Hráč Macek Ondřej

Macek Ondřej

User Pic
Jméno: Macek Ondřej
Oddíl: Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1914
Elo mezinárodní: 1930
ID: 43770
FIDE ID: 384356
Rok narození: 2002
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Rapid Pardubice F 1891 1892 Hon Jiří Rapid G + DDM Prelouc 1770 1765 ½
2018/2019 9 Rapid Pardubice F 1863 1892 Kafka Roman TJ Sokol Krucemburk 1567 1577 1
2018/2019 7 Rapid Pardubice F 1860 1892 Mácha Martin Rapid Pardubice D 1422 1470 1
2018/2019 6 Rapid Pardubice F 1801 1892 Králová Gabriela NOPO Miretice 1544 1606 1
2018/2019 4 Rapid Pardubice F 1813 1652 Kotlant Tomáš SK Bohemia Pardubice C 1656 1663 1
2018/2019 3 Rapid Pardubice F 1805 1652 Nešpůrek Jakub Zelezne hory C 1252 1352 ½
2018/2019 2 Rapid Pardubice F 1805 1652 Zvolánek Štěpán TJ CHS Chotebor C 0 1100 1
2018/2019 11 Eurobit 1863 1892 Jareš Michal Zelezne hory 1950 1910 0
2018/2019 10 Eurobit 1863 1892 Hájek Jaroslav TJ SO Chrudim B 1902 1912 1
2018/2019 7 Eurobit 1801 1892 Starý Lukáš Jiskra Hermanuv Mestec 1832 1842 0
2018/2019 6 Eurobit 1801 1892 Stoček Pavel 2222 SK Polabiny F 1563 1564 1
2018/2019 5 Eurobit 1813 1652 Korol Jiří 2222 SK Polabiny E 2033 2020 ½
2018/2019 4 Eurobit 1813 1652 Nešpůrek Jan SK Rapid Pardubice C 1508 1540 0
2018/2019 3 Eurobit 1805 1652 Kouba Petr Sokol Lazne Bohdanec 1743 1757 1
2018/2019 2 Eurobit 1805 1652 Mazuch Jan SK Bohemia Pardubice B 1957 1954 ½
2017/2018 10 SK Rapid Pardubice B 1571 1550 Veselý Emanuel Sokol Lazne Bohdanec 1763 1764 1
2017/2018 9 SK Rapid Pardubice B 1535 1550 Novotný Tomáš TJ CHS Chotebor B 1908 1892 ½
2017/2018 8 SK Rapid Pardubice B 1535 1550 Krejčí Jan 2222 SK Polabiny F 1539 1535 1
2017/2018 7 SK Rapid Pardubice B 1580 1550 Navrátil Ladislav TJ Stefanydes Policka C 1701 1732 0
2017/2018 6 SK Rapid Pardubice B 1580 1550 Konrád František Jiskra Hermanuv Mestec 1817 1802 0
2017/2018 5 SK Rapid Pardubice B 1571 1550 Dunajčík Jiří Zelezne hory 1835 1888 1
2017/2018 2 SK Rapid Pardubice B 1571 1550 Janoušek Petr SK Rapid Pardubice C 1655 1603 0
2017/2018 1 SK Rapid Pardubice B 1538 1520 Kvapil Petr SK Bohemia Pardubice B 1654 1678 ½
2017/2018 11 Rapid Pardubice D 1601 1550 Sokol Pavel TJ SO Chrudim C 1493 1560 1
2017/2018 5 Rapid Pardubice D 1580 1550 Vorel Bohuslav 2222 SK Polabiny H 1523 1530 0
2017/2018 3 Rapid Pardubice D 1571 1550 Jun Rudolf TJ CHS Chotebor C 1519 1533 1
2017/2018 11 Eurobit 1601 1550 Jedličková Petra SK Lipa 1779 1784 ½
2016/2017 10 SK Rapid Pardubice C 1269 1294 Šindler Jaromír SK Bohemia Pardubice 1
2016/2017 2 SK Rapid Pardubice C 1269 1294 Vodička Martin SK Svitavy 1536 1606 0
2015/2016 11 ŠK Rapid Pardubice D 1269 1294 Dobšinský Pavel TJ CHS Chotěboř B 1668 1792 0
2015/2016 6 ŠK Rapid Pardubice D 1269 1294 Zelený František TJ ŠO Chrudim B 1565 1585 1
2015/2016 5 ŠK Rapid Pardubice D 1269 1294 Klouček Jindřich Jiskra Heřmanův Městec 1606 1676 0
2015/2016 4 ŠK Rapid Pardubice D 1269 1294 Král Miloš ŠK Rapid Pardubice E 1491 1525 1
2015/2016 2 ŠK Rapid Pardubice D 1269 1294 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny E 1698 1691 0
2015/2016 1 ŠK Rapid Pardubice D 1269 1294 Horáčková Isabela ŠK Bohemia Pardubice B 1077 1110 1
2015/2016 7 ŠK Rapid Pardubice G 1269 1294 Dudek Vladimír 2222 ŠK Polabiny F 1708 1
2015/2016 5 ŠK Rapid Pardubice G 1269 1294 Kantor Tomáš 2222 ŠK Polabiny G 1363 1356 0
2015/2016 4 ŠK Rapid Pardubice G 1269 1294 Pilná Jitka 2222 ŠK Polabiny I 1281 1241 ½
2015/2016 2 ŠK Rapid Pardubice G 1269 1294 Kolomý Robert ŠK Rapid Pardubice F 1515 1509 0
2015/2016 1 ŠK Rapid Pardubice G 1269 1294 Šlosar Jan 2222 ŠK Polabiny H 1000 1
2015/2016 4 ŠK Rapid Pardubice G 1269 1294 Krečmer Josef TJ ŠO Chrudim D 1377 ½
2014/2015 11 ŠK Rapid Pardubice G 1203 1203 Bureš Zbyněk TJ ŠO Chrudim D 1578 0
2014/2015 9 ŠK Rapid Pardubice G 1203 1203 Liška Kryštof 2222 ŠK Polabiny H 1252 1
2014/2015 8 ŠK Rapid Pardubice G 1203 1203 Štorek Ladislav TJ Sokol Krucemburk 1480 1
2014/2015 5 ŠK Rapid Pardubice G 1203 1203 Jura Jiří Šachový spolek Železné hory 1250 ½
2014/2015 2 ŠK Rapid Pardubice G 1203 1203 Kocian Štefan ŠK Rapid Pardubice F 1256 1
2014/2015 1 ŠK Rapid Pardubice G 1203 1203 Česenek Vladimír TJ ŠO Chrudim C 1706 1724 0
2014/2015 10 ŠK Rapid Pardubice D 1203 1203 Šulc Jiří ŠO Hlinsko B 1112 1
2014/2015 8 ŠK Rapid Pardubice D 1203 1203 Brázda Vít 2222 ŠK Polabiny D 1267 0
2014/2015 7 ŠK Rapid Pardubice D 1203 1203 Vondráček Emil Jiskra Heřmanův Městec 1629 ½
2014/2015 4 ŠK Rapid Pardubice D 1203 1203 Kolomý Robert ŠK Rapid Pardubice E 0
2014/2015 1 ŠK Rapid Pardubice D 1203 1203 Mácha Martin Sokol Lázně Bohdaneč 1491 1519 ½