Hráč Zeman Ladislav

Zeman Ladislav

User Pic
Jméno: Zeman Ladislav
Oddíl: Šachový klub při DDM Litomyšl
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1767
Elo mezinárodní: 1752
ID: 7180
FIDE ID: 339130
Rok narození: 1944
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 SK pri DDM Litomysl 1765 1770 Dudla Martin SK Usti nad Orlici A 1647 1640 0
2018/2019 7 SK pri DDM Litomysl 1768 1770 Maceška Bohumír TJ Spartak Letohrad 1773 1736 0
2018/2019 5 SK pri DDM Litomysl 1755 1770 Adámek Milan SO Hlinsko 1871 1888 1
2018/2019 3 SK pri DDM Litomysl 1797 1804 Kvapil Petr SK Bohemia Pardubice 1655 1676 0
2018/2019 2 SK pri DDM Litomysl 1797 1804 Taslar Karel SK Usti nad Orlici B 1625 1633 0
2018/2019 10 TJ Stefanydes Policka C 1758 1770 Vančura Milan Zelezne hory 1643 1704 1
2018/2019 3 TJ Stefanydes Policka C 1797 1804 Janko Jan SK Rapid Pardubice C 1680 1702 0
2018/2019 1 TJ Stefanydes Policka C 1801 1804 Kvapil Petr SK Bohemia Pardubice B 1647 1676 ½
2017/2018 11 TJ Stefanydes Policka C 1796 1759 Jun Robert TJ CHS Chotebor B 1226 1225 1
2017/2018 10 TJ Stefanydes Policka C 1785 1759 Půlpán Ondřej 2222 SK Polabiny G 1537 1635 1
2017/2018 9 TJ Stefanydes Policka C 1763 1759 Vorel Bohuslav 2222 SK Polabiny F 1531 1530 1
2017/2018 8 TJ Stefanydes Policka C 1763 1759 Hon Jiří SK Rapid Pardubice C 1769 1781 1
2017/2018 7 TJ Stefanydes Policka C 1737 1759 Joukl Martin SK Rapid Pardubice B 1664 1641 1
2017/2018 6 TJ Stefanydes Policka C 1737 1759 Kvapil Petr SK Bohemia Pardubice B 1647 1670 1
2017/2018 5 TJ Stefanydes Policka C 1785 1759 Konrád František Jiskra Hermanuv Mestec 1825 1802 0
2017/2018 2 TJ Stefanydes Policka C 1785 1759 Jouza Petr Sokol Lazne Bohdanec 1658 1669 0
2017/2018 1 TJ Stefanydes Policka C 1773 1787 Vojanec Hynek SO Hlinsko B 1646 1677 1
2017/2018 4 TJ Stefanydes Policka D 1785 1759 Racek Josef TJ Sokol Nemcice 1609 1641 0
2017/2018 11 SK pri DDM Litomysl 1796 1759 Kuzmin Sergej SK Bohemia Pardubice 1931 1922 ½
2017/2018 9 SK pri DDM Litomysl 1785 1759 Holásek Vít SK Usti nad Orlici B 1694 1722 1
2017/2018 8 SK pri DDM Litomysl 1763 1759 Lorenc Adam SK+Sokol Zamberk 1846 1841 0
2017/2018 7 SK pri DDM Litomysl 1763 1759 Melichar Vojtěch 2222 SK Polabiny D 1952 1970 1
2017/2018 6 SK pri DDM Litomysl 1737 1759 Grepl Pavel TJ Lanskroun 1911 1913 ½
2017/2018 5 SK pri DDM Litomysl 1737 1759 Volf Jaroslav SK Usti nad Orlici A 1993 1965 ½
2017/2018 1 SK pri DDM Litomysl 1773 1787 Hájek Jaroslav Sokol Zajecice 1896 1897 0
2016/2017 11 TJ Jiskra Litomysl 1804 1820 Petrus Luděk TJ CHS Chotebor 1959 1971 ½
2016/2017 10 TJ Jiskra Litomysl 1804 1820 Sabolová Kristýna SK Vysoke Myto B 1844 1862 ½
2016/2017 9 TJ Jiskra Litomysl 1804 1820 Bartoš Karel SK Svitavy 1790 1796 ½
2016/2017 8 TJ Jiskra Litomysl 1804 1820 Joukl Jakub SK Rapid Pardubice C 1617 1552 0
2016/2017 7 TJ Jiskra Litomysl 1804 1820 Němec Pavel TJ SO Chrudim 2214 2241 0
2016/2017 6 TJ Jiskra Litomysl 1804 1820 Kotlant Tomáš SK Bohemia Pardubice 1673 1704 1
2016/2017 5 TJ Jiskra Litomysl 1804 1820 Šimek Zdeněk SK Usti nad Orlici B 1911 1925 0
2016/2017 4 TJ Jiskra Litomysl 1804 1820 Schaffer Ondřej TJ Stefanydes Policka B 1821 1796 0
2016/2017 3 TJ Jiskra Litomysl 1804 1820 Konrád František Sokol Zajecice 1828 1801 1
2016/2017 2 TJ Jiskra Litomysl 1804 1820 Sedlák Petr Jiskra Hermanuv Mestec 1425 1502 0
2016/2017 1 TJ Jiskra Litomysl 1804 1820 Nešpůrek Petr 2222 SK Polabiny D 1812 1802 ½
2015/2016 11 TJ Jiskra Litomyšl 1804 1820 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička B 1901 1905 ½
2015/2016 10 TJ Jiskra Litomyšl 1804 1820 Makeš Martin ŠK Bohemia Pardubice 2027 1979 0
2015/2016 9 TJ Jiskra Litomyšl 1804 1820 Endl Vlastimil TJ Slovan Moravská Třebová 1612 1634 1
2015/2016 7 TJ Jiskra Litomyšl 1804 1820 Novotný Aleš ŠK Rapid Pardubice C 1929 1914 0
2015/2016 6 TJ Jiskra Litomyšl 1804 1820 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny D 1984 1983 0
2015/2016 4 TJ Jiskra Litomyšl 1804 1820 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B 1994 1994 0
2015/2016 3 TJ Jiskra Litomyšl 1804 1820 Hájek Jaroslav TJ Sokol Zaječice 1895 1894 0
2014/2015 11 TJ Jiskra Litomyšl B 1939 1919 Kacálek Karel SK+Sokol Žamberk B 1782 1817 1
2014/2015 10 TJ Jiskra Litomyšl B 1939 1919 Lorenc Adam TJ Spartak OEZ Letohrad 1746 1810 1
2014/2015 9 TJ Jiskra Litomyšl B 1939 1919 Boháč Luboš TJ Lanškroun B 1562 1
2014/2015 7 TJ Jiskra Litomyšl B 1939 1919 Racek Josef Proplast Česká Třebová B 1605 ½
2014/2015 6 TJ Jiskra Litomyšl B 1939 1919 Hodek Roman ŠO K a. s. Kunvald 1761 1761 ½
2014/2015 5 TJ Jiskra Litomyšl B 1939 1919 Simon Jakub TJ Štefanydes Polička C 1580 1554 0
2014/2015 3 TJ Jiskra Litomyšl B 1939 1919 Weis Ladislav TJ Spartak Choceň 1784 1802 1
2014/2015 2 TJ Jiskra Litomyšl B 1939 1919 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1814 1835 ½
2014/2015 1 TJ Jiskra Litomyšl B 1939 1919 Slavíček Miroslav ŠK Dolní Čermná 1680 1754 1
2014/2015 11 TJ Jiskra Litomyšl 1939 1919 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B 1954 1962 ½
2014/2015 9 TJ Jiskra Litomyšl 1939 1919 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice 1965 1954 0
2014/2015 5 TJ Jiskra Litomyšl 1939 1919 Kacálek Karel SK + Sokol Žamberk 1782 1817 0
2014/2015 4 TJ Jiskra Litomyšl 1939 1919 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř A 1880 1924 0
2014/2015 3 TJ Jiskra Litomyšl 1939 1919 Palla Stanislav TJ Lanškroun 1767 1738 1
2014/2015 1 TJ Jiskra Litomyšl 1939 1919 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny C 1995 1985 0
2014/2015 8 TJ Štefanydes Polička B 1939 1919 Doležel Jiří TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1783 1895 0
2014/2015 4 TJ Štefanydes Polička B 1939 1919 Richterová Nataša ŠK AD Jičín B 2122 2154 0
2013/2014 11 TJ Jiskra Litomyšl 1871 1862 Hájek Jaroslav Sokol Zaječice 1921 1914 0
2013/2014 10 TJ Jiskra Litomyšl 1871 1862 Jániš Petr ŠK Ústí nad Orlicí B 1826 1888 1
2013/2014 7 TJ Jiskra Litomyšl 1871 1862 Kučera Jan ŠK Vysoké Mýto B 1861 1924 ½
2013/2014 4 TJ Jiskra Litomyšl 1871 1862 Kovář Václav TJ Lokomotiva Česká Třebová 1700 1
2013/2014 2 TJ Jiskra Litomyšl 1871 1862 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 2013 2017 0
2013/2014 1 TJ Jiskra Litomyšl 1871 1862 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička B 1724 1811 1
2013/2014 11 TJ Jiskra Litomyšl B 1871 1862 Vavroušek Petr ŠK Vysoké Mýto C 1786 1675 1
2013/2014 10 TJ Jiskra Litomyšl B 1871 1862 Honek Jan Jiskra Heřmanův Městec 1861 1876 1
2013/2014 9 TJ Jiskra Litomyšl B 1871 1862 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř B 1910 1902 0
2013/2014 8 TJ Jiskra Litomyšl B 1871 1862 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny D 1793 1889 0
2013/2014 7 TJ Jiskra Litomyšl B 1871 1862 Žejdlík Patrik 2222 ŠK Polabiny E 1637 1793 0
2013/2014 6 TJ Jiskra Litomyšl B 1871 1862 Kuzmin Sergej ŠK Bohemia Pardubice B 1845 1888 0
2013/2014 5 TJ Jiskra Litomyšl B 1871 1862 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim C 2096 2114 1
2013/2014 4 TJ Jiskra Litomyšl B 1871 1862 Hanus Michal ŠO Hlinsko 1915 1879 0
2013/2014 3 TJ Jiskra Litomyšl B 1871 1862 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička D 1978 1962 0
2013/2014 2 TJ Jiskra Litomyšl B 1871 1862 Pavlovec Vladimír ŠK Rapid Pardubice E 1845 1849 1
2013/2014 1 TJ Jiskra Litomyšl B 1871 1862 Vobořil Pavel ŠK Rapid Pardubice D 1986 1976 1
2012/2013 11 TJ Jiskra Litomyšl B 1960 1931 Merta Michal ŠK Dolní Čermná o.s. 1804 1
2012/2013 10 TJ Jiskra Litomyšl B 1960 1931 Krušina Adolf ŠK Svitavy B 1484 1
2012/2013 9 TJ Jiskra Litomyšl B 1960 1931 Vaníček Jan TJ Jablonné n/O. 1769 1713 ½
2012/2013 8 TJ Jiskra Litomyšl B 1960 1931 Tomeš Lukáš Loko Česká Třebová B 1804 1804 ½
2012/2013 7 TJ Jiskra Litomyšl B 1960 1931 Mazura Miloš SK+Sokol Žamberk B 1971 1956 0
2012/2013 6 TJ Jiskra Litomyšl B 1960 1931 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1844 1831 ½
2012/2013 5 TJ Jiskra Litomyšl B 1960 1931 Havel František ŠK Svitavy A 1862 1896 1
2012/2013 4 TJ Jiskra Litomyšl B 1960 1931 Solil Roman TJ Lanškroun 1983 2013 0
2012/2013 3 TJ Jiskra Litomyšl B 1960 1931 Červený Petr TJ Štefanydes Polička B 2269 2252 0
2012/2013 2 TJ Jiskra Litomyšl B 1960 1931 Kameník David ŠK Ústí nad Orlicí C 1867 1875 0
2012/2013 1 TJ Jiskra Litomyšl B 1960 1931 Meleško Andrij TJ Slovan M. Třebová 1943 1943 0
2012/2013 10 TJ Jiskra Litomyšl 1960 1931 Ptáček Miloslav ŠK Vysoké Mýto B 1815 1819 1
2012/2013 2 TJ Jiskra Litomyšl 1960 1931 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2015 2022 0
2011/2012 11 TJ Jiskra Litomyšl B 1997 1966 Kotva Milan ŠK Svitavy 1946 1985 1
2011/2012 10 TJ Jiskra Litomyšl B 1997 1966 Havrlík Pavel SK+Sokol Žamberk B 1878 1897 0
2011/2012 9 TJ Jiskra Litomyšl B 1997 1966 Krátký Josef TJ Lanškroun 1881 1919 0
2011/2012 8 TJ Jiskra Litomyšl B 1997 1966 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička B 1874 1872 1
2011/2012 7 TJ Jiskra Litomyšl B 1997 1966 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1883 1866 ½
2011/2012 6 TJ Jiskra Litomyšl B 1997 1966 Borek Pavel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1934 1881 1
2011/2012 5 TJ Jiskra Litomyšl B 1997 1966 Merta Michal Šachový klub Dolní Čermná 1795 1
2011/2012 4 TJ Jiskra Litomyšl B 1997 1966 Vymetálek Petr ŠO K a.s. Kunvald 1800 0
2011/2012 3 TJ Jiskra Litomyšl B 1997 1966 Minařík Lubomír Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1703 1
2011/2012 2 TJ Jiskra Litomyšl B 1997 1966 Mareš Petr Šachový klub Ústí nad Orlicí B 2003 2032 0
2011/2012 1 TJ Jiskra Litomyšl B 1997 1966 Glöckner Jaromír TJ Jablonné nad Orlicí 1899 1892 ½
2011/2012 11 TJ Jiskra Litomyšl 1997 1966 Glöckner Jaromír TJ Slovan Moravská Třebová 1899 1892 0
2011/2012 10 TJ Jiskra Litomyšl 1997 1966 Felcman Tomáš SK+Sokol Žamberk 1981 1982 1
2011/2012 9 TJ Jiskra Litomyšl 1997 1966 Krátký Josef TJ Lokomotiva Česká Třebová 1881 1919 0
2011/2012 8 TJ Jiskra Litomyšl 1997 1966 Vavroušek Petr ŠK Vysoké Mýto B 1839 1795 0
2010/2011 11 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1984 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald 1795 1
2010/2011 10 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1984 Výprachtický David SK + Sokol Žamberk "B" 1972 0
2010/2011 8 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1984 Krušina Patrik ŠK Svitavy 1846 ½
2010/2011 7 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1984 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1884 1
2010/2011 6 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1984 Mareš Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1810 0
2010/2011 5 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1984 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1964 0
2010/2011 4 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1984 Šilar Ladislav TJ Lanškroun "B" 1907 ½
2010/2011 3 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1984 Cimprich Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1576 1
2010/2011 2 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1984 Řehák Jiří TJ Jablonné nad Orlicí 1882 1
2010/2011 1 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1984 Borek Pavel TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1953 0
2009/2010 10 TJ Jiskra Litomyšl B"" 2003 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička F"" 1565 1
2009/2010 9 TJ Jiskra Litomyšl B"" 2003 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička D"" 1574 1
2009/2010 8 TJ Jiskra Litomyšl B"" 2003 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička E"" 1316 0
2009/2010 7 TJ Jiskra Litomyšl B"" 2003 Petrželka Karel Lokomotiva Česká Třebová C"" 1860 0
2009/2010 6 TJ Jiskra Litomyšl B"" 2003 Svatoš Zdeněk ŠK Svitavy B"" 1656 1
2009/2010 3 TJ Jiskra Litomyšl B"" 2003 Jasanský Karel TJ Sokol Němčice 1792 1
2009/2010 2 TJ Jiskra Litomyšl B"" 2003 Vích Radim Lokomotiva Česká Třebová D"" 1100 1
2009/2010 1 TJ Jiskra Litomyšl B"" 2003 Burian Michal Sokol Městečko Trnávka 1843 1
2009/2010 9 TJ Jiskra Litomyšl 2003 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny "B" 2060 1
2009/2010 5 TJ Jiskra Litomyšl 2003 Vachek Jiří Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1865 ½
2009/2010 3 TJ Jiskra Litomyšl 2003 Mičánek Tomáš ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2122 0
2008/2009 8 Jiskra Litomyšl B 2003 Strachoň Lukáš ŠK Svitavy C 1753 1
2008/2009 7 Jiskra Litomyšl B 2003 Bartoš Karel TJ Štefanydes Polička E 1648 1
2008/2009 5 Jiskra Litomyšl B 2003 Urbánek Josef ŠK Tropic Lanškroun 1590 1
2008/2009 4 Jiskra Litomyšl B 2003 Pail Milan TJ Sokol Němčice 1893 0
2008/2009 2 Jiskra Litomyšl B 2003 Šťulík Jiří TJ Sokol Krouna 1741 0
2008/2009 3 TJ Jiskra Litomyšl 2003 Hennig Thomas Synpo Pardubice 1997 0
2008/2009 1 TJ Jiskra Litomyšl 2003 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B 1902 1
2007/2008 11 TJ Jiskra Litomyšl 2021 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny D 1000 0
2007/2008 9 TJ Jiskra Litomyšl 2021 Kůs Martin ŠO Chrudim B 1687 1
2007/2008 8 TJ Jiskra Litomyšl 2021 Pyskatý Jindřich AKIS Pardubice 1857 0
2007/2008 7 TJ Jiskra Litomyšl 2021 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto B 1686 ½
2007/2008 6 TJ Jiskra Litomyšl 2021 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 2013 0
2007/2008 5 TJ Jiskra Litomyšl 2021 Zámečník Bohumír SK Žamberk 1911 ½
2007/2008 4 TJ Jiskra Litomyšl 2021 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička B 1777 1
2007/2008 3 TJ Jiskra Litomyšl 2021 Režný Zdeněk SYNPO Pardubice 1809 1
2007/2008 2 TJ Jiskra Litomyšl 2021 Gregor Pavel TJ Lokomotiva Česká Třebová 1671 1
2007/2008 1 TJ Jiskra Litomyšl 2021 Poslušný Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1981 1
2007/2008 9 TJ Štefanydes Polička C 2021 Pačovský Martin SK Holcim Prachovice 1967 1
2007/2008 8 TJ Štefanydes Polička C 2021 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 2013 1
2007/2008 7 TJ Štefanydes Polička C 2021 Starý Stanislav Spartak Choceň B 1401 ½
2007/2008 6 TJ Štefanydes Polička C 2021 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny E 1971 0
2007/2008 5 TJ Štefanydes Polička C 2021 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 1916 0
2007/2008 4 TJ Štefanydes Polička C 2021 Roušar Zdeněk ŠO DDM Hlinsko 1904 0
2007/2008 3 TJ Štefanydes Polička C 2021 Půlpán Jakub ŠO Chrudim C 1826 0
2007/2008 2 TJ Štefanydes Polička C 2021 Mrha Jan ŠO Chrudim D 1821 1
2007/2008 1 TJ Štefanydes Polička C 2021 Kučera Jan Spartak Choceň A 1914 1
2006/2007 11 TJ Štefanydes Polička C 1946 Půlpán Jakub ŠO Chrudim C 1762 1
2006/2007 10 TJ Štefanydes Polička C 1946 Ždímal Petr TJ ŠO Chrudim D 1672 1
2006/2007 9 TJ Štefanydes Polička C 1946 Starý Stanislav Spartak Choceň B 1393 1
2006/2007 8 TJ Štefanydes Polička C 1946 Roub Bohumil 2222 ŠK Polabiny E 1861 0
2006/2007 7 TJ Štefanydes Polička C 1946 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto B 1818 0
2006/2007 6 TJ Štefanydes Polička C 1946 Provazník Jiří ŠK Rapid Pardubice G 1921 0
2006/2007 11 TJ Jiskra Litomyšl 1946 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř 1822 0
2006/2007 10 TJ Jiskra Litomyšl 1946 Seidl Zdeněk SYNPO Pardubice 1907 0
2006/2007 8 TJ Jiskra Litomyšl 1946 Švub Jan TJ Lanškroun 2016 0
2006/2007 7 TJ Jiskra Litomyšl 1946 Škorpík Jan 2222 ŠK Polabiny D 1900 ½
2006/2007 6 TJ Jiskra Litomyšl 1946 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2091 1
2006/2007 5 TJ Jiskra Litomyšl 1946 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička B 2051 0
2006/2007 4 TJ Jiskra Litomyšl 1946 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí B 1737 0
2006/2007 3 TJ Jiskra Litomyšl 1946 Zámečník Bohumír SK Žamberk 1968 ½
2006/2007 2 TJ Jiskra Litomyšl 1946 Novák Aleš KONTAX Pardubice 2044 0
2006/2007 1 TJ Jiskra Litomyšl 1946 Linhart Zbyněk ŠO Chrudim B 1902 1
2005/2006 11 TJ Jiskra Litomyšl 1909 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny B 2040 1
2005/2006 10 TJ Jiskra Litomyšl 1909 Pyskatý Jiří Kavárna Evropa Pardubice 1928 1
2005/2006 9 TJ Jiskra Litomyšl 1909 Janda Lubomír TJ DDM Hlinsko 1757 ½
2005/2006 8 TJ Jiskra Litomyšl 1909 Mazura Miloš SK Žamberk 1912 ½
2005/2006 7 TJ Jiskra Litomyšl 1909 Šimek Jan Jiskra Ústí nad Orlicí 1928 ½
2005/2006 6 TJ Jiskra Litomyšl 1909 Komárek David Štefanydes Polička 2147 0
2005/2006 5 TJ Jiskra Litomyšl 1909 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto 1936 ½
2005/2006 4 TJ Jiskra Litomyšl 1909 Outulný Pavel Eurokomplex Pardubice 2042 0
2005/2006 3 TJ Jiskra Litomyšl 1909 Bartoš Martin TJ + DDM Chrudim B 1658 1
2005/2006 2 TJ Jiskra Litomyšl 1909 Slavíček Miroslav Spartak OEZ Letohrad 1765 1
2005/2006 1 TJ Jiskra Litomyšl 1909 Zvěřina Jan TJ CHS Chotěboř 1841 1
2004/2005 11 Jiskra Litomyšl 1918 Voleský Stanislav Spartak Choceň 1874 0
2004/2005 10 Jiskra Litomyšl 1918 Černohous Jiří TJ Jablonné nad Orlicí 1731 1
2004/2005 9 Jiskra Litomyšl 1918 Kylar Pavel Jiskra Ústí nad Orlicí C 1800 0
2004/2005 8 Jiskra Litomyšl 1918 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald 1665 1
2004/2005 7 Jiskra Litomyšl 1918 Dostálek Vladimír Sokol Horní Čermná 1629 ½
2004/2005 6 Jiskra Litomyšl 1918 Glöckner Jaromír Slovan Moravská Třebová 1912 0
2004/2005 5 Jiskra Litomyšl 1918 Kalous Tomáš SK Žamberk B 1713 1
2004/2005 4 Jiskra Litomyšl 1918 Jasanský Karel Lokomotiva Česká Třebová 1845 1
2004/2005 3 Jiskra Litomyšl 1918 Riedl Tomáš ŠK Svitavy 1730 1
2004/2005 2 Jiskra Litomyšl 1918 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1799 0
2004/2005 1 Jiskra Litomyšl 1918 Buryška Tomáš Spartak OEZ Letohrad 1707 1
2003/2004 11 Jiskra Litomyšl 1949 Merta Josef ZD Kunvald 1772 1
2003/2004 10 Jiskra Litomyšl 1949 Komárek David Štefanydes Polička B 2158 0
2003/2004 9 Jiskra Litomyšl 1949 Svatoš Zdeněk ŠK Svitavy 1723 ½
2003/2004 7 Jiskra Litomyšl 1949 Šimek Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1915 1
2003/2004 6 Jiskra Litomyšl 1949 Řehák Jiří Spartak OEZ Letohrad 1861 0
2003/2004 5 Jiskra Litomyšl 1949 Zámečník Bohumír SK Žamberk B 1997 0
2003/2004 4 Jiskra Litomyšl 1949 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1761 1
2003/2004 3 Jiskra Litomyšl 1949 Janeček František Spartak Choceň 1720 ½
2003/2004 2 Jiskra Litomyšl 1949 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1797 0
2003/2004 1 Jiskra Litomyšl 1949 Petrželka Karel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1985 0