Hráč Vavroušek Petr

Vavroušek Petr

User Pic
Jméno: Vavroušek Petr
Oddíl: Šachový klub Choceň, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1675
Elo mezinárodní: 1644
ID: 5314
FIDE ID: 323357
Rok narození: 1942
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Sachovy klub Chocen 1691 1652 Šmajzrová Veronika SK Usti nad Orlici D 1725 1695 0
2018/2019 10 Sachovy klub Chocen 1691 1652 Jániš Petr SK Usti nad Orlici C 1936 1926 ½
2018/2019 9 Sachovy klub Chocen 1680 1652 Maděra Stanislav SK Svitavy 1675 1685 1
2018/2019 8 Sachovy klub Chocen 1680 1652 Cimprich Miroslav SO Horni Cermna 1714 1762 ½
2018/2019 7 Sachovy klub Chocen 1675 1652 Halbrštát Karel Sokol Mistrovice 1610 1651 1
2018/2019 6 Sachovy klub Chocen 1675 1652 Borek Pavel Proplast Ceska Trebova 1794 1797 ½
2018/2019 5 Sachovy klub Chocen 1676 1647 Liebl Pavel TJ Slovan Moravska Trebova 1759 1737 ½
2018/2019 4 Sachovy klub Chocen 1676 1647 Kupsa Matěj TJ Lanskroun B 1942 1859 0
2018/2019 3 Sachovy klub Chocen 1681 1647 Schaffer Ondřej TJ Stefanydes Policka B 1848 1845 ½
2018/2019 2 Sachovy klub Chocen 1681 1647 Slavíček Miroslav SK Dolni Cermna 1698 1745 0
2018/2019 1 Sachovy klub Chocen 1671 1647 Dvořák Eduard SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1676 1668 1
2018/2019 5 Sokol Tábor C 1676 1647 Novotný Marek TRAXLER Veselí nad Lužnicí 0 0 1
2017/2018 7 Sokol Tábor C 1700 1689 Šimůnek Jakub Šimon VŠTE České Budějovice B 1568 1513 0
2017/2018 6 Sokol Tábor C 1720 1689 Chval Zdeněk QCC České Budějovice C 1323 1311 0
2017/2018 5 Sokol Tábor C 1713 1689 Švec Vítězslav ČZ Strakonice C 1639 1613 1
2017/2018 4 Sokol Tábor C 1713 1689 Janošťák Jiří Spartak Kaplice 1650 1729 0
2017/2018 3 Sokol Tábor C 1714 1689 Měřínský Václav Šachklub Tábor 1547 1539 1
2017/2018 2 Sokol Tábor C 1714 1689 Novák Rudolf SK Sezimovo Ústí 1549 1534 1
2017/2018 9 SK Chocen 1720 1689 Schaffer David TJ Stefanydes Policka E 1652 1677 ½
2017/2018 8 SK Chocen 1713 1689 Smejkal Jan TJ Stefanydes Policka D 1751 1793 1
2017/2018 6 SK Chocen 1714 1689 Krušina Adolf SK Svitavy B 1589 1573 1
2017/2018 5 SK Chocen 1714 1689 Kalousová Julie TJ Lanskroun C 1363 1393 1
2017/2018 4 SK Chocen 1720 1689 Holásková Veronika SK Usti nad Orlici E 1381 1288 1
2017/2018 3 SK Chocen 1720 1689 Pěkník Milan TJ Sokol Nemcice 1820 1842 0
2017/2018 2 SK Chocen 1720 1689 Šmíd František Sokol Mestecko Trnavka 1767 1706 ½
2017/2018 1 SK Chocen 1707 1691 Vencl Jiří Proplast Ceska Trebova B 1481 1516 ½
2017/2018 7 Sokol Tábor C 1714 1689 Kukla Bohuslav Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1367 1486 ½
2017/2018 6 Sokol Tábor C 1714 1689 Novák Rudolf SK Sezimovo Ústí 1549 1534 1
2017/2018 5 Sokol Tábor C 1720 1689 Měřínský Václav ŠACHklub Tábor 1593 1539 1
2017/2018 3 Sokol Tábor C 1720 1689 Outrata Hynek Slovan Jindřichův Hradec B 1661 1622 1
2017/2018 2 Sokol Tábor C 1720 1689 Rajnoch Josef TJ Jiskra Třeboň 0 1944 0
2017/2018 1 Sokol Tábor C 1707 1691 Dvořák Karel ŠK Týn nad Vltavou 0 1317 1
2015/2016 11 TJ Spartak Choceň 1772 1774 Vaníček Jan ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1736 1709 0
2015/2016 10 TJ Spartak Choceň 1772 1774 Kameník David TJ Spartak OEZ Letohrad 1837 1826 ½
2015/2016 9 TJ Spartak Choceň 1772 1774 Jiroušek Jan Proplast Česká Třebová B 1408 1549 1
2015/2016 8 TJ Spartak Choceň 1772 1774 Valenta Rudolf Sokol Mistrovice 1654 1689 1
2015/2016 7 TJ Spartak Choceň 1772 1774 Mazura Miloš SK + Sokol Žamberk 1883 1900 ½
2015/2016 6 TJ Spartak Choceň 1772 1774 Merta Josef ŠK Dolní Čermná 1868 1864 0
2015/2016 5 TJ Spartak Choceň 1772 1774 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička C 1901 1905 0
2015/2016 4 TJ Spartak Choceň 1772 1774 Maděra Stanislav ŠK Svitavy B 1677 1678 1
2015/2016 3 TJ Spartak Choceň 1772 1774 Kylar Pavel ŠK Ústí nad Orlicí C 1838 1784 ½
2015/2016 2 TJ Spartak Choceň 1772 1774 Hrobař Vlastimil ŠK Ústí nad Orlicí B 2009 1975 0
2015/2016 1 TJ Spartak Choceň 1772 1774 Vaculík Jakub TJ Lanškroun B 1759 1755 0
2014/2015 11 TJ Spartak Choceň 1716 1664 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1814 1835 ½
2014/2015 10 TJ Spartak Choceň 1716 1664 Merta Josef ŠK Dolní Čermná 1846 1871 1
2014/2015 9 TJ Spartak Choceň 1716 1664 Kacálek Karel SK+Sokol Žamberk B 1782 1817 1
2014/2015 8 TJ Spartak Choceň 1716 1664 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad 1785 1825 ½
2014/2015 7 TJ Spartak Choceň 1716 1664 Kolomý Štěpán TJ Lanškroun B 1678 1720 0
2014/2015 6 TJ Spartak Choceň 1716 1664 Kalousek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1591 0
2014/2015 5 TJ Spartak Choceň 1716 1664 Petrželka Karel Proplast Česká Třebová B 1877 1883 0
2014/2015 4 TJ Spartak Choceň 1716 1664 Tobiška Jaroslav ŠO K a. s. Kunvald 1728 1640 1
2014/2015 3 TJ Spartak Choceň 1716 1664 Horák Libor TJ Jiskra Litomyšl B 1698 0
2014/2015 2 TJ Spartak Choceň 1716 1664 Kubišta Ladislav ŠK Ústí nad Orlicí B 1778 1824 1
2014/2015 1 TJ Spartak Choceň 1716 1664 Jerman Miloš TJ Štefanydes Polička C 1741 1
2013/2014 9 TJ Spartak Choceň 1786 1675 Jouza Petr Sokol Lázně Bohdaneč 1705 1737 0
2013/2014 8 TJ Spartak Choceň 1786 1675 Bureš Martin 2222 ŠK Polabiny G 1644 1581 1
2013/2014 7 TJ Spartak Choceň 1786 1675 Svítil Radek Rapid Pardubice G 1665 1689 0
2013/2014 6 TJ Spartak Choceň 1786 1675 Mužík Ferdinand TJ ŠO Chrudim D 1585 0
2013/2014 5 TJ Spartak Choceň 1786 1675 Bílek Marek 2222 ŠK Polabiny H 1250 1
2013/2014 4 TJ Spartak Choceň 1786 1675 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny F 1695 ½
2013/2014 3 TJ Spartak Choceň 1786 1675 Král Miloš Rapid Pardubice F 1579 1628 0
2013/2014 2 TJ Spartak Choceň 1786 1675 Janoušek Ladislav NOPO Miřetice 1472 1
2013/2014 1 TJ Spartak Choceň 1786 1675 Šilar Lubomír TJ Energetik Chvaletice 2176 2169 0
2013/2014 11 ŠK Vysoké Mýto C 1786 1675 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl B 1871 1862 0
2013/2014 10 ŠK Vysoké Mýto C 1786 1675 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř B 1872 1912 1
2013/2014 9 ŠK Vysoké Mýto C 1786 1675 Gregor Jiří 2222 ŠK Polabiny E 1553 1612 0
2013/2014 8 ŠK Vysoké Mýto C 1786 1675 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim C 1925 1922 1
2013/2014 7 ŠK Vysoké Mýto C 1786 1675 Navrátil Ladislav TJ Štefanydes Polička D 1771 1779 0
2013/2014 6 ŠK Vysoké Mýto C 1786 1675 Janko Jan ŠK Rapid Pardubice D 1781 1775 0
2013/2014 5 ŠK Vysoké Mýto C 1786 1675 Přibyl Jiří Jiskra Heřmanův Městec 1846 1871 0
2013/2014 4 ŠK Vysoké Mýto C 1786 1675 Jecha Petr 2222 ŠK Polabiny D 1932 1949 ½
2013/2014 3 ŠK Vysoké Mýto C 1786 1675 Mudruňka Pavel ŠK Bohemia Pardubice B 2008 0
2013/2014 2 ŠK Vysoké Mýto C 1786 1675 Šťulík Jiří ŠO Hlinsko 1805 1
2012/2013 11 TJ Spartak Choceň 1817 1759 Slabý Miloš Rapid Pardubice E 1794 1829 0
2012/2013 10 TJ Spartak Choceň 1817 1759 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny E 1900 0
2012/2013 9 TJ Spartak Choceň 1817 1759 Zámečník Jan ŠO Hlinsko 1865 1846 0
2012/2013 8 TJ Spartak Choceň 1817 1759 Hennig Thomas Rapid Pardubice D 2016 2052 1
2012/2013 7 TJ Spartak Choceň 1817 1759 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička C 1694 1754 1
2012/2013 6 TJ Spartak Choceň 1817 1759 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice B 2031 2005 0
2012/2013 5 TJ Spartak Choceň 1817 1759 Novotný Aleš ŠK Rapid Teenagers 1819 1828 0
2012/2013 4 TJ Spartak Choceň 1817 1759 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny F 1697 1754 0
2012/2013 3 TJ Spartak Choceň 1817 1759 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim C 1953 1969 0
2012/2013 2 TJ Spartak Choceň 1817 1759 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř B 1835 1882 ½
2012/2013 1 TJ Spartak Choceň 1817 1759 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto C 1968 1993 0
2012/2013 11 ŠK Vysoké Mýto B 1817 1759 Vodička Pavel ŠK Bohemia Pardubice 2052 2040 0
2012/2013 9 ŠK Vysoké Mýto B 1817 1759 Zoubek David ŠK Rapid Aggressors 1751 1798 ½
2012/2013 5 ŠK Vysoké Mýto B 1817 1759 Dungl Petr SK + Sokol Žamberk 1863 1868 ½
2012/2013 2 ŠK Vysoké Mýto B 1817 1759 Přibyl Jiří TJ Jiskra Heřm. Městec 1843 1875 ½
2011/2012 11 TJ Spartak Choceň 1839 1795 Roušar Zdeněk ŠO DDM Hlinsko 1937 1899 0
2011/2012 10 TJ Spartak Choceň 1839 1795 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř B 1882 1889 0
2011/2012 9 TJ Spartak Choceň 1839 1795 Ždímal Petr TJ ŠO Chrudim C 1721 1
2011/2012 8 TJ Spartak Choceň 1839 1795 Režný Zdeněk Rapid Pardubice E 1808 0
2011/2012 7 TJ Spartak Choceň 1839 1795 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny E 1840 1858 ½
2011/2012 5 TJ Spartak Choceň 1839 1795 Makeš Martin ŠK Bohemia Pardubice B 2133 2072 1
2011/2012 4 TJ Spartak Choceň 1839 1795 Švanda Radek TJ Štefanydes Polička C 1828 1802 0
2011/2012 3 TJ Spartak Choceň 1839 1795 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička D 1732 0
2011/2012 2 TJ Spartak Choceň 1839 1795 Veselý Emanuel Rapid Pardubice D 1927 1907 0
2011/2012 1 TJ Spartak Choceň 1839 1795 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny D 1765 1766 1
2011/2012 11 ŠK Vysoké Mýto B 1839 1795 Vondráček Emil TJ Jiskra Heřmanův Městec 1672 1
2011/2012 10 ŠK Vysoké Mýto B 1839 1795 Česenek Jan TJ ŠO Chrudim B 1708 1708 ½
2011/2012 9 ŠK Vysoké Mýto B 1839 1795 Novotný Aleš Rapid Pardubice C 1755 1712 0
2011/2012 8 ŠK Vysoké Mýto B 1839 1795 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl 1997 1966 1
2011/2012 7 ŠK Vysoké Mýto B 1839 1795 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička 1874 1872 0
2011/2012 6 ŠK Vysoké Mýto B 1839 1795 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř 1901 1901 0
2010/2011 11 TJ Spartak Choceň 1775 Zámečník Jan ŠO DDM Hlinsko 1849 0
2010/2011 10 TJ Spartak Choceň 1775 Marcinko Patrik ŠK Rapid Teenagers 1795 0
2010/2011 9 TJ Spartak Choceň 1775 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny "D" 1997 0
2010/2011 8 TJ Spartak Choceň 1775 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička "B" 2136 0
2010/2011 7 TJ Spartak Choceň 1775 Švanda Radek TJ Štefanydes Polička "C" 1800 ½
2010/2011 6 TJ Spartak Choceň 1775 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny "E" 1757 ½
2010/2011 5 TJ Spartak Choceň 1775 Zelenka Jaroslav ŠK Bohemia Pardubice "B" 1981 ½
2010/2011 4 TJ Spartak Choceň 1775 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Matadors 1821 0
2010/2011 3 TJ Spartak Choceň 1775 Starý Lukáš TJ Jiskra Heřmanův Městec 1902 ½
2010/2011 2 TJ Spartak Choceň 1775 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim "C" 1821 1
2010/2011 1 TJ Spartak Choceň 1775 Gregor Jiří 2222 ŠK Polabiny "F" 1467 1
2009/2010 11 Spartak Choceň 1839 Malivánek Jiří TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2141 0
2009/2010 10 Spartak Choceň 1839 Půlpán David TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1779 0
2009/2010 9 Spartak Choceň 1839 Makeš Martin ŠK Bohemia Pardubice B"" 2085 0
2009/2010 8 Spartak Choceň 1839 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička C"" 2042 0
2009/2010 7 Spartak Choceň 1839 Hennig Thomas ŠK Rapid Predators 1995 0
2009/2010 6 Spartak Choceň 1839 Dvořák Slavomil ŠO DDM Hlinsko 1930 0
2009/2010 5 Spartak Choceň 1839 Slabý Miloš ŠK Rapid Rangers 1860 0
2009/2010 4 Spartak Choceň 1839 Müller Petr TJ Jiskra Heřmanův Městec 2000 0
2009/2010 3 Spartak Choceň 1839 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny E"" 1951 0
2009/2010 2 Spartak Choceň 1839 Pavlovec Vladimír ŠK Rapid Pardubice 1846 0
2009/2010 1 Spartak Choceň 1839 Jirmásek Vladimír TJ Sokol Krouna 1563 1
2008/2009 11 Spartak Choceň 1827 Papáček Miloš TJ Jablonné nad Orlicí 1909 ½
2008/2009 10 Spartak Choceň 1827 Vymetálek Petr ŠO K a.s. Kunvald 1787 ½
2008/2009 9 Spartak Choceň 1827 Mikyska Kamil TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1833 1
2008/2009 8 Spartak Choceň 1827 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2122 ½
2008/2009 7 Spartak Choceň 1827 Gregor Pavel Lokomotiva Česká Třebová B 1640 1
2008/2009 6 Spartak Choceň 1827 Havel František ŠK Svitavy A 1796 1
2008/2009 5 Spartak Choceň 1827 Výprachtický David SK+Sokol Žamberk C 1693 0
2008/2009 4 Spartak Choceň 1827 Endl Vlastimil TJ Slovan Moravská Třebová 1995 0
2008/2009 3 Spartak Choceň 1827 Veselý Petr SK+Sokol Žamberk B 1925 0
2008/2009 2 Spartak Choceň 1827 Solil Roman TJ Lanškroun B 1983 0
2008/2009 1 Spartak Choceň 1827 Svatoš Zdeněk ŠK Svitavy B 1667 0
2007/2008 11 Spartak Choceň A 1823 Culek Karel ŠO Chrudim C 1829 1
2007/2008 10 Spartak Choceň A 1823 Ždímal Petr ŠO Chrudim D 1707 1
2007/2008 9 Spartak Choceň A 1823 Adámek Milan ŠO DDM Hlinsko 1910 0
2007/2008 8 Spartak Choceň A 1823 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny F 1819 0
2007/2008 7 Spartak Choceň A 1823 Janko Jan ŠK Rapid Pardubice E 1790 0
2007/2008 6 Spartak Choceň A 1823 Starý Lukáš SK Holcim Prachovice 1847 ½
2007/2008 5 Spartak Choceň A 1823 Makeš Martin ŠK Bohemia Pardubice B 2099 0
2007/2008 4 Spartak Choceň A 1823 Weis Ladislav Spartak Choceň B 1781 0
2007/2008 3 Spartak Choceň A 1823 Bauer Jindřich 2222 ŠK Polabiny E 1800 0
2007/2008 2 Spartak Choceň A 1823 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1908 0
2007/2008 1 Spartak Choceň A 1823 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička C 1777 1
2006/2007 11 Spartak Choceň A 1782 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 1910 ½
2006/2007 10 Spartak Choceň A 1782 Janko Jan ŠK Rapid Pardubice G 1830 ½
2006/2007 9 Spartak Choceň A 1782 Mazuch Jan Kavárna Evropa Pardubice 1941 0
2006/2007 8 Spartak Choceň A 1782 Adámek Milan ŠO DDM Hlinsko 1904 ½
2006/2007 7 Spartak Choceň A 1782 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim D 1631 0
2006/2007 6 Spartak Choceň A 1782 Pavlovec Vladimír Dymák Heřmanův Městec 1886 1
2006/2007 5 Spartak Choceň A 1782 Müller Petr SK Holcim Prachovice 2000 ½
2006/2007 4 Spartak Choceň A 1782 Kokeš Bohuslav ŠO Chrudim C 2008 0
2006/2007 3 Spartak Choceň A 1782 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička C 1769 ½
2006/2007 2 Spartak Choceň A 1782 Nikl Leoš Spartak Choceň B 1706 1
2006/2007 1 Spartak Choceň A 1782 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny E 1476 1
2005/2006 11 Spartak Choceň 1846 Kovaříková Kristýna Štefanydes Polička B 1991 0
2005/2006 10 Spartak Choceň 1846 Grepl Pavel Slovan Moravská Třebová 1843 1
2005/2006 9 Spartak Choceň 1846 Kalous Tomáš ŠK Žamberk B 1744 ½
2005/2006 8 Spartak Choceň 1846 Kylar Pavel Jiskra Ústí nad Orlicí B 1842 ½
2005/2006 7 Spartak Choceň 1846 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí C 1727 1
2005/2006 6 Spartak Choceň 1846 Dostálek Vladimír Sokol Horní Čermná 1672 1
2005/2006 5 Spartak Choceň 1846 Riedl Tomáš ŠK Svitavy 1720 ½
2005/2006 4 Spartak Choceň 1846 Solil Roman FYGR Lanškroun 1859 0
2005/2006 3 Spartak Choceň 1846 Petráž Martin Lokomotiva Česká Třebová 1722 0
2005/2006 2 Spartak Choceň 1846 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald 1720 ½
2005/2006 1 Spartak Choceň 1846 Řehák Jiří Spartak OEZ Letohrad B 1858 0
2005/2006 9 Spartak Choceň B 1846 Pečinka Martin Jiskra Ústí nad Orlicí D 1709 1
2005/2006 8 Spartak Choceň B 1846 Solil Roman Tropic Lanškroun 1859 0
2005/2006 7 Spartak Choceň B 1846 Zeman Arnošt Štefanydes Polička C 2075 0
2005/2006 6 Spartak Choceň B 1846 Riedl Tomáš ŠK Svitavy B 1720 ½
2005/2006 5 Spartak Choceň B 1846 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald B 1698 ½
2005/2006 4 Spartak Choceň B 1846 Brdíček David ŠK Žamberk C 1727 ½
2005/2006 3 Spartak Choceň B 1846 Petruň Milan TJ Lanškroun B 1652 1
2005/2006 2 Spartak Choceň B 1846 Šmíd František Sokol Městečko Trnávka 1810 0
2005/2006 1 Spartak Choceň B 1846 Borek Pavel Lokomotiva Česká Třebová B 1876 ½
2004/2005 11 Spartak Choceň B 1939 Šmíd František Sokol Městečko Trnávka 1837 1
2004/2005 10 Spartak Choceň B 1939 Maděra Stanislav ŠK Svitavy B 1794 0
2004/2005 9 Spartak Choceň B 1939 Smejkal Jan Štefanydes Polička C 1869 0
2004/2005 8 Spartak Choceň B 1939 Martinec Jan SK Žamberk C 1759 0
2004/2005 7 Spartak Choceň B 1939 Borek Pavel Lokomotiva Česká Třebová B 1901 1
2004/2005 6 Spartak Choceň B 1939 Krumer Miroslav Spartak OEZ Letohrad B 1911 1
2004/2005 5 Spartak Choceň B 1939 Taslar Karel Jiskra Ústí nad Orlicí D 1565 1
2004/2005 4 Spartak Choceň B 1939 Novotný Karel TJ Lanškroun B 1581 0
2004/2005 3 Spartak Choceň B 1939 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun FYGR 2246 0
2004/2005 2 Spartak Choceň B 1939 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald B 1730 1
2004/2005 1 Spartak Choceň B 1939 Šebrle Jaroslav Lokomotiva Česká Třebová C 1775 0
2004/2005 11 Spartak Choceň 1939 Zeman Martin Jiskra Litomyšl 1987 0
2004/2005 10 Spartak Choceň 1939 Komárková Magdaléna ŠK Svitavy 2030 1
2004/2005 9 Spartak Choceň 1939 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B 1885 ½
2004/2005 8 Spartak Choceň 1939 Bříza Miloš Spartak OEZ Letohrad 2007 0
2004/2005 7 Spartak Choceň 1939 Petrželka Karel Lokomotiva Česká Třebová 1929 ½
2004/2005 6 Spartak Choceň 1939 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2004 ½
2004/2005 5 Spartak Choceň 1939 Poslušný Martin Jiskra Ústí nad Orlicí C 1911 0
2004/2005 4 Spartak Choceň 1939 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald 1730 1
2004/2005 3 Spartak Choceň 1939 Mareš Petr Sokol Horní Čermná 1725 1
2004/2005 2 Spartak Choceň 1939 Sojma Zdeněk Slovan Moravská Třebová 1928 0
2004/2005 1 Spartak Choceň 1939 Brdíček David SK Žamberk B 1742 1
2003/2004 11 Sokol Benešov B 1685 Boštík Vladimír Spartak Vlašim B 1841 ½
2003/2004 10 Sokol Benešov B 1685 Chybný Zdeněk Sokol Český Brod A 1747 0
2003/2004 9 Sokol Benešov B 1685 Sládek Oldřich Jawa Brodce A 1858 0
2003/2004 8 Sokol Benešov B 1685 Havlík František Biomedica Říčany B 1798 0
2003/2004 7 Sokol Benešov B 1685 Mazánek David Joly Lysá n/L B 1853 0
2003/2004 6 Sokol Benešov B 1685 Strouha Jiří Sokol Nymburk A 1874 1
2003/2004 5 Sokol Benešov B 1685 Skála Jaromír Stad. Kutná Hora A 1952 0
2003/2004 4 Sokol Benešov B 1685 Štegl Petr Sokol Pečky A 1771 0
2003/2004 3 Sokol Benešov B 1685 Buřil Petr Biomedica Říčany A 2044 0
2003/2004 2 Sokol Benešov B 1685 Krischke Arnold Sokol Benešov A 2056 0
2003/2004 1 Sokol Benešov B 1685 Bednařík Radovan Kostelec n/ČL A 1753 0
2003/2004 11 Spartak Choceň 1685 Veselý Petr Spartak OEZ Letohrad 1776 0
2003/2004 10 Spartak Choceň 1685 Křemenák Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1805 ½
2003/2004 9 Spartak Choceň 1685 Kylar Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1808 ½
2003/2004 8 Spartak Choceň 1685 Merta Josef ZD Kunvald 1772 1
2003/2004 7 Spartak Choceň 1685 Charouz Milan Štefanydes Polička B 1827 0
2003/2004 6 Spartak Choceň 1685 Svatoš Zdeněk ŠK Svitavy 1723 1
2003/2004 5 Spartak Choceň 1685 Stoklásek Pavel Štefanydes Polička C 1250 1
2003/2004 4 Spartak Choceň 1685 Zeinert Michal TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1683 0
2003/2004 3 Spartak Choceň 1685 Jonáš Petr Jiskra Litomyšl 1736 1
2003/2004 2 Spartak Choceň 1685 Kalous Tomáš SK Žamberk B 1745 1
2003/2004 1 Spartak Choceň 1685 Langr Petr TJ Jablonné nad Orlicí 1374 1