Hráč Marcinko Patrik

Marcinko Patrik

User Pic
Jméno: Marcinko Patrik
Oddíl: Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1773
Elo mezinárodní: 1772
ID: 16587
FIDE ID: 333182
Rok narození: 1993
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 SK Rapid Pardubice C 1766 1776 Korol Jiří 2222 SK Polabiny E 2030 2010 ½
2018/2019 9 SK Rapid Pardubice C 1778 1776 Kouba Petr Sokol Lazne Bohdanec 1713 1747 0
2017/2018 11 SK Rapid Pardubice C 1781 1775 Šilar Lubomír Zelezne hory 2072 2062 0
2017/2018 9 SK Rapid Pardubice C 1776 1775 Stoček Martin 2222 SK Polabiny G 1572 1545 1
2017/2018 5 SK Rapid Pardubice C 1781 1775 Veselý Emanuel Sokol Lazne Bohdanec 1763 1764 ½
2016/2017 2 SK Rapid Pardubice C 1788 1791 Krušina Patrik SK Svitavy 1883 1854 ½
2015/2016 11 ŠK Rapid Pardubice D 1788 1791 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř B 1887 1894 0
2015/2016 8 ŠK Rapid Pardubice D 1788 1791 Adámek Milan ŠO Hlinsko 1958 1982 ½
2015/2016 4 ŠK Rapid Pardubice D 1788 1791 Režný Zdeněk ŠK Rapid Pardubice E 1713 1770 1
2015/2016 3 ŠK Rapid Pardubice D 1788 1791 Švanda Adam TJ Štefanydes Polička D 1553 1532 1
2015/2016 2 ŠK Rapid Pardubice D 1788 1791 Škorpík Jan 2222 ŠK Polabiny E 1884 1904 ½
2015/2016 1 ŠK Rapid Pardubice D 1788 1791 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pardubice B 1985 1981 0
2015/2016 9 ŠK Rapid Pardubice C 1788 1791 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2153 2150 0
2015/2016 8 ŠK Rapid Pardubice C 1788 1791 Česenek Jan TJ Štefanydes Polička B 1985 1912 0
2015/2016 7 ŠK Rapid Pardubice C 1788 1791 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2004 2009 0
2015/2016 5 ŠK Rapid Pardubice C 1788 1791 Ambrožová Lucie ŠK Svitavy 1815 1902 0
2015/2016 4 ŠK Rapid Pardubice C 1788 1791 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 1999 1972 0
2015/2016 3 ŠK Rapid Pardubice C 1788 1791 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny D 1998 2002 ½
2015/2016 2 ŠK Rapid Pardubice C 1788 1791 Mikyska Kamil Proplast Česká Třebová 1883 1898 ½
2015/2016 1 ŠK Rapid Pardubice C 1788 1791 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 1970 1977 0
2014/2015 4 ŠK Rapid Pardubice C 1794 1802 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny C 1995 1985 0
2014/2015 1 ŠK Rapid Pardubice C 1794 1802 Lorenc Josef SK + Sokol Žamberk 1785 1825 ½
2014/2015 6 ŠK Rapid Pardubice E 1794 1802 Severýn Jaromír ŠO Hlinsko A 1
2014/2015 5 ŠK Rapid Pardubice E 1794 1802 Dvořák Slavomil ŠO Hlinsko B 1832 1867 1
2014/2015 4 ŠK Rapid Pardubice E 1794 1802 Joukl Jakub ŠK Rapid Pardubice D 1492 1484 1
2013/2014 6 Rapid Pardubice F 1767 1791 Mácha Martin Sokol Lázně Bohdaneč 1484 1518 1
2013/2014 11 ŠK Rapid Pardubice E 1767 1791 Pařízek Vojtěch TJ CHS Chotěboř B 1710 1907 0
2013/2014 10 ŠK Rapid Pardubice E 1767 1791 Fišnar Karel 2222 ŠK Polabiny E 1413 1399 1
2013/2014 7 ŠK Rapid Pardubice E 1767 1791 Joukl Jakub ŠK Rapid Pardubice D 1471 1459 1
2013/2014 4 ŠK Rapid Pardubice E 1767 1791 Makeš Martin ŠK Bohemia Pardubice B 2079 2046 0
2013/2014 11 ŠK Rapid Pardubice C 1767 1791 TJ Lanškroun 1
2013/2014 10 ŠK Rapid Pardubice C 1767 1791 Tůma Jan TJ CHS Chotěboř 1817 1911 0
2013/2014 9 ŠK Rapid Pardubice C 1767 1791 Sion David TJ Štefanydes Polička B 1876 1930 ½
2013/2014 8 ŠK Rapid Pardubice C 1767 1791 Samková Pavla Sokol Zaječice 1250 1
2013/2014 7 ŠK Rapid Pardubice C 1767 1791 Kubišta Ladislav ŠK Ústí nad Orlicí B 1743 1809 ½
2012/2013 7 ŠK Rapid Teenagers 1766 1763 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim C 1953 1969 ½
2012/2013 6 ŠK Rapid Teenagers 1766 1763 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny F 1660 1693 ½
2012/2013 5 ŠK Rapid Teenagers 1766 1763 Weis Ladislav TJ Spartak Choceň 1812 1
2012/2013 4 ŠK Rapid Teenagers 1766 1763 Tůma Jan TJ CHS Chotěboř B 1738 1788 ½
2012/2013 3 ŠK Rapid Teenagers 1766 1763 Podgorný Radim ŠK Vysoké Mýto C 1812 1829 1
2012/2013 2 ŠK Rapid Teenagers 1766 1763 Režný Zdeněk Rapid Pardubice E 1796 1
2012/2013 6 ŠK Rapid Aggressors 1766 1763 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř 1835 1882 0
2012/2013 3 ŠK Rapid Aggressors 1766 1763 Konrád František Sokol Zaječice 1920 1912 0
2010/2011 11 ŠK Rapid Teenagers 1795 Provazník Jiří ŠK Rapid Matadors 1891 1
2010/2011 10 ŠK Rapid Teenagers 1795 Vavroušek Petr TJ Spartak Choceň 1775 1
2010/2011 9 ŠK Rapid Teenagers 1795 Kůs Martin TJ ŠO Chrudim "C" 1699 0
2010/2011 7 ŠK Rapid Teenagers 1795 Dvořák Slavomil ŠO DDM Hlinsko 1937 1
2010/2011 6 ŠK Rapid Teenagers 1795 Starý Lukáš TJ Jiskra Heřmanův Městec 1902 1
2010/2011 5 ŠK Rapid Teenagers 1795 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny "D" 1997 0
2010/2011 4 ŠK Rapid Teenagers 1795 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička "B" 2031 0
2010/2011 3 ŠK Rapid Teenagers 1795 Švanda Radek TJ Štefanydes Polička "C" 1800 0
2010/2011 2 ŠK Rapid Teenagers 1795 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny "E" 1708 1
2010/2011 1 ŠK Rapid Teenagers 1795 Mazura Tomáš ŠK Bohemia Pardubice "B" 2028 ½
2010/2011 11 Rapid Pardubice 1795 Mazura Miloš SK + Sokol Žamberk 1907 ½
2010/2011 10 Rapid Pardubice 1795 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1967 0
2010/2011 9 Rapid Pardubice 1795 Ambrož Antonín TJ Lanškroun 2087 ½
2010/2011 3 Rapid Pardubice 1795 Janeček Václav TJ Spartak OEZ Letohrad 1785 0
2010/2011 2 Rapid Pardubice 1795 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto "C" 1761 1
2010/2011 1 Rapid Pardubice 1795 Hájek Jaroslav ŠK Vysoké Mýto "B" 2028 0
2009/2010 9 ŠK Rapid Teenagers 1837 Sekyrka Josef Sokol Lázně Bohdaneč 1790 ½
2009/2010 8 ŠK Rapid Teenagers 1837 Šebek Miroslav NOPO Miřetice 1519 ½
2009/2010 7 ŠK Rapid Teenagers 1837 Krys Jaromír TJ ŠO a DDM Chrudim E"" 2140 1
2009/2010 5 ŠK Rapid Teenagers 1837 Rott Michal ŠO DDM Hlinsko B"" 1314 1
2009/2010 4 ŠK Rapid Teenagers 1837 Ždímal Petr TJ ŠO a DDM Chrudim D"" 1699 0
2009/2010 3 ŠK Rapid Teenagers 1837 Halousek Jaroslav ŠK Rapid Talents 1613 ½
2009/2010 11 ŠK Rapid Predators 1837 Horník Jaromír ŠK Rapid Pardubice 1674 ½
2009/2010 10 ŠK Rapid Predators 1837 Profousová Věra TJ Sokol Krouna 1250 1
2009/2010 9 ŠK Rapid Predators 1837 Linhart Zbyněk TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1935 0
2009/2010 8 ŠK Rapid Predators 1837 Sokol Pavel TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1629 1
2009/2010 6 ŠK Rapid Predators 1837 Navrátil Ladislav TJ Štefanydes Polička C"" 1677 0
2009/2010 4 ŠK Rapid Predators 1837 Janda Lubomír ŠO DDM Hlinsko 1785 ½
2009/2010 3 ŠK Rapid Predators 1837 Král Miloš ŠK Rapid Rangers 1676 ½
2009/2010 2 ŠK Rapid Predators 1837 Přibyl Jiří TJ Jiskra Heřmanův Městec 1898 1
2009/2010 1 ŠK Rapid Predators 1837 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny E"" 1864 0
2008/2009 11 ŠK Rapid Teenagers 1401 Schaffer David TJ Štefanydes Polička B 1418 1
2008/2009 10 ŠK Rapid Teenagers 1401 Marek Jiří ŠK Vysoké Mýto C 1777 0
2008/2009 9 ŠK Rapid Teenagers 1401 Šindelář Petr TJ Jiskra Heřmanův Městec 1858 ½
2008/2009 8 ŠK Rapid Teenagers 1401 Pochobradský Libor 2222 ŠK Polabiny F 1400 1
2008/2009 7 ŠK Rapid Teenagers 1401 Kouba Petr 2222 ŠK Polabiny E 2046 1
2008/2009 6 ŠK Rapid Teenagers 1401 Doseděl Zdeněk Spartak Choceň B 1673 1
2008/2009 5 ŠK Rapid Teenagers 1401 Vojanec Hynek ŠO DDM Hlinsko 1705 0
2008/2009 4 ŠK Rapid Teenagers 1401 Michlian Štefan ŠK Bohemia Pardubice B 1872 0
2008/2009 3 ŠK Rapid Teenagers 1401 Sokol Pavel TJ ŠO a DDM Chrudim C 1633 1
2008/2009 2 ŠK Rapid Teenagers 1401 Klíma Ladislav TJ Štefanydes Polička C 1629 1
2008/2009 1 ŠK Rapid Teenagers 1401 Matouš Radek AKIS Pardubice 1870 0
2008/2009 9 ŠK Rapid Knights 1401 Krys Jaromír TJ ŠO a DDM Chrudim E 1609 1
2008/2009 8 ŠK Rapid Knights 1401 Honek Jan ŠK Rapid Matadors 1821 ½
2008/2009 7 ŠK Rapid Knights 1401 Svítil Radek ŠK Rapid Talents 1555 1
2008/2009 6 ŠK Rapid Knights 1401 Janáček Tomáš TJ Sokol Krucemburk 1463 1
2008/2009 5 ŠK Rapid Knights 1401 Kotlant Tomáš ŠK Bohemia Pardubice C 1727 ½
2008/2009 4 ŠK Rapid Knights 1401 Kůs Miroslav TJ ŠO a DDM Chrudim D 1419 ½
2008/2009 3 ŠK Rapid Knights 1401 Hromek Karel NOPO Miřetice 1000 1
2008/2009 2 ŠK Rapid Knights 1401 Křišťál Zdeněk 2222 ŠK Polabiny G 1444 1
2008/2009 1 ŠK Rapid Knights 1401 Svoboda Jiří Sokol Lázně Bohdaneč 1684 ½
2007/2008 9 ŠK Rapid Pardubice E 1261 Kůs Martin ŠO Chrudim C 1687 ½
2007/2008 8 ŠK Rapid Pardubice E 1261 Krys Jaromír ŠO Chrudim D 1485 1
2007/2008 7 ŠK Rapid Pardubice E 1261 Janeček Pavel Spartak Choceň A 1000 1
2007/2008 3 ŠK Rapid Pardubice E 1261 Kotlant Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1516 0
2007/2008 2 ŠK Rapid Pardubice E 1261 Novák Milan Spartak Choceň B 1100 1
2007/2008 1 ŠK Rapid Pardubice E 1261 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny E 1617 0
2007/2008 8 ŠK Rapid Pardubice G 1261 Jílek Václav ŠK Vysoké Mýto C 1422 1
2007/2008 7 ŠK Rapid Pardubice G 1261 Zmek Jaroslav TJ Sokol Lázně Bohdaneč 1669 0
2007/2008 6 ŠK Rapid Pardubice G 1261 Voldánová Barbora ŠK Bohemia Pardubice C 1100 ½
2007/2008 5 ŠK Rapid Pardubice G 1261 Sedlák Petr ŠK Holcim Prachovice B 1544 1
2007/2008 3 ŠK Rapid Pardubice G 1261 Kraus Ondřej ŠK Rapid Pardubice F 1392 0
2007/2008 1 ŠK Rapid Pardubice G 1261 Prachařová Kateřina 2222 ŠK Polabiny G 1000 0