Hráč Kodytek Tomáš

Kodytek Tomáš

User Pic
Jméno: Kodytek Tomáš
Oddíl: Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1824
Elo mezinárodní: 1793
ID: 31879
FIDE ID: 346063
Rok narození: 1993
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2015/2016 9 ŠK Ústí nad Orlicí B 1793 1830 Řehák Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad 1841 1834 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Ústí nad Orlicí B 1793 1830 Janeček Miroslav SK + Sokol Žamberk 1522 1562 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Ústí nad Orlicí C 1830 1841 Lattenberg František Sokol Městečko Trnávka 1643 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Ústí nad Orlicí B 1830 1841 Hurdes Emil SK+Sokol Žamberk B 1459 1453 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Ústí nad Orlicí B 1830 1841 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná 1570 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Ústí nad Orlicí B 1830 1841 Stodola Jakub TJ Štefanydes Polička C 1685 1674 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK Ústí nad Orlicí D 1857 1854 Solil Roman TJ Lanškroun B 1995 2007 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Ústí nad Orlicí D 1857 1854 Krušina Patrik ŠK Svitavy 1909 1887 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Ústí nad Orlicí D 1857 1854 Lorenc Josef TJ Spartak Letohrad 1773 1815 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Ústí nad Orlicí D 1857 1854 Verdiyan Bagrat ŠO K a. s. Kunvald 1000 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Ústí nad Orlicí D 1857 1854 Martinec Jan SK + Sokol Žamberk B 1782 1778 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Ústí nad Orlicí D 1857 1854 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička C 1846 1862 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Ústí nad Orlicí D 1857 1854 Netušil Jakub ŠK Ústí nad Orlicí C 1911 1880 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK Ústí nad Orlicí C 1699 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička B 1975 1955 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK Ústí nad Orlicí C 1699 Židek Pavel ŠK Dolní Čermná o.s. 1661 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Ústí nad Orlicí C 1699 Ambrožová Lucie ŠK Svitavy B 1397 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Ústí nad Orlicí C 1699 Černohous Jiří TJ Jablonné n/O. 1691 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Ústí nad Orlicí C 1699 Pelcl Karel Loko Česká Třebová B 1690 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK Ústí nad Orlicí C 1699 Zámečník Bohumír SK+Sokol Žamberk B 1920 1931 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK Ústí nad Orlicí C 1699 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl B 1828 1856 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK Ústí nad Orlicí C 1699 Havel František ŠK Svitavy A 1862 1896 1 soutěž
2011/2012 11 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1647 Meleško Andrij TJ Jablonné nad Orlicí 1000 ½ soutěž
2011/2012 9 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1647 Martinec Jan SK+Sokol Žamberk B 1833 1840 ½ soutěž
2011/2012 8 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1647 Havelka Josef TJ Lanškroun 1737 1776 1 soutěž
2011/2012 6 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1647 Janeček Václav TJ Spartak OEZ Letohrad 1836 1780 1 soutěž
2011/2012 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1647 Pěkník Milan TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1848 0 soutěž
2011/2012 4 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1647 Slavíček Miroslav Šachový klub Dolní Čermná 1779 ½ soutěž
2011/2012 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1647 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald 1881 1758 0 soutěž
2011/2012 1 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1647 Pokorný Jan Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1838 1924 ½ soutěž
2010/2011 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1540 Bartoš Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová 1865 ½ soutěž
2010/2011 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1540 Kalous Tomáš SK + Sokol Žamberk "B" 1875 0 soutěž
2010/2011 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1540 Motl Ladislav Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1607 ½ soutěž
2010/2011 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1540 Petráček Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1441 1 soutěž
2010/2011 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1540 Glöckner Jaromír TJ Slovan Moravská Třebová 1925 0 soutěž
2010/2011 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1540 Palla Stanislav TJ Lanškroun "B" 1701 1 soutěž
2010/2011 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1540 Pelcl Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1697 1 soutěž
2010/2011 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1540 Tobiška Jaroslav ŠO K a.s. Kunvald 1670 1 soutěž
2009/2010 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1657 Vorlíček Pavel TJ Jablonné nad Orlicí 1582 0 soutěž
2009/2010 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1657 Krčmář Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1492 ½ soutěž
2009/2010 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1657 Pecháček Tomáš Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1591 ½ soutěž
2009/2010 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1657 Uřičář Petr SK + Sokol Žamberk C"" 1383 0 soutěž
2009/2010 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1657 Kozák David ŠK Svitavy 1651 0 soutěž
2009/2010 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1657 Gregor Pavel Lokomotiva Česká Třebová B"" 1644 0 soutěž
2009/2010 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1657 Janko Jan Synpo Pardubice 1855 1 soutěž
2009/2010 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1657 Bauer Jindřich 2222 ŠK Polabiny C"" 1877 0 soutěž
2009/2010 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1657 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun 1789 ½ soutěž
2009/2010 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1657 Tomek Karel CHS Chotěboř 1727 ½ soutěž
2009/2010 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1657 Švub Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 1986 0 soutěž
2008/2009 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1560 Křemenák Jiří Lokomotiva Česká Třebová B 1743 1 soutěž
2008/2009 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1560 Glöckner Jaromír TJ Slovan Moravská Třebová 1897 0 soutěž
2008/2009 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1560 Hurdes Emil SK+Sokol Žamberk B 1487 1 soutěž
2008/2009 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1560 Paukert Ivo TJ Lanškroun B 1783 0 soutěž
2008/2009 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1560 Kozák David ŠK Svitavy B 1308 0 soutěž
2008/2009 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1560 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1647 ½ soutěž
2008/2009 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1560 Šlesingr Vilém ŠO K a.s. Kunvald 1671 ½ soutěž
2008/2009 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1560 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2122 0 soutěž
2007/2008 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1000 Janota Jiří TJ Sokol Mistrovice 1461 ½ soutěž
2007/2008 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1000 Fišar Adam TJ Sokol Horní Čermná 1100 0 soutěž