Hráč Urbášek Oleg

Urbášek Oleg

User Pic
Jméno: Urbášek Oleg
Oddíl: Šachový klub Mohelnice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1962
Elo mezinárodní: 1965
ID: 9150
FIDE ID: 318701
Rok narození: 1980
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK 1921 Zábřeh 1971 1968 Lev Pavel Sokol Skalička A 2117 2173 0
2018/2019 10 ŠK 1921 Zábřeh 1957 1968 Šobáň Jaroslav A64 PřF Olomouc 2087 2082 1
2018/2019 8 ŠK 1921 Zábřeh 1963 1968 Kubíček Antonín ŠK Velké Losiny B 2113 2113 0
2018/2019 5 ŠK 1921 Zábřeh 1979 1968 Rychlík Zdeněk SK Řetězárna 1714 1676 0
2018/2019 4 ŠK 1921 Zábřeh 1991 1979 Kašparovský Petr Sokol Přemyslovice A 1928 1942 0
2018/2019 3 ŠK 1921 Zábřeh 1981 1979 Dabrowski Jaroslaw ŠK Jeseník A 1995 0 ½
2018/2019 2 ŠK 1921 Zábřeh 1981 1979 Zdražil Jan ŠK Olomouc A 1981 1980 1
2018/2019 1 ŠK 1921 Zábřeh 1995 1979 Hejnar Petr TJ ŠK DUE POP Uničov 1828 1855 0
2018/2019 11 ŠK Mohelnice 1957 1968 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk 1995 1993 ½
2018/2019 10 ŠK Mohelnice 1957 1968 Neoral Antonín Tatran Litovel B 2112 2121 ½
2018/2019 8 ŠK Mohelnice 1963 1968 Hartinger Antonín TJ Libina 1733 1880 1
2018/2019 7 ŠK Mohelnice 1979 1968 Klička Pavel ŠK Loštice 1967 1881 ½
2018/2019 6 ŠK Mohelnice 1979 1968 Horák Jiří ŠK Nové Losiny 0 1665 1
2018/2019 5 ŠK Mohelnice 1991 1979 Opravil Karel ŠK 1921 Zábřeh B 2040 2023 ½
2018/2019 4 ŠK Mohelnice 1991 1979 Krahula Pavel ŠK 1921 Zábřeh C 1833 1781 ½
2018/2019 2 ŠK Mohelnice 1981 1979 Rychlík Zdeněk Řetězárna Česká Ves B 1712 1688 1
2018/2019 1 ŠK Mohelnice 1995 1979 Zapletal Milan ŠK Šternberk B 1818 1826 ½
2017/2018 11 ŠK Zábřeh 1993 1979 Biolková Jana A64 Grygov B 1565 1554 1
2017/2018 7 ŠK Zábřeh 1988 1979 Kašpárek Jiří AŠK Olomouc B 1778 1799 1
2017/2018 5 ŠK Zábřeh 1988 1979 Telařík Daniel Uničov 0 1714 1
2017/2018 3 ŠK Zábřeh 1993 1979 Fiala Jiří SK Prostějov 1833 1854 1
2017/2018 11 ŠK Mohelnice 1993 1979 Hejnar Petr ŠK Bohuňovice 1844 1849 ½
2017/2018 10 ŠK Mohelnice 1993 1979 Krejčí Jan Tatran Litovel C 2118 2115 ½
2017/2018 9 ŠK Mohelnice 1988 1979 Miko Vojtěch ŠK Nové Losiny 0 1756 1
2017/2018 7 ŠK Mohelnice 1988 1979 Hartinger Antonín TJ Libina 1689 1769 ½
2017/2018 6 ŠK Mohelnice 1988 1979 Hastík Svatopluk ŠK Jeseník 2003 1998 0
2017/2018 5 ŠK Mohelnice 1993 1979 Macek Oldřich ŠK 1921 Zábřeh C 1725 1749 1
2017/2018 4 ŠK Mohelnice 1993 1979 Růžička Milan ŠK 1921 Zábřeh B 2034 2012 ½
2017/2018 3 ŠK Mohelnice 1993 1979 Oliverius Roman ŠK Loštice A 1857 1804 ½
2017/2018 2 ŠK Mohelnice 1993 1979 Mohapl Petr ŠK Šternberk B 2042 2037 ½
2017/2018 1 ŠK Mohelnice 1982 1974 Rychlík Zdeněk Řetězárna Česká Ves B 1774 1764 1
2015/2016 8 ŠK 1921 Zábřeh 1951 1963 Daniel Jiří Region Panda Rychnov n. Kněž. 1956 1933 0
2015/2016 6 ŠK 1921 Zábřeh 1951 1963 Jedličková Petra ŠK ZVU Engineering Lípa A 1783 1770 1
2015/2016 5 ŠK 1921 Zábřeh 1951 1963 Zapletal Milan Tatran Litovel B 1894 1906 1
2015/2016 3 ŠK 1921 Zábřeh 1951 1963 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny B 1965 1983 ½
2015/2016 8 TJ Slovan Moravská Třebová 1951 1963 Kastner Oldřich ŠK Bohemia Pardubice 2061 2039 0
2015/2016 7 TJ Slovan Moravská Třebová 1951 1963 Beil Martin ŠK Svitavy 2166 2174 0
2015/2016 6 TJ Slovan Moravská Třebová 1951 1963 Vávra Radim ŠK Rapid Pardubice C 2083 2086 0
2015/2016 4 TJ Slovan Moravská Třebová 1951 1963 Hurt Lukáš Proplast Česká Třebová 2090 2114 ½
2015/2016 3 TJ Slovan Moravská Třebová 1951 1963 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2072 2069 0
2015/2016 2 TJ Slovan Moravská Třebová 1951 1963 Jedlička Luboš TJ Sokol Zaječice 2225 2242 0
2015/2016 1 TJ Slovan Moravská Třebová 1951 1963 Vala Filip TJ CHS Chotěboř 2167 2133 ½
2014/2015 11 TJ Slovan Moravská Třebová 2060 2018 Houška Bronislav 2222 ŠK Polabiny C 2037 2030 0
2014/2015 10 TJ Slovan Moravská Třebová 2060 2018 Mikyska Kamil SK + Sokol Žamberk 1889 1889 ½
2014/2015 9 TJ Slovan Moravská Třebová 2060 2018 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř A 2092 2094 0
2014/2015 8 TJ Slovan Moravská Třebová 2060 2018 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2165 2169 0
2014/2015 6 TJ Slovan Moravská Třebová 2060 2018 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2087 2073 0
2014/2015 4 TJ Slovan Moravská Třebová 2060 2018 Štolfa Jaroslav TJ CHS Chotěboř B 1781 1865 1
2014/2015 3 TJ Slovan Moravská Třebová 2060 2018 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice 2083 2077 0
2014/2015 1 TJ Slovan Moravská Třebová 2060 2018 Petráž Martin Proplast Česká Třebová 2002 2014 0
2014/2015 11 ŠK 1921 Zábřeh 2060 2018 Sýkora Josef AKIS Pardubice 2117 2112 ½
2014/2015 8 ŠK 1921 Zábřeh 2060 2018 Hurt Lukáš Šachový klub Ústí nad Orlicí 2103 2103 0
2014/2015 7 ŠK 1921 Zábřeh 2060 2018 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou A 2066 2059 ½
2014/2015 6 ŠK 1921 Zábřeh 2060 2018 Paleček Peter 2222 ŠK Polabiny B 2218 2240 0
2014/2015 4 ŠK 1921 Zábřeh 2060 2018 Němec Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové B 2215 2204 0
2014/2015 2 ŠK 1921 Zábřeh 2060 2018 Havelka Josef TJ Štefanydes Polička A 2019 2056 0
2013/2014 7 DDM&TJ Mohelnice 2051 1991 Reichl Roman ŠK 1921 Zábřeh E 1517 1
2013/2014 4 DDM&TJ Mohelnice 2051 1991 Krahula Pavel ŠK 1921 Zábřeh C 1821 1856 1
2013/2014 2 DDM&TJ Mohelnice 2051 1991 Hanousek Vojtěch ŠK SDH Stavenice 1677 1
2013/2014 11 TJ Slovan Moravská Třebová 2051 1991 Kovář Václav TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1700 1
2013/2014 5 TJ Slovan Moravská Třebová 2051 1991 Jániš Petr ŠK Ústí nad Orlicí C 1826 1888 ½
2013/2014 10 ŠK 1921 Zábřeh 2051 1991 Vysloužil Lukáš A64 PřF Olomouc 1896 1935 ½
2013/2014 8 ŠK 1921 Zábřeh 2051 1991 Filouš Jiří Spartak Přerov 1875 1875 1
2013/2014 7 ŠK 1921 Zábřeh 2051 1991 Dočekalová Alexandra Sokol Přemyslovice 1820 1865 1
2013/2014 6 ŠK 1921 Zábřeh 2051 1991 Vaculík Petr Sokol Skalička 1885 1885 1
2013/2014 3 ŠK 1921 Zábřeh 2051 1991 Tichý Miroslav ROŠÁDA Prostějov 1942 1937 ½
2013/2014 1 ŠK 1921 Zábřeh 2051 1991 Vaculík Jakub Sokol Velké Losiny B 2026 2014 1
2012/2013 10 ŠK Loštice 2032 1961 Opravil Karel LOKO Zábřeh 2024 2018 ½
2012/2013 9 ŠK Loštice 2032 1961 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk B 2094 2099 ½
2012/2013 8 ŠK Loštice 2032 1961 Švancara Petr TJ ŠK DUE POP Uničov 2127 2121 1
2012/2013 6 ŠK Loštice 2032 1961 Kozák Petr TJ Sokol Skalička 2138 2141 0
2012/2013 5 ŠK Loštice 2032 1961 Štec František Spartak Přerov 2026 1967 1
2012/2013 4 ŠK Loštice 2032 1961 Fuksík Jakub A64 PřF UP Olomouc 2169 2196 ½
2012/2013 3 ŠK Loštice 2032 1961 Trávníček Petr Sigmia Olomouc 2138 2117 ½
2012/2013 2 ŠK Loštice 2032 1961 Matoušek Petr TJ Sokol Přemyslovice 2127 2109 ½
2012/2013 9 DDM+TJ Mohelnice 2032 1961 Zapletal Milan ŠK Šternberk 1935 1
2012/2013 8 DDM+TJ Mohelnice 2032 1961 Telařík Radek ŠK Bohuňovice 1882 1
2012/2013 7 DDM+TJ Mohelnice 2032 1961 Rábek Vlastimil ŠK Loštice B 1745 1
2012/2013 6 DDM+TJ Mohelnice 2032 1961 Gawlas Roman Řetězárna Česká Ves 1808 1761 ½
2012/2013 5 DDM+TJ Mohelnice 2032 1961 Rozman Vojtěch TJ Libina 1816 0
2012/2013 4 DDM+TJ Mohelnice 2032 1961 Škovroň Josef TJ Zlaté Hory 1777 1926 ½
2012/2013 3 DDM+TJ Mohelnice 2032 1961 Pavlík Petr Tatran Litovel C 1949 1954 0
2012/2013 2 DDM+TJ Mohelnice 2032 1961 Reichl Roman LOKO Zábřeh B 1841 1822 ½
2012/2013 1 DDM+TJ Mohelnice 2032 1961 Makovička Martin ŠK Jeseník 1984 2001 1
2011/2012 11 TJ Slovan Moravská Třebová 2079 1977 Doseděl Jiří TJ Jiskra Litomyšl 2071 2065 ½
2011/2012 10 TJ Slovan Moravská Třebová 2079 1977 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2080 2112 0
2011/2012 9 TJ Slovan Moravská Třebová 2079 1977 Tůma Jiří TJ CHS Chotěboř 2271 2294 0
2011/2012 8 TJ Slovan Moravská Třebová 2079 1977 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 2010 2004 0
2011/2012 7 TJ Slovan Moravská Třebová 2079 1977 Hájek Jaroslav ŠK Vysoké Mýto C 1958 1957 1
2011/2012 6 TJ Slovan Moravská Třebová 2079 1977 Wiesinger Wolfgang SK+Sokol Žamberk 1880 1953 ½
2011/2012 5 TJ Slovan Moravská Třebová 2079 1977 Petráž Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová 1992 2027 0
2011/2012 4 TJ Slovan Moravská Třebová 2079 1977 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2065 2058 0
2011/2012 3 TJ Slovan Moravská Třebová 2079 1977 Pačovský Martin TJ Jiskra Heřmanův Městec 1930 1937 0
2011/2012 11 DDM+TJ Mohelnice 2079 1977 Škovroň Josef TJ Zlaté Hory 1777 1908 0
2011/2012 10 DDM+TJ Mohelnice 2079 1977 Homola Jan Tatran Litovel C 1718 1633 1
2011/2012 9 DDM+TJ Mohelnice 2079 1977 Peřina Josef ŠK Bohuňovice 1776 1
2011/2012 8 DDM+TJ Mohelnice 2079 1977 Klička Pavel ŠK Loštice B 1878 ½
2011/2012 6 DDM+TJ Mohelnice 2079 1977 Hastík Svatopluk ŠK Jeseník 2038 2040 ½
2011/2012 5 DDM+TJ Mohelnice 2079 1977 Švéda Jiří ŠK Šternberk B 1900 1963 1
2011/2012 4 DDM+TJ Mohelnice 2079 1977 Gawlas Roman Řetězárna Česká Ves 1761 1781 1
2011/2012 3 DDM+TJ Mohelnice 2079 1977 Krahula Pavel Loko Zábřeh B 1825 1
2011/2012 1 DDM+TJ Mohelnice 2079 1977 Klaban Roman TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1691 1
2010/2011 9 DDM+TJ Mohelnice 2007 Chromčák Pavel ŠK Bohuňovice 1783 0
2010/2011 8 DDM+TJ Mohelnice 2007 Müller Michal TJ Zlaté Hory 1804 0
2010/2011 7 DDM+TJ Mohelnice 2007 Gawlas Roman Řetězárna Česká Ves 1785 0
2010/2011 6 DDM+TJ Mohelnice 2007 Matějček Jiří LOKO Zábřeh B 1720 1
2010/2011 5 DDM+TJ Mohelnice 2007 Gondek Radovan ŠK Jeseník 1821 ½
2010/2011 3 DDM+TJ Mohelnice 2007 Malý Marek T.J.Sokol Šumperk C 1954 ½
2010/2011 2 DDM+TJ Mohelnice 2007 Plíva Jiří ŠK Luká 1918 1
2010/2011 1 DDM+TJ Mohelnice 2007 Čábelka Rolf ŠK Loštice 1925 1
2010/2011 9 LOKO Zábřeh 2007 Peřina Michal AŠK DA Olomouc 1998 ½
2010/2011 7 LOKO Zábřeh 2007 Tichý Miroslav SK ROŠÁDA Prostějov 1953 1
2010/2011 6 LOKO Zábřeh 2007 Telařík Radek ŠK Šternberk 1905 ½
2010/2011 3 LOKO Zábřeh 2007 Zedník Josef A64 PřF UP Olomouc 1851 0
2010/2011 2 LOKO Zábřeh 2007 Pavlů Jiří T.J. Sokol Šumperk B 1885 ½
2010/2011 1 LOKO Zábřeh 2007 Pavlík Petr Tatran Litovel C 1955 1
2009/2010 11 DDM&TJ Mohelnice 2001 Zapletal Milan ŠK Šternberk 1917 ½
2009/2010 10 DDM&TJ Mohelnice 2001 Cagašík Tomáš Spartak Přerov 2276 ½
2009/2010 9 DDM&TJ Mohelnice 2001 Kočí Slavomír T.J. Sokol Šumperk B 1930 1
2009/2010 8 DDM&TJ Mohelnice 2001 Matoušek Petr TJ Sokol Přemyslovice 2168 ½
2009/2010 7 DDM&TJ Mohelnice 2001 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov 1996 ½
2009/2010 6 DDM&TJ Mohelnice 2001 Švancara Petr GARDE Calcio Olomouc 2132 ½
2009/2010 5 DDM&TJ Mohelnice 2001 Tsiligkaridis Kyriakos TJ Sokol Skalička 2132 ½
2009/2010 4 DDM&TJ Mohelnice 2001 Doležel Jaromír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2109 1
2009/2010 2 DDM&TJ Mohelnice 2001 Zapletal Jiří LOKO Zábřeh 2166 0
2009/2010 1 DDM&TJ Mohelnice 2001 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc 2116 ½
2009/2010 11 TJ Slovan Moravská Třebová 2001 Dungl Petr SK + Sokol Žamberk B"" 1788 ½
2009/2010 10 TJ Slovan Moravská Třebová 2001 Výprachtický David SK + Sokol Žamberk A"" 1908 0
2009/2010 8 TJ Slovan Moravská Třebová 2001 Jerman Miloš TJ Štefanydes Polička B"" 1747 1
2009/2010 7 TJ Slovan Moravská Třebová 2001 Merta Josef Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1827 0
2009/2010 6 TJ Slovan Moravská Třebová 2001 Kylar Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1916 1
2009/2010 5 TJ Slovan Moravská Třebová 2001 Kotva Milan ŠK Svitavy 2063 0
2009/2010 3 TJ Slovan Moravská Třebová 2001 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2135 ½
2009/2010 2 TJ Slovan Moravská Třebová 2001 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun B"" 2253 0
2009/2010 1 TJ Slovan Moravská Třebová 2001 Vymetálek Petr ŠO K a.s. Kunvald 1794 1
2008/2009 7 TJ Slovan Moravská Třebová 2079 Pečinka Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2072 0
2008/2009 6 TJ Slovan Moravská Třebová 2079 Kotva Milan Lokomotiva Česká Třebová B 2020 0
2008/2009 5 TJ Slovan Moravská Třebová 2079 Černý Josef ŠK Svitavy A 1902 1
2008/2009 4 TJ Slovan Moravská Třebová 2079 Kučera Jan Spartak Choceň 1900 ½
2008/2009 2 TJ Slovan Moravská Třebová 2079 Wiesinger Wolfgang SK+Sokol Žamberk B 1942 0
2008/2009 1 TJ Slovan Moravská Třebová 2079 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun B 2245 0
2008/2009 9 DDM&TJ Mohelnice 2079 Doležel Jaromír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2124 0
2008/2009 7 DDM&TJ Mohelnice 2079 Bureš Jaroslav SK Prostějov 2243 0
2008/2009 6 DDM&TJ Mohelnice 2079 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc B 2085 ½
2008/2009 5 DDM&TJ Mohelnice 2079 Lasák Radek SK ROŠÁDA Prostějov 2128 ½
2008/2009 4 DDM&TJ Mohelnice 2079 Kolašín Jan TJ UNEX ŠK Uničov 1942 1
2008/2009 3 DDM&TJ Mohelnice 2079 Přikryl Tomáš Spartak Přerov 2058 ½
2008/2009 2 DDM&TJ Mohelnice 2079 Fiala Jiří Sigmia Olomouc 1993 ½
2008/2009 1 DDM&TJ Mohelnice 2079 Kočí Slavomír T.J. Sokol Šumperk B 1911 ½
2007/2008 11 DDM&TJ Mohelnice 2030 Klofáč Dimitrij Spartak Přerov 1972 0
2007/2008 10 DDM&TJ Mohelnice 2030 Klimeš Jiří ŠK Sokol Šumperk B 1845 1
2007/2008 9 DDM&TJ Mohelnice 2030 Opravil Karel LOKO Zábřeh A 2156 ½
2007/2008 8 DDM&TJ Mohelnice 2030 Závůrka Roman SK Prostějov B 2174 1
2007/2008 7 DDM&TJ Mohelnice 2030 Filipík Jaroslav TJ UNEX ŠK Uničov 2037 0
2007/2008 6 DDM&TJ Mohelnice 2030 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov 2054 1
2007/2008 5 DDM&TJ Mohelnice 2030 Valenta Vít ŠK Sokol Šumperk A 2176 ½
2007/2008 4 DDM&TJ Mohelnice 2030 Dobeš Jaroslav LOKO Zábřeh B 1741 ½
2007/2008 3 DDM&TJ Mohelnice 2030 Plíva Jiří TJ Sokol Přemyslovice 1913 ½
2007/2008 2 DDM&TJ Mohelnice 2030 Švancara Petr Garde Calcio Olomouc 2121 0
2007/2008 1 DDM&TJ Mohelnice 2030 Mikulík Josef Sigmia Olomouc 1915 ½
2007/2008 11 TJ Slovan Moravská Třebová 2030 Veselý Petr TJ Spartak OEZ Letohrad 1911 0
2007/2008 9 TJ Slovan Moravská Třebová 2030 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun B 2310 0
2007/2008 8 TJ Slovan Moravská Třebová 2030 Wiesinger Wolfgang ŠK Žamberk C 1925 1
2007/2008 7 TJ Slovan Moravská Třebová 2030 Havrlík Pavel ŠK Žamberk B 1988 1
2007/2008 6 TJ Slovan Moravská Třebová 2030 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2167 ½
2007/2008 5 TJ Slovan Moravská Třebová 2030 Havel František ŠK Svitavy 1810 1
2007/2008 4 TJ Slovan Moravská Třebová 2030 Petráž Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová B 2015 1
2007/2008 3 TJ Slovan Moravská Třebová 2030 Chládek Václav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2163 ½
2007/2008 2 TJ Slovan Moravská Třebová 2030 Pečinka Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 2056 0
2007/2008 1 TJ Slovan Moravská Třebová 2030 Keprta Stanislav ŠK Kunvald 1981 0
2006/2007 11 TJ Slovan Moravská Třebová 2037 Zámečník Bohumír SK Žamberk B 1968 ½
2006/2007 9 TJ Slovan Moravská Třebová 2037 Veselý Petr TJ Spartak OEZ Letohrad 1910 0
2006/2007 7 TJ Slovan Moravská Třebová 2037 Petráž Martin Lokomotiva Česká Třebová B 1927 0
2006/2007 5 TJ Slovan Moravská Třebová 2037 Štěpán Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1695 1
2006/2007 3 TJ Slovan Moravská Třebová 2037 Hrubeš Pavel FYGR Lanškroun 2140 ½
2006/2007 2 TJ Slovan Moravská Třebová 2037 Bednář Marcel TJ Jablonné nad Orlicí 1923 1
2006/2007 11 DDM&TJ Mohelnice 2037 Přikryl Tomáš SK Přerov 2034 0
2006/2007 10 DDM&TJ Mohelnice 2037 Zbořil Tomáš ŠK Sigmia Olomouc 2015 1
2006/2007 9 DDM&TJ Mohelnice 2037 Kočí Ladislav TJ UNEX ŠK Uničov 1998 1
2006/2007 8 DDM&TJ Mohelnice 2037 Lejsal Slavomír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1959 ½
2006/2007 7 DDM&TJ Mohelnice 2037 Prucek Ladislav TJ Sokol Přemyslovice 1797 ½
2006/2007 6 DDM&TJ Mohelnice 2037 Bureš Jaroslav SK Prostějov B 2147 1
2006/2007 5 DDM&TJ Mohelnice 2037 Opravil Karel LOKO Zábřeh B 2157 ½
2006/2007 4 DDM&TJ Mohelnice 2037 Dosoudil Miroslav ŠK Šternberk 1993 ½
2006/2007 3 DDM&TJ Mohelnice 2037 Rickardt Roman Garde Calcio Olomouc 1938 1
2006/2007 2 DDM&TJ Mohelnice 2037 Klofáč Dimitrij Spartak Přerov 1971 1
2006/2007 1 DDM&TJ Mohelnice 2037 Vicenec Roman ŠK Sokol Šumperk 2022 0
2005/2006 11 Slovan Moravská Třebová 2051 Šilar Ladislav FYGR Lanškroun 1989 ½
2005/2006 9 Slovan Moravská Třebová 2051 Vymetálek Petr ŠO K a.s. Kunvald 1812 1
2005/2006 7 Slovan Moravská Třebová 2051 Kovaříková Kristýna Štefanydes Polička B 1991 0
2005/2006 6 Slovan Moravská Třebová 2051 Šimek Jan Lokomotiva Česká Třebová 1928 1
2005/2006 5 Slovan Moravská Třebová 2051 Wiesinger Wolfgang ŠK Žamberk B 1858 0
2005/2006 4 Slovan Moravská Třebová 2051 Poslušný Martin Jiskra Ústí nad Orlicí B 1936 1
2005/2006 3 Slovan Moravská Třebová 2051 Halbrštát David Jiskra Ústí nad Orlicí C 1649 1
2005/2006 1 Slovan Moravská Třebová 2051 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1707 1
2005/2006 11 DDM+TJ Mohelnice 2051 Přikryl Tomáš SK Přerov 1986 ½
2005/2006 10 DDM+TJ Mohelnice 2051 Gerych Jan AŠK DA Olomouc 2022 0
2005/2006 9 DDM+TJ Mohelnice 2051 Opravil Karel LOKO Zábřeh B 2153 ½
2005/2006 8 DDM+TJ Mohelnice 2051 Kočí Ladislav TJ UNEX ŠK Uničov 1984 1
2005/2006 7 DDM+TJ Mohelnice 2051 Pavlík Petr ŠK Šternberk 2020 1
2005/2006 5 DDM+TJ Mohelnice 2051 Smékal Zdeněk ŠK Sigmia Olomouc 1918 1
2005/2006 4 DDM+TJ Mohelnice 2051 Spurný Antonín TJ Sokol Přemyslovice 1855 ½
2005/2006 3 DDM+TJ Mohelnice 2051 Růžička Milan TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2122 1
2005/2006 2 DDM+TJ Mohelnice 2051 Stratil Petr ŠK Šumperk 2170 0
2005/2006 1 DDM+TJ Mohelnice 2051 Fiala Jiří SK Prostějov B 2019 0
2004/2005 9 LOKO Zábřeh 2053 Slovák Pavel ŠK Trinom Zlín B 2099 0
2004/2005 8 LOKO Zábřeh 2053 Bernatík Lubomír SK Boršice 1913 1
2004/2005 5 LOKO Zábřeh 2053 Stuchlý Radim ŠK Staré Město C 2057 1
2004/2005 4 LOKO Zábřeh 2053 Ambrož Antonín TJ Lanškroun 2074 ½
2004/2005 2 LOKO Zábřeh 2053 Matoušek Petr A64 Mipap Grygov B 2011 ½
2004/2005 11 DDM&TJ Mohelnice 2053 Fiala Vlastimil Sigmia Olomouc 2061 1
2004/2005 10 DDM&TJ Mohelnice 2053 Štec František SK Přerov 2000 ½
2004/2005 9 DDM&TJ Mohelnice 2053 Vymětalík Ivo Tatran Litovel C 1919 ½
2004/2005 8 DDM&TJ Mohelnice 2053 Nejezchleba Josef LOKO Zábřeh B 2088 ½
2004/2005 7 DDM&TJ Mohelnice 2053 Mlčák Viktor AŠK DA Olomouc 1951 ½
2004/2005 6 DDM&TJ Mohelnice 2053 Popelka Josef TJ Sokol Přemyslovice A 2094 0
2004/2005 5 DDM&TJ Mohelnice 2053 Jančík Rostislav TJ Sokol Přemyslovice B 1795 1
2004/2005 4 DDM&TJ Mohelnice 2053 Doležel Jaromír ŠK Šumperk 2100 0
2004/2005 3 DDM&TJ Mohelnice 2053 Mlčoch David SK Prostějov 2117 ½
2004/2005 2 DDM&TJ Mohelnice 2053 Doležel Jiří TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1964 ½
2004/2005 1 DDM&TJ Mohelnice 2053 Švancara Petr A64 Valoz Grygov C 2157 0
2003/2004 11 DDM+TJ Mohelnice 2063 Opravil Karel TJ Unex Uničov 2138 ½
2003/2004 10 DDM+TJ Mohelnice 2063 Sochor Stanislav A64 Grygov C 2147 0
2003/2004 9 DDM+TJ Mohelnice 2063 Spurný Antonín Sokol Přemyslovice 1847 1
2003/2004 7 DDM+TJ Mohelnice 2063 Neoral Antonín AŠK DA Olomouc 2117 1
2003/2004 6 DDM+TJ Mohelnice 2063 Müller Rudolf Sigmia Olomouc 1960 0
2003/2004 5 DDM+TJ Mohelnice 2063 Čechál Martin SK Přerov 1937 0
2003/2004 4 DDM+TJ Mohelnice 2063 Růžička Milan Loko Zábřeh B 2060 0
2003/2004 3 DDM+TJ Mohelnice 2063 Beil Ondřej Tatran Litovel C 1901 1
2003/2004 2 DDM+TJ Mohelnice 2063 Klofáč Dimitrij Spartak Přerov 2003 1
2003/2004 1 DDM+TJ Mohelnice 2063 Zatloukal Petr SK Prostějov B 2076 1
2003/2004 11 Loko Zábřeh 2063 Ponížil Cyril ŠK Zlín B 2138 ½
2003/2004 9 Loko Zábřeh 2063 Grigorova Evgenia A64 Grygov B 2093 ½
2003/2004 6 Loko Zábřeh 2063 Virgler Karel SK Prostějov 1817 1
2003/2004 5 Loko Zábřeh 2063 Rachůnek Martin ŠK Staré Město B 2116 1
2003/2004 4 Loko Zábřeh 2063 Neděla Ivo Tatran Litovel B 2122 1
2003/2004 3 Loko Zábřeh 2063 Štec František Slavia Kroměříž B 2057 ½
2003/2004 1 Loko Zábřeh 2063 Frnka René ŠK Šumperk 2196 0