Hráč Kubišta Ladislav

Kubišta Ladislav

User Pic
Jméno: Kubišta Ladislav
Oddíl: Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1805
Elo mezinárodní: 1753
ID: 28118
FIDE ID: 371254
Rok narození: 1994
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 10 ŠK Ústí nad Orlicí B 1756 1805 Štěpán Stanislav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1621 1626 ½
2015/2016 8 ŠK Ústí nad Orlicí B 1756 1805 Tapušík Eduard Proplast Česká Třebová B 1369 1
2015/2016 7 ŠK Ústí nad Orlicí B 1756 1805 Langr Petr Sokol Mistrovice 1563 1595 1
2014/2015 11 ŠK Ústí nad Orlicí B 1778 1824 Dostálek Vladimír ŠK Dolní Čermná 1590 1
2014/2015 10 ŠK Ústí nad Orlicí B 1778 1824 Zámečník Bohumír SK+Sokol Žamberk B 1889 1893 1
2014/2015 9 ŠK Ústí nad Orlicí B 1778 1824 Lorenc Adam TJ Spartak OEZ Letohrad 1746 1810 0
2014/2015 8 ŠK Ústí nad Orlicí B 1778 1824 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun B 1765 ½
2014/2015 4 ŠK Ústí nad Orlicí B 1778 1824 Nekvinda Tomáš TJ Jiskra Litomyšl B 1594 1625 0
2014/2015 3 ŠK Ústí nad Orlicí B 1778 1824 Švanda Radek TJ Štefanydes Polička C 1811 1772 1
2014/2015 2 ŠK Ústí nad Orlicí B 1778 1824 Vavroušek Petr TJ Spartak Choceň 1716 1664 0
2014/2015 1 ŠK Ústí nad Orlicí B 1778 1824 Krušina Patrik ŠK Svitavy 1898 1875 0
2013/2014 10 ŠK Ústí nad Orlicí C 1743 1809 Havel František ŠK Svitavy 1864 1865 1
2013/2014 9 ŠK Ústí nad Orlicí C 1743 1809 Štěpán Stanislav ŠO K a. s. Kunvald 1692 1681 1
2013/2014 8 ŠK Ústí nad Orlicí C 1743 1809 Brdíček David SK + Sokol Žamberk B 1682 ½
2013/2014 7 ŠK Ústí nad Orlicí C 1743 1809 Vencl Jiří TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1589 1
2013/2014 6 ŠK Ústí nad Orlicí C 1743 1809 Merta Michal ŠK Dolní Čermná 1722 1776 1
2013/2014 5 ŠK Ústí nad Orlicí C 1743 1809 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravská Třebová 1909 1909 1
2013/2014 4 ŠK Ústí nad Orlicí C 1743 1809 Janeček Václav TJ Spartak Letohrad 1811 1759 0
2013/2014 2 ŠK Ústí nad Orlicí C 1743 1809 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička C 1721 1774 0
2013/2014 1 ŠK Ústí nad Orlicí C 1743 1809 Grundman Václav ŠK Ústí nad Orlicí D 1713 1751 0
2013/2014 10 ŠK Ústí nad Orlicí B 1743 1809 Nekvinda Tomáš TJ Jiskra Litomyšl 1655 1
2013/2014 8 ŠK Ústí nad Orlicí B 1743 1809 Šimek Zdeněk TJ Lokomotiva Česká Třebová 1886 1909 ½
2013/2014 7 ŠK Ústí nad Orlicí B 1743 1809 Marcinko Patrik ŠK Rapid Pardubice C 1767 1791 ½
2013/2014 6 ŠK Ústí nad Orlicí B 1743 1809 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 2013 2017 ½
2013/2014 3 ŠK Ústí nad Orlicí 1743 1809 Szücs Matyáš ŠK ZVU Engineering Lípa A 1983 2036 0
2012/2013 11 ŠK Ústí nad Orlicí C 1895 Solil Roman TJ Lanškroun 1983 2013 0
2012/2013 10 ŠK Ústí nad Orlicí C 1895 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička B 2105 2119 0
2012/2013 9 ŠK Ústí nad Orlicí C 1895 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad 1856 1797 ½
2012/2013 8 ŠK Ústí nad Orlicí C 1895 Grepl Pavel TJ Slovan M. Třebová 1889 1889 ½
2012/2013 7 ŠK Ústí nad Orlicí C 1895 Merta Josef ŠK Dolní Čermná o.s. 1850 1881 0
2012/2013 6 ŠK Ústí nad Orlicí C 1895 Navrátil Miroslav ŠK Svitavy B 1695 1
2012/2013 5 ŠK Ústí nad Orlicí C 1895 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné n/O. 1679 1
2012/2013 4 ŠK Ústí nad Orlicí C 1895 Šimek Zdeněk Loko Česká Třebová B 1873 1891 0
2012/2013 3 ŠK Ústí nad Orlicí C 1895 Wiesinger Wolfgang SK+Sokol Žamberk B 1939 1972 ½
2012/2013 2 ŠK Ústí nad Orlicí C 1895 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl B 1863 1850 ½
2012/2013 1 ŠK Ústí nad Orlicí C 1895 Krušina Patrik ŠK Svitavy A 1897 1908 ½
2012/2013 9 ŠK Ústí nad Orlicí B 1895 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 1998 1991 0
2012/2013 8 ŠK Ústí nad Orlicí B 1895 ŠK Rapid Aggressors 1
2012/2013 7 ŠK Ústí nad Orlicí B 1895 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim B 1961 1974 ½
2012/2013 6 ŠK Ústí nad Orlicí B 1895 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto B 1968 1993 0
2012/2013 5 ŠK Ústí nad Orlicí B 1895 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2015 2022 ½
2012/2013 4 ŠK Ústí nad Orlicí B 1895 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk 1920 1931 0
2012/2013 3 ŠK Ústí nad Orlicí B 1895 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř 1953 1894 0
2012/2013 2 ŠK Ústí nad Orlicí B 1895 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny D 1800 1868 ½
2011/2012 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1619 Boháč Luboš TJ Lanškroun B 1595 1
2011/2012 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1619 Kolomý Štěpán TJ Lanškroun C 1535 1
2011/2012 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1619 Mlynář Miroslav ŠO K a.s. Kunvald B 1693 1656 1
2011/2012 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1619 Kristl Václav TJ Sokol Mistrovice 1561 1
2011/2012 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1619 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná A 1572 1
2011/2012 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1619 Janeček Ondřej Spartak OEZ Letohrad B 1514 ½
2011/2012 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1619 Krupica Zdeněk ŠO K a.s. Kunvald C 1508 1
2011/2012 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1619 Kalousek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná B 1508 0
2011/2012 11 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1619 Řehák Josef ŠO K a.s. Kunvald 1502 ½
2011/2012 10 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1619 Vorlíček Pavel TJ Jablonné nad Orlicí 1575 ½
2011/2012 9 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1619 Jedlička Eduard ŠK Svitavy 1637 1
2011/2012 8 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1619 Kubalík Michal SK+Sokol Žamberk B 1375 1
2011/2012 7 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1619 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 1870 1847 1
2011/2012 6 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1619 Simon Jakub TJ Štefanydes Polička B 1100 1
2011/2012 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1619 Janeček Ondřej TJ Spartak OEZ Letohrad 1514 1
2011/2012 4 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1619 Dupenopulos Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1250 0
2011/2012 1 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1619 John Petr Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1634 1
2010/2011 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D" 1588 Langr Petr TJ Sokol Mistrovice 1457 1
2010/2011 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D" 1588 Krčmář Stanislav ŠO K a.s. Kunvald "B" 1510 1
2010/2011 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D" 1588 Pelinka František SK + Sokol Žamberk "D" 1300 0
2010/2011 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D" 1588 Janeček Miroslav SK + Sokol Žamberk "C" 1484 1
2010/2011 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D" 1588 Krummer Jan TJ Spartak OEZ Letohrad "C" 1695 1
2010/2011 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D" 1588 Tomeš Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová "C" 1100 1
2010/2011 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1588 Svatoš Zdeněk ŠK Svitavy 1643 1
2010/2011 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1588 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1317 1
2010/2011 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1588 Šulc Marek TJ Jiskra Litomyšl "B" 1443 1
2010/2011 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1588 Dušek Adam TJ Sokol Horní Čermná 1000 1
2010/2011 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1588 Mlynář Miroslav ŠO K a.s. Kunvald 1526 0
2009/2010 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1662 Havelka Josef TJ Lanškroun C"" 1250 ½
2009/2010 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1662 Halbrštát Karel TJ Sokol Mistrovice 1490 ½
2009/2010 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1662 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná 1560 ½
2009/2010 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1662 Janeček Miroslav SK + Sokol Žamberk D"" 1482 ½
2009/2010 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1662 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald B"" 1670 1
2009/2010 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1662 Rusz Roman ŠO K a.s. Kunvald C"" 1535 0
2009/2010 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1662 Trampota Luděk TJ Jablonné nad Orlicí B 1000 ½
2009/2010 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1662 Slavíček Miroslav TJ Spartak OEZ Letohrad B"" 1768 0
2009/2010 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1662 Buryška Tomáš TJ Spartak OEZ Letohrad C"" 1692 0
2009/2010 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1662 Mazura Miloš SK + Sokol Žamberk A"" 1897 0
2009/2010 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1662 Sion David TJ Štefanydes Polička B"" 1435 1
2008/2009 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1250 Velešík Marian ŠK Svitavy A 1100 1
2004/2005 11 Jiskra Ústí nad Orlicí E 1100 Vízdal Josef TROPIC Lanškroun B 1000 0
2004/2005 6 Jiskra Ústí nad Orlicí E 1100 Zubík Miloslav TROPIC Lanškroun A 1646 0