Hráč Glembek Bohumír

Glembek Bohumír

User Pic
Jméno: Glembek Bohumír
Oddíl: Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1737
Elo mezinárodní: 1742
ID: 6200
FIDE ID: 355275
Rok narození: 1941
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 10 ŠK Ústí nad Orlicí B 1786 1776 Balcar Vojtěch ŠO Horní Čermná 1330 1330 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Ústí nad Orlicí B 1784 1776 Lorencová Jitka TJ Spartak Letohrad B 1333 1356 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Ústí nad Orlicí B 1784 1776 Glöckner Jaromír Sokol Mistrovice 1790 1799 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Ústí nad Orlicí B 1782 1776 Bartoš Roman ŠK Řetůvka 0 0 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Ústí nad Orlicí B 1782 1776 Marek Jan ŠK Dolní Čermná 1403 1451 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Ústí nad Orlicí B 1791 1781 Velešík Marian ŠK Svitavy 1619 1658 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Ústí nad Orlicí B 1796 1781 Dvořák Eduard ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1654 1651 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Ústí nad Orlicí B 1796 1781 Endl Vlastimil TJ Slovan Moravská Třebová 1582 1599 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Ústí nad Orlicí B 1796 1781 Borek Pavel Proplast Česká Třebová 1806 1811 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Ústí nad Orlicí B 1790 1781 Taslar Karel ŠK Ústí nad Orlicí C 1638 1629 1 soutěž
2018/2019 11 SK Usti nad Orlici C 1764 1765 Velešík Marian SK Svitavy 1617 1661 ½ soutěž
2018/2019 10 SK Usti nad Orlici C 1764 1765 Doseděl Zdeněk Sachovy klub Chocen 1557 1581 1 soutěž
2018/2019 9 SK Usti nad Orlici C 1759 1765 Šilar Josef SO Horni Cermna 1547 1569 1 soutěž
2018/2019 7 SK Usti nad Orlici C 1768 1765 Vencl Jiří Proplast Ceska Trebova 1439 1464 1 soutěž
2018/2019 6 SK Usti nad Orlici C 1768 1765 Šmíd František TJ Slovan Moravska Trebova 1712 1680 0 soutěž
2018/2019 5 SK Usti nad Orlici C 1764 1760 Pilný Jaroslav TJ Lanskroun B 1453 1401 1 soutěž
2018/2019 4 SK Usti nad Orlici C 1764 1760 Šafář Václav TJ Stefanydes Policka B 1047 1319 1 soutěž
2018/2019 3 SK Usti nad Orlici C 1769 1760 Marek Jan SK Dolni Cermna 1393 1450 ½ soutěž
2018/2019 2 SK Usti nad Orlici C 1769 1760 Bém Tomáš SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1469 1496 1 soutěž
2018/2019 1 SK Usti nad Orlici C 1761 1760 Mastný Tomáš SK Usti nad Orlici D 1705 1673 1 soutěž
2017/2018 11 SK Usti nad Orlici C 1787 1789 Nikl Josef SK Dolni Cermna 1716 1681 ½ soutěž
2017/2018 10 SK Usti nad Orlici C 1785 1789 Nikolinko Tomáš Proplast Ceska Trebova 1208 1262 1 soutěž
2017/2018 9 SK Usti nad Orlici C 1790 1789 Motl Josef TJ Sokol Horni Cermna 1661 1674 1 soutěž
2017/2018 8 SK Usti nad Orlici C 1790 1789 Paukert Ivo TJ Lanskroun B 1727 1783 0 soutěž
2017/2018 7 SK Usti nad Orlici C 1799 1789 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravska Trebova 1763 1799 ½ soutěž
2017/2018 6 SK Usti nad Orlici C 1799 1789 Langrová Ilona TJ Stefanydes Policka B 1428 1434 ½ soutěž
2017/2018 5 SK Usti nad Orlici C 1785 1789 Špinler Bronislav Sokol Mistrovice 1430 1428 1 soutěž
2017/2018 4 SK Usti nad Orlici C 1785 1789 Havel František SK Svitavy 1720 1739 ½ soutěž
2017/2018 3 SK Usti nad Orlici C 1785 1789 Dvořák Eduard SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1659 1628 ½ soutěž
2017/2018 2 SK Usti nad Orlici C 1785 1789 Pulkrábek Aleš TJ Spartak Letohrad 1639 1646 ½ soutěž
2017/2018 1 SK Usti nad Orlici C 1806 1796 Holásková Veronika SK Usti nad Orlici D 1428 1509 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK Ústí nad Orlicí B 1803 1799 Kupsa Matěj TJ Lanškroun B 1693 1690 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Ústí nad Orlicí B 1803 1799 Dvořák Eduard ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1728 1657 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Ústí nad Orlicí B 1803 1799 Pulkrábek Aleš TJ Spartak OEZ Letohrad 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Ústí nad Orlicí B 1803 1799 Nikolinko Alexandr Proplast Česká Třebová B 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Ústí nad Orlicí B 1803 1799 Bouchal Lukáš Sokol Mistrovice 1456 1529 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Ústí nad Orlicí B 1803 1799 Šulc Jiří SK + Sokol Žamberk 1595 1611 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Ústí nad Orlicí B 1803 1799 Dušek Josef ŠK Dolní Čermná 1581 1553 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Ústí nad Orlicí B 1803 1799 Brokl Daniel TJ Štefanydes Polička C 1451 1522 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Ústí nad Orlicí B 1803 1799 Svatoš Zdeněk ŠK Svitavy B 1711 1720 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Ústí nad Orlicí B 1803 1799 Šmejdíř Waldemar TJ Spartak Choceň 1391 1502 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Ústí nad Orlicí B 1803 1799 Holásek Vít ŠK Ústí nad Orlicí C 1514 1584 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Ústí nad Orlicí B 1810 1795 Seidl Pavel ŠK Dolní Čermná 1415 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Ústí nad Orlicí B 1810 1795 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1777 1779 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Ústí nad Orlicí B 1810 1795 Křivohlávek Josef TJ Lanškroun B 1493 1515 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Ústí nad Orlicí B 1810 1795 Betlach Jan TJ Sokol Horní Čermná 1523 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Ústí nad Orlicí B 1810 1795 Sejkora Filip Proplast Česká Třebová B 1000 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Ústí nad Orlicí B 1810 1795 Dvořák Eduard ŠO K a. s. Kunvald 1706 1669 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Ústí nad Orlicí B 1810 1795 Vitvar Tomáš TJ Jiskra Litomyšl B 1391 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Ústí nad Orlicí B 1810 1795 Švanda Adam TJ Štefanydes Polička C 1477 1494 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Ústí nad Orlicí B 1810 1795 Nedelčev Radim TJ Spartak Choceň 1623 1597 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Ústí nad Orlicí B 1810 1795 Kozák David ŠK Svitavy 1814 1771 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Ústí nad Orlicí C 1771 1756 Křivohlávek Josef TJ Lanškroun B 1500 1515 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK Ústí nad Orlicí C 1771 1756 Křeček Jiří ŠK Svitavy 1773 1760 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Ústí nad Orlicí C 1771 1756 Michalička Václav ŠO K a. s. Kunvald 1447 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Ústí nad Orlicí C 1771 1756 Tapušík Eduard TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1000 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Ústí nad Orlicí C 1771 1756 Slavíček Miroslav ŠK Dolní Čermná 1732 1766 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Ústí nad Orlicí C 1771 1756 Endl Vlastimil TJ Slovan Moravská Třebová 1609 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Ústí nad Orlicí C 1771 1756 Řehák Jiří TJ Spartak Letohrad 1855 1847 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Ústí nad Orlicí C 1771 1756 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1624 1662 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Ústí nad Orlicí C 1771 1756 Pavlíček Lukáš TJ Štefanydes Polička C 1482 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Ústí nad Orlicí C 1771 1756 Šimáčková Kateřina ŠK Ústí nad Orlicí D 1534 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠK Ústí nad Orlicí C 1756 1733 Paukert Ivo TJ Lanškroun 1761 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK Ústí nad Orlicí C 1756 1733 Glöckner Jaromír TJ Slovan M. Třebová 1833 1857 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK Ústí nad Orlicí C 1756 1733 Hábík Jiří ŠK Svitavy B 1100 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK Ústí nad Orlicí C 1756 1733 Krejčí Milan TJ Jiskra Litomyšl B 1615 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Ústí nad Orlicí C 1756 1733 Kozák David ŠK Svitavy A 1795 1765 0 soutěž
2012/2013 11 ŠK Ústí nad Orlicí B 1756 1733 Konrád František Sokol Zaječice 1920 1912 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Ústí nad Orlicí B 1756 1733 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl 1863 1850 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK Ústí nad Orlicí B 1756 1733 Sabolová Kristýna ŠK Vysoké Mýto B 1883 1870 0 soutěž
2011/2012 11 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1741 1734 Vaníček Jan TJ Jablonné nad Orlicí 1775 1737 ½ soutěž
2011/2012 8 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1741 1734 Solil Roman TJ Lanškroun 1962 1993 0 soutěž
2011/2012 6 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1741 1734 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad 1808 1808 ½ soutěž
2011/2012 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1741 1734 Šimek Zdeněk TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1881 1923 0 soutěž
2011/2012 4 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1741 1734 Merta Josef Šachový klub Dolní Čermná 1882 0 soutěž
2011/2012 3 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1741 1734 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl B 1959 2012 0 soutěž
2011/2012 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1741 1734 Stúj Michal ŠO K a.s. Kunvald 1537 ½ soutěž
2011/2012 9 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1741 1734 Uher Vladimír ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2113 2104 ½ soutěž
2010/2011 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1740 Navrátil Ladislav TJ Štefanydes Polička 1675 ½ soutěž
2010/2011 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1740 Rapid Pardubice 1 soutěž
2010/2011 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1740 Kacálek Karel SK + Sokol Žamberk "B" 1823 ½ soutěž
2010/2011 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1740 Nikl Josef Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1571 0 soutěž
2010/2011 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1740 Čupr Tomáš ŠK Svitavy 1828 0 soutěž
2010/2011 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1740 Černohous Josef TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1530 ½ soutěž
2010/2011 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1740 Meleško Andrij TJ Slovan Moravská Třebová 1000 0 soutěž
2010/2011 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1740 Krejčí Milan TJ Jiskra Litomyšl "B" 1598 ½ soutěž
2010/2011 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1740 Paukert Ivo TJ Lanškroun "B" 1792 1 soutěž
2010/2011 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1740 Zahradník Jaroslav TJ Sokol Horní Čermná 1000 1 soutěž
2010/2011 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1740 Vaníček Jan TJ Jablonné nad Orlicí 1659 ½ soutěž
2010/2011 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1740 Flos Petr TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1661 ½ soutěž
2010/2011 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1740 Štěpán Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1645 0 soutěž
2009/2010 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1736 Cedzo Štěpán TJ Slovan Moravská Třebová 1715 ½ soutěž
2009/2010 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1736 Krušina Patrik Lokomotiva Česká Třebová 1771 ½ soutěž
2009/2010 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1736 Hennig Thomas Synpo Pardubice 1995 0 soutěž
2009/2010 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1736 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1951 0 soutěž
2009/2010 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1736 Sabolová Kristýna ŠK Vysoké Mýto C"" 1765 ½ soutěž
2009/2010 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1736 Hájek Jaroslav ŠK Vysoké Mýto B"" 1922 ½ soutěž
2009/2010 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1736 Palla Stanislav TJ Lanškroun 1796 ½ soutěž
2009/2010 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1736 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny D"" 1570 0 soutěž
2009/2010 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1736 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2042 0 soutěž
2008/2009 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1722 Flos Petr Lokomotiva Česká Třebová B 1668 ½ soutěž
2008/2009 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1722 Maděra Stanislav ŠK Svitavy A 1833 ½ soutěž
2008/2009 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1722 Weis Ladislav Spartak Choceň 1803 ½ soutěž
2008/2009 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1722 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1949 0 soutěž
2008/2009 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1722 Brdíček David SK+Sokol Žamberk B 1691 0 soutěž
2008/2009 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1722 Riedl Vladimír ŠK Svitavy B 1648 ½ soutěž
2008/2009 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1722 Maceška Bohumír TJ Jablonné nad Orlicí 1918 0 soutěž
2008/2009 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1722 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald 1685 ½ soutěž
2008/2009 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1722 Felcman Martin SK+Sokol Žamberk C 1514 1 soutěž
2008/2009 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1722 Pečinka Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2072 0 soutěž
2007/2008 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1754 Plíva Jaroslav ŠK Žamberk B 1746 ½ soutěž
2007/2008 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1754 Vymetálek Petr ŠK Kunvald 1783 ½ soutěž
2007/2008 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1754 Černohous Jiří TJ Jablonné nad Orlicí 1724 ½ soutěž
2007/2008 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1754 Řehák Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad 1894 ½ soutěž
2007/2008 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1754 Veselý Ondřej ŠK Svitavy 1686 0 soutěž
2007/2008 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1754 Franc František Sokol Městečko Trnávka 1631 ½ soutěž
2007/2008 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1754 Palla Stanislav TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1702 ½ soutěž
2007/2008 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1754 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun B 1772 0 soutěž
2007/2008 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1754 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravská Třebová 1729 ½ soutěž
2007/2008 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1754 Felcman Martin ŠK Žamberk C 1439 ½ soutěž
2007/2008 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1754 Mastný Tomáš TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1643 0 soutěž
2006/2007 11 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1743 Gregor Pavel Lokomotiva Česká Třebová B 1622 0 soutěž
2006/2007 10 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1743 Rusz Roman ŠO K a.s. Kunvald 1557 1 soutěž
2006/2007 9 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1743 Novák Miroslav FYGR Lanškroun 1506 1 soutěž
2006/2007 7 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1743 Bušina Vilém Sokol Městečko Trnávka 1560 1 soutěž
2006/2007 6 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1743 Jasanský Karel Lokomotiva Česká Třebová A 1804 1 soutěž
2006/2007 5 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1743 Riedl Vladimír ŠK Svitavy 1657 0 soutěž
2006/2007 4 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1743 Buriánek Petr TJ Slovan Moravská Třebová 1789 ½ soutěž
2006/2007 3 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1743 Černý Václav TJ Jablonné nad Orlicí 1592 1 soutěž
2006/2007 2 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1743 Dungl Petr SK Žamberk B 1789 1 soutěž
2006/2007 1 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1743 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1920 ½ soutěž
2006/2007 10 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1743 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto 1932 ½ soutěž
2006/2007 7 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1743 Wiesinger Wolfgang SK Žamberk 1914 0 soutěž
2006/2007 4 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1743 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl 1868 0 soutěž
2005/2006 11 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1730 Šimek Zdeněk Lokomotiva Česká Třebová 1696 0 soutěž
2005/2006 10 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1730 Šilar Josef Sokol Horní Čermná 1585 1 soutěž
2005/2006 9 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1730 Svatoš Zdeněk ŠK Svitavy 1705 ½ soutěž
2005/2006 7 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1730 Voleský Stanislav Spartak Choceň 1849 ½ soutěž
2005/2006 6 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1730 Štěpán Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1665 1 soutěž
2005/2006 5 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1730 Krummer Jan Spartak OEZ Letohrad B 1759 ½ soutěž
2005/2006 4 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1730 Dospíšil Patrik Štefanydes Polička B 1997 0 soutěž
2005/2006 2 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1730 Kalous Tomáš ŠK Žamberk B 1744 0 soutěž
2005/2006 9 Jiskra Ústí nad Orlicí 1730 Ždímal Petr TJ + DDM Chrudim B 1600 ½ soutěž
2005/2006 4 Jiskra Ústí nad Orlicí 1730 Vojanec Hynek TJ DDM Hlinsko 1686 1 soutěž
2004/2005 11 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1757 Grepl Pavel Slovan Moravská Třebová 1841 0 soutěž
2004/2005 9 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1757 Bartošová Lucie Jiskra Litomyšl 1562 0 soutěž
2004/2005 8 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1757 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1794 ½ soutěž
2004/2005 7 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1757 Lipavský Jindřich ŠK Vysoké Mýto B 1797 ½ soutěž
2004/2005 6 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1757 Maceška Bohumír Spartak OEZ Letohrad 1881 0 soutěž
2004/2005 5 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1757 Weis Ladislav Spartak Choceň 1808 0 soutěž
2004/2005 4 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1757 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1617 ½ soutěž
2004/2005 2 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1757 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald 1665 1 soutěž
2004/2005 1 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1757 Merta Josef Sokol Horní Čermná 1807 0 soutěž
2004/2005 8 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1757 Pavlíček Miroslav 2222 ŠK Polabiny B 2010 0 soutěž
2003/2004 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1718 Charouz Milan Štefanydes Polička B 1827 ½ soutěž
2003/2004 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1718 Brynda Stanislav Štefanydes Polička C 1250 1 soutěž
2003/2004 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1718 Řehák Jiří Spartak OEZ Letohrad 1861 ½ soutěž
2003/2004 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1718 Šváb Jiří Jiskra Litomyšl 1882 0 soutěž
2003/2004 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1718 Kacálek Karel SK Žamberk B 1806 0 soutěž
2003/2004 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1718 Špinler Bronislav TJ Jablonné nad Orlicí 1000 0 soutěž
2003/2004 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1718 Flos Petr Spartak Choceň 1662 1 soutěž
2003/2004 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1718 Lipavský Jindřich ŠK Vysoké Mýto B 1812 ½ soutěž
2003/2004 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1718 Smola Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1821 0 soutěž
2003/2004 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1718 Merta Josef ZD Kunvald 1772 ½ soutěž
2003/2004 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1718 Dudek Vladimír 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 1721 ½ soutěž
2003/2004 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1718 Hennig Thomas Eurokomplex Autoskla Pardubice 1972 0 soutěž
2003/2004 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1718 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto 1867 ½ soutěž