Hráč Petrželka Karel

Petrželka Karel

User Pic
Jméno: Petrželka Karel
Oddíl: TJ Lokomotiva Česká Třebová
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1836
Elo mezinárodní: 1846
ID: 1399
FIDE ID: 340308
Rok narození: 1941
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 Proplast Ceska Trebova 1846 1846 Padrtka Jiří SK Dolni Cermna 0 0 1
2018/2019 9 Proplast Ceska Trebova 1861 1846 Štěpán Stanislav SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1590 1597 1
2018/2019 8 Proplast Ceska Trebova 1861 1846 Píše Michal SK Usti nad Orlici D 1298 1408 0
2018/2019 6 Proplast Ceska Trebova 1859 1846 Flos Petr Sachovy klub Chocen 1406 1596 1
2018/2019 5 Proplast Ceska Trebova 1858 1846 Šilar Karel SO Horni Cermna 1333 1476 1
2018/2019 4 Proplast Ceska Trebova 1858 1846 Glöckner Jaromír Sokol Mistrovice 1825 1851 ½
2017/2018 9 Proplast Ceska Trebova 1856 1845 Málková Barbora SK Dolni Cermna 1240 1315 1
2015/2016 11 Proplast Česká Třebová B 1856 1857 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička C 1855 1894 ½
2015/2016 9 Proplast Česká Třebová B 1856 1857 Podgorný Radim TJ Spartak Choceň 1752 1765 ½
2015/2016 7 Proplast Česká Třebová B 1856 1857 Doleček Matěj TJ Lanškroun B 1578 1621 1
2015/2016 6 Proplast Česká Třebová B 1856 1857 Tobiška Jaroslav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1671 1643 1
2015/2016 4 Proplast Česká Třebová B 1856 1857 Mastný Tomáš ŠK Ústí nad Orlicí C 1662 1665 ½
2015/2016 2 Proplast Česká Třebová B 1856 1857 Martinec Jan SK + Sokol Žamberk 1773 1755 ½
2015/2016 1 Proplast Česká Třebová B 1856 1857 Slavíček Miroslav ŠK Dolní Čermná 1707 1774 ½
2015/2016 7 TJ Sokol Němčice 1856 1857 Ryšavá Monika TJ Štefanydes Polička E 1406 1472 1
2015/2016 5 TJ Sokol Němčice 1856 1857 Vodička Stanislav ŠK Svitavy C 1416 0
2015/2016 4 TJ Sokol Němčice 1856 1857 Holásek Vít ŠK Ústí nad Orlicí D 1514 1584 ½
2015/2016 3 TJ Sokol Němčice 1856 1857 Křivohlávek Josef TJ Lanškroun C 1466 1494 ½
2015/2016 2 TJ Sokol Němčice 1856 1857 Dušek Adam TJ Sokol Horní Čermná B 1250 1
2015/2016 1 TJ Sokol Němčice 1856 1857 Motl Josef TJ Sokol Horní Čermná A 1688 1675 1
2015/2016 6 TJ Sokol Němčice 1856 1857 Trampota Luděk TJ Jablonné nad Orlicí 1573 ½
2015/2016 4 TJ Sokol Němčice 1856 1857 Matoulek Václav Šachový spolek Červená Voda 1711 1628 0
2014/2015 10 TJ Sokol Němčice 1877 1883 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy B 1744 ½
2014/2015 9 TJ Sokol Němčice 1877 1883 Stodola Josef TJ Štefanydes Polička F 1423 1
2014/2015 8 TJ Sokol Němčice 1877 1883 Kašpar Jiří TJ Štefanydes Polička E 0
2014/2015 7 TJ Sokol Němčice 1877 1883 Krušina Adolf ŠK Svitavy C 1524 1
2014/2015 6 TJ Sokol Němčice 1877 1883 Netolický Josef TJ Sokol Krouna 1529 1
2014/2015 5 TJ Sokol Němčice 1877 1883 Jedlička Eduard ŠK Svitavy B 1670 1689 1
2014/2015 4 TJ Sokol Němčice 1877 1883 Houška František TJ Štefanydes Polička F 1293 1291 1
2014/2015 3 TJ Sokol Němčice 1877 1883 Kašpar Jiří TJ Štefanydes Polička E 0
2014/2015 2 TJ Sokol Němčice 1877 1883 Krušina Adolf ŠK Svitavy C 1524 ½
2014/2015 1 TJ Sokol Němčice 1877 1883 Voldan Beno TJ Sokol Krouna 1361 1
2014/2015 10 Proplast Česká Třebová B 1877 1883 Betlach Jan TJ Sokol Horní Čermná 1523 1
2014/2015 9 Proplast Česká Třebová B 1877 1883 Brokl Daniel TJ Štefanydes Polička C 1286 1
2014/2015 8 Proplast Česká Třebová B 1877 1883 Tobiška Jaroslav ŠO K a. s. Kunvald 1728 1640 1
2014/2015 7 Proplast Česká Třebová B 1877 1883 Horák Libor TJ Jiskra Litomyšl B 1698 1
2014/2015 6 Proplast Česká Třebová B 1877 1883 Jániš Petr ŠK Ústí nad Orlicí B 1841 1887 ½
2014/2015 5 Proplast Česká Třebová B 1877 1883 Vavroušek Petr TJ Spartak Choceň 1716 1664 1
2014/2015 1 Proplast Česká Třebová B 1877 1883 Lorenc Adam TJ Spartak OEZ Letohrad 1746 1810 ½
2013/2014 11 TJ Sokol Němčice 1884 1888 Charvát Václav SK + Sokol Žamberk C 1333 1
2013/2014 9 TJ Sokol Němčice 1884 1888 Pešek Petr TJ Lanškroun C 1250 1
2013/2014 7 TJ Sokol Němčice 1884 1888 Dušek Ondřej TJ Sokol Mistrovice B 1100 1
2013/2014 6 TJ Sokol Němčice 1884 1888 Maceška Vladimír TJ Spartak Letohrad B 1607 0
2013/2014 5 TJ Sokol Němčice 1884 1888 Bém Tomáš ŠO K a. s. Kunvald B 1304 1
2013/2014 3 TJ Sokol Němčice 1884 1888 Kalousek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná A 1561 1
2013/2014 1 TJ Sokol Němčice 1884 1888 Holásek Vojtěch ŠK Ústí nad Orlicí E 1599 1436 1
2013/2014 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1884 1888 Glöckner Jaromír TJ Slovan Moravská Třebová 1830 1857 ½
2013/2014 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1884 1888 Maceška Bohumír TJ Spartak Letohrad 1821 1777 1
2013/2014 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1884 1888 Pavlíček Leoš TJ Štefanydes Polička C 1
2013/2014 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1884 1888 Pokorný Jan ŠK Ústí nad Orlicí C 1876 1894 0
2013/2014 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1884 1888 Palla Stanislav TJ Lanškroun B 1803 1757 ½
2013/2014 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1884 1888 Jedlička Eduard ŠK Svitavy 1709 1705 1
2013/2014 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1884 1888 Bém Tomáš ŠO K a. s. Kunvald 1304 1
2013/2014 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1884 1888 Janeček Miroslav SK + Sokol Žamberk B 1586 1586 ½
2013/2014 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1884 1888 Židek Pavel ŠK Dolní Čermná 1633 1
2012/2013 9 TJ Sokol Němčice 1921 1921 Kolomý Adam TJ Lanškroun C 1440 ½
2012/2013 8 TJ Sokol Němčice 1921 1921 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička D 1545 1490 ½
2012/2013 6 TJ Sokol Němčice 1921 1921 Ulrich Tadeáš TJ Štefanydes Polička E 1100 1
2012/2013 5 TJ Sokol Němčice 1921 1921 Vašek Petr ŠO Hlinsko B 1
2012/2013 4 TJ Sokol Němčice 1921 1921 Izák Miloš Sokol Městečko Trnávka 1655 ½
2012/2013 2 TJ Sokol Němčice 1921 1921 Netolický Josef TJ Sokol Krouna 1545 1
2012/2013 1 TJ Sokol Němčice 1921 1921 Ročňák Michal ŠO Hlinsko C 1
2012/2013 11 Loko Česká Třebová B 1921 1921 Trampota Luděk TJ Jablonné n/O. 1560 1
2012/2013 9 Loko Česká Třebová B 1921 1921 Kopal Vladimír SK+Sokol Žamberk B 1521 1
2012/2013 8 Loko Česká Třebová B 1921 1921 Nekvinda Tomáš TJ Jiskra Litomyšl B 1723 0
2012/2013 7 Loko Česká Třebová B 1921 1921 Kozák David ŠK Svitavy A 1795 1765 ½
2012/2013 6 Loko Česká Třebová B 1921 1921 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 1858 1826 ½
2012/2013 5 Loko Česká Třebová B 1921 1921 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička B 2015 2022 0
2012/2013 2 Loko Česká Třebová B 1921 1921 Motl Ladislav ŠK Dolní Čermná o.s. 1637 1
2012/2013 1 Loko Česká Třebová B 1921 1921 Ambrožová Lucie ŠK Svitavy B 1397 1
2011/2012 9 TJ Sokol Němčice 1876 Kramář Michal TJ Sokol Krouna 1000 1
2011/2012 7 TJ Sokol Němčice 1876 Riedl Vladimír ŠK Svitavy B 1683 ½
2011/2012 6 TJ Sokol Němčice 1876 Doseděl Marek TJ Jiskra Litomyšl C 1
2011/2012 5 TJ Sokol Němčice 1876 Trkal Tomáš TJ Štefanydes Polička F 1557 1
2011/2012 4 TJ Sokol Němčice 1876 Pavlíček Lukáš TJ Štefanydes Polička E 1250 0
2011/2012 2 TJ Sokol Němčice 1876 Pavlů Pavel Sokol Městečko Trnávka 1573 1
2011/2012 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1876 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad 1808 1808 ½
2011/2012 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1876 Štěpán Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1674 1
2011/2012 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1876 Slavíček Miroslav Šachový klub Dolní Čermná 1779 ½
2011/2012 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1876 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl B 1799 1873 ½
2011/2012 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1876 Taslar Karel Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1691 1662 1
2011/2012 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1876 Kylar Pavel Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1929 1844 ½
2011/2012 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1876 Meleško Andrij TJ Jablonné nad Orlicí 1000 ½
2011/2012 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1876 Havel František ŠK Svitavy 1918 1918 0
2010/2011 9 TJ Sokol Němčice 1876 Pavlů Pavel Sokol Městečko Trnávka 1565 1
2010/2011 8 TJ Sokol Němčice 1876 Hrančík Jaroslav Sokol Krucemburk 1465 ½
2010/2011 7 TJ Sokol Němčice 1876 Peřina Josef TJ Štefanydes Polička "F" 1100 1
2010/2011 6 TJ Sokol Němčice 1876 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička "E" 1100 1
2010/2011 5 TJ Sokol Němčice 1876 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička "D" 1501 1
2010/2011 3 TJ Sokol Němčice 1876 Lopaur Zdenek TJ Jiskra Litomyšl "C" 1000 1
2010/2011 2 TJ Sokol Němčice 1876 Jirmásek Vladimír TJ Sokol Krouna 1575 1
2010/2011 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1876 Pilný Jaroslav TJ Lanškroun "B" 1341 1
2010/2011 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1876 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná 1570 1
2010/2011 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1876 Černý Václav TJ Jablonné nad Orlicí 1640 1
2010/2011 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1876 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravská Třebová 1823 1
2010/2011 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1876 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald 1795 ½
2010/2011 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1876 Merta Josef Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1855 0
2010/2011 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1876 Čupr Tomáš ŠK Svitavy 1828 ½
2010/2011 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1876 Smola Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1876 ½
2010/2011 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1876 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl "B" 1898 ½
2009/2010 11 Lokomotiva Česká Třebová C"" 1860 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička D"" 1628 1
2009/2010 10 Lokomotiva Česká Třebová C"" 1860 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička E"" 1316 ½
2009/2010 7 Lokomotiva Česká Třebová C"" 1860 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl B"" 2003 1
2009/2010 6 Lokomotiva Česká Třebová C"" 1860 Odstrčil Jan TJ Jiskra Litomyšl C"" 1000 1
2009/2010 5 Lokomotiva Česká Třebová C"" 1860 Jasanský Karel TJ Sokol Němčice 1792 ½
2009/2010 4 Lokomotiva Česká Třebová C"" 1860 Tölg Tomáš Lokomotiva Česká Třebová D"" 1100 1
2009/2010 2 Lokomotiva Česká Třebová C"" 1860 Konečný Tomáš ŠK Svitavy C"" 1250 1
2009/2010 1 Lokomotiva Česká Třebová C"" 1860 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička F"" 1565 1
2009/2010 11 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1860 Havel František ŠK Svitavy 1802 ½
2009/2010 10 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1860 Uřičář Petr SK + Sokol Žamberk C"" 1383 1
2009/2010 8 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1860 Paukert Ivo TJ Lanškroun B"" 1787 ½
2009/2010 7 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1860 Tobiška Jaroslav ŠO K a.s. Kunvald 1706 0
2009/2010 6 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1860 Kainek Jan SK + Sokol Žamberk B"" 1382 1
2009/2010 5 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1860 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk A"" 1787 ½
2009/2010 4 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1860 Cedzo Štěpán TJ Slovan Moravská Třebová 1715 ½
2009/2010 2 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1860 Motl Ladislav Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1591 1
2008/2009 11 Lokomotiva Česká Třebová B 1855 Mikyska Kamil TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1833 ½
2008/2009 10 Lokomotiva Česká Třebová B 1855 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2162 ½
2008/2009 9 Lokomotiva Česká Třebová B 1855 Dungl Petr SK+Sokol Žamberk C 1769 ½
2008/2009 8 Lokomotiva Česká Třebová B 1855 Bartoš Karel ŠK Svitavy A 1850 ½
2008/2009 6 Lokomotiva Česká Třebová B 1855 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1949 ½
2008/2009 5 Lokomotiva Česká Třebová B 1855 Martinec Jan SK+Sokol Žamberk B 1743 1
2008/2009 4 Lokomotiva Česká Třebová B 1855 Paukert Ivo TJ Lanškroun B 1783 0
2008/2009 3 Lokomotiva Česká Třebová B 1855 Jedlička Eduard ŠK Svitavy B 1680 1
2008/2009 2 Lokomotiva Česká Třebová B 1855 Tesař Jaromír TJ Jablonné nad Orlicí 1858 1
2008/2009 1 Lokomotiva Česká Třebová B 1855 Lacko Dušan ŠO K a.s. Kunvald 1786 ½
2008/2009 7 Lokomotiva Česká Třebová C 1855 Burian Michal Sokol Městečko Trnávka 1837 0
2008/2009 6 Lokomotiva Česká Třebová C 1855 Svatoš Zdeněk ŠK Svitavy C 1667 ½
2008/2009 5 Lokomotiva Česká Třebová C 1855 Stodola Jakub TJ Štefanydes Polička E 1456 1
2008/2009 3 Lokomotiva Česká Třebová C 1855 Lapáček Luboš ŠK Tropic Lanškroun 1000 1
2008/2009 2 Lokomotiva Česká Třebová C 1855 Pěkník Milan TJ Sokol Němčice 1866 ½
2008/2009 1 Lokomotiva Česká Třebová C 1855 Motáček Jan Jiskra Litomyšl B 1770 1
2007/2008 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1931 Mazura Miloš SK Žamberk 1908 ½
2007/2008 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1931 Blaško Štěpán TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1911 ½
2007/2008 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1931 Procházka Petr TJ Lanškroun 1929 0
2007/2008 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1931 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1758 0
2007/2008 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1931 Laušman Petr ŠK Bohemia Pardubice 2012 0
2007/2008 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1931 Dungl Petr ŠK Žamberk B 1778 ½
2007/2008 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1931 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1751 ½
2007/2008 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1931 Krumer Miroslav TJ Spartak OEZ Letohrad 1944 ½
2007/2008 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1931 Strachoň Lukáš ŠK Svitavy 1716 ½
2007/2008 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1931 Izák Miloš Sokol Městečko Trnávka 1703 ½
2007/2008 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1931 Jasanský Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1816 ½
2007/2008 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1931 Solil Roman TJ Lanškroun B 1944 0
2007/2008 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1931 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1845 ½
2007/2008 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1931 Výprachtický David ŠK Žamberk C 1591 0
2007/2008 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1931 Halbrštát David TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1706 0
2006/2007 11 Lokomotiva Česká Třebová A 1900 Solil Roman FYGR Lanškroun 1900 1
2006/2007 10 Lokomotiva Česká Třebová A 1900 Merta Josef TJ Sokol Horní Čermná 1810 1
2006/2007 9 Lokomotiva Česká Třebová A 1900 Franc František Sokol Městečko Trnávka 1640 1
2006/2007 8 Lokomotiva Česká Třebová A 1900 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1866 1
2006/2007 7 Lokomotiva Česká Třebová A 1900 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy 1760 1
2006/2007 6 Lokomotiva Česká Třebová A 1900 Poslušný Martin Jiskra Ústí nad Orlicí C 1935 ½
2006/2007 5 Lokomotiva Česká Třebová A 1900 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2005 ½
2006/2007 4 Lokomotiva Česká Třebová A 1900 Martinec Jan SK Žamberk B 1708 1
2006/2007 3 Lokomotiva Česká Třebová A 1900 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1827 1
2006/2007 2 Lokomotiva Česká Třebová A 1900 Petráž Martin Lokomotiva Česká Třebová B 1927 ½
2006/2007 1 Lokomotiva Česká Třebová A 1900 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald 1733 1
2006/2007 9 Lokomotiva Česká Třebová C"" 1900 Maděra Stanislav ŠK Svitavy B 1819 0
2006/2007 8 Lokomotiva Česká Třebová C"" 1900 Grepl Pavel ŠK Linhartice 1814 ½
2006/2007 6 Lokomotiva Česká Třebová C"" 1900 Křivohlávek Josef TROPIC Lanškroun B 1397 1
2006/2007 5 Lokomotiva Česká Třebová C"" 1900 Palla Stanislav TROPIC Lanškroun A 1682 ½
2006/2007 2 Lokomotiva Česká Třebová C"" 1900 Baláž Jindřich ŠK Svitavy C"" 1320 1
2005/2006 11 Lokomotiva Česká Třebová 1908 Halbrštát David Jiskra Ústí nad Orlicí C 1649 ½
2005/2006 10 Lokomotiva Česká Třebová 1908 Sysr Pavel Spartak OEZ Letohrad B 1610 1
2005/2006 9 Lokomotiva Česká Třebová 1908 Motl Ladislav Sokol Horní Čermná 1581 1
2005/2006 8 Lokomotiva Česká Třebová 1908 Charouz Milan Štefanydes Polička B 1842 1
2005/2006 7 Lokomotiva Česká Třebová 1908 Jedlička Eduard ŠK Svitavy 1680 0
2005/2006 6 Lokomotiva Česká Třebová 1908 Glöckner Jaromír Slovan Moravská Třebová 1861 ½
2005/2006 5 Lokomotiva Česká Třebová 1908 Paukert Ivo FYGR Lanškroun 1788 1
2005/2006 4 Lokomotiva Česká Třebová 1908 Kalous Tomáš ŠK Žamberk B 1744 1
2005/2006 3 Lokomotiva Česká Třebová 1908 Weis Ladislav Spartak Choceň 1802 0
2005/2006 2 Lokomotiva Česká Třebová 1908 Kylar Pavel Jiskra Ústí nad Orlicí B 1842 1
2005/2006 10 Jiskra Ústí nad Orlicí 1908 Hon Jiří Eurokomplex Pardubice 1929 ½
2005/2006 9 Jiskra Ústí nad Orlicí 1908 Hájek Jaroslav TJ + DDM Chrudim B 1941 0
2005/2006 8 Jiskra Ústí nad Orlicí 1908 Řehák Jiří Spartak OEZ Letohrad 1858 1
2005/2006 5 Jiskra Ústí nad Orlicí 1908 Seidl Zdeněk Kavárna Evropa Pardubice 1921 0
2005/2006 4 Jiskra Ústí nad Orlicí 1908 Janda Lubomír TJ DDM Hlinsko 1757 1
2005/2006 3 Jiskra Ústí nad Orlicí 1908 Kacálek Karel SK Žamberk 1839 ½
2004/2005 11 Lokomotiva Česká Třebová 1929 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1799 ½
2004/2005 10 Lokomotiva Česká Třebová 1929 Merta Josef Sokol Horní Čermná 1807 ½
2004/2005 9 Lokomotiva Česká Třebová 1929 Krumer Miroslav Spartak OEZ Letohrad 1911 ½
2004/2005 8 Lokomotiva Česká Třebová 1929 Volek Karel Slovan Moravská Třebová 1924 ½
2004/2005 7 Lokomotiva Česká Třebová 1929 Vavroušek Petr Spartak Choceň 1939 ½
2004/2005 6 Lokomotiva Česká Třebová 1929 Zámečník Bohumír SK Žamberk B 1993 ½
2004/2005 5 Lokomotiva Česká Třebová 1929 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1752 0
2004/2005 4 Lokomotiva Česká Třebová 1929 Jirsa Lukáš Jiskra Litomyšl 1809 ½
2004/2005 3 Lokomotiva Česká Třebová 1929 Smola Jan Jiskra Ústí nad Orlicí C 1828 ½
2004/2005 9 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1929 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny B 1746 ½
2004/2005 7 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1929 Houška Bronislav Štefanydes Polička A 2011 1
2004/2005 4 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1929 Koníček Petr TJ ŠO Chrudim B 1973 0
2004/2005 3 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1929 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto 1799 ½
2004/2005 2 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1929 Bartoš Karel Štefanydes Polička B 1729 1
2003/2004 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1985 Kalous Tomáš SK Žamberk B 1745 ½
2003/2004 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1985 Krumer Miroslav Spartak OEZ Letohrad 1914 ½
2003/2004 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1985 Slavíček Miroslav ZD Kunvald 1787 1
2003/2004 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1985 Komárková Magdaléna Štefanydes Polička B 2052 0
2003/2004 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1985 Svatoš Zdeněk ŠK Svitavy 1723 1
2003/2004 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1985 Šimko Štefan Štefanydes Polička C 1779 1
2003/2004 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1985 Zeinert Michal TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1683 ½
2003/2004 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1985 Zeman Ladislav Jiskra Litomyšl 1949 1
2003/2004 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1985 Vodička Pavel Plzeňka Pardubice 2009 ½
2003/2004 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1985 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2009 0
2003/2004 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1985 Koníček Petr ŠO+DDM Chrudim B 1968 0
2003/2004 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1985 Chládek Václav TJ Lanškroun 2101 0
2003/2004 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1985 Řehák Jiří TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1861 1
2003/2004 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1985 Letáček Ondřej TJ Synthesia Pardubice C 1881 0
2003/2004 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1985 Kaderka Radek Eurokomplex Autoskla Pardubice 2204 ½
2003/2004 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1985 Škorpík Jan 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 1857 ½
2003/2004 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1985 Zámečník Bohumír SK Žamberk 1997 ½
2003/2004 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1985 Krejčík Tomáš CHS Chotěboř 1851 0