Hráč Ďúran Tomáš

Ďúran Tomáš

User Pic
Jméno: Ďúran Tomáš
Oddíl: ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2129
Elo mezinárodní: 2145
ID: 558
FIDE ID: 306894
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 ŠK Zikuda Turnov C 2145 2129 Němec Jáchym Klub šachistů Říčany 1925 1891 2008 ½
2019/2020 1 SK Zikuda Turnov B 2135 2129 Vojta Jakub TJ Spartak Vlasim 2134 2171 1
2018/2019 4 SK Zikuda Turnov B 2136 2123 Husárik Braňko SK Mesta Lysa nad Labem 2125 2087 1
2018/2019 7 ŠK Frýdlant 2149 2139 Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec 2020 1979 1
2018/2019 5 ŠK Frýdlant 2146 2139 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 1822 1825 1
2018/2019 3 ŠK Frýdlant 2116 2123 Boreš Roman ŠK Česká Lípa 2130 2125 1
2018/2019 2 ŠK Frýdlant 2116 2123 Zemánek Ivo TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2038 2016 1
2018/2019 11 Sokol Bakov nad Jizerou 2156 2139 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Kralove B 2127 2119 0
2018/2019 10 Sokol Bakov nad Jizerou 2156 2139 Kabelka Ondřej SK AD Jicin 1999 1927 0
2018/2019 5 Sokol Bakov nad Jizerou 2136 2123 Gloser David SK Lipa 2143 1947 ½
2018/2019 3 Sokol Bakov nad Jizerou 2116 2123 Seifarth Robert Sokol Praha Vrsovice 2185 2160 ½
2018/2019 1 Sokol Bakov nad Jizerou 2118 2123 Viták Jiří TJ Desko Liberec 2064 2049 ½
2017/2018 11 ŠK Zikuda Turnov "C" 2138 2153 Duda Antonín TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 2054 2038 0
2017/2018 10 ŠK Zikuda Turnov "C" 2139 2153 Fales Anatolij TJ Jiskra Tanvald 1941 1917 ½
2017/2018 6 ŠK Zikuda Turnov "C" 2156 2153 Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec 2016 2005 ½
2017/2018 3 ŠK Zikuda Turnov "C" 2139 2153 Kokta Marcel ŠK Frýdlant 1706 1767 1
2017/2018 1 ŠK Zikuda Turnov "C" 2157 2154 Sýkora Marek Desko Liberec "A" 2041 1980 ½
2017/2018 11 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2138 2153 Nováček Jan ŠK Slavoj Litoměřice 2083 2108 0
2017/2018 10 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2139 2153 Havlíčková Lenka ŠK Viktoria Žižkov 1911 1917 1
2017/2018 9 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2152 2153 Nadrchal Tomáš TJ Neratovice "C" 2041 2027 0
2017/2018 3 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2139 2153 Klátil Karel SK Děčín 1977 1968 1
2017/2018 1 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2157 2154 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav 2009 2003 ½
2016/2017 8 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 2180 2159 Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec "A" 2012 2011 0
2016/2017 6 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 2180 2159 Joukl Zdeněk TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 2098 2116 ½
2016/2017 3 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 2180 2159 Jína Luboš TJ Lokomotiva Liberec "B" 1730 1731 1
2016/2017 1 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 2180 2159 Dalecký Břetislav ŠK Česká Lípa 2075 2085 1
2016/2017 11 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2180 2159 ŠK AD Jičín "D" 1
2016/2017 10 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2180 2159 Kupšovský Václav ŠK Spartak Ústí n. L. 1954 1958 ½
2016/2017 9 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2180 2159 Kšána Václav CHESS MOST 2050 2064 1
2016/2017 8 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2180 2159 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice 1932 1878 1
2016/2017 7 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2180 2159 Cakl Zdeněk Desko Liberec 2100 2083 1
2016/2017 6 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2180 2159 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2027 2066 ½
2016/2017 5 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2180 2159 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2045 2058 0
2016/2017 2 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2180 2159 Vrbata Zbyněk Bartoš Unichess "B" 2327 2302 ½
2016/2017 1 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2180 2159 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice 2049 2035 1
2015/2016 10 ŠK Zikuda Turnov "B" 2180 2159 Joukl Zdeněk Sokol Bakov nad Jizerou 2098 2116 0
2015/2016 9 ŠK Zikuda Turnov "B" 2180 2159 Pospíchal Michael ŠK Slavoj Litoměřice 1699 1747 ½
2015/2016 8 ŠK Zikuda Turnov "B" 2180 2159 Kozel Miroslav Unichess "B" 1846 1865 1
2015/2016 7 ŠK Zikuda Turnov "B" 2180 2159 Boreš Roman SK Děčín 2132 2113 ½
2015/2016 6 ŠK Zikuda Turnov "B" 2180 2159 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav 2003 2058 1
2015/2016 4 ŠK Zikuda Turnov "B" 2180 2159 Škuthan Jiří CHESS Most 1984 2025 1
2015/2016 3 ŠK Zikuda Turnov "B" 2180 2159 Chmel Kristián ŠK Teplice 2111 2107 ½
2015/2016 2 ŠK Zikuda Turnov "B" 2180 2159 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín "B" 2188 2175 0
2015/2016 1 ŠK Zikuda Turnov "B" 2180 2159 Zelinka Jiří ŠK Zikuda Turnov "C" 1881 1896 1
2015/2016 11 Desko Liberec "A" 2180 2159 Jareš Jiří TJ Slavia Liberec 2006 1995 ½
2015/2016 10 Desko Liberec "A" 2180 2159 Bach Ulf-Gunter TJ Krásná Lípa 2003 1994 1
2015/2016 9 Desko Liberec "A" 2180 2159 Zima Jan ŠK Zikuda Turnov "D" 1986 1989 1
2015/2016 7 Desko Liberec "A" 2180 2159 Wünsch Jiří TJ Spartak Rokytnice n.J. 2007 2013 1
2015/2016 6 Desko Liberec "A" 2180 2159 Pražák Ondřej TJ Jiskra Tanvald 2033 2052 ½
2015/2016 4 Desko Liberec "A" 2180 2159 Petráň Jan Desko Liberec "B" 2024 1972 ½
2015/2016 3 Desko Liberec "A" 2180 2159 Staněk Bohumil ŠK Zikuda Turnov "E" 1897 1865 1
2015/2016 2 Desko Liberec "A" 2180 2159 Nosek Jan ŠK Libštát 1875 2007 1
2015/2016 1 Desko Liberec "A" 2180 2159 Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec 2012 2011 1
2014/2015 11 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2185 2189 Štolc Martin Šachklub AD Jičín "C" 2006 2011 1
2014/2015 9 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2185 2189 Kotrba Matěj ŠK Teplice 1992 2007 0
2014/2015 8 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2185 2189 Chrz Pavel ŠK Spartak Ústí nad Labem 2099 2093 1
2014/2015 7 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2185 2189 Joukl Zdeněk Sokol Bakov nad Jizerou 2062 2049 0
2014/2015 6 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2185 2189 Chaloupka Vladimír ŠK Slavoj Litoměřice 2074 2084 1
2014/2015 4 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2185 2189 Hamala Miroslav CHESS MOST "B" 1954 1957 1
2014/2015 3 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2185 2189 Hrbolka Ladislav CHESS MOST "A" 2066 2074 ½
2014/2015 2 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2185 2189 Drábek Vojtěch NERATOVICE 2156 2147 ½
2014/2015 1 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2185 2189 Kánský Pavel SK Děčín 2094 2098 1
2014/2015 11 ŠK Zikuda Turnov "C" 2185 2189 Majstr Jiří 1. Novoborský ŠK "C" 1855 1853 0
2014/2015 10 ŠK Zikuda Turnov "C" 2185 2189 Snížek Květoslav TJ Spartak Rokytnice n.J. 1922 1921 ½
2014/2015 9 ŠK Zikuda Turnov "C" 2185 2189 Hnát Zdeněk TJ Jiskra Tanvald 1858 1872 1
2014/2015 8 ŠK Zikuda Turnov "C" 2185 2189 Krtouš Zdeněk Desko Liberec "A" 2033 2056 0
2014/2015 6 ŠK Zikuda Turnov "C" 2185 2189 Titěra Libor TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1882 1896 1
2014/2015 5 ŠK Zikuda Turnov "C" 2185 2189 Řičánek Miloslav TJ Slavia Liberec 1903 1928 ½
2014/2015 4 ŠK Zikuda Turnov "C" 2185 2189 Tománek Petr ŠK Zikuda Turnov "D" 1915 0
2014/2015 3 ŠK Zikuda Turnov "C" 2185 2189 Viták Jiří Desko Liberec "B" 1655 1777 1
2014/2015 1 ŠK Zikuda Turnov "C" 2185 2189 Štefanik Oldřich TJ Krásná Lípa 1867 1900 1
2013/2014 8 Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2191 2185 Říha Jaroslav ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2028 2067 ½
2013/2014 5 Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2191 2185 Hrbolka Ladislav CHESS MOST 2156 2166 ½
2013/2014 2 Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2191 2185 Cakl Zdeněk Desko Liberec 2094 2125 1
2013/2014 11 ŠK Zikuda Turnov B 2191 2185 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín 2187 2186 ½
2013/2014 10 ŠK Zikuda Turnov B 2191 2185 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové 2136 2128 ½
2013/2014 9 ŠK Zikuda Turnov B 2191 2185 Plešek Jiří TJ Pankrác 2167 2158 1
2013/2014 8 ŠK Zikuda Turnov B 2191 2185 Liuba Volodymyr Karlovarský šachklub Tietz 2196 ½
2013/2014 7 ŠK Zikuda Turnov B 2191 2185 Braun Marek 1. Novoborský ŠK B 2229 2227 1
2013/2014 6 ŠK Zikuda Turnov B 2191 2185 Leite Oralová Catarina ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2145 ½
2013/2014 5 ŠK Zikuda Turnov B 2191 2185 Kukel Imre TJ Bohemians Praha 2249 2277 1
2013/2014 3 ŠK Zikuda Turnov B 2191 2185 Nídl Petr QCC České Budějovice 2203 2195 0
2013/2014 1 ŠK Zikuda Turnov B 2191 2185 Čmiko Jakub SK OAZA Praha 2068 2079 1
2012/2013 11 ŠK Zikuda Turnov “B“ 2175 2169 Záhorbenský Jaroslav Sokol Mladá Boleslav 2150 2152 1
2012/2013 10 ŠK Zikuda Turnov “B“ 2175 2169 Přibyl Jakub Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2131 2134 1
2012/2013 9 ŠK Zikuda Turnov “B“ 2175 2169 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice 1996 1953 1
2012/2013 8 ŠK Zikuda Turnov “B“ 2175 2169 Nguyen Thai Dai Van ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2069 2141 1
2012/2013 7 ŠK Zikuda Turnov “B“ 2175 2169 Kolář Pavel JOLY Lysá nad Labem “C“ 2128 2141 0
2012/2013 6 ŠK Zikuda Turnov “B“ 2175 2169 Jarrah Kamal Káva Longberry Kralupy 2053 2027 1
2012/2013 4 ŠK Zikuda Turnov “B“ 2175 2169 Kučera Jaroslav Desko Liberec 2007 2025 0
2012/2013 3 ŠK Zikuda Turnov “B“ 2175 2169 Sýkora Petr Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 1964 1958 1
2012/2013 2 ŠK Zikuda Turnov “B“ 2175 2169 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín “B“ 2165 2167 1
2012/2013 1 ŠK Zikuda Turnov “B“ 2175 2169 Purnoch Josef TJ Neratovice 2119 2117 ½
2012/2013 11 Sokol Bakov nad Jizerou 2175 2169 Pechoč Bohumil SK Pyrit Příbram 2004 1992 ½
2012/2013 10 Sokol Bakov nad Jizerou 2175 2169 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 B 2096 2088 ½
2012/2013 8 Sokol Bakov nad Jizerou 2175 2169 Kalík Jan Sokol Kolín B 2003 1850 1
2012/2013 7 Sokol Bakov nad Jizerou 2175 2169 Petruň Milan Šachklub města Dobrovice 1911 1929 1
2011/2012 11 ŠK Zikuda Turnov B 2188 2184 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice 2017 1992 ½
2011/2012 10 ŠK Zikuda Turnov B 2188 2184 Václavíček Lukáš Desko Liberec 1842 2017 1
2011/2012 8 ŠK Zikuda Turnov B 2188 2184 Šplíchal Petr TJ Sparta Kutná Hora 2002 2018 1
2011/2012 6 ŠK Zikuda Turnov B 2188 2184 Matějovský Ondřej TRW autoelektronika Vlašim 2005 1996 1
2011/2012 5 ŠK Zikuda Turnov B 2188 2184 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 2127 2118 0
2011/2012 4 ŠK Zikuda Turnov B 2188 2184 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín B 2176 2175 0
2011/2012 2 ŠK Zikuda Turnov B 2188 2184 Michálek František Sokol Kolín 2083 2087 ½
2011/2012 1 ŠK Zikuda Turnov B 2188 2184 Ježek Luděk ŠK Zikuda Turnov C 1795 1
2011/2012 9 Sokol Bakov nad Jizerou 2188 2184 Drábek Vojtěch Sokol Mladá Boleslav A 2150 2135 1
2011/2012 8 Sokol Bakov nad Jizerou 2188 2184 Haman Jakub Šachový klub Rakovník 2134 2183 ½
2011/2012 7 Sokol Bakov nad Jizerou 2188 2184 Doležal Karel TJ Bohemia Poděbrady 2048 2070 1
2011/2012 4 Sokol Bakov nad Jizerou 2188 2184 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav B 1991 1927 1
2011/2012 3 Sokol Bakov nad Jizerou 2188 2184 Pištík Petr TJ Sokol Nymburk 2001 2019 0
2011/2012 2 Sokol Bakov nad Jizerou 2188 2184 Hlaváček Jiří SK Pyrit Příbram 2196 2202 ½
2011/2012 1 Sokol Bakov nad Jizerou 2188 2184 Stárek Stanislav Klub šachistů Říčany 1925 B 1978 2075 0
2010/2011 10 ŠK Zikuda Turnov "C" 2215 Tejkal Lubomír TJ Spartak Rokytnice n.J. 2098 1
2010/2011 9 ŠK Zikuda Turnov "C" 2215 Barták Pavel TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1960 1
2010/2011 8 ŠK Zikuda Turnov "C" 2215 Vít Jiří TJ Slávia Liberec 2070 1
2010/2011 7 ŠK Zikuda Turnov "C" 2215 Zelinka Jiří TJ PS ZK Semily 1945 1
2010/2011 6 ŠK Zikuda Turnov "C" 2215 Fales Anatolij Jiskra Tanvald 2021 1
2010/2011 5 ŠK Zikuda Turnov "C" 2215 Porsch Jiří ŠK Česká Lípa 1973 0
2010/2011 2 ŠK Zikuda Turnov "C" 2215 Krtouš Zdeněk Desko Liberec "B" 1997 1
2010/2011 1 ŠK Zikuda Turnov "C" 2215 Kučera Jaroslav 1.Novoborský ŠK "D" 1959 1
2010/2011 11 ŠK Zikuda Turnov "B" 2215 Husárik Braňko JOLY Lysá nad Labem "B" 2176 ½
2010/2011 10 ŠK Zikuda Turnov "B" 2215 Hořínek Karel TJ Neratovice 2054 ½
2010/2011 8 ŠK Zikuda Turnov "B" 2215 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové "B" 2190 0
2010/2011 6 ŠK Zikuda Turnov "B" 2215 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pardubice 2034 ½
2010/2011 5 ŠK Zikuda Turnov "B" 2215 Garšic Petr Sokol Bakov nad Jizerou 2005 ½
2010/2011 4 ŠK Zikuda Turnov "B" 2215 Baláček Tadeáš Sokol Kolín 2110 ½
2010/2011 3 ŠK Zikuda Turnov "B" 2215 Linhart Jan Stadion Kutná Hora 1967 1
2010/2011 2 ŠK Zikuda Turnov "B" 2215 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín "B" 2214 1
2010/2011 1 ŠK Zikuda Turnov "B" 2215 Cakl Zdeněk Desko Liberec 2114 0
2009/2010 11 Sokol Bakov n.J. 2227 Jeřábek Pavel Bohemia Poděbrady 1942 1
2009/2010 9 Sokol Bakov n.J. 2227 Kučera Vladimír Sokol na Mělníce 1947 ½
2009/2010 8 Sokol Bakov n.J. 2227 Michálek František Sokol Kolín B 2138 ½
2009/2010 3 Sokol Bakov n.J. 2227 Kastner Jan JOLY Lysá n.L. D 1797 1
2009/2010 1 Sokol Bakov n.J. 2227 Bouček Vlastimil Kostelec n.Č.l. 1994 1
2009/2010 11 ŠK Zikuda Turnov B"" 2227 Londýn Radek JOLY Lysá nad Labem B"" 2316 1
2009/2010 10 ŠK Zikuda Turnov B"" 2227 Fiedler Bedřich ŠK ZVU Engineering Lípa 2117 ½
2009/2010 9 ŠK Zikuda Turnov B"" 2227 Hajný Miloslav ŠK Sokol Mladá Boleslav 2106 1
2009/2010 8 ŠK Zikuda Turnov B"" 2227 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B"" 2303 ½
2009/2010 7 ŠK Zikuda Turnov B"" 2227 Keller Daniel Stadion Kutná Hora 2135 1
2009/2010 6 ŠK Zikuda Turnov B"" 2227 Polák Benedikt Desko Liberec 2083 1
2009/2010 5 ŠK Zikuda Turnov B"" 2227 Lechtýnský Jiří ŠK AD Jičín 2401 0
2009/2010 4 ŠK Zikuda Turnov B"" 2227 Čmiko Jakub SK OAZA Praha 2056 1
2009/2010 3 ŠK Zikuda Turnov B"" 2227 Muroň Miroslav TJ Dukla Praha 2179 0
2009/2010 2 ŠK Zikuda Turnov B"" 2227 Fojtů Jan TJ Tourist Biomedica Říčany 2091 ½
2009/2010 1 ŠK Zikuda Turnov B"" 2227 Kaplan Daniel Sokol Kolín 2091 ½
2008/2009 10 Sokol Bakov n.J. 2167 Stehlík Jiří Sokol Kolín B 2068 ½
2008/2009 9 Sokol Bakov n.J. 2167 Sobotka Jiří Sokol Nymburk 1913 1
2008/2009 8 Sokol Bakov n.J. 2167 Chybný Zdeněk Sokol Český Brod 1799 1
2008/2009 7 Sokol Bakov n.J. 2167 Rychtář Pavel Sokol Mladá Boleslav 1992 1
2008/2009 5 Sokol Bakov n.J. 2167 Stehlík Jiří Sokol Sendražice 1857 1
2008/2009 4 Sokol Bakov n.J. 2167 Pauch Jan JOLY Lysá n.L. C 2081 1
2008/2009 3 Sokol Bakov n.J. 2167 Černovský Jiří Kutná Hora 2130 ½
2008/2009 2 Sokol Bakov n.J. 2167 Novák Václav Bohemia Poděbrady 2050 1
2008/2009 1 Sokol Bakov n.J. 2167 Koper Štefan Kostelec n.Č.lesy 2049 1
2008/2009 11 ŠK Zikuda Turnov B"" 2167 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2026 1
2008/2009 10 ŠK Zikuda Turnov B"" 2167 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B"" 2311 1
2008/2009 9 ŠK Zikuda Turnov B"" 2167 Bernard Borek ŠK Rapid Pardubice 2316 ½
2008/2009 8 ŠK Zikuda Turnov B"" 2167 Tejkal Lubomír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2092 ½
2008/2009 7 ŠK Zikuda Turnov B"" 2167 Vinklárek Ondřej Sokol Kolín 2143 0
2008/2009 6 ŠK Zikuda Turnov B"" 2167 Říha Jaroslav TJ Tourist Biomedica Říčany 2053 1
2008/2009 5 ŠK Zikuda Turnov B"" 2167 Houška Bronislav 2222 ŠK Polabiny C"" 2060 1
2008/2009 4 ŠK Zikuda Turnov B"" 2167 Pirklová Hana SK OAZA Praha 2188 1
2008/2009 3 ŠK Zikuda Turnov B"" 2167 Husárik Braňko JOLY Lysá nad Labem B 2152 1
2008/2009 2 ŠK Zikuda Turnov B"" 2167 Záhorbenský Jaroslav Sokol Mladá Boleslav 2145 0
2008/2009 1 ŠK Zikuda Turnov B"" 2167 Štolc Martin Šachklub AD Jičín 2044 1
2007/2008 11 Sokol Bakov nad Jizerou 2175 Fencl Pavel Joly Lysá n.L. D 1903 1
2007/2008 10 Sokol Bakov nad Jizerou 2175 Řebíček Miroslav Sokol Sendražice 1800 1
2007/2008 9 Sokol Bakov nad Jizerou 2175 Jeřábek Pavel Bohemia Poděbrady 1931 1
2007/2008 8 Sokol Bakov nad Jizerou 2175 Bednařík Radovan Kostelec nad Č.lesy 1990 1
2007/2008 7 Sokol Bakov nad Jizerou 2175 Purnoch Josef Neratovice B 2159 0
2007/2008 6 Sokol Bakov nad Jizerou 2175 Marek Miroslav Sokol Kolín B 2131 1
2007/2008 5 Sokol Bakov nad Jizerou 2175 Jirk Aleš Joly Lysá n.L. C 2133 ½
2007/2008 4 Sokol Bakov nad Jizerou 2175 Novotný Roman Sokol Mladá Boleslav B 2029 ½
2007/2008 3 Sokol Bakov nad Jizerou 2175 Diviš Jaroslav Auto Škoda Mladá Boleslav 1888 0
2007/2008 2 Sokol Bakov nad Jizerou 2175 Koudelka Ivan Sokol Český Brod 1955 ½
2007/2008 1 Sokol Bakov nad Jizerou 2175 Eisner Oldřich Sokol Nymburk 1876 ½
2007/2008 10 TJ Zikuda Turnov B"" 2175 Hála Viktor Sokol Kolín 2067 1
2007/2008 9 TJ Zikuda Turnov B"" 2175 Petuchov Sergej TJ Stadion Kutná Hora 2145 1
2007/2008 8 TJ Zikuda Turnov B"" 2175 Postupa Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 2075 ½
2007/2008 7 TJ Zikuda Turnov B"" 2175 Fojtů Petr TJ Tourist Biomedica Říčany 2121 ½
2007/2008 6 TJ Zikuda Turnov B"" 2175 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové B"" 2218 ½
2007/2008 5 TJ Zikuda Turnov B"" 2175 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2129 ½
2007/2008 4 TJ Zikuda Turnov B"" 2175 Buchar Petr TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2087 1
2007/2008 3 TJ Zikuda Turnov B"" 2175 Postupa Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2152 0
2007/2008 2 TJ Zikuda Turnov B"" 2175 Veselý Tomáš ŠK Rapid Pardubice 2123 1
2007/2008 1 TJ Zikuda Turnov B"" 2175 Vichnar David Sokol Mladá Boleslav 2177 ½
2006/2007 11 TJ Zikuda Turnov "B" 2154 Zboroň Karol TJ Semily 1940 1
2006/2007 9 TJ Zikuda Turnov "B" 2154 Fales Anatolij Jiskra Tanvald 1940 1
2006/2007 7 TJ Zikuda Turnov "B" 2154 Špinka Petr ŠK Libštát 1891 ½
2006/2007 4 TJ Zikuda Turnov "B" 2154 Boreš Roman 1.Novoborský ŠK "C" 2203 1
2006/2007 3 TJ Zikuda Turnov "B" 2154 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa "A" 2070 1
2006/2007 2 TJ Zikuda Turnov "B" 2154 Opočenský Miroslav TJ Bižuterie Jablonec n/N. "A" 2073 1
2006/2007 1 TJ Zikuda Turnov "B" 2154 Filip Petr TJ Nové Město pod Smrkem 1876 1
2006/2007 8 Sokol Bakov nad Jizerou 2154 Novotný Roman Sokol Emerge Mlada Boleslav B 2034 0
2006/2007 6 Sokol Bakov nad Jizerou 2154 Gutman Petr ŠK Kladno "A" 2165 ½
2006/2007 5 Sokol Bakov nad Jizerou 2154 Šilhan Petr TJ Sokol Mělník A 1911 1
2006/2007 1 Sokol Bakov nad Jizerou 2154 Hašpl Miroslav TJ Spartak Žebrák A 2081 1
2005/2006 11 Bakov n/Jizerou B 2152 Konvalinka Vladislav Kralupy n/Vlt C 1896 0
2005/2006 9 Bakov n/Jizerou B 2152 Hackel Luděk DDM Mělník 2044 0
2005/2006 8 Bakov n/Jizerou B 2152 Bílek Roman Caissa Úholičky B 2011 1
2005/2006 7 Bakov n/Jizerou B 2152 Tomandl Ivo Libčice n/Vltavou 1942 1
2005/2006 5 Bakov n/Jizerou B 2152 Trejbal Jindřich Slovan Velvary 1877 1
2005/2006 4 Bakov n/Jizerou B 2152 Jandourek Lukáš DIAREA Neratovice 2247 ½
2005/2006 3 Bakov n/Jizerou B 2152 Horký Pavel Spartak Čelákovice 1945 1
2005/2006 2 Bakov n/Jizerou B 2152 Palas Aleš Kralupy n/Vlt B 1999 1
2005/2006 1 Bakov n/Jizerou B 2152 Drábek Vojtěch Brandýs n/Labem 1964 ½
2005/2006 11 Sokol Bakov nad J. 2152 Hruška Tomáš Caissa Úholičky A 2118 0
2005/2006 9 Sokol Bakov nad J. 2152 Kopecký Jiří ŠK Kralupy n.Vlt.A 1986 1
2005/2006 8 Sokol Bakov nad J. 2152 Habada Jindřich ŠK Kladno B 1915 1
2005/2006 7 Sokol Bakov nad J. 2152 Břečka František TJ Sokol Mělník A 1938 1
2005/2006 6 Sokol Bakov nad J. 2152 Rujder Tibor Spartak Žebrák A 1997 1
2005/2006 5 Sokol Bakov nad J. 2152 Novotný Roman S.E. Ml.Boleslav B 2023 ½
2005/2006 4 Sokol Bakov nad J. 2152 Bargel Martin NeratoviceVyvolení 2102 0
2005/2006 3 Sokol Bakov nad J. 2152 Husárik Braňko ŠK Joly Lysá n.L.B 2072 ½
2005/2006 2 Sokol Bakov nad J. 2152 Plháček Václav TJ Sokol Hostivice 1876 ½
2004/2005 9 Sokol Bakov n.J. A 2147 Postupa Pavel Joly Lysá n.L. B 2128 1
2004/2005 8 Sokol Bakov n.J. A 2147 Purnoch Josef TJ Neratovice B 2180 1
2004/2005 7 Sokol Bakov n.J. A 2147 Jeřábek Jindřich AŠ Ml.Boleslav A 1999 ½
2004/2005 6 Sokol Bakov n.J. A 2147 Kasl Tomáš TJ Loko Beroun A 1841 1
2004/2005 5 Sokol Bakov n.J. A 2147 Hajný Miloslav S.Emerge Ml.Bol. B 2135 0
2004/2005 3 Sokol Bakov n.J. A 2147 Plíva Vojtěch ŠK Rakovník A 2118 ½
2004/2005 2 Sokol Bakov n.J. A 2147 Kopřiva Petr TJ Sokol Mělník A 1940 1
2003/2004 11 TJ Autobrzdy 2146 Vrána Jan Desko Liberec B 2103 ½
2003/2004 10 TJ Autobrzdy 2146 Neuman Zákoucká Adéla Semily A 1876 1
2003/2004 9 TJ Autobrzdy 2146 Zemánek Ivo Bižuterie Jbl A 2121 ½
2003/2004 8 TJ Autobrzdy 2146 Brouček Tomáš Slavie Turnov B 2097 1
2003/2004 7 TJ Autobrzdy 2146 Jína Jiří ŠK Česká Lípa B 2112 ½
2003/2004 6 TJ Autobrzdy 2146 Štursa Jan Spartak Rokytnice 2214 1
2003/2004 4 TJ Autobrzdy 2146 Jedlička Vladimír Jiskra Tanvald A 2093 ½
2003/2004 3 TJ Autobrzdy 2146 Adamec Antonín Desko Liberec C 2092 0
2003/2004 2 TJ Autobrzdy 2146 Kout Zdeněk Krásná Lípa A 2047 ½