Hráč Smola Jan

Smola Jan

User Pic
Jméno: Smola Jan
Oddíl: Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1794
Elo mezinárodní: 1801
ID: 1434
FIDE ID: 340421
Rok narození: 1953
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 SK Usti nad Orlici A 1836 1810 Brožka Karel Sokol Zajecice 1715 1689 ½
2018/2019 9 SK Usti nad Orlici A 1836 1810 Lorenc Josef TJ Spartak Letohrad 1413 1424 1
2018/2019 8 SK Usti nad Orlici A 1819 1810 Vojanec Hynek SO Hlinsko 1635 1678 1
2018/2019 2 SK Usti nad Orlici A 1799 1800 Pavelka Oldřich SK Vysoke Myto B 0 0 1
2018/2019 11 SK Usti nad Orlici C 1836 1810 Maděra Stanislav SK Svitavy 1661 1685 0
2018/2019 10 SK Usti nad Orlici C 1836 1810 Flos Petr Sachovy klub Chocen 1466 1596 0
2018/2019 9 SK Usti nad Orlici C 1819 1810 Šilar Josef SO Horni Cermna 1549 1593 1
2018/2019 8 SK Usti nad Orlici C 1819 1810 Malý Evžen Sokol Mistrovice 1617 1659 1
2018/2019 7 SK Usti nad Orlici C 1822 1810 Drobný Petr Proplast Ceska Trebova 0 0 1
2018/2019 6 SK Usti nad Orlici C 1822 1810 Dvořák Jakub TJ Slovan Moravska Trebova 1511 1521 1
2018/2019 5 SK Usti nad Orlici C 1806 1800 Lapáček Luboš TJ Lanskroun B 1424 1471 1
2018/2019 4 SK Usti nad Orlici C 1806 1800 Simon Michal TJ Stefanydes Policka B 1656 1597 1
2018/2019 3 SK Usti nad Orlici C 1799 1800 Nikl Josef SK Dolni Cermna 1710 1699 ½
2018/2019 2 SK Usti nad Orlici C 1799 1800 Tobiška Jaroslav SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1504 1524 1
2018/2019 1 SK Usti nad Orlici C 1807 1800 Kylar Pavel SK Usti nad Orlici D 1717 1720 0
2018/2019 7 SK Usti nad Orlici E 1819 1810 Rusz Gustav SO Kunvaldska a.s. Kunvald C 1542 1558 1
2018/2019 6 SK Usti nad Orlici E 1822 1810 Hodek Roman SO Kunvaldska a.s. Kunvald B 1656 1676 1
2018/2019 5 SK Usti nad Orlici E 1822 1810 Maceška Bohumír TJ Spartak Letohrad B 1760 1736 0
2018/2019 4 SK Usti nad Orlici E 1806 1800 Dušek Josef Sokol Mistrovice C 1737 1700 1
2018/2019 3 SK Usti nad Orlici E 1799 1800 Trampota Luděk TJ Jablonne nad Orlici 1647 1691 1
2018/2019 1 SK Usti nad Orlici E 1807 1800 Mazura Jaroslav SK+Sokol Zamberk B 1563 1580 1
2017/2018 11 SK Usti nad Orlici C 1820 1808 Slavíček Miroslav SK Dolni Cermna 1696 1767 0
2017/2018 10 SK Usti nad Orlici C 1818 1808 Vencl Jiří Proplast Ceska Trebova 1443 1499 1
2017/2018 9 SK Usti nad Orlici C 1804 1808 Cimprich Miroslav TJ Sokol Horni Cermna 1712 1757 ½
2017/2018 8 SK Usti nad Orlici C 1804 1808 Palla Stanislav TJ Lanskroun B 1725 1731 1
2017/2018 7 SK Usti nad Orlici C 1815 1808 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravska Trebova 1859 1871 0
2017/2018 6 SK Usti nad Orlici C 1815 1808 Martínek Michal TJ Stefanydes Policka B 1453 1210 1
2017/2018 5 SK Usti nad Orlici C 1818 1808 Malý Evžen Sokol Mistrovice 1644 1663 1
2017/2018 4 SK Usti nad Orlici C 1818 1808 Maděra Stanislav SK Svitavy 1669 1686 1
2017/2018 3 SK Usti nad Orlici C 1818 1808 Vaníček Jan SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1724 1690 1
2017/2018 2 SK Usti nad Orlici C 1818 1808 Maceška Bohumír TJ Spartak Letohrad 1760 1735 1
2017/2018 1 SK Usti nad Orlici C 1802 1799 Mastný Tomáš SK Usti nad Orlici D 1699 1675 1
2017/2018 8 SK Usti nad Orlici E 1804 1808 Burian Michal Sokol Mestecko Trnavka 1777 1801 1
2017/2018 6 SK Usti nad Orlici E 1815 1808 Brokl Daniel TJ Stefanydes Policka E 1530 1531 1
2017/2018 5 SK Usti nad Orlici E 1815 1808 Sodomka Adam TJ Stefanydes Policka D 1926 1912 0
2017/2018 3 SK Usti nad Orlici E 1818 1808 Kotva Milan SK Svitavy B 1917 1949 0
2017/2018 2 SK Usti nad Orlici E 1818 1808 Kalousová Julie TJ Lanskroun C 1436 1393 ½
2017/2018 4 SK Usti nad Orlici A 1818 1808 Mazura Miloš SK+Sokol Zamberk 1887 1890 0
2016/2017 10 SK Usti nad Orlici B 1830 1834 Horký Pavel SK Svitavy 1949 1981 ½
2016/2017 4 SK Usti nad Orlici B 1830 1834 Sokol Zajecice 1
2016/2017 3 SK Usti nad Orlici B 1830 1834 Urválek Michal Jiskra Hermanuv Mestec 1410 1393 ½
2016/2017 1 SK Usti nad Orlici B 1830 1834 Vrkota Miloš TJ CHS Chotebor 2048 2055 0
2015/2016 11 ŠK Ústí nad Orlicí B 1830 1834 Boháč Luboš TJ Lanškroun B 1617 1692 1
2015/2016 10 ŠK Ústí nad Orlicí B 1830 1834 Vaníček Jan ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1736 1709 1
2015/2016 9 ŠK Ústí nad Orlicí B 1830 1834 Sysr Pavel TJ Spartak OEZ Letohrad 1551 1589 0
2015/2016 7 ŠK Ústí nad Orlicí B 1830 1834 Grepl Pavel Sokol Mistrovice 1892 1897 ½
2015/2016 6 ŠK Ústí nad Orlicí B 1830 1834 Kopal Vladimír SK + Sokol Žamberk 1557 1582 1
2015/2016 5 ŠK Ústí nad Orlicí B 1830 1834 Dostálek Vladimír ŠK Dolní Čermná 1512 1577 1
2015/2016 4 ŠK Ústí nad Orlicí B 1830 1834 Bartoš Karel TJ Štefanydes Polička C 1694 1662 1
2015/2016 3 ŠK Ústí nad Orlicí B 1830 1834 Vodička Martin ŠK Svitavy B 1536 1606 1
2015/2016 2 ŠK Ústí nad Orlicí B 1830 1834 Nedelčev Radim TJ Spartak Choceň 1597 1623 1
2015/2016 1 ŠK Ústí nad Orlicí B 1830 1834 Holásek Vojtěch ŠK Ústí nad Orlicí C 1450 1539 1
2015/2016 7 ŠK Ústí nad Orlicí D 1830 1834 Palla Stanislav TJ Lanškroun C 1686 1689 ½
2015/2016 6 ŠK Ústí nad Orlicí D 1830 1834 Dušek Josef TJ Sokol Horní Čermná A 1581 1553 1
2015/2016 4 ŠK Ústí nad Orlicí D 1830 1834 Pěkník Milan TJ Sokol Němčice 1811 1855 ½
2015/2016 2 ŠK Ústí nad Orlicí D 1830 1834 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička E 1659 1647 0
2015/2016 1 ŠK Ústí nad Orlicí D 1830 1834 Vodička Martin ŠK Svitavy C 1536 1606 1
2014/2015 9 ŠK Ústí nad Orlicí C 1827 1839 Burian Michal Sokol Městečko Trnávka 1788 0
2014/2015 8 ŠK Ústí nad Orlicí C 1827 1839 Glöckner Jaromír TJ Sokol Mistrovice A 1869 1865 ½
2014/2015 7 ŠK Ústí nad Orlicí C 1827 1839 Bouchal Lukáš TJ Sokol Mistrovice B 1449 1
2014/2015 6 ŠK Ústí nad Orlicí C 1827 1839 Černohous Jiří TJ Jablonné nad Orlicí 1726 ½
2014/2015 5 ŠK Ústí nad Orlicí C 1827 1839 Palla Stanislav TJ Lanškroun C 1767 1738 ½
2014/2015 4 ŠK Ústí nad Orlicí C 1827 1839 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad B 1805 1742 ½
2014/2015 3 ŠK Ústí nad Orlicí C 1827 1839 Černohous Miloslav SPV Červená Voda 1641 ½
2014/2015 2 ŠK Ústí nad Orlicí C 1827 1839 Hodek Roman ŠO K a. s. Kunvald C 1761 1761 1
2014/2015 1 ŠK Ústí nad Orlicí C 1827 1839 Šimáčková Kateřina ŠK Ústí nad Orlicí D 1705 1
2014/2015 11 ŠK Ústí nad Orlicí B 1827 1839 Nikl Josef ŠK Dolní Čermná 1634 1
2014/2015 10 ŠK Ústí nad Orlicí B 1827 1839 Kopal Vladimír SK+Sokol Žamberk B 1635 1601 1
2014/2015 9 ŠK Ústí nad Orlicí B 1827 1839 Řehák Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad 1822 1822 1
2014/2015 8 ŠK Ústí nad Orlicí B 1827 1839 Kolomý Štěpán TJ Lanškroun B 1678 1720 ½
2014/2015 6 ŠK Ústí nad Orlicí B 1827 1839 Bureš Milan Proplast Česká Třebová B 1106 1
2014/2015 5 ŠK Ústí nad Orlicí B 1827 1839 Hodek Roman ŠO K a. s. Kunvald 1761 1761 ½
2014/2015 4 ŠK Ústí nad Orlicí B 1827 1839 Odstrčil Jan TJ Jiskra Litomyšl B 1429 1
2014/2015 3 ŠK Ústí nad Orlicí B 1827 1839 Simon Michal TJ Štefanydes Polička C 1518 1
2014/2015 2 ŠK Ústí nad Orlicí B 1827 1839 Podgorný Radim TJ Spartak Choceň 1771 1785 ½
2014/2015 1 ŠK Ústí nad Orlicí B 1827 1839 Meleško Andrij ŠK Svitavy 1935 1925 0
2013/2014 11 ŠK Ústí nad Orlicí C 1852 1849 Boháč Luboš TJ Lanškroun B 1570 1
2013/2014 10 ŠK Ústí nad Orlicí C 1852 1849 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1788 1733 0
2013/2014 9 ŠK Ústí nad Orlicí C 1852 1849 Krčmář Stanislav ŠO K a. s. Kunvald 1545 1
2013/2014 8 ŠK Ústí nad Orlicí C 1852 1849 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk B 1909 1919 ½
2013/2014 7 ŠK Ústí nad Orlicí C 1852 1849 Racek Josef TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1587 1
2013/2014 6 ŠK Ústí nad Orlicí C 1852 1849 Motl Ladislav ŠK Dolní Čermná 1651 1
2013/2014 5 ŠK Ústí nad Orlicí C 1852 1849 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1834 1895 1
2013/2014 4 ŠK Ústí nad Orlicí C 1852 1849 Papáček Miloš TJ Spartak Letohrad 1796 1791 ½
2013/2014 3 ŠK Ústí nad Orlicí C 1852 1849 Černohous Jiří TJ Jablonné nad Orlicí 1683 ½
2013/2014 2 ŠK Ústí nad Orlicí C 1852 1849 Schaffer David TJ Štefanydes Polička C 1687 1745 0
2013/2014 1 ŠK Ústí nad Orlicí C 1852 1849 Minařík Lubomír ŠK Ústí nad Orlicí D 1626 1673 1
2013/2014 8 ŠK Ústí nad Orlicí B 1852 1849 Prax Ivo TJ Lokomotiva Česká Třebová 1975 1942 0
2013/2014 6 ŠK Ústí nad Orlicí B 1852 1849 Vala Filip TJ CHS Chotěboř 2110 2118 0
2013/2014 5 ŠK Ústí nad Orlicí B 1852 1849 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička B 1832 1854 1
2013/2014 4 ŠK Ústí nad Orlicí B 1852 1849 Hájek Jiří Sokol Zaječice 2074 2068 0
2013/2014 2 ŠK Ústí nad Orlicí B 1852 1849 Dungl Petr SK + Sokol Žamberk 1870 1874 ½
2013/2014 1 ŠK Ústí nad Orlicí B 1852 1849 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 2020 2002 0
2012/2013 7 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1863 1863 Roháč Miloslav Agentura Garde Calcio Olomouc 1755 0
2012/2013 3 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1863 1863 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2128 2124 ½
2012/2013 10 ŠK Ústí nad Orlicí B 1863 1863 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2102 2112 ½
2012/2013 8 ŠK Ústí nad Orlicí B 1863 1863 Janko Jan ŠK Rapid Aggressors 1827 1807 0
2012/2013 7 ŠK Ústí nad Orlicí B 1863 1863 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim B 2082 2102 ½
2012/2013 4 ŠK Ústí nad Orlicí B 1863 1863 Dungl Petr SK + Sokol Žamberk 1863 1868 ½
2012/2013 3 ŠK Ústí nad Orlicí B 1863 1863 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1853 1935 0
2012/2013 2 ŠK Ústí nad Orlicí B 1863 1863 Jecha Petr 2222 ŠK Polabiny D 1979 1970 0
2012/2013 1 ŠK Ústí nad Orlicí B 1863 1863 Starý Lukáš TJ Jiskra Heřm. Městec 1950 1955 ½
2011/2012 11 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1849 1841 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald 1591 1
2011/2012 10 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1849 1841 Meleško Andrij TJ Jablonné nad Orlicí 1000 ½
2011/2012 9 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1849 1841 Kozák David ŠK Svitavy 1824 1797 1
2011/2012 8 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1849 1841 Kopal Vladimír SK+Sokol Žamberk B 1514 1
2011/2012 7 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1849 1841 Ambrož Antonín TJ Lanškroun 2054 2035 ½
2011/2012 6 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1849 1841 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička B 1697 1777 0
2011/2012 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1849 1841 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad 1808 1808 1
2011/2012 4 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1849 1841 Paluda Jiří TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1437 1
2011/2012 3 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1849 1841 Slavíček Miroslav Šachový klub Dolní Čermná 1779 1
2011/2012 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1849 1841 Horáček Pavel TJ Jiskra Litomyšl B 1866 ½
2011/2012 1 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1849 1841 Kapoun Vít Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1621 1
2010/2011 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1876 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2031 0
2010/2011 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1876 Bartoš Martin TJ ŠO Chrudim "B" 1765 ½
2010/2011 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1876 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1884 ½
2010/2011 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1876 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto "C" 1852 0
2010/2011 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1876 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto "B" 2046 0
2010/2011 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1876 Outulný Pavel Rapid Pardubice 2110 ½
2010/2011 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1876 Roušar Zdeněk TJ CHS Chotěboř 1910 ½
2010/2011 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1876 Petruň Milan TJ Lanškroun 1970 0
2010/2011 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1876 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk "B" 1932 0
2010/2011 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1876 Židek Pavel Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1616 ½
2010/2011 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1876 Havel František ŠK Svitavy 1803 1
2010/2011 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1876 Lorenc Adam TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1402 1
2010/2011 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1876 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravská Třebová 1823 0
2010/2011 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1876 Jonáš Petr TJ Jiskra Litomyšl "B" 1637 1
2010/2011 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1876 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun "B" 1784 ½
2010/2011 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1876 Kalousek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1481 0
2010/2011 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1876 Maceška Bohumír TJ Jablonné nad Orlicí 1872 1
2010/2011 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1876 Petrželka Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1876 ½
2010/2011 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1876 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald 1622 1
2009/2010 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1851 Dungl Petr SK + Sokol Žamberk B"" 1788 ½
2009/2010 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1851 Belobrad Ivan SK + Sokol Žamberk A"" 2051 ½
2009/2010 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1851 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička B"" 2003 ½
2009/2010 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1851 Merta Michal Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1787 1
2009/2010 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1851 Janeček Miroslav SK + Sokol Žamberk C"" 1482 1
2009/2010 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1851 Hurt Lukáš Lokomotiva Česká Třebová 2093 ½
2009/2010 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1851 Sýkora Josef Synpo Pardubice 2131 ½
2009/2010 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1851 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny C"" 2131 0
2009/2010 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1851 Řehák Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad 1928 1
2009/2010 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1851 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto C"" 1761 1
2009/2010 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1851 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto B"" 1965 0
2009/2010 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1851 Solil Roman TJ Lanškroun 2043 0
2009/2010 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1851 Petrus Luděk CHS Chotěboř 2018 ½
2009/2010 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1851 Krejčová Kateřina 2222 ŠK Polabiny D"" 1961 0
2009/2010 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1851 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2111 0
2008/2009 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1880 Kainek Jan SK+Sokol Žamberk C 1364 1
2008/2009 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1880 Pelcl Karel Lokomotiva Česká Třebová B 1665 0
2008/2009 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1880 Strachoň Lukáš ŠK Svitavy A 1753 0
2008/2009 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1880 Janeček František Spartak Choceň 1666 1
2008/2009 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1880 Glöckner Jaromír TJ Slovan Moravská Třebová 1897 ½
2008/2009 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1880 Martinec Jan SK+Sokol Žamberk B 1743 ½
2008/2009 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1880 Marek Michal TJ Lanškroun B 1626 1
2008/2009 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1880 Kozák David ŠK Svitavy B 1308 1
2008/2009 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1880 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1647 ½
2008/2009 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1880 Krupica Zdeněk ŠO K a.s. Kunvald 1250 1
2008/2009 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1880 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny D 1857 ½
2008/2009 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1880 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička 1774 0
2008/2009 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1880 Fabian Karel TJ Lanškroun 1535 1
2008/2009 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1880 Celuch Tomáš TJ ŠO a DDM Chrudim B 1801 1
2008/2009 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1880 Fiala Milan CHS Chotěboř 1847 0
2007/2008 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1837 Klíma Ladislav TJ Štefanydes Polička B 1564 1
2007/2008 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1837 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto B 1686 ½
2007/2008 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1837 Bauer Jindřich 2222 ŠK Polabiny D 1800 ½
2007/2008 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1837 Mužík Ferdinand ŠO Chrudim B 1634 1
2007/2008 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1837 Kalous Tomáš ŠK Žamberk B 1840 ½
2007/2008 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1837 Keprta Stanislav ŠK Kunvald 1981 ½
2007/2008 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1837 Bříza Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1971 1
2007/2008 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1837 Riedl Tomáš ŠK Svitavy 1728 ½
2007/2008 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1837 Navrátil Miroslav Sokol Městečko Trnávka 1720 1
2007/2008 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1837 Gregor Pavel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1671 1
2007/2008 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1837 Šilar Ladislav TJ Lanškroun B 1956 ½
2007/2008 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1837 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1918 1
2007/2008 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1837 Vohník Miroslav ŠK Žamberk C 1671 1
2007/2008 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1837 Kameník David TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1795 1
2006/2007 11 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1814 Šimek Zdeněk Lokomotiva Česká Třebová B 1870 ½
2006/2007 10 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1814 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald 1691 ½
2006/2007 9 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1814 Solil Roman FYGR Lanškroun 1900 0
2006/2007 8 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1814 Turek Pavel TJ Sokol Horní Čermná 1000 1
2006/2007 7 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1814 Bureš Vladimír Sokol Městečko Trnávka 1653 1
2006/2007 6 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1814 Šebrle Jaroslav Lokomotiva Česká Třebová A 1801 ½
2006/2007 5 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1814 Veselý Ondřej ŠK Svitavy 1700 ½
2006/2007 4 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1814 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1814 1
2006/2007 3 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1814 Černohous Jiří TJ Jablonné nad Orlicí 1715 1
2006/2007 2 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1814 Kalous Tomáš SK Žamberk B 1785 1
2006/2007 10 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1814 Kohoutek Tomáš ŠO Chrudim B 1823 1
2006/2007 7 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1814 Božovský Milan TJ CHS Chotěboř 1100 1
2006/2007 6 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1814 Novák Miroslav TJ Lanškroun 1700 1
2006/2007 1 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1814 Zámečník Bohumír SK Žamberk 1968 0
2005/2006 10 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1805 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy 1765 1
2005/2006 9 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1805 Křivohlávek David FYGR Lanškroun 1540 ½
2005/2006 8 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1805 Voleský Stanislav Spartak Choceň 1849 ½
2005/2006 6 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1805 Maceška Vladimír Spartak OEZ Letohrad B 1577 1
2005/2006 5 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1805 Smejkal Jan Štefanydes Polička B 1875 ½
2005/2006 4 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1805 Glöckner Jaromír Slovan Moravská Třebová 1861 0
2005/2006 3 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1805 Kalous Tomáš ŠK Žamberk B 1744 0
2005/2006 2 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1805 Pelcl Karel Lokomotiva Česká Třebová 1629 1
2005/2006 11 Jiskra Ústí nad Orlicí 1805 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2078 0
2005/2006 10 Jiskra Ústí nad Orlicí 1805 Prokůpek Marek Eurokomplex Pardubice 1940 1
2005/2006 8 Jiskra Ústí nad Orlicí 1805 Sysr Pavel Spartak OEZ Letohrad 1610 1
2005/2006 7 Jiskra Ústí nad Orlicí 1805 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 1000 0
2005/2006 6 Jiskra Ústí nad Orlicí 1805 Cidlinský Václav 2222 ŠK Polabiny B 1845 ½
2005/2006 5 Jiskra Ústí nad Orlicí 1805 Laušman Petr Kavárna Evropa Pardubice 1880 0
2005/2006 3 Jiskra Ústí nad Orlicí 1805 Martinec Jan SK Žamberk 1738 1
2004/2005 11 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1828 Volek Karel Slovan Moravská Třebová 1924 0
2004/2005 10 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1828 Toman Aleš SK Žamberk B 1694 1
2004/2005 9 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1828 Jirsa Lukáš Jiskra Litomyšl 1809 0
2004/2005 7 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1828 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 1889 ½
2004/2005 5 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1828 Kučera Jan Spartak Choceň 1887 ½
2004/2005 4 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1828 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1752 1
2004/2005 3 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1828 Petrželka Karel Lokomotiva Česká Třebová 1929 ½
2004/2005 2 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1828 Šlesingr Vilém ŠO K a.s. Kunvald 1732 1
2004/2005 10 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1828 Daněk Pavel Eurokomplex Autoskla Pardubice 1962 0
2004/2005 9 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1828 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny B 1977 0
2004/2005 8 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1828 Česenek Jiří Sokol Zaječice 1933 0
2004/2005 7 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1828 Kastner Vojtěch Štefanydes Polička A 1914 ½
2004/2005 6 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1828 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř 1878 0
2004/2005 5 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1828 Prokůpek Marek Synpo Pardubice 1907 0
2004/2005 4 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1828 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim B 2073 ½
2004/2005 3 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1828 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto 1885 ½
2004/2005 2 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1828 Čupr Tomáš Štefanydes Polička B 1806 1
2004/2005 1 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1828 Kameník David Jiskra Ústí nad Orlicí B 1793 0
2003/2004 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1821 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1761 ½
2003/2004 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1821 Janeček František Spartak Choceň 1720 1
2003/2004 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1821 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 1819 0
2003/2004 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1821 Maceška Bohumír Spartak OEZ Letohrad 1873 ½
2003/2004 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1821 Šlesingr Vilém ZD Kunvald 1705 0
2003/2004 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1821 Houška Bronislav Štefanydes Polička B 2009 ½
2003/2004 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1821 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1678 0
2003/2004 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1821 Müller Luděk Štefanydes Polička C 1522 1
2003/2004 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1821 Glembek Bohumír TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1718 1
2003/2004 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1821 Cvikl Zdeněk 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 1819 ½
2003/2004 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1821 Pecinová Magda TJ Synthesia Pardubice C 1605 1
2003/2004 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1821 Mazura Tomáš Eurokomplex Autoskla Pardubice 1824 ½
2003/2004 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1821 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 1819 0
2003/2004 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1821 Petráž Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová 1496 1
2003/2004 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1821 Kacálek Karel SK Žamberk 1806 ½
2003/2004 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1821 Ďoubal Petr CHS Chotěboř 1686 1
2003/2004 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1821 Seidl Zdeněk Plzeňka Pardubice 1896 0
2003/2004 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1821 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2009 ½
2003/2004 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1821 Ždímal Petr ŠO+DDM Chrudim B 1571 1
2003/2004 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1821 Švub Jan TJ Lanškroun 1928 0