Hráč Hodek Roman

Hodek Roman

User Pic
Jméno: Hodek Roman
Oddíl: ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1657
Elo mezinárodní: 1631
ID: 10171
FIDE ID: 372757
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1631 1657 Kalousek Miroslav ŠO Horní Čermná 1735 1776 0
2019/2020 2 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1631 1657 Petráček Jiří TJ Spartak Letohrad B 1689 1662 ½
2019/2020 1 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1636 1657 Bouchal Tomáš Sokol Mistrovice 1564 1568 1
2019/2020 1 SO Kunvaldska a.s. Kunvald B 1636 1657 Rusz Gustav SO Kunvaldska a.s. Kunvald C 1534 1543 0
2018/2019 11 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1638 1676 Betlach Jan SO Horni Cermna 1643 1640 1
2018/2019 10 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1638 1676 Bouchal Tomáš Sokol Mistrovice 1549 1536 0
2018/2019 9 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1641 1676 Bureš Milan Proplast Ceska Trebova 1540 1549 ½
2018/2019 8 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1641 1676 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravska Trebova 1831 1850 0
2018/2019 7 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1656 1676 Vaculík Jakub TJ Lanskroun B 1679 1681 ½
2018/2019 6 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1656 1676 Schaffer David TJ Stefanydes Policka B 1657 1676 0
2018/2019 5 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1650 1674 Židek Pavel SK Dolni Cermna 1685 1677 1
2018/2019 4 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1650 1674 Bartoš Karel SK Svitavy 1856 1836 0
2018/2019 3 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1652 1674 Čech Martin SK Usti nad Orlici D 1702 1677 ½
2018/2019 2 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1652 1674 Netušil Jakub SK Usti nad Orlici C 1948 1937 ½
2018/2019 7 SO Kunvaldska a.s. Kunvald B 1641 1676 Filip Libor TJ Jablonne nad Orlici 1819 1815 ½
2018/2019 6 SO Kunvaldska a.s. Kunvald B 1656 1676 Smola Jan SK Usti nad Orlici E 1822 1810 0
2018/2019 3 SO Kunvaldska a.s. Kunvald B 1652 1674 Ježek Jakub Sokol Mistrovice B 1760 1780 0
2018/2019 2 SO Kunvaldska a.s. Kunvald B 1652 1674 Rusz Gustav SO Kunvaldska a.s. Kunvald C 1532 1549 ½
2017/2018 11 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1641 1672 Betlach Jan TJ Sokol Horni Cermna 1672 1610 1
2017/2018 10 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1639 1672 Šebrle Jaroslav TJ Lanskroun B 1698 1757 ½
2017/2018 8 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1624 1672 Pospíšil Petr TJ Stefanydes Policka B 1783 1805 1
2017/2018 7 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1638 1672 Špinler Bronislav Sokol Mistrovice 1431 1428 ½
2017/2018 6 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1638 1672 Vodička Martin SK Svitavy 1692 1724 0
2017/2018 4 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1639 1672 Lorenc Josef TJ Spartak Letohrad 1853 1842 0
2017/2018 3 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1639 1672 Jániš Petr SK Usti nad Orlici C 1923 1914 0
2017/2018 8 SO Kunvaldska a.s. Kunvald B 1624 1672 Sysr Pavel TJ Spartak Letohrad B 1554 1558 1
2017/2018 7 SO Kunvaldska a.s. Kunvald B 1624 1672 Ježek Jakub Sokol Mistrovice B 1728 1757 0
2017/2018 6 SO Kunvaldska a.s. Kunvald B 1638 1672 Vaníček Jan TJ Jablonne nad Orlici 1693 1690 1
2017/2018 5 SO Kunvaldska a.s. Kunvald B 1638 1672 Brychta Antonín SS Cervena Voda 1580 1604 0
2017/2018 4 SO Kunvaldska a.s. Kunvald B 1639 1672 Šulc Jiří SK + Sokol Zamberk B 1634 1625 0
2015/2016 11 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1695 1723 Weis Ladislav TJ Spartak Choceň 1728 1782 ½
2015/2016 10 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1695 1723 Pokorný Jan ŠK Ústí nad Orlicí B 1928 1936 ½
2015/2016 9 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1695 1723 Vaculík Jakub TJ Lanškroun B 1759 1755 0
2015/2016 8 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1695 1723 Kylar Pavel ŠK Ústí nad Orlicí C 1838 1784 0
2015/2016 7 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1695 1723 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad 1787 1801 0
2015/2016 6 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1695 1723 Borek Pavel Proplast Česká Třebová B 1879 1853 0
2015/2016 5 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1695 1723 Valenta Rudolf Sokol Mistrovice 1654 1689 1
2015/2016 4 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1695 1723 Mazura Miloš SK + Sokol Žamberk 1883 1900 0
2015/2016 2 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1695 1723 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička C 2033 2076 0
2015/2016 1 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1695 1723 Bartoš Karel ŠK Svitavy B 1790 1796 ½
2015/2016 7 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1695 1723 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1917 1888 0
2015/2016 6 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1695 1723 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad B 1765 1717 1
2015/2016 5 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1695 1723 Černohous Miloslav Šachový spolek Červená Voda 1679 1664 0
2015/2016 4 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1695 1723 Janota Jiří Sokol Mistrovice B 1575 1582 1
2015/2016 3 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1695 1723 Dvořák Eduard ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 1728 1657 ½
2015/2016 2 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1695 1723 Šulc Jiří SK + Sokol Žamberk B 1595 1611 ½
2015/2016 6 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1695 1723 Palla Stanislav TJ Lanškroun C 1686 1689 0
2015/2016 5 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1695 1723 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička E 1659 1647 0
2014/2015 1 ŠO K.a.s. Kunvald "D" 1761 1761 Kulhánek František Slovan Broumov "B" 1662 1662 1
2014/2015 10 ŠO K a. s. Kunvald C 1761 1761 Bouchal Lukáš TJ Sokol Mistrovice B 1449 ½
2014/2015 9 ŠO K a. s. Kunvald C 1761 1761 Doleček Matěj TJ Lanškroun C 1455 1502 ½
2014/2015 8 ŠO K a. s. Kunvald C 1761 1761 Černohous Miloslav SPV Červená Voda 1641 0
2014/2015 7 ŠO K a. s. Kunvald C 1761 1761 Holásek Vít ŠK Ústí nad Orlicí D 1504 1550 ½
2014/2015 6 ŠO K a. s. Kunvald C 1761 1761 Jeništa Jiří SK+Sokol Žamberk C 1805 ½
2014/2015 5 ŠO K a. s. Kunvald C 1761 1761 Ježek Jakub TJ Sokol Mistrovice A 1670 1656 ½
2014/2015 4 ŠO K a. s. Kunvald C 1761 1761 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1883 1905 0
2014/2015 2 ŠO K a. s. Kunvald C 1761 1761 Smola Jan ŠK Ústí nad Orlicí C 1827 1839 0
2014/2015 11 ŠO K a. s. Kunvald 1761 1761 Janeček Václav TJ Spartak OEZ Letohrad 1818 1805 1
2014/2015 10 ŠO K a. s. Kunvald 1761 1761 Novák Miroslav TJ Lanškroun B 1686 1
2014/2015 9 ŠO K a. s. Kunvald 1761 1761 Motl Josef TJ Sokol Horní Čermná 1628 1
2014/2015 8 ŠO K a. s. Kunvald 1761 1761 Vencl Jiří Proplast Česká Třebová B 1563 ½
2014/2015 7 ŠO K a. s. Kunvald 1761 1761 Stodola Jakub TJ Štefanydes Polička C 1685 1674 0
2014/2015 6 ŠO K a. s. Kunvald 1761 1761 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl B 1939 1919 ½
2014/2015 5 ŠO K a. s. Kunvald 1761 1761 Smola Jan ŠK Ústí nad Orlicí B 1827 1839 ½
2014/2015 4 ŠO K a. s. Kunvald 1761 1761 Weis Ladislav TJ Spartak Choceň 1784 1802 ½
2014/2015 3 ŠO K a. s. Kunvald 1761 1761 Meleško Andrij ŠK Svitavy 1935 1925 0
2014/2015 2 ŠO K a. s. Kunvald 1761 1761 Motl Ladislav ŠK Dolní Čermná 1635 1640 1
2013/2014 11 ŠO K a. s. Kunvald 1702 Černohous Jiří TJ Jablonné nad Orlicí 1683 0
2013/2014 10 ŠO K a. s. Kunvald 1702 Schaffer David TJ Štefanydes Polička C 1687 1745 1
2013/2014 7 ŠO K a. s. Kunvald 1702 Havel František ŠK Svitavy 1864 1865 1
2013/2014 3 ŠO K a. s. Kunvald 1702 Slavíček Miroslav ŠK Dolní Čermná 1732 1766 0
2013/2014 2 ŠO K a. s. Kunvald 1702 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1834 1895 0
2013/2014 1 ŠO K a. s. Kunvald 1702 Janeček Václav TJ Spartak Letohrad 1811 1759 0
2013/2014 10 ŠO K a. s. Kunvald C 1702 Lapáček Luboš TJ Lanškroun C 1634 1634 1
2013/2014 4 ŠO K a. s. Kunvald C 1702 Jasanský Karel TJ Sokol Němčice 1735 1
2013/2014 3 ŠO K a. s. Kunvald C 1702 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná B 1566 1
2012/2013 11 ŠO K a.s. KUNVALD A 1690 Ruda Ondřej ŠK LÍPA C 2050 2045 0
2012/2013 10 ŠO K a.s. KUNVALD A 1690 Hejzlar Zdeněk SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1872 1843 0
2012/2013 9 ŠO K a.s. KUNVALD A 1690 Borůvka Milan JISKRA JAROMĚŘ B 1853 1880 1
2012/2013 8 ŠO K a.s. KUNVALD A 1690 Drašnar Pavel TJ SOKOL VRCHOVINY A 1679 1600 ½
2012/2013 6 ŠO K a.s. KUNVALD A 1690 Plodek Petr JISKRA ČESKÁ SKALICE 1867 0
2012/2013 4 ŠO K a.s. KUNVALD A 1690 Gregor Jiří ŠK DOBRUŠKA 1696 1695 1
2012/2013 2 ŠO K a.s. KUNVALD A 1690 Cvejn Jaroslav TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1755 1791 0
2012/2013 1 ŠO K a.s. KUNVALD A 1690 Jungwirth Stanislav SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1665 0
2012/2013 8 ŠO K a.s. Kunvald B 1690 Minařík Lubomír ŠK Ústí nad Orlicí D 1658 ½
2012/2013 7 ŠO K a.s. Kunvald B 1690 Dudla Martin ŠK Ústí nad Orlicí E 1516 1
2012/2013 6 ŠO K a.s. Kunvald B 1690 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná A 1619 1
2012/2013 5 ŠO K a.s. Kunvald B 1690 Valenta Rudolf TJ Sokol Mistrovice 1504 1
2012/2013 4 ŠO K a.s. Kunvald B 1690 Palla Stanislav TJ Lanškroun B 1784 1725 ½
2012/2013 2 ŠO K a.s. Kunvald B 1690 Kalousek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná B 1527 ½
2012/2013 1 ŠO K a.s. Kunvald B 1690 Rusz Roman ŠO K a.s. Kunvald C 1525 1
2011/2012 10 ŠO K a.s. Kunvald 1666 Sysr Pavel TJ Spartak OEZ Letohrad 1611 ½
2011/2012 9 ŠO K a.s. Kunvald 1666 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1688 ½
2011/2012 8 ŠO K a.s. Kunvald 1666 Kovář Václav TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1624 ½
2011/2012 6 ŠO K a.s. Kunvald 1666 Nikl Josef Šachový klub Dolní Čermná 1623 1
2011/2012 5 ŠO K a.s. Kunvald 1666 Jeništa Jiří SK+Sokol Žamberk B 1795 1
2011/2012 1 ŠO K a.s. Kunvald 1666 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička B 1733 1
2010/2011 7 ŠOK a.s. Kunvald D 1675 Kotyza Bohumil Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1921 0
2010/2011 6 ŠOK a.s. Kunvald D 1675 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1955 0
2010/2011 5 ŠOK a.s. Kunvald D 1675 Blažek Tomáš ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1794 0
2010/2011 4 ŠOK a.s. Kunvald D 1675 Krtička Václav Sokol Vrchoviny B 1663 1
2010/2011 3 ŠOK a.s. Kunvald D 1675 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1821 1
2010/2011 1 ŠOK a.s. Kunvald D 1675 Dvořák Miloš Panda Rychnov nad Kněžnou C 1667 ½
2010/2011 11 ŠO K a.s. Kunvald 1675 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl "B" 1874 0
2010/2011 10 ŠO K a.s. Kunvald 1675 Krátký Josef TJ Lanškroun "B" 1911 0
2010/2011 9 ŠO K a.s. Kunvald 1675 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná 1588 1
2010/2011 8 ŠO K a.s. Kunvald 1675 Vaníček Jan TJ Jablonné nad Orlicí 1659 ½
2010/2011 7 ŠO K a.s. Kunvald 1675 Flos Petr TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1661 0
2010/2011 6 ŠO K a.s. Kunvald 1675 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1858 0
2010/2011 5 ŠO K a.s. Kunvald 1675 Kalous Tomáš SK + Sokol Žamberk "B" 1875 0
2010/2011 4 ŠO K a.s. Kunvald 1675 Motl Ladislav Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1607 0
2010/2011 3 ŠO K a.s. Kunvald 1675 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1789 0
2010/2011 2 ŠO K a.s. Kunvald 1675 Kristl Václav TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1509 1
2010/2011 1 ŠO K a.s. Kunvald 1675 Jániš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1659 1
2009/2010 11 ŠO K a.s. Kunvald B"" 1670 Zubík Miloslav ŠK Kovo Jonáš Lanškroun 1633 1
2009/2010 10 ŠO K a.s. Kunvald B"" 1670 Vaníček Jan TJ Jablonné nad Orlicí B 1675 1
2009/2010 9 ŠO K a.s. Kunvald B"" 1670 Sysr Pavel TJ Spartak OEZ Letohrad B"" 1606 ½
2009/2010 8 ŠO K a.s. Kunvald B"" 1670 Černohous Josef TJ Spartak OEZ Letohrad C"" 1543 1
2009/2010 7 ŠO K a.s. Kunvald B"" 1670 Kubišta Ladislav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1662 0
2009/2010 6 ŠO K a.s. Kunvald B"" 1670 Havelka Josef TJ Lanškroun C"" 1250 1
2009/2010 5 ŠO K a.s. Kunvald B"" 1670 Halbrštát Karel TJ Sokol Mistrovice 1490 1
2009/2010 4 ŠO K a.s. Kunvald B"" 1670 Motl Josef TJ Sokol Horní Čermná 1643 0
2009/2010 3 ŠO K a.s. Kunvald B"" 1670 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk D"" 1922 0
2009/2010 1 ŠO K a.s. Kunvald B"" 1670 Krupica Zdeněk ŠO K a.s. Kunvald C"" 1540 0
2009/2010 11 ŠO K a.s. Kunvald 1670 Jerman Miloš TJ Štefanydes Polička B"" 1747 ½
2009/2010 10 ŠO K a.s. Kunvald 1670 Dostálek Vladimír Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1612 0
2009/2010 9 ŠO K a.s. Kunvald 1670 Pokorný Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1909 0
2009/2010 8 ŠO K a.s. Kunvald 1670 Krušina Patrik ŠK Svitavy 1771 0
2009/2010 7 ŠO K a.s. Kunvald 1670 Pelcl Karel Lokomotiva Česká Třebová B"" 1703 0
2009/2010 6 ŠO K a.s. Kunvald 1670 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1742 1
2009/2010 5 ŠO K a.s. Kunvald 1670 Šilar Ladislav TJ Lanškroun B"" 1918 ½
2009/2010 4 ŠO K a.s. Kunvald 1670 Šulc Jiří SK + Sokol Žamberk C"" 1511 1
2009/2010 3 ŠO K a.s. Kunvald 1670 Mazura Jaroslav SK + Sokol Žamberk B"" 1607 1
2009/2010 2 ŠO K a.s. Kunvald 1670 Felcman Tomáš SK + Sokol Žamberk A"" 1933 1
2009/2010 1 ŠO K a.s. Kunvald 1670 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1832 0
2008/2009 11 ŠO K a.s. Kunvald 1685 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy A 1739 ½
2008/2009 9 ŠO K a.s. Kunvald 1685 Vícha Karel TJ Slovan Moravská Třebová 1678 0
2008/2009 8 ŠO K a.s. Kunvald 1685 Veselý Petr SK+Sokol Žamberk B 1925 0
2008/2009 7 ŠO K a.s. Kunvald 1685 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun B 1766 0
2008/2009 6 ŠO K a.s. Kunvald 1685 Kozák David ŠK Svitavy B 1308 ½
2008/2009 5 ŠO K a.s. Kunvald 1685 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1647 ½
2008/2009 4 ŠO K a.s. Kunvald 1685 Felcman Tomáš SK+Sokol Žamberk C 1764 0
2008/2009 3 ŠO K a.s. Kunvald 1685 Glembek Bohumír TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1722 ½
2008/2009 2 ŠO K a.s. Kunvald 1685 Kylar Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2037 0
2008/2009 8 ŠO K a.s. Kunvald B 1685 Valenta Rudolf TJ Sokol Mistrovice 1501 1
2008/2009 7 ŠO K a.s. Kunvald B 1685 Merta Josef ŠK Dolní Čermná o.s. 1826 ½
2008/2009 5 ŠO K a.s. Kunvald B 1685 Kopal Vladimír SK+Sokol Žamberk E 1479 1
2008/2009 3 ŠO K a.s. Kunvald B 1685 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad B 1583 1
2007/2008 11 ŠK Kunvald 1675 Halbrštát David TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1706 ½
2007/2008 10 ŠK Kunvald 1675 Fangl Jiří TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1678 ½
2007/2008 9 ŠK Kunvald 1675 Řehák Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad 1894 1
2007/2008 8 ŠK Kunvald 1675 Franc František Sokol Městečko Trnávka 1631 0
2007/2008 7 ŠK Kunvald 1675 Paukert Ivo TJ Lanškroun B 1786 0
2007/2008 6 ŠK Kunvald 1675 Výprachtický David ŠK Žamberk C 1591 ½
2007/2008 5 ŠK Kunvald 1675 Jeništa Jiří ŠK Žamberk B 1834 ½
2007/2008 4 ŠK Kunvald 1675 Černý Václav TJ Jablonné nad Orlicí 1524 0
2007/2008 2 ŠK Kunvald 1675 Pelcl Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1660 ½
2007/2008 1 ŠK Kunvald 1675 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1845 1
2007/2008 9 ŠO K a.s. Kunvald B 1675 Šulc Jiří SK Žamberk D 1523 1
2007/2008 6 ŠO K a.s. Kunvald B 1675 Macháček Martin TJ Sokol Mistrovice 1284 0
2007/2008 5 ŠO K a.s. Kunvald B 1675 Felcman Martin SK Žamberk F 1439 1
2007/2008 4 ŠO K a.s. Kunvald B 1675 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad B 1838 1
2007/2008 2 ŠO K a.s. Kunvald B 1675 Jeništa Jiří SK Žamberk E 1834 ½
2007/2008 1 ŠO K a.s. Kunvald B 1675 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald C 1737 ½
2006/2007 11 ŠO K a.s. Kunvald 1691 Veselý Ondřej ŠK Svitavy 1700 ½
2006/2007 10 ŠO K a.s. Kunvald 1691 Smola Jan Jiskra Ústí nad Orlicí C 1814 ½
2006/2007 9 ŠO K a.s. Kunvald 1691 Felcman Tomáš TJ Jablonné nad Orlicí 1597 1
2006/2007 8 ŠO K a.s. Kunvald 1691 Martinec Jan SK Žamberk B 1708 ½
2006/2007 7 ŠO K a.s. Kunvald 1691 Sysr Pavel TJ Spartak OEZ Letohrad 1589 0
2006/2007 5 ŠO K a.s. Kunvald 1691 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1866 0
2006/2007 4 ŠO K a.s. Kunvald 1691 Paukert Vladislav FYGR Lanškroun 1724 1
2006/2007 3 ŠO K a.s. Kunvald 1691 Turek Pavel TJ Sokol Horní Čermná 1000 1
2006/2007 2 ŠO K a.s. Kunvald 1691 Pavlů Pavel Sokol Městečko Trnávka 1575 0
2006/2007 1 ŠO K a.s. Kunvald 1691 Jasanský Karel Lokomotiva Česká Třebová A 1804 0
2006/2007 8 ŠO K a.s. Kunvald B"" 1691 Janeček Miroslav SK Žamberk D"" 1539 1
2006/2007 7 ŠO K a.s. Kunvald B"" 1691 Fangl Jiří Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1707 ½
2006/2007 6 ŠO K a.s. Kunvald B"" 1691 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald C"" 1733 1
2006/2007 4 ŠO K a.s. Kunvald B"" 1691 Felcman Tomáš SK Žamberk E"" 1597 ½
2006/2007 2 ŠO K a.s. Kunvald B"" 1691 Pecháček Tomáš TJ Sokol Horní Čermná B"" 1524 ½
2006/2007 1 ŠO K a.s. Kunvald B"" 1691 Janota Jiří TJ Sokol Mistrovice 1463 0
2005/2006 11 ŠO K a.s. Kunvald 1698 Hejl Petr Spartak OEZ Letohrad B 1000 1
2005/2006 10 ŠO K a.s. Kunvald 1698 Smejkal Jan Štefanydes Polička B 1875 0
2005/2006 8 ŠO K a.s. Kunvald 1698 Jeništa Jiří ŠK Žamberk B 1774 ½
2005/2006 7 ŠO K a.s. Kunvald 1698 Kylar Pavel Jiskra Ústí nad Orlicí B 1842 1
2005/2006 6 ŠO K a.s. Kunvald 1698 Taslar Karel Jiskra Ústí nad Orlicí C 1582 1
2005/2006 5 ŠO K a.s. Kunvald 1698 Mareš Petr Sokol Horní Čermná 1707 1
2005/2006 4 ŠO K a.s. Kunvald 1698 Riedl Vladimír ŠK Svitavy 1617 ½
2005/2006 2 ŠO K a.s. Kunvald 1698 Navrátil Václav Spartak Choceň 1729 0
2005/2006 1 ŠO K a.s. Kunvald 1698 Gregor Pavel Lokomotiva Česká Třebová 1648 0
2005/2006 9 ŠO K a.s. Kunvald B 1698 Solil Roman Tropic Lanškroun 1859 0
2005/2006 8 ŠO K a.s. Kunvald B 1698 Zeman Arnošt Štefanydes Polička C 2075 0
2005/2006 7 ŠO K a.s. Kunvald B 1698 Riedl Tomáš ŠK Svitavy B 1720 0
2005/2006 6 ŠO K a.s. Kunvald B 1698 Brdíček David ŠK Žamberk C 1727 0
2005/2006 5 ŠO K a.s. Kunvald B 1698 Vavroušek Petr Spartak Choceň B 1846 ½
2005/2006 4 ŠO K a.s. Kunvald B 1698 Novotný Karel TJ Lanškroun B 1622 0
2005/2006 3 ŠO K a.s. Kunvald B 1698 Šmíd František Sokol Městečko Trnávka 1810 1
2005/2006 2 ŠO K a.s. Kunvald B 1698 Borek Pavel Lokomotiva Česká Třebová B 1876 1
2005/2006 1 ŠO K a.s. Kunvald B 1698 Pečinka Martin Jiskra Ústí nad Orlicí D 1709 0
2004/2005 8 ŠO K a.s. Kunvald B 1730 Šebrle Jaroslav Lokomotiva Česká Třebová C 1775 0
2004/2005 7 ŠO K a.s. Kunvald B 1730 Grepl Pavel Sokol Městečko Trnávka 1841 0
2004/2005 6 ŠO K a.s. Kunvald B 1730 Maděra Stanislav ŠK Svitavy B 1794 0
2004/2005 4 ŠO K a.s. Kunvald B 1730 Martinec Jan SK Žamberk C 1759 0
2004/2005 3 ŠO K a.s. Kunvald B 1730 Borek Pavel Lokomotiva Česká Třebová B 1901 0
2004/2005 2 ŠO K a.s. Kunvald B 1730 Vavroušek Petr Spartak Choceň B 1939 0
2004/2005 1 ŠO K a.s. Kunvald B 1730 Taslar Karel Jiskra Ústí nad Orlicí D 1565 1
2004/2005 11 ŠO K a.s. Kunvald 1730 Dostálek Vladimír Sokol Horní Čermná 1629 0
2004/2005 10 ŠO K a.s. Kunvald 1730 Sojma Zdeněk Slovan Moravská Třebová 1928 0
2004/2005 9 ŠO K a.s. Kunvald 1730 Kalous Tomáš SK Žamberk B 1713 ½
2004/2005 8 ŠO K a.s. Kunvald 1730 Jirsa Lukáš Jiskra Litomyšl 1809 0
2004/2005 7 ŠO K a.s. Kunvald 1730 Houška Bronislav ŠK Svitavy 2011 0
2004/2005 6 ŠO K a.s. Kunvald 1730 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 1889 ½
2004/2005 5 ŠO K a.s. Kunvald 1730 Krumer Miroslav Spartak OEZ Letohrad 1911 0
2004/2005 4 ŠO K a.s. Kunvald 1730 Vavroušek Petr Spartak Choceň 1939 0
2004/2005 3 ŠO K a.s. Kunvald 1730 Černohous Jiří TJ Jablonné nad Orlicí 1731 ½
2004/2005 2 ŠO K a.s. Kunvald 1730 Poslušný Martin Jiskra Ústí nad Orlicí C 1911 1
2004/2005 1 ŠO K a.s. Kunvald 1730 Jasanský Karel Lokomotiva Česká Třebová 1845 1
2003/2004 11 ZD Kunvald B 1748 Dostál Jiří Sokol Městečko Trnávka 1773 1
2003/2004 10 ZD Kunvald B 1748 Bartoš Karel ŠK Svitavy B 1678 1
2003/2004 9 ZD Kunvald B 1748 Krummer Dušan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1250 ½
2003/2004 8 ZD Kunvald B 1748 Mikyska Kamil Spartak OEZ Letohrad B 1562 1
2003/2004 7 ZD Kunvald B 1748 Sojma Zdeněk Slovan Moravská Třebová 1910 0
2003/2004 6 ZD Kunvald B 1748 Brdíček David SK Žamberk C 1656 ½
2003/2004 5 ZD Kunvald B 1748 Mergl Jan ŠK Vysoké Mýto C 1826 0
2003/2004 4 ZD Kunvald B 1748 Petráž Martin Loko Česká Třebová B 1496 1
2003/2004 3 ZD Kunvald B 1748 Mareš Petr Sokol Horní Čermná 1720 1
2003/2004 10 ZD Kunvald 1748 Hurdes Emil SK Žamberk B 1532 0
2003/2004 9 ZD Kunvald 1748 Langr Petr TJ Jablonné nad Orlicí 1374 1
2003/2004 7 ZD Kunvald 1748 Ptáček Miloslav ŠK Vysoké Mýto B 1813 0
2003/2004 5 ZD Kunvald 1748 Sysr Pavel Spartak OEZ Letohrad 1607 ½
2003/2004 3 ZD Kunvald 1748 Veselý Ondřej ŠK Svitavy 1250 ½
2003/2004 2 ZD Kunvald 1748 Holubek Matěj Štefanydes Polička C 1250 1
2003/2004 1 ZD Kunvald 1748 Fangl Jiří TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1748 0