Hráč Weis Ladislav

Weis Ladislav

User Pic
Jméno: Weis Ladislav
Oddíl: Šachový klub Choceň, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1771
Elo mezinárodní: 1730
ID: 7157
FIDE ID: 373664
Rok narození: 1938
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2015/2016 11 TJ Spartak Choceň 1728 1782 Hodek Roman ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1695 1723 ½ soutěž
2015/2016 10 TJ Spartak Choceň 1728 1782 Janeček Václav TJ Spartak OEZ Letohrad 1820 1812 ½ soutěž
2015/2016 9 TJ Spartak Choceň 1728 1782 Kovář Václav Proplast Česká Třebová B 1657 1682 ½ soutěž
2015/2016 8 TJ Spartak Choceň 1728 1782 Ježek Jakub Sokol Mistrovice 1584 1553 ½ soutěž
2015/2016 7 TJ Spartak Choceň 1728 1782 Kalous Tomáš SK + Sokol Žamberk 1843 1841 0 soutěž
2015/2016 6 TJ Spartak Choceň 1728 1782 Marek Jan ŠK Dolní Čermná 1506 1516 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Spartak Choceň 1728 1782 Bartoš Karel ŠK Svitavy B 1790 1796 ½ soutěž
2015/2016 1 TJ Spartak Choceň 1728 1782 Paukert Ivo TJ Lanškroun B 1704 1787 ½ soutěž
2014/2015 11 TJ Spartak Choceň 1784 1802 Meleško Andrij ŠK Svitavy 1935 1925 0 soutěž
2014/2015 10 TJ Spartak Choceň 1784 1802 Merta Michal ŠK Dolní Čermná 1716 1766 ½ soutěž
2014/2015 9 TJ Spartak Choceň 1784 1802 Martinec Jan SK+Sokol Žamberk B 1786 1778 ½ soutěž
2014/2015 8 TJ Spartak Choceň 1784 1802 Kameník David TJ Spartak OEZ Letohrad 1834 1835 0 soutěž
2014/2015 7 TJ Spartak Choceň 1784 1802 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun B 1765 ½ soutěž
2014/2015 6 TJ Spartak Choceň 1784 1802 Motl Josef TJ Sokol Horní Čermná 1628 1 soutěž
2014/2015 5 TJ Spartak Choceň 1784 1802 Vencl Jiří Proplast Česká Třebová B 1563 ½ soutěž
2014/2015 4 TJ Spartak Choceň 1784 1802 Hodek Roman ŠO K a. s. Kunvald 1761 1761 ½ soutěž
2014/2015 3 TJ Spartak Choceň 1784 1802 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl B 1939 1919 0 soutěž
2014/2015 2 TJ Spartak Choceň 1784 1802 Jániš Petr ŠK Ústí nad Orlicí B 1841 1887 0 soutěž
2014/2015 1 TJ Spartak Choceň 1784 1802 Švanda Radek TJ Štefanydes Polička C 1811 1772 1 soutěž
2013/2014 9 TJ Spartak Choceň 1781 1810 Svoboda Jiří Sokol Lázně Bohdaneč 1634 ½ soutěž
2013/2014 8 TJ Spartak Choceň 1781 1810 Fišnar Karel 2222 ŠK Polabiny G 1413 1399 1 soutěž
2013/2014 7 TJ Spartak Choceň 1781 1810 Hon Jiří Rapid Pardubice G 1801 1815 ½ soutěž
2013/2014 5 TJ Spartak Choceň 1781 1810 Bílek Jaroslav 2222 ŠK Polabiny H 1301 1 soutěž
2013/2014 4 TJ Spartak Choceň 1781 1810 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny F 1668 1644 1 soutěž
2013/2014 3 TJ Spartak Choceň 1781 1810 Sedlák Petr Rapid Pardubice F 1439 1581 ½ soutěž
2013/2014 2 TJ Spartak Choceň 1781 1810 Hromek Karel NOPO Miřetice 1427 1 soutěž
2013/2014 1 TJ Spartak Choceň 1781 1810 Dunajčík Jiří TJ Energetik Chvaletice 1891 0 soutěž
2012/2013 5 TJ Spartak Choceň 1812 Marcinko Patrik ŠK Rapid Teenagers 1766 1763 0 soutěž
2012/2013 4 TJ Spartak Choceň 1812 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny F 1743 1738 ½ soutěž
2012/2013 3 TJ Spartak Choceň 1812 Honek Jan TJ ŠO Chrudim C 1813 1843 1 soutěž
2011/2012 11 TJ Spartak Choceň 1830 Adámek Milan ŠO DDM Hlinsko 1957 0 soutěž
2011/2012 10 TJ Spartak Choceň 1830 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř B 1846 1869 0 soutěž
2011/2012 9 TJ Spartak Choceň 1830 Honek Jan TJ ŠO Chrudim C 1825 0 soutěž
2011/2012 8 TJ Spartak Choceň 1830 Slabý Miloš Rapid Pardubice E 1832 1846 ½ soutěž
2011/2012 7 TJ Spartak Choceň 1830 Škorpík Jan 2222 ŠK Polabiny E 1894 ½ soutěž
2011/2012 5 TJ Spartak Choceň 1830 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice B 1971 1946 ½ soutěž
2011/2012 4 TJ Spartak Choceň 1830 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička C 1941 1927 0 soutěž
2011/2012 3 TJ Spartak Choceň 1830 Kovaříková Kristýna TJ Štefanydes Polička D 1980 1980 ½ soutěž
2011/2012 2 TJ Spartak Choceň 1830 Vobořil Pavel Rapid Pardubice D 2003 2011 ½ soutěž
2011/2012 1 TJ Spartak Choceň 1830 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny D 2011 1984 0 soutěž
2010/2011 11 TJ Spartak Choceň 1809 Štorek Luboš ŠO DDM Hlinsko 1698 ½ soutěž
2010/2011 10 TJ Spartak Choceň 1809 Veselý Emanuel ŠK Rapid Teenagers 1851 1 soutěž
2010/2011 9 TJ Spartak Choceň 1809 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny "D" 1914 1 soutěž
2010/2011 8 TJ Spartak Choceň 1809 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička "B" 2031 0 soutěž
2010/2011 7 TJ Spartak Choceň 1809 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička "C" 1736 1 soutěž
2010/2011 6 TJ Spartak Choceň 1809 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny "E" 1708 1 soutěž
2010/2011 5 TJ Spartak Choceň 1809 Urbánek Josef ŠK Bohemia Pardubice "B" 2054 1 soutěž
2010/2011 4 TJ Spartak Choceň 1809 Pavlovec Vladimír ŠK Rapid Matadors 1872 ½ soutěž
2010/2011 3 TJ Spartak Choceň 1809 Müller Petr TJ Jiskra Heřmanův Městec 1947 0 soutěž
2010/2011 2 TJ Spartak Choceň 1809 Česenek Vladimír TJ ŠO Chrudim "C" 1591 0 soutěž
2009/2010 11 Spartak Choceň 1809 Kokeš Bohuslav TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2019 0 soutěž
2009/2010 10 Spartak Choceň 1809 Kůs Martin TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1671 1 soutěž
2009/2010 9 Spartak Choceň 1809 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice B"" 2028 ½ soutěž
2009/2010 8 Spartak Choceň 1809 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička C"" 1991 1 soutěž
2009/2010 7 Spartak Choceň 1809 Zoubek David ŠK Rapid Predators 1625 0 soutěž
2009/2010 5 Spartak Choceň 1809 Ryzner Jiří ŠK Rapid Rangers 1598 ½ soutěž
2009/2010 4 Spartak Choceň 1809 Starý Lukáš TJ Jiskra Heřmanův Městec 1875 0 soutěž
2009/2010 3 Spartak Choceň 1809 Kastner Vojtěch 2222 ŠK Polabiny E"" 1992 ½ soutěž
2009/2010 2 Spartak Choceň 1809 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Pardubice 1837 1 soutěž
2009/2010 1 Spartak Choceň 1809 Netolický Josef TJ Sokol Krouna 1495 ½ soutěž
2008/2009 11 Spartak Choceň 1803 Maceška Bohumír TJ Jablonné nad Orlicí 1918 ½ soutěž
2008/2009 10 Spartak Choceň 1803 Merta Michal ŠO K a.s. Kunvald 1793 1 soutěž
2008/2009 9 Spartak Choceň 1803 Glembek Bohumír TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1722 ½ soutěž
2008/2009 8 Spartak Choceň 1803 Blaško Štěpán TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1949 0 soutěž
2008/2009 5 Spartak Choceň 1803 Dungl Petr SK+Sokol Žamberk C 1769 ½ soutěž
2008/2009 3 Spartak Choceň 1803 Zámečník Bohumír SK+Sokol Žamberk B 1950 0 soutěž
2008/2009 2 Spartak Choceň 1803 Šilar Ladislav TJ Lanškroun B 1923 ½ soutěž
2008/2009 1 Spartak Choceň 1803 Jedlička Eduard ŠK Svitavy B 1680 1 soutěž
2007/2008 10 Spartak Choceň B 1781 Zámečník Jan ŠO DDM Hlinsko 1844 1 soutěž
2007/2008 9 Spartak Choceň B 1781 Bauer Jindřich 2222 ŠK Polabiny E 1800 ½ soutěž
2007/2008 8 Spartak Choceň B 1781 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 1916 0 soutěž
2007/2008 7 Spartak Choceň B 1781 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička C 1777 0 soutěž
2007/2008 6 Spartak Choceň B 1781 Culek Karel ŠO Chrudim C 1829 1 soutěž
2007/2008 5 Spartak Choceň B 1781 Ždímal Petr ŠO Chrudim D 1707 1 soutěž
2007/2008 4 Spartak Choceň B 1781 Vavroušek Petr Spartak Choceň A 1823 1 soutěž
2007/2008 3 Spartak Choceň B 1781 Dudek Vladimír 2222 ŠK Polabiny F 1732 1 soutěž
2007/2008 2 Spartak Choceň B 1781 Janko Jan ŠK Rapid Pardubice E 1790 ½ soutěž
2007/2008 1 Spartak Choceň B 1781 Müller Petr SK Holcim Prachovice 1929 0 soutěž
2006/2007 11 Spartak Choceň A 1780 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1880 ½ soutěž
2006/2007 10 Spartak Choceň A 1780 Pyskatý Jindřich ŠK Rapid Pardubice G 1854 1 soutěž
2006/2007 9 Spartak Choceň A 1780 Michlian Štefan Kavárna Evropa Pardubice 1777 1 soutěž
2006/2007 8 Spartak Choceň A 1780 Zámečník Jan ŠO DDM Hlinsko 1720 ½ soutěž
2006/2007 7 Spartak Choceň A 1780 Hnát Lubomír TJ ŠO Chrudim D 1551 1 soutěž
2006/2007 6 Spartak Choceň A 1780 Král Miloš Dymák Heřmanův Městec 1702 1 soutěž
2006/2007 5 Spartak Choceň A 1780 Honek Jan SK Holcim Prachovice 1772 ½ soutěž
2006/2007 4 Spartak Choceň A 1780 Culek Karel ŠO Chrudim C 1743 ½ soutěž
2006/2007 3 Spartak Choceň A 1780 Klíma Ladislav TJ Štefanydes Polička C 1531 0 soutěž
2006/2007 2 Spartak Choceň A 1780 Nedelčev Radim Spartak Choceň B 1533 ½ soutěž
2006/2007 1 Spartak Choceň A 1780 Křišťál Zdeněk 2222 ŠK Polabiny E 1396 ½ soutěž
2005/2006 11 Spartak Choceň 1802 Charouz Milan Štefanydes Polička B 1842 ½ soutěž
2005/2006 10 Spartak Choceň 1802 Cedzo Štěpán Slovan Moravská Třebová 1765 ½ soutěž
2005/2006 9 Spartak Choceň 1802 Jeništa Jiří ŠK Žamberk B 1774 ½ soutěž
2005/2006 8 Spartak Choceň 1802 Krummer Dušan Jiskra Ústí nad Orlicí B 1821 ½ soutěž
2005/2006 7 Spartak Choceň 1802 Halbrštát David Jiskra Ústí nad Orlicí C 1649 ½ soutěž
2005/2006 6 Spartak Choceň 1802 Nikl Josef Sokol Horní Čermná 1554 ½ soutěž
2005/2006 5 Spartak Choceň 1802 Jedlička Eduard ŠK Svitavy 1680 1 soutěž
2005/2006 4 Spartak Choceň 1802 Paukert Ivo FYGR Lanškroun 1788 0 soutěž
2005/2006 3 Spartak Choceň 1802 Petrželka Karel Lokomotiva Česká Třebová 1908 1 soutěž
2005/2006 2 Spartak Choceň 1802 Slavíček Miroslav ŠO K a.s. Kunvald 1765 0 soutěž
2005/2006 1 Spartak Choceň 1802 Sysr Pavel Spartak OEZ Letohrad B 1610 1 soutěž
2005/2006 9 Spartak Choceň B 1802 Fangl Jiří Jiskra Ústí nad Orlicí D 1749 0 soutěž
2005/2006 8 Spartak Choceň B 1802 Šebrle Jaroslav Tropic Lanškroun 1813 0 soutěž
2005/2006 7 Spartak Choceň B 1802 Jerman Miloš Štefanydes Polička C 1686 ½ soutěž
2005/2006 6 Spartak Choceň B 1802 Riedl Vladimír ŠK Svitavy B 1617 ½ soutěž
2005/2006 5 Spartak Choceň B 1802 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald B 1720 1 soutěž
2005/2006 4 Spartak Choceň B 1802 Martinec Jan ŠK Žamberk C 1738 0 soutěž
2005/2006 3 Spartak Choceň B 1802 Novotný Karel TJ Lanškroun B 1622 1 soutěž
2005/2006 2 Spartak Choceň B 1802 Chvojka Antonín Sokol Městečko Trnávka 1787 1 soutěž
2005/2006 1 Spartak Choceň B 1802 Šimek Zdeněk Lokomotiva Česká Třebová B 1696 ½ soutěž
2004/2005 11 Spartak Choceň 1808 Bartošová Lucie Jiskra Litomyšl 1562 ½ soutěž
2004/2005 10 Spartak Choceň 1808 Riedl Tomáš ŠK Svitavy 1730 ½ soutěž
2004/2005 9 Spartak Choceň 1808 Borek Pavel ŠK Vysoké Mýto B 1901 1 soutěž
2004/2005 8 Spartak Choceň 1808 Veselý Petr Spartak OEZ Letohrad 1778 ½ soutěž
2004/2005 7 Spartak Choceň 1808 Pelcl Karel Lokomotiva Česká Třebová 1558 0 soutěž
2004/2005 6 Spartak Choceň 1808 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1617 ½ soutěž
2004/2005 5 Spartak Choceň 1808 Glembek Bohumír Jiskra Ústí nad Orlicí C 1757 1 soutěž
2004/2005 4 Spartak Choceň 1808 Slavíček Miroslav ŠO K a.s. Kunvald 1783 ½ soutěž
2004/2005 3 Spartak Choceň 1808 Motl Ladislav Sokol Horní Čermná 1589 1 soutěž
2004/2005 2 Spartak Choceň 1808 Grepl Pavel Slovan Moravská Třebová 1841 ½ soutěž
2004/2005 1 Spartak Choceň 1808 Kalous Tomáš SK Žamberk B 1713 ½ soutěž
2003/2004 11 Spartak Choceň B 1847 Mastný Tomáš TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1670 ½ soutěž
2003/2004 10 Spartak Choceň B 1847 Kotva Milan Slovan Moravská Třebová 2046 0 soutěž
2003/2004 9 Spartak Choceň B 1847 Marek Jiří ŠK Vysoké Mýto C 1856 1 soutěž
2003/2004 8 Spartak Choceň B 1847 Merta Michal Sokol Horní Čermná 1714 1 soutěž
2003/2004 7 Spartak Choceň B 1847 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun B 1828 ½ soutěž
2003/2004 6 Spartak Choceň B 1847 Svatoš Zdeněk ŠK Svitavy B 1723 0 soutěž
2003/2004 5 Spartak Choceň B 1847 Kameník David Spartak OEZ Letohrad B 1810 0 soutěž
2003/2004 4 Spartak Choceň B 1847 Toman Aleš SK Žamberk C 1704 ½ soutěž
2003/2004 3 Spartak Choceň B 1847 Borek Pavel Loko Česká Třebová B 1939 ½ soutěž
2003/2004 2 Spartak Choceň B 1847 Vymetálek Petr ZD Kunvald B 1703 ½ soutěž
2003/2004 1 Spartak Choceň B 1847 Šmíd František Sokol Městečko Trnávka 1827 ½ soutěž
2003/2004 10 Spartak Choceň 1847 Lipavský Jindřich ŠK Vysoké Mýto B 1812 ½ soutěž
2003/2004 9 Spartak Choceň 1847 Poslušný Radek TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1768 ½ soutěž
2003/2004 8 Spartak Choceň 1847 Stúj Michal ZD Kunvald 1488 ½ soutěž
2003/2004 7 Spartak Choceň 1847 Stodola Zdeněk Štefanydes Polička B 1786 0 soutěž
2003/2004 4 Spartak Choceň 1847 Mastný Tomáš TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1670 ½ soutěž