Hráč Čižinský Petr

Čižinský Petr

User Pic
Jméno: Čižinský Petr
Oddíl: 2222 ŠK Polabiny, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2216
Elo mezinárodní: 2202
ID: 30327
FIDE ID: 302686
Rok narození: 1995
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Proplast Ceska Trebova 2198 2212 Mikyska Kamil TJ Spartak Letohrad 1982 1952 1
2017/2018 9 Proplast Ceska Trebova 2196 2212 Merta Michal SK Dolni Cermna 1769 1779 1
2017/2018 7 Proplast Ceska Trebova 2194 2212 Kalousek Miroslav TJ Sokol Horni Cermna 1785 1831 1
2017/2018 5 Proplast Ceska Trebova 2198 2212 Grepl Pavel TJ Slovan Moravska Trebova 1931 1913 ½
2017/2018 4 Proplast Ceska Trebova 2198 2212 Švanda Adam TJ Stefanydes Policka B 1720 1724 1
2017/2018 3 Proplast Ceska Trebova 2198 2212 Ježek Jakub Sokol Mistrovice 1730 1757 1
2017/2018 2 Proplast Ceska Trebova 2198 2212 Kotva Milan SK Svitavy 1917 1949 1
2017/2018 1 Proplast Ceska Trebova 2188 2209 Wiesinger Wolfgang SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1976 1977 1
2015/2016 11 2222 ŠK Polabiny 2190 2225 Chmel Kristián Sokol Praha-Kobylisy 2111 2107 ½
2015/2016 10 2222 ŠK Polabiny 2190 2225 Bartoš Jan Unichess 2176 2175 ½
2015/2016 7 2222 ŠK Polabiny 2190 2225 Česal Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad 2200 2214 1
2015/2016 6 2222 ŠK Polabiny 2190 2225 Voloshin Leonid AD Jičín 2403 2430 0
2015/2016 5 2222 ŠK Polabiny 2190 2225 Bujupi Fatmir Spartak Vlašim 2184 2146 1
2015/2016 3 2222 ŠK Polabiny 2190 2225 Vltavský Vladimír 1. Novoborský ŠK B 2214 2198 1
2015/2016 2 2222 ŠK Polabiny 2190 2225 Olejníček Jiří QCC České Budějovice 2015 2021 ½
2015/2016 1 2222 ŠK Polabiny 2190 2225 Soural Jan TJ Praha-Pankrác 2164 2167 1
2015/2016 8 2222 ŠK Polabiny B 2190 2225 Pekař Václav ŠK Ústí nad Orlicí 2176 2187 ½
2015/2016 7 2222 ŠK Polabiny B 2190 2225 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2184 2183 0
2015/2016 6 2222 ŠK Polabiny B 2190 2225 Ptáček Tomáš TJ Slavia Hradec Králové B 2077 2023 0
2015/2016 5 2222 ŠK Polabiny B 2190 2225 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto 2130 2116 1
2015/2016 3 2222 ŠK Polabiny B 2190 2225 Stratil Petr ŠK 1921 Zábřeh 2066 2076 1
2015/2016 2 2222 ŠK Polabiny B 2190 2225 Žůrek Milan TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2358 2340 ½
2015/2016 1 2222 ŠK Polabiny B 2190 2225 Fiedler Bedřich ŠK ZVU Engineering Lípa A 2122 2125 ½
2013/2014 3 2222 ŠK Polabiny “A“ 2160 2209 Sedláček Oldřich ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2196 2193 ½
2013/2014 2 2222 ŠK Polabiny “A“ 2160 2209 Šenkýř Martin ŠK Zlín “A“ 2186 2184 0
2013/2014 1 2222 ŠK Polabiny “A“ 2160 2209 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim 2163 2163 ½
2013/2014 10 2222 ŠK Polabiny C 2160 2209 Malivánek Jiří AKIS Pardubice 2163 2163 ½
2013/2014 8 2222 ŠK Polabiny C 2160 2209 Tázlar Petr ŠK AD Jičín B 2163 2199 ½
2013/2014 6 2222 ŠK Polabiny C 2160 2209 Valenta Vít TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2156 2131 1
2013/2014 4 2222 ŠK Polabiny C 2160 2209 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové B 2331 2316 ½
2013/2014 3 2222 ŠK Polabiny C 2160 2209 Kracík Tomáš Region Panda Rychnov n. K. 2164 2192 1
2013/2014 1 2222 ŠK Polabiny C 2160 2209 Výprachtický David ŠK Ústí nad Orlicí 2133 2150 0
2011/2012 5 2222 ŠK Polabiny 2178 2186 Špaček Petr Výstaviště Lysá nad Labem 2398 2393 ½
2011/2012 4 2222 ŠK Polabiny 2178 2186 Adámek Jiří Slavoj Ostrava - Poruba 2285 2283 ½
2011/2012 3 2222 ŠK Polabiny 2178 2186 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2327 2343 1
2011/2012 1 2222 ŠK Polabiny 2178 2186 Roubalík Jakub ŠK Zlín 2307 2310 ½
2011/2012 11 2222 ŠK Polabiny C 2178 2186 Šmajzr Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí 2180 2175 ½
2011/2012 8 2222 ŠK Polabiny C 2178 2186 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2372 2368 0
2011/2012 7 2222 ŠK Polabiny C 2178 2186 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2242 2238 ½
2011/2012 6 2222 ŠK Polabiny C 2178 2186 Pačovský Jiří AKIS Pardubice 2264 2262 1
2011/2012 5 2222 ŠK Polabiny C 2178 2186 Škaroupka Jiří ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2192 2159 1
2011/2012 3 2222 ŠK Polabiny C 2178 2186 Jedlička Luboš Sokol Zaječice 2131 2129 1
2011/2012 2 2222 ŠK Polabiny C 2178 2186 Augustin Josef ŠK Lokomotiva Brno A 2281 2246 ½
2011/2012 1 2222 ŠK Polabiny C 2178 2186 Mlýnek Petr ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2122 2174 0
2011/2012 7 2222 ŠK Polabiny 2178 2186 Meduna Eduard ŠK Lokomotiva Brno 1977 2034 1
2011/2012 6 2222 ŠK Polabiny 2178 2186 Kriebel Tadeáš BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 0
2011/2012 5 2222 ŠK Polabiny 2178 2186 Szotkowski Jakub TJ Slovan Havířov 2008 2195 0
2011/2012 4 2222 ŠK Polabiny 2178 2186 Zezula Rudolf TJ Náměšť nad Oslavou 1959 2020 1
2011/2012 3 2222 ŠK Polabiny 2178 2186 Baláček Tadeáš TRW Autoelektronika Vlašim 2245 2202 ½
2011/2012 2 2222 ŠK Polabiny 2178 2186 Rubeš Jan Sokol Údlice 2116 2155 1
2011/2012 1 2222 ŠK Polabiny 2178 2186 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2197 2222 0
2011/2012 7 2222 ŠK Polabiny 2178 2186 Baláček Tadeáš TRW Autoelektronika Vlašim 2245 2202 ½
2011/2012 6 2222 ŠK Polabiny 2178 2186 Haman Jakub ŠK Kladno 2134 2183 0
2011/2012 5 2222 ŠK Polabiny 2178 2186 Skalický Tomáš KŠ Říčany 1925 1914 1895 ½
2011/2012 4 2222 ŠK Polabiny 2178 2186 Papay Marek Chess Most 1922 1949 1
2011/2012 3 2222 ŠK Polabiny 2178 2186 Rubeš Jan Sokol Údlice 2116 2155 1
2011/2012 2 2222 ŠK Polabiny 2178 2186 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2197 2222 0
2011/2012 1 2222 ŠK Polabiny 2178 2186 Suchomel Aleš Desko Liberec 1996 2033 0
2010/2011 7 2222 ŠK Polabiny 2180 Navrátil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 1951 1
2010/2011 6 2222 ŠK Polabiny 2180 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2149 ½
2010/2011 5 2222 ŠK Polabiny 2180 Langner Jakub TJ Slovan Havířov 2015 1
2010/2011 4 2222 ŠK Polabiny 2180 Zezula Rudolf TJ Náměšť nad Oslavou 2062 1
2010/2011 3 2222 ŠK Polabiny 2180 Braun Marek Desko Liberec 2153 0
2010/2011 2 2222 ŠK Polabiny 2180 Růžička Václav ŠK Kladno 2030 ½
2010/2011 1 2222 ŠK Polabiny 2180 Baláček Tadeáš TRW Autolektronika Vlašim 2110 0
2010/2011 11 2222 SK Polabiny B 2180 Tesař Jan SK Caissa Trebic A 2128 0
2010/2011 9 2222 SK Polabiny B 2180 Tuvšinbajar Dorjkhú AKIS Pardubice 2042 1
2010/2011 8 2222 SK Polabiny B 2180 Lokomotiva Brno 1
2010/2011 7 2222 SK Polabiny B 2180 Onderek David SK Chrudim 2187 ½
2010/2011 6 2222 SK Polabiny B 2180 Konrád František Sokol Zajecice 1954 ½
2010/2011 5 2222 SK Polabiny B 2180 Ciešlak Leszek SK Caissa Trebic B 1970 1
2010/2011 4 2222 SK Polabiny B 2180 Tázlar Petr Jiskra Litomysl 1996 0
2010/2011 2 2222 SK Polabiny B 2180 Trhal Tomáš SK Vysoke Myto 2035 1
2010/2011 1 2222 SK Polabiny B 2180 Pečinka Martin Jiskra Usti nad Orlici 2062 ½
2010/2011 7 2222 ŠK Polabiny 2180 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2159 ½
2010/2011 6 2222 ŠK Polabiny 2180 Braun Marek Desko Liberec 2153 0
2010/2011 5 2222 ŠK Polabiny 2180 Ježek Adam ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1926 1
2010/2011 4 2222 ŠK Polabiny 2180 Šlampa Jan Sokol Údlice 1944 1
2010/2011 3 2222 ŠK Polabiny 2180 Růžička Václav ŠK Kladno 2030 ½
2010/2011 2 2222 ŠK Polabiny 2180 Baláček Tadeáš TRW Autolektronika Vlašim 2110 0
2010/2011 1 2222 ŠK Polabiny 2180 Anaškin Arsenij SK OAZA Praha 1709 1
2010/2011 11 1. Novoborský ŠK "B" 2180 Erneker Josef TJ Bohemians Praha 2306 ½
2010/2011 8 1. Novoborský ŠK "B" 2180 Duczynski Martin ŠK AD Jičín 2127 ½
2010/2011 5 1. Novoborský ŠK "B" 2180 Petr Jan TJ Pankrác 2199 1
2010/2011 4 1. Novoborský ŠK "B" 2180 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové 2187 1
2009/2010 11 2222 Polabiny "A" 2062 Möller Ondřej Jiskra Jaroměř 1100 1
2009/2010 10 2222 Polabiny "A" 2062 Krušina Patrik ŠKM DDM a TJ Lanškroun 1771 1
2009/2010 9 2222 Polabiny "A" 2062 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička 1662 1
2009/2010 8 2222 Polabiny "A" 2062 Mareš Jan Sokol Hradec Králové 1706 ½
2009/2010 7 2222 Polabiny "A" 2062 Melichar Vojtěch 2222 Polabiny "B" 1471 1
2009/2010 4 2222 Polabiny "A" 2062 Cetens Edward Sokol Praha-Kobylisy "B" 1250 1
2009/2010 3 2222 Polabiny "A" 2062 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1667 1
2009/2010 2 2222 Polabiny "A" 2062 Ševčík Radek Panda Rychnov n.Kn. "B" 1492 1
2009/2010 1 2222 Polabiny "A" 2062 Chmel Kristián Sokol Praha-Kobylisy "A" 2041 ½
2009/2010 11 Lokomotiva Česká Třebová 2062 Kylar Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1916 ½
2009/2010 10 Lokomotiva Česká Třebová 2062 Zeinert Michal TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2152 1
2009/2010 8 Lokomotiva Česká Třebová 2062 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny C"" 2240 1
2009/2010 7 Lokomotiva Česká Třebová 2062 Řehák Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad 1928 1
2009/2010 6 Lokomotiva Česká Třebová 2062 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto C"" 1837 1
2009/2010 5 Lokomotiva Česká Třebová 2062 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto B"" 1965 1
2009/2010 3 Lokomotiva Česká Třebová 2062 Linhart Jan CHS Chotěboř 1971 ½
2009/2010 2 Lokomotiva Česká Třebová 2062 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny D"" 1557 1
2009/2010 1 Lokomotiva Česká Třebová 2062 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2111 1
2009/2010 10 2222 ŠK Polabiny "B" 2062 Juchelka Petr ŠK Bohemia Pardubice 1856 1
2009/2010 8 2222 ŠK Polabiny "B" 2062 Vojtěch Ladislav ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2009 1
2009/2010 7 2222 ŠK Polabiny "B" 2062 Vachek Jiří Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1865 0
2009/2010 6 2222 ŠK Polabiny "B" 2062 Donnert Milan ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2148 1
2009/2010 1 2222 ŠK Polabiny "B" 2062 Obůrka Vladislav TJ Žďár nad Sázavou 1777 0
2008/2009 11 2222 ŠK Polabiny B 1937 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2091 ½
2008/2009 9 2222 ŠK Polabiny B 1937 Michálek Miroslav ŠK Caissa Třebíč B 1790 ½
2008/2009 7 2222 ŠK Polabiny B 1937 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice A 1934 1
2008/2009 6 2222 ŠK Polabiny B 1937 Česenek Jiří TJ Sokol Zaječice A 1950 ½
2008/2009 5 2222 ŠK Polabiny B 1937 Krupica Pavel ŠK Kuřim KME-DDM A 1890 ½
2008/2009 3 2222 ŠK Polabiny B 1937 ŠK Gordic Jihlava B 1
2008/2009 2 2222 ŠK Polabiny B 1937 Vojáček Zdeněk ŠK Duras BVK-Královo Pole B 1899 1
2008/2009 1 2222 ŠK Polabiny B 1937 Bukáček Lubomír TJ Žďár n. Sázavou A 2015 0
2008/2009 11 2222 + ALFA Pardubice 1937 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička 1461 ½
2008/2009 10 2222 + ALFA Pardubice 1937 Třešňák Filip ŠŠ Desko Liberec A 1850 1
2008/2009 9 2222 + ALFA Pardubice 1937 Krupička Jakub ŠŠ Desko Liberec B 1546 1
2008/2009 8 2222 + ALFA Pardubice 1937 Marek Michal ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1626 1
2008/2009 7 2222 + ALFA Pardubice 1937 Flašar Jaroslav Sokol Hradec Králové 1592 1
2008/2009 6 2222 + ALFA Pardubice 1937 Zörklerová Eliška Auto Škoda Ml. Boleslav 1417 1
2008/2009 5 2222 + ALFA Pardubice 1937 Chmel Kristián TJ Sokol Praha - Kobylisy 1918 1
2008/2009 4 2222 + ALFA Pardubice 1937 Gregor Jiří Panda Rychnov n.Kn. B 1409 1
2008/2009 3 2222 + ALFA Pardubice 1937 Kosek Marek SK Žamberk 1884 ½
2008/2009 2 2222 + ALFA Pardubice 1937 Kohout Martin Jiskra RMSK N. Bydžov B 1724 1
2008/2009 1 2222 + ALFA Pardubice 1937 Kubáček Radek Bižuterie Jablonec n.N. 1250 1
2008/2009 9 Lokomotiva Česká Třebová 1937 Roušar Zdeněk CHS Chotěboř 1951 ½
2008/2009 7 Lokomotiva Česká Třebová 1937 Synpo Pardubice 1
2008/2009 6 Lokomotiva Česká Třebová 1937 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 2034 0
2008/2009 5 Lokomotiva Česká Třebová 1937 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 1983 0
2008/2009 4 Lokomotiva Česká Třebová 1937 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2060 0
2008/2009 3 Lokomotiva Česká Třebová 1937 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 1961 ½
2008/2009 1 Lokomotiva Česká Třebová 1937 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad 1918 1
2007/2008 11 2222+DDM ALFA Pardubice 1491 Hubáček Ondřej Sokol Hradec Králové 2019 ½
2007/2008 10 2222+DDM ALFA Pardubice 1491 Krupička Jakub ŠŠ Desko Liberec "B" 1634 1
2007/2008 9 2222+DDM ALFA Pardubice 1491 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1379 1
2007/2008 8 2222+DDM ALFA Pardubice 1491 Tolar Martin TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1000 1
2007/2008 7 2222+DDM ALFA Pardubice 1491 Sabolová Kristýna ŠK + DDM Vysoké Mýto 1579 1
2007/2008 6 2222+DDM ALFA Pardubice 1491 Freisleben Jakub M-Team Jiskra Jaroměř 1250 1
2007/2008 5 2222+DDM ALFA Pardubice 1491 Frýda Lukáš ŠŠ Desko Liberec "A" 1657 1
2007/2008 4 2222+DDM ALFA Pardubice 1491 Felcman Tomáš SK Žamberk 1737 1
2007/2008 3 2222+DDM ALFA Pardubice 1491 Zahradník Tomáš Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1283 1
2007/2008 2 2222+DDM ALFA Pardubice 1491 Ježek Adam Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1544 0
2007/2008 1 2222+DDM ALFA Pardubice 1491 Krušina Patrik TJ Lanškroun 1258 0
2007/2008 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1491 Krátký Josef TJ Lanškroun D 1250 ½
2007/2008 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1491 Baláž Jindřich ŠK Svitavy C 1482 1
2007/2008 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1491 Pail Milan TJ Sokol Němčice 1900 1
2007/2008 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1491 Jonáš Petr TJ Jiskra Litomyšl B 1690 1
2007/2008 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1491 Bartoš Karel ŠK Svitavy B 1718 1
2007/2008 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1491 Marek Josef TJ Lanškroun C 1557 ½
2007/2008 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1491 Pavlů Pavel Sokol Městečko Trnávka 1581 1
2007/2008 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1491 Krátký Josef TJ Lanškroun B 1250 1
2007/2008 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1491 Kopal Vladimír ŠK Žamberk B 1467 1
2006/2007 11 Lokomotiva Česká Třebová 1250 Hubáček Ondřej Sokol Hradec Králové 1531 0
2006/2007 10 Lokomotiva Česká Třebová 1250 Frýda Lukáš ŠŠ Desko Liberec A 1587 0
2006/2007 9 Lokomotiva Česká Třebová 1250 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 1890 0
2006/2007 8 Lokomotiva Česká Třebová 1250 Jakubíček Matouš ŠŠ Desko Liberec B 1360 0
2006/2007 7 Lokomotiva Česká Třebová 1250 Chmelík Ondřej ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1250 ½
2006/2007 6 Lokomotiva Česká Třebová 1250 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1
2006/2007 5 Lokomotiva Česká Třebová 1250 Jínová Denisa ŠK Stráž pod Ralskem 1
2006/2007 4 Lokomotiva Česká Třebová 1250 Zahradník Tomáš Panda Rychnov n. Kn. 1309 1
2006/2007 3 Lokomotiva Česká Třebová 1250 Gregor Jiří M-Team Jiskra Jaroměř 0
2006/2007 2 Lokomotiva Česká Třebová 1250 Lorenc Josef SK Žamberk 1270 ½
2006/2007 1 Lokomotiva Česká Třebová 1250 Sabolová Kristýna ŠK+DDM Vysoké Mýto 1530 1
2006/2007 6 Lokomotiva Česká Třebová B 1250 Výprachtický David ŠO K a.s. Kunvald 1384 0
2006/2007 1 Lokomotiva Česká Třebová B 1250 Jedlička Eduard ŠK Svitavy 1681 ½
2006/2007 8 Lokomotiva Česká Třebová C"" 1250 Dvořáček Alois ŠK Linhartice 1493 0
2006/2007 7 Lokomotiva Česká Třebová C"" 1250 Nečas Lukáš TJ Lanškroun D"" 1100 1
2006/2007 6 Lokomotiva Česká Třebová C"" 1250 Kozák Jan TROPIC Lanškroun B 1000 1
2005/2006 7 LOKOMOTIVA DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1250 Braun Tomáš DESKO LIBEREC 1535 0
2005/2006 6 LOKOMOTIVA DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1250 Fučíková Leona SOKOL TÁBOR 1677 0
2005/2006 5 LOKOMOTIVA DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1250 Petrová Kristýna ŠACHOVÁ ŠKOLA UNION PLZEŇ 1685 0
2005/2006 4 LOKOMOTIVA DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1250 Daniel Jiří JOLY LYSÁ NAD LABEM 1506 0
2005/2006 13 Lokomotiva Česká Třebová C 1250 Racek Josef Sokol Němčice 1577 0
2005/2006 9 Lokomotiva Česká Třebová C 1250 Tobiška Jaroslav ŠO K a.s. Kunvald C 1100 0
2005/2006 5 Lokomotiva Česká Třebová C 1250 Kalousek Miroslav Sokol Horní Čermná B 1000 0
2005/2006 4 Lokomotiva Česká Třebová C 1250 Lorenc Josef ŠK Žamberk E 1100 0
2005/2006 2 Lokomotiva Česká Třebová C 1250 Beneš Jindřich ŠK Linhartice 1000 1
2005/2006 1 Lokomotiva Česká Třebová C 1250 Trkal Tomáš Štefanydes Polička D 1250 1
2005/2006 4 Lokomotiva Česká Třebová B 1250 Buchta Martin Štefanydes Polička C 1290 0
2005/2006 3 LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1250 Vysloužil Lukáš A64 GRYGOV 1883 0
2005/2006 2 LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1250 Miturová Magdaléna BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1544 0
2005/2006 1 LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1250 Novosadová Kristýna BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 1935 0