Hráč Chládek Vlastimil

Chládek Vlastimil

User Pic
Jméno: Chládek Vlastimil
Oddíl: ŠK GARDE Lipovec
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2025
Elo mezinárodní: 2023
ID: 13705
FIDE ID: 321150
Rok narození: 1959
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK GARDE Lipovec 2012 2017 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž B 2047 2062 1
2018/2019 10 ŠK GARDE Lipovec 2012 2017 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Moravou 2020 1973 ½
2018/2019 9 ŠK GARDE Lipovec 2012 2017 Mayer Josef SK Podlužan Prušánky z.s. 2026 1992 ½
2018/2019 7 ŠK GARDE Lipovec 2013 2017 Blaha Petr ŠK Staré Město B 1971 1988 ½
2018/2019 3 ŠK GARDE Lipovec 2017 2019 Moštěk Jan TJ Vlčnov 1864 1805 ½
2018/2019 1 ŠK GARDE Lipovec 2015 2019 Bosák Jan Zbrojovka Vsetín 2079 2077 ½
2017/2018 10 ŠK GARDE Lipovec 2020 2034 Kovařík Matyáš Zbrojovka Vsetín 1845 1889 ½
2017/2018 9 ŠK GARDE Lipovec 2017 2034 Mlénský Dalibor SK Podlužan Prušánky 2123 2106 ½
2017/2018 8 ŠK GARDE Lipovec 2017 2034 Hrádek Matyáš ŠK Agrotec Hustopeče 0 1111 ½
2017/2018 7 ŠK GARDE Lipovec 2018 2034 Fuchs Petr VSK Universita Brno 0 1836 ½
2017/2018 6 ŠK GARDE Lipovec 2018 2034 Šudřich Radek TJ SLAVIA Kroměříž B 1988 1982 ½
2017/2018 4 ŠK GARDE Lipovec 2020 2034 Moštěk Jan TJ Vlčnov 1810 1750 ½
2017/2018 2 ŠK GARDE Lipovec 2020 2034 Sládek Vladislav ŠK Kuřim 1919 1917 1
2016/2017 11 �K GARDE Lipovec 2015 2045 Vránová Zdeňka �K Star� M�sto B 1991 1950 ½
2016/2017 9 �K GARDE Lipovec 2015 2045 Juříček Stanislav Zbrojovka Vset�n 2110 2078 ½
2016/2017 8 �K GARDE Lipovec 2015 2045 Krejča Jakub �achy Ho���lkov� 1996 1971 ½
2016/2017 7 �K GARDE Lipovec 2015 2045 Pech Václav MKS Vy�kov 1949 1936 ½
2016/2017 6 �K GARDE Lipovec 2015 2045 Horák Bronislav �K Ku�im 1950 1901 ½
2016/2017 5 �K GARDE Lipovec 2015 2045 Dvořáková Olga Spartak Adamov 1478 1533 ½
2016/2017 4 �K GARDE Lipovec 2015 2045 Vrtal Jaroslav SK Podlu�an Pru��nky 2044 2043 1
2016/2017 3 �K GARDE Lipovec 2015 2045 Marko Daniel �K Lokomotiva Brno B 1833 1830 ½
2016/2017 2 �K GARDE Lipovec 2015 2045 Bačák Petr Slavia Krom��� B 1980 2012 ½
2015/2016 11 ŠK GARDE Lipovec 2015 2045 Londin Šimon SK Prostějov 1607 1624 1
2015/2016 8 ŠK GARDE Lipovec 2015 2045 Svíženský Luboš ŠK Caissa Pivovar Dalešice 1999 1958 ½
2015/2016 5 ŠK GARDE Lipovec 2015 2045 Kaplan Milan OREL Ořechov 1803 1795 ½
2015/2016 4 ŠK GARDE Lipovec 2015 2045 Doubek Tomáš A64 PROCLIENT Grygov B 1953 1970 1
2015/2016 3 ŠK GARDE Lipovec 2015 2045 Křena Bohuslav ŠK Kuřim 1940 1974 ½
2015/2016 2 ŠK GARDE Lipovec 2015 2045 Skořepa Jakub Silko Gambit Jihlava 1895 1904 ½
2015/2016 1 ŠK GARDE Lipovec 2015 2045 Staněk Stanislav Jezdci Jundrov 1971 2013 ½
2014/2015 11 ŠK GARDE Lipovec 2058 2084 Huňáček Jaroslav ŠK Caissa Pivovar Dalešice 1853 1828 ½
2014/2015 10 ŠK GARDE Lipovec 2058 2084 Mitura Karel Sokol Postoupky 2135 2125 0
2014/2015 9 ŠK GARDE Lipovec 2058 2084 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno B 2105 2111 0
2014/2015 6 ŠK GARDE Lipovec 2058 2084 Balážec Ludovít ŠK Zlín B 1930 1928 ½
2014/2015 4 ŠK GARDE Lipovec 2058 2084 Šmíd Jan ŠK Staré Město B 1870 1906 ½
2014/2015 3 ŠK GARDE Lipovec 2058 2084 Pecha Tomáš Moravská Slavia Brno 2217 2214 0
2014/2015 2 ŠK GARDE Lipovec 2058 2084 Urban Vlastimil ŠK Hustopeče 1967 1950 ½
2014/2015 1 ŠK GARDE Lipovec 2058 2084 Kubíček Pavel OREL Ořechov 1977 1963 ½
2014/2015 8 ŠK Garde Lipovec B 2058 2084 Růžička Josef SK GPOA Znojmo 1992 2018 0
2014/2015 7 ŠK Garde Lipovec B 2058 2084 Sysel Jiří ŠK Tetčice 2018 2001 ½
2014/2015 6 ŠK Garde Lipovec B 2058 2084 Uhmann Jan VSK Universita Brno 2085 2083 1
2014/2015 5 ŠK Garde Lipovec B 2058 2084 Masák Pavel TJ Spartak Adamov 2053 2054 ½
2013/2014 11 ŠK GARDE Lipovec 2057 2081 Richterová Nataša ŠK Lokomotiva Brno B 2058 2080 0
2013/2014 10 ŠK GARDE Lipovec 2057 2081 Vávra Antonín ŠK Staré Město B 1923 1940 ½
2013/2014 9 ŠK GARDE Lipovec 2057 2081 Dryšl Radek TJ Podlužan Prušánky 1948 1956 ½
2013/2014 5 ŠK GARDE Lipovec 2057 2081 Křena Bohuslav ŠK Kuřim 1939 1939 ½
2013/2014 4 ŠK GARDE Lipovec 2057 2081 Bačák Petr Slavia Kroměříž B 2059 2066 ½
2013/2014 3 ŠK GARDE Lipovec 2057 2081 Donnert Milan ŠK Duras BVK Královo Pole B 2117 2121 1
2013/2014 2 ŠK GARDE Lipovec 2057 2081 Vláčil Vladimír Sportovní Klub Prostějov 2058 2035 ½
2013/2014 1 ŠK GARDE Lipovec 2057 2081 Dungl Martin Sokol Postoupky 2050 2060 1
2013/2014 8 ŠK Garde Lipovec B 2057 2081 Gubáš Jan ŠK Sokol Tišnov A 2071 2023 ½
2013/2014 7 ŠK Garde Lipovec B 2057 2081 Jireš Jiří MKS Vyškov C 1880 1897 1
2013/2014 6 ŠK Garde Lipovec B 2057 2081 Pokladník Martin TJ Sloup 1877 1
2012/2013 9 ŠK Garde Lipovec "C" 2086 2099 Rada Michal Sokol Rudice 2060 2150 ½
2012/2013 7 ŠK Garde Lipovec "C" 2086 2099 Dobeš Dušan Makkabi Boskovice 2087 2099 1
2012/2013 4 ŠK Garde Lipovec "C" 2086 2099 Veselý Jaromír ŠK Sokol Tišnov 1971 1980 1
2012/2013 10 ŠK Garde Lipovec 2086 2099 Petlák Josef TJ Znojmo 2000 1985 0
2012/2013 9 ŠK Garde Lipovec 2086 2099 Hrdina Jiří ŠK Bystrc Oilers 1860 1936 ½
2012/2013 8 ŠK Garde Lipovec 2086 2099 Jireš Jiří MKS Vyškov 1839 1866 ½
2012/2013 7 ŠK Garde Lipovec 2086 2099 Vlčko Tomáš ŠK Hodonín 1909 1911 ½
2012/2013 6 ŠK Garde Lipovec 2086 2099 Dirgas Josef SK Tetčice 2015 2017 ½
2012/2013 5 ŠK Garde Lipovec 2086 2099 Páral Stanislav Orel Ořechov 2066 2062 1
2012/2013 4 ŠK Garde Lipovec 2086 2099 Krupica Pavel ŠK 64 Brno 1977 1963 ½
2012/2013 3 ŠK Garde Lipovec 2086 2099 Šípek Oldřich ŠK Lokomotiva Brno D 1970 1958 0
2012/2013 2 ŠK Garde Lipovec 2086 2099 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno C 2027 2072 ½
2012/2013 1 ŠK Garde Lipovec 2086 2099 Vykydal František ŠK Lokomotiva Brno B 2120 2113 ½
2011/2012 11 ŠK Garde Lipovec 2082 2099 Vávra Michal BK Moravská Slavia Brno 1995 1933 1
2011/2012 10 ŠK Garde Lipovec 2082 2099 Masařík Jan ŠK 64 Brno 2014 2014 ½
2011/2012 9 ŠK Garde Lipovec 2082 2099 Paulík Martin ŠK Lokomotiva Brno D 1730 1928 ½
2011/2012 8 ŠK Garde Lipovec 2082 2099 Petlák Josef TJ Znojmo 1984 1975 ½
2011/2012 7 ŠK Garde Lipovec 2082 2099 Varga Marian ŠK Vinohrady Brno 1842 1826 1
2011/2012 6 ŠK Garde Lipovec 2082 2099 Kubát Pavel Orel Ořechov 1916 1926 1
2011/2012 5 ŠK Garde Lipovec 2082 2099 Šípek Oldřich ŠK Lokomotiva Brno C 2027 2004 ½
2011/2012 4 ŠK Garde Lipovec 2082 2099 Diviš Libor ŠK Sokol Tišnov 1908 1942 ½
2011/2012 3 ŠK Garde Lipovec 2082 2099 Fojtík Tomáš ŠK Duras BVK Brno C 2083 2070 1
2011/2012 2 ŠK Garde Lipovec 2082 2099 Kalendovský Jan ŠK Bystrc Oilers 2051 1999 ½
2011/2012 1 ŠK Garde Lipovec 2082 2099 Křena Bohuslav ŠK KME-DDM Kuřim 2005 1968 ½
2010/2011 8 ŠK Garde Lipovec "B" 2073 Majer Jiří ŠK KME-DDM Kuřim "B" 2081 ½
2010/2011 2 ŠK Garde Lipovec "B" 2073 Kejík František MKS Vyškov "A" 2065 1
2010/2011 11 ŠK Garde Lipovec 2073 Kunčar Petr ŠK Lokomotiva Brno D 2106 ½
2010/2011 10 ŠK Garde Lipovec 2073 Dufek Martin ŠK Lokomotiva Brno C 1974 ½
2010/2011 9 ŠK Garde Lipovec 2073 Tvrdý Radovan ŠK 64 Brno 1852 1
2010/2011 8 ŠK Garde Lipovec 2073 Horák Jaroslav TJ Sokol Bzenec 1883 1
2010/2011 7 ŠK Garde Lipovec 2073 Marek Jiří TJ Podlužan Prušánky 1997 0
2010/2011 5 ŠK Garde Lipovec 2073 Kubíček Pavel Orel Ořechov 2008 1
2010/2011 4 ŠK Garde Lipovec 2073 Kalendovský Jan ŠK Bystrc Oilers 2003 ½
2010/2011 3 ŠK Garde Lipovec 2073 Kudla Vladimír ŠK KME-DDM Kuřim 1968 ½
2010/2011 2 ŠK Garde Lipovec 2073 Petlák Josef TJ Znojmo 1997 1
2010/2011 1 ŠK Garde Lipovec 2073 Říha Otmar ŠK Duras BVK Brno C 1944 1
2009/2010 11 SK Garde Lipovec A 2081 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice A 1757 1
2009/2010 9 SK Garde Lipovec A 2081 Drochytka Josef TJ Sloup 1688 1
2009/2010 8 SK Garde Lipovec A 2081 Veselý Miroslav Makkabi Boskovice 1697 ½
2009/2010 7 SK Garde Lipovec A 2081 Číhal Jan SK Sokol Tisnov 1857 1
2009/2010 5 SK Garde Lipovec A 2081 Kocman Richard MKS Vyskov A 1823 1
2009/2010 4 SK Garde Lipovec A 2081 Polách Josef ASK Blansko 1722 ½
2009/2010 3 SK Garde Lipovec A 2081 Zapletal Karel SK Jevicko 1655 1
2009/2010 2 SK Garde Lipovec A 2081 Polách Daneš TJ Spartak Adamov B 1975 ½
2009/2010 1 SK Garde Lipovec A 2081 Nečas Michal SK Garde Lipovec B 1756 1
2008/2009 11 ŠK Garde Lipovec 2085 Nekula Richard TJ Znojmo 2011 ½
2008/2009 10 ŠK Garde Lipovec 2085 Navrátil Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2019 0
2008/2009 9 ŠK Garde Lipovec 2085 Kocáb Jan TJ Podlužan Prušánky 1983 1
2008/2009 8 ŠK Garde Lipovec 2085 Krupica Pavel ŠK KME-DDM Kuřim B 1890 1
2008/2009 7 ŠK Garde Lipovec 2085 Janás Josef ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 1756 1
2008/2009 6 ŠK Garde Lipovec 2085 Kolek Josef ŠK Tetčice 1840 1
2008/2009 5 ŠK Garde Lipovec 2085 Lamser Tomáš ŠK Lokomotiva Brno D 1931 0
2008/2009 4 ŠK Garde Lipovec 2085 Sedláček Petr ŠK 64 Brno 2068 ½
2008/2009 3 ŠK Garde Lipovec 2085 Janda Luboš ŠK Průkopník Petria Bystrc 1765 0
2008/2009 2 ŠK Garde Lipovec 2085 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče 1993 1
2008/2009 1 ŠK Garde Lipovec 2085 Pehal Luděk Pila Ořechov B 1663 1
2008/2009 8 SK GARDE Lipovec "B" 2085 Píše Jan TJ Spartak Adamov 2117 1
2007/2008 11 ŠK Garde Lipovec 2051 Klinkovský Jiří Sokol Rudice 1748 1
2007/2008 9 ŠK Garde Lipovec 2051 Hyrš Martin ŠK DDM KME Kuřim 1923 ½
2007/2008 8 ŠK Garde Lipovec 2051 Krejčí Dalibor ŠK Sokol Tišnov 1837 1
2007/2008 7 ŠK Garde Lipovec 2051 Heger Miroslav ŠK Tetčice 1715 1
2007/2008 6 ŠK Garde Lipovec 2051 Fojtík Tomáš SPgŠ a G Znojmo 2065 ½
2007/2008 5 ŠK Garde Lipovec 2051 Porč Pavel Orel Ořechov B 1595 1
2007/2008 4 ŠK Garde Lipovec 2051 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno D 2031 1
2007/2008 3 ŠK Garde Lipovec 2051 Macků Petr ŠK pod Věží Strážnice 1945 1
2007/2008 2 ŠK Garde Lipovec 2051 Uřičář Zdeněk ŠK Veselí nad Moravou 1970 1
2007/2008 1 ŠK Garde Lipovec 2051 Petlák Josef TJ Znojmo 1982 1
2007/2008 2 SK Garde Lipovec B 2051 Masák Pavel TJ Spartak Adamov 2129 ½
2006/2007 11 ŠK GARDE LIPOVEC 2033 Houška Bronislav TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2068 0
2006/2007 10 ŠK GARDE LIPOVEC 2033 Rychtecký Miroslav ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2035 1
2006/2007 8 ŠK GARDE LIPOVEC 2033 Daněk Pavel EUROKOMPLEX AUTOSKLA 1968 1
2006/2007 7 ŠK GARDE LIPOVEC 2033 Horák Miroslav TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2017 ½
2006/2007 6 ŠK GARDE LIPOVEC 2033 Markovič Ivan ŠK BYDO ZAKŘANY A 2209 ½
2006/2007 5 ŠK GARDE LIPOVEC 2033 Dvořák Libor TJ ZNOJMO A 2078 1
2006/2007 4 ŠK GARDE LIPOVEC 2033 Kratochvíl Milan ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2041 1
2006/2007 3 ŠK GARDE LIPOVEC 2033 Just Pavel 2222 ŠK POLABINY C 2045 0
2006/2007 2 ŠK GARDE LIPOVEC 2033 Vincze Roman ŠK GORDIC JIHLAVA B 2052 0
2006/2007 1 ŠK GARDE LIPOVEC 2033 Krondráf Karel TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2134 ½
2005/2006 11 GARDE LIPOVEC 1996 Nejezchleb Drahoš SOKOL RUDICE 1873 1
2005/2006 10 GARDE LIPOVEC 1996 Vlk Miroslav SPgŠ+G ZNOJMO 2090 1
2005/2006 9 GARDE LIPOVEC 1996 Binder Jaroslav ŠK 64 BRNO 1974 0
2005/2006 8 GARDE LIPOVEC 1996 Horák Miroslav TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 1962 ½
2005/2006 7 GARDE LIPOVEC 1996 Mičánek Tomáš DURAS BRNO B 2129 1
2005/2006 6 GARDE LIPOVEC 1996 Hájek Jaroslav SOKOL ZAJEČICE 1941 1
2005/2006 4 GARDE LIPOVEC 1996 Veselý Jaromír LOKOMOTIVA BRNO C 2082 1
2005/2006 3 GARDE LIPOVEC 1996 Motáček Vladimír GORDIC JIHLAVA B 2055 ½
2005/2006 2 GARDE LIPOVEC 1996 Uhmann Jan OREL OŘECHOV 2198 0
2005/2006 1 GARDE LIPOVEC 1996 Michalčák Lubomír DURAS BRNO C 2022 1
2004/2005 3 Garde Lipovec B 1965 Peša Ladislav První Brno B 1919 1
2004/2005 11 Garde Lipovec 1965 Vymazal Bronislav Lokomotiva Brno B 2178 1
2004/2005 10 Garde Lipovec 1965 Sedlák Ivo TJ Sloup 1744 ½
2004/2005 9 Garde Lipovec 1965 Mlénský Dalibor ŠK Hustopeče 2100 ½
2004/2005 8 Garde Lipovec 1965 Němec Zdeněk I. brněnská Brno 1932 ½
2004/2005 6 Garde Lipovec 1965 Tatran Poštorná A 1
2004/2005 5 Garde Lipovec 1965 Zemánek Jaroslav TJ Vinohrady Brno 1874 1
2004/2005 4 Garde Lipovec 1965 Netopil Martin TJ Bučovice 1760 1
2004/2005 3 Garde Lipovec 1965 Rubeš Pavel KME DDM Kuřim 1918 1
2004/2005 2 Garde Lipovec 1965 Hrabal Radek ŠK Veselí nad Mor. 1838 ½
2004/2005 1 Garde Lipovec 1965 Bohuslav Pavel Tatran Poštorná B 1712 1