Hráč Pečinka Martin

Pečinka Martin

User Pic
Jméno: Pečinka Martin
Oddíl: Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2100
Elo mezinárodní: 2103
ID: 26453
FIDE ID: 331066
Rok narození: 1990
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 5 SK Usti nad Orlici 2083 2085 Švub Jan TJ Lanskroun 1920 1931 1
2016/2017 4 SK Usti nad Orlici 2083 2085 Kosek Marek SK Vysoke Myto 2130 2116 ½
2016/2017 2 SK Usti nad Orlici 2083 2085 Walek Petr Caissa Pivovar Dalesice 2153 2102 1
2013/2014 11 ŠK Ústí nad Orlicí 2083 2085 Hastík Svatopluk TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2037 2041 ½
2013/2014 10 ŠK Ústí nad Orlicí 2083 2085 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2036 2021 1
2013/2014 9 ŠK Ústí nad Orlicí 2083 2085 Němec Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové B 2182 2187 0
2013/2014 8 ŠK Ústí nad Orlicí 2083 2085 Novotný Josef Region Panda Rychnov n. K. 2130 2129 0
2013/2014 4 ŠK Ústí nad Orlicí 2083 2085 Veselý Tomáš AKIS Pardubice 2092 2094 1
2013/2014 3 ŠK Ústí nad Orlicí 2083 2085 Fiedler Bedřich ŠK ZVU Engineering Lípa A 2105 2100 0
2013/2014 2 ŠK Ústí nad Orlicí 2083 2085 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín B 2085 2091 1
2012/2013 11 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2087 2090 Růžička Milan T.J. Sokol Šumperk 2059 2077 1
2012/2013 10 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2087 2090 Veselý Tomáš ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2140 2148 1
2012/2013 9 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2087 2090 Hurt Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 2109 2109 ½
2012/2013 8 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2087 2090 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny C 2078 2122 0
2012/2013 7 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2087 2090 Švancara Petr Agentura Garde Calcio Olomouc 2127 2121 ½
2012/2013 6 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2087 2090 Nývlt Otto TJ Náchod 1980 1962 1
2012/2013 4 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2087 2090 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2262 2259 ½
2012/2013 3 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2087 2090 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2119 2133 0
2012/2013 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2087 2090 Malý Marek TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2143 2113 0
2012/2013 1 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2087 2090 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové B 2013 2022 0
2011/2012 11 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2067 2069 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny C 2154 2143 ½
2011/2012 10 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2067 2069 Mezlík Stanislav ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1893 1907 1
2011/2012 9 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2067 2069 Píza Vlastimil ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2252 2257 0
2011/2012 8 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2067 2069 Novotný Josef Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2130 2154 1
2011/2012 7 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2067 2069 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2130 2132 ½
2011/2012 6 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2067 2069 Jelínek Milan Sokol Zaječice 2069 1984 1
2011/2012 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2067 2069 Hála Bohumil TJ Slavia Hradec Králové B 2252 2248 ½
2011/2012 4 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2067 2069 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno A 1976 2030 ½
2011/2012 3 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2067 2069 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim 2178 2175 ½
2011/2012 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2067 2069 Macharáček Šimon ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2186 2185 ½
2011/2012 1 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2067 2069 Petuchov Sergej AKIS Pardubice 2145 2149 0
2010/2011 11 Jiskra Usti nad Orlici 2062 Rusnák Jan SK Vysoke Myto 2043 0
2010/2011 10 Jiskra Usti nad Orlici 2062 Vincze Roman Sokol Bedrichov 2077 0
2010/2011 9 Jiskra Usti nad Orlici 2062 Kratochvíl Josef SK Caissa Trebic A 2234 0
2010/2011 8 Jiskra Usti nad Orlici 2062 Schwarz Milan SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2129 1
2010/2011 7 Jiskra Usti nad Orlici 2062 Pačovský Jiří AKIS Pardubice 2250 0
2010/2011 5 Jiskra Usti nad Orlici 2062 Komárek David SK Chrudim 2154 ½
2010/2011 3 Jiskra Usti nad Orlici 2062 Kropik Martin SK Caissa Trebic B 2084 1
2010/2011 2 Jiskra Usti nad Orlici 2062 Daniel Martin Jiskra Litomysl 2058 1
2010/2011 1 Jiskra Usti nad Orlici 2062 Čižinský Petr 2222 SK Polabiny B 2180 ½
2009/2010 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2058 Kotva Milan Lokomotiva Česká Třebová 2063 1
2009/2010 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2058 Palla Stanislav TJ Lanškroun 1796 1
2009/2010 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2058 Kraus Ondřej Synpo Pardubice 1888 1
2009/2010 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2058 Novotný Tomáš CHS Chotěboř 1899 0
2009/2010 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2058 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny C"" 2060 ½
2009/2010 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2058 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny D"" 1676 1
2009/2010 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2058 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1892 1
2009/2010 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2058 Ondrej Tomáš ŠK Vysoké Mýto C"" 1624 1
2009/2010 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2058 Kameník David TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1832 ½
2009/2010 11 TJ Jiskra Litomyšl 2058 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice 1956 ½
2009/2010 10 TJ Jiskra Litomyšl 2058 Hruška Ondřej TJ Spartak Pelhřimov 1910 1
2009/2010 7 TJ Jiskra Litomyšl 2058 Vojtěch Ladislav ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2009 0
2009/2010 4 TJ Jiskra Litomyšl 2058 Bukáček Lubomír TJ Žďár nad Sázavou 2038 0
2009/2010 3 TJ Jiskra Litomyšl 2058 Kiša Lubomír ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2142 ½
2009/2010 2 TJ Jiskra Litomyšl 2058 Dorjkhuu Tuvshinbayar AKIS Pardubice 2035 1
2009/2010 1 TJ Jiskra Litomyšl 2058 Marečková Martina Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2054 0
2008/2009 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2072 Kalous Tomáš SK+Sokol Žamberk C 1861 1
2008/2009 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2072 Kotva Milan Lokomotiva Česká Třebová B 2020 1
2008/2009 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2072 Maděra Stanislav ŠK Svitavy A 1833 1
2008/2009 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2072 Kučera Jan Spartak Choceň 1900 0
2008/2009 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2072 Urbášek Oleg TJ Slovan Moravská Třebová 2079 1
2008/2009 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2072 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun B 2245 ½
2008/2009 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2072 Svatoš Zdeněk ŠK Svitavy B 1667 1
2008/2009 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2072 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2146 ½
2008/2009 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2072 Vymetálek Petr ŠO K a.s. Kunvald 1787 1
2008/2009 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2072 Glembek Bohumír TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1722 1
2008/2009 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2072 Kalous Tomáš SK + Sokol Žamberk 1861 ½
2008/2009 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2072 Kotva Milan Lokomotiva Česká Třebová 2020 0
2008/2009 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2072 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 2034 ½
2008/2009 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2072 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2051 1
2008/2009 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2072 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2060 ½
2008/2009 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2072 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto B 1956 0
2008/2009 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2072 Petruň Milan TJ Lanškroun 1974 1
2008/2009 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2072 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1909 0
2008/2009 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2072 Linhart Zbyněk TJ ŠO a DDM Chrudim B 1935 0
2008/2009 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2072 Sýkora Josef Synpo Pardubice 2157 ½
2008/2009 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2072 Petrus Luděk CHS Chotěboř 1952 ½
2007/2008 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2056 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice 2024 ½
2007/2008 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2056 Tesař Jaromír SK Žamberk 1877 1
2007/2008 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2056 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička B 2069 1
2007/2008 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2056 Müller Petr SYNPO Pardubice 1929 ½
2007/2008 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2056 Vondra Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 1986 ½
2007/2008 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2056 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 1884 ½
2007/2008 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2056 Sýkora Josef 2222 ŠK Polabiny D 2163 ½
2007/2008 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2056 Ambrož Antonín TJ Lanškroun 2114 0
2007/2008 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2056 Krys Jaromír ŠO Chrudim B 2073 1
2007/2008 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2056 Slabý Miloš AKIS Pardubice 1925 ½
2007/2008 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2056 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2058 1
2007/2008 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 2056 Veselý Petr TJ Spartak OEZ Letohrad 1911 ½
2007/2008 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 2056 Šmíd František Sokol Městečko Trnávka 1802 1
2007/2008 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 2056 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun B 2310 ½
2007/2008 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 2056 Wiesinger Wolfgang ŠK Žamberk C 1925 0
2007/2008 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 2056 Havrlík Pavel ŠK Žamberk B 1988 ½
2007/2008 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 2056 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2167 ½
2007/2008 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 2056 Havel František ŠK Svitavy 1810 1
2007/2008 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 2056 Petráž Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová B 2015 0
2007/2008 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 2056 Urbášek Oleg TJ Slovan Moravská Třebová 2030 1
2007/2008 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 2056 Chládek Václav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2163 ½
2006/2007 11 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2050 Šimek Jan Lokomotiva Česká Třebová B 2105 ½
2006/2007 10 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2050 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald 1733 ½
2006/2007 9 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2050 Pokorný Tomáš FYGR Lanškroun 2279 ½
2006/2007 8 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2050 Merta Josef TJ Sokol Horní Čermná 1810 0
2006/2007 6 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2050 Hurt Lukáš Lokomotiva Česká Třebová A 2112 ½
2006/2007 5 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2050 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1727 ½
2006/2007 4 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2050 Kotva Milan TJ Slovan Moravská Třebová 2120 0
2006/2007 3 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2050 Bednář Marcel TJ Jablonné nad Orlicí 1923 ½
2006/2007 2 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2050 Zámečník Bohumír SK Žamberk B 1968 1
2006/2007 1 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2050 Veselý Petr TJ Spartak OEZ Letohrad 1910 1
2006/2007 11 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2050 Laušman Petr KONTAX Pardubice 2050 1
2006/2007 10 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2050 Roušar Zdeněk ŠO Chrudim B 1920 ½
2006/2007 9 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2050 Horáček Pavel TJ Jiskra Litomyšl 1864 0
2006/2007 8 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2050 Seidl Zdeněk SYNPO Pardubice 1907 0
2006/2007 7 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2050 Michal Milan TJ CHS Chotěboř 1779 ½
2006/2007 6 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2050 Solil Roman TJ Lanškroun 1900 1
2006/2007 5 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2050 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny D 1830 1
2006/2007 4 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2050 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto 1932 ½
2006/2007 3 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2050 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička B 1841 1
2006/2007 2 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2050 Kameník David Jiskra Ústí nad Orlicí B 1819 1
2006/2007 1 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2050 Bednář Marcel SK Žamberk 1923 ½
2005/2006 11 Panda Rychnov n.Kn. 1709 Macháč David ŠŠ Desko Liberec C 1
2005/2006 10 Panda Rychnov n.Kn. 1709 Jakubíček Matouš ŠŠ Desko Liberec D 1345 1
2005/2006 9 Panda Rychnov n.Kn. 1709 Pelíšek Daniel Jiskra RMSK Nový Bydžov 1475 1
2005/2006 8 Panda Rychnov n.Kn. 1709 Bednář Marcel SK Žamberk 1616 1
2005/2006 5 Panda Rychnov n.Kn. 1709 Kosek Marek ŠK + DDM Vysoké Mýto 1504 1
2005/2006 4 Panda Rychnov n.Kn. 1709 Culek Karel TJ ŠO a DDM Chrudim 1586 ½
2005/2006 3 Panda Rychnov n.Kn. 1709 Karas Ladislav TJ Sokol Praha-Kobylisy 1425 1
2005/2006 2 Panda Rychnov n.Kn. 1709 Malý Marek ŠŠ Desko Liberec B 1435 1
2005/2006 1 Panda Rychnov n.Kn. 1709 Souček Jakub Jiskra Hořice 1496 1
2005/2006 11 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1709 Šimek Jan Lokomotiva Česká Třebová 1928 0
2005/2006 10 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1709 Merta Josef Sokol Horní Čermná 1814 1
2005/2006 8 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1709 Šilar Ladislav FYGR Lanškroun 1989 1
2005/2006 7 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1709 Kučera Jan Spartak Choceň 1908 0
2005/2006 6 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1709 Vymetálek Petr ŠO K a.s. Kunvald 1812 1
2005/2006 5 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1709 Mikyska Kamil Spartak OEZ Letohrad B 1779 ½
2005/2006 4 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1709 Kovaříková Kristýna Štefanydes Polička B 1991 0
2005/2006 3 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1709 Kotva Milan Slovan Moravská Třebová 2122 0
2005/2006 2 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1709 Wiesinger Wolfgang ŠK Žamberk B 1858 1
2005/2006 1 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1709 Kameník David Jiskra Ústí nad Orlicí B 1810 ½
2005/2006 9 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1709 Vavroušek Petr Spartak Choceň B 1846 0
2005/2006 8 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1709 Petruň Milan TJ Lanškroun B 1652 ½
2005/2006 7 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1709 Burian Michal Sokol Městečko Trnávka 1818 0
2005/2006 6 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1709 Šimek Zdeněk Lokomotiva Česká Třebová B 1696 ½
2005/2006 5 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1709 Brdíček David ŠK Žamberk C 1727 ½
2005/2006 4 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1709 Solil Roman Tropic Lanškroun 1859 ½
2005/2006 3 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1709 Zeman Arnošt Štefanydes Polička C 2075 ½
2005/2006 2 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1709 Pressl Ladislav ŠK Svitavy B 1577 1
2005/2006 1 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1709 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald B 1698 1
2004/2005 11 Panda Aqua Rychnov 1643 Totka Miroslav TJ Zdas Zdar/Sazav 1
2004/2005 10 Panda Aqua Rychnov 1643 Žák Josef TJ Namest/Oslavou 1420 1
2004/2005 7 Panda Aqua Rychnov 1643 Žák Pavel TJ DDM Chrudim 1611 1
2004/2005 6 Panda Aqua Rychnov 1643 Koref Martin Jiskra Havl.Brod B 1393 1
2004/2005 5 Panda Aqua Rychnov 1643 Paulovič Michael Sokol Hradec Kral. 1
2004/2005 4 Panda Aqua Rychnov 1643 Šplíchalová Veronika DDM Karosa V.Myto 1
2004/2005 3 Panda Aqua Rychnov 1643 Vondra Lukáš Loko Ceska Trebova 1675 0
2004/2005 2 Panda Aqua Rychnov 1643 Lamser Tomáš SS Brno Vinohrady 1394 ½
2004/2005 1 Panda Aqua Rychnov 1643 Keprt Jaroslav TJ Sokol Jedovnice 1351 1
2004/2005 10 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1643 Jeništa Jiří SK Žamberk B 1760 ½
2004/2005 7 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1643 Mergl Jan ŠK Vysoké Mýto B 1820 ½
2004/2005 6 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1643 Maceška Vladimír Spartak OEZ Letohrad 1659 ½
2004/2005 5 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1643 Flos Petr Spartak Choceň 1677 1
2004/2005 3 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1643 Vondra Lukáš Lokomotiva Česká Třebová 1675 ½
2004/2005 2 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1643 Štěpán Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1644 1
2004/2005 1 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1643 Cimprich Miroslav Sokol Horní Čermná 1559 ½
2004/2005 10 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1643 Papáček Miloš SK Žamberk 1954 0
2004/2005 8 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1643 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny B 1977 0
2004/2005 7 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1643 Konrád František Sokol Zaječice 1696 0
2004/2005 5 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1643 Ďoubal Petr TJ CHS Chotěboř 1678 ½
2004/2005 4 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1643 Prokůpek Marek Synpo Pardubice 1907 0
2004/2005 1 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1643 Švub Jan Jiskra Ústí nad Orlicí A 1929 0