Hráč Janko Jan

Janko Jan

User Pic
Jméno: Janko Jan
Oddíl: Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1697
Elo mezinárodní: 1715
ID: 6321
FIDE ID: 336785
Rok narození: 1959
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 ŠK Rapid Pardubice C 1693 1697 Nešpůrek Jan ŠK Rapid Pardubice B 1594 1628 1
2019/2020 3 ŠK Rapid Pardubice C 1693 1697 Konrád František Jiskra Heřmanův Městec 1784 1764 1
2019/2020 2 ŠK Rapid Pardubice C 1693 1697 Čermák Dušan 2222 ŠK Polabiny E 1683 1693 1
2019/2020 1 ŠK Rapid Pardubice C 1693 1697 Štolovský Marek ŠS Železné hory 0 0 1
2018/2019 11 SK Rapid Pardubice C 1689 1692 Kvapil Pavel 2222 SK Polabiny E 1486 1503 1
2018/2019 9 SK Rapid Pardubice C 1684 1692 Jouza Petr Sokol Lazne Bohdanec 1678 1683 1
2018/2019 8 SK Rapid Pardubice C 1684 1692 Mudruňka Pavel SK Bohemia Pardubice B 1905 1942 0
2018/2019 7 SK Rapid Pardubice C 1677 1692 Vojanec Hynek SO Hlinsko B 1656 1678 1
2018/2019 6 SK Rapid Pardubice C 1677 1692 Švanda Pavel Zelezne hory 2051 2054 0
2018/2019 5 SK Rapid Pardubice C 1687 1702 Hájek Jaroslav TJ SO Chrudim B 1919 1926 0
2018/2019 4 SK Rapid Pardubice C 1687 1702 Seidl Zdeněk Eurobit 1862 1858 0
2018/2019 3 SK Rapid Pardubice C 1680 1702 Zeman Ladislav TJ Stefanydes Policka C 1797 1804 1
2018/2019 2 SK Rapid Pardubice C 1680 1702 Honek Jan Jiskra Hermanuv Mestec 1810 1806 0
2018/2019 1 SK Rapid Pardubice C 1689 1702 Brožka Karel 2222 SK Polabiny F 1717 1715 0
2017/2018 10 SK Rapid Pardubice C 1712 1730 Novotný Ondřej SO Hlinsko B 1749 1703 0
2017/2018 9 SK Rapid Pardubice C 1723 1730 Brázda Vít 2222 SK Polabiny G 1493 1438 0
2017/2018 8 SK Rapid Pardubice C 1723 1730 Stodola Zdeněk TJ Stefanydes Policka C 1534 1678 1
2017/2018 7 SK Rapid Pardubice C 1717 1730 Mudruňka Pavel SK Bohemia Pardubice B 1898 1959 ½
2017/2018 6 SK Rapid Pardubice C 1717 1730 Ždímal Petr TJ SO Chrudim B 1747 1753 ½
2017/2018 5 SK Rapid Pardubice C 1712 1730 Sekyrka Josef Sokol Lazne Bohdanec 1729 1753 0
2017/2018 4 SK Rapid Pardubice C 1712 1730 Sukdolák Radek TJ CHS Chotebor B 1931 1958 1
2017/2018 3 SK Rapid Pardubice C 1712 1730 Dudek Vladimír 2222 SK Polabiny F 0 1700 ½
2017/2018 2 SK Rapid Pardubice C 1712 1730 Prokop Matěj SK Rapid Pardubice B 1907 1922 ½
2017/2018 1 SK Rapid Pardubice C 1710 1725 Přibyl Jiří Jiskra Hermanuv Mestec 1868 1877 0
2016/2017 10 SK Rapid Pardubice C 1729 1754 Daněk Pavel SK Bohemia Pardubice 1977 1946 1
2016/2017 7 SK Rapid Pardubice C 1729 1754 Hájek Jaroslav Sokol Zajecice 1895 1894 0
2016/2017 5 SK Rapid Pardubice C 1729 1754 Törvenyi Roman 2222 SK Polabiny D 1984 1983 0
2016/2017 3 SK Rapid Pardubice C 1729 1754 Podgorný Radim SK Vysoke Myto B 1752 1765 0
2016/2017 2 SK Rapid Pardubice C 1729 1754 Meleško Andrij SK Svitavy 1930 1946 1
2015/2016 11 ŠK Rapid Pardubice D 1729 1754 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř B 1812 1820 0
2015/2016 9 ŠK Rapid Pardubice D 1729 1754 Sekyrka Josef Sokol Lázně Bohdaneč 1732 1785 1
2015/2016 8 ŠK Rapid Pardubice D 1729 1754 Říha Vojtěch ŠO Hlinsko 1904 1923 0
2015/2016 7 ŠK Rapid Pardubice D 1729 1754 Šilar Lubomír Šachový spolek Železné hory 2094 2114 0
2015/2016 6 ŠK Rapid Pardubice D 1729 1754 Kokeš Bohuslav TJ ŠO Chrudim B 1945 1912 0
2015/2016 5 ŠK Rapid Pardubice D 1729 1754 Müller Petr Jiskra Heřmanův Městec 1920 1938 ½
2015/2016 4 ŠK Rapid Pardubice D 1729 1754 Pavlovec Vladimír ŠK Rapid Pardubice E 1802 1838 1
2015/2016 3 ŠK Rapid Pardubice D 1729 1754 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička D 1799 1815 1
2015/2016 2 ŠK Rapid Pardubice D 1729 1754 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny E 2054 2044 0
2015/2016 1 ŠK Rapid Pardubice D 1729 1754 Vodička Pavel ŠK Bohemia Pardubice B 1996 1992 0
2015/2016 10 ŠK Rapid Pardubice C 1729 1754 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř 1812 1820 0
2015/2016 5 ŠK Rapid Pardubice C 1729 1754 Havel František ŠK Svitavy 1798 1824 0
2014/2015 11 ŠK Rapid Pardubice D 1814 1813 Šťulík Jiří ŠO Hlinsko A 1819 ½
2014/2015 10 ŠK Rapid Pardubice D 1814 1813 Dvořák Slavomil ŠO Hlinsko B 1832 1867 0
2014/2015 9 ŠK Rapid Pardubice D 1814 1813 Schaffer David TJ Štefanydes Polička D 1716 1721 ½
2014/2015 8 ŠK Rapid Pardubice D 1814 1813 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny D 1769 1769 ½
2014/2015 7 ŠK Rapid Pardubice D 1814 1813 Honek Jan Jiskra Heřmanův Městec 1820 1829 0
2014/2015 6 ŠK Rapid Pardubice D 1814 1813 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř C 1826 1886 0
2014/2015 5 ŠK Rapid Pardubice D 1814 1813 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice B 1965 1954 0
2014/2015 4 ŠK Rapid Pardubice D 1814 1813 Hennig Thomas ŠK Rapid Pardubice E 2014 2029 0
2014/2015 3 ŠK Rapid Pardubice D 1814 1813 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny E 1869 1933 0
2014/2015 2 ŠK Rapid Pardubice D 1814 1813 Kokeš Bohuslav TJ ŠO Chrudim B 1997 1951 1
2014/2015 1 ŠK Rapid Pardubice D 1814 1813 Veselý Emanuel Sokol Lázně Bohdaneč 1828 1800 ½
2014/2015 11 ŠK Rapid Pardubice C 1814 1813 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř A 2067 2068 0
2014/2015 10 ŠK Rapid Pardubice C 1814 1813 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun 1765 1
2014/2015 8 ŠK Rapid Pardubice C 1814 1813 Stodola Marek TJ Jiskra Litomyšl 1934 1933 0
2014/2015 6 ŠK Rapid Pardubice C 1814 1813 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř B 1854 1888 0
2013/2014 11 ŠK Rapid Pardubice D 1781 1775 Honek Jan Jiskra Heřmanův Městec 1861 1876 1
2013/2014 10 ŠK Rapid Pardubice D 1781 1775 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny D 1793 1889 ½
2013/2014 9 ŠK Rapid Pardubice D 1781 1775 Makeš Martin ŠK Bohemia Pardubice B 2079 2046 0
2013/2014 8 ŠK Rapid Pardubice D 1781 1775 Dvořák Slavomil ŠO Hlinsko 1922 1925 0
2013/2014 7 ŠK Rapid Pardubice D 1781 1775 Režný Zdeněk ŠK Rapid Pardubice E 1782 1793 1
2013/2014 6 ŠK Rapid Pardubice D 1781 1775 Vavroušek Petr ŠK Vysoké Mýto C 1786 1675 1
2013/2014 5 ŠK Rapid Pardubice D 1781 1775 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř B 1872 1912 0
2013/2014 4 ŠK Rapid Pardubice D 1781 1775 Gregor Jiří 2222 ŠK Polabiny E 1553 1612 ½
2013/2014 3 ŠK Rapid Pardubice D 1781 1775 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim C 1925 1922 ½
2013/2014 2 ŠK Rapid Pardubice D 1781 1775 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička D 1651 1750 0
2013/2014 1 ŠK Rapid Pardubice D 1781 1775 Nekvinda Tomáš TJ Jiskra Litomyšl B 1655 1
2013/2014 11 ŠK Rapid Pardubice C 1781 1775 TJ Lanškroun 1
2013/2014 10 ŠK Rapid Pardubice C 1781 1775 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 2006 2020 1
2013/2014 4 ŠK Rapid Pardubice C 1781 1775 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto B 1822 1809 1
2012/2013 11 Rapid Pardubice D 1827 1807 Zelenka Jaroslav ŠK Bohemia Pardubice B 1971 1957 1
2012/2013 10 Rapid Pardubice D 1827 1807 Mikulenka Tomáš ŠK Rapid Teenagers 1468 1556 0
2012/2013 9 Rapid Pardubice D 1827 1807 Frgalová Hana 2222 ŠK Polabiny F 1562 1634 0
2012/2013 8 Rapid Pardubice D 1827 1807 Navrátil Václav TJ Spartak Choceň 1673 1
2012/2013 7 Rapid Pardubice D 1827 1807 Tůma Jan TJ CHS Chotěboř B 1738 1788 ½
2012/2013 6 Rapid Pardubice D 1827 1807 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto C 1827 1823 1
2012/2013 5 Rapid Pardubice D 1827 1807 Sedlák Petr Rapid Pardubice E 1579 1
2012/2013 4 Rapid Pardubice D 1827 1807 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny E 1710 1722 1
2012/2013 3 Rapid Pardubice D 1827 1807 Janda Lubomír ŠO Hlinsko 1812 0
2012/2013 2 Rapid Pardubice D 1827 1807 Krys Jan TJ ŠO Chrudim C 1686 1
2012/2013 1 Rapid Pardubice D 1827 1807 Navrátil Ladislav TJ Štefanydes Polička C 1685 ½
2012/2013 11 ŠK Rapid Aggressors 1827 1807 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2015 2022 1
2012/2013 10 ŠK Rapid Aggressors 1827 1807 Krys Jan TJ ŠO Chrudim B 1686 1
2012/2013 9 ŠK Rapid Aggressors 1827 1807 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto B 1827 1823 0
2012/2013 8 ŠK Rapid Aggressors 1827 1807 Smola Jan ŠK Ústí nad Orlicí B 1863 1863 1
2012/2013 4 ŠK Rapid Aggressors 1827 1807 Přibyl Jiří TJ Jiskra Heřm. Městec 1843 1875 0
2012/2013 2 ŠK Rapid Aggressors 1827 1807 Kuzmin Sergej ŠK Bohemia Pardubice 1866 1897 0
2012/2013 1 ŠK Rapid Aggressors 1827 1807 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl 1863 1850 0
2011/2012 11 Rapid Pardubice D 1821 1773 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička C 1406 1
2011/2012 10 Rapid Pardubice D 1821 1773 Bartoš Karel TJ Štefanydes Polička D 1668 1
2011/2012 8 Rapid Pardubice D 1821 1773 Rošková Kateřina 2222 ŠK Polabiny D 1802 1991 ½
2011/2012 7 Rapid Pardubice D 1821 1773 Janda Lubomír ŠO DDM Hlinsko 1811 ½
2011/2012 6 Rapid Pardubice D 1821 1773 Tomek Karel TJ CHS Chotěboř B 1732 0
2011/2012 5 Rapid Pardubice D 1821 1773 Kůs Martin TJ ŠO Chrudim C 1689 1
2011/2012 4 Rapid Pardubice D 1821 1773 Pyskatý Jiří Rapid Pardubice E 1809 1
2011/2012 3 Rapid Pardubice D 1821 1773 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny E 1761 1724 1
2011/2012 2 Rapid Pardubice D 1821 1773 Navrátil Zdeněk TJ Spartak Choceň 1767 1
2011/2012 1 Rapid Pardubice D 1821 1773 Mazura Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1954 1954 0
2011/2012 11 Rapid Pardubice C 1821 1773 Mazura Miloš SK+Sokol Žamberk 1955 1962 ½
2011/2012 7 Rapid Pardubice C 1821 1773 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim B 1948 1948 ½
2011/2012 6 Rapid Pardubice C 1821 1773 ŠK Vysoké Mýto C 1
2011/2012 5 Rapid Pardubice C 1821 1773 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2013 2025 0
2010/2011 11 ŠK Rapid Teenagers 1791 Režný Zdeněk ŠK Rapid Matadors 1813 1
2010/2011 10 ŠK Rapid Teenagers 1791 Janeček František TJ Spartak Choceň 1803 ½
2010/2011 9 ŠK Rapid Teenagers 1791 Sokol Pavel TJ ŠO Chrudim "C" 1630 1
2010/2011 8 ŠK Rapid Teenagers 1791 Fišnar Karel 2222 ŠK Polabiny "F" 1250 1
2010/2011 7 ŠK Rapid Teenagers 1791 Zámečník Jan ŠO DDM Hlinsko 1849 1
2010/2011 6 ŠK Rapid Teenagers 1791 Přibyl Jiří TJ Jiskra Heřmanův Městec 1875 0
2010/2011 5 ŠK Rapid Teenagers 1791 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny "D" 1921 1
2010/2011 4 ŠK Rapid Teenagers 1791 Kovaříková Kristýna TJ Štefanydes Polička "B" 1982 0
2010/2011 3 ŠK Rapid Teenagers 1791 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička "C" 1627 1
2010/2011 2 ŠK Rapid Teenagers 1791 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny "E" 1808 0
2010/2011 1 ŠK Rapid Teenagers 1791 Kotlant Tomáš ŠK Bohemia Pardubice "B" 1729 1
2010/2011 11 Rapid Pardubice 1791 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk 1932 ½
2009/2010 11 ŠK Rapid Predators 1855 Pyskatý Jindřich ŠK Rapid Pardubice 1789 0
2009/2010 10 ŠK Rapid Predators 1855 Kašpar Libor TJ Sokol Krouna 1517 1
2009/2010 9 ŠK Rapid Predators 1855 Kokeš Bohuslav TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2019 ½
2009/2010 8 ŠK Rapid Predators 1855 Krys Jaromír TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1645 1
2009/2010 7 ŠK Rapid Predators 1855 Janeček František Spartak Choceň 1781 1
2009/2010 6 ŠK Rapid Predators 1855 Švanda Radek TJ Štefanydes Polička C"" 1805 ½
2009/2010 5 ŠK Rapid Predators 1855 Juchelka Petr ŠK Bohemia Pardubice B"" 1856 0
2009/2010 4 ŠK Rapid Predators 1855 Roušar Zdeněk ŠO DDM Hlinsko 1907 ½
2009/2010 3 ŠK Rapid Predators 1855 Ryzner Jiří ŠK Rapid Rangers 1598 1
2009/2010 2 ŠK Rapid Predators 1855 Honek Jan TJ Jiskra Heřmanův Městec 1825 0
2009/2010 1 ŠK Rapid Predators 1855 Kastner Vojtěch 2222 ŠK Polabiny E"" 1992 0
2009/2010 10 Synpo Pardubice 1855 Kodytek Tomáš TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1657 0
2009/2010 8 Synpo Pardubice 1855 Poslušný Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 1993 0
2009/2010 4 Synpo Pardubice 1855 Marek Jiří ŠK Vysoké Mýto B"" 1770 1
2009/2010 1 Synpo Pardubice 1855 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny D"" 1324 1
2008/2009 10 ŠK Rapid Teenagers 1836 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto C 1904 0
2008/2009 9 ŠK Rapid Teenagers 1836 Starý Lukáš TJ Jiskra Heřmanův Městec 1870 0
2008/2009 8 ŠK Rapid Teenagers 1836 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny F 1647 ½
2008/2009 6 ŠK Rapid Teenagers 1836 Starý Stanislav Spartak Choceň B 1411 1
2008/2009 5 ŠK Rapid Teenagers 1836 Dvořák Slavomil ŠO DDM Hlinsko 1899 0
2008/2009 4 ŠK Rapid Teenagers 1836 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1984 0
2008/2009 3 ŠK Rapid Teenagers 1836 Culek Karel TJ ŠO a DDM Chrudim C 1778 ½
2008/2009 2 ŠK Rapid Teenagers 1836 Komárek David TJ Štefanydes Polička C 2141 0
2008/2009 1 ŠK Rapid Teenagers 1836 Seidl Zdeněk AKIS Pardubice 1968 ½
2008/2009 11 Synpo Pardubice 1836 Fiala Milan CHS Chotěboř 1847 ½
2008/2009 10 Synpo Pardubice 1836 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto B 1765 ½
2008/2009 9 Synpo Pardubice 1836 Kacálek Karel SK + Sokol Žamberk 1794 ½
2008/2009 8 Synpo Pardubice 1836 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun 1766 ½
2008/2009 6 Synpo Pardubice 1836 Janeček Václav TJ Spartak OEZ Letohrad 1808 ½
2008/2009 5 Synpo Pardubice 1836 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny D 1739 1
2007/2008 11 AKIS Pardubice 1790 Petruň Milan TJ Lanškroun 1719 0
2007/2008 10 AKIS Pardubice 1790 Kohoutek Tomáš ŠO Chrudim B 1848 1
2007/2008 9 AKIS Pardubice 1790 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B 1865 0
2007/2008 8 AKIS Pardubice 1790 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl 1991 0
2007/2008 7 AKIS Pardubice 1790 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2064 ½
2007/2008 6 AKIS Pardubice 1790 Zámečník Bohumír SK Žamberk 1911 0
2007/2008 5 AKIS Pardubice 1790 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička B 1875 ½
2007/2008 4 AKIS Pardubice 1790 Matouš Radek SYNPO Pardubice 1962 ½
2007/2008 3 AKIS Pardubice 1790 Pelcl Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová 1660 1
2007/2008 2 AKIS Pardubice 1790 Blaško Štěpán TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1911 ½
2007/2008 1 AKIS Pardubice 1790 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny D 2025 0
2007/2008 11 ŠK Rapid Pardubice E 1790 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1957 1
2007/2008 9 ŠK Rapid Pardubice E 1790 Linhart Zbyněk ŠO Chrudim C 1912 0
2007/2008 8 ŠK Rapid Pardubice E 1790 Sokol Pavel ŠO Chrudim D 1673 1
2007/2008 7 ŠK Rapid Pardubice E 1790 Vavroušek Petr Spartak Choceň A 1823 1
2007/2008 6 ŠK Rapid Pardubice E 1790 Dudek Vladimír 2222 ŠK Polabiny F 1732 1
2007/2008 5 ŠK Rapid Pardubice E 1790 Ducheček Jaroslav ŠO DDM Hlinsko 1970 0
2007/2008 4 ŠK Rapid Pardubice E 1790 Starý Lukáš SK Holcim Prachovice 1847 1
2007/2008 3 ŠK Rapid Pardubice E 1790 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pardubice B 1986 1
2007/2008 2 ŠK Rapid Pardubice E 1790 Weis Ladislav Spartak Choceň B 1781 ½
2006/2007 11 ŠK Rapid Pardubice G 1830 Roušar Zdeněk ŠO DDM Hlinsko 1920 ½
2006/2007 10 ŠK Rapid Pardubice G 1830 Vavroušek Petr Spartak Choceň A 1782 ½
2006/2007 9 ŠK Rapid Pardubice G 1830 Král Miloš Dymák Heřmanův Městec 1702 0
2006/2007 8 ŠK Rapid Pardubice G 1830 Starý Lukáš SK Holcim Prachovice 1861 0
2006/2007 7 ŠK Rapid Pardubice G 1830 Krys Jaromír ŠO Chrudim C 2068 0
2006/2007 6 ŠK Rapid Pardubice G 1830 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička C 1841 1
2006/2007 5 ŠK Rapid Pardubice G 1830 Starý Stanislav Spartak Choceň B 1393 1
2006/2007 4 ŠK Rapid Pardubice G 1830 Baťa Stanislav 2222 ŠK Polabiny E 1810 ½
2006/2007 3 ŠK Rapid Pardubice G 1830 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B 1896 ½
2006/2007 2 ŠK Rapid Pardubice G 1830 Ždímal Petr TJ ŠO Chrudim D 1672 1
2006/2007 1 ŠK Rapid Pardubice G 1830 Seidl Zdeněk Kavárna Evropa Pardubice 1907 0
2006/2007 11 SYNPO Pardubice 1830 Linhart Zbyněk ŠO Chrudim B 1902 0
2006/2007 10 SYNPO Pardubice 1830 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1725 0
2006/2007 9 SYNPO Pardubice 1830 Novotný Tomáš TJ CHS Chotěboř 1755 1
2006/2007 8 SYNPO Pardubice 1830 Petráž Martin Jiskra Ústí nad Orlicí A 1927 0
2006/2007 7 SYNPO Pardubice 1830 Paukert Ivo TJ Lanškroun 1784 ½
2006/2007 6 SYNPO Pardubice 1830 Růžička Filip 2222 ŠK Polabiny D 1250 1
2006/2007 4 SYNPO Pardubice 1830 Dospíšil Patrik TJ Štefanydes Polička B 1942 0
2006/2007 3 SYNPO Pardubice 1830 Halbrštát David Jiskra Ústí nad Orlicí B 1736 1
2006/2007 2 SYNPO Pardubice 1830 Zámečník Bohumír SK Žamberk 1968 1
2006/2007 1 SYNPO Pardubice 1830 Juchelka Petr KONTAX Pardubice 1000 1
2005/2006 11 Kavárna Evropa Pardubice 1803 Sysr Pavel Spartak OEZ Letohrad 1610 1
2005/2006 9 Kavárna Evropa Pardubice 1803 Baťa Stanislav 2222 ŠK Polabiny B 1817 ½
2005/2006 8 Kavárna Evropa Pardubice 1803 Ďoubal Petr TJ CHS Chotěboř 1692 ½
2005/2006 7 Kavárna Evropa Pardubice 1803 Zámečník Jan TJ DDM Hlinsko 1721 1
2005/2006 6 Kavárna Evropa Pardubice 1803 Kacálek Karel SK Žamberk 1839 1
2005/2006 4 Kavárna Evropa Pardubice 1803 Komárková Magdaléna Štefanydes Polička 2056 0
2005/2006 1 Kavárna Evropa Pardubice 1803 Žák Pavel TJ + DDM Chrudim B 1590 1
2005/2006 9 SYNPO Pardubice 1803 Janda Lubomír TJ DDM Hlinsko B 1757 1
2005/2006 8 SYNPO Pardubice 1803 Makeš Martin Jiskra Heřmanův Městec 2099 ½
2005/2006 6 SYNPO Pardubice 1803 Šindelář Petr Holcim Prachovice 1846 1
2005/2006 5 SYNPO Pardubice 1803 Mrha Jan TJ+DDM Chrudim D 1825 1
2005/2006 4 SYNPO Pardubice 1803 Culek Karel TJ+DDM Chrudim C 1586 1
2005/2006 3 SYNPO Pardubice 1803 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny C 1832 0
2005/2006 2 SYNPO Pardubice 1803 Laušman Petr KONTAX Pardubice 1880 0
2004/2005 10 Synpo Pardubice 1816 Smejkal Jan Štefanydes Polička A 1869 0
2004/2005 8 Synpo Pardubice 1816 Buchta Martin Štefanydes Polička B 1250 1
2004/2005 2 Synpo Pardubice 1816 Mazura Tomáš Eurokomplex Autoskla Pardubice 1983 ½
2004/2005 1 Synpo Pardubice 1816 Pavlíček Miroslav 2222 ŠK Polabiny B 2010 ½
2003/2004 9 Infinity E 1819 Krucemburk 1
2003/2004 7 Infinity E 1819 Adámek Milan Hlinsko 1913 0
2003/2004 6 Infinity E 1819 Škorpík František Polabiny C 1616 ½
2003/2004 4 Infinity E 1819 Kůs Tomáš Chrudim D 1386 1
2003/2004 3 Infinity E 1819 Němec Bohumil Chrudim C 1893 1
2003/2004 2 Infinity E 1819 Starý Lukáš Prachovice 1771 1
2003/2004 1 Infinity E 1819 Hájek Jaroslav Zaječice 1924 1
2003/2004 11 Plzeňka Pardubice 1819 Šimek Zdeněk TJ Lokomotiva Česká Třebová 1522 1
2003/2004 10 Plzeňka Pardubice 1819 Papáček Miloš SK Žamberk 1856 1
2003/2004 9 Plzeňka Pardubice 1819 Fiala Milan CHS Chotěboř 1791 0
2003/2004 8 Plzeňka Pardubice 1819 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 1616 0
2003/2004 7 Plzeňka Pardubice 1819 Komárková Magdaléna TJ Štefanydes Polička 2052 ½
2003/2004 6 Plzeňka Pardubice 1819 Kohoutek Tomáš ŠO+DDM Chrudim B 1829 1
2003/2004 5 Plzeňka Pardubice 1819 Chládek Václav TJ Lanškroun 2101 1
2003/2004 3 Plzeňka Pardubice 1819 Coufal David TJ Synthesia Pardubice C 1783 0