Hráč Joukl Martin

Joukl Martin

User Pic
Jméno: Joukl Martin
Oddíl: Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1531
Elo mezinárodní: 1512
ID: 38932
FIDE ID: 376744
Rok narození: 2000
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Rapid Pardubice E 1539 1519 Roub Radek Zelezne hory C 1389 1451 ½
2018/2019 10 Rapid Pardubice E 1531 1519 Polách Jakub Zelezne hory B 1610 1665 1
2018/2019 9 Rapid Pardubice E 1531 1519 Linhart Zbyněk TJ SO Chrudim C 1964 1943 0
2018/2019 8 Rapid Pardubice E 1513 1519 Joukl Jakub Rapid Pardubice F 1665 1679 ½
2018/2019 7 Rapid Pardubice E 1513 1519 Janoušek Ladislav NOPO Miretice 1537 1542 1
2018/2019 6 Rapid Pardubice E 1501 1519 Šindler Jaromír SK Bohemia Pardubice C 1595 1591 ½
2018/2019 5 Rapid Pardubice E 1501 1519 Pejřimovský Tadeáš Rubel TJ CHS Chotebor C 1237 1306 1
2018/2019 4 Rapid Pardubice E 1495 1492 Hon Jiří Rapid G + DDM Prelouc 1785 1774 ½
2018/2019 3 Rapid Pardubice E 1488 1492 Kačor Petr TJ Sokol Krucemburk 1626 1605 0
2018/2019 2 Rapid Pardubice E 1488 1492 Svítil Radek Rapid Pardubice D 1717 1714 1
2018/2019 1 Rapid Pardubice E 1465 1492 Škorpík František 2222 SK Polabiny G 1613 1665 ½
2018/2019 9 SK Rapid Pardubice C 1513 1519 Veselý Emanuel Sokol Lazne Bohdanec 1754 1759 ½
2018/2019 7 SK Rapid Pardubice C 1501 1519 Novotný Ondřej SO Hlinsko B 1854 1866 ½
2018/2019 6 SK Rapid Pardubice C 1501 1519 Šilar Lubomír Zelezne hory 2064 2062 0
2018/2019 5 SK Rapid Pardubice C 1495 1492 Krys Jaromír TJ SO Chrudim B 2038 2037 0
2018/2019 4 SK Rapid Pardubice C 1495 1492 Ret Adam Josef Eurobit 1855 1820 0
2018/2019 3 SK Rapid Pardubice C 1488 1492 Smejkal Jan TJ Stefanydes Policka C 1713 1729 0
2018/2019 2 SK Rapid Pardubice C 1488 1492 Müller Petr Jiskra Hermanuv Mestec 1863 1874 0
2018/2019 1 SK Rapid Pardubice C 1465 1492 Nešpůrek Petr 2222 SK Polabiny F 1793 1797 ½
2018/2019 11 Rapid Pardubice 1531 1519 Tůma Jan TJ CHS Chotebor 2046 2027 0
2018/2019 10 Rapid Pardubice 1531 1519 Volák Šimon Lokomotiva Brno 1843 1798 0
2018/2019 8 Rapid Pardubice 1513 1519 Richter Rudolf TJ Namest n/Oslavou 1421 1499 ½
2017/2018 11 SK Rapid Pardubice B 1631 1641 Krys Jan TJ SO Chrudim B 1631 1662 0
2017/2018 10 SK Rapid Pardubice B 1591 1641 Sekyrka Josef Sokol Lazne Bohdanec 1729 1753 1
2017/2018 9 SK Rapid Pardubice B 1610 1641 Zvěřina Jan TJ CHS Chotebor B 1883 1885 0
2017/2018 8 SK Rapid Pardubice B 1610 1641 Vorel Bohuslav 2222 SK Polabiny F 1531 1530 ½
2017/2018 7 SK Rapid Pardubice B 1664 1641 Zeman Ladislav TJ Stefanydes Policka C 1737 1759 0
2017/2018 6 SK Rapid Pardubice B 1664 1641 Štolfa Jaroslav Jiskra Hermanuv Mestec 1729 1786 0
2017/2018 5 SK Rapid Pardubice B 1591 1641 Tyč Miroslav Zelezne hory 1716 1729 1
2017/2018 4 SK Rapid Pardubice B 1591 1641 Šťulík Jiří SO Hlinsko B 1776 1790 0
2017/2018 3 SK Rapid Pardubice B 1591 1641 Brázda Vít 2222 SK Polabiny G 1494 1438 1
2017/2018 2 SK Rapid Pardubice B 1591 1641 Cach Tomáš SK Rapid Pardubice C 1587 1577 1
2017/2018 1 SK Rapid Pardubice B 1631 1619 Šindler Jaromír SK Bohemia Pardubice B 1584 1568 ½
2017/2018 11 Rapid Pardubice E 1631 1641 Nešpůrek Jan 2222 SK Polabiny H 1596 1598 ½
2017/2018 9 Rapid Pardubice E 1591 1641 Pejřimovská Viola Ruby TJ CHS Chotebor C 1444 1504 1
2017/2018 7 Rapid Pardubice E 1610 1641 Janoušek Ladislav NOPO Miretice 1461 1520 ½
2017/2018 6 Rapid Pardubice E 1664 1641 Krys Jan TJ SO Chrudim C 1640 1662 0
2017/2018 4 Rapid Pardubice E 1591 1641 Severýn Jaromír SO Hlinsko C 1418 1465 1
2017/2018 3 Rapid Pardubice E 1591 1641 Kačor Petr TJ Sokol Krucemburk 1630 1609 ½
2017/2018 2 Rapid Pardubice E 1591 1641 Fiala Jan Rapid Pardubice D 1542 1468 ½
2017/2018 1 Rapid Pardubice E 1631 1619 Stehlík Pavel Rapid Pardubice F 1419 1428 ½
2016/2017 7 SK Rapid Pardubice B 1556 1534 Komárková Magdaléna TJ Stefanydes Policka 2002 2003 0
2015/2016 11 ŠK Rapid Pardubice D 1556 1534 Jun Rudolf TJ CHS Chotěboř B 1486 1495 ½
2015/2016 9 ŠK Rapid Pardubice D 1556 1534 Zmek Jaroslav Sokol Lázně Bohdaneč 1626 1635 1
2015/2016 8 ŠK Rapid Pardubice D 1556 1534 Vašek Petr ŠO Hlinsko 1466 1473 ½
2015/2016 7 ŠK Rapid Pardubice D 1556 1534 Polách Jakub Šachový spolek Železné hory 1669 1554 1
2015/2016 6 ŠK Rapid Pardubice D 1556 1534 Sokol Pavel TJ ŠO Chrudim B 1547 1631 1
2015/2016 5 ŠK Rapid Pardubice D 1556 1534 Šindelář Petr Jiskra Heřmanův Městec 1768 1821 0
2015/2016 3 ŠK Rapid Pardubice D 1556 1534 Brokl Daniel TJ Štefanydes Polička D 1451 1522 1
2015/2016 2 ŠK Rapid Pardubice D 1556 1534 Gregor Jiří 2222 ŠK Polabiny E 1756 1779 ½
2015/2016 1 ŠK Rapid Pardubice D 1556 1534 Kotlant Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1673 1704 0
2015/2016 7 ŠK Rapid Pardubice G 1556 1534 Škorpík František 2222 ŠK Polabiny F 1507 1648 0
2015/2016 5 ŠK Rapid Pardubice G 1556 1534 Nešpůrek Jan 2222 ŠK Polabiny G 1430 1502 ½
2015/2016 4 ŠK Rapid Pardubice G 1556 1534 Pelcl Robin 2222 ŠK Polabiny I 1202 1087 1
2015/2016 3 ŠK Rapid Pardubice G 1556 1534 Roub Radek ŠS Železné hory B 1100 1
2015/2016 2 ŠK Rapid Pardubice G 1556 1534 Stehlík Pavel ŠK Rapid Pardubice F 1463 1526 ½
2015/2016 1 ŠK Rapid Pardubice G 1556 1534 Bílek Marek 2222 ŠK Polabiny H 1286 1267 1
2015/2016 7 ŠK Rapid Pardubice G 1556 1534 Štorek Ladislav Sokol Krucemburk 1500 1470 1
2015/2016 5 ŠK Rapid Pardubice G 1556 1534 Chvojka Jan TJ ŠO Chrudim C 1408 1336 1
2015/2016 4 ŠK Rapid Pardubice G 1556 1534 Bureš Zbyněk TJ ŠO Chrudim D 1623 1593 0
2014/2015 11 ŠK Rapid Pardubice G 1423 1453 Krys Jan TJ ŠO Chrudim D 1754 1760 0
2014/2015 10 ŠK Rapid Pardubice G 1423 1453 Kantor Tomáš 2222 ŠK Polabiny G 1282 1
2014/2015 9 ŠK Rapid Pardubice G 1423 1453 Pilná Jitka 2222 ŠK Polabiny H 1100 1
2014/2015 8 ŠK Rapid Pardubice G 1423 1453 Kafka Roman TJ Sokol Krucemburk 1542 ½
2014/2015 7 ŠK Rapid Pardubice G 1423 1453 Pelcl Robin 2222 ŠK Polabiny I 1086 1
2014/2015 6 ŠK Rapid Pardubice G 1423 1453 Severýn Jaromír ŠO DDM Hlinsko C 1
2014/2015 4 ŠK Rapid Pardubice G 1423 1453 Melichar Zdeněk 2222 ŠK Polabiny F 1387 1411 ½
2014/2015 11 ŠK Rapid Pardubice D 1423 1453 Ročňák Zdeněk ŠO Hlinsko A 1121 1
2014/2015 10 ŠK Rapid Pardubice D 1423 1453 Ročňák Michal ŠO Hlinsko B 1285 1
2014/2015 9 ŠK Rapid Pardubice D 1423 1453 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička D 1686 1636 1
2014/2015 6 ŠK Rapid Pardubice D 1423 1453 Jun Rudolf TJ CHS Chotěboř C 1433 1531 0
2014/2015 5 ŠK Rapid Pardubice D 1423 1453 Kotlant Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1678 1704 0
2014/2015 4 ŠK Rapid Pardubice D 1423 1453 Král Miloš ŠK Rapid Pardubice E 1606 1625 1
2014/2015 3 ŠK Rapid Pardubice D 1423 1453 Bureš Martin 2222 ŠK Polabiny E 1620 1580 0
2014/2015 2 ŠK Rapid Pardubice D 1423 1453 Němec Vladimír TJ ŠO Chrudim B 1590 1610 0
2014/2015 1 ŠK Rapid Pardubice D 1423 1453 Krejčí Jan Sokol Lázně Bohdaneč 1636 1612 1
2013/2014 11 ŠK Rapid Pardubice D 1321 1385 Sedlák Petr Jiskra Heřmanův Městec 1439 1581 0
2013/2014 10 ŠK Rapid Pardubice D 1321 1385 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny D 1625 1591 0
2013/2014 8 ŠK Rapid Pardubice D 1321 1385 Vojanec Hynek ŠO Hlinsko 1558 1709 0
2013/2014 7 ŠK Rapid Pardubice D 1321 1385 Dědek Petr ŠK Rapid Pardubice E 1
2013/2014 6 ŠK Rapid Pardubice D 1321 1385 Novák Martin ŠK Vysoké Mýto C 1257 1
2013/2014 1 ŠK Rapid Pardubice D 1321 1385 Doseděl Marek TJ Jiskra Litomyšl B 1477 ½
2013/2014 9 Rapid Pardubice G 1321 1385 Kůs Miroslav NOPO Miřetice 1370 1
2013/2014 8 Rapid Pardubice G 1321 1385 Pekárek Josef TJ Energetik Chvaletice 1462 ½
2013/2014 7 Rapid Pardubice G 1321 1385 Šmejdíř Waldemar TJ Spartak Choceň 1540 1
2013/2014 6 Rapid Pardubice G 1321 1385 Fišnar Karel 2222 ŠK Polabiny G 1413 1399 0
2013/2014 5 Rapid Pardubice G 1321 1385 Jouza Petr Sokol Lázně Bohdaneč 1705 1737 ½
2013/2014 4 Rapid Pardubice G 1321 1385 Bureš Zbyněk TJ ŠO Chrudim D 1563 0
2013/2014 3 Rapid Pardubice G 1321 1385 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny H 1542 1539 0
2013/2014 2 Rapid Pardubice G 1321 1385 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny F 1711 1671 0
2012/2013 9 ŠK Rapid Kids 1266 Bureš Zbyněk TJ ŠO Chrudim D 1564 0
2012/2013 8 ŠK Rapid Kids 1266 Jun Rudolf TJ CHS Chotěboř C 1
2012/2013 7 ŠK Rapid Kids 1266 Hrančík Jaroslav TJ Sokol Krucemburk 1426 ½
2012/2013 5 ŠK Rapid Kids 1266 Kubelka Libor NOPO Miřetice 1373 0
2012/2013 4 ŠK Rapid Kids 1266 Binas Jindřich Sokol Lázně Bohdaneč ½
2012/2013 3 ŠK Rapid Kids 1266 Nešpůrek Jan 2222 ŠK Polabiny H 1250 1
2012/2013 2 ŠK Rapid Kids 1266 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny G 1636 1620 0
2012/2013 1 ŠK Rapid Kids 1266 Štěpán Josef Rapid Pardubice G 1551 1
2012/2013 11 ŠK Rapid Teenagers 1266 Indra Antonín ŠO Hlinsko 1368 ½
2012/2013 10 ŠK Rapid Teenagers 1266 Mácha Martin Rapid Pardubice D 1481 1499 0
2012/2013 9 ŠK Rapid Teenagers 1266 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička C 1517 0
2012/2013 8 ŠK Rapid Teenagers 1266 Kvapil Petr ŠK Bohemia Pardubice B 1736 1740 0
2011/2012 5 ŠK Rapid Pardubice G Soukup Jan TJ Sokol Krucemburk 0