Hráč Maceška Bohumír

Maceška Bohumír

User Pic
Jméno: Maceška Bohumír
Oddíl: TJ Spartak Letohrad
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1726
Elo mezinárodní: 1716
ID: 1952
FIDE ID: 340162
Rok narození: 1954
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 TJ Spartak Letohrad 1733 1726 Moravec Jakub ŠK Svitavy 1446 1563 0 soutěž
2019/2020 11 TJ Spartak Letohrad 1730 1717 2222 ŠK Polabiny D 1 soutěž
2019/2020 10 TJ Spartak Letohrad 1730 1717 Odstrčil Jaromír ŠK při DDM Litomyšl 1835 1850 0 soutěž
2019/2020 6 TJ Spartak Letohrad 1732 1717 Kolomý Adam TJ Lanškroun B 1692 1647 ½ soutěž
2019/2020 5 TJ Spartak Letohrad 1732 1722 Šmajzrová Veronika SK + Sokol Žamberk 1827 1704 0 soutěž
2019/2020 4 TJ Spartak Letohrad 1724 1722 Horáčková Isabela ŠK Bohemia Pardubice B 1145 1181 1 soutěž
2019/2020 3 TJ Spartak Letohrad 1740 1722 Vacek Josef ŠO Hlinsko 1473 1472 ½ soutěž
2019/2020 2 TJ Spartak Letohrad 1740 1722 Malivánek Jiří Sokol Zaječice 2071 2069 0 soutěž
2019/2020 1 TJ Spartak Letohrad 1740 1722 Podgorný Radim ŠK Vysoké Mýto B 1688 1704 1 soutěž
2019/2020 11 TJ Spartak Letohrad B 1730 1717 Pelcl Karel Proplast Česká Třebová 1818 1817 ½ soutěž
2019/2020 10 TJ Spartak Letohrad B 1730 1717 Píše Jiří ŠK Ústí nad Orlicí C 1734 1721 0 soutěž
2019/2020 9 TJ Spartak Letohrad B 1730 1717 Hrobař Vlastimil ŠK Ústí nad Orlicí B 1997 1993 0 soutěž
2019/2020 8 TJ Spartak Letohrad B 1730 1717 Vacek Miroslav ŠO Horní Čermná 1477 1483 1 soutěž
2019/2020 6 TJ Spartak Letohrad B 1732 1717 Bouchal Tomáš Sokol Mistrovice 1592 1590 1 soutěž
2019/2020 5 TJ Spartak Letohrad B 1724 1722 Slanina Matěj ŠK Řetůvka 0 1100 1 soutěž
2019/2020 4 TJ Spartak Letohrad B 1740 1722 Motl Ladislav ŠK Dolní Čermná 1609 1617 1 soutěž
2019/2020 3 TJ Spartak Letohrad B 1740 1722 Kotva Milan ŠK Svitavy 1919 1890 0 soutěž
2019/2020 2 TJ Spartak Letohrad B 1740 1722 Vaníček Jan ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1663 1719 ½ soutěž
2019/2020 1 TJ Spartak Letohrad B 1740 1722 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1803 1816 0 soutěž
2018/2019 10 TJ Spartak Letohrad 1780 1736 Píše Michal SK Usti nad Orlici B 1325 1408 1 soutěž
2018/2019 8 TJ Spartak Letohrad 1773 1736 Brožka Karel Sokol Zajecice 1689 1689 ½ soutěž
2018/2019 7 TJ Spartak Letohrad 1773 1736 Zeman Ladislav SK pri DDM Litomysl 1768 1770 1 soutěž
2018/2019 6 TJ Spartak Letohrad 1760 1736 Zámečník Jan SO Hlinsko 1798 1799 ½ soutěž
2018/2019 4 TJ Spartak Letohrad 1756 1738 Zvěřina Jan TJ CHS Chotebor B 1890 1887 ½ soutěž
2018/2019 1 TJ Spartak Letohrad 1762 1738 Jiroušek Jan 2222 SK Polabiny D 1847 1885 0 soutěž
2018/2019 9 TJ Spartak Letohrad B 1780 1736 Štěpán Stanislav SO Kunvaldska a.s. Kunvald B 1591 1597 ½ soutěž
2018/2019 5 TJ Spartak Letohrad B 1760 1736 Smola Jan SK Usti nad Orlici E 1822 1810 1 soutěž
2018/2019 3 TJ Spartak Letohrad B 1754 1738 Valenta Lukáš Sachovy spolek Cervena Voda 1387 1394 1 soutěž
2017/2018 11 TJ Spartak Letohrad 1760 1735 Nikolinko Tomáš Proplast Ceska Trebova 1196 1262 1 soutěž
2017/2018 10 TJ Spartak Letohrad 1760 1735 Soural Tomáš TJ Sokol Horni Cermna 0 0 ½ soutěž
2017/2018 9 TJ Spartak Letohrad 1763 1735 Pokorný Tomáš TJ Lanskroun B 2190 2208 0 soutěž
2017/2018 8 TJ Spartak Letohrad 1763 1735 Navrátil Miroslav TJ Slovan Moravska Trebova 1697 1713 ½ soutěž
2017/2018 7 TJ Spartak Letohrad 1761 1735 Brokl Daniel TJ Stefanydes Policka B 1530 1531 1 soutěž
2017/2018 6 TJ Spartak Letohrad 1761 1735 Hanák Vladimír Sokol Mistrovice 1522 1551 1 soutěž
2017/2018 5 TJ Spartak Letohrad 1760 1735 Havel František SK Svitavy 1720 1739 0 soutěž
2017/2018 4 TJ Spartak Letohrad 1760 1735 Rusz Gustav SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1545 1561 1 soutěž
2017/2018 3 TJ Spartak Letohrad 1760 1735 Dudla Martin SK Usti nad Orlici D 1635 1588 1 soutěž
2017/2018 2 TJ Spartak Letohrad 1760 1735 Smola Jan SK Usti nad Orlici C 1818 1808 0 soutěž
2017/2018 1 TJ Spartak Letohrad 1756 1726 Slavíček Miroslav SK Dolni Cermna 1731 1770 ½ soutěž
2017/2018 6 TJ Spartak Letohrad B 1761 1735 Glöckner Jaromír Sokol Mistrovice B 1886 1881 0 soutěž
2017/2018 4 TJ Spartak Letohrad B 1760 1735 Brychta Antonín SS Cervena Voda 1592 1604 1 soutěž
2017/2018 2 TJ Spartak Letohrad B 1760 1735 Dušek Josef Sokol Mistrovice C 1724 1670 1 soutěž
2015/2016 7 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1765 1717 Rusz Gustav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 1613 1611 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1765 1717 Hodek Roman ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1695 1723 0 soutěž
2015/2016 5 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1765 1717 Mikmek Jonáš Sokol Mistrovice B 1073 1 soutěž
2015/2016 3 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1765 1717 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1917 1888 ½ soutěž
2015/2016 2 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1765 1717 Černohous Miloslav Šachový spolek Červená Voda 1679 1664 ½ soutěž
2015/2016 1 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1765 1717 Dvořák Eduard ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 1728 1657 1 soutěž
2015/2016 7 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1765 1717 Burian Michal Sokol Městečko Trnávka 1736 1800 0 soutěž
2015/2016 5 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1765 1717 Pěkník Milan TJ Sokol Němčice 1811 1855 1 soutěž
2014/2015 8 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1805 1742 John Petr ŠK Ústí nad Orlicí D 1672 1672 1 soutěž
2014/2015 5 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1805 1742 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1883 1905 0 soutěž
2014/2015 4 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1805 1742 Smola Jan ŠK Ústí nad Orlicí C 1827 1839 ½ soutěž
2014/2015 2 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1805 1742 Tobiška Jaroslav ŠO K a. s. Kunvald B 1728 1640 ½ soutěž
2014/2015 1 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1805 1742 Burian Michal Sokol Městečko Trnávka 1788 ½ soutěž
2014/2015 3 TJ Spartak OEZ Letohrad 1805 1742 Kolomý Adam TJ Lanškroun B 1458 1497 ½ soutěž
2014/2015 2 TJ Spartak OEZ Letohrad 1805 1742 Šilar Karel TJ Sokol Horní Čermná 1493 1 soutěž
2013/2014 10 TJ Spartak Letohrad 1821 1777 Petrželka Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1884 1888 0 soutěž
2013/2014 9 TJ Spartak Letohrad 1821 1777 Marek Jan ŠK Dolní Čermná 1432 1 soutěž
2013/2014 8 TJ Spartak Letohrad 1821 1777 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1828 1857 ½ soutěž
2013/2014 7 TJ Spartak Letohrad 1821 1777 John Petr ŠK Ústí nad Orlicí D 1624 0 soutěž
2013/2014 6 TJ Spartak Letohrad 1821 1777 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1624 1662 ½ soutěž
2013/2014 5 TJ Spartak Letohrad 1821 1777 Ryšavá Monika TJ Štefanydes Polička C 1380 0 soutěž
2013/2014 4 TJ Spartak Letohrad 1821 1777 Driemer Jaroslav ŠK Ústí nad Orlicí C 1512 1 soutěž
2013/2014 3 TJ Spartak Letohrad 1821 1777 Křivohlávek Josef TJ Lanškroun B 1500 1515 1 soutěž
2013/2014 2 TJ Spartak Letohrad 1821 1777 Vodička Martin ŠK Svitavy 1100 1 soutěž
2013/2014 1 TJ Spartak Letohrad 1821 1777 Tobiška Jaroslav ŠO K a. s. Kunvald 1735 1627 1 soutěž
2013/2014 11 TJ Spartak Letohrad B 1821 1777 Motl Josef TJ Sokol Horní Čermná A 1653 ½ soutěž
2013/2014 5 TJ Spartak Letohrad B 1821 1777 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná B 1566 ½ soutěž
2013/2014 3 TJ Spartak Letohrad B 1821 1777 Kolomý Štěpán TJ Lanškroun C 1651 1679 ½ soutěž
2013/2014 1 TJ Spartak Letohrad B 1821 1777 Rusz Gustav ŠO K a. s. Kunvald C 1633 1622 0 soutěž
2012/2013 9 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1856 1797 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald B 1797 1714 0 soutěž
2012/2013 7 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1856 1797 Cimprich Miroslav TJ Sokol Horní Čermná B 1635 1 soutěž
2012/2013 5 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1856 1797 Grundman Václav ŠK Ústí nad Orlicí E 1451 1 soutěž
2012/2013 4 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1856 1797 Motl Josef TJ Sokol Horní Čermná A 1677 1 soutěž
2012/2013 2 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1856 1797 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun B 1788 ½ soutěž
2012/2013 1 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1856 1797 Kubalík Michal SK+Sokol Žamberk C 1455 1 soutěž
2012/2013 10 TJ Spartak OEZ Letohrad 1856 1797 Kovář Václav Loko Česká Třebová B 1662 ½ soutěž
2012/2013 9 TJ Spartak OEZ Letohrad 1856 1797 Kubišta Ladislav ŠK Ústí nad Orlicí C 1895 ½ soutěž
2012/2013 8 TJ Spartak OEZ Letohrad 1856 1797 Wiesinger Wolfgang SK+Sokol Žamberk B 1939 1972 0 soutěž
2012/2013 7 TJ Spartak OEZ Letohrad 1856 1797 Grepl Pavel TJ Slovan M. Třebová 1889 1889 ½ soutěž
2012/2013 6 TJ Spartak OEZ Letohrad 1856 1797 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl B 1863 1850 0 soutěž
2012/2013 5 TJ Spartak OEZ Letohrad 1856 1797 Pecháček Tomáš ŠK Dolní Čermná o.s. 1622 ½ soutěž
2012/2013 4 TJ Spartak OEZ Letohrad 1856 1797 Havel František ŠK Svitavy A 1862 1896 0 soutěž
2012/2013 3 TJ Spartak OEZ Letohrad 1856 1797 Navrátil Miroslav ŠK Svitavy B 1695 ½ soutěž
2012/2013 2 TJ Spartak OEZ Letohrad 1856 1797 Solil Roman TJ Lanškroun 1983 2013 0 soutěž
2012/2013 1 TJ Spartak OEZ Letohrad 1856 1797 Vaníček Jan TJ Jablonné n/O. 1769 1713 ½ soutěž
2011/2012 11 TJ Spartak OEZ Letohrad 1876 1821 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička B 1893 1891 ½ soutěž
2011/2012 10 TJ Spartak OEZ Letohrad 1876 1821 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald 1881 1758 1 soutěž
2011/2012 9 TJ Spartak OEZ Letohrad 1876 1821 Tomeš Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1524 ½ soutěž
2011/2012 8 TJ Spartak OEZ Letohrad 1876 1821 Merta Josef Šachový klub Dolní Čermná 1882 ½ soutěž
2011/2012 7 TJ Spartak OEZ Letohrad 1876 1821 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl B 1959 2012 0 soutěž
2011/2012 6 TJ Spartak OEZ Letohrad 1876 1821 Minařík Lubomír Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1703 0 soutěž
2011/2012 5 TJ Spartak OEZ Letohrad 1876 1821 Pokorný Jan Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1838 1924 ½ soutěž
2011/2012 4 TJ Spartak OEZ Letohrad 1876 1821 Vaníček Jan TJ Jablonné nad Orlicí 1775 1737 ½ soutěž
2011/2012 3 TJ Spartak OEZ Letohrad 1876 1821 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1817 1796 0 soutěž
2011/2012 2 TJ Spartak OEZ Letohrad 1876 1821 Zámečník Bohumír SK+Sokol Žamberk B 1883 1912 0 soutěž
2011/2012 1 TJ Spartak OEZ Letohrad 1876 1821 Havelka Josef TJ Lanškroun 1737 1776 ½ soutěž
2010/2011 8 TJ Jablonné nad Orlicí 1872 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald 1795 ½ soutěž
2010/2011 7 TJ Jablonné nad Orlicí 1872 Martinec Jan SK + Sokol Žamberk "B" 1832 0 soutěž
2010/2011 5 TJ Jablonné nad Orlicí 1872 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1789 0 soutěž
2010/2011 3 TJ Jablonné nad Orlicí 1872 Smola Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1876 0 soutěž
2010/2011 2 TJ Jablonné nad Orlicí 1872 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl "B" 1874 ½ soutěž
2010/2011 1 TJ Jablonné nad Orlicí 1872 Krátký Josef TJ Lanškroun "B" 1911 ½ soutěž
2010/2011 9 TJ Spartak OEZ Letohrad 1872 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička 1995 0 soutěž
2010/2011 8 TJ Spartak OEZ Letohrad 1872 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim "B" 1935 0 soutěž
2010/2011 7 TJ Spartak OEZ Letohrad 1872 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1712 ½ soutěž
2010/2011 6 TJ Spartak OEZ Letohrad 1872 Mazura Miloš SK + Sokol Žamberk 1907 0 soutěž
2010/2011 5 TJ Spartak OEZ Letohrad 1872 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto "C" 1852 ½ soutěž
2010/2011 4 TJ Spartak OEZ Letohrad 1872 Hájek Jaroslav ŠK Vysoké Mýto "B" 2028 1 soutěž
2010/2011 3 TJ Spartak OEZ Letohrad 1872 Vobořil Pavel Rapid Pardubice 2025 1 soutěž
2010/2011 2 TJ Spartak OEZ Letohrad 1872 Novotný Tomáš TJ CHS Chotěboř 1920 0 soutěž
2010/2011 1 TJ Spartak OEZ Letohrad 1872 Procházka Petr TJ Lanškroun 1979 ½ soutěž
2009/2010 11 TJ Jablonné nad Orlicí 1859 Pokorný Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1909 0 soutěž
2009/2010 9 TJ Jablonné nad Orlicí 1859 Flos Petr Lokomotiva Česká Třebová B"" 1665 ½ soutěž
2009/2010 8 TJ Jablonné nad Orlicí 1859 Hurdes Emil SK + Sokol Žamberk C"" 1461 0 soutěž
2009/2010 6 TJ Jablonné nad Orlicí 1859 Lacko Dušan ŠO K a.s. Kunvald 1793 0 soutěž
2009/2010 5 TJ Jablonné nad Orlicí 1859 Kacálek Karel SK + Sokol Žamberk B"" 1806 0 soutěž
2009/2010 4 TJ Jablonné nad Orlicí 1859 Felcman Tomáš SK + Sokol Žamberk A"" 1933 ½ soutěž
2009/2010 3 TJ Jablonné nad Orlicí 1859 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1832 1 soutěž
2009/2010 2 TJ Jablonné nad Orlicí 1859 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička B"" 1662 ½ soutěž
2009/2010 1 TJ Jablonné nad Orlicí 1859 Dostálek Vladimír Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1612 ½ soutěž
2009/2010 11 TJ Spartak OEZ Letohrad 1859 Pour Břetislav CHS Chotěboř 1774 1 soutěž
2009/2010 10 TJ Spartak OEZ Letohrad 1859 Slabý Miloš 2222 ŠK Polabiny D"" 1860 1 soutěž
2009/2010 9 TJ Spartak OEZ Letohrad 1859 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička 1788 1 soutěž
2009/2010 8 TJ Spartak OEZ Letohrad 1859 Kameník David TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1832 0 soutěž
2009/2010 7 TJ Spartak OEZ Letohrad 1859 Krušina Patrik Lokomotiva Česká Třebová 1771 0 soutěž
2009/2010 6 TJ Spartak OEZ Letohrad 1859 Veselý Emanuel Synpo Pardubice 1000 1 soutěž
2009/2010 5 TJ Spartak OEZ Letohrad 1859 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny C"" 1864 0 soutěž
2009/2010 4 TJ Spartak OEZ Letohrad 1859 Švub Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 1986 ½ soutěž
2009/2010 3 TJ Spartak OEZ Letohrad 1859 Mergl Jan ŠK Vysoké Mýto C"" 1782 ½ soutěž
2009/2010 2 TJ Spartak OEZ Letohrad 1859 Hájek Jaroslav ŠK Vysoké Mýto B"" 1922 ½ soutěž
2009/2010 1 TJ Spartak OEZ Letohrad 1859 Palla Stanislav TJ Lanškroun 1796 ½ soutěž
2008/2009 11 TJ Jablonné nad Orlicí 1918 Weis Ladislav Spartak Choceň 1803 ½ soutěž
2008/2009 9 TJ Jablonné nad Orlicí 1918 Martinec Jan SK+Sokol Žamberk B 1743 1 soutěž
2008/2009 8 TJ Jablonné nad Orlicí 1918 Šilar Ladislav TJ Lanškroun B 1923 ½ soutěž
2008/2009 7 TJ Jablonné nad Orlicí 1918 Baláž Jindřich ŠK Svitavy B 1539 1 soutěž
2008/2009 6 TJ Jablonné nad Orlicí 1918 Dungl Petr SK+Sokol Žamberk C 1769 0 soutěž
2008/2009 5 TJ Jablonné nad Orlicí 1918 Merta Josef ŠO K a.s. Kunvald 1826 ½ soutěž
2008/2009 4 TJ Jablonné nad Orlicí 1918 Glembek Bohumír TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1722 1 soutěž
2008/2009 3 TJ Jablonné nad Orlicí 1918 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2122 0 soutěž
2008/2009 2 TJ Jablonné nad Orlicí 1918 Pěkník Milan Lokomotiva Česká Třebová B 1866 1 soutěž
2008/2009 1 TJ Jablonné nad Orlicí 1918 Maděra Stanislav ŠK Svitavy A 1833 ½ soutěž
2008/2009 11 TJ Spartak OEZ Letohrad 1918 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny D 1857 ½ soutěž
2008/2009 10 TJ Spartak OEZ Letohrad 1918 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2080 0 soutěž
2008/2009 8 TJ Spartak OEZ Letohrad 1918 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 1961 0 soutěž
2008/2009 7 TJ Spartak OEZ Letohrad 1918 Procházka Petr TJ Lanškroun 1956 ½ soutěž
2008/2009 6 TJ Spartak OEZ Letohrad 1918 Provazník Jiří Synpo Pardubice 1891 1 soutěž
2008/2009 5 TJ Spartak OEZ Letohrad 1918 Hájek Jaroslav TJ ŠO a DDM Chrudim B 1953 ½ soutěž
2008/2009 4 TJ Spartak OEZ Letohrad 1918 Šmajzr Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2147 0 soutěž
2008/2009 3 TJ Spartak OEZ Letohrad 1918 Novotný Tomáš CHS Chotěboř 1831 0 soutěž
2008/2009 2 TJ Spartak OEZ Letohrad 1918 Felcman Tomáš SK + Sokol Žamberk 1764 ½ soutěž
2008/2009 1 TJ Spartak OEZ Letohrad 1918 Čižinský Petr Lokomotiva Česká Třebová 1937 0 soutěž
2007/2008 9 SK Žamberk 1859 Škorpík Jan 2222 ŠK Polabiny D 1895 ½ soutěž
2007/2008 8 SK Žamberk 1859 Solil Roman TJ Lanškroun 1944 1 soutěž
2007/2008 7 SK Žamberk 1859 Culek Karel ŠO Chrudim B 1829 1 soutěž
2007/2008 6 SK Žamberk 1859 Pyskatý Jiří AKIS Pardubice 1842 ½ soutěž
2007/2008 5 SK Žamberk 1859 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1758 1 soutěž
2007/2008 4 SK Žamberk 1859 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice 2024 ½ soutěž
2007/2008 3 SK Žamberk 1859 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B 1865 ½ soutěž
2007/2008 2 SK Žamberk 1859 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička B 2069 1 soutěž
2007/2008 1 SK Žamberk 1859 Starý Lukáš SYNPO Pardubice 1847 ½ soutěž
2007/2008 11 TJ Spartak OEZ Letohrad 1859 Glöckner Jaromír TJ Slovan Moravská Třebová 1909 0 soutěž
2007/2008 10 TJ Spartak OEZ Letohrad 1859 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1708 1 soutěž
2007/2008 9 TJ Spartak OEZ Letohrad 1859 Štěpán Stanislav ŠK Kunvald 1693 1 soutěž
2007/2008 8 TJ Spartak OEZ Letohrad 1859 Kylar Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1950 ½ soutěž
2007/2008 7 TJ Spartak OEZ Letohrad 1859 Izák Miloš Sokol Městečko Trnávka 1703 1 soutěž
2007/2008 6 TJ Spartak OEZ Letohrad 1859 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun B 1772 ½ soutěž
2007/2008 2 TJ Spartak OEZ Letohrad 1859 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy 1736 1 soutěž
2006/2007 10 TJ Spartak OEZ Letohrad 1851 Kalous Tomáš SK Žamberk B 1785 0 soutěž
2006/2007 9 TJ Spartak OEZ Letohrad 1851 Tichý David TJ Slovan Moravská Třebová 1964 1 soutěž
2006/2007 7 TJ Spartak OEZ Letohrad 1851 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald 1733 1 soutěž
2006/2007 5 TJ Spartak OEZ Letohrad 1851 Motl Ladislav TJ Sokol Horní Čermná 1596 1 soutěž
2006/2007 4 TJ Spartak OEZ Letohrad 1851 Navrátil Miroslav Sokol Městečko Trnávka 1715 1 soutěž
2006/2007 11 SK Žamberk 1851 Paukert Ivo TJ Lanškroun 1784 ½ soutěž
2006/2007 9 SK Žamberk 1851 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2065 0 soutěž
2006/2007 8 SK Žamberk 1851 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička B 2051 1 soutěž
2006/2007 7 SK Žamberk 1851 Poslušný Radek Jiskra Ústí nad Orlicí B 1786 ½ soutěž
2006/2007 6 SK Žamberk 1851 Dobšinský Pavel TJ CHS Chotěboř 1906 1 soutěž
2006/2007 5 SK Žamberk 1851 Laušman Petr KONTAX Pardubice 2050 ½ soutěž
2006/2007 4 SK Žamberk 1851 Zámečník Jan ŠO Chrudim B 1720 0 soutěž
2006/2007 2 SK Žamberk 1851 Pyskatý Jiří SYNPO Pardubice 1852 1 soutěž
2006/2007 1 SK Žamberk 1851 Volf Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí A 2138 0 soutěž
2005/2006 9 ŠK Žamberk B 1889 Navrátil Václav Spartak Choceň 1729 ½ soutěž
2005/2006 7 ŠK Žamberk B 1889 Janeček Ondřej Spartak OEZ Letohrad B 1557 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK Žamberk B 1889 Stodola Zdeněk Štefanydes Polička B 1760 0 soutěž
2005/2006 5 ŠK Žamberk B 1889 Chvojka Antonín Slovan Moravská Třebová 1787 1 soutěž
2005/2006 10 SK Žamberk 1889 Němec Bohumil TJ + DDM Chrudim B 1901 ½ soutěž
2005/2006 9 SK Žamberk 1889 Kylar Pavel Spartak OEZ Letohrad 1842 ½ soutěž
2005/2006 8 SK Žamberk 1889 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1723 ½ soutěž
2005/2006 7 SK Žamberk 1889 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny B 1977 ½ soutěž
2005/2006 5 SK Žamberk 1889 Hanus Michal TJ DDM Hlinsko 1657 ½ soutěž
2005/2006 4 SK Žamberk 1889 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř 1907 1 soutěž
2005/2006 3 SK Žamberk 1889 Pokorný Jan Jiskra Ústí nad Orlicí 1975 ½ soutěž
2005/2006 2 SK Žamberk 1889 Komárek David Štefanydes Polička 2147 0 soutěž
2005/2006 1 SK Žamberk 1889 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2038 ½ soutěž
2004/2005 11 Spartak OEZ Letohrad 1881 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1794 ½ soutěž
2004/2005 10 Spartak OEZ Letohrad 1881 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B 1885 ½ soutěž
2004/2005 9 Spartak OEZ Letohrad 1881 Šimek Zdeněk Lokomotiva Česká Třebová 1526 1 soutěž
2004/2005 8 Spartak OEZ Letohrad 1881 Voleský Stanislav Spartak Choceň 1874 ½ soutěž
2004/2005 7 Spartak OEZ Letohrad 1881 Černohous Jiří TJ Jablonné nad Orlicí 1731 1 soutěž
2004/2005 6 Spartak OEZ Letohrad 1881 Glembek Bohumír Jiskra Ústí nad Orlicí C 1757 1 soutěž
2004/2005 4 Spartak OEZ Letohrad 1881 Dostálek Vladimír Sokol Horní Čermná 1629 1 soutěž
2004/2005 3 Spartak OEZ Letohrad 1881 Glöckner Jaromír Slovan Moravská Třebová 1912 1 soutěž
2004/2005 1 Spartak OEZ Letohrad 1881 Zeman Martin Jiskra Litomyšl 1987 0 soutěž
2004/2005 11 SK Žamberk 1881 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí A 2010 1 soutěž
2004/2005 10 SK Žamberk 1881 Kameník David Jiskra Ústí nad Orlicí B 1793 ½ soutěž
2004/2005 8 SK Žamberk 1881 Daněk Pavel Eurokomplex Autoskla Pardubice 1962 ½ soutěž
2004/2005 6 SK Žamberk 1881 Šustr Jaromír Sokol Zaječice 2054 1 soutěž
2004/2005 5 SK Žamberk 1881 Houška Bronislav Štefanydes Polička A 2011 0 soutěž
2004/2005 4 SK Žamberk 1881 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř 1878 0 soutěž
2004/2005 3 SK Žamberk 1881 Hejkrlík Filip Synpo Pardubice 2058 0 soutěž
2004/2005 2 SK Žamberk 1881 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim B 1885 1 soutěž
2004/2005 1 SK Žamberk 1881 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 1889 ½ soutěž
2003/2004 11 Spartak OEZ Letohrad 1873 Voleský Stanislav Spartak Choceň 1901 ½ soutěž
2003/2004 9 Spartak OEZ Letohrad 1873 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 1819 ½ soutěž
2003/2004 7 Spartak OEZ Letohrad 1873 Smola Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1821 ½ soutěž
2003/2004 6 Spartak OEZ Letohrad 1873 Pekař Václav Jiskra Litomyšl 1763 1 soutěž
2003/2004 5 Spartak OEZ Letohrad 1873 Dvořák Eduard ZD Kunvald 1772 1 soutěž
2003/2004 3 Spartak OEZ Letohrad 1873 Komárková Magdaléna Štefanydes Polička B 2052 0 soutěž
2003/2004 2 Spartak OEZ Letohrad 1873 Toman Aleš TJ Jablonné nad Orlicí 1704 1 soutěž
2003/2004 1 Spartak OEZ Letohrad 1873 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1798 1 soutěž
2003/2004 11 SK Žamberk 1873 Hospodka Josef CHS Chotěboř 1855 1 soutěž
2003/2004 10 SK Žamberk 1873 Hejkrlík Filip Plzeňka Pardubice 2044 0 soutěž
2003/2004 9 SK Žamberk 1873 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2124 0 soutěž
2003/2004 8 SK Žamberk 1873 Hájek Jiří ŠO+DDM Chrudim B 2122 1 soutěž
2003/2004 6 SK Žamberk 1873 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2032 0 soutěž
2003/2004 5 SK Žamberk 1873 Picka Michal TJ Synthesia Pardubice C 1922 0 soutěž
2003/2004 4 SK Žamberk 1873 Daněk Pavel Eurokomplex Autoskla Pardubice 1955 0 soutěž
2003/2004 3 SK Žamberk 1873 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2033 ½ soutěž
2003/2004 2 SK Žamberk 1873 Šimek Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová 1915 0 soutěž
2003/2004 1 SK Žamberk 1873 Pavlíček Miroslav 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 2057 0 soutěž