Hráč Pačovský Martin

Pačovský Martin

User Pic
Jméno: Pačovský Martin
Oddíl: Šachový klub Viktoria Žižkov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1921
Elo mezinárodní: 1917
ID: 10202
FIDE ID: 328707
Rok narození: 1982
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 ŠK Viktoria Žižkov C 1917 1921 Lexa Václav Sokol Praha Vršovice E 1773 1759 0
2017/2018 9 ŠK Viktoria Žižkov C 1917 1921 Matocha Pavel GROP D 1970 1988 ½
2015/2016 9 Viktoria Žižkov B 1939 1947 Fuchs Lukáš USK Praha A 1795 1
2015/2016 8 Viktoria Žižkov B 1939 1947 Molkanov Oleg Sokol Praha-Kobylisy D 1742 1796 ½
2015/2016 6 Viktoria Žižkov B 1939 1947 Hula Lukáš Unichess D 2108 2094 0
2015/2016 3 Viktoria Žižkov B 1939 1947 Lizner Milan TJ Pankrác D 1886 1888 1
2015/2016 1 Viktoria Žižkov B 1939 1947 Pokorný Jan SK OAZA Praha D 1860 1860 0
2015/2016 8 Jiskra Heřmanův Městec 1936 1947 Jecha Petr 2222 ŠK Polabiny E 1968 1952 ½
2015/2016 6 Jiskra Heřmanův Městec 1936 1947 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř B 1812 1820 ½
2014/2015 10 Viktoria Žižkov B 1940 1949 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad F 2146 2144 ½
2014/2015 4 Viktoria Žižkov B 1940 1949 Pokorný Jan SK OAZA Praha C 1865 1859 ½
2014/2015 2 Viktoria Žižkov B 1940 1949 Radics Robert TJ Praga Praha B 1767 1804 1
2014/2015 3 Jiskra Heřmanův Městec 1940 1949 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice B 1965 1954 ½
2014/2015 1 Jiskra Heřmanův Městec 1940 1949 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny E 1939 1987 0
2013/2014 7 ŠK Viktoria Žižkov B 1945 1957 Achylis Miloš SK Loko Praha C 1814 ½
2013/2014 5 ŠK Viktoria Žižkov B 1945 1957 Steiner Juraj Steinitz-Makabi A 2007 1976 ½
2013/2014 4 ŠK Viktoria Žižkov B 1945 1957 Kovář Jan ŠK Černý Baron B 1939 1956 ½
2013/2014 10 Jiskra Heřmanův Městec 1945 1957 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl B 1837 1851 1
2013/2014 2 Jiskra Heřmanův Městec 1945 1957 Česenek Jan TJ ŠO Chrudim C 1819 1807 0
2012/2013 9 TJ Jiskra Heřm. Městec 1955 1962 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny D 2004 1992 ½
2012/2013 5 TJ Jiskra Heřm. Městec 1955 1962 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2093 2096 ½
2012/2013 1 TJ Jiskra Heřm. Městec 1955 1962 Poslušný Martin ŠK Ústí nad Orlicí B 1986 1937 ½
2011/2012 5 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1930 1937 Tůma Jiří TJ CHS Chotěboř 2271 2294 0
2011/2012 3 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1930 1937 Urbášek Oleg TJ Slovan Moravská Třebová 2079 1977 1
2011/2012 2 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1930 1937 Belobrad Ivan SK+Sokol Žamberk 2168 2119 ½
2010/2011 11 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1916 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička "C" 1627 1
2010/2011 9 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1916 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny "E" 1756 1
2010/2011 8 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1916 Zámečník Jan ŠO DDM Hlinsko 1849 1
2010/2011 7 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1916 Mazura Tomáš ŠK Bohemia Pardubice "B" 2028 0
2010/2011 5 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1916 Režný Zdeněk ŠK Rapid Matadors 1813 1
2010/2011 4 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1916 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny "D" 1921 ½
2010/2011 2 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1916 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička "B" 1799 1
2009/2010 9 Synpo Pardubice 1941 Krušina Patrik Lokomotiva Česká Třebová 1771 ½
2009/2010 7 Synpo Pardubice 1941 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny C"" 2094 1
2008/2009 11 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1938 Komárek David TJ Štefanydes Polička C 2141 ½
2008/2009 10 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1938 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička B 2005 1
2008/2009 9 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1938 Provazník Jiří ŠK Rapid Teenagers 1891 ½
2008/2009 8 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1938 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny E 1989 0
2008/2009 6 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1938 Pokorný Zdeněk TJ ŠO a DDM Chrudim C 2319 0
2008/2009 5 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1938 Vobořil Pavel AKIS Pardubice 2026 0
2008/2009 4 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1938 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto C 1956 0
2008/2009 1 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1938 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1984 0
2008/2009 11 Synpo Pardubice 1938 Hospodka Josef CHS Chotěboř 1940 ½
2008/2009 10 Synpo Pardubice 1938 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto B 1956 ½
2008/2009 9 Synpo Pardubice 1938 Felcman Tomáš SK + Sokol Žamberk 1764 0
2008/2009 8 Synpo Pardubice 1938 Solil Roman TJ Lanškroun 1983 ½
2008/2009 7 Synpo Pardubice 1938 Kotva Milan Lokomotiva Česká Třebová 2020 ½
2008/2009 5 Synpo Pardubice 1938 Krejčová Kateřina 2222 ŠK Polabiny D 1939 0
2008/2009 4 Synpo Pardubice 1938 Zámečník Jan TJ ŠO a DDM Chrudim B 1878 0
2008/2009 3 Synpo Pardubice 1938 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl 1963 ½
2008/2009 2 Synpo Pardubice 1938 Holásek Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2100 1
2008/2009 1 Synpo Pardubice 1938 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2060 0
2007/2008 11 SYNPO Pardubice 1967 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička B 2070 0
2007/2008 10 SYNPO Pardubice 1967 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2062 ½
2007/2008 9 SYNPO Pardubice 1967 Hurt Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 2091 1
2007/2008 8 SYNPO Pardubice 1967 Holásek Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2099 0
2007/2008 7 SYNPO Pardubice 1967 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 2060 1
2007/2008 6 SYNPO Pardubice 1967 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2165 0
2007/2008 4 SYNPO Pardubice 1967 Provazník Jiří AKIS Pardubice 1897 1
2007/2008 3 SYNPO Pardubice 1967 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 1947 ½
2007/2008 2 SYNPO Pardubice 1967 Veselý Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 2123 0
2007/2008 1 SYNPO Pardubice 1967 Tuvšinbajar Dorjkhú SK Žamberk 2052 0
2007/2008 11 SK Holcim Prachovice 1967 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny E 1971 0
2007/2008 10 SK Holcim Prachovice 1967 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 2046 0
2007/2008 9 SK Holcim Prachovice 1967 Zeman Ladislav TJ Štefanydes Polička C 2021 0
2007/2008 8 SK Holcim Prachovice 1967 Půlpán Jakub ŠO Chrudim C 1826 ½
2007/2008 7 SK Holcim Prachovice 1967 Mrha Jan ŠO Chrudim D 1821 1
2007/2008 4 SK Holcim Prachovice 1967 Slabý Miloš ŠK Rapid Pardubice E 1925 ½
2007/2008 3 SK Holcim Prachovice 1967 Roušar Zdeněk ŠO DDM Hlinsko 1904 1
2007/2008 2 SK Holcim Prachovice 1967 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 2013 0
2007/2008 1 SK Holcim Prachovice 1967 Starý Stanislav Spartak Choceň B 1401 1
2006/2007 11 Dymák Heřmanův Městec 2021 Cidlinský Václav 2222 ŠK Polabiny E 1836 1
2006/2007 10 Dymák Heřmanův Městec 2021 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto B 1818 ½
2006/2007 9 Dymák Heřmanův Městec 2021 Provazník Jiří ŠK Rapid Pardubice G 1921 0
2006/2007 8 Dymák Heřmanův Městec 2021 Nadrchal Tomáš Kavárna Evropa Pardubice 2002 0
2006/2007 7 Dymák Heřmanův Městec 2021 Roušar Zdeněk ŠO DDM Hlinsko 1920 ½
2006/2007 6 Dymák Heřmanův Městec 2021 Kučera Jan Spartak Choceň A 1914 1
2006/2007 5 Dymák Heřmanův Městec 2021 Mužík Ferdinand TJ ŠO Chrudim D 1625 1
2006/2007 4 Dymák Heřmanův Městec 2021 Skokan Jan SK Holcim Prachovice 2019 0
2006/2007 3 Dymák Heřmanův Městec 2021 Kokeš Bohuslav ŠO Chrudim C 2008 1
2006/2007 2 Dymák Heřmanův Městec 2021 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička C 1841 1
2006/2007 1 Dymák Heřmanův Městec 2021 Starý Stanislav Spartak Choceň B 1393 1
2006/2007 11 SYNPO Pardubice 2021 Roušar Zdeněk ŠO Chrudim B 1920 1
2006/2007 9 SYNPO Pardubice 2021 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1877 0
2006/2007 8 SYNPO Pardubice 2021 Holásek Pavel Jiskra Ústí nad Orlicí A 2095 ½
2006/2007 7 SYNPO Pardubice 2021 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 2029 0
2006/2007 6 SYNPO Pardubice 2021 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny D 2060 ½
2006/2007 5 SYNPO Pardubice 2021 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2091 0
2006/2007 4 SYNPO Pardubice 2021 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička B 2068 0
2006/2007 3 SYNPO Pardubice 2021 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí B 1963 0
2006/2007 2 SYNPO Pardubice 2021 Černý Karel SK Žamberk 2005 1
2006/2007 1 SYNPO Pardubice 2021 Laušman Petr KONTAX Pardubice 2050 ½
2005/2006 8 Kavárna Evropa Pardubice 1877 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 1920 1
2005/2006 5 Kavárna Evropa Pardubice 1877 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí 2010 ½
2005/2006 4 Kavárna Evropa Pardubice 1877 Komárek David Štefanydes Polička 2147 0
2005/2006 3 Kavárna Evropa Pardubice 1877 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2078 1
2005/2006 2 Kavárna Evropa Pardubice 1877 Zelenka Jaroslav Eurokomplex Pardubice 2106 1
2005/2006 1 Kavárna Evropa Pardubice 1877 Hájek Jaroslav TJ + DDM Chrudim B 1941 0
2005/2006 8 Jiskra Heřmanův Městec 1877 Slabý Miloš SYNPO Pardubice 1857 0
2005/2006 6 Jiskra Heřmanův Městec 1877 Mužík Ferdinand TJ+DDM Chrudim D 1673 1
2005/2006 5 Jiskra Heřmanův Městec 1877 Ždímal Petr TJ+DDM Chrudim C 1600 1
2005/2006 4 Jiskra Heřmanův Městec 1877 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny C 1669 1
2005/2006 3 Jiskra Heřmanův Městec 1877 Seidl Zdeněk KONTAX Pardubice 1921 0
2005/2006 2 Jiskra Heřmanův Městec 1877 Mergl Jan ŠK Vysoké Mýto B 1796 1
2005/2006 1 Jiskra Heřmanův Městec 1877 Štěpánek Zbyněk TJ DDM Hlinsko B 1757 1
2004/2005 10 Synpo Pardubice 1839 Dospíšil Patrik Štefanydes Polička A 2031 1
2004/2005 9 Synpo Pardubice 1839 Ondáček Lukáš TJ CHS Chotěboř 1250 1
2004/2005 7 Synpo Pardubice 1839 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim B 1885 ½
2004/2005 6 Synpo Pardubice 1839 Marek Jiří ŠK Vysoké Mýto 1854 ½
2004/2005 5 Synpo Pardubice 1839 Vencl Jiří Jiskra Ústí nad Orlicí A 1778 ½
2004/2005 3 Synpo Pardubice 1839 Zámečník Bohumír SK Žamberk 1993 ½
2004/2005 2 Synpo Pardubice 1839 Hon Jiří Eurokomplex Autoskla Pardubice 1922 ½
2004/2005 1 Synpo Pardubice 1839 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny B 1977 0
2003/2004 9 H. Městec 1790 Štorek Luboš Hlinsko 1777 ½
2003/2004 8 H. Městec 1790 Labský Jan Infinity E 1839 1
2003/2004 7 H. Městec 1790 Vala Václav Kámen 1617 0
2003/2004 5 H. Městec 1790 Rak Tomáš Chrudim C 1938 ½
2003/2004 4 H. Městec 1790 Řechková Miloslava Prachovice 1873 ½
2003/2004 3 H. Městec 1790 Šustr Jaromír Zaječice 2077 0
2003/2004 2 H. Městec 1790 Hrančík Jaroslav Krucemburk 1544 1
2003/2004 1 H. Městec 1790 Vorel Bohuslav Polabiny C 1616 1
2003/2004 7 H. Městec B 1790 Jirmásek Vladimír Krouna 1564 1
2003/2004 5 H. Městec B 1790 Sokol Pavel Chrudim E 1700 ½
2003/2004 4 H. Městec B 1790 Hrnčiarik Karel Infinity F 1697 1
2003/2004 3 H. Městec B 1790 Slabý Miloš Synthesia D 1
2003/2004 2 H. Městec B 1790 Šťovíček Jiří Bohdaneč 1878 1
2003/2004 1 H. Městec B 1790 Honek Jan Prachovice B 1812 1