Hráč Szücs Matyáš

Szücs Matyáš

User Pic
Jméno: Szücs Matyáš
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2097
Elo mezinárodní: 2090
ID: 33246
FIDE ID: 344664
Rok narození: 1999
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 3 ŠK Lípa B 2092 2097 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice 2025 2028 0
2018/2019 1 ŠK Lípa B 2083 2097 Sucharda David ŠK AD Jičín B 2055 2062 1
2018/2019 4 SK Lipa 2090 2097 Fojt Petr SK AD Jicin 2050 1865 1
2018/2019 2 SK Lipa 2092 2097 Kratochvíl Jakub TJ Pankrac B 2072 2077 1
2017/2018 9 2222 SK Polabiny E 2069 2076 Grundman Václav SK Usti nad Orlici A 2004 1995 1
2017/2018 6 2222 SK Polabiny E 2090 2097 Mareš Petr SK Usti nad Orlici B 1883 1893 1
2017/2018 4 2222 SK Polabiny E 2069 2076 Houška Bronislav SK Bohemia Pardubice 1987 2018 ½
2017/2018 3 2222 SK Polabiny E 2069 2076 Tůma Jiří SO Hlinsko 2288 2272 0
2017/2018 2 2222 SK Polabiny E 2069 2076 Škeřík Karel SK pri DDM Litomysl 1988 2001 1
2017/2018 11 SK Lipa 2078 2076 Prokop Matěj Eurobit 1907 1922 1
2017/2018 10 SK Lipa 2069 2076 Doseděl Jiří SK Vysoke Myto 2088 2076 ½
2017/2018 7 SK Lipa 2064 2076 Vicenec Roman SK Velke Losiny 2034 2010 1
2017/2018 6 SK Lipa 2064 2076 Jun Rudolf TJ CHS Chotebor 2006 1947 0
2017/2018 5 SK Lipa 2069 2076 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Kralove B 2006 1993 1
2017/2018 4 SK Lipa 2069 2076 Zahálka Jan TJ Snezka Nachod 1902 1885 1
2017/2018 3 SK Lipa 2069 2076 Komárková Magdaléna TJ Stefanydes Policka 2016 2000 1
2015/2016 11 2222 ŠK Polabiny C 2132 2127 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto 2130 2116 1
2015/2016 9 2222 ŠK Polabiny C 2132 2127 Opravil Karel ŠK 1921 Zábřeh 1985 1988 ½
2015/2016 8 2222 ŠK Polabiny C 2132 2127 Vaculík Jakub TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2200 2071 ½
2015/2016 7 2222 ŠK Polabiny C 2132 2127 Šmíd Jaroslav ŠK ZVU Engineering Lípa A 2073 2077 0
2015/2016 6 2222 ŠK Polabiny C 2132 2127 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2134 2146 1
2015/2016 5 2222 ŠK Polabiny C 2132 2127 Hlavnička Jiří ŠK Rapid Pardubice B 2158 2163 ½
2015/2016 4 2222 ŠK Polabiny C 2132 2127 Hostinský Jiří 2222 ŠK Polabiny B 2148 2188 ½
2015/2016 3 2222 ŠK Polabiny C 2132 2127 Grundman Václav ŠK Ústí nad Orlicí 2033 2046 1
2015/2016 2 2222 ŠK Polabiny C 2132 2127 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim 2104 2108 ½
2015/2016 1 2222 ŠK Polabiny C 2132 2127 Ringel Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové B 2218 2232 ½
2015/2016 7 2222 ŠK Polabiny A 2132 2127 Daněk Daniel ŠK Duras BVK-Královo Pole 2037 1959 ½
2015/2016 6 2222 ŠK Polabiny A 2132 2127 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno 1803 1840 ½
2015/2016 4 2222 ŠK Polabiny A 2132 2127 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město 2047 2070 ½
2015/2016 3 2222 ŠK Polabiny A 2132 2127 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 ½
2015/2016 2 2222 ŠK Polabiny A 2132 2127 Lojek Marek SK Slavia Orlová A 2012 2014 1
2015/2016 1 2222 ŠK Polabiny A 2132 2127 Sikora Matouš SK Slavia Orlová B 1876 1889 ½
2015/2016 10 ŠK Lípa B 2132 2127 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové nad Labem A 1870 1853 1
2015/2016 7 ŠK Lípa B 2132 2127 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice A 2057 2058 ½
2015/2016 6 ŠK Lípa B 2132 2127 Vlach Karel TJ Sokol Hradec Králové A 2094 2108 1
2015/2016 5 ŠK Lípa B 2132 2127 Semerák Pavel Sněžka TJ Náchod A 2057 2085 1
2015/2016 4 ŠK Lípa B 2132 2127 Rošková Kateřina TJ Jiskra Jaroměř A 1925 1923 1
2015/2016 2 ŠK Lípa B 2132 2127 Švéda Lubomír TJ CIS Lázně Bělohrad A 1857 1884 ½
2015/2016 7 2222 ŠK Polabiny A 2132 2127 Miesbauer Jan Šachklub Sokol Klatovy 2217 2194 0
2015/2016 6 2222 ŠK Polabiny A 2132 2127 Hollan Petr PROMAT OAZA Praha 2247 2170 0
2015/2016 5 2222 ŠK Polabiny A 2132 2127 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička 1869 1905 0
2015/2016 4 2222 ŠK Polabiny A 2132 2127 Pýchová Nela TJ Spartak Vlašim 2074 2054 0
2015/2016 3 2222 ŠK Polabiny A 2132 2127 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město 2047 2070 ½
2015/2016 2 2222 ŠK Polabiny A 2132 2127 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 ½
2015/2016 1 2222 ŠK Polabiny A 2132 2127 Lojek Marek SK Slavia Orlová A 2012 2014 1
2014/2015 11 ŠK Lípa 2068 2028 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny B 1766 1863 1
2014/2015 7 ŠK Lípa 2068 2028 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín 2217 2195 ½
2014/2015 6 ŠK Lípa 2068 2028 Havelka Josef ŠKM Lanškroun 2019 2056 0
2014/2015 5 ŠK Lípa 2068 2028 Hartingerová Martina TJ ŠK Libina 1478 1725 1
2014/2015 4 ŠK Lípa 2068 2028 Škrabánek Matěj DDM Symfonie Poděbrady 1531 1545 1
2014/2015 3 ŠK Lípa 2068 2028 Buločkin Martin Panda Rychnov n. Kn. 1644 1808 1
2014/2015 2 ŠK Lípa 2068 2028 Kablukov Vadim ŠK ORTEX-RETA Hr. Králové B 1435 1
2014/2015 1 ŠK Lípa 2068 2028 Petr Jakub TJ Bohemians Praha B 1698 1682 1
2014/2015 8 ŠK Lípa B 2068 2028 Semerák Pavel Sněžka TJ Náchod 2101 2097 1
2014/2015 7 ŠK Lípa B 2068 2028 Mojžíš Jaroslav TJ Jiskra Jaroměř A 2150 2144 0
2014/2015 6 ŠK Lípa B 2068 2028 Šedivý Aleš TJ Jiskra Hořice 1973 2006 0
2014/2015 4 ŠK Lípa B 2068 2028 Tejkal Lubomír TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 2032 2022 ½
2014/2015 2 ŠK Lípa B 2068 2028 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín D 2196 2191 ½
2014/2015 1 ŠK Lípa B 2068 2028 Šolc Filip TJ Jiskra Jaroměř B 1811 1889 1
2014/2015 8 ŠK Lípa C 2068 2028 Krása Marek DDM Třebechovice pod Orebem B 1728 1719 1
2014/2015 7 ŠK Lípa C 2068 2028 Novotný Josef Panda Rychnov nad Kněžnou B 2121 2111 0
2014/2015 4 ŠK Lípa C 2068 2028 Vítová Anna Sokol Hradec Králové B 1686 1699 1
2014/2015 3 ŠK Lípa C 2068 2028 Blažek Tomáš DDM Kostelec nad Orlicí 1868 1874 ½
2014/2015 6 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2068 2028 Hennig Thomas AKIS Pardubice 2014 2029 1
2014/2015 5 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2068 2028 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové B 2021 2027 ½
2013/2014 11 ŠK Lípa 1983 2036 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha B 1529 1539 1
2013/2014 10 ŠK Lípa 1983 2036 Grundman Václav ŠK Ústí n.O. 1713 1751 1
2013/2014 9 ŠK Lípa 1983 2036 Cach Ondřej 2222 ŠK Polabiny C 1449 1473 1
2013/2014 8 ŠK Lípa 1983 2036 Chasák Jan Panda Rychnov n.Kn. 1575 1
2013/2014 7 ŠK Lípa 1983 2036 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín 2085 2091 0
2013/2014 6 ŠK Lípa 1983 2036 Havelka Josef ŠKM TJ Lanškroun 1994 1988 ½
2013/2014 5 ŠK Lípa 1983 2036 Česenek Jan TJ Štefanydes Polička 1819 1807 1
2013/2014 4 ŠK Lípa 1983 2036 Slovák Kilián Sokol Praha Kobylisy 1594 1920 1
2013/2014 3 ŠK Lípa 1983 2036 Novotná Barbora Desko Liberec B 1565 1583 1
2013/2014 2 ŠK Lípa 1983 2036 Draboň Filip 1. Novoborský ŠK 1314 1547 1
2013/2014 1 ŠK Lípa 1983 2036 Kozbert Tomáš Bohemians Praha B 1604 1611 1
2013/2014 11 ŠK Lípa B 1983 2036 Vandas Jakub ŠK Sobotka 2009, o.s. 2005 1982 1
2013/2014 10 ŠK Lípa B 1983 2036 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice 2055 2058 ½
2013/2014 9 ŠK Lípa B 1983 2036 Jaeger Luděk TJ Jiskra Jaroměř B 2035 2048 1
2013/2014 8 ŠK Lípa B 1983 2036 Slavík Jan DDM Třebechovice p. Orebem 1977 1951 ½
2013/2014 7 ŠK Lípa B 1983 2036 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín C 2180 2176 0
2013/2014 6 ŠK Lípa B 1983 2036 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod A 2091 2078 1
2013/2014 5 ŠK Lípa B 1983 2036 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř A 1890 1953 0
2013/2014 4 ŠK Lípa B 1983 2036 Dostál Pavel Slovan Broumov 2090 2090 1
2013/2014 3 ŠK Lípa B 1983 2036 Velecký Viktor TJ Hronov 2103 2088 0
2013/2014 2 ŠK Lípa B 1983 2036 Špaček Libor TJ Dvůr Králové n. Labem 2203 2185 0
2013/2014 1 ŠK Lípa B 1983 2036 Dusbaba Petr NIKI TJ Náchod B 1842 1807 1
2013/2014 10 ŠK ZVU Engineering Lípa A 1983 2036 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín B 2138 2133 0
2013/2014 4 ŠK ZVU Engineering Lípa A 1983 2036 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny B 2001 1997 0
2013/2014 3 ŠK ZVU Engineering Lípa A 1983 2036 Kubišta Ladislav ŠK Ústí nad Orlicí 1743 1809 1
2013/2014 2 ŠK ZVU Engineering Lípa A 1983 2036 Beránek Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1902 1904 1
2012/2013 11 ŠK Lípa A 1934 1951 Fuchs František TJ Dvůr Králové n.L. 1928 1947 ½
2012/2013 10 ŠK Lípa A 1934 1951 Martinovský Miroslav TJ Jiskra Jaroměř 1822 1831 ½
2012/2013 7 ŠK Lípa A 1934 1951 Kracík Martin DDM Třebechovice p.O. 1854 1803 ½
2012/2013 6 ŠK Lípa A 1934 1951 Hyhlan Jaroslav TJ Hronov 1855 ½
2012/2013 5 ŠK Lípa A 1934 1951 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové C 1961 1844 1
2012/2013 4 ŠK Lípa A 1934 1951 Vaňková Marcela ŠK AD Jičín C 1968 1977 1
2012/2013 2 ŠK Lípa A 1934 1951 Portych Václav ŠK Lípa B 1829 1820 ½
2012/2013 11 ŠK LÍPA C 1934 1951 Vymetálek Petr ŠO K a.s. KUNVALD A 1828 ½
2012/2013 9 ŠK LÍPA C 1934 1951 Kotyza Bohumil TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1929 1876 1
2012/2013 8 ŠK LÍPA C 1934 1951 Hejzlar Zdeněk SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1872 1843 1
2012/2013 7 ŠK LÍPA C 1934 1951 Borůvka Milan JISKRA JAROMĚŘ B 1853 1880 1
2012/2013 3 ŠK LÍPA C 1934 1951 Kuchař Leoš P.Š. TJ NÁCHOD D 1653 1
2012/2013 2 ŠK LÍPA C 1934 1951 Jonáš Vlastimil ŠK DOBRUŠKA 2081 2059 ½
2012/2013 1 ŠK LÍPA C 1934 1951 Slavík Jan DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1990 1959 ½
2012/2013 11 ŠK Lípa 1934 1951 Žejdlík Patrik 2222 ŠK Polabiny C 1510 1729 1
2012/2013 10 ŠK Lípa 1934 1951 Fišnar Karel 2222 ŠK Polabiny D 1391 1
2012/2013 9 ŠK Lípa 1934 1951 Pařízek Vojtěch Sokol Praha - Kobylisy 1727 1793 1
2012/2013 8 ŠK Lípa 1934 1951 Liška Jiří Novoborská šachová akademie 1762 1871 0
2012/2013 6 ŠK Lípa 1934 1951 Ptáček Tomáš ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2007 2127 ½
2012/2013 5 ŠK Lípa 1934 1951 Viták Jiří Desko Liberec B 1519 1643 1
2012/2013 4 ŠK Lípa 1934 1951 Chasák Jan Panda Rychnov n. Kn. 1456 1
2012/2013 3 ŠK Lípa 1934 1951 Kozbert Tomáš TJ Bohemians Praha C 1386 ½
2012/2013 2 ŠK Lípa 1934 1951 Daňhel Lukáš TJ Bohemians Praha B 1568 1
2012/2013 1 ŠK Lípa 1934 1951 Havelka Josef ŠKM Lanškroun 1900 1988 ½
2011/2012 7 ŠK Lípa A 1813 1904 Kykal Vojtěch PŠŠ Lázně Bělohrad 1787 1787 0
2011/2012 5 ŠK Lípa A 1813 1904 Nosek Jan Lokomotiva Trutnov A 1416 1
2011/2012 4 ŠK Lípa A 1813 1904 Kosař Matěj Aluproces Sokol Červený Kostelec 1698 1749 0
2011/2012 3 ŠK Lípa A 1813 1904 Vítová Anna ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1473 1
2011/2012 2 ŠK Lípa A 1813 1904 Kabelka Ondřej Šachklub AD Jičín A 1420 1634 1
2011/2012 1 ŠK Lípa A 1813 1904 Píro Michael Panda Rychnov nad Kněžnou B 1283 1
2011/2012 11 ŠK Lípa C 1813 1904 Málek Tomáš TJ Lázně Bělohrad 1836 0
2011/2012 10 ŠK Lípa C 1813 1904 Macek Jaroslav TJ Nová Paka 1599 1
2011/2012 8 ŠK Lípa C 1813 1904 Šedivý Aleš TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1935 2027 ½
2011/2012 6 ŠK Lípa C 1813 1904 Kohout Jan Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1976 1951 ½
2011/2012 3 ŠK Lípa C 1813 1904 Čermák Miroslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1870 1862 ½
2011/2012 2 ŠK Lípa C 1813 1904 Šretr Josef ŠK Lípa D 1790 1
2011/2012 1 ŠK Lípa C 1813 1904 Hyška Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1794 1846 ½
2011/2012 7 TJ Jiskra Hořice 1813 1904 Týn Marek TJ Slovan Havířov 1891 1996 0
2011/2012 6 TJ Jiskra Hořice 1813 1904 Krčil Aleš TJ Náměšť nad Oslavou 1737 1743 1
2011/2012 5 TJ Jiskra Hořice 1813 1904 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno 1920 1912 0
2011/2012 4 TJ Jiskra Hořice 1813 1904 Kozel Jiří BŠŠ Frýdek-Místek 1943 2005 0
2011/2012 3 TJ Jiskra Hořice 1813 1904 Horák Aleš Sokol Údlice 1633 1679 1
2011/2012 2 TJ Jiskra Hořice 1813 1904 Filip Vojtěch TRW Autoelektronika Vlašim 1801 1902 ½
2011/2012 1 TJ Jiskra Hořice 1813 1904 Rošková Kateřina 2222 ŠK Polabiny 1802 1991 ½
2011/2012 7 TJ Jiskra Hořice 1813 1904 Škuthan Jiří Chess Most 1725 1769 ½
2011/2012 6 TJ Jiskra Hořice 1813 1904 Horák Aleš Sokol Údlice 1633 1679 1
2011/2012 4 TJ Jiskra Hořice 1813 1904 Filip Vojtěch TRW Autoelektronika Vlašim 1801 1902 ½
2011/2012 3 TJ Jiskra Hořice 1813 1904 Pokorná Jana ŠK Kladno 1100 1
2011/2012 2 TJ Jiskra Hořice 1813 1904 Rošková Kateřina 2222 ŠK Polabiny 1802 1991 ½
2011/2012 1 TJ Jiskra Hořice 1813 1904 Lužíková Nicola KŠ Říčany 1925 1781 1768 1
2011/2012 11 ŠK Polymar Lípa A 1813 1904 Slavík Libor DDM Třebechovice p. Orebem 1876 1832 1
2011/2012 10 ŠK Polymar Lípa A 1813 1904 Back Tomáš TJ Jiskra Jaroměř 1942 1965 1
2011/2012 7 ŠK Polymar Lípa A 1813 1904 Duch Robert TJ Hronov 1880 1875 ½
2011/2012 6 ŠK Polymar Lípa A 1813 1904 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín C 1420 1634 1
2011/2012 5 ŠK Polymar Lípa A 1813 1904 Záruba Jaroslav TJ Sokol Hradec Králové 1891 1
2011/2012 4 ŠK Polymar Lípa A 1813 1904 Miler Jan Slovan Broumov 1960 0
2011/2012 2 ŠK Polymar Lípa A 1813 1904 Portych Václav ŠK Polymar Lípa B 1824 1799 1
2011/2012 1 ŠK Polymar Lípa A 1813 1904 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové n. Labem 1812 1794 ½
2010/2011 3 TJ Jiskra Hořice 1705 Macháň Jan ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1905 0
2010/2011 11 ŠK Lípa C 1705 Hanousek Václav TJ Lázně Bělohrad 1805 ½
2010/2011 6 ŠK Lípa C 1705 Novotný Jan TJ Nová Paka 1542 1
2010/2011 4 ŠK Lípa C 1705 Říha Matyáš TJ Dvůr Králové nad Labem B 1100 1
2010/2011 3 ŠK Lípa C 1705 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1742 0
2010/2011 2 ŠK Lípa C 1705 Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1444 1
2010/2011 1 ŠK Lípa C 1705 Doupovec Tomáš TJ Spartak Vrchlabí 1501 1
2010/2011 11 Sokol Hradec Králové 1705 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny C 1790 0
2010/2011 10 Sokol Hradec Králové 1705 Vlasatý Lukáš Sokol Praha-Kobylisy B 1100 1
2010/2011 9 Sokol Hradec Králové 1705 Kaftan Petr Sokol Praha-Kobylisy A 1655 ½
2010/2011 8 Sokol Hradec Králové 1705 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny B 1660 0
2010/2011 7 Sokol Hradec Králové 1705 Chvátil Šimon ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1385 1
2010/2011 6 Sokol Hradec Králové 1705 Kolomý Štěpán ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1541 1
2010/2011 5 Sokol Hradec Králové 1705 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička 1627 ½
2010/2011 4 Sokol Hradec Králové 1705 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1879 0
2010/2011 3 Sokol Hradec Králové 1705 Třešňák Filip Desko Liberec B 1834 1
2010/2011 2 Sokol Hradec Králové 1705 Liška Jiří 1. Novoborský ŠK 1503 0
2010/2011 1 Sokol Hradec Králové 1705 Zima Jan Desko Liberec C 1916 ½
2010/2011 7 TJ Jiskra Hořice 1705 Seidl Štěpán 2222 ŠK Polabiny 2132 0
2010/2011 6 TJ Jiskra Hořice 1705 Macháň Jan ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1905 0
2010/2011 11 Sokol Hradec Králové 1705 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice B 1853 0
2010/2011 9 Sokol Hradec Králové 1705 Daniel Jiří Panda Rychnov n. Kněžnou B 2006 0
2010/2011 6 Sokol Hradec Králové 1705 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř 1917 0
2010/2011 3 Sokol Hradec Králové 1705 Buchar Petr TJ Dvůr Králové n. Labem 1981 0
2010/2011 1 Sokol Hradec Králové 1705 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové C 1813 0
2009/2010 3 Sokol Hradec Králové 1588 Vaněk Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1731 0
2009/2010 2 Sokol Hradec Králové 1588 Schovánek Karel TJ Lomnice nad Popelkou 1727 0
2009/2010 11 Sokol Hradec Králové 1588 Jedličková Petra Panda Rychnov n.Kn. "B" 1300 ½
2009/2010 10 Sokol Hradec Králové 1588 Rež Matouš 2222 Polabiny "B" 1324 1
2009/2010 9 Sokol Hradec Králové 1588 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1589 ½
2009/2010 8 Sokol Hradec Králové 1588 Nešpůrek Petr 2222 Polabiny "A" 1557 ½
2009/2010 7 Sokol Hradec Králové 1588 Žoch Vítězslav Jiskra Jaroměř 1250 1
2009/2010 6 Sokol Hradec Králové 1588 Plechatý Oskar Sokol Praha-Kobylisy "B" 1250 1
2009/2010 5 Sokol Hradec Králové 1588 Strnad Jakub Sokol Praha-Kobylisy "A" 1573 1
2009/2010 4 Sokol Hradec Králové 1588 Krupička Jakub Desko Liberec "B" 1527 1
2009/2010 3 Sokol Hradec Králové 1588 Nečas Lukáš ŠKM DDM a TJ Lanškroun 1304 1
2009/2010 2 Sokol Hradec Králové 1588 Rott Michal TJ Štefanydes Polička 1314 1
2009/2010 1 Sokol Hradec Králové 1588 Liška Jiří Novoborská šachová akademie 1551 1
2008/2009 11 Sokol Hradec Králové B 1250 Karásek Tomáš Jiskra Nový Bydžov C 1359 1
2008/2009 10 Sokol Hradec Králové B 1250 Žitná Aneta DDM Třebechovice 1
2008/2009 9 Sokol Hradec Králové B 1250 Gregor Jiří ŠK Dobruška 1409 ½
2008/2009 6 Sokol Hradec Králové B 1250 Saučuk Martin Červený Kostelec 1250 1
2008/2009 4 Sokol Hradec Králové B 1250 Kožúšek Daniel Panda Rychnov D 1250 1
2008/2009 3 Sokol Hradec Králové B 1250 Jireš Michal Panda Rychnov C 1250 1
2008/2009 2 Sokol Hradec Králové B 1250 Rošková Kateřina M Team Jaroměř 1415 1
2008/2009 1 Sokol Hradec Králové B 1250 Komárková Tereza ŠK AD Jičín 0
2008/2009 11 Sokol Hradec Králové 1250 Gol Jan Slovan Broumov B 1
2008/2009 11 Sokol Hradec Králové 1250 Římal Patrik Jiskra RMSK N. Bydžov B 1250 1
2008/2009 10 Sokol Hradec Králové 1250 Petráněk Jiří Panda Rychnov n.Kn. B 1250 1
2008/2009 9 Sokol Hradec Králové 1250 Kainek Jan SK Žamberk 1364 1
2008/2009 8 Sokol Hradec Králové 1250 Vích David Bižuterie Jablonec n.N. 1100 1
2008/2009 6 Sokol Hradec Králové 1250 Kostelecký Daniel TJ Sokol Praha - Kobylisy 1267 1
2008/2009 5 Sokol Hradec Králové 1250 Poláček Matěj Auto Škoda Ml. Boleslav 1100 1
2008/2009 4 Sokol Hradec Králové 1250 Novák Jan ŠŠ Desko Liberec B 1327 1
2008/2009 3 Sokol Hradec Králové 1250 Doláková Anna TJ Štefanydes Polička 1250 1
2008/2009 2 Sokol Hradec Králové 1250 Václavíček Lukáš ŠŠ Desko Liberec A 1644 ½
2008/2009 1 Sokol Hradec Králové 1250 Kolomý Štěpán ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1250 1
2007/2008 11 Sokol Hradec Králové 1250 Rež Matouš 2222+DDM ALFA Pardubice 1000 1
2007/2008 10 Sokol Hradec Králové 1250 Doleček Matěj TJ Lanškroun 1100 1
2007/2008 6 Sokol Hradec Králové 1250 Dunglová Natálie SK Žamberk 1250 0
2007/2008 5 Sokol Hradec Králové 1250 Jílek Václav ŠK + DDM Vysoké Mýto 1422 0
2007/2008 4 Sokol Hradec Králové 1250 Peřina Lukáš TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1100 1
2007/2008 3 Sokol Hradec Králové 1250 Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1100 0
2007/2008 2 Sokol Hradec Králové 1250 Suchomel Tomáš ŠŠ Desko Liberec "A" 1373 0
2007/2008 1 Sokol Hradec Králové 1250 Tůma Tomáš ŠŠ Desko Liberec "B" 1100 0
2007/2008 11 Sokol Hradec Králové A 1250 Dusbaba Petr Niki TJ Náchod C 1839 ½
2007/2008 8 Sokol Hradec Králové A 1250 Michl Zdeněk Jiskra Jaroměř B 1602 0
2007/2008 7 Sokol Hradec Kr. B 1250 Pokorný David Panda Rychnov C 1250 1
2007/2008 6 Sokol Hradec Kr. B 1250 Šimerda Jan Panda Rychnov D 1100 1
2007/2008 5 Sokol Hradec Kr. B 1250 Šaroun Petr ŠK Dobruška 1
2007/2008 4 Sokol Hradec Kr. B 1250 Ptáček Antonín DDM Týniště 1
2007/2008 3 Sokol Hradec Kr. B 1250 Myška Pavel ZŠ a MŠ Kopidlno 1
2007/2008 2 Sokol Hradec Kr. B 1250 Kánský Jiří Jiskra N. Bydžov C 1100 1
2007/2008 1 Sokol Hradec Kr. B 1250 Nyklová Klára DDM Třebechovice 1