffer David TJ Štefanydes Polička C"" 1475 1 soutěž
2009/2010 9 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1789 ŠK Rapid Predators 1 soutěž
2009/2010 8 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1789 Vojanec Hynek ŠO DDM Hlinsko 1700 1 soutěž
2009/2010 7 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1789 ŠK Rapid Rangers 1 soutěž
2009/2010 6 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1789 Klouček Jindřich TJ Jiskra Heřmanův Městec 1669 ½ soutěž
2009/2010 5 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1789 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny E"" 1728 1 soutěž
2009/2010 4 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1789 Horník Jaromír ŠK Rapid Pardubice 1674 1 soutěž
2009/2010 3 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1789 Grimm Jan TJ Sokol Krouna 1355 1 soutěž
2009/2010 1 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1789 Krys Jan TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1669 1 soutěž
2008/2009 11 TJ ŠO a DDM Chrudim C 1813 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny F 1622 1 soutěž
2008/2009 10 TJ ŠO a DDM Chrudim C 1813 Nikl Leoš Spartak Choceň B 1758 ½ soutěž
2008/2009 9 TJ ŠO a DDM Chrudim C 1813 Mazura Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1962 ½ soutěž
2008/2009 8 TJ ŠO a DDM Chrudim C 1813 Komárek David TJ Štefanydes Polička C 2141 0 soutěž
2008/2009 7 TJ ŠO a DDM Chrudim C 1813 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička B 1582 ½ soutěž
2008/2009 6 TJ ŠO a DDM Chrudim C 1813 Müller Petr TJ Jiskra Heřmanův Městec 2005 0 soutěž
2008/2009 5 TJ ŠO a DDM Chrudim C 1813 Bauer Jindřich 2222 ŠK Polabiny E 1839 0 soutěž
2008/2009 4 TJ ŠO a DDM Chrudim C 1813 Zámečník Jan ŠO DDM Hlinsko 1878 ½ soutěž
2008/2009 3 TJ ŠO a DDM Chrudim C 1813 Kraus Ondřej ŠK Rapid Teenagers 1595 1 soutěž
2008/2009 2 TJ ŠO a DDM Chrudim C 1813 Seidl Zdeněk AKIS Pardubice 1968 ½ soutěž
2008/2009 1 TJ ŠO a DDM Chrudim C 1813 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto C 1961 ½ soutěž
2008/2009 11 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1813 Šimek Zdeněk Lokomotiva Česká Třebová 1887 ½ soutěž
2008/2009 10 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1813 Škorpík Jan 2222 ŠK Polabiny D 1895 0 soutěž
2008/2009 9 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1813 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1884 0 soutěž
2008/2009 8 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1813 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička 1774 0 soutěž
2008/2009 7 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1813 Sabolová Kristýna ŠK Vysoké Mýto B 1562 ½ soutěž
2008/2009 6 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1813 Heger Miroslav TJ Lanškroun 1681 1 soutěž
2008/2009 5 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1813 Řehák Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad 1842 ½ soutěž
2008/2009 3 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1813 Pokorný Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1951 1 soutěž
2008/2009 2 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1813 Michal Milan CHS Chotěboř 1778 ½ soutěž
2008/2009 1 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1813 Dungl Petr SK + Sokol Žamberk 1769 ½ soutěž
2007/2008 10 ŠO Chrudim B 1833 Hennig Thomas AKIS Pardubice 1999 ½ soutěž
2007/2008 9 ŠO Chrudim B 1833 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl 1991 ½ soutěž
2007/2008 8 ŠO Chrudim B 1833 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 2013 1 soutěž
2007/2008 7 ŠO Chrudim B 1833 Zámečník Bohumír SK Žamberk 1911 ½ soutěž
2007/2008 6 ŠO Chrudim B 1833 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička B 1777 ½ soutěž
2007/2008 5 ŠO Chrudim B 1833 Kýhos Alois SYNPO Pardubice 1838 ½ soutěž
2007/2008 4 ŠO Chrudim B 1833 Petrážová Kateřina TJ Lokomotiva Česká Třebová 1601 1 soutěž
2007/2008 3 ŠO Chrudim B 1833 Kylar Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1950 0 soutěž
2007/2008 2 ŠO Chrudim B 1833 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny D 1502 1 soutěž
2007/2008 1 ŠO Chrudim B 1833 Petruň Milan TJ Lanškroun 1719 1 soutěž
2007/2008 11 ŠO Chrudim C 1833 Marek Jiří Spartak Choceň A 1800 1 soutěž
2007/2008 10 ŠO Chrudim C 1833 Bureš Martin 2222 ŠK Polabiny F 1000 1 soutěž
2007/2008 9 ŠO Chrudim C 1833 Cvrček Michal ŠK Rapid Pardubice E 1585 0 soutěž
2007/2008 8 ŠO Chrudim C 1833 Hon Jiří SK Holcim Prachovice 1911 ½ soutěž
2007/2008 7 ŠO Chrudim C 1833 Kotlant Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1516 ½ soutěž
2007/2008 6 ŠO Chrudim C 1833 Doseděl Zdeněk Spartak Choceň B 1684 0 soutěž
2007/2008 5 ŠO Chrudim C 1833 Baťa Stanislav 2222 ŠK Polabiny E 1815 ½ soutěž
2007/2008 4 ŠO Chrudim C 1833 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř 1891 0 soutěž
2007/2008 3 ŠO Chrudim C 1833 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička C 1756 0 soutěž
2007/2008 2 ŠO Chrudim C 1833 Adámek Milan ŠO DDM Hlinsko 1910 0 soutěž
2007/2008 1 ŠO Chrudim C 1833 Kůs Tomáš ŠO Chrudim D 1518 1 soutěž
2006/2007 11 ŠO Chrudim C 1901 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička C 1769 1 soutěž
2006/2007 10 ŠO Chrudim C 1901 Doseděl Zdeněk Spartak Choceň B 1672 ½ soutěž
2006/2007 9 ŠO Chrudim C 1901 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny E 1744 ½ soutěž
2006/2007 8 ŠO Chrudim C 1901 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1880 0 soutěž
2006/2007 7 ŠO Chrudim C 1901 Koutný Ludvík ŠK Rapid Pardubice G 1620 1 soutěž
2006/2007 6 ŠO Chrudim C 1901 Michlian Štefan Kavárna Evropa Pardubice 1777 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠO Chrudim C 1901 Zámečník Jan ŠO DDM Hlinsko 1720 ½ soutěž
2006/2007 4 ŠO Chrudim C 1901 Navrátil Václav Spartak Choceň A 1767 1 soutěž
2006/2007 3 ŠO Chrudim C 1901 Pavlovec Vladimír Dymák Heřmanův Městec 1886 ½ soutěž
2006/2007 2 ŠO Chrudim C 1901 Tlapák Stanislav SK Holcim Prachovice 1793 ½ soutěž
2006/2007 1 ŠO Chrudim C 1901 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim D 1446 1 soutěž
2006/2007 11 ŠO Chrudim B 1901 Pyskatý Jindřich SYNPO Pardubice 1854 1 soutěž
2006/2007 10 ŠO Chrudim B 1901 Šimek Zdeněk Jiskra Ústí nad Orlicí A 1870 1 soutěž
2006/2007 8 ŠO Chrudim B 1901 Roub Bohumil 2222 ŠK Polabiny D 1861 ½ soutěž
2006/2007 7 ŠO Chrudim B 1901 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto 1932 ½ soutěž
2006/2007 6 ŠO Chrudim B 1901 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička B 1841 1 soutěž
2006/2007 4 ŠO Chrudim B 1901 Wiesinger Wolfgang SK Žamberk 1914 0 soutěž
2006/2007 2 ŠO Chrudim B 1901 Novotný Tomáš TJ CHS Chotěboř 1755 ½ soutěž
2006/2007 1 ŠO Chrudim B 1901 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1725 0 soutěž
2005/2006 11 TJ + DDM Chrudim B 1901 Janda Lubomír TJ DDM Hlinsko 1757 ½ soutěž
2005/2006 10 TJ + DDM Chrudim B 1901 Maceška Bohumír SK Žamberk 1889 ½ soutěž
2005/2006 9 TJ + DDM Chrudim B 1901 Šimek Jan Jiskra Ústí nad Orlicí 1928 0 soutěž
2005/2006 8 TJ + DDM Chrudim B 1901 Komárek David Štefanydes Polička 2147 ½ soutěž
2005/2006 7 TJ + DDM Chrudim B 1901 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2101 1 soutěž
2005/2006 6 TJ + DDM Chrudim B 1901 Kaderka Radek Eurokomplex Pardubice 2152 ½ soutěž
2005/2006 5 TJ + DDM Chrudim B 1901 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř 1907 0 soutěž
2005/2006 4 TJ + DDM Chrudim B 1901 Kylar Pavel Spartak OEZ Letohrad 1842 0 soutěž
2005/2006 3 TJ + DDM Chrudim B 1901 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 1885 1 soutěž
2005/2006 2 TJ + DDM Chrudim B 1901 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny B 2010 0 soutěž
2005/2006 1 TJ + DDM Chrudim B 1901 Matouš Radek Kavárna Evropa Pardubice 1920 ½ soutěž
2005/2006 9 TJ+DDM Chrudim D 1901 Novák Aleš KONTAX Pardubice 1993 ½ soutěž
2005/2006 8 TJ+DDM Chrudim D 1901 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 1891 0 soutěž
2005/2006 7 TJ+DDM Chrudim D 1901 Hanus Michal TJ DDM Hlinsko B 1657 ½ soutěž
2005/2006 6 TJ+DDM Chrudim D 1901 Zelenka Jaroslav Jiskra Heřmanův Městec 2106 0 soutěž
2005/2006 5 TJ+DDM Chrudim D 1901 Pyskatý Jindřich SYNPO Pardubice 1874 0 soutěž
2005/2006 4 TJ+DDM Chrudim D 1901 Honek Jan Holcim Prachovice 1819 1 soutěž
2005/2006 2 TJ+DDM Chrudim D 1901 Ždímal Petr TJ+DDM Chrudim C 1600 ½ soutěž
2005/2006 1 TJ+DDM Chrudim D 1901 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny C 1977 0 soutěž
2004/2005 11 TJ ŠO Chrudim B 1885 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny B 1841 1 soutěž
2004/2005 10 TJ ŠO Chrudim B 1885 Hájek Jiří Sokol Zaječice 2112 0 soutěž
2004/2005 9 TJ ŠO Chrudim B 1885 Houška Bronislav Štefanydes Polička A 2011 ½ soutěž
2004/2005 8 TJ ŠO Chrudim B 1885 Štolfa Jaroslav TJ CHS Chotěboř 1871 ½ soutěž
2004/2005 7 TJ ŠO Chrudim B 1885 Pačovský Martin Synpo Pardubice 1839 ½ soutěž
2004/2005 6 TJ ŠO Chrudim B 1885 Jerman Miloš Štefanydes Polička B 1678 1 soutěž
2004/2005 5 TJ ŠO Chrudim B 1885 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto 1937 ½ soutěž
2004/2005 4 TJ ŠO Chrudim B 1885 Švub Jan Jiskra Ústí nad Orlicí A 1929 0 soutěž
2004/2005 3 TJ ŠO Chrudim B 1885 Pokorný Jan Jiskra Ústí nad Orlicí B 1918 ½ soutěž
2004/2005 2 TJ ŠO Chrudim B 1885 Maceška Bohumír SK Žamberk 1881 0 soutěž
2004/2005 1 TJ ŠO Chrudim B 1885 Slabý Miloš Eurokomplex Autoskla Pardubice 1852 1 soutěž
2003/2004 9 Chrudim C 1893 Vorel Bohuslav Polabiny C 1616 1 soutěž
2003/2004 8 Chrudim C 1893 Vondráček Emil Prachovice 1755 ½ soutěž
2003/2004 7 Chrudim C 1893 Hájek Lukáš Zaječice 2082 ½ soutěž
2003/2004 6 Chrudim C 1893 Kafka Roman Krucemburk 1508 1 soutěž
2003/2004 5 Chrudim C 1893 Müller Petr H. Městec 1753 1 soutěž
2003/2004 4 Chrudim C 1893 Štorek Luboš Hlinsko 1777 1 soutěž
2003/2004 3 Chrudim C 1893 Janko Jan Infinity E 1819 0 soutěž
2003/2004 2 Chrudim C 1893 Ďoubal Petr Kámen 1686 1 soutěž
2003/2004 1 Chrudim C 1893 Hnát Lubomír Chrudim D 1514 1 soutěž
2003/2004 11 ŠO+DDM Chrudim B 1893 Zelenka Jaroslav Eurokomplex Autoskla Pardubice 2005 0 soutěž
2003/2004 10 ŠO+DDM Chrudim B 1893 Kučera Jan ŠK Vysoké Mýto 1914 ½ soutěž
2003/2004 9 ŠO+DDM Chrudim B 1893 Pirkl Luboš TJ Lokomotiva Česká Třebová 1510 1 soutěž
2003/2004 8 ŠO+DDM Chrudim B 1893 Martinec Jan SK Žamberk 1753 ½ soutěž
2003/2004 7 ŠO+DDM Chrudim B 1893 Novotný Tomáš CHS Chotěboř 1661 ½ soutěž
2003/2004 6 ŠO+DDM Chrudim B 1893 Seidl Zdeněk Plzeňka Pardubice 1896 1 soutěž
2003/2004 4 ŠO+DDM Chrudim B 1893 Škorpík Jan 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 1857 ½ soutěž
2003/2004 2 ŠO+DDM Chrudim B 1893 Pokorný Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1726 1 soutěž
2003/2004 1 ŠO+DDM Chrudim B 1893 Coufal David TJ Synthesia Pardubice C 1783 ½ soutěž