Hráč Hájek Radovan

Hájek Radovan

User Pic
Jméno: Hájek Radovan
Oddíl: ŠK DDM Bystřice nad Perštejnem
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1891
Elo mezinárodní: 1902
ID: 6296
FIDE ID: 332496
Rok narození: 1970
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1887 1882 Fousek Martin TJ Sokol Jámy 1364 1431 1
2018/2019 6 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1887 1882 Houdek Ondřej TJ Žďár nad Sázavou D 1195 1253 1
2018/2019 1 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1887 1882 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou D 1664 1677 ½
2018/2019 14 Šachy TJ Sokol Rovečné 1887 1882 Holík Petr ŠK Kunštát B 0 1113 1
2018/2019 13 Šachy TJ Sokol Rovečné 1887 1882 Holík Petr ŠK Kunštát B 0 1113 1
2018/2019 12 Šachy TJ Sokol Rovečné 1887 1882 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec D 0 1750 1
2018/2019 11 Šachy TJ Sokol Rovečné 1887 1882 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec D 0 1750 1
2018/2019 8 Šachy TJ Sokol Rovečné 1887 1882 Mikulášek Petr TJ Sloup C 0 1644 1
2018/2019 7 Šachy TJ Sokol Rovečné 1887 1882 Mikulášek Petr TJ Sloup C 0 1644 1
2018/2019 6 Šachy TJ Sokol Rovečné 1887 1882 Hrabal Petr TJ Sokol Vanovice 0 1609 1
2018/2019 5 Šachy TJ Sokol Rovečné 1887 1882 Hrabal Petr TJ Sokol Vanovice 0 1609 1
2018/2019 4 Šachy TJ Sokol Rovečné 1887 1882 Walletzký Radomír Slavia Boskovice E 0 1612 0
2018/2019 3 Šachy TJ Sokol Rovečné 1887 1882 Walletzký Radomír Slavia Boskovice E 0 1612 1
2017/2018 7 Šachy TJ Sokol Rovečné 1887 1893 Borýsek Martin ŠK Jevíčko B 0 1564 1
2017/2018 6 Šachy TJ Sokol Rovečné 1887 1893 Hrabal Petr TJ Sokol Vanovice 0 1621 1
2017/2018 5 Šachy TJ Sokol Rovečné 1887 1893 Poláček Ladislav ŠK Lipůvka B 0 1468 1
2017/2018 3 Šachy TJ Sokol Rovečné 1887 1893 Mikulášek Petr TJ Sloup C 0 1645 ½
2017/2018 2 Šachy TJ Sokol Rovečné 1887 1893 Krejčí František ŠK Garde Lipovec D 0 1551 1
2017/2018 10 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1887 1893 Černý Stanislav TJ Sokol Nové Veselí 0 1522 1
2017/2018 6 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1887 1893 Pejcha Ivoš Gambit Jihlava F 1087 1196 1
2017/2018 3 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1887 1893 Zelenka Petr TJ Žďár nad Sázavou D 1411 1378 ½
2017/2018 1 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1894 1898 Petrovič Michal Gambit Jihlava F 1076 1332 ½
2017/2018 4 TJ Zdar nad Sazavou 1887 1893 Trojan Luboš 2222 SK Polabiny C 2023 2003 0
2016/2017 10 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1860 1851 Kolátor Vojtěch TJ Žďár nad Sázavou D 1104 1
2016/2017 4 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1860 1851 Zikuška Miloslav TJ Sokol Nové Veselí 1643 1
2016/2017 3 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1860 1851 Pokorný Alois ŠK Caissa Třebíč D 1520 ½
2016/2017 2 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1860 1851 Kovanda Martin TJ Žďár nad Sázavou E 1294 1
2016/2017 1 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1860 1851 Rosecký Zdeněk TJ Sokol Jámy 1770 1729 1
2015/2016 7 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1860 1851 Kovanda Martin TJ Žďár nad Sázavou D 1294 1
2015/2016 4 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1860 1851 Černý Stanislav TJ Sokol Nové Veselí 1578 1
2015/2016 3 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1860 1851 Kincl Libor TJ Spartak Velká Bíteš 1756 1
2015/2016 1 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1860 1851 Zeman Jan TJ Spartak Velké Meziříčí B 1551 1
2015/2016 9 TJ Sokol Rovečné A 1860 1851 Ševčík David ŠK Garde Lipovec D 1887 ½
2015/2016 8 TJ Sokol Rovečné A 1860 1851 Kaderka Tomáš ŠK Lipůvka 1737 1
2015/2016 5 TJ Sokol Rovečné A 1860 1851 Polách Daneš Sokol Rudice B 1972 1989 ½
2015/2016 1 TJ Sokol Rovečné A 1860 1851 Dvořáček Filip Makkabi Boskovice B 1788 1811 ½
2015/2016 7 TJ Sokol Rovečné B 1860 1851 Havel Jan Makkabi Boskovice C 1436 1
2015/2016 6 TJ Sokol Rovečné B 1860 1851 Hrbata Jaroslav ŠK Jevíčko B 1538 1
2015/2016 4 TJ Sokol Rovečné B 1860 1851 Hrabal Petr TJ Sokol Vanovice 1623 ½
2015/2016 3 TJ Sokol Rovečné B 1860 1851 Bednář Petr Spartak Adamov C 1773 1665 1
2015/2016 2 TJ Sokol Rovečné B 1860 1851 Krejčí František ŠK Garde Lipovec E 1559 1
2015/2016 1 TJ Sokol Rovečné B 1860 1851 Libiš Zdeněk ŠK Kunštát 1674 1
2014/2015 7 TJ Sokol Rovečné B 1868 1888 Beňovský Petr Makkabi Boskovice C 1000 ½
2014/2015 5 TJ Sokol Rovečné B 1868 1888 Krejčí František ŠK Garde Lipovec E 1527 1
2014/2015 4 TJ Sokol Rovečné B 1868 1888 Jedlička Pavel Sokol Knínice (Makkabi Boskovice D) 1530 1
2014/2015 3 TJ Sokol Rovečné B 1868 1888 Hrabal Petr Sokol Vanovice 1596 0
2014/2015 2 TJ Sokol Rovečné B 1868 1888 Šíbl Jan ŠK Garde Lipovec F 1512 1
2014/2015 1 TJ Sokol Rovečné B 1868 1888 Masáková Petra Spartak Adamov C 1537 1597 0
2014/2015 9 Rovečné A 1868 1888 Bednář Petr Adamov B 1825 1734 ½
2014/2015 7 Rovečné A 1868 1888 Fiala Lubomír Lipůvka 1641 1
2014/2015 6 Rovečné A 1868 1888 Helebrand Zdeněk Sloup B 1599 ½
2014/2015 4 Rovečné A 1868 1888 Dvořáček Filip Boskovice B 1730 0
2014/2015 3 Rovečné A 1868 1888 Kunc Alois Jedovnice 1729 1
2014/2015 2 Rovečné A 1868 1888 Crhonek Vítězslav Rudice B 1737 ½
2014/2015 9 ŠK DDM Bystřice nad Pernšt. 1868 1888 Prášil Pavel Sokol Jámy 1658 1643 1
2014/2015 2 ŠK DDM Bystřice nad Pernšt. 1868 1888 Černý Stanislav TJ Sokol Nové Veselí 1588 1
2014/2015 1 ŠK DDM Bystřice nad Pernšt. 1868 1888 Zeman Jan Spartak Velké Meziříčí B 1549 1
2013/2014 8 Rovečné A 1876 1916 Šmehlík Jaroslav Adamov B 1917 1839 1
2013/2014 7 Rovečné A 1876 1916 Kaderka Tomáš Lipůvka 1754 0
2013/2014 5 Rovečné A 1876 1916 Šíbl Jan Lipovec E 1525 1
2013/2014 3 Rovečné A 1876 1916 Bulička Jiří Jevíčko B 1609 ½
2013/2014 1 Rovečné A 1876 1916 Crhonek Vítězslav Rudice B 1738 ½
2013/2014 9 Rovečné B 1876 1916 Schneider Zdenek Adamov D 1538 1
2013/2014 8 Rovečné B 1876 1916 Libiš Zdeněk Kunštát 1692 ½
2013/2014 7 Rovečné B 1876 1916 Masák Pavel Adamov C 2039 2035 ½
2013/2014 6 Rovečné B 1876 1916 Walletzký Radomír Boskovice C 1599 ½
2013/2014 3 Rovečné B 1876 1916 Libiš Zdeněk Kunštát 1692 ½
2013/2014 2 Rovečné B 1876 1916 Masák Pavel Adamov C 2039 2035 0
2013/2014 1 Rovečné B 1876 1916 Walletzký Radomír Boskovice C 1599 ½
2013/2014 10 ŠK DDM Bystřice n.Pernšt. 1876 1916 Fousek Jan TJ Žďár nad Sázavou D 1250 1
2013/2014 7 ŠK DDM Bystřice n.Pernšt. 1876 1916 Prášil Pavel Sokol Jámy 1658 1648 1
2013/2014 5 ŠK DDM Bystřice n.Pernšt. 1876 1916 Fousek Jan TJ Žďár nad Sázavou D 1250 1
2013/2014 3 ŠK DDM Bystřice n.Pernšt. 1876 1916 Černý Stanislav TJ Sokol Nové Veselí 1604 1
2013/2014 1 ŠK DDM Bystřice n.Pernšt. 1876 1916 Brož David Jiskra Havlíčkův Brod E 1617 1
2012/2013 7 TJ Žďár nad Sázavou B 1888 1923 Chvastek Tomáš SFiala Gambit Jihlava B 1851 1860 0
2012/2013 6 TJ Žďár nad Sázavou B 1888 1923 Zezula Rudolf TJ Náměšť nad Oslavou 1995 2052 0
2012/2013 10 ŠK DDM Bystřice nad Pern. 1888 1923 Pelikán Petr Sokol Jámy 1416 1
2012/2013 9 ŠK DDM Bystřice nad Pern. 1888 1923 Dvořák Dominik Spartak Velké Meziříčí B 1250 ½
2012/2013 7 ŠK DDM Bystřice nad Pern. 1888 1923 Černý Stanislav TJ Sokol Nové Veselí 1613 1
2012/2013 5 ŠK DDM Bystřice nad Pern. 1888 1923 Pařil Vladimír Sokol Jámy 1572 1
2012/2013 4 ŠK DDM Bystřice nad Pern. 1888 1923 Kučera Miloslav Spartak Velké Meziříčí B 1595 1
2012/2013 3 ŠK DDM Bystřice nad Pern. 1888 1923 Vokurka Milan TJ Žďár nad Sázavou D 1526 1
2012/2013 2 ŠK DDM Bystřice nad Pern. 1888 1923 Pazdera Otakar TJ Sokol Nové Veselí 1371 1
2011/2012 7 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1883 1924 Pařil Vladimír Sokol Jámy 1583 1
2011/2012 6 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1883 1924 Pavlík František Sokol Opatov 1854 1
2011/2012 5 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1883 1924 Zikuška Miloslav TJ Sokol Nové Veselí 1646 1
2011/2012 4 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1883 1924 Pokorný Jiří SFIALA Gambit Jihlava E 1439 1
2011/2012 3 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1883 1924 Zeman Jan Spartak Velké Meziříčí B 1000 1
2011/2012 2 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1883 1924 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou C 1582 0
2010/2011 9 TJ Žďár nad Sázavou A 1948 Holata Miroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1822 ½
2010/2011 7 TJ Žďár nad Sázavou A 1948 Kučera Miloslav Spartak Velké Meziříčí A 1543 1
2010/2011 2 TJ Žďár nad Sázavou A 1948 Šaroun Radek Sokol Bedřichov B 1802 1
2010/2011 10 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1948 Skořepa Tomáš Sokol Bedřichov 'C' 1535 1
2010/2011 8 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1948 Míka Petr SFiala Gambit Jihlava 'C' 1524 1
2010/2011 7 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1948 Bazala Vladimír ŠK Caissa Třebíč 'D' 1761 1
2010/2011 6 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1948 Šimon Adam TJ Žďár nad Sázavou 'B' 1709 ½
2010/2011 5 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1948 Skořepa Tomáš Sokol Bedřichov 'C' 1535 1
2010/2011 4 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1948 Košut Tomáš TJ Spartak Třebíč 1627 1
2010/2011 3 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1948 Teplý Stanislav SFiala Gambit Jihlava 'C' 1691 ½
2010/2011 2 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1948 Bazala Vladimír ŠK Caissa Třebíč 'D' 1761 0
2010/2011 1 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1948 Šimon Adam TJ Žďár nad Sázavou 'B' 1709 ½
2009/2010 10 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1941 Bazala Vladimír ŠK Caissa ETIMEX Třebíč 'D' 1790 1
2009/2010 9 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1941 Teplý Stanislav SFiala Gambit Jihlava 'B' 1699 1
2009/2010 8 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1941 Walek Petr TJ Spartak Třebíč 'B' 1619 1
2009/2010 7 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1941 Varró Petr Sokol Bedřichov 'B' 1883 ½
2009/2010 6 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1941 Bukáček Lubomír TJ Žďár nad Sázavou 'C' 1780 1
2009/2010 5 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1941 Bazala Vladimír ŠK Caissa ETIMEX Třebíč 'D' 1790 1
2009/2010 4 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1941 Polanský Jiří SFiala Gambit Jihlava 'B' 1695 0
2009/2010 3 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1941 Mrazík Tomáš TJ Spartak Třebíč 'B' 1868 1
2009/2010 2 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1941 Šaroun Radek Sokol Bedřichov 'B' 1825 1
2009/2010 1 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1941 Bukáček Lubomír TJ Žďár nad Sázavou 'C' 1780 ½
2009/2010 11 TJ Žďár nad Sázavou B 1941 Svoboda František TJ Spartak Třebíč A 1626 1
2009/2010 3 TJ Žďár nad Sázavou B 1941 Jelínek Václav ŠK Gordic Jihlava B 1996 0
2008/2009 8 ŠK DDM Bystřice nad Pernšt. 1947 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou D 1580 1
2008/2009 6 ŠK DDM Bystřice nad Pernšt. 1947 Kučera Miloslav Spartak Velké Meziříčí B 1534 1
2008/2009 1 ŠK DDM Bystřice nad Pernšt. 1947 Janák Martin Spartak Velké Meziříčí B 1520 1
2007/2008 9 TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou B 1910 Netušil Jakub TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1925 0
2007/2008 8 TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou B 1910 Strádal Jaroslav Jiskra Humpolec A 1822 ½
2007/2008 7 TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou B 1910 Strnad Václav TJ Spartak Pelhřimov A 2093 0
2007/2008 6 TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou B 1910 Seidl Štěpán TJ Sokol Bedřichov-Jihlava B 1871 1
2007/2008 5 TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou B 1910 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou B 1759 1
2007/2008 4 TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou B 1910 Nedoma Michal Spartak Velké Meziříčí A 1860 0
2007/2008 3 TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou B 1910 Zachariáš Miroslav TJ Spartak Třebíč A 1912 0
2007/2008 2 TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou B 1910 Fiala Zdeněk ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1948 1
2007/2008 1 TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou B 1910 Škaroupka Jiří ŠK Caissa Třebíč B 2178 ½
2007/2008 11 TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 1910 Dvořák Karel ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2114 ½
2007/2008 9 TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 1910 Just Pavel 2222 ŠK POLABINY C 2060 ½
2007/2008 6 TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 1910 ŠK 64 BRNO A 1
2007/2008 5 TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 1910 Kubíček Pavel OREL OŘECHOV A 1993 0
2007/2008 3 TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 1910 Milostný Miloš ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2064 ½
2007/2008 2 TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 1910 Houška Bronislav TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2070 0
2007/2008 1 TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 1910 Pospíšil Dušan BYDO ZAKŘANY A 2126 0
2006/2007 11 TJ Žďas Žďár nad Sázavou B 1859 Vala Václav TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1642 1
2006/2007 9 TJ Žďas Žďár nad Sázavou B 1859 Bradáč Roman ŠK Caissa Třebíč A 2017 1
2006/2007 8 TJ Žďas Žďár nad Sázavou B 1859 Fousek Jiří SFiala Gambit Jihlava A 1715 1
2006/2007 7 TJ Žďas Žďár nad Sázavou B 1859 Hurych Martin TJ Sokol Bedřichov A 1487 1
2006/2007 3 TJ Žďas Žďár nad Sázavou B 1859 Doležal Jiří TJ Náměšť nad Oslavou B 1711 1
2006/2007 2 TJ Žďas Žďár nad Sázavou B 1859 Hromada František TJ Spartak Třebíč A 1746 1
2006/2007 1 TJ Žďas Žďár nad Sázavou B 1859 Kameník František TJ Sokol Bedřichov B 1742 1
2006/2007 8 TJ Žďas Žďár nad Sázavou C 1859 Benák Jaroslav ŠK Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 1892 ½
2006/2007 7 TJ Žďas Žďár nad Sázavou C 1859 Pavlíček Robert TJ Jiskra Humpolec A 2000 ½
2006/2007 3 TJ Žďas Žďár nad Sázavou C 1859 Rosecký Tomáš ŠK Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 1938 1
2006/2007 2 TJ Žďas Žďár nad Sázavou C 1859 Strádal Jaroslav TJ Jiskra Humpolec A 1813 ½
2006/2007 1 TJ Žďas Žďár nad Sázavou C 1859 Pařil Vladimír Sokol Jámy A 1524 1
2005/2006 11 Žďas Žďár nad Sáz. B 1814 Horák Miroslav TJ Náměšť nad Osl. B 1876 1
2005/2006 10 Žďas Žďár nad Sáz. B 1814 Jelínek Václav TJ Sokol Bedřichov A 2099 0
2005/2006 9 Žďas Žďár nad Sáz. B 1814 Šplíchal Petr TJ Jiskra Havl. Brod A 1931 1
2005/2006 8 Žďas Žďár nad Sáz. B 1814 Med Ladislav TJ Spartak Pelhřimov A 1800 ½
2005/2006 7 Žďas Žďár nad Sáz. B 1814 Fousek Jiří Gambit Jihlava A 1736 ½
2005/2006 6 Žďas Žďár nad Sáz. B 1814 Bradáč Roman ŠK Caissa Třebíč A 2024 1
2005/2006 5 Žďas Žďár nad Sáz. B 1814 Šalát Václav Sokol Jámy A 1691 1
2005/2006 3 Žďas Žďár nad Sáz. B 1814 Novotný Leoš TJ Spartak Třebíč A 2127 ½
2005/2006 1 Žďas Žďár nad Sáz. B 1814 Procházka Jaroslav ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1742 1
2005/2006 10 Zdar n.S. C 1814 Hruška Josef Pelhrimov B 1769 ½
2005/2006 9 Zdar n.S. C 1814 Fiala René Humpolec 1734 1
2005/2006 8 Zdar n.S. C 1814 Veselý Jiří Gordic C 1658 1
2005/2006 7 Zdar n.S. C 1814 Mouryc Tomáš Sokol Bedrichov B 1685 1
2005/2006 6 Zdar n.S. C 1814 Novák Vladimír Cejle 1685 1
2005/2006 5 Zdar n.S. C 1814 Slavětínský Jaroslav Pelhrimov B 1743 0
2005/2006 4 Zdar n.S. C 1814 Strádal Jaroslav Humpolec 1801 ½
2005/2006 1 Zdar n.S. C 1814 Cháb Karel Cejle 1643 1
2004/2005 10 Zdar D 1772 Fiala Zdeněk Svetla 1884 0
2004/2005 8 Zdar D 1772 Kameník František Bedrichov B 1721 1
2004/2005 7 Zdar D 1736 Okáč Jaroslav 1.SK Jihlava B 1667 ½
2004/2005 6 Zdar D 1736 Hruska Josef Pelhrimov B 1
2004/2005 5 Zdar D 1772 Fiala Zdeněk Svetla 1884 0
2004/2005 4 Zdar D 1772 Pliško Martin Sokol Jamy B 1753 ½
2004/2005 3 Zdar D 1772 Vyhnanovský Petr Bedrichov B 1759 1
2004/2005 2 Zdar D 1772 Hrad Robert 1.SK Jihlava B 1861 1
2004/2005 1 Zdar D 1772 Machacek Vladislav Pelhrimov B 1682 1
2004/2005 11 Žďas Žďár n/Sáz. B 1772 Motáček Vladimír 1.ŠK Jihlava A 1918 ½
2004/2005 10 Žďas Žďár n/Sáz. B 1772 Kulovaný Radek TJ Náměšť n/Osl. B 1593 1
2004/2005 8 Žďas Žďár n/Sáz. B 1772 Kohout Miloslav MC Softw. Humpolec 1477 1
2004/2005 6 Žďas Žďár n/Sáz. B 1772 Hruška Josef Sp. Pelhřimov A 1822 1
2004/2005 5 Žďas Žďár n/Sáz. B 1772 Cabejšek Jaroslav TJ Třebíč 1815 0
2004/2005 4 Žďas Žďár n/Sáz. B 1772 Meduňa Miroslav Žďas Žďár n/Sáz. C 1772 ½
2004/2005 3 Žďas Žďár n/Sáz. B 1772 Poláček Pavel JE Dukovany A 1723 1
2004/2005 2 Žďas Žďár n/Sáz. B 1772 Pártl Ondřej Jiskra Havl.Brod A 1710 ½
2004/2005 1 Žďas Žďár n/Sáz. B 1772 Jůda Josef Sokol Jámy A 1489 1
2003/2004 11 Žďár C 1736 Novotný Leoš Dukovany A 1731 1
2003/2004 10 Žďár C 1736 Med Ladislav Pelhřimov A 1807 ½
2003/2004 7 Žďár C 1736 Horák Miroslav Náměšť n.Osl.B 2085 0
2003/2004 6 Žďár C 1736 Cabejšek Jaroslav Třebíč 1818 ½
2003/2004 5 Žďár C 1736 Sedláček Mojmír Gambit Jihlava A 1988 ½
2003/2004 4 Žďár C 1736 Kamínek Jaroslav Velká Bíteš 1885 ½
2003/2004 3 Žďár C 1736 Bukáček Lubomír Jámy A 1721 0