Hráč Nekvinda Tomáš

Nekvinda Tomáš

User Pic
Jméno: Nekvinda Tomáš
Oddíl: Šachový klub při DDM Litomyšl
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1700
Elo mezinárodní: 1697
ID: 38075
FIDE ID: 372951
Rok narození: 1995
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2015/2016 10 TJ Jiskra Litomyšl 1697 1714 Juchelka Petr ŠK Bohemia Pardubice 1739 1718 0 soutěž
2015/2016 7 TJ Jiskra Litomyšl 1697 1714 Svítil Radek ŠK Rapid Pardubice C 1794 1757 0 soutěž
2014/2015 11 TJ Jiskra Litomyšl B 1594 1625 Zámečník Bohumír SK+Sokol Žamberk B 1889 1893 ½ soutěž
2014/2015 10 TJ Jiskra Litomyšl B 1594 1625 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1777 1779 ½ soutěž
2014/2015 9 TJ Jiskra Litomyšl B 1594 1625 Kupsa Matěj TJ Lanškroun B 1497 1496 1 soutěž
2014/2015 8 TJ Jiskra Litomyšl B 1594 1625 Dušek Josef TJ Sokol Horní Čermná 1486 1 soutěž
2014/2015 7 TJ Jiskra Litomyšl B 1594 1625 Jasanský Karel Proplast Česká Třebová B 1689 1707 1 soutěž
2014/2015 6 TJ Jiskra Litomyšl B 1594 1625 Tobiška Jaroslav ŠO K a. s. Kunvald 1728 1640 1 soutěž
2014/2015 5 TJ Jiskra Litomyšl B 1594 1625 Bartoš Karel TJ Štefanydes Polička C 1645 1675 0 soutěž
2014/2015 4 TJ Jiskra Litomyšl B 1594 1625 Kubišta Ladislav ŠK Ústí nad Orlicí B 1778 1824 1 soutěž
2014/2015 3 TJ Jiskra Litomyšl B 1594 1625 Janeček František TJ Spartak Choceň 1716 1685 ½ soutěž
2014/2015 2 TJ Jiskra Litomyšl B 1594 1625 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1773 1743 1 soutěž
2014/2015 1 TJ Jiskra Litomyšl B 1594 1625 Marek Jan ŠK Dolní Čermná 1441 1 soutěž
2014/2015 9 TJ Jiskra Litomyšl 1594 1625 Mazura Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 1914 1913 0 soutěž
2014/2015 2 TJ Jiskra Litomyšl 1594 1625 Jedličková Petra Sokol Zaječice 1634 1668 0 soutěž
2013/2014 11 TJ Jiskra Litomyšl 1655 Žídek Jan Sokol Zaječice 1250 1 soutěž
2013/2014 10 TJ Jiskra Litomyšl 1655 Kubišta Ladislav ŠK Ústí nad Orlicí B 1743 1809 0 soutěž
2013/2014 11 TJ Jiskra Litomyšl B 1655 Ptáček Miloslav ŠK Vysoké Mýto C 1759 1781 0 soutěž
2013/2014 10 TJ Jiskra Litomyšl B 1655 Hon Jiří Jiskra Heřmanův Městec 1801 1815 0 soutěž
2013/2014 9 TJ Jiskra Litomyšl B 1655 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř B 1842 1871 0 soutěž
2013/2014 8 TJ Jiskra Litomyšl B 1655 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny D 1668 1644 0 soutěž
2013/2014 7 TJ Jiskra Litomyšl B 1655 Frgalová Hana 2222 ŠK Polabiny E 1619 1654 ½ soutěž
2013/2014 6 TJ Jiskra Litomyšl B 1655 Urbánek Josef ŠK Bohemia Pardubice B 2054 1975 ½ soutěž
2013/2014 5 TJ Jiskra Litomyšl B 1655 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim C 1994 2001 0 soutěž
2013/2014 3 TJ Jiskra Litomyšl B 1655 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička D 1651 1750 ½ soutěž
2013/2014 2 TJ Jiskra Litomyšl B 1655 Režný Zdeněk ŠK Rapid Pardubice E 1782 1793 0 soutěž
2013/2014 1 TJ Jiskra Litomyšl B 1655 Janko Jan ŠK Rapid Pardubice D 1781 1775 0 soutěž
2012/2013 11 TJ Jiskra Litomyšl B 1723 Slavíček Miroslav ŠK Dolní Čermná o.s. 1750 ½ soutěž
2012/2013 9 TJ Jiskra Litomyšl B 1723 Černohous Jiří TJ Jablonné n/O. 1691 ½ soutěž
2012/2013 8 TJ Jiskra Litomyšl B 1723 Petrželka Karel Loko Česká Třebová B 1921 1921 1 soutěž
2012/2013 7 TJ Jiskra Litomyšl B 1723 Brdíček David SK+Sokol Žamberk B 1702 ½ soutěž
2012/2013 6 TJ Jiskra Litomyšl B 1723 Janeček Václav TJ Spartak OEZ Letohrad 1834 1787 1 soutěž
2012/2013 5 TJ Jiskra Litomyšl B 1723 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy A 1729 ½ soutěž
2012/2013 4 TJ Jiskra Litomyšl B 1723 Paukert Ivo TJ Lanškroun 1761 ½ soutěž
2012/2013 3 TJ Jiskra Litomyšl B 1723 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička B 2015 2022 0 soutěž
2012/2013 2 TJ Jiskra Litomyšl B 1723 Mareš Petr ŠK Ústí nad Orlicí C 1692 0 soutěž
2012/2013 1 TJ Jiskra Litomyšl B 1723 Chvojka Antonín TJ Slovan M. Třebová 1827 0 soutěž
2011/2012 9 TJ Jiskra Litomyšl C Navrátil Miroslav Sokol Městečko Trnávka 1702 ½ soutěž
2011/2012 7 TJ Jiskra Litomyšl C Netolický Josef TJ Sokol Krouna 1577 1 soutěž
2011/2012 6 TJ Jiskra Litomyšl C Myška František TJ Sokol Němčice 1632 1 soutěž
2011/2012 5 TJ Jiskra Litomyšl C Čuma Jan ŠK Svitavy B 1515 ½ soutěž
2011/2012 3 TJ Jiskra Litomyšl C Klíma Pavel TJ Štefanydes Polička F 1386 1 soutěž
2011/2012 2 TJ Jiskra Litomyšl C Schaffer David TJ Štefanydes Polička E 1692 1691 0 soutěž
2011/2012 1 TJ Jiskra Litomyšl C Ambrožová Lucie ŠK Svitavy C 1330 0 soutěž
2011/2012 11 TJ Jiskra Litomyšl B Čuma Jan ŠK Svitavy 1515 1 soutěž
2011/2012 10 TJ Jiskra Litomyšl B Mazura Jaroslav SK+Sokol Žamberk B 1612 0 soutěž
2011/2012 9 TJ Jiskra Litomyšl B Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun 1801 1 soutěž
2011/2012 7 TJ Jiskra Litomyšl B Lorencová Jitka TJ Spartak OEZ Letohrad 1315 1 soutěž