Hráč Píše Jiří

Píše Jiří

User Pic
Jméno: Píše Jiří
Oddíl: Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1727
Elo mezinárodní: 1775
ID: 37237
FIDE ID: 379069
Rok narození: 2001
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 SK Usti nad Orlici B 1745 1672 Jelínek Milan Sokol Zajecice 1925 1922 1
2018/2019 10 SK Usti nad Orlici B 1758 1672 Lorenc Josef TJ Spartak Letohrad 1844 1854 0
2018/2019 9 SK Usti nad Orlici B 1758 1672 Dvořák Slavomil SO Hlinsko 1915 1916 0
2018/2019 8 SK Usti nad Orlici B 1744 1672 Makeš Martin SK Bohemia Pardubice 1976 1948 0
2018/2019 6 SK Usti nad Orlici B 1734 1672 Mazura Miloš SK+Sokol Zamberk 1856 1863 0
2018/2019 5 SK Usti nad Orlici B 1734 1672 Kupsa Matěj TJ Lanskroun 1949 1917 0
2018/2019 4 SK Usti nad Orlici B 1735 1667 Jareš Michal 2222 SK Polabiny D 1937 1853 ½
2018/2019 3 SK Usti nad Orlici B 1730 1667 Kučera Jan SK Vysoke Myto B 1905 1925 0
2018/2019 2 SK Usti nad Orlici B 1730 1667 Zeman Martin SK pri DDM Litomysl 1950 1962 ½
2018/2019 1 SK Usti nad Orlici B 1726 1667 Netušil Jakub SK Usti nad Orlici A 1944 1937 0
2018/2019 10 SK Usti nad Orlici D 1758 1672 Motl Josef SO Horni Cermna 1650 1679 1
2018/2019 9 SK Usti nad Orlici D 1744 1672 Bouchal Tomáš Sokol Mistrovice 1557 1536 1
2018/2019 8 SK Usti nad Orlici D 1744 1672 Kovář Václav Proplast Ceska Trebova 1594 1621 1
2018/2019 7 SK Usti nad Orlici D 1734 1672 Liebl Pavel TJ Slovan Moravska Trebova 1759 1741 1
2018/2019 6 SK Usti nad Orlici D 1734 1672 Kupsa Matěj TJ Lanskroun B 1949 1917 ½
2018/2019 5 SK Usti nad Orlici D 1735 1667 Švanda Adam TJ Stefanydes Policka B 1932 1840 0
2018/2019 4 SK Usti nad Orlici D 1735 1667 Marek Michal SK Dolni Cermna 1705 1710 ½
2018/2019 3 SK Usti nad Orlici D 1730 1667 Havrlík Pavel SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1837 1840 ½
2018/2019 2 SK Usti nad Orlici D 1730 1667 Vodička Martin SK Svitavy 1698 1734 ½
2018/2019 1 SK Usti nad Orlici D 1726 1667 Volf Jaroslav SK Usti nad Orlici C 1973 1950 ½
2017/2018 10 SK Usti nad Orlici D 1675 1662 Merta Josef SK Dolni Cermna 1824 1856 1
2017/2018 9 SK Usti nad Orlici D 1663 1662 Halbrštát Karel Sokol Mistrovice 1659 1677 ½
2017/2018 8 SK Usti nad Orlici D 1663 1662 Klatka Martin Proplast Ceska Trebova 1523 1523 1
2017/2018 7 SK Usti nad Orlici D 1706 1662 Křeček Jiří SK Svitavy 1657 1637 ½
2017/2018 6 SK Usti nad Orlici D 1706 1662 Cimprich Miroslav TJ Sokol Horni Cermna 1702 1757 0
2017/2018 5 SK Usti nad Orlici D 1675 1662 Vaníček Jan SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1724 1690 ½
2017/2018 4 SK Usti nad Orlici D 1675 1662 Šebrle Jaroslav TJ Lanskroun B 1698 1757 ½
2017/2018 3 SK Usti nad Orlici D 1675 1662 Lorenc Josef TJ Spartak Letohrad 1853 1842 0
2017/2018 2 SK Usti nad Orlici D 1675 1662 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravska Trebova 1867 1871 ½
2017/2018 1 SK Usti nad Orlici D 1717 1683 Volf Jaroslav SK Usti nad Orlici C 2013 1989 0
2017/2018 11 SK Usti nad Orlici B 1736 1662 Jun Rudolf SO Hlinsko 1939 1947 0
2017/2018 10 SK Usti nad Orlici B 1758 1672 Kučera Jan SK Vysoke Myto B 1909 1909 1
2017/2018 6 SK Usti nad Orlici B 1734 1672 Kvapil Pavel 2222 SK Polabiny E 1488 1503 ½
2017/2018 5 SK Usti nad Orlici B 1706 1662 Just Pavel 2222 SK Polabiny D 1964 1968 0
2017/2018 4 SK Usti nad Orlici B 1735 1667 Brožka Karel Sokol Zajecice 0 1567 1
2017/2018 3 SK Usti nad Orlici B 1675 1662 Meleško Andrij TJ Lanskroun 1901 1906 0
2017/2018 2 SK Usti nad Orlici B 1730 1667 Daněk Pavel SK Bohemia Pardubice 1890 1910 ½
2017/2018 10 SK Vysoke Myto B 1675 1662 Kučera Jan 1935 1922 1
2017/2018 6 2222 SK Polabiny E 1706 1662 Kvapil Pavel 1440 1446 ½
2017/2018 4 Sokol Zajecice 1675 1662 Brožka Karel 0 1568 1
2017/2018 2 SK Bohemia Pardubice 1675 1662 Daněk Pavel 1913 1918 ½
2015/2016 11 ŠK Ústí nad Orlicí C 1414 1538 Janeček Miroslav SK + Sokol Žamberk 1522 1562 1
2015/2016 10 ŠK Ústí nad Orlicí C 1414 1538 Kolomý Adam TJ Lanškroun B 1612 1564 ½
2015/2016 9 ŠK Ústí nad Orlicí C 1414 1538 Šilar Josef ŠK Dolní Čermná 1689 1676 ½
2015/2016 8 ŠK Ústí nad Orlicí C 1414 1538 Tobiška Jaroslav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1671 1643 1
2015/2016 7 ŠK Ústí nad Orlicí C 1414 1538 Brokl Daniel TJ Štefanydes Polička C 1451 1522 1
2015/2016 5 ŠK Ústí nad Orlicí C 1414 1538 Vodička Martin ŠK Svitavy B 1536 1606 0
2015/2016 7 ŠK Ústí nad Orlicí D 1414 1538 Pilný Jaroslav TJ Lanškroun C 1462 1462 1
2015/2016 6 ŠK Ústí nad Orlicí D 1414 1538 Pecháček Tomáš TJ Sokol Horní Čermná A 1772 1814 0
2015/2016 5 ŠK Ústí nad Orlicí D 1414 1538 Pavlů Pavel Sokol Městečko Trnávka 1527 1559 1
2015/2016 4 ŠK Ústí nad Orlicí D 1414 1538 Jasanský Karel TJ Sokol Němčice 1687 1709 ½
2015/2016 3 ŠK Ústí nad Orlicí D 1414 1538 Balcar Vojtěch TJ Sokol Horní Čermná B 1230 1
2015/2016 2 ŠK Ústí nad Orlicí D 1414 1538 Ryšavá Monika TJ Štefanydes Polička E 1406 1472 0
2015/2016 1 ŠK Ústí nad Orlicí D 1414 1538 Ďuriančík Michal ŠK Svitavy C 1182 ½
2015/2016 7 ŠK Ústí nad Orlicí D 1414 1538 Obermajerová Gabriela ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1090 1
2015/2016 6 ŠK Ústí nad Orlicí D 1414 1538 Krupica Zdeněk ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 1547 1572 1
2015/2016 5 ŠK Ústí nad Orlicí D 1414 1538 Hrdina Filip ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 1100 1
2015/2016 4 ŠK Ústí nad Orlicí D 1414 1538 Mikmek Jonáš Sokol Mistrovice B 1073 1
2015/2016 9 ŠK Ústí n. O. 1414 1538 Doleček Matěj ŠKM Lanškroun 1578 1621 0
2015/2016 8 ŠK Ústí n. O. 1414 1538 Novotný Ondřej ŠK Hlinsko 1440 1414 ½
2015/2016 7 ŠK Ústí n. O. 1414 1538 Pavlíček Lukáš TJ Štefanydes Polička B 1557 1624 ½
2015/2016 6 ŠK Ústí n. O. 1414 1538 Vítová Anna ŠK Ortex Hradec Králové 1582 1653 1
2015/2016 5 ŠK Ústí n. O. 1414 1538 Trojtl Jan Panda Rychnov n. Kn. 1482 1398 0
2015/2016 4 ŠK Ústí n. O. 1414 1538 Kořínek Vojtěch ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1532 1479 0
2015/2016 3 ŠK Ústí n. O. 1414 1538 Kronowetter Bořivoj DDM Symfonie Poděbrady 1507 1527 ½
2015/2016 2 ŠK Ústí n. O. 1414 1538 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín 1912 1861 ½
2015/2016 1 ŠK Ústí n. O. 1414 1538 Doubek Jakub Novoborská šachová akademie 1487 1533 0
2014/2015 11 ŠK Ústí n. O. 1443 Žižka Petr TJ Bohemians Praha B 1721 1771 0
2014/2015 10 ŠK Ústí n. O. 1443 Gloser David ŠK Lípa 1539 0
2014/2015 9 ŠK Ústí n. O. 1443 Sajdl Jan ŠK AD Jičín 1615 1615 ½
2014/2015 8 ŠK Ústí n. O. 1443 Kronowetter Bořivoj DDM Symfonie Poděbrady 1278 ½
2014/2015 7 ŠK Ústí n. O. 1443 Simon Jakub TJ Štefanydes Polička B 1580 1554 0
2014/2015 6 ŠK Ústí n. O. 1443 Černý David Panda Rychnov n. Kn. 1730 1700 0
2014/2015 5 ŠK Ústí n. O. 1443 Vít Ondřej ŠK ORTEX-RETA Hr. Králové B 1426 1426 ½
2014/2015 4 ŠK Ústí n. O. 1443 Formánek Matěj 2222 ŠK Polabiny C 1293 1
2014/2015 3 ŠK Ústí n. O. 1443 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny B 1713 1754 0
2014/2015 2 ŠK Ústí n. O. 1443 Hartinger Antonín TJ ŠK Libina 1727 0
2014/2015 1 ŠK Ústí n. O. 1443 Ježek Jakub ŠKM Lanškroun 1670 1656 0
2014/2015 11 ŠK Ústí nad Orlicí D 1443 Hurdes Emil SK+Sokol Žamberk C 1459 1453 1
2014/2015 10 ŠK Ústí nad Orlicí D 1443 Valenta Rudolf TJ Sokol Mistrovice A 1502 ½
2014/2015 9 ŠK Ústí nad Orlicí D 1443 Vaníček Petr TJ Jablonné nad Orlicí 1100 1
2014/2015 6 ŠK Ústí nad Orlicí D 1443 Pácha Lukáš ŠO K a. s. Kunvald B 1402 ½
2014/2015 4 ŠK Ústí nad Orlicí D 1443 Baláš Vojtěch TJ Sokol Mistrovice B 1000 1
2014/2015 3 ŠK Ústí nad Orlicí D 1443 Šolc Petr TJ Lanškroun C 1225 1
2014/2015 2 ŠK Ústí nad Orlicí D 1443 Bednarz Roman SPV Červená Voda 1
2014/2015 1 ŠK Ústí nad Orlicí D 1443 Driemer Jaroslav ŠK Ústí nad Orlicí C 1537 1
2013/2014 10 ŠK Ústí nad Orlicí E 1250 Baláš Vojtěch TJ Sokol Mistrovice B 0
2013/2014 5 ŠK Ústí nad Orlicí E 1250 Langr Petr TJ Sokol Mistrovice A 1447 0
2013/2014 3 ŠK Ústí nad Orlicí E 1250 Hurdes Emil SK + Sokol Žamberk C 1501 1483 ½
2013/2014 11 ŠK Ústí n.O. 1250 Korsa Jiří Bohemians Praha B 1742 0
2013/2014 10 ŠK Ústí n.O. 1250 Gloser David ŠK Lípa 1285 0
2013/2014 9 ŠK Ústí n.O. 1250 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín 1100 1
2013/2014 8 ŠK Ústí n.O. 1250 Ostrý Michal Sokol Praha Kobylisy 1514 1
2013/2014 7 ŠK Ústí n.O. 1250 Píro Michael Panda Rychnov n.Kn. 1270 1
2013/2014 6 ŠK Ústí n.O. 1250 Novotný Vojtěch Desko Liberec B 1408 1337 1
2013/2014 5 ŠK Ústí n.O. 1250 Přenosil Julián 1. Novoborský ŠK 1320 1
2013/2014 4 ŠK Ústí n.O. 1250 Jun Rudolf 2222 ŠK Polabiny C 1250 ½
2013/2014 3 ŠK Ústí n.O. 1250 Rakintsev Viktor SK OAZA Praha B 1096 1
2013/2014 2 ŠK Ústí n.O. 1250 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička 1558 1600 0
2013/2014 1 ŠK Ústí n.O. 1250 Kolomý Adam ŠKM TJ Lanškroun 1465 1321 0
2013/2014 9 ŠK Ústí nad Orlicí D 1250 Adámek Vladimír TJ Slovan Moravská Třebová 0
2013/2014 5 ŠK Ústí nad Orlicí D 1250 Hubálek Roman TJ Jablonné nad Orlicí 1558 0
2013/2014 2 ŠK Ústí nad Orlicí D 1250 Jasanský Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1735 0
2012/2013 8 ŠK Ústí nad Orlicí E Hurdes Emil SK+Sokol Žamberk C 1501 1501 0
2012/2013 5 ŠK Ústí nad Orlicí E Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad B 1373 0
2012/2013 4 ŠK Ústí nad Orlicí E Driemer Jaroslav ŠK Ústí nad Orlicí D 1539 0
2012/2013 3 ŠK Ústí nad Orlicí E Šilar Karel TJ Sokol Horní Čermná B ½
2012/2013 1 ŠK Ústí nad Orlicí E Špinler Bronislav TJ Sokol Mistrovice 1344 ½